Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 
Co filmečky? Na jakej se rádi díváte zpečený? - Klikni zde pro originální téma
W3m3n0
Mandragora - u toho se dá chcípnout smíchy-vypálenej
blockhead
2 lister: jo musim s tebou souhlasit ze Strach a hnus v Las Vegas je nejlepsi film o drogach, vim ze to bylo natoceny podle knizky ale tu jsem nasel na netu jen v anglictine a netusim jestli je i prelozena do cj tak se chci zeptat jestli o tom neco nevis nebo nemas-li ceskou verzi?
lister
blockhead: jo a mam ji uz i prectenou... Hunter S. Thompson, vydavatelstvi Volvox Globator, 1995.. akorat se to nejmenuje Strach a hnus v Las Vegas ale Strach a svrab v Las Vegas. Knizka se me libila stejne jako film a je tam toho i trochu vic jak ve filmu takze se urcite zajdi podivat do nejblizsi knihovny jestli ji tam nahodou nemaji ;)
ferooo
BARAKA JE NAJLEPSI FILM PO ZHULENY.
MYSLIM ZE BOL ROBENY PRESNE NA TENTO UCEL.
NAJLEPSIE NA TOM JE ZE TENTO FILM MOZTE POZERAT AJ 30 KRAT (tak ako ja :) A DEJ JE VZDY O NIECOM INOM. VELICE DOBRE! VYSKUSAJTE! JE TO SILA.
CarloSSS
Teď jsem se díval na Nezvratný osud dvě a takový mazec jsem zase dlouho neviděl!!!I když dneska jsem byl v kině na ŠŇUP!!!Ale to byla sada tak trochu jinak!Vřele doporučuji pro zhlédnutí kam až se dá zajít a jak se člověk může maximálně sjet!Týpek tam 5 dnů nespí a pořád smrká!Vozí vařiče a jeho děkvu!Další kundu zapomene v poutech na tři dny připoutanou a zalepené lepící páskou!Fakt sada!Ale kunda to byla P.E.R.F.E.C.T........a taky je prý hustá PAŘBA (teď to bylo na ĆT1)
lister
Titus - hodne drsnej film co je naka predelavka Shakespearovi tragedie a dej je zasazenej do Rima. Ale jsou tam fakt brutalni sceny, treba zenska ktere usekli ruce a vyrizli jazyk... fakt brutus...
lordWilliam
U mě stále vede Doba ledová (hl takovej remake - sestříhaný scény s tou šavlozubou veverkou) A pak asi jakejkoliv díl Simpsonovejch, Červenýho trpaslíka, Gorodoku a Jistě pane ministře.
lister
jeste sem zapomel treba na Andaluskyho psa (Un chien andalou) od Luise Bunuela, scenar napsal Salvador Dali coz je muj velkej oblibenec... treba hned ta prvni scena s okem je docela drsna. Je to teda dost starej film.. tusim ze ze tricatych let ale stoji to za to...
hexamin
the wall, lolita, mechanicky pomaranc, duna, futurama, marketa lazarova, saturnin, cierna macka biely kocur, velka zranica, blue velvet....................neskusajte pozerat indicke filmy
Beowulf
Jednoznačně FLASH GORDON
-hlášky znám skoro nazpaměť (jako např.: zkontroluj úhlový vektor Měsíce!) :D
W3m3n0
2hexamin:mechanický pomeranč a futurama taky doporučuju

Filmy od Monty Pythona:Holy grail, Smysl života, Život briana sou taky pěkně našláplý
jennet
Sledujete "Americké nezávislé léto"??? Nikdy před tím jsem nevyděle film Memento (s knihou R. Johna to nemá nic společného). V tomto filmu je retrospektiva dotáhnutá opravdu do extrému :sun: :D :bounce:
UdL
Jennet: na Memento (ten film od Nolana) jsem koukal vypálenej jak čuně a vůbec jsem to nepobral...
Stifa
:popcorn: ja pozeram hlavne sci-fi a horori vzdi sa natom poriadne rehocem:bravo:
No zrovna před chvilkou jsem se dodíval na film Kokain (orig. Blow). Dobrej film. Zpočátku to tam Johnny Depp rozjíždí s trávou, ale později se pustí do kokainu. Doporučuju zhlídnout. On je Depp dobrej herec, třeba ve strach a hnus v las vegas hrál taky dobře.
ganjafarmerbomber
ja mam nejradsi (co se tyce tematiky konopi) Bilou vdovu (saving grace) to je fakt vec :)

Jinak zhulenej jedine animatrix... to me dostava.. nebo i matrix... clovek se super zamysli nad tou pointou
lister
futeW: s Deppem jsem videl jeste jeden zajimavej film a to Deadmana.. normalne si jmena hercu vubec nepamatuju ale tendle clovek me utkvel v pameti :)
chOdec
Lidičky, divím se, že tu ještě nikdo nezmínil perly od Larse von Triera, jako jsou např. Prolomit vlny, Idioti, Dogwille, Království, Tanec v Temnotách atd.. Já vím, filmů je moc a psát je sem všechny, tak člověk fakt nestíhá.... :D

Tak aspoň ještě jeden tip: Kdo se bojí Virginie Woolfové..?
Móóóc hustej filmík, starej ale fakt výborný psycho ve vztazích... kdyby ho někdo z vás měl na CD (nebo i kazetě), plíííís kontakt.... rychle... :D
chOdec
Mě ten film docela nadchnul.... a ta Mila taky.... i Mel Gibson byl výbornej... celý takový úchylný... to mám rád... :D
brkostajn
best of filmy(pro me):zkurvenej patek1,2,3 dale mazaní hoši,brak,a star wars na ruby !:-)
dart^^
Kruh ! Nedoporučuji abyste se na to koukali sami...
Sleepy
Skvele jsem si nedavno ujel na Not Another Teen Movie (česky Bulšit), totalni parodie na vsechny Prci prci prcicky apod, nijak dokonale za strizliva, ale ve stavu v jakem jsem byl se mi to moooc libilo, i kdyz jsem si dodneska nevybavil jedinou scenu komplet :o)
lister
citace:
Původní příspěvek od dart^^
Kruh ! Nedoporučuji abyste se na to koukali sami...

ja se na to koukal sam a uplne na konci filmu me zazvonil telefon :sun: dokonce jsem mel i podobny vyzvaneni :)
Firestarter
Matchstick Men (Svidnliri) s Nicolasem Cagem jsou celkem husty a dale takove ty stalice: Star Wars, Futurama a buh vi co jeste ... vcera jsem koukal na ten film "Kokain" a taky mel neco do sebe
maxwelt
NO,Strach a hnus v Las Vegas,Natural born killers,vše od ulítlého TarantinamJim Carry,Acid house.Ono je jich strašně moc.
lister
ted sem videl americkej dokument Bowling for Columbine, je to o americe, o tom jak tam ma kazdej vlastni zbran a vubec o cele te jejich mentalite... hodne drsnej dokument, vsem doporucuju.. docela me dostal fakt ze treba v kanade maji za rok asi 100 zastrelenych lidi a v usa jich maji 11000....
Mno tak u me zarucene vitezi:

Red Dwarf + sci-fi + Lynch a jeho hodně šílený filmy .)))
Taker
Jako tenhleten novej Sauspark je taky dost hustej co se týče trávy. Ručníček ten je pořád skouřenej (asi z těch jeho bongů), nebo teďka nedavno díl vo drogách jak se objevovali postavičky z budoucnosti. Pěkně tam bylo ukázaný jak fšichni dospěláci mlží. :eek:

Ale zatim nejdrsnější díl pro mě byl parodie na pána prstenů, to sem fakt chcípal (sice věčinu dílů sleduju spálenej ale tenhle mě dostal nejvíc) :)
BomberMan
Tak filmy který můžu jsou třeba Road Trip adt....u hororů je taky sranda :)
A zkuste někdy jestli máte ještě ty starý pohádky od Boženy Němcové na kazetách jak to mluví Bohdalová....pustit si nějakej filmbez zvuku a do toho tu pohádku...řeknu vám tak tohle mě dostane vždycky....
- doporučuju vyzkoušet -
BomberMan
Můžete mi někdo pomoci?...
Mám DC++ v. 0.306 ...chci se připojit na g-hub.no-ip.com a nějak mi to nejde...pise to...

*** Připojuji se na g-hub.no-ip.com...
*** Neznámá adresa

Možná je v tom jen nějaká blbost...s DC toho tolik zase neumim...plz poradte...
Firestarter
Futurama nema chybu ... a nejvic v ni kraluje Zoidberg a Bender :) Skoda, ze uz jsem vsechny dily videl a nove uz nebudou :/
W3m3n0
2firestar:
kolik je těch dílů? mám 5 cd s futuramou alle videl sem jich zatim jenom par a je to fakt pecka
Firestarter
pres 60 a komu se libi simpsnovi, tak to musi povinne videt! :)
W3m3n0
mali nekdo zajem muzu poslat postou, piste PM
Simpsnovi sou slabej odvar
Mr.Chris
Mullholand Drive, Lost Hinghway... cokolvek od Davida Lyncha. Teraz som absolvoval vikend s Matrixom... vsetky tri diely za sebou. No toooo je haluskaaaa... Ale najradsej mam hudbu. Bez obrazu. Obrazy sa tvoria v mojej hlave. Mam take stavy, ze vidim tony ako KONKRETNE geomatricke obrazy. Maju tvar, farbu, lesk, tiene. Su z konkretnych materialov. Napriklad: bicie - drevo alebo guma, gitary - kov. Klavesove zvuky su rozne hranolceky z umelečj hmoty. Samozrejme aj kombinacie..... hmmm
chOdec
Mr.Chris:
Jo joooo ;) Duverne znam.... filmecky i obrazce... kolikrat se mi stalo, ze ty soukromy projekce za zavrenejma ocima byly fakt husty... Napr. chlapik, se kterym jsem hulil, na mne koukal a ptal se, co to jako delam... :D

A ja mu tenkrat rekl: "Pssst... Nerus...." :D

Nastesti tam byl jeste jinej kamos, kterej mu delal spolecnost... A ja jsem si hezky ulitaval na tech neuveritelnejch, neustale se menicich barevnejch obrazcich... Btw Matrix u me zabodoval pouze prvnim dilem. Idealni by bylo, kdyby to tim skoncilo. Ale bohuzel, jak uz to byva, vyskytly se dalsi dily - druhej jeste v nekterejch ohledech byl dobrej (souboj s agentama, jak prokopou tu zeleznou branu, jizda na motorce, dvojcata s jejich vtipama a ksichtama atd..), ale treti, to byla ubohost... Musel jsem to skouknout nadvakrat, nedalo se to vydrzet... :)
Bobík
no ja se treba rad podivam na Futuramu, u toho fakt chčiju ale je to serial a z filmu urcite big lebowski a taky scary movie 1, což myslím patří k základu a nějak to tu nikdo nepsal, nebo taky nevyhrožuj, já radši stupidní filmy u kterych se nemusi premyslet a jen mi lítá huba nahoru a dolu :D
Mr.Chris
FOR chOdec: S tym Matrixom mas pravdu. Ono asi je tazko urobit pokracovanie tak dobreho filmu. V dvojke filozofovali, a v trojke urobili z Neo nejakeho novodobeho spasitela... ten slepy Neo, to uz hranicilo s trapnostou a nevkusom Made In USA...

Bobik tu spomenul Biga Leb. Urcite. Jeden z naj filmov ktore som videl. Este raz by som chcel skusit Memento (to americke... kde su sceny zoradene opacne... strata kratkodobej pamate... hmm)
Bobík
to w3m3no: ja mam 40 dilu futuramy na cd s titulkama
Dude
neviděl něgdo už "Věčný svit neposkrvněné mysli" - to by mohlo bejt very gute (od scénaristy "V hlavě Johna Malkoviche")??? se těšim:)
Moriaty
Na pohodu stála Big Lebowski, Jackie Brownová, Na samotě u lesa, Kulový blesk, Cesta z města, Trosečník, Šest dní sedm nocí, Sbal prachy a vypadni, Eliška má ráda divočinu, včera Díky za každé nové ráno....Na hromnice o den více
Když experimentuju s pocitama tak Blair Witch, Twin Peaks, Skalpel prosím, Den pro mou lásku(1krát a nigdy více....), Tenká červená linie,
Moriaty
A celkem se těšim na Vaterland: lovecký deník. Viděl něgdo?
Booyaka
ja ted letim na lynchovi a cubrikovi
kresleny muzu oggyho a HAPPY TREE FRIENDS-to je ulet
W3m3n0
happy tree friends je fakt vychytaný mám asi 30 dílů a je to fakt zážitek něco takovýho vidět
jennet
Vec, na kterou se kdykoli rad znovu kouknu se jmenuje Live at Pompeii a je to takovej koncertik Pink Floyd bez světelnejch efektu a bez divaku, proste jen TY, ONI a SQWELA HUDBA!!!
LuB
jennet: hej, hej, hádam najlepšia vec čo som kedy videla...
Dude
a do toho tam bublaj ty bahenní prameny v prostřizích? ježíš to už je moc moc dávno co sem to viděl....hrajou tam taky Echoes, ne?
jennet
2 DUDE:
jo, na dva díly, což je podle mě škoda protože z Tebe vyprchá ten pocit (mravenčení v zádech atd.) :)
Ale je pěkný že ten film JIM dal tvář...
cru_ci_fix
Videli ste niekto film Requiem for a dream ?
S kamosom som ho pozeral spraskany a je to fakt pecka. Taka na psychyku utociaca pecka.
chOdec
Tramtadadáááááá!!! :D

Dovoluji si vás upozornit na nově otevřený thread Ali G - svatyně oddaných :)

Je to místo, kde lze spočinout a v klidu se pomodlit k této ikoně hiphopové kultury.. :D

Konec hlášení.... :smoker:
Moriaty
HOREM PÁDEM !!!
horem pádem mě úplně nadchl, včera sem an něm byl. pokud chcete jít na něco do kina, určitě na tento film běžte. je to něco jako tragikomedie, ale prvků komedie je tam postupem času čím dál míň.
Taker
Asi skvělý dílko který já nevim proč prostě nedokážu ocenit. :)
Fakt nechápu, normálně s tim problémy nemám, ale tady sem fakt z kina odcházel s takovym tim nenaplněným dojmem. :rolleyes:
Rozhodně ale nikomu tenhle film nechci znechucovat, třeba si tam přídete na svý :smoker:
taker: co se ti na tom nelíbilo? nebo spíš co tě zklamalo?
mě ten film překvapil, čekal sem něco úplně jinýho a tohle bylo daleko lepší.
Taker
Nevim, jeli sme na to do kina parta, ostatním se to celkem líbilo. Možný že to bylo tim že sem čekal čistou macháčkovskou komedii, nebo prostě něco jinýho, o filmu sem dopředu nic nevěděl ani si nic nezjišťoval a pak sem v kině trpěl jak Hus :)
Poznám když se u filmu nudim, a mít to na kompu tak asi vypínám.
Nicméně někerých pár hlášek je tam fakt hustých (hlavně ze začátku), sem se u nich dobře natlemil, škoda že režizér měl trošku jinej záměr...
Real-Shit
Ja sem tesim na AvP a Vymitac Dabla 2!!! To bude husty :)
dave-o-
Nejrači mám Monthy Pythony-sv. Grál, Život Briana a Smysl života. Pak mám všechny díly Červeného trpaslíka to je fuckt nářez, dobré je Město Bohů (Cita de Deus) Telefoní budka a Strach a hnus v Las Vegas na tom sem byl vypálený v kině a uvědomil sem si kolik sem toho ještě nezkusil.
Rexi-x
Mazani hosi sou husty a nevyhrozuj je taky spickovy a pro me klasika je zkurvenej patek
D_2501
Rexi-x>zkurvenej patek rulezz...Ice_Cube is best in the West,my man.
De la Vastierre
péčko :D
Rexi-x
jeste lepsi je druhej dil zkurvenyho patku o tich vanocich to je taky dobra prdel:d
mintor
ja se divam na strach a hnus. Hraje tam depp
Hudy
Teď sem narazil na zajmavej filmík menuje se Battle Royale je to japonský a z r. 2k řek bych vám o něm něco, ale nechci nic prozrazovat tak když ho někde uvidíte tak se jukněte stojí to za to :D ... Akorát že je to vyvražďovačka a hrajou tam mladý japonci(ky) ale nic v holywůd stylu, některý části těžší na pochopení (aspoň pro mě)...
zdravim
Dude
to mi vysvětli jak se ti ten film mohl líbit?!?! sem byl těžce zklamanej, ale co žejo :p: - dej si knížku:)
min. tejden sme byli na Svět zítřka - sem se parádně pobavil - výborně udělaný retro sci-fi (ala 30. léta nebo nějaký Zemanovky) - gut (a Angelina Jolie jako mužatka s monoklem:D)...
Wýletník
V poho film je- Strach a hnus v L.A.
lister
dude: hruznejsi psycho knizku sem necetl... ;]
Wýletník
Phu-t: yo, klub sráčů je též v poho film, v poho akce je na pláži jak tam cosi plave po moři....... :-D
Dephp
Resident Evil - Apocalypse..celkem husty ale az moc krve (nemel jsem huleni, takze treba to je lepsi kdyz jste zkoureni)
AlienVsPredator
Juga
Když jsem zhulený,tak mám rád HORORY protože mám z toho KOMEDII:death:
Dephp
A jestě 28 dní poté , jsem si tedka pujcil , ale nic moc..
walkinginspace
Fear and Loathing in Las Vegas
Pulp Fiction
That 70s Show
Conan O'Brien
Hudy
K tomu alienovy efekty moc hezký, ale příběh docela na prd...
K tomu residentovy... lidi vy co ste dohrály ty hry ne abyste na to koukaly kurwý to z příběhu úplně všechno šit,šit,šit (třebas si tam Karlos dyktuje Nikolaje -no to sem sral bobky, nebo Mikael se menuje Yuri a nemesis je hodnej eee a z Jill tam udělaly hrozně tvrdou pipku eee škoda že ten film vyrobily, každej si teď řekne RE no ty hry musej bejt fekál....)
A 28ní poté se mi líbilo hezký moc hezký takový opravdový (svim způsobem)...
A pokud nebudete vědět co si pučit tak zkuste -Psí vojáci- béčkovej film, ale je takovej krásnej...
Taker
28 dní poté nebo Úsvit mrtvých - fakt hustej blady mazec :frog:
Mr.Chris
Pulp Fiction. Doporučujem zahuliť 60 minút od začiatku filmu. Vtedy to má spáááad. To je potom jazda.
Zewl
to ja sem jednou prisel domu total zbombenej a zrovna davali rychle a zběsile.bylo to uz nakonci jak zavodi ten mustang s tou suprou a jak se tam ten vin diesel vyseka..tak sem na to tak koukal a to sem to videl hodne davno a jenom sem predtim zahlasil Dlužim ti rychlou káru nacez ihned jak sem to dorekl tak to v ty televizi zaznelo a ja hodil vytlem jako nikdy..jinak film je to divnej
W3m3n0
Jj, ses fakt Zewl:)
Zewl
muhehe nechapu :jumper:
DAWEX
filmů je moc ale s bif lebowskim souhlasím, magická hlubina, matrix (1), přelet nad kukaččím hnízdem, samotáři ... a stačí já bych psal a psal, ale napíšu pár věcí co jede v tv : reddwarf, halo halo, odpočívej v pokoji, simpsonovi a hlavně víkendové staré stártreky (masakr i bez prda) a 007:flamer:
Zewl
Treainspotting, acid house, Navrat do Budoucnosti I II III ty filmy sou proste bozi...:jumper:
The Doors - polo fiktivní bografickej film o jedn kapele. Je to skvěle natočený a Val Kilmer je Morissonovi až neuvěřitelně podobnej. Ten fim ukazuje ducha tý doby a taky postupný proměny The Doors a Jima samotnýho. Po brku je to skoro až psychedelickej zážitek.
cerwiq
to neznam muze to bejt dobry?!
cerwiq: mazec film, kdysi to dávali na N@vě, ale dost to utrpěl dabingem, kdyžtak mi napiš do PM adresu a já ti to pošlu na CD, fakt to stojí za skouknutí
cerwiq
tak mas tam vzkaz, to by bylo fakt super kdyby si to poslal
jo, ještě dneska se to pokusim vypálit a zejtra to (snad) pošlu
cerwiq
tok to moc dik!!! :-)
lulugang
PULP FICTION 4EVER!!!fakt maximalne husty film vzdycky vas oslovi jinak...ale asi je to tim jaky model zrovna hulite:)
MaO
z Pekla a Kokain s Jony Dephem.taky je dobrej film Poslední samuraj,Bílé peklo,Den poté,Torque ohnivá kola,Přežili jsme Ardeny,Černý jestřáb setřelen, Slzy slunce,Kill Bil těch filmů co sem viděl a líbili se mi je fakt strašně moc na to abych je tu všechny jmenoval i když ne každej sem viděl zhulenej tak mě byvilo a baví se na ně koukat.Filmy sou jedna z nejlepších věci co eksistujou
Taker
Intrstate 60 - další svým způsobem zvláštní filmeček, a takový já rád :)

Jinak Doors je určitě skvělej film (knížka je lepší :wink: ), teď o víkendu sem konečně doD-loadnul dvoj-cédéčkovou verzi, samožřejmě v originále s titulema a moc moc si ftom libuju. Oproti dabingu (kde mimochodem úplně přídete o až mystickou podobnost Killmerovo-Morissonovo hlasu, nehledě na texty) o dost silnější zážitek. Taky doporučuju :)
Taker: o tom luvim. Já nejdřív viděl tu 2CD verzi a pak až tu dabovanou a musim říct, že ten dabing je humus. Ty hlasy vůbec nesedí
btw, víš že Val Kilmer to ve filmu i zpíval?
cerwiq
ja se tesim an ten film :P
Taker
Jo to vim, to sem právě čet zase v jiný knížce, že původní nahrávky Doors sou jenom ty co ve filmu hrajou na pozadí, jinak všechno ostatní je Val. :eek:
Ten dokonce chtěl aby ho na place všichni oslovovali Jime a vůbec si s tou rolí dal hodně velkou práci. Lidi co Jima znali osobně tvrdili že podoba s Valem včetně jeho pohybů byla až strašidelná. No ani se jim nedivim.
Bratrstvo neohrožencých - všech deset dílů. Sakra tahle minisérie fakt stojí za to! podívejte se.
luckymeg
Tak Brak je dobrej... animowany zeru... mrzi me ze nikdo nezminil Priserky s.r.o >>> ty sou wostry. Asi wam napishu celej seznam, protoze na filmech si silne ujizdim... takze:
21 grams, Fight Club, Pulp Fiction, Andel EXIT, Trainspotting, Lola bezi o zivot, Human Traffic, Bila vdova, Acid House, Lolita, Pernikova Vez, Shrek 1-2, Kult Hakovyho Krize, Samotari, Go, Rychle a Zbesile, Hleda se Nemo, Thirteen... a jako hoooodne wostra je " BARAKA " <<< doporuczuju wshem! :)
Taker
Když sme u těch animovaných...
Zrovna sme se vrátili z kina, zase sme vyrazili banda asice na pixaráckou záležitost Úžasňákovi, a musim říct že je to fakt mazec. Ať mi nikdo neříká že něco takovýho se vyrábí pro děti. Hlášky tam sou fakt úžasný (a to ani nebyl špíček před kinem:)) Sem si říkal na co to zase jedem za pyjovinu a nakonec sem byl hodně příjemně překvapen. Na MJ to asi musí bejt slušná zábava :D
KROTWA
Zdrawime,
na zhuleno palici mám rád The clockwork orange od Kubbricka, je to možná snímek starší ale stále origin .No ostatně jako většina jeho filmů. Jo a málem bych zapoměl na Blue velvet jestli ten film neznáš určitě si ho sežeň je to fakt úlet.

§§kuma!faka§§
wolverin
tak vcera som videl alien vs predator a je to celkom pecka :)
skoda len ze je to take kratke......
Marihouba
Mno, pokud mate moznost bejt kazdej ctvrtek v Aeru, tak tam sou vsechny filmy -ZADARMO- a na vakouzrenou hlavu pusobi opravdu silne. Myslim ze jeden z nejlepsich ceskejch filmáu na zhul je neoddyskutovatelne O slavnosti a hostech. Je to fakt solidni narez. Zutra tam poustej Trainspotting, coz povazuju taky za dost solidni filmecek. Urcite tam nebbudu chybet. A myslim ze po speghu je dost klasickej film How High (Kdo hulí ten umí)
chOdec
A kua.. do Aera jsem občas zavítal, ale platit jsem musel vždy.. :D
No a zrovna teď, když jsem mimo Prague, tak se dozvídám takovýhle zprávy... chjo.. :)
KROTWA
Dobrej českej je Spalovač mrtvol.Poprvé když sem to sledoval sem byl na 130% zmíkowanej. A někde vté fázi jak se zněj pomalu stává nácek sem hodil tyčku

§§kuma!faka§§
Viděli ste někdo Ghost in the Shell? Fakt mazec film, kloubí moje dva oblíbený žánry - manga(resp. anime) a cyberpunk. Dobrý je tam filozofování o životě v podání hlavní cyberhrdinky


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma