Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulit či nehulit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
danielgrmela
Stálý Člen

Karma uživatele danielgrmela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 30  

Hulit či nehulit Příspěvek č. 1

Ahoj. Uz jsem tu hezkou dobu nebyl, ale dnes mi prisla z Groweru reklamka, tak jsem si na vas vzpomel. 11 let jsem si zivot bez travy vubec nedokazal predstavit. Pred pul rokem jsem hulit prestal. Zacal jsem cvicit jogu, zdrave jist, meditovat, studovat duchovni literaturu ... Kdyz se clovek dle navodu v tzv. inspirovanych spisech " procisti ", zacne postupne zazivat stavy 1000 x lepsi nez po nejlepsim vzorku ...

" Kdo zivot pro me ztrati, nalezne jej. "

Mejte se krasne, preju hodne stesti.

Byvaly clen, Daniel

Old Post 26-04-2007 v 19:22 PM
danielgrmela je offline   Profil uživatele danielgrmela   Find more posts by danielgrmela   Foto galerie člena danielgrmela   Click here to Send danielgrmela a Private Message   Add danielgrmela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 2

No to čumim... Slyšel jsem že jóga je mazec, ale 1000x? No možná jí taky zkusim Fakt je že moje fylozofie (sakra nikdy bych nečekal že takový slovo někdy použiju, ani nevim jsetli jsem to napsal dobře ) pěstování není o pocitu po vzorku jako o pocitu z toho pěstění, takže si nedovedu představit, že by mi to jóga nahradila, ale před tebou klobouk dolu

EDIT: Abych nebyl OT tak se přikláním k tomu, že každý musí sám vědět jestli hulit či nehulit a já osobně jsem pro obojí (jako husiti )

Old Post 26-04-2007 v 21:14 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielgrmela
Stálý Člen

Karma uživatele danielgrmela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

No pestovat ano, pestovat cokoli je supr. Co pestovat travu a vyrabet z ni lecive masti, treba ...

Jenom hathajoga (tj. ta telesna) s tebou neudela zase tolik, budes ohebnejsi a fyzicky zdravejsi, i to stoji za to. Klic ke stesti je v dusledne mentalni i fyzicke ociste. Kdybych to na vlastni kuzi neprozival, nikdy bych tomu neveril. Pestuju ted hlavne sebe, zkusenosti s pestovanim ganji se mi k tomu taky trochu hodi ))

No lepsi prirovnani nez 1000x lepsi nez nejlepsi vzorek me nenapadlo. Zkusim to jinak, je to neco mezi extazi, lsd, houbama, thc a orgasmem celyho tela, pritom je to ale tak velejemne, ze se to vlastne neda srovnavat s nicim. Co to je nevim. Snad raj ? Snad nirvana ? Nejspis asi jenom takovy maly demo nirvany nebo raje, ktery cloveka pomaha motivovat na duchovni ceste. A taky se to nepovede vzdycky, ale da se v tom (donekonecna ?) zlepsovat.



P.S. Jan Hus byl taky prima osvicenej typek, taky dokud zil, byli tusim neporazitelni, text Ktoz jsu bozi bojovnici je jeden z tech tzv. inspirovanych, nemohli prohrat dokud se tim textem ridili. Inspirovanych textu se da v knihovnach najit cela rada. Kdo se jimi ridi, ten nikdy neprohrava ))

Old Post 27-04-2007 v 05:02 AM
danielgrmela je offline   Profil uživatele danielgrmela   Find more posts by danielgrmela   Foto galerie člena danielgrmela   Click here to Send danielgrmela a Private Message   Add danielgrmela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 4

Jojooo ale aby ste tohle mohli prozit musite se zrict omamnejch latek vcetne ganji, sexu ( pokud neslouzi ke splozeni cloveka ) , hazardovani,odprostit se od materialistickeho pojeti sveta joga je zpusob jak ovladnout vsechny smysli . proste tohle kazdej nedokaze ale verim ze ta odmena bude obrovska ale zkusim az za par let jeste sem na to moc mladej

Old Post 27-04-2007 v 10:47 AM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 5

odpověď na otázku v názvu threadu

NEHULIT !

*začněte si střílet marmeládu pod kolení jamky - je to nářez

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 27-04-2007 v 11:43 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielgrmela
Stálý Člen

Karma uživatele danielgrmela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6

To Touchwood: Krestanstvi zle neni, jeho jadro je v tom samem, v cem jadro Islamu. Pouze krestanska cirkev je od cca 5 st.n.l. popletena, zaslouzi soucit, ne nenavist. Stejne jako jej zaslouzi lide, " zneuzivajici Islam ".

Old Post 28-04-2007 v 01:09 AM
danielgrmela je offline   Profil uživatele danielgrmela   Find more posts by danielgrmela   Foto galerie člena danielgrmela   Click here to Send danielgrmela a Private Message   Add danielgrmela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielgrmela
Stálý Člen

Karma uživatele danielgrmela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

To evildoer: Castecne to funguje i kdyz se zreknes cehokoli, na cem hodne lpis. Cim vic na tom lpis, tim lip funguje to, ze se toho zreknes.

Old Post 28-04-2007 v 01:12 AM
danielgrmela je offline   Profil uživatele danielgrmela   Find more posts by danielgrmela   Foto galerie člena danielgrmela   Click here to Send danielgrmela a Private Message   Add danielgrmela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 8

Jo je to hustý.Taky sem chvili nepálil,přibližně měsíc.Přestaneš pak na to tolik myslet a dává ti to pak něco jinýho než dřív.Důležitý je to,ale potom nepřehánět,aby to tak zůstalo.Samozřejmě kouřit jedině s lidma,který jsou v pohodě.

Old Post 28-04-2007 v 22:02 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 9

nato, že sa tomu venuješ pol roka maš celkom silné slová....

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 28-04-2007 v 22:30 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 10

to já se tomu věnuji ................... ehm................hmmm...............mno................... cca 7 let

teď hulím tak brčko za týden (ale nářezový skérový)

a je to větčí mazec než hulit furt


ps:

křes|tanství je špatné - pro mě

příklad: pátek 13 - papež nechal vyvraždit všecky templáře

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 04-05-2007 v 11:42 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THE_GAME
Stálý Člen

Karma uživatele THE_GAME - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 11

Já hulím tak 8 brk skera tydně matura za dveřma, musím to omezit... Jo a zapomněl jsem dodat že jsem pro..

peace

Kde to člověk nejmíň čeká, vyskočí z příkopu zajíc.

Old Post 05-05-2007 v 10:14 AM
THE_GAME je offline   Profil uživatele THE_GAME   Find more posts by THE_GAME   Foto galerie člena THE_GAME   Click here to Send THE_GAME a Private Message   Add THE_GAME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od danielgrmela
Jan Hus byl taky prima osvicenej typek, taky dokud zil, byli tusim neporazitelni


Kdo byl neporazitelny? Husite? Ti se jmenuji podle Husa a zacali az po jeho smrti. Jak to ze Husa upalili, kdyz byl neporazitelny? To jsou veci co?

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 05-05-2007 v 10:22 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 13

Myslim,ze odpoved na otazku v nazve threadu je pre kazdeho ina.
Kedysi som hulil denne,ale teraz si to viac uzijem,ked si dam len ked mam chut,t.j. priblizne tyzdenne,ale v ziadnom pripade nechcem prestat,ak si spocitam dovody preco to robim a preco to nerobit,logika mi hovori,aby som v tom pokracoval.
2danielgrmela:super,ze si si nasiel nieco co ta naplna,ja som nikdy nemal dostatocne pevnu volu na to,aby som sa venoval joge

Old Post 05-05-2007 v 19:32 PM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hudson
Stálý Člen

Karma uživatele hudson - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 14

Joga je drsna vec chvili ji cvicila moje babina a jak jsem prisel treba domu zkoureny upe sem ji cekoval...

Old Post 05-05-2007 v 19:40 PM
hudson je offline   Profil uživatele hudson   Find more posts by hudson   Foto galerie člena hudson   Click here to Send hudson a Private Message   Add hudson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Hulit či nehulit Příspěvek č. 15


Hulit, ale ne jen hulit.

Old Post 07-05-2007 v 22:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-08-2005 - Kouřit či NEkouřit ? - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7627750 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív