Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 
Co filmečky? Na jakej se rádi díváte zpečený? - Klikni zde pro originální téma
chOdec
Ramon: Přesně!!!
Ten film je fakt good... a cyberpunk mě taky už hóóódně dlouho oslovuje.. Už od dob, kdy jsem tehdy poprvé na střední škole přečetl stěžejní dílo od Williama Gibsona - Neuromancer. Nebo že by to začalo už Kulhánkovo Vládci strachu? :D
cerwiq
futew: mno ja mam doma pucenych sechn 10 dilu, ale vubec se mi to enchce zkouknout, kamos rikal ze to videl nekolikrat ze se mu to libilo, ale nekdo rikal ze je to prej ankej trapnej zdlouhavej roman, proste smelo. Tak nevim....
cerwiq: urcitě se na to podívej, stojí to za to. vtáhne tě to do děje a podle mě to vůbec blbost není. zkus se třeba podívat na www.csfd.cz jak tam tohle dílo hodnotí.
chOdec: ááá, další cyberpunkáč a kulhánkomilec. Pokud říkáš, že Vládci strachu jsou hustý, už jsi četl Noční klub? Upíři v podání mistra K. byli už ve V.S. hustý, ale v Nočním klubu už jsou až moc hustý.
Hudy
Jukněte na Ghost in the Shell: Innocence -anime šiklý počítačovejma efektama a je to detektivka v kyberpunku, ale fakt brutálně hustá škoda že to je celý japonsky... Přirovnal bych to k metrixu, ale podobný jenom provedením....
hudy: o tom jsem už čet, ale bohužel absolutně netušim, kde to sehnat
snejky
Můj nejoblíbenější film? jedním slovem: Trainspotting! Nejlepší. Potřicátý a znova.
P.S. Soundtrack je taky hustej!
Hudy
Ramon_Dexter jaký máš připojení že bych ti napsal co a jak a ty sis to stáhnul z netu (700Mg) Ten filmík je fakt dokonalej...
btw. Heleďte na growru se asi nesměj dávat odkazy na warez apod co? Nebo byste to překously ve formátu hxxp://blabla.bla?

Houmpejdž toho filmíku: http://www.gofishpictures.com/GITS2/main.html (dá se tam stáhnout pár minutovej trejler) + je tam obrázková galerie atd...
Čao


Alabaster
Kral UBU.
Helemese
Jedine Pulp Fiction...
ButerflyEfect
Ronin
Nelitostny souboj
Obvykli podezreli
Chronice of Riddick
Laska je kurva(Amores Peros)
Acid House
Vrteti psem

z ceskych:
Jachyme hod ho do stroje
Smrt krasnych srncu
Vesnicko ma strediskova
Major Zeman-Studna....stal tam nad matkou se sekerou v ruce......divne se kyval.....
Mandragora-doporucuji-film ze soucasne Prahy
Zahrada-slovensky film-stoji za vzhlednuti

Jakykoliv film k dispozici!Zapujcim.Mozno i novinky ktere nasi ceskou cenzurou neprojdou.Vse jen na cd,mozno prehrat jen v pc.
Vyse uvedene to je jen muj vkus.
lulugang
Ve zkourenosti videt Kdo huli ten umi..Hustotka:)
jinak Pulp fiction
Micasa
Dancer in Dark
drinker hulič
Rocky! To je naprosto bozi film! fakt ackoliv to napsal stallone tak to neni kravina a to muj vkus znate ;)
mickey, co se stalo s mou skrinkou?!

GONNA FLY NOW!
Mr.Dread
CRADLE OF FEAR kdo nezná může zatím vklidu spát...Doporučuju sledovat v oblaku zeleného dýmu.Trainer tady:www.cradleoffear.com...nekomerční gore horor:)
Mr.Dread
oprava:www.cradleoffear.com
Red-eye
Když se zdunim ulítnu si skoro na všech filmech. Najradši mám filmky od Lynche a rozsekal mě i Hellreiser. Na druhou stranu sou krutý i Mazaný hoši, klasicky Red Dwarf, Simsňáci a z další strany Osvícení, Zelená míle, Good bye Lenin...... no prstě good filmků je mrtě, ale v poslední době jsem si ulítla na Mazanym Filipoj a Animetrixu (oba bych potřebovala vidět ještě jednou protože sem byla moc :)...)
MFT
MICASA: Jo Dancer in the dark je uzasnej film!Hlavne miluju Björk a fakt se do ty role dost hodi!ale na specenost??no nevim....co treba "takovy normalni zabijaci"???to je docela vostrej snimek!!
wolverin
videl niekto z vas film OLD BOY- myslim ze to je korejsky film, poriadne psycho. alebo rusky film NIGHT WATCH? odporucam, ten rusky je nieco medzi Blade-om a Matrixom ale v ruskom prevedeni. Paradna kamera, hudba, napady.... proste PARADA
HALUZAK
JA som teraz doma našiel taku staru premietačku na 8 milimetrove filmy je to síce bez zvuku ale to nevadí.Našiel som k tomu aj nejake kreslene filmy su to tie KRTKOVE DOBRODRUZSTVA ci tak sa to nejako vola.To si vždy večer ubalím špeka rozprestriem platno založím filmy a užívam si tu nostalgiu.fakt som sa do toho dosť zahryzol.Ozaj nemate niekdo nejake 8 mm filmy by som to aj kúpil
420kotliik
One night at McCools, teď jsem to dokoukal, film sice nic moc ale konec má uplně výbornej...takhle jsem se už dlouho nezasmál :)
Hugowentyl
Čtv 2 jo hůstý. Ale nejvíc bitch jsou americké fimly z USA. Rozhodně nemám rád filmy komerenční z USA jsou to blitky např. Den poté nejvíc kravina!!!! Osobně preferuji filmy nezávyslí a nepřehnané. Nejlepší filmy točí Jiří Menzl. Jeho skvost jsou podle mne Slavnosti Sněženek. Ten život a ty vychitaný hlášky jsou nejvíc " vypustilste nám duši "
nebo divadelní hry Jara Ci(y)mrman nebo hry z divadla Sklep (Hanák a spol.)
PS: omluva za pravopis
Dude
ted sem si vzpomel na megamoc mazec:frog:, predchudce vsech novodobjch psychologickejch hororu - VLČÍ BOUDA - od Chytilový, schízohudba od Kocába - o partičce středoškoláků, jak sou na horách a mimozemšťani v čele se starym Macháčkem je tam testujou, jak se chovaj ve stresu, staví je do konfliktů proti sobě....pamatuje si něgdo taky??
UdL
Dude: JJ. To jsem viděl u nás ještě za komančů v kině (než ho pak zawřeli - holt vesnický kino :( ). Hustý psycho! Bratránek to nějak tenkrát neunes a pronesl pro mě dnes již legendární hlášku "jdu jako na záchod a už se newrátim..." :D
Tančící Lemur
to Dude: jo to je dobrej filmík. ale u mě vede Pat a Mat. škodda že ještě nenatočili díl ve kterym by stavěli skříň.
Kristl
Dogville :D
tekila
Pre mn asu jednoznacne najvacsia haluz Star Wars a Indiana Jones
Sluk
Jednou jsme byli s kamošem uplně vypalení v kině na Star Wars, úplně neuvěřitelný stav smíchu => bolest břicha:crazy:
Jinak u mě vyhrává Červený trpajzlik. Prostě klasika:bravo:
chOdec
Dude: jo jo jo jo jo jo jojojojjojo ojojojjjj :D

Hodně jsi mě potěšil, tenhle film mě fakt dostal..
Myslím, že na tehdejší dobu to byla fakt hustá záležitost..

Kristl: :frog:

Tak už jsi to dokoukala..? Je to maso, co..?
Pořád jsi nezměnila názor na ty půdorysový "kulisy"..? :)
Polárka
Určitě film the big Lebowski, vidim ho obden a je to lepčí a lepčí..:-D
deš vo dvacet minut pozdě, co to kurwa je??!! :o)
Nastyan
No hele urcite nekdy mrknete vypaleny na Acid house. Nejvetsi mazec. Fakt doporucuju.
weeman
muj nejoblibenejsi film je bila vdova videl to tady nekdo???
Kapka1
No ty ses asi docela stupida, takovejhle film je pro 11 deti. Hele nejsi ty nahodou 10 ti lety dite????
weeman
mrkni na statistiky a pak neco rikej.................jo???
Kapka1
Na jaky statistiky???
G.E.M.E.R
Biela vdova sa mi velmi pacila - taky kludny,pohodovy,pozitivny,optimisticky film,len skoda,ze na konci vsetko zhorelo/hulivo/
ytsim
Dneska sem viděl báječnej starej kousek od Ridleyho Scotta - Telma a Luisa. Nevim jestli se to tady už objevilo, ale nemam teď čas to zkoumat. Je to výborný road movie a ze všeho nejlepší je ta památná scéna kdy vypálenej černoch v růžovým dresu sleze z kola a když slyší v kufru od auta zavřenýho policajta tak dírou po kulce foukne kouř z jointa dovnitř. Tahle scéna mě vždycky dostane. Nedával jsem to sice dneska pod vlivem, ale myslim, že si to dám časem znovu a tentokrát už s brčekm :)
wendy
jo bílou vdovu sem viděla, to je fakt pěkný
wendy
to Kapka1: bílá vdova rozhodně neni stupidní film pro 11ti lety děti, ses na omylu
drinker hulič
hey fellas, a co takhle hruby komedie Kevina Smithe? Clerks, Mallrats, Chasing Amy, Jay and Silent Bob... u nich padam smichy z postele...
ytsim
První film co jsem viděl zmaštěnej byla komedie Maverick s Melem Gibsonem. Když si vzpomenu na tu scénu s indiánem tak mě ještě teď bolí břicho. :D :D:D
Dude
hele me tedka docela dostal Trosecnik z T. Hanksem - fakt se mi to libilo,hm...p. Wilson a srderyvne louceni ma mori, odkryvani civilizacnich nanosu...prijemne prekvapenej:p:
jumpp
jo dude ja na to cucel taky tak docela slusne spapnutej a musim rict ze to nebyl spatnej filmwk nejlepsi byl ten jeho kamos z volejmalovy ligy:D ten me dostal ale nepamatuju si na jmeno ...skoda:D
Dude
no přeci PAN WILSON:bounce: (ja byl zmlikovanej:D)
jumpp
jasny:D ja si rikal ja si tam psal jestli to je p.Wilson jo jo mas pravdu uz si vzpominam teda jen trosku... jo z mlikovanej ohhh to musel bejt zazitek no my sme si pak asi vo pul 1 v noci dali jeste hribky je malo na probuzeni:D ale uz nevim co bylo v tyvce jo nocni hudba a pak sem cumel z vokna:D asi mej se
Kwjetoň
Už sem tady někde pomlouval film White Widow a udělám to teďkonc zas :)
Ten "film" mě dost zklamal, jediney pjekney záběr byla ta megapalice ale jinak mrtě bludů, no nevim, kdo to vymejšlel ale vobčas sem se fuck divil, co je možný :(
Neříkám vyloženě nekvalitní film, ale prostě mě moc nenadchnul...

Trosečníka sem taky zhlíd, ten se mi celkem líbil, hlavně Hanx alias opuštěný opálený zručný ztroskotanec odhodlaný nevzdat svůj boj o civilisaci :D

Ale hitem týdne byly bezesporu Mlhy Avalonu (1. díl) - jsem dost fanda fantasy a tendle film dost splňoval představy o příjemným filmu (bohužel vopčas zkaženým americkou drsnou hláškou, či jiným hybridem...) No, nemůžu dospat pátku (běží druhá půlka)

Taxe na to fšichni mrkněte a pak wo tom poklevetíme :D
Zewl
dobrej filmac je Reqien za sen, hodne drsny..hlavne ten konec
420kotliik
vcera jsem po dlouhej dobe varil mliko..... a pak videl horor SAW :-/
takovýhle psycho jsem už dlouho nezažil :-))
Kutas
mazany film je Strach a hnus v Las Vegas - hlavne ten zacatek. Kdyz se u toho vypalite tak ste v podobnem stavu jak ti 2 fetaci no proste super... co sem se na to dival tak sem se porad jen musel smat :)
420kotliik
kdyz se hodne zkourim tak mi staci jako film i tohle

http://www.thcradio.net/ganja/stuff/drugman.html

http://www.thcradio.net/ganja/stuff/nightofd.html

:-)
Ralf
Zrovna před chvílí se se dokoukal vyhašenej na NON PLUS ULTRAS. Špičkovej film DOPORUČUJI vykouřenej ještě lepší.

Příště se mrknu na KRUH to bude psycho jak sviň ZMAŠtěnej. :sun: :punk: :beer:
Taker
Absolvent (The Graduate) - Simon & Garfunkel a Mrs.Robinson :wink:
Man On The Moon - Kaufman byl pro mě prostě borec nejvěčí. Skvělý je sehnat si ty jeho originální úlety a pak porovnávat jak to zahrál Carry - fakt dobrá práce

když vysílali toho Trosečníka tak sem byl čirou náhodou taky zrovinka na mlíčku a když sem to na něj přepnul tak si tam zrovna ňákou bruslí vyrážel zuby (au) :) To mě dostalo :eek:
snejky
Tak dle zdejších rad stahuju human traffic,requiem for a dream,acid house. A včera sem konečně viděl strach a hnus v las vegas. HUUUstej film jeden z nejlepších ale uvidim jakej bude human traffic a requiem.
P.S. Koukal jste se někdo zčazenej na blair witch 1? Já nedávno a musel sem to vypnout:D jak tam porád brečej ty děti tak mě to příšerně schízovalo.:eek:
snejky
Tak sem teď dokoukal ten requiem. VÍC depresivní film sem eště neviděl. Fakt v tom nebyla ani jedna minuta optimistická.
flaky
kde jsou prachy! Lebowksky? Kde jsou ty prachy, Lebowky?! Nevím, zkusím se ještě jednou podívat do toho hajzlu! :-) Husťárna!!!
Micasa
Pokud se chcete pobavit, vrele doporucuju Lilo a Stich z dilny Walta Disneyho. Smala jsem se od zacatku do konce, fakt super!
Jinak jeste nemohu nezminit zitrejsi filmovy klub na CT2: jde v nem dokumentarni film beze slov Baraka, nenechte si ujit!
Zewl
snejky: ja nevim, ja sem to poprvy videl total zpecenej a docela sem se smal jak na tu zenskou utocila ta lednice...dobry sou tam ty prostrihy jak treba bali toho blunta nebo se nastrelujou fakt spica
Dude
vcera jsem se vyborne pobavil u Starsky & Hutch / stejnz herci jako zoolander - prinejmensim stejna prdel:D
420kotliik
Dude - jak si tam pekne osladi caj....tak co jdeme nekam parit ? :-))

tohle bude masakr...zatim sem na stranky nahral jenom 7MB trailer

http://www.thcradio.net/ganja/stuff...ess_Trailer.zip

jeste mi poslali jeden delsi 20 MB a ten pridam v prubehu tydne
snejky
2Zewl
Jj ty prostřihy sou fakt hustec, prostě něco jako podfuck ale ta lednice mě osobně strašně moc vypsychovala. Ale beztak byl nejlepší konec-optimistickej jako kráva.
macany
nejlepší je stejně večerníček:)
mac272
Kamos mi pujcil Black Adder na DVD v Anglictine a to je mazetz ;-) stejne tak Futurama v puvodnim zneni ;-)
xtron
human traffic, 21 gramů, kult hákového kříže, pulp fiction ... nezávislý filmy na ČT2 taky nemaj chybu
xtron:romper stomper jsi videl?podobne tema jako kult hakoveho krize.
australsky film,hlavni role-Russell Crowe

Když byl Romper Stomper uveden do australských kin, strhl se povyk. Film byl přirovnáván ke Kubrickovu Mechanickému pomeranči, rozvířil debatu o zobrazování násilí ve filmu a režisér sám byl nařknut z oslavování fašismu. Jeden z kritiků požadoval, aby byl negativ filmu spálen, jiný naopak označil film za mistrovské dílo. Romper Stomper svými tržbami překonal všechny dosavadní australské rekordy a získal několik domácích ocenění, australský ministerský předseda Keating ho ale i tak označil za morálně zkažené dílo. V Melbourne, kde se film odehrává, politici vyzývali k jeho bojkotu, protože prý ukazuje jejich město v ošklivém světle. A jednou v noci policie dokonce zatkla některé z herců, kteří hráli skinheady, protože je považovala za skutečné neonacisty.
Pokémon
Za uplně nejlepší film (ať už su zhuleny nebo ne) považuju Mechanický pomeranč. No a zhuleny se najradsi divam na komedie:-))) Dědictví aneb..., Bláznivá střela, Kdo hulí ten umí apod. nebo na nějaké horory - žádné sračky typu Texaský masakr (snad sem nikoho neurazil) ale třeba staré němé horory jako Dracula nebo Nosferatu.
P.S. Už ste někdo viděl Zahulíme, uvidíme...je to celkem fajn, ale znám i lepší filmy.
MaShaman
je mi líto, že Seber prachy a vypadni( Lock, stock and two smoking barrels) tu není moc vychvalováno. Tak ho musím vychválit já :D
Je to doknalej filmek od Guye Ritchieho( třeba ještě Podfu(c)k). Funguje tam stejná dějová roztříštěnost směřující k do brutálního finále. Děj se navíc postupně zrychluje, takže je to mazec.
Ty hlášky jsou dokonalý

A:Co to je?
B:Glorie
A:Já vím, že je to Glorie, já se ptám, co to máš v tý druhý ruce?
B:Hnojivo.
A: A proč máš hnojivo?
B:Hnojivo je důležitý.
A:Já jsem tě ve dvanáct poslal pro počítačku peněz a ty přijdeš v pět s polomrtvou Glorií a pytlem hnojiva. Pěstujeme poměrně značný množství marihuany. No a ty zrovna jako zahradník nevypadáš :crazy:
MaShaman
Zahulíme, uvidíme(Harold and Kumar go to white castle) je filmek, při kterým jsem asi nejvíc řval smíchy.
Příběh je prostej: 2 maníci se zhulej a jedou zažrat hamburgry:D
Ten film je tak stupidní až je hustej:love:

Jo, a ještě jeden film, kterej se fakt poved: Butterfly efect...vřele doporučuju
vcera byl v tv film od spilberga:Umela inteligence, dalo se na to koukat
butterfly efect muzu taky jedine doporucit
nozdra
Já jsem se s kámošem zhulil, když jsme šli do kina na Vymítače ďábla natočeného v roce 1978 a trauma ve mně doznívá ještě teď. Bylo to hooodně dobrý a bál jsem se jak malej kluk. Pak jsem ještě šel na novou verzi, ale to už byla taková pohádka:flick:
snejky
!!!!!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!!!!
DNES (17.3.05) DÁVAJ NA MARKÍZE STRACH A HNUS V LAS VEGAS! ZAČÍNÁ TO VE 22:55. Všem přeju pěkný pokoukání. Bob s vámi.
Katchaba
Miluju takovýty český zhulený filmy, třeba Samotáři, Jedna ruka netleská, Perníková věž atd. Jsou to filmy pro typický český myšlení takže když na ně kouká člověk zhulenej nemusí přemejšlet nad obsahem, jenom se tlemí:)))
Animované filmy od Hayao Miyazakiho. Zatím jsem viděl Cestu do fantazie a Můj přítel Totoro. Ještě jsem měl na CD Princeznu Mononoke (dávali to i na ČT1), ale nemůžu to najít a ještě jsem to neviděl. V NOD Roxy probíhá přehlídka jeho filmů (více na http://www.roxy.cz/program/index.html ), takže se těším na další filmečky. Před projekcí je i půlhodinová přednáška (např. o japonském čajovém rituálu, japonských hrách atp.) Jsou to fakt skvělá & smělá díla, je v nich taková japonská poetika, výtvarně je to zvládnuté naprosto výborně, spousta originálních nápadů…:bravo:superlativů by se našla spousta:bounce:, nezbývá než vřele doporučit!
masoquista
Jo sbal prachy a vypadni je dobrej film.A co Matrix,Pulp Fiction,Zkurvná noc,Klub rváčů...?
chemtech
Takze zitra az vstanu a dam si ranicka: tak to bude:
06:10 Pokemon, 6:35 Beyblade II, 07:00 Mysaci rostaci (TO JE 5. DIL),07:20 Dinosauri,07:50 Walt disney a jeho kouzeny svet, 08:40 [[technicka pauza, jdu dohulit toho speka]], doufam, ze stihnu07:40 Carodejnice skolou povinne (ctvrta serie), 08:10 osklive kacatko, 09:00 o princezne solimanske [[technicka pauza-asi usnu]],11:00 [[spek]], 11:25 Jak na to... s jirinou...:-)
az tak drsne to nesleduju,ale vim ze o vikendu dopoledne tam bezi docela vrazedne,nasili zduraznujici serialy pro deti.
Zlate tvurci serialy na kterych jsem vyrustal ja: A je to! O krteckovi,Rakosnicek,Vcelka Maja atd.

Mam hodne maleho synatora a nevim jakym zpusobem ho chranit pred takovym mnozstvim nasili v tak rannem veku
Dnes jsem shlédl japonský sci-fi anime Ghost In The Shell a moc na mne zapůsobil. Fakt doporučuji ke shlédnutí (zde je link na stáhnutí traileru http://ghostintheshell.wz.cz/film.htm , přičemž se zde dozvíte i něco o filmu a jeho pokračování jménem Innocence). Matrix vedle tohoto díla působí jako hollywoodský odvar (a taky že je…). Je zde spousta zajímavých myšlenek, pro jejichž vstřebání je potřeba vícerého shlédnutí, a estetická stránka je jedním slovem úchvatná:bravo:! Pokud tento filmek někdo znáte, napište, co Vy na to!
Kundun
Já musim vyzdvihnout v poslední době nejlepšífilm co sem viděl a to Strach a hnus v Las vegas. Když seem ho viděl poprvý přišlo mi že to občas přehrávaj a scény sou trochu přitažený za vlasy. Ale vůbec, ten film je tak geniální, že chování hlavních hrdinů je přirozený daný situaci, a naopak ten film vůbec nepřehrává, on to nepotřebuje a v tom je genialita filmu obecně. Mluvilo se tady o Acid Housu a tenhle film mě naopak úplně zklamal. Úplně nevěrohodný dialogy, přehnaný emoce, musel sem to po prvnim příběhu vypnout.
adrenochrom
.... psi šukají papeže, žádná moje chyba ... :)
Crusty-vyhul
Viděl někdo Nevyhrožuj!To je fakt masakr ty hlášky ve zhulenym stavu ti fakt rozthaji břicho.Ja sem to viděl asi 20x.Jinak klasika jako Pulp fiction nebo Ali G,Kdo hulí ten umí.No nějaky parodie s Charliem Sheenem jsou taky v klidu
zfiře
Joo nevyhrozuj je mazany cerny film.bratri wayensove sou dost dobry typci.:jumper: hafan je super role.tenhle film bych mel v povine vybave na pusty ostrov.he asi mu radsi udelam nehorlave pouzdro aby pri pozaru neshorel :sun:
drinker hulič
Dvanact opic od Gilliama. Dokonalost sama.
Z!P
FUTURAMA,SIMPSNOVY,ali g,brak,
D0ktor
HowHigh - libovka, jinak Futuramu a Simpsny(Groenig je prej pise zkourenej) muzu taky
Kwjetoň
Z toho, co se vobčas děje v Simpsonech, tak bych tipoval, že je píše spíš sjetej...
Tohle nemůže normální mozek vymyslet :D
BomberMan
Simpsni jsou v pohodě...
Jestli jste viděli minulej týden na Ct jak byl ten díl jak am nakonci byl ta scéna jak seděli na verandě ten sedlák se svojou a vedli konverzaci ve stylu: "Jestli ještě jednou příjdeš domů nakalenej tak tě už nikdy nenechám spát v chlívku", "Beru na vědomí"
Tak z toho jsem byl hotovej...prostě Simpsni jsou nej a Homer je brutalista...
Toxeus
Stejne nejlepsi je 28 dní po té.Ale jinak animace jsou husty ale me neberou radsi psycho horory.
felipe
Takovejch veci je kotel.....jak uz tu nekdo zminoval ghost in the shell je fajna zalezitost (ale stejne nikdy nezavrhnu animatrix! ;) ) naposledy sem zpecenej videl umelou inteligenci a docela mi na zacatku konce behal mraz po zadech :)
malicka
naposled MECHANICKEJ POMERANC ... :eek: mazecfilm(i ta knizka)
Pokémon
To Malicka: Mechanicky pomeranc je i knizka????????? To sem netusil...nemohla bys me napsat ktery vydavatelstvi a kdy to vydalo a kdo to napsal, to bych si docela rad sehnal a precetl. predem diky
malicka
2 pokemon
Volvox Globator , 2002 , Burgess

no mrkni sem tam se toho dovis vic ;) - http://www.kosmas.cz/knihy/103974/Mechanicky-pomeranc/
(... internetovy knihkupectvi celkem v klidku)
Romano
Třeba South Park nebo Simpsnovi
PsYcHo84
Strach a hnus v Las Vegas, Human traffic.... atd. atd. atd.
CHOURIS
No já se nejradši koukám na KDO HULÍ TEN UMÍ sice je to starší ale je to fakt v pohodě
Pokémon
Cumeli ste nekdo tedka nedavno na Samotare????? Podle me je to super filmecek. Sou tam naprosto uzasny postavy (hlavne Machacek, ten je uplne skvely) a taky paradni hlasky.
Kwjetoň
akorát to jeho: "...hulení tady nemá vybudovanou tradici..." je brutální kec... :rolleyes:

V ČR se hulí všude a hodně a pokud můžu říct, tak hulení tady rozhodně vybudovanou tradici MÁ!!! :punk:

:afro:
enzo
no moj najfilm ked som skureny je americka krasa, a potom take pohodove ulety ako napr. fear and loathing in las vegas, city of god a pod.
samozrejme vsetko v originale
Kaya
kdo huli ten umi je mooc funny classix
jinak ja jsem ted objevila americkej filmek "napolien dinamant"(nevim presne yak to spellovat,..buut..)sqelej filmek,..netso tak ftipnyho..hehehe:D
Nastyan
Acid house!!! Nej. mazec. Dyz se na nej divam zkourenej, nejvic si na tom ulitavam.
Bulb
Ja jsem se teď docela zasmál na filmku Zahulíme, uvidime :)
lister
nemuzu si pomoct, ale uplne me dostala Cesta z mesta.. vcera jsem ji videl poprve a fakt krasa.. vic takovych filmu..;]


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma