Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Odstavený Grower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Odstavený Grower Příspěvek č. 1

Měl bych takový podnět, jestli by nešlo plánované odstavení serveru předem hlásit.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Naposledy upravil Svahadji 19-02-2007 v 19:13 PM

Old Post 19-02-2007 v 11:13 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

proč... kvůli snížení paranoy některých členů

řekneš si... aha grower nepojede, tak to já půjdu ven

trávim tu taky dost času, ale nějaké dopředu hlášené ostávky kvůli servisu opravdu nepotřebuji znát

imho carlos se na to vrhá podle svého rozvrhu... navíc co lidi, kteří server navštěvují třeba jednou za čtrnáct dní, oznámení, které někde bude tejden vyset je asi nezastihne

btw. jak moc dopředu by se to podle tebe mělo nahlašovat

Old Post 19-02-2007 v 11:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 3

mirk: proč jsem se neptal - občas je údržba nutná - to je jasný.

Jasně, že nejde o nic tak hrozného - případný domluvený komunikace, srazy, návštěvy jdou zkoordinovat jindy. Ale zase na druhou stranu myslím, že vyvěsit "ZÍTRA CCA OD XXHODIN DOCCA XHODIN BUDE SERVER ODSTAVEN" není zas takový problém a taky je to gesto, že všichni ti uživatelé mi nejsou někde...

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Naposledy upravil Svahadji 19-02-2007 v 19:32 PM

Old Post 19-02-2007 v 11:48 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 4

rozjedu nejakej chat na http://grower.kvalitne.cz
kdyz nepojede grower,domluvime se tam...zatim tam nic neni,je cas to tam hodit.Snad to hned tak nehapa...

Old Post 19-02-2007 v 19:37 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od KinkyRasta
... no registraci sem dostal za referát, tak je mi to celkem fuck, estli se to nedá předem vědět, i když jsem včera čekal několik pm. Co si platim net, tak mi občas choděj upozornění, že bude výpadek a nebo když je to náhlý, tak mi zas přijde omluva. Nestěžuju si na svýho poskytovatele


já vim, že sem OT, ale mám pocit, že od doby kdy se reg na groweru platí prostřednictvím SMS, si nový čendové zasloužej něco spešl ..
znovu opakuju, že oznamování "výpadků" je prostě hloupost, protože jsou neplánované a omluva... no tak to je ještě větší blbost

pokud si něco domlouváte přes grower, tak se pojistěte dalším kontaktem (ICQ, mail..), páč se stejně vždycky hodí a každej to využije a pokud chcete, můžete i tuto komunikaci mít zabezpečenou, takže strach (např. při sjednávání odběru řízků) není na místě...

btw.. qouted from minichat

citace:
[19/02|20:24] <mirkoff> myslíte, že člověk kterej si registraci na groweru zaplatil, si něco zaslouží? ... obecně vzato
...
[19/02|20:25] <nature> mirkoff> za sve penize si zaslouzi mit (v ramci pravidel) moznost obohacovat diskuze.
...
[19/02|20:27] <omnihash> mir:jasnyy aspo`n dva G srazy v okolí bydliště included

Old Post 19-02-2007 v 19:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 6

mirkoff: já psal jen o plánovanejch odstaveních.....

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 19-02-2007 v 19:49 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

uvazuju, asi rozjedu nejakou jednoduchou straknu s primitivnim forem {jenom jedno tema, zadna registrace}
tak by se daly v nejhorsim pripade dojednat nektere veci kdyby grower spadl, a taky poresit v pripade zabaveni servru vcasne varovani vsem zucastnenym...

Old Post 19-02-2007 v 22:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Svahadji
mirkoff: já psal jen o plánovanejch odstaveních.....


respekt... přehlédl jsem slovo

nechť sou tedy všechna plánovaná odstavení ohlašována

____________________________________


ať žije paranoaáá, že praxer

Old Post 20-02-2007 v 09:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 9

praxer + hick: prispevešk cislo 7.-)

Old Post 20-02-2007 v 11:00 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

DEVIATIO :
chtelo by to nejenom chat, ale taky neco na vzkazy.
jestli se muzu pridat tak pm

Old Post 23-02-2007 v 22:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-02-2007 - Ako stiahnut Gtrower ? - 17 odpovědí
24-07-2014 - Trička grower - 21 odpovědí
19-02-2007 - drtiče grower???? - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4594910 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív