Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Pythamin a matka = ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 1

Čau dá se použít pythamin i na matky? Poněvadž to obsahuje květový hormony a ty by mohly dát matkám zabrat.

Old Post 01-07-2002 v 17:47 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička čus marode Příspěvek č. 2

taxem byl v Horním Újezdě, taková prdel u Moravskejch budějic a není tam signál, takže mi tvá sms přišla až po sléze, ale nebyl kredit a tak teďko jsem přijel do Prahy a tak, že Ti napíšu a před tím se mrknu na grower a koukám neco že tu prý první by acid.hack, takže jak to vypadá na groweru Ti psát nebudu, neboť to asi už víš.. no a jak je? z tej sms sem měl pocit, že Ti uřízli aspoň půl těla tak nezapomeň na moje slova:
KAŽDÁ NEMOC JE ZANEDBANÝ HULENÍ... !

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 02-07-2002 v 00:41 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Palec nahoru Příspěvek č. 3

Marťasi to je vostrost ten Tvůj web - taxem na to kouk, jaks říkal a udělat si tam jen vstup pro sebe za účelem studia společenských věd mě docela zaujalo, ale po kliknutí na vstup pro administrátora, načež explorer zareagoval tak, že jsem si tam vstoupil, tak to už mě přímo uzemnilo - no musím Ti dát karmičku, protože to jsem se za dnešek poprvé fakt moc moc zasmál a ganjy se to taky týká - jo a jinak byl dnes koncert na Štvanici a to moc moc v cajku (pošlu plakát nebo neco na email - ale až asi zejtra neb teď se mi už nechce) - jo a abych tu neodbočoval od tématu, tak: to na co se ptáš v tomhle dotazu fakt nevím - počkám si, až někdo odpoví a pak si to přečtu - taky by mě to zajímalo (ani teďko zrovna nevím jak se ta sračka menuje... jo pythamin...

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 02-07-2002 v 00:48 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 4

To: dalajlama: Už sem ti poslal SMS a tam je vše vysvětlený.
ALE TEĎ MĚ PORAĎTE S TÍM PYTHAMINEM

Old Post 02-07-2002 v 18:44 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 5

Čusík ! Taxem včera měl moc moc práce, protože dnes jsem měl odjet na těch deset dnů na to Slovensko, ale musím odjet až asi ve 1400hodin, tak teď píšu – chtěl jsem jako vždy v noci, ale to sem se vrátil z takový ňáký, no.. už i asi 10 sekund po probuzení jsem si zapálil dalšího špeku prvotřídního skunku
Jinak omlouvat se nemusis a ja to nepolozil, nybrz mam posranou baterku v mobilu a tak se zas vyp…
No ja Ti chcel a nebo i ty po me něco kurva proc poisu bez hacku a carek uz mi to leze na mozek.. jo vo tym buddhismu a tak – no splknem nekdy, ale az prijedu ok? Tak čus a ať tě … no to, já nevím co, nebolí…
PS: vis jaxem psal..: KAŽDÁ NEMOC JE ZANEDBANÝ HULENÍ“ to si asi teďko mě napadá že dám dalajlamaovy moje signatury na groweru… jo a tak teda čusík!
--------------------
jo a už někdo poraďte s tím pythaminem...

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 04-07-2002 v 11:16 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Pohodička Phyt-Amin a MATKY Příspěvek č. 6

to acid.hack :Hale chlape stim Phytaminem na matky no nevim. Podle mně je to docela nesmysl stříkat na matku která potřebuje pořád 18 hodin světla a co nejvíc živin určených k růstu Phytamin. Jelikož obsahuje KVĚTOVÍ A RůSTOWÍ hormon což by z matkou mohlo udělat to že by začala kwíst a to bys přece nechtěl dělat řezany z kwetoucí matky
Já bych beyt tebou tak stříkám na matky tak MAXimálně Bio-Algeen S-90,ALGASTIM nebo DARINU-4 tyto postřiky mohu dle vlastní aplikační zkušenosti pouze a jenom doporučit a na matky JAKBYSMET

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 07-07-2002 v 23:33 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 7

Tady je to takovej deníček koukám. LOL

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 05-11-2008 v 09:51 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majkl2644
Nový Člen

Karma uživatele majkl2644 - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 8

Phyt-Amin obsahuje růstový a květový hormony dohromady,ale myslim,ze to vliv pri rustu na kvet nema .. dokad je delsi den nez noc,tak to nemuze vykvest nevim jak u indoor ale u out to je zaruceny ;-)

Old Post 05-03-2009 v 19:07 PM
majkl2644 je offline   Profil uživatele majkl2644   Find more posts by majkl2644   Foto galerie člena majkl2644   Click here to Send majkl2644 a Private Message   Add majkl2644 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 9

http://grower.cz/forum/showthread....9046#post289046
Hledani : phytamin

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 07-03-2009 v 12:52 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2011 - PHYTAMIN a CROPMAX - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8337170 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív