Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Rezné rany, odreniny, škrábance a marihuana
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dfblbec
Stálý Člen

Karma uživatele dfblbec - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 94  

Zdraví Rezné rany, odreniny, škrábance a marihuana Příspěvek č. 1

Ahoj spálenky
Nedávno jeden známy utrpel troxa odrenín ked hulil na Centrali a ich prepadli bengovia (blavak vie, ze tam sa nema hulit a to ja ani niesom blavak),,, Nu, a na vylete ho pozyvam na brčko, a on ze neeeee, ze sa mu nezahoja rany, ze to spomaluje hojenie rán a tak... tak si ožratý spravil dalšiu na čele ked padol z hupacieho konika na ihrisku

nema tu niekdo neake info o tom ako THC vplýva na hojenie rán, zražanlivosť krvy a podobne ? ja ked sa zhuleny rozbijem tak krvacam stale rovnako

Človek môže všetko, len za to musí niesť následky...
I might die tonight, so let's get high tonight, might try to fight...you hold tight to life, but you ain't afraid, man
For REAL

_Not guilty as charged_THX4THC_CarpeDiem

Old Post 02-07-2006 v 19:39 PM
dfblbec je offline   Profil uživatele dfblbec   Find more posts by dfblbec   Foto galerie člena dfblbec   Click here to Send dfblbec a Private Message   Add dfblbec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 2

newim ale myslim že to na to wůbec nemá vliv... kolikrát sem při krosu na motorce spadnul a sedřel si hnátu a dřív sem hulil skoro každej den a hojilo se mi to normálně.. neřek bych že to zpomaluje hojení.. fakt neim..

Old Post 02-07-2006 v 21:15 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 3

no já nevím, ale jednou jsem sletěl z kola na asfaltu/štěrku a padal jsem jen po dlaních. Bolelo to jak kurva a ten shit když jsem z té rány tahal kamínky zamotané v provázcích z tkáně. No a zkurvená bolest celý den, dokud jsem nezasmoučil.

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 02-07-2006 v 22:49 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marshall47
Stálý Člen

Karma uživatele Marshall47 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Marshall47 - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 4

Já myslim že na to jak se ti hojí rány vliv má. Když dlouhodobě hulíš, tak to má vliv na organizmus. Třeba diabetikům a lidem závislích na tvrdých drogach se jakýkoliv zranění hrozně dlouho hojí dlouho. Třeba jenom škrábance mejí hrozně dlouho než se jim úplně zahojí. Dřív když sem ještě tolik nehulil tak se mi třeba takový škrábance hojili fakt rychle a od tee doby co hulim tak nějak víc tak je to s timhle horší. Já si myslim že to teda na to vliv má, ale chtělo by to někoho kdo by to vysvětlil přesně jak to je, páč by mě to docela zajímalo.... Peace

*** Ubírám se jen svou vlastní cestou ***

Old Post 02-07-2006 v 23:04 PM
Marshall47 je offline   Profil uživatele Marshall47   Find more posts by Marshall47   Foto galerie člena Marshall47   Click here to Send Marshall47 a Private Message   Add Marshall47 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koumles
Stálý Člen

Karma uživatele Koumles - 46% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 5

2Marshall-jo no,stim hojenim u zavislich,mas pravdu.
Ale kdyz kouris brko tak to podle mna nema az takovy vliv na organismus,jako tvrde.

Old Post 03-07-2006 v 07:14 AM
Koumles je offline   Profil uživatele Koumles   Find more posts by Koumles   Foto galerie člena Koumles   Click here to Send Koumles a Private Message   Add Koumles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dfblbec
Stálý Člen

Karma uživatele dfblbec - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 6

hmm, ja newiem, neak nesledujem cas za aky sa mi zahoja rany, cize neznam rozdiel medzi pred a teraz... hulim uz neaky cas, ale je to dost realne ze ta doba zrazania krvy a schopnosti organizmu regenerovat rany je zmenena..
ked to spomaluje mna po stranke psychickej () tak mozno aj vo fyzickej
ak sa najde naaky profik co sa v tom vyzna, prispejte do threadu

2koumles: nema az taky vliv na organizmus, ale stale neaky ma, a dost velky (samo ze ne jak ten sajrajt)::... tot ten problem...

Človek môže všetko, len za to musí niesť následky...
I might die tonight, so let's get high tonight, might try to fight...you hold tight to life, but you ain't afraid, man
For REAL

_Not guilty as charged_THX4THC_CarpeDiem

Old Post 03-07-2006 v 11:52 AM
dfblbec je offline   Profil uživatele dfblbec   Find more posts by dfblbec   Foto galerie člena dfblbec   Click here to Send dfblbec a Private Message   Add dfblbec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 7

Hm, už párkrát jsem přijel z huličskýho nekolikadenního tripu a ráno při smrkání se mi spouštěla krev... Mů j názor je že to může ředit krev...

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 06-07-2006 v 10:40 AM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 8

2 jedubabka, nemám problémy když jsem v zakouřeneém prostředí, problémy mám když hodně hulím, stejně jako je ti pak cítit pot jinak, jako i člověk pozoruje že močí jinak, tedy lépe. Já marihuanu požívám kouřením pro mě je irelevantní řešit zda to je kouřením a nebo užíváním marihuany... Jinak většinou nosní dutina pří mým hulení nedostává příliš zabrat, obvykle hulím v otevřeným prostranství, z odpalování v 5 v zavřeným autě už jsem taky vyrost... ) To ředění může být tím, že se ti dostane plno sraček do těla, viz ten toxickej pot, a to s hulením na dlouhejch tripech, kde se odpaluje každý dvě hodiny po 3 dny souvisí... Jinak párkrát se mi to stalo i po obyčejným večeru s přáteli kde se odpálilo dvakrát nebo třikrát...

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 06-07-2006 v 13:17 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dfblbec
Stálý Člen

Karma uživatele dfblbec - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 9

2varan : tak odpaluj iba 1 krat
2hašašin: noo, to ja by som nemal tiez ani deci krvy, lebo sa vzdy niekde rozbijem (zhuleny ci ne) ale tak moze to neak vplyvat na rychlost hojenia ran, a na to ako kvalitne sa ti rana zahoji...

Človek môže všetko, len za to musí niesť následky...
I might die tonight, so let's get high tonight, might try to fight...you hold tight to life, but you ain't afraid, man
For REAL

_Not guilty as charged_THX4THC_CarpeDiem

Old Post 07-07-2006 v 10:33 AM
dfblbec je offline   Profil uživatele dfblbec   Find more posts by dfblbec   Foto galerie člena dfblbec   Click here to Send dfblbec a Private Message   Add dfblbec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 10

z drop-in news:
Kanabinoidy tlumí imunitu 1.6.2006
Tým japonských imunologů vedený Yumim Tohyamou odhalil zajímavý účinek kanabinoidů na aktivitu lymfocytů.Kanabinoidy jsou s to potlačit migraci i u buněk, které byly předtím pro migraci aktivovány. Na jedné straně se tak ukazuje další možný negativní vliv exogenních kanabinoidů na lidské zdraví. Na druhé straně však objev japonských vědců otevírá nové možnosti pro léčbu zánětů. - Medical Tribune -
http://www.dropin.cz/zmedii.shtml?x=1903665

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 11-07-2006 v 11:24 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5047100 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív