Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Jiny svet,nebo okyslicena krev?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
deamoon
Nový Člen

Karma uživatele deamoon - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 6  

Jiny svet,nebo okyslicena krev? Příspěvek č. 1

Nazdarek
Takova prihodicka,jednou si takhle vyhulujem,a model klasickej skunk,dal sem si par prasku a cpal je do ty mi tykvicky jako blazen,pak jeden sotik do plic a obratem tlak do hlavy.Ale v tom behem sekundy,jako bych spadnul z vesmiru,zatmelo se mi pred ocima a vubec nevim kde sem byl,prede mnou stal kamos a ja se ho obema rukama chytil a nechapal,videl sem jeho oblicej jako by sestavenej za sebou s kosti pak svalu atd,proste jako kdybych videl do nej,necejtil sem nohy,ale nepodlomili semi,ale naprosto nekontrolovany stav,vyraz jao kdybych videl konec sveta,trvalo to tak pet sekund a byl sem zpatky.Neni to jako kdyz rychle vstanu z postele a zamota se mi hlava,todle nebylo ono,byl sem jinde uplne jinde.uz se mi to stalo 2 krat,a nikdo nevi co to muze byt.
Je to vazne neprijemnej pocit. A docela mi nabehl strach jak nevim kdy.
Stalo se vam nekomu neco podobnyho?Jak si to vysvetlime?

Jsem bylinkar tak rok a jedu denne tak 6 mesicu,no obas vynecham den.

Zatim Caues

thc je legrace :-)

Old Post 20-02-2005 v 11:19 AM
deamoon je offline   Profil uživatele deamoon   Find more posts by deamoon   Foto galerie člena deamoon   Click here to Send deamoon a Private Message   Add deamoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yarreck
Stálý Člen

Karma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 173 

Příspěvek č. 2

Cau,ja si myslim ze jsi tu ted velmi pekne popsal headshota.. Stalo se ti to po vicerym pukani a urcite ke konci dymky,trvalo to 5 vterin a div ze jsi neomdlel.. Jojo,zazils 5-ti vterinovej trip skoro srovnatelnej treba se salveji.. Neboj,stava se to skoro vsem a priste si to i vychutnej.. Rada: tento stav urcite neco naznacuje,ja si to zatim vysvetloval tak,ze je nedokysliceny mozek ci se telo brani dalsimu prisunu konopi..

Old Post 20-02-2005 v 11:52 AM
Yarreck je offline   Profil uživatele Yarreck   Find more posts by Yarreck   Foto galerie člena Yarreck   Click here to Send Yarreck a Private Message   Add Yarreck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molik
Stálý Člen

Karma uživatele molik - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 3

Headshot? A jak toho clovek docili a je to uplne bezpecny? Osobne se mi nic podobnyho nestalo, ale zni to zajimave.
Ted trochu mimo-jak se clovek citi treba na heroinu? Treba ganja jde strucne popsat nasledovne: zmatenost, nutkani k bezvyznamnemu smichu...blablabla, nechce se mi to rozepisovat, je to zbytecny. Ale jak je to na tvrdejch? Vidite vse (predmety) uplne jinak? Napr. ted koukam na monitor, tak ho uvidim jako nejakou rekneme treba kamennou kostku, ktera sviti?))

Old Post 20-02-2005 v 19:02 PM
molik je offline   Profil uživatele molik   Find more posts by molik   Foto galerie člena molik   Click here to Send molik a Private Message   Add molik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 4

je to sposobene nedokyslicenim mozgu, a to asi takto, dym obsahuje urcite percento CO(kyslicnik uholnaty),ktory vznika pri nedokonalom horeni,tento sa na hemoglobin(cervene farbivo v krvi, ktore sluzi na prenos kyslika)viaze o mnoho lahsie ako kyslik, takze do mozgu sice krv ide, ale bez kyslika.kazdy nedostatok kyslika sposobuje odumieranie buniek.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 20-02-2005 v 20:35 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MFT
Stálý Člen

Karma uživatele MFT - 15% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 5

deamoon: tohle se nedávno stalo kámošovi, když jsme dopálili 2 skérovýho špeka. byli sme v hospě, hráli fotbálek a on najednou odešel. jelikož sem já fotbálek nehrál (jenom sem se na nich zasekával, šel sem za nim. najednou se začal brutálně motat. švihnul bokem do hrany lavice a prostě se sesypal na zem. pořád jen říkal, že neví kam de a nic nevidí. trvalo to tak 20 sekund a byl dobrej. druhej den mi popisoval přesně to, co jsi zažil ty...

1/2 O V E R c r e w
hear the colours see the noises
http://www.pulover.com

Old Post 22-02-2005 v 09:28 AM
MFT je offline   Profil uživatele MFT   Find more posts by MFT   Foto galerie člena MFT   Click here to Send MFT a Private Message   Add MFT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MFT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 6

to sklbanie je sposobene tym, ze sa obnovuje komunikacia mozgu so svalmi. da sa to predstavit asi ako ked zapnes pocitac, otestuje RAM zahuci mechanika, proste mozok akoby testuje spoj. nieco podobne vznika pri vysokych G, lebo sa Ti krv z mozgu presunie do noh.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 22-02-2005 v 09:35 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deamoon
Nový Člen

Karma uživatele deamoon - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 7

Je to treba jako nebezpecny? Nemuze se mi nic stat?
Docela by me to zajimalo.

Zatim

Old Post 22-02-2005 v 10:45 AM
deamoon je offline   Profil uživatele deamoon   Find more posts by deamoon   Foto galerie člena deamoon   Click here to Send deamoon a Private Message   Add deamoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 8

deamoon: Ano je to nebezpecne.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 22-02-2005 v 10:51 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5129710 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív