Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Offline prohlížeč Groweru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
mill
Nový Člen

Karma uživatele mill - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 9 

Nápad Příspěvek č. 1

Zdar lidi,

mimo jiné (growing) se zabejvám programováním všeho druhu a dostal sem takovej nápad. Vytvořit program, kterej by načítal z groweru názvy threadů v jednotlivejch fórech. Pak by bylo možný vybrat threády, který se kompletně stáhnou na disk a půjde je číst i po odpojení, popřípade je později aktualizovat a dostahnout nové příspěvky.
Ptám se jestli by o to byl zájem, protože to nejakej čas intenzivní práce zabere, tak abych to nedělal zbytečně. Hlavně program bude potřebovat přístup zvenčí do databáze Groweru a to mi Carlos asi bez vašeho zájmu a podpory jen tak nedá.

Old Post 01-09-2002 v 20:58 PM
mill je offline   Profil uživatele mill   Find more posts by mill   Foto galerie člena mill   Click here to Send mill a Private Message   Add mill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 2

Zdarec!!

Jako zájem by tu určitě byl ale pokud někdo chce tak si může celej theard uložit na hadr a má to vyřešený a jednou za čas se tam prostě koukne zistí že tam přibyly nějaký nový vychitávky tak si prostě ten theard znovu stáhne a má to vyřešený !!! A je to vyřešený bez zbytečnýho ( pro mě teda ) stahování dalšího programu k tomu abych měl to samí .

Ale to je pouze můj názor......

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 01-09-2002 v 21:11 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mill
Nový Člen

Karma uživatele mill - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 3

No jednak jde o uživatelský komfort a taky o to, že když se program napojí přímo na databázi, bude to o hodně rychlejší stáhnout thread programem než browserem a navíc by se do programu dalo implementovat celkem slušný vyhledávání

Old Post 01-09-2002 v 21:18 PM
mill je offline   Profil uživatele mill   Find more posts by mill   Foto galerie člena mill   Click here to Send mill a Private Message   Add mill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 4

Tak já si mylim že s tim stahovánim to neni tak hrozný ( myslim tu rychlost ) a vyhledávání tady je neni sice dokonalý ale docela to de !!!

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 01-09-2002 v 21:32 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 5

to mill: já myslim, že je to slušnej nápad, hlavně by tam ale musela bejt možnost aktualizace už uložených threadů, a to tak, že by ten soft, zjistil, jestli přibyly do threadu nějaký nový příspěvky a pokuď jo aktualizovbal by již uloženej thread, něco jako aktualizace archivů rar, doufám že mě chápeš!

tak že chce aby se vyjádřili další a pak třeba napiš carlosovi, já myslim, že se každej dobrovolník co něco umí docela hodí, ale jestli se mejlim, tak mě vypněte, pane carlosi

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 02-09-2002 v 09:14 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cross
Stálý Člen

Karma uživatele cross - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 62 

Palec nahoru super Příspěvek č. 6

Super nápad... Určitě by to pomohlo spouste modemistu...ja si je taky radši dopredu navotvirám a ctu je az z offlinu...a možnost aktualizace...hmmm...zasloužíš K+...doufám, ze tenhle nápad dopadne...budu se tešit

...the best is before

Old Post 03-09-2002 v 10:06 AM
cross je offline   Profil uživatele cross   Find more posts by cross   Foto galerie člena cross   Click here to Send cross a Private Message   Add cross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

jasne Příspěvek č. 7

taky me to uz napadlo, potom to zapadlo, ale kdyz uz to tady takhle vypadlo... něco se proslýchá o groweru druhé generace.... ale ten program... v javě.... nebo spis phpcka+mysql.... chjo... ty ja ale neumim.... poptam se.... jak... nebo kdo by mohl...

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 03-09-2002 v 23:47 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gozo007
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

cool Příspěvek č. 8

výbornej nápad, jen taq dál. sice sem grower stahowal teleportem, ale narazil sem na prekroceni databáze a taky samozrejme by v tvim proramku byla spousta serepecicek, zejo :-)

Old Post 04-09-2002 v 17:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gozo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 9

ante: ne vsichni jsme na netu 20h denne nebo rovnou na pevny lajne -to jen na okraj k tomu vyhledavani

Old Post 04-09-2002 v 17:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 10

begin;
To by se hodilo. Co říct? Udělej to!
Application.terminate;

nebo tak nějak .

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 04-09-2002 v 21:01 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mill
Nový Člen

Karma uživatele mill - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 9 

Nápad Příspěvek č. 11

No jestli má někdo nápad, co by měl program umět, tak sem s ním. Každopádně počítam se základními funkcemi:

- stahování threadů pro offline prohlížení
- vyhledávání ve stažených threadech
- aktualizace stažených threadů

-a další realizovatelné funkce, které mě nebo nekoho jiného během vývoje napadnou

Old Post 04-09-2002 v 21:16 PM
mill je offline   Profil uživatele mill   Find more posts by mill   Foto galerie člena mill   Click here to Send mill a Private Message   Add mill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mill
Nový Člen

Karma uživatele mill - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 12

>cHLeBiK

PHP a mySQL těžko, ne každej je schopnej to rozchodit na localu. Myslel sem klasickou Win32 aplikaci pro Windows 98-XP s použitím databázového enginu MSDE (odlehčená free verze MSSQL, nároky na HW jako MS Office 2000)

Old Post 04-09-2002 v 21:21 PM
mill je offline   Profil uživatele mill   Find more posts by mill   Foto galerie člena mill   Click here to Send mill a Private Message   Add mill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Pohodička ehm... Příspěvek č. 13

no, to by slo... ale ted jsem zase high, a jeste par dnu budu parit takze potom se nejak ozvu ... skola zacina az za mesic .... cOlLeGe rUlEz nechcete nekdo helpnout? Myslim ze by to ocenilo docela dost lidi...

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 05-09-2002 v 14:31 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Zdraví Příspěvek č. 14

Chtel bych rict, ze jsem na tohle tema nezapomel, ale zda se mi, ze zdrave jadro groweru umira, ani ja uz nepostuju rozumne prispevky... klidne me uminuskarmujte, grower je jako studnice informaci nedocenitelny server, ale forum uz nezije... omlouvam se, pokud nekdo ocekaval iniciativu s tim offline explorerem... rad nekomu pomuzu, ale nejak na to nemam /chut/cas/naladu/...

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 21-10-2002 v 10:30 AM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crap
Stálý Člen

Karma uživatele crap - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 38 

proč win32? Příspěvek č. 15

Možná by nebylo od věci vytvořit něco lépe portovatelného. Například by to mohlo být založený nějak na GTK a ňáký multiplatformní db(jako třeba MySQL). Ale zkušenosti s tim žádný nemám.

Ale nápad prohlížet si grower podobně jako třeba news je dost dobrej!

Keep smoking

Old Post 29-10-2002 v 12:01 PM
crap je offline   Profil uživatele crap   Find more posts by crap   Foto galerie člena crap   Click here to Send crap a Private Message   Add crap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

souhlas Příspěvek č. 16

jo souhlasim s tim,nahodou by to bylo gr8!!Je sice pravda,ze grower dost upada,ale casem se to muze zas zmenit...alespon fto furt doufam

roll,roll,roll a joint...

Old Post 30-10-2002 v 20:35 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-08-2002 - Internetový prohlížeč Opera - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7173620 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív