Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 74 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Hindu Kush

Hindu Kush

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Landraces; India, Hindu Kush Mountains

Fenotyp: Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Tato čistá varianta Indiky pochází přímo z masivního pohoří, od kterém je pojmenována. Hindu Kush se nachází na západním výběžku Himalají, které pokrývají polovinu Afganistánu, poté se rozděluje na hranici mezi Pakistánem a Indií a dosahují téměř k Číně. Tento zpustošený, ale nádherný region tvoří důležitou obchodní stezku mezi střední a centrální Asií a Blízkým východem a právě zde se po staletí setkávaly dávné cannabis tradice kultur z okolí. Zjednodušeně řečeno, Hindu Kush je absolutní střed světa při zvážení, že obsahuje čisté Indika a Afghanika genotypy a vyrábí se z něj různé druhy černého hašiše.

Tento kultivar byl zvolen pro svou kvalitu a stabilitu v průběhu jeho nespočetných generací, šlechtěný vždy v rámci svého vlastního genofondu. Hindu Kush prudukuje velmi podobnou sadbu, tudíž je to excelentní varianta pro čistě indoor pěstování ze semínek. Rostlinky jsou temně zelené, se svěšenými, klasicky širokými, lopatkovými Indika listy. V teplejších podnebích, zhruba po 42. rovnoběžku může Hindu Kush růst i venku.

Květ je energický a jistý, zajistí i začínajícímu pěstiteli rychlé sklizně tlustých Afghani paliček. Hindu Kush má jemnou vůni po sandálovém dřevě se znějící sladkou vůní po čerstvém charas (nazývá se tak ručně vyráběný hašiš z Indie, Nepálu a Pakistánu). Účinek je pro ne-hybridní variantu poměrně vysoký, s čistou, jemnou, plnou, něžnou, tělesnou, pozitivní vibrací, která je pozorovatelná u prvotřídních Indik z vysoké nadmořské výšky. Hindu Kush také navozuje klidný, rozjímavý, přemýšlivý stav mysli, jako protiklad k mozek zkameňujícím pozdější Indika, Afghanika a Skunk hybridům.

Určeno a doporučeno především pro indoor

Květ: 45-50 dnů
Výška: 115-130 cm
Výnos: až 95 g