Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Pomoc s výbojkou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Pomoc s výbojkou Příspěvek č. 1

Zdarvim Jelikož se na mě mym treaadu serete tak se chci poradit rady, až se dozvim co potřebuju tak to tady smáznu takže tady to je Zdravíčko
Tak nám dorazilo nové slunce 250W a jelikož jsem mega lempl tak sem ho hned zkurvil. Prosim O rady jak jednat.

CO SE STALO:Pln euforie jsem se hned opo převzání pustil do instalace nové výbojky, po pár 230V ran jsem se cítil moc fajn a měl jsem to hned hotový, nepodíval jsem se ovšem na schéma zapojení a zapojil jí tak že fáze přicházela do čokolády(tlumivka) čv 4 a do startéru šel kabel z 1 vývodu , Nahodil jsem to v jističi to jen zajiskřilo a vypadnul, skusil sem to znovu a jistič znovu vyskočil, inu řekl jsem si že je nejspíš slabej a zapojil to bez něj, co následovalo? záblesk praskknutí a konec výbojka je v prdeli. takže takhle to bylo mam teď na vás několik dotazů, je to fakt důležité tak mi prosim nějak poraďte
OTÁzky: co s výbojkou mam jí reklamovat, jak postupovat , je od Janči jaké máte zkušenosti s podobnýma reklamacema?
Jak to teda mam zapojit, schéma je na fotce.
Myslíte že to přežila tlumivka jak bych jí měl ozkoušet?
Dá se ještě něco dělat s tou výbojkou pokud nevyjde reklamace.
Mam koupit hned novou kde by se dala koupit v Plzni a okolí.


Na fotkách je výbojka co se s ní stalo. Zapojení jak má bejt?
vym že malá vatáž co jedu já nikoho nezajím, ale je to pro mě dost krytikal tak prosi m o pomoc
Předem díky za odpovědi mějte se a neblbněte s elektřinou
Damsiveku Fotky na mimtreadu jde hodně ot to jestli je to dobře zapojený

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 15-05-2007 v 09:47 AM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 2

No tak zapojovat to bez jistice byla pekna hovadina. Tu výbojku můžeš zkusit reklamovat - nic za to nedáš a třeba to vyjde.

S tou tlumivkou nevím... Můžeš změřit odpor vinutí a porovnat to s jinou (stejnou - funkční). Jak ty odpory budou stejné tak by měla být OK.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 15-05-2007 v 14:36 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman1*
Stálý Člen

Karma uživatele shaman1* - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman1* - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 3

Kde máš ty fota jak to bylo zapojené podle toho můžem posoudit co se stalo a jaký je rzsah poškození a co to krom výbojky odneslo

Old Post 15-05-2007 v 17:06 PM
shaman1* je offline   Profil uživatele shaman1*   Find more posts by shaman1*   Foto galerie člena shaman1*   Click here to Send shaman1* a Private Message   Add shaman1* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 4

No fota jsou jak píšu v mim posledni treadu je to už ale jedno páč už to funguje zeptal jsem se v o bchodě díky za snahu pokud tohle téma uvidí MODI tak ho můžete celý smazat díky
pic Damsiveku

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 16-05-2007 v 16:20 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

ćafa,poradte mi pls co potrebujem abi sa svietilo myslim tie veci ako starter a pod. a schemu (diky)

Old Post 09-07-2007 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-06-2010 - Pomoc s výběrem 1000w výbojky - 27 odpovědí
09-04-2010 - MV výbojky - 0 odpovědí
25-10-2009 - pomoc s výběrem výbojky - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8838200 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív