Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » drtiče grower????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
tofi
Stálý Člen

Karma uživatele tofi - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 29 

Dotaz Příspěvek č. 1

Měl bych jeden malý dotaz ohledně drtičů grower.Objednal jsem si ho ve čtvrtek a ještě mi nepřišel,přitom je tam psáno,že bude odeslán nejpozději 2 pracovní den???.Je to tím,že sem si vytvořil jiného uživatele, abych tím nezveřejnil svojí adresu a zůstal tak v anonimitě?Domyslel sem si,že když si to objedná člen ,který nemá žádné příspěvky je to asi nedůvěryhodné posílat mu to dobírkou atak. Za všechny ohlasy předem díky

Old Post 10-07-2002 v 10:28 AM
tofi je offline   Profil uživatele tofi   Find more posts by tofi   Foto galerie člena tofi   Click here to Send tofi a Private Message   Add tofi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokot
Nový Člen

Karma uživatele kokot - 0% PěstitelskáKarma uživatele kokot - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 22 

Drtice dorazily Příspěvek č. 2

Me uz dorazily, posilal jsem platbu 28.6. a dneska to prislo, takze vse OK! Ale prispevek mi tu nekdo smazal :-) Darebove :-))))

kokot

Jak nakoupit semínka u Sensi Seeds

Old Post 10-07-2002 v 10:52 AM
kokot je offline   Profil uživatele kokot   Find more posts by kokot   Foto galerie člena kokot   Click here to Send kokot a Private Message   Add kokot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Palec nahoru Příspěvek č. 3

Myslím, že mají hodně objednávek, proto se to zdrželo. Mě přišli asi za 14 dní dobírkou, vpořádku.
Takže trpělivost, věřím, že se na každého dostane.

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 10-07-2002 v 11:30 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 4

Nazdárek !

Tofi,
buď si jistý, že to tak není a veškerá poptávka ze strany členů bude uspokojena- jde tu přeci o podporu Groweru. Členství je v tomto případě pouze klíčem ke "zvláštní nabídce". Ujišťuju vás, že žádné citlivé informace týkající se našich členů neuchováváme a veškerá data jsou po vyřízení objednávky odstraněna.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 13-07-2002 v 19:47 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manton
Stálý Člen

Karma uživatele manton - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 5

to tofi
z toho si nic nedělej, já jsem si to obědnal cca před měsícem a pořád nic, tak jsem to zkusil před 10ti dnima znovu - pořád nic. tak nevim, asi to dělám blbě..........

Old Post 15-07-2002 v 08:06 AM
manton je offline   Profil uživatele manton   Find more posts by manton   Foto galerie člena manton   Click here to Send manton a Private Message   Add manton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 6

mantone, mám pro tebe dobrou zprávu. Tvoji objednávku jsme přijali dnes v 9:21. Nechtěl bys mi popsat tvé problémy s objednávkou, o kterých mluvíš, trochu blíže, abych je mohl případně odstranit?

Díky a měj se,
Carlos

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 15-07-2002 v 21:02 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tofi
Stálý Člen

Karma uživatele tofi - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 29 

děkuji všem Příspěvek č. 7

mě drtič už taky dorazil a funguje velmi dobře.Nechci sířit nějakou reklamu protože nerad míchám dohromady konopí a komerční záležitosti,ale trofnul bych si říct,že je skvěle vymyšlený a oproti drtičům,s takovými těmi hrebíky,co si kamarádi dotáhly z Amstru, funguje mnohem lépe.Taky díky za ohlasy.
2 Carlos:je možnost nějak získat barevný drtič nebo jsou k mání pouze čiré?

grow it, roll it, smoke it

Old Post 16-07-2002 v 15:05 PM
tofi je offline   Profil uživatele tofi   Find more posts by tofi   Foto galerie člena tofi   Click here to Send tofi a Private Message   Add tofi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Palec nahoru Příspěvek č. 8

Nejvic se mi na tom udelatku libi to, ze si drt muzu hned bez nakych mezikroku presypat do horniho zasobnicku(chce to jen mensi praxi)

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 29-07-2002 v 12:47 PM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kukuricnej lupinek
Nový Člen

Karma uživatele Kukuricnej lupinek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 19 

Dotaz ? Příspěvek č. 9

Objednali jsme si s kamosem 2 drtice.DOrazily po 14ti dnech na dobirku za 634???Jeste jsem to nevyzvedl nevim,jestli tam nemuzou byt treba tri???

Přiletí ponorka na náměstí, vyskáčou z ní parašutisti, zeptají se paní "kolik je hodin?". "Čtvrtek" odpoví Stalin. "To nevadí, my stejně nemáme hlad."

Old Post 16-11-2002 v 09:16 AM
Kukuricnej lupinek je offline   Profil uživatele Kukuricnej lupinek   Find more posts by Kukuricnej lupinek   Foto galerie člena Kukuricnej lupinek   Click here to Send Kukuricnej lupinek a Private Message   Add Kukuricnej lupinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Re: ? Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Kukuricnej lupinek
Objednali jsme si s kamosem 2 drtice.DOrazily po 14ti dnech na dobirku za 634???Jeste jsem to nevyzvedl nevim,jestli tam nemuzou byt treba tri???

I to se může stát-- nikdo není neomylný. Ale bylo by to poprvé, takže prosím zkontroluj tu zásilku a případně pošli mail na sales@grower.cz.
Díky a měj se!

Old Post 20-11-2002 v 19:03 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

drtice Příspěvek č. 11

objednal jsem si ho cca pred 10 dny a taky jeste nic neprislo. Mno nevadi dockam casu


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 23-11-2002 v 12:02 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kukuricnej lupinek
Nový Člen

Karma uživatele Kukuricnej lupinek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 19 

Palec nahoru vse ok Příspěvek č. 12

Vsechno je v poradku dneska jsem je byl vyzvednout a postacka rekla misto 634 asi ?368? a byly jen dva.Posrali to na poste...Jsou fakt sqely

Přiletí ponorka na náměstí, vyskáčou z ní parašutisti, zeptají se paní "kolik je hodin?". "Čtvrtek" odpoví Stalin. "To nevadí, my stejně nemáme hlad."

Old Post 23-11-2002 v 12:52 PM
Kukuricnej lupinek je offline   Profil uživatele Kukuricnej lupinek   Find more posts by Kukuricnej lupinek   Foto galerie člena Kukuricnej lupinek   Click here to Send Kukuricnej lupinek a Private Message   Add Kukuricnej lupinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drevonos
Stálý Člen

Karma uživatele drevonos - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 13

Huh, boha jeho - drtic grower musim mit. Ale sorry, sem natolik marnej, ze proste nemuzu najit, jag si vobjednat. Pomozte negdo a hodte sem odkaz.

Diky

Ho hééé. uz to máám.


[Edited by drevonos on 30-11-2002 at 04:17 AM]

čim víc hulíš, tim víc cítíš

Old Post 30-11-2002 v 03:05 AM
drevonos je offline   Profil uživatele drevonos   Find more posts by drevonos   Foto galerie člena drevonos   Click here to Send drevonos a Private Message   Add drevonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

drtice Příspěvek č. 14

No nevim uz to bude mesic mozna neco pres a furt mi nic neprislo , tak se ptam jestli byla vubec prijata objednavka?
Kheptnnn


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 15-12-2002 v 20:39 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 15

Chci si zase objednat drtičku, ale nemůžu najít nabídku s barevnýma. Před měsícem jsem objednával jeden modrej a teď lze objednat jen čirej v "Suvenýrech pro členy Groweru".
Kde si můžu objednat barevnou drtičku?
Jsem trochu, vlastně dost, vlastně fuck hodně zhulenej, tak se omlouvám za tu stylizaci, kurva, už končím...

Upraveno po následující odpovědi Carlose: Díky Carlos, s Tvou pomocí jsem to hravě zvládnul

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 18-03-2003 v 09:59 AM

Old Post 17-03-2003 v 17:43 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 16

V nabídce jsou dokonce čtyři barvy +čirý, akorát momentálně nejsou na fotkách v katalogu. Když zvolíš v položce objednávky Drtič Grower, v levém rolovacím panelu se ti automaticky objeví veškeré dostupné varianty, ze kterých můžeš vybírat . Zkus to - není to nic těžkého (ani pod vlivem ).

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 17-03-2003 v 19:14 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-02-2007 - Odstavený Grower - 9 odpovědí
24-07-2014 - Trička grower - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7990620 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív