Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w poprvééé !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
The Pure
Stálý Člen

Karma uživatele The Pure - 90% PěstitelskáKarma uživatele The Pure - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 29  

Hlína 250w poprvééé !! Příspěvek č. 1






Zdravim vás prátele .

Jsem tady ponekud novy a chtel bych vam predstavit svoje prvni Indoor počinani pod 250W .

Rozměry boxu jsou : 60x60x180 s/h/v
Osvetleni je 250W Sodik od Phillipsu + tlumivka + starter . Predradnik nemám takže se musim spokojit stim co mám .

Stinidlo je klasicke HOBBY male .
Ofuk je 1x Klipsnak snad ješte pridam
O odtah se stara Meziaxial Atas pro 250 a do mojeho prostoru je to idealni volba neni drahy a je docela vykonny taky kovova konstrukce zajisti řekl bych delši životnost možna . Do budoucna nebo než to začne kvest by jsem nato chtel napojit pachovy filtr ale uvidime jake budou moje finance .

Posadka .

4x Space Queen . puvod Subcool TGA . od Scotta diky
Substrat bude GrowMix od Plagronu .
Hnojky mam zatim 2x Terra Concept od Plagronu ( Grow a Bloom)

Momentalne jsou řizky v puvodnich kořenačcich v jakych jsem to už dostal, tak je tam necham ješte tak 4-7 dni a pak pujdou do finalnich 6l kvetniku ..

Teplomer a vlhkomer zatim nemám takže ale co nejdřive ho musim poridit !!

Tak se mejte . a snad už mi pujdou přidat nejake ty fotky ..

predem se omlouvám za kvalitu fotek !


1.den 18/6 250W


Naposledy upravil The Pure 02-01-2010 v 18:37 PM

Old Post 01-01-2010 v 00:52 AM
The Pure je offline   Profil uživatele The Pure   Find more posts by The Pure   Foto galerie člena The Pure   Click here to Send The Pure a Private Message   Add The Pure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Pure
Stálý Člen

Karma uživatele The Pure - 90% PěstitelskáKarma uživatele The Pure - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 2




Dneska jsou v šestém dnu růstu... Omlouvám se za kvalitu fotek..

1. Pokus 250W Space Queen

Naposledy upravil The Pure 14-01-2010 v 18:12 PM

Old Post 01-01-2010 v 11:37 AM
The Pure je offline   Profil uživatele The Pure   Find more posts by The Pure   Foto galerie člena The Pure   Click here to Send The Pure a Private Message   Add The Pure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 3

jedeš hlínu?folie,pachový filtr?teploty/vlhkosti?hlavně fotkytaky sem kdysi začínal na 250W

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 01-01-2010 v 12:45 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 4

jo taky sem pravě rozjel 250W poprvé ...tak sem zvědavej jak ti to pojede ale určitě budu sledovat a fota by byla taky dobra věc ..tak tě pic a ať to roste...

Old Post 01-01-2010 v 13:08 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 5

Zdravim

Tak jak to pokračuje ? Už jsi začal hnojit a nebo ješte ne a čim to zalevas momentalně, znáš PH popřipade EC ? A jak jsou rostlinky vysoke ? Jakou maš teplotu ve skřini + vlhkost a posledni jaka je vzdalenost od vybojky az k vrškum rostlin a jak dlouho to budeš nechavat rust ?

At se vede, přeji mnoho uspěchu !

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 09-01-2010 v 22:39 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 6

werd myslim si ze ide bubller
hore mas napisane ze ide growmix od plagronu

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 10-01-2010 v 10:30 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Pure
Stálý Člen

Karma uživatele The Pure - 90% PěstitelskáKarma uživatele The Pure - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 29  

14/18 Příspěvek č. 7






Zdravim Přátelé

Tak jsem nafotil nejake fotky, konečne trošku normálni už to neni mobil

Rostlinky docela porostli už meři okolo 22-28 cm plus minus . Na ty vetši šoupnu pulmesice at to ta jedna malinnka trošku doroste, taky bych ji chtel zastřihnout ješte nebyla ani jednou zastřihávana ale nevim no protože je menši a tak ji nechci zbytečne sekat ... Tak ji necham asi normalne rust at jede a dožene je trošku ..

Ješte to asi necham tak dva tydny rust nebo tyden to se uvidi jak to poroste .. Už to bylo dvakrat pohnojeno a to Plagron Alga Grow mám jednu flašku Alga Growu tak ji použiju na rust misto toho Terra Grow .

To je asi všechno kdyby neco tak se ptejte . rad zodpovim

nejake fotky .

1. Pokus 250W Space Queen

Naposledy upravil The Pure 14-01-2010 v 18:09 PM

Old Post 14-01-2010 v 18:04 PM
The Pure je offline   Profil uživatele The Pure   Find more posts by The Pure   Foto galerie člena The Pure   Click here to Send The Pure a Private Message   Add The Pure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 8

4matko291:kdyby ses podíval kdy si editoval příspěvěk a podíval se kdy sem to psal já tak nebudeš mít takový narážkyfakt ze startu toho tady moc nebylo

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 14-01-2010 v 21:49 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od WERD
4matko291:kdyby ses podíval kdy si editoval příspěvěk a podíval se kdy sem to psal já tak nebudeš mít takový narážkyfakt ze startu toho tady moc nebylo



Přidávam se ktobě !!

Jelikož jsem řikal kamaradovi at to trošku napiše at si stim da zaležet a koukl jsem nato co tam napsal prvne do toho uvodu tak jsem mu to musel hned prepsat a a trošku uupravit protože tak by jste asi ješte doted nevedeli v čem jede delam si srandu ..

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 15-01-2010 v 04:18 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Pure
Stálý Člen

Karma uživatele The Pure - 90% PěstitelskáKarma uživatele The Pure - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 10





Zdravim
Dneska je to 16. den od přepnutí na 12/12
Teplota: den 24°C, noc 19°C
Vlhkost: 30%
Hnojiva: Terra bloom a Terra grow od plagronu, obě dávam 4ml/l vody

1. Pokus 250W Space Queen

Old Post 08-02-2010 v 20:20 PM
The Pure je offline   Profil uživatele The Pure   Find more posts by The Pure   Foto galerie člena The Pure   Click here to Send The Pure a Private Message   Add The Pure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 11

ahoj myslim že tu teplotu můžeš klidně trochu zvednout...slyšel jsem že když jim přitopíš do 30 stupnu tak prej vyprodukovávaj víc ochranné pryskyřice ..možná to neni pravda já mám teplotu 29 a přijde mi to OK ..tim by jsi získal i menší vzdálenost mezi vršky a výbojkou kdyby si to dal níž a to je další plus...Ať poradí zkušenější..a ať to roste

Old Post 08-02-2010 v 21:31 PM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 12

ahoj, Deniiisku to co říkáš je fáma, já mám teplotu ve skříní tak 30-34 stupnu v průvanu a kytky nejsou spálené ani truchu a že bych zpozoroval větší množství pryskyřice to ne, vybojku dávej co nejníž a jak tam máš vhodně daný ofuk tak snesou i tech 33 v pohodě...

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 10-02-2010 v 09:15 AM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 13

aha ae určitě jsem to někde četl akorát už si nemohu vzpomenout kde to bylo ..znělo to docela logicky že se rostlina chrání svou vlastní pryskyřicí při větší teplotě ae vlastní zkušenosti s tím ještě nemám... ae jak říkáš asi je to FAKE...tak sry ae snaha byla

Old Post 10-02-2010 v 09:59 AM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 14

už jsem to našel přátelé .....cituji: Ideální teplota pro dobu osvětlování je mezi 20 a 26°C a pro dobu tmy o 7-10°C nižší. Když se vytváří květové stopky, lze zvýšit teplotu až na 32°C - konopí začne vytvářet více ochranné pryskyřice........zdroj:http://ch-e-r-r-z-i.blog.cz/0605/teplota-a-wlhkost

Old Post 10-02-2010 v 10:04 AM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

7-10 stupnu?cituji z faq....

Denní teplota vzduchu: 19 - 30°C (ideální 20-22, přes 30°C už má negativní efekt pro růst)


Noční teplota vzduchu: 15 - 19°C (pod 10C negativní efekt pro růst)

Teplota kořenové zóny (potažmo roztoku pro zavlažování): 22 - 24°C

Problém při příliš extrémní teplotě je, že živiny přestanou být dostupné.

Prvnich 7-10dni by teplota korenu nemela klesnout pod 19°C kvuli tvorbe korenu .

Old Post 10-02-2010 v 11:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 16

On nepsal 7-10stupnu ale ze by mela byt teplota v noci o 7-10 stupnu mensi nez pres den...

Old Post 15-02-2010 v 18:10 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-09-2010 - 250w podruhééé !! - 24 odpovědí
29-05-2018 - 250 W poprvé - afghan - 33 odpovědí
29-01-2007 - 70w sodik poprvééé :) - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6375460 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív