Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » hindu kush outdoors ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lsaac Stern
Nový Člen

Karma uživatele lsaac Stern - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

hindu kush outdoors ? Příspěvek č. 1

Zdravim!
Rad bych se zeptal, jak je to stimto modelem kdyz ho vysadim ven, a od jake firmy bych ho mel objednat? Snad to nejni tak narocny model, jsem zacatecnik.

Dik za vase odpovedi.

Old Post 14-03-2009 v 16:31 PM
lsaac Stern je offline   Profil uživatele lsaac Stern   Find more posts by lsaac Stern   Foto galerie člena lsaac Stern   Click here to Send lsaac Stern a Private Message   Add lsaac Stern to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Tak že ENCYKLOPEDIE a asi od Sensi Seeds.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-03-2009 v 16:49 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lsaac Stern
Nový Člen

Karma uživatele lsaac Stern - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

jo, dik. Chci totiz vysadit nejakou tu pravou INDIKU, uvolnujici, premyslivou, zklidnujici, na prochazky prirody, u know?

treba to neni nejlepsi volba, co ja vim ?

ale za zkousku nic (skoro) nedam, tak uvidime...

Old Post 14-03-2009 v 19:35 PM
lsaac Stern je offline   Profil uživatele lsaac Stern   Find more posts by lsaac Stern   Foto galerie člena lsaac Stern   Click here to Send lsaac Stern a Private Message   Add lsaac Stern to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Jó indica to je taky moje. Ale na to co ty píšeš zklidňující, na procházky, přemýšliví. Nevím jestli ti bude vyhovovat, já co mám Shivu Shati 2 tak je to hodně sila, nevím jestli bych mohl někde chodit.
To co ty píšeš se spíš hodí na sativku ta tě tak jakoby nakopne k přemýšlení k užívání si přírody atd..
Aspoň i bratr mi to říká když si zainhaluje tu mojí indicu, že je vždycky trochu vyjetej že se mu nechce nic. Vždycky mi básní o skunku.
Který tento rok budu pěstovat protože jsem osobně ještě neměl dobrou sativu.
Tak jen aby sis vybral to co opravdu chceš.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-03-2009 v 19:58 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 5

jj Hindu Kush jsem dostal loni rizek od kamosa a jel jsem ho na zahrade v kvetinaci a pohoda. Vitalni roslina s velkyma listama a sklidil jsem ho naprosto zraly nekdy v druhe pulce rijna. Na prochazku ale nevim jestli je dobry, spise takova tlumivka jak ma byt

Old Post 14-03-2009 v 20:31 PM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Username
Stálý Člen

Karma uživatele Username - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 6

hindu-kush muj prvni model co jsem pestoval hezky seminka z nirvany a podme :-D na out pohoda a celkem rychle dozrává můžu jen doporučit ale zase dalsi zbytečný téma :-o

3-TEK 4- ALL

Old Post 15-03-2009 v 18:01 PM
Username je offline   Profil uživatele Username   Find more posts by Username   Foto galerie člena Username   Click here to Send Username a Private Message   Add Username to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 7

hindukush sem pěstoval out 06 od nirvány a dnes sem přemýšlel že si ho ještě doobjednám...výborná chuť, hezká sušina, nemluvě o brzkém dozrávání, vyskytují se dva phenotypy-bílý x fialový...lepší je bílý - silnější,sladší při kouření.

Old Post 15-03-2009 v 21:02 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lsaac Stern
Nový Člen

Karma uživatele lsaac Stern - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 8

OK, prijde mi jako sympaticky model uz ted, a to jsem ho jeste nezkousel _ _ _ ono takze, Nirvana nebo Sensi Seeds ?

Old Post 16-03-2009 v 19:29 PM
lsaac Stern je offline   Profil uživatele lsaac Stern   Find more posts by lsaac Stern   Foto galerie člena lsaac Stern   Click here to Send lsaac Stern a Private Message   Add lsaac Stern to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 9

minuly rok som dostal od kamosa 1semienko-Hindukush, povedal mi len ze ho mam zasadiť a cakat.
vysledok bol taky- rastlina mala pekné listy neobvykle zelenej farby len skoda ze mi nedosiahla fazu sklizne. zozrala mi hu zver...
Isaac Stern: ja bych skusil sensi seeds

Old Post 17-03-2009 v 07:20 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-02-2017 - Special Kush 1 Outdoor - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1700670 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív