Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Nobodyho Euforia + Hashberry 150w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Pod 150w hps (15000lm) to dopadne oproti 200w cfl elektrox
Lépe
Hůř
Podstatně líp
Sviňsky hůř
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Nobodyho Euforia + Hashberry 150w Příspěvek č. 1




Zdarec pěstitelé!

Koukněte na můj grow pod stopáďou.Zatím sem jel jenom 200w cfl a rád bych to porovnal se srovnatelnou watáží hps co to asi udělá.


Genetika 8x euforia a 1x hashberry
Nacpal sem tu do květináčů 3,6l - 15x15x20 takže s cenťákovejma mezerama sem využil prostor kompletně.

Světlo Osram Son-T (15000lm)
Prostor je klasicky 50x50x100 (s,h,v)
Hnojky biobizz fishmix,bloom + atami pk13-14
a na vánoce mám od číčy slíbenej atami xl , doporučenej od kámoš jako fakt parádní květovej booster , kterej se projeví hlavně na konečné vůni.

Na růstu rostlinky byly cca 15dní a dneska sem přepnul (fotka po přenastavení).

Doufám , že sem nepřepl moc brzo , ale posledně se mě dost kytky vytáhly i pod cflkem , tak si nejsem moc jistej jak budou reagovat pod tímhle .

Rád bych monitoroval změny aby ste viděli mezi cfl a hps rozdíly a mohly se případně nějak přispůsobit .Už proto sem zvolil tuhle odrůdu , kterou sem jel i minulej round (viz podpis).

Prvních pár rozdílů

Potřeboval sem dokoupit ventilátor na odtah Kanlux Cyklon Eol 150 - (měl by mít nějakejch 200m3).
bez něj by to fakt nešlo na hpsko už sou ty větráčky málo .Doteď sem to utáhl na jednom 12v trafu a čtyřech PC fanech (12cm,13cm,8cm,8cm).Teďka 220v a počítám s dokoupením dalšího trafa na ještě jeden ofuk.Na trafu je teď jeden 8cm větrák a dává to tak tak.

Naprostá nezbytnost aspoň pro první týdny kdy to valí skoro furt je sonoflex , pokud u toho chcete spát bez ní by to nešlo , tlumí naprosto luxusně ... hluk mě sundala aspoň o 60%

Půda rozhodně rychleji vysychá, dřív to byly 3dny , teď mě stačí 2 a půda je ve stavu , kdy klasicky zalívám -> strčím prst a když se na první článek nelepí tak leju

Další rozdíl co sem si všiml , že kytky tvoří mnohem větší listy(min o 50%) a rostou taky rychleji, nejspíš dokoupím na další kolo nějakou metlu.

Ještě se mi zdá , že o fous dýl jim trvalo , než se řádně prokořenily , ale to je spíš jen haluz.



postupem času budu aktualizovat...


Tak koukejte , hodnoťte , komentujte a hlasujte

díky N.


p.s. jinak k druhýmu obrázku ..... myslíte že to je fotoshop?Teďka sem to našel na netu a docela bych se to bál kouřit

už se těším na sekec . Doufal sem , že veňour mě udrží přes zimu , ale byl mi nějakým šlohnut :/ teďka abych se klidnil

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 14-11-2011 v 16:35 PM

Old Post 13-11-2011 v 20:21 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Re: Nobodyho Euforia + Hashberry 150w Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Mr.Nobody
[

p.s. jinak k druhýmu obrázku ..... myslíte že to je fotoshop?Teďka sem to našel na netu a docela bych se to bál kouřit



ta fialova? neni

Old Post 13-11-2011 v 20:54 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

Tu purplinánu bych si nechal klidně projít hlavou

Old Post 13-11-2011 v 21:14 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 4

Čau Nobody,
vypadá to pěkně, budu sledovat. Jsem zvědavej jak se ti bude dařit.
Jinak jsi všechno nechal při starym. Trochu bych se bál že ta skříň bude malá - nebo spíš já bych asi chtěl větší..
PS: přepínám zas do týdne po tobě

Tak Ať se daří a ať to kvete!

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 14-11-2011 v 12:20 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 5

Zdarec Bulle

jo všechno při starým až na tu výbojku , nejlíp mě z předchozích kol dopadla ta vertikála , ptž na horizont. se mě ten svítící trombón ani nevlezl a dost špatně se tam rozkládalo světlo tohle je očividně lepší , takže sem zvědav . asi tak no.
Jinak mít možnost tak rozhodně přebuduju boxík , ale mám dost omezený podmínky ) v mým kamrlíku zabírá 50 cm box 1/3 šířky pokoje

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 14-11-2011 v 17:30 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

3.den Příspěvek č. 6



Zdar

Takže jako klasicky si dělám tohle forum jako deníček , kdy sem přepl atp.

Právě sem na 3. dni květu a kytky pořád vesele rostou , přesně podle očekávání ... nic na co bych nebyl připravenej

Objevujou se první chlupy a začínají příjemně vonět ...

Možná se budu muset na pár dnů zdejchnout a přemýšlím o nějakým improvizovaným dripu.
Myslíte , že by tohle (obr) mohlo fungovat?

Přemýšlím o koupi nějakýho levnějšího čerpadla ze zveráče nebo tak...
Ale spíš si lámu hlavu jestli tam musí být z toho okruhu nějakej odtok, nebo si stačí vychytat množství (počítám se spínáním pomocí digitálek tak 1 - 2 min) a dát jim jen tolik kolik akorát pojmou...

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 17-11-2011 v 11:39 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

7.den Příspěvek č. 7





Zdarec tady je nějaká aktualizace...

Hnojím
2ml/l biobizz bloom
1ml/l -||- fishmix

Začal sem celkem prořezávat , což sem dost minulý kola podceňoval.
Kytky sem cca 4.den cáknul bioolem , protože sem tam viděl nějakou breberku...každopádně kytkám se nános oleje na listech moc nelíbil tak sem to dneska ještě projistotu šplíchnul vodou s upraveným phčkem , abych to všechno řádně smyl

Kytky sem přepnul přesně ve správnou chvíli, ještě pár cm a bylo by to špatný

Hashberry vyhnala větve cca na trojnásobnou délku od přepnutí Euforka ta 2.5x od přepnutí.

Oproti cflku vidím už teď rozdíl v mnohem lepším osvětlení tohodle prostoru.
Díky menším rozměrům výbojky se mi do skříně mnohem líp vleze.
Rostlinkám stačila asi polovina doby růstu za 2 týdny +- den sem byl schopen přepnout.

Co mě trochu zaráží tak je to , že kytkám vydrží substrát vlhkej klidně i 3 dny , tak neim jestli něco není špatně ...

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 21-11-2011 v 17:53 PM

Old Post 21-11-2011 v 16:20 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

13.den Příspěvek č. 8



Zdarec

Nějaká ta fotka z 13.dne kvetení
Kytky začínají hezky smrdět a dokonce smellem přilákaly holky třásněnky
Stříkl sem je omitem , u kterýho mě při ředění ujela trochu ruka , tak doufám , že mě nepomřou (kytky)

Oproti cflku už jsou znát znatelný rozdíly Na květ nasadily kytičky mnohem intenzivněji a ty první chlupy se mi zdají podstatně robusnější a "chlupatější"
Taky světlo je mnohem žlutější , což je ostatně znát i z fotek a doufám , že bude znát i na pálkách

jinak na příští round pořizuji dripovadlo a cocos

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 27-11-2011 v 15:55 PM

Old Post 27-11-2011 v 14:17 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 9

http://www.zoohit.cz/shop/akvaristi...829/120760#more

máte někdo zkušák s těmahle čerpadlama?Myslíte , že by stačilo na drip pro moje rozměry?

určo bych šel do toho s nejvyšším výtlakem

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 28-11-2011 v 19:42 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 10

Myslim si že v poho, já mam todle čerpadlo a mam to skoro menší než ty.




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 28-11-2011 v 21:54 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

16. den Příspěvek č. 11



Přidávám nějakou tu fotku z 16. dne

Úspěšně sem se zbavil třásněnek , ale kdoví jak na dlouho , že?

Pár kytek má trochu požranější spodní listy , ale jinak celkem bez újmy...
Snažím se protrhávat spodní nákvěty , který se stejně nevyvinou.

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 30-11-2011 v 08:28 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yxolol
Stálý Člen

Karma uživatele Yxolol - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yxolol - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 335  

Příspěvek č. 12

Moc krasne vypada velice zdrave K+ at to dovedes do zdarneho konce jako minule Sleduju

Old Post 11-12-2011 v 20:55 PM
Yxolol je offline   Profil uživatele Yxolol   Find more posts by Yxolol   Foto galerie člena Yxolol   Click here to Send Yxolol a Private Message   Add Yxolol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papirek
Stálý Člen

Karma uživatele Papirek - 44% PěstitelskáKarma uživatele Papirek - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 13

Myslím si, že je to čerpadlo s výkonem 150l/h zbytečné, stačí nejaké menší protože se snad bude pouštet jen maximalně 3 tydně ne ? a když máš květník 3,6l a když si to vynásobíš 8 ti vyjde 29l a čerpadlo se musí taky nějak rozjed ti to tam prohučí a budeš mit potopu , a budes to mit nejak řízeny ? třeba snímač vlhkosti bo taklens ?

Peace :-p, a nech si dařit.. Sleduji

Old Post 13-12-2011 v 15:43 PM
Papirek je offline   Profil uživatele Papirek   Find more posts by Papirek   Foto galerie člena Papirek   Click here to Send Papirek a Private Message   Add Papirek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 14

Čau, když už si tak dáváš na čas s up-em, tak doufám že už bude i se zapnutou závlahou !

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 15-12-2011 v 11:55 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Zdar Příspěvek č. 15



Zdarec
34.den

Zdravím všechny grouwry

Nějak v poslední době nestíhám a před vánocema to je taky s penězma horší , takže závlaha snad až na další kolečko

Jak můžete na fotkách vidět , tak mám na pár listech dost ošklive vybělený skvrny a pomrcasený čepele ... týká se to hlavně kytiček co sou přímo pod lampou a jestli na ně de moc světla nebo čím to je...nevím no .
Kdybyste někdo věděl ocode tak dejde echo...je to na tý fotce 2 dost vidět

Kvetou pořád pěkně , tak je asi zatím nebudu vyhazovat

Každopádně se začínají moc pěkně olepovat voňavou pryskyřicí a mmmmmmmmmmmmmmmm mooc pěkně vonět Hlavně hashberry má macatější palice a kvete o poznání rychleji...

oproti cflku , se mi zdá že na 30. den je to trochu lepší , ale nic zas tak převratnýho.Snad se ještě nafouknou ... (jakože asi jo )

Euforka(Dutch passion) se klasicky projevila šíleným thc smradem ale oproti hb je slabší.

Hashberry(mandala) je fakt luxusní parádní citrónový aroma když jí řádně očichám


Teploty u vršků mám cca 28-29c
Vlhkost držím na 40%
Právě teď sem zalil

1ml/l fishmix
4ml/l biobizz bloom
1ml/l Bloombastic (alá cannafest)
pár kapek Kyseliny Fosforečné (84%)

Přirovnal bych tenhle grow trochu k té top44ce , ale už sem se poučil z chyb a řádně prostříhal větve , na kterejch by se urodila jedna minišišulka...

Dík těm co sledujou

Přeju úspěšný nakoupení dárků, dobrou baštu 24.

Noubády

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 20-12-2011 v 08:38 AM

Old Post 20-12-2011 v 08:15 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jardeste
Stálý Člen

Karma uživatele jardeste - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 16

ahoj,koukám,že pán přešel naa kilopade,zítra mi člen g přiveze řízky,tak to taky rozjedu,sodu až tuhle vysvítíš kup gibku se 17000lm,jinak budu sledovat ,jak vychytáváš vzdálenost od výbojky,protože to není prdel a když si člověk myslí,že už to ma zmaklý,tak nakonec se vše projeví na gramaži,nejvíc jsem měl pod 150 cca 98gramofonú,na prostoru 45x45x120cm,přeji pěstu zdar

;-)

Old Post 30-12-2011 v 21:13 PM
jardeste je offline   Profil uživatele jardeste   Find more posts by jardeste   Foto galerie člena jardeste   Click here to Send jardeste a Private Message   Add jardeste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2012 - Nobodyho 4x Hashberry 150w - 69 odpovědí
14-02-2012 - Nobodyho 4x Euforia Vertical - 60 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9130560 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív