Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » žloutnutí a usychání listů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
satanpekelnik
Nový Člen

Karma uživatele satanpekelnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 1  

žloutnutí a usychání listů Příspěvek č. 1

Mám 6 kytek. Jsou jim 4 týdny a jsou kolem 20 - 25 cm vysoké. Stalo se mi, že většině začínají žloutnout listy a objevují se na nich hnědé fleky. Teplotu mám kolem 26 - 28 stupni, zářivka 400W. Zalévám tak 2x týdně. Hnojil jsem zatím 2x hnojivem 14,2-14-17,8. Kdybyste mi někdo dokázal poradit, budu rád.

Old Post 18-12-2005 v 15:58 PM
satanpekelnik je offline   Profil uživatele satanpekelnik   Find more posts by satanpekelnik   Foto galerie člena satanpekelnik   Click here to Send satanpekelnik a Private Message   Add satanpekelnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bioss
Nový Člen

Karma uživatele Bioss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 2

zdarec mam to same a taky cekam kdo poradi...

Old Post 18-12-2005 v 18:04 PM
Bioss je offline   Profil uživatele Bioss   Find more posts by Bioss   Foto galerie člena Bioss   Click here to Send Bioss a Private Message   Add Bioss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al Capone
Stálý Člen

Karma uživatele Al Capone - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 3

satanpekelnik: Zdravim, zloutnuti listu muze byt zpusobene hned nekolika duvody. Z okolnosti jakych vychazim bych rekl ze je problem v prehnojeni nebo v nedostatku vody (2x tydne je malo). Jinak se zeptam 400W zarivka kde si to videl ? Zarivky se normalne prodavaji jen v 18, 36 a 54 wattech. btw. chtel si rict vysokotlaka vybojka ze....

Neposuzuji člověka podle toho, co získal, ale podle toho, co dal. Albert Einstein

Old Post 19-12-2005 v 14:20 PM
Al Capone je offline   Profil uživatele Al Capone   Find more posts by Al Capone   Foto galerie člena Al Capone   Click here to Send Al Capone a Private Message   Add Al Capone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
colombo
Nový Člen

Karma uživatele colombo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4



Koukněte co se mi děje s kití. Mám Blueberry a Mazar. Na Mazaru je to markantnější, BB zatím jenom žloutne. Nevíte někdo kde by mohl být problém. Dííky.

Naposledy upravil colombo 20-01-2006 v 08:39 AM

Old Post 20-01-2006 v 08:24 AM
colombo je offline   Profil uživatele colombo   Find more posts by colombo   Foto galerie člena colombo   Click here to Send colombo a Private Message   Add colombo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 5

colombo - Nelitaj ti okolo takovy mouchy?Jsou to smutnice a kdyz je kytka hodne napadena,vypada to jako to mas ty.Alespon me se to tak projevovalo.Ty kurvy ti zerou koreny.Do tech narusenejch listu se ti pak da plisen coz se stalo i tobe..Mas to nejspis prelity a kvuli tomu se tam pak rojej hejna tehle musek ktery to oziraj..

Faktoru muze bejt spousta.Jako treba nizky/vysoky PH..Tyhle veci chce zkontrolovat a pak se kouknout jestli neni nekde okolo nejakej skudce..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 20-01-2006 v 08:47 AM

Old Post 20-01-2006 v 08:42 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
colombo
Nový Člen

Karma uživatele colombo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

Díky za radu.
Jinak PH je určitě OK. Měl jsem problém s tvrdou vodou (EC 1,2). Nyní vodu filtruji (EC 0.1). Upravenou vodou zalévám asi týden.
Smutnice to nejspíč nebudou, protože mám v květníkách lapače a v podstatě tam nic nelítá. Sviluchy tam taky nejsou.
Nemůž být problém v tom, že jsou kytky předávkovaný nějakým prvkem s tý krápníkový vody?
Nebo vyzkoušet nějakej postřik proti plísním?
Díky.

Old Post 20-01-2006 v 09:38 AM
colombo je offline   Profil uživatele colombo   Find more posts by colombo   Foto galerie člena colombo   Click here to Send colombo a Private Message   Add colombo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 7

colombo - Ja nevim co je krapnikova voda.Jestli myslis vodu z nejaky krasovy oblasti tak ta bejva obycejne tvrda.To by tim mohlo taky bejt.Postrik proti plisnim bych klidne aplikoval,tim nic nezkazis.

Jestli na lapacich nic neni,tak to asi tema mouchama (smutnicema)nebude.

Doporucil bych prostudovat si tady thready o nemocech na kytkach.Tam je toho plno.Neco urcovat podle fotek moc nejde,protoze plno veci se projevuje stejne a rek bych ze i zkusenej pestitel muze jen odhadovat proc se kyticce nedari.Pokavad to nedela nejaka konkretni vec jako PH,EC teplota a takovyhle meritelny veci.Uschly se mi ty kytky nezdaj.Spis prelity.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 20-01-2006 v 09:50 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
colombo
Nový Člen

Karma uživatele colombo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 8

Mockrát dík.
Voda je ze studny a byla moc tvrdá.
Teplota mě taky napadla, v "noci" klesne tak na 13 st. , ale předešlou sklizeň byla zhruba stejná a bylo to vcelku v pohodě, jenom ke konci květu žloutly, ale to se mi zdálo normální.
Projel jsem všechny možný témata, ale pravda, že podle fotky se něco těžko pozná. Několik kousků přesadím a budu sledovat změny.
Ještě je divný, že stejnej problém je i v druhý mistnosti kde kvetou už 3 týdny.

Old Post 20-01-2006 v 10:08 AM
colombo je offline   Profil uživatele colombo   Find more posts by colombo   Foto galerie člena colombo   Click here to Send colombo a Private Message   Add colombo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

hele colombo
jestli mas ty holky 4 tejdny v tech kelimkach, tak se nediv. budou tam uz pekne podvyziveny. doporucuju presadit do vetsi nadoby, zalejt korenakem a njaky hnojivem. kdyz nema vodkat tahat ziviny, tak pak nemuze zdrave rust...

Old Post 20-01-2006 v 13:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
colombo
Nový Člen

Karma uživatele colombo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 10

Na přesazení se chystám, to je jasný, ale dělaj mi to i jiný kousky co už jsou ve velkejch květináčích. Minule jsem v těhle kelímkách dusil BlueBerry asi 5 týdnů a byly luxusní (nebylo místo). Tyhle jsou chycený už od řízků. Nejhorší je, že mi takhle usychaj i matky.

Jinak hnojku jim samo dávám - Plagron Alga + Phyt.

Old Post 20-01-2006 v 13:53 PM
colombo je offline   Profil uživatele colombo   Find more posts by colombo   Foto galerie člena colombo   Click here to Send colombo a Private Message   Add colombo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
colombo
Nový Člen

Karma uživatele colombo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 11

Tak mi to nedalo, vzal jsem lupu, hledel až jsem našel. Na listech se pasou třásněnky. Ty bestie nejsou pouhym okem vůbec vidět.
Jdu je likvidovat.

Old Post 20-01-2006 v 14:39 PM
colombo je offline   Profil uživatele colombo   Find more posts by colombo   Foto galerie člena colombo   Click here to Send colombo a Private Message   Add colombo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 12

Do nich mrdky!!!!!!

Old Post 10-03-2006 v 21:22 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 13

jak to dopadlo?

600w hydro indoor, buble, orange
elektrický rozvod pěstírny

Old Post 14-03-2006 v 21:16 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 14

to satanpekelnik : zdravicko..tak :
1. - tvoje kytky rozhodne maju nedostatok vody..!
2. - zvysena koncentracia hnojiva.. - ked tak by som ho obmedzil..
3. - teplota je (bola) tiez kapanek malo prehnana..
zdar

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Naposledy upravil Gucspeed 14-03-2006 v 22:44 PM

Old Post 14-03-2006 v 21:35 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 15

to Jarexx : PRELIATE...?! si snad delas kozy..!

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 14-03-2006 v 22:37 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 16

to Jarexx: polievane 2x za tyzden...?!

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 14-03-2006 v 22:46 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-11-2006 - žloutnuti listů - 6 odpovědí
21-07-2006 - Opět žloutnutí listů - 11 odpovědí
05-07-2005 - žluté skvrny až usychání spodních listů - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4117970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív