Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co filmečky? Na jakej se rádi díváte zpečený?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Huk
Nový Člen

Karma uživatele Huk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 20  

Pohodička Co filmečky? Na jakej se rádi díváte zpečený? Příspěvek č. 1

Koukal jsem, že tu není žádný fórum o vašich oblíbenejch zhuleneckejch filmech...tak co...na co rádi koukáte, když si zahulíte? Já mám na tyhle stávky rád hafo filmů, ale pro začátek zmíním nehoráznou záležitost, která filmem vůbec není Znáte Paskvil special 80's? Máme tenhle speciální díl nahranej a čas od času ho už asi po desátý sjedem...a nikdy nezklame

Old Post 10-12-2003 v 12:13 PM
Huk je offline   Profil uživatele Huk   Find more posts by Huk   Foto galerie člena Huk   Click here to Send Huk a Private Message   Add Huk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Huk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

hrozně ráda koukám na animovaný filmy jako třeba Doba ledová, Dinosaurus, Hledá se Nemo......Ale jinak jsem nejvíckrát viděla Ali G in da house nebo Brak. Obojí asi tak dvacetkrát než jsme to pustili všem vypálencům, kteří nás navštěvují.

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 10-12-2003 v 12:23 PM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huk
Nový Člen

Karma uživatele Huk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3

Mellian: Brak není úplně špatnej, ale čekal jsem od něj mnohem víc, celkem jsem se nudil...a Aliho G mi ani nepřipomínej...ten mě těžce zklamal vřele doporučuju filmy Kevina Smithe (Podvodníci z New Yersey, Flákači, Hledám Amy...) s Tichym Bobem a Jayem. S animákama souhlasím...třeba Shrek je báječnej

Old Post 10-12-2003 v 12:32 PM
Huk je offline   Profil uživatele Huk   Find more posts by Huk   Foto galerie člena Huk   Click here to Send Huk a Private Message   Add Huk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Huk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4

Jo Shrek je bezvadnej.....už jsem viděla ukázky z dvojky. Zase se mám na co těšit. Brak i Ali G se mi líbí.....my jsme k tomu přišli jak slepí k houslím, takže nebylo proč bejt zklamanej. Jinak Tichej Bob a Jay jsou skvělí, ale víc se mi líbilo Dogma......

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 10-12-2003 v 12:35 PM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 5

děcka, to je děsná duplicitka, tendle thread....

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-12-2003 v 13:06 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 6

No moj asi najoblubenejsi film je Strach a hnus v Las Vegas
A okrem toho asi vsetky Lynchovky

Old Post 10-12-2003 v 13:41 PM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 7


Ja spíš napíšu režisery od kterych se mi filmy líbí
Copola L.V.Triere
brtři Cohenove Zelenka
G.Ritchie Forman
T.Gilliam Hřebejk
Tarantino Vorel
Rodrigez Zeman

Old Post 10-12-2003 v 14:01 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huk
Nový Člen

Karma uživatele Huk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 8

Strach a hnus v LV je mocnej
dude: jak to duplicitka? Už tu nějakej podobnej thread je? Já ho nenašel...tak dyžtak sorráč

Old Post 10-12-2003 v 14:02 PM
Huk je offline   Profil uživatele Huk   Find more posts by Huk   Foto galerie člena Huk   Click here to Send Huk a Private Message   Add Huk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Huk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 9


Tak tak Strach a hnus v L.V
je fakt pekelná jízda

Old Post 10-12-2003 v 14:04 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huk
Nový Člen

Karma uživatele Huk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 10

Pupiset: naprostej souhlas...Zemanem myslíš starýho dobrýho Karla?

Old Post 10-12-2003 v 14:04 PM
Huk je offline   Profil uživatele Huk   Find more posts by Huk   Foto galerie člena Huk   Click here to Send Huk a Private Message   Add Huk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Huk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 11

pupis: nejlepší je ta kombinace Rodrigez - Zeman

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 10-12-2003 v 14:21 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 12

co Nuda v Brně,co si o tom myslíte?mě to nasralo

SMOKE IN PEACE

Old Post 10-12-2003 v 17:04 PM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 13

ok, poho
já ho udělam duplicitnim, protože to píšu porád - Big Lebowski (prostě nejvíc)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-12-2003 v 17:21 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yarreck
Stálý Člen

Karma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 173 

Příspěvek č. 14

No,ve zhulenym stavu jsem si ze vseho nejvic uzil film krotitele duchu 2,ja mel uplne sileny zachvaty smichu,ty dialogy byly pekelny.. A kdyz sem nakourenej do pohodky tak ulitavam na starsich hororech jako vec,vetrelec atd.. Kdyz sem hulil,tak film vzdycky vidim jako kulisy a lidi v nich,hloubkove se do toho nevziju.. nuda v Brne me pobavila,zvlast ten moderator ze zacatku!! Ale best je Forrest Gump,na tom ujedu vzdycky,popremyslim si..

Old Post 10-12-2003 v 18:38 PM
Yarreck je offline   Profil uživatele Yarreck   Find more posts by Yarreck   Foto galerie člena Yarreck   Click here to Send Yarreck a Private Message   Add Yarreck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 15

4 Bambulion
Čoveče ty máš rád Trpajzlíka a tady nemáš ani jeden příspěvek!
Takovej redwarfistánec...

4 Dude
Jó Djůd z Big Big Lebowskiho je nenahraditelnej týpek. Asi si skáknem na kuželky (sakra nebo to byl bowling?)

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 10-12-2003 v 20:31 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.C.
Stálý Člen

Karma uživatele T.C. - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 16

Já jsem byl jednou úplně na kaši a pustil jsem si nějakou kazetu na video koukám na to půlhodiny, celou dobu si řikám - to je nejlepší film co jsem viděl, maj to dokonale promyšlený, nikdo neví co se stane a co se stalo, herci se spolu bavěj tak jako by se už viděli a něco probíhalo a přitom to teprv začalo. Prostě úplně mě to dostalo Ale pak jsem zjistil že jsem si to pustil až asi od půlky a proto jsem to tak nechápal Ale já fakt myslel že je to tak promakaný

Old Post 10-12-2003 v 20:46 PM
T.C. je offline   Profil uživatele T.C.   Find more posts by T.C.   Foto galerie člena T.C.   Click here to Send T.C. a Private Message   Add T.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3141350 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív