Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
Co filmečky? Na jakej se rádi díváte zpečený? - Klikni zde pro originální téma
bubik
výtečnej film je taky Mazaní hoši. je to kupodivu s velkym dabingem, ale málokdo to asi bude znát. v půjčovně to vydrželo asi tejden, než to někdo čórnul
Mazz
Jj Acid House je v pohode, a sakra me stve ze mi to uteklo, pokud bude v tv neco dobryho, zkuste to sem dopredu postnout...
Johnik
Teď někdy o víkendu běžela v TV Moravanka a Ňáká zábava. Fakt hustý. A docela jim to šlapalo...
Time4Tea
Nejradši mám teenage komedie a animovany filmy typu Shrek, IceAge Hledá se Nemo apod.
No a hudební pořady taky nejsou špatný, ale jejich kvalita je obecně dost nízká, takže jak gdy.
hi-chu
a sakra
nemate negdo pls ten ACID HOUSE? Myslim jako negdo kdo ma rozumny rychlostni limit na OUTPUT
dik
venda
doporucuju "lehce" psycho filmik Requiem for the dream(?) (ceskej nazev neznam, ale asi bude ten samej nebo neco podobnyho) skouknete a udelejte si nazor,,,hehe
ZMonica
Acid House..ze by filmecek co stoji za to si ho pujcit...?:)
intruder.stk
ZMonica-tuhle neděli byl na čt2 kolem pulnoci a dokonce s titulkama což považuji za přednost
dj dury
acid house je hoodne good film
hi-chu
jo Requiem for dream je fakt mazec, krome popularni drogove sceny a trablu z zivota uzivatelu (velice vypecenych zvlaste ke konci) je zpracovan neobycejne qalitne, uzasna kamera
hi-chu
jo i OST ma Requiem velice slusny
celkove je to fakt jeden z tech hodnotnejsich snimku o teto scene, rozhodne dost vybocuje z rady a neni urcen pouze pro "zainteresovanou" skupinku
maslox
ted jsem se nedavno koukala na film na HBO a davali tam, neco jako, ze to bylo hrany,--..ale v tom hranym chlapu, proste v hjerci byly malovany vitaminy..celkem haluuz.-.hranej film se prememnoval v namalovanej..docel |M A S A K R
Kazuki F.
Hello,
I don't speak Czech, but I want to know what's the name of the little
yellow puppet in the show "KOUZELNÁ ŠKOLKA".
And where can I find pictures of it in the internet?

Thanks for help.
drinker hulič
kazuki.F: I think that you mean puppet František - he´s cool! I love this programme, because this is absolutly great for stoners. and there are some pics: http://www.nesvadba.cz/skolka.htm
Shadoow
Tědka sem viděl Film sloního muže fakt hukot nedoporučuju bejt na tom skouřenej. Fákt moooc velký psycho někdy mi ho bylo fakt líto
chudák.
Kazuki F.
Thank you very much drinker hulič.
I like this funny puppet ,too.
Taker
No možná že už ste to tu probírali (fšechno to tu fakt nestíhám :D) ale neviděl ste někdo film Bílá Vdova? Já na to viděl akorát nějakou ukázku myslim že v úplně posledním díle Paskvilu to bylo a vypadalo to na docela dobrou komedii. Tak kdyby ste mi to moch někdo doporučit nebo mě s tim poslat dohajzlu :wink: No de mi o to abych to na netu nehledal a pak netahal zbytečně no. Díkes.
Taker
Díkes lidi du tahat něco užitečnějšího. Dotaz splnil svuj účel.
replikant
Ja mam nahranejch par dilu monthy pythonova litajiciho cirkusu. Pokazdy kdyz na to cumim zhulenej tak tam najdu nakej novej joke. A kdyz se na to pak podivam nezhulenej tak zjistim ze tam ten joke vopravdu je.
Teda...he...kdyz si pamatuju kterej joke to mel bejt.
ZMonica
Kazuky..?Kouzelna skolka???jo....M A S A K R !!!!:))
PiosOne
o víkendu jsem viděl film J.Deppem s názvem "Blow". je to hodně vychytaný filmeček o dealovaní (nejříve mj a potom kokain). doporučují 4 huliči z 5 :D
MAIKI
:flamer: RED PODIVEJTE SE NA KOMANDO S ARNIEM SWARTZNEGREM já to nedávam ani když sem(relativně)
bez stavu zpusobenych čímkoli,a co potom jak jsem na kaši :-)
SperGeor
A co takhle Final Fantasy?
PiosOne
spergeor: viděl jsem to a kromě techn. zpracování mě to moc neoslovilo. možná to bylo tím, že jsem na to v tu dobu neměl náladu a podruhé už bych to pobral víc. kdoví
sewo
mno pred par dnami sa mi dostal do ruk jeden film a tak som si ho pozrel... vola sa "kto huli ten umi" asi to poznate ... bol som dobre vypeceny ale som sa zasmial ... haloooz :)
MAIKI
SEWO ::::::::::::::jo ten je fakt drsny ale na to komando se ale taky
podivejte! :-)
n3x
Na skouřenost je nejlepší "Pojďte pane, budeme si hrát". To je psycho jak cip!!!
Dude
"To známe pane, ty vaše hry jsou pěkně vypečené":D:D - mam teĎka na CD a je to fakt geniální:sun:
PiosOne
jj, je to boží, nemáte někdo kouzelnou zahradu? je to dělané v podobném stylu (animace, postavičky...)
ZEta
Teď jsem viděla dobrej film: Adamovo tajemství - Youg Adam, byla sem pořádně zhulená, ve filmu se hrozně sexuje a vůbec, zkouknete to.
Ale lepší jsou nenáročné komedie - tam to nemusíš tak stíhat a sledovat.
ZEta
Jinak doporučuji každou neděli myslím tak ve třináct hodin na jedničce či dvojce: Mistři českého animovaného filmu. Vždycky tam daj tak tři-čtyři krátký starý animáče
To je hrozný, koukám na to každou neděli, ale neudržím v hlavě jestli je to na 1, 2 nebo jestli je to vubec v jednu hodinu. Možná tak 5-10 min před jednou?
Ibuprofen
----===== SA MOT ÁŘI ======----
sewo
ked ste poriadne vypeceny tak si skuste pozriet TELETUBIS to je fakt narez :)
MAIKI
11 z 10 huličů doporučuje BAYBLADE(nejdementnější seriál jaky sem kdy viděl a to včetně teletubies ........ti japonci zkouší kolik vydržíme)
SperGeor
Souhasím z MAIKIM, zkurvený japonci a ještě zkurvenější Final Fantasy :beer:
Taker
No teď sem skouk Scary Movie trojku a jako jóó :D Tentokrát parodie na Kruch a Znamení a taky pár dalších filmečků sem f tom postřech. Čárlý Šýn a Leslý Nýlsn - perfektní dvojka. Docela dobrá fofr-zábava :)
Johnik
Včera sme čuměli ( samozřejmě zmaštený jak holinky ) na 51.stát. Fakt hustý scény, vobčas totální rozstřel a rána do hlavy. Doporučuju.
Taker
4 rolník
Podle mě je to asi nejzdařilejší díl z celý série (hlavně skvělý herecký vobsazení) ale chce to znát ty parodovaný filmy jinak si to člověk asi moc neužije. No jestli se ti líbila jednička a dvojka tak bys neměl bejt sklamanej. Ale jak řikám je to taková fofr-zábava :) prostě koukneš, zasměješ se a deš dál :) (ostatně ty dva předchozí díly byli to samý :wink: ).

Ještě mě napadlo že bych tu moch vypsat ty největší hlášky filmu ale to by ste mě asi hnali :D
sewo
scary movie 3 ... vpoho film ale si myslim ze az moc parovany ... zasmejes sa dobre ale dej je velmi jednoduchy :)
SperGeor
Shodou okolností jsem se na scary 3 díval dnes. Je to dobrá šílenost..... Díval jsem se zhulený na kruh, to je ještě větší maras!!!!!!
Killer_Queen
Dneska večer jedu na Texaskej masakr motorovou pilou....Jsem na to zvedavej.Nekdo rika,ze je to dobry,nekdo ze nic moc.No..uvidime
SAVE FUTURAMA

-------Megaspolečnost Fox přestala vysílat seriál Futurama. Jestli chcete, aby ho zase dávali, tak na tomhle odkaze je petice!!!




http://www.petitiononline.com/safu/
zfiře
hele omrkněte si film "28hodin poté" nebo tak nějak seto jmenuje.trochu zuřivější rezident evil. jeto dost dobry:devil:
dj dury
jo 28 dni pote se to meuje spis :)))) ale je to fakt drs filmecek...taky doporucuju...
Na tomhle filmečku jsem byl v kině, hlavně první půl hodinu jsem to vůbec nestíhal, je to fakt dost velký PSYCHO.
MAIKI
TAK NA TECH 28 hodin se podívám když to tak chválíte
denny.way
každopádně Kdo hulí ten umí
Reewer
Nej film (in high) je podle mne MAZANÁ HLAVA
Totální zkouřenej film je to TAKOVÝ psycho. Fakt strašný, vřele doporučuji.....
SperGeor
Kdo hulí ten umí je docela v pohodě........
Killer_Queen
28 dni pote jsem videl....ale nejak zvlast me to nenadchlo.Vcera jsem byl na POSLEDNIM SAMURAJOVI-doporucuju :)
Reza
Já čumim na:Trainspoting,Human Trafic:D
Zdena
Jakejkoliv! Stejně je to jedno.:eek:
Johnik
Teď mi známej ukázal hustou věc, Beavis and Butthead, díl Vaya con cornholio, naprosto super, jeden se předávkuje Volt Colou a hodně hustě frčí.
PORSCHAK
Před týdnem jsem zhlídnul film Zvrácený, franc.film od 18 let, desetiminutová scéna análního znásilnění, až moc věrohodný a moc hustý, nechodit na to s holkou, po čvrthodině mi došlo, že jde pozpátku, dobrej děj.
Jinak taky fr.film Fuck me je moc dobrej, mezi mými kamarády je to kult.
sewo
hehe vcera som kukal tu bielu vdovu ... fakt haluz ... ale na konci som sa skoro rozplakal ked som videl ako palia tu obrovsku kopu fakt hustych sisiek :wink::) fpoho komedia
Dude
Johnik> Cornholio for my bunghole:frog::frog: - jo, ten je kultovní - jestli myslíš jak se přechlastá cappucinem v tej beatnickej kavárně - "Al pacino for my bunghole , more al pacino for my bunghole":D:D:D:D:D
Johnik
Vono těch dílů bude asi daleko víc, začnu si je shánět...
SperGeor
No jo, bílá vdova byla docela v klidu....... Škoda toho hulení :-(((
Soundsystem
Dneska davaj myslim ze na jednicce Pripoutejte se prosim 1. Kdo to jeste nevidel, ak se urcite kouknete je to opravdu husta komedie !!!
Reewer
Pripoutejte se prosim !!!!! čekal sem nejakou americkou splacaninu. Ale byl to ztrašně zkouřenej film.... ....teda spíš já sem byl strašně zkouřenej.....
Jo, Připoujte se prosím jsem se taky nasmál. Jinak se ale nejradši v pátek v noci, když přijdu domu zmaštěnej, dívám na záznam z poslanecký sněmovny, a to se občas fakt nasměju, škoda, že už to teď dávaj jen někdy.
A tuhle jsem dělal palačinky, samozřejmě ochutnávka nutná, nejdřív jsem si v klídku kouřil na balkoně a koukal do lesa a pak jsem si pustil na dvojce čb film Holubice od Františka Vláčila - no ten film mě tak rozebral, že jsem se pak půl hodiny nemoh zvednout z gauče... V celym filmu je česky tak 10 krátkejch vět, fakt psycho
Jardak
Já rozhodně koukám na Červenýho Trpaslíka, protože ty úlety co tam dávaj jsou fakt drsný!!!
devnul
Ja pozeram na filmy po anglicky pretoze si neviem ani zapnut titulky. Vcera som pozeral Kod Navajo(Windtalkers)
Killer_Queen
Dnes(3.3.),20:00,TV NOVA-jedna z nestarnoucich BONDOVEK-Thunderball (1965)-to uz je doba.... S.Connery-je nejlepsi Bond,James Bond,kam se na nej hrabou ostani-Brosman a spol. :punk:
ZMonica
Jo, to me je jedno na co se koukam..do ceho se zakoukam, na to se koukam..:)ghighi
ZMonica
Killer_Queen: "To,že je jedna droga společností tolerována zatímco druhá nikoliv,vytváří předpoklady k tomu,aby byl každý,kdo marihuanu někdy okusil,společností určitým způsobem označkován a odsunut z jejího pohledu na okraj."

Nemůžu nic, než jen souhlasit..chytrá věta..Z hlavy, nebo (z prdele?:)ghighi) nebo od někoho jinýho?:)
SperGeor
Včera bylo Připoutejte se prosím 2.........taky docela maras :D
Dude
jj, ten byl výbornej:D:D:D - jenže hned potom sem si dal kryptofašistu Karasa v Kotli a bylo po náladě:mad:
Janghala
Ja se nejradsi divam na Kokain,Bila vdova,Kdo huli ten umi to sou totoz nejlepsi film
ja si najradšej pozriem...pernikovu vez,trainspoting,kto fajci ten vie,,,tip na vytrvalost-underground-oplatí sa
Johnik
Nedávno sme koukali na 51st state. Hustý a docela i zábavička. Obzvlášt tupej rusák jako gorila.
Killer_Queen
Videli jste DRŽ HUBU?Predevcirem jsem na tom byl-mazec.Smejes se od zacatku do konce.Hraje tam Jean Reno a Gerard Depardie(jestli se to takhle pise).Depardie ma neuveritelny hlasky!!! :)
UdL
Už 2x jsem se díval během jednoho týdne na Cestu do fantazie (Spirited Away) - je to animovaný japonský film. Lepší film po špeku jsem ještě neviděl... Tohle vás určitě rozseká, kdo máte možnost, neváhejte!!! :-)
clothinguntero
už jste vyděl někdo taxaský masakr motorovou pilou v sobotu si to dám ale prej je to fakt brutus tak doufám že to vydržim až do konce
vrrn
všechny Linchovy filmy-the best (Eraser head fakt psycho..)
Requiem for a dream
největší masakr=teleshoping a samozřejmě klasika-všechny
filmy Monty Python´s

jo a ten texasky masakr,kámoš na tom byl, prej hroznej brutál,ale jinak pičovina, ze to svět neviděl...huik!
PiosOne
texaský masakr je něco jako Jeepers Crepers -> kokotina
Art
No, mě Texaský masakr docela potěšil, sem tam nějaká nechutná scéna, občas vtip, a jedna profesionálně prostřelená hlava a taky kilo hulení v autě...
lister
V posledni dobe sem videl jeden opravdu dobrej film - Blow. Neni to zadna novinka ale ke me se destal az ted a byl sem z neho fakt nadsenej.

No a ted mam na disku jeste jednu specialitu. Je to kratkej surrealistickej snimej z roku 1929 od rezisera Luise Bunuela, scenar napsal Salvador Dali a jmenuje se to Andalousky Pes (Un Chien Andalou). Garantuju zazitek na celej zivot...
dote
Husty je bratrstvo neohrozenych takovej film/serial
Dude
jsem si právě vzpoměl na jeden z nejúžsnějších filmů, kterej sem v životě viděl - francouzskej fim - 8.den - je to o úsp. byznysmanovi, kterej se naprostou náhodou potká s úžasnym mentálkem z ústavu, začne poznávat jinej pohled na svět - no snad jeden z nejkrásnějších filmů, který jsem viděl:frog:
běželo to alespoň 2x na ČT2 - kdyby to něgdo měl v počítači, please PM me!!!!
clothinguntero
Tak sem na tom byl no docela fakt masáš jinak píčovina.:DMálem sem se poblil:DJeště že si z toho skoro nic nepamatuju:smoker:
Johnik
Včera vod osmi na ČT1 dávali 2 naprosto hustý komediální příběhy, první byl vod soudu a v tom druhym synek vodpálil rodiče. Fakt příjemnej večer...
Chemik
to DUDE
Já jsem ten 8.den viděl dneska, pouštěla ho nám prof. ve francouzštině a zas tak mě nenadchl. A zhulený bych se na to nechtěl dívat už vůbec, to bych se moc vcítil do toho dementa a cítil bych se blbě(jak dement).
Nejlepší jsou komedie, kde se třeba aj fetuje. Např. Černá kočka bílý kocour, to je hrubý film. Chorvati tam chlastají, boháč pořád koksuje a dělá pičoviny a poldové jednou dávají brko.
canman
nuda v brne je nejaka divna ja se ad koukam na brak ,how high..
PiosOne
mě se Nuda v Brně celkem líbila, ne že by to byl nějaký hit, ale třeba takové Pupendo mi přišlo horší
PiosOne
g420: jj, Cibulková je vážně jedlá roštěnka
koupala
Ja nedavno videl oba dily Kostky,zhuleny samozrejme,to je shiza film,behaly mi hlavou podivne myslenky,uf.
Taky se mi nedavno moc libila Jedna ruka netleska,takovy nenarocny film pro zasmani :)
koupala
Taky se mi libily takove ty kreslene pohadky od Disney,ted nevim jak se to jmenuje,ale furt tam behal naky ptak a kojot ho chtel sejmout, tak vymyslel vselike dumyslne pasti a sam to vzdycky osral,chudak...to jsem se vzdycky nasmal
drinker hulič
g420: to sem ani nevědel že 1984 bylo zfilmováno - ale knížka je skvělá! napsal to v roce 1948 (přesmyčka tvoří i název) a pak hnedka někdy umřel.
tak sem si to našel na imdb.com a myslíš radfordovu verzi z roku 1984 (příznačné)?
dj dury
citace:
Původní příspěvek od Killer_Queen
28 dni pote jsem videl....ale nejak zvlast me to nenadchlo.Vcera jsem byl na POSLEDNIM SAMURAJOVI-doporucuju :)


no posledni samuraj...fakt nic moc...nedoporucuju :(
PiosOne
g420: nemám doma sice hobita, ale první animovanou verzi pána prstenů, tak kdybys o ni měl zájem, tak to nějak domluvíme
Taker
No já byl teďka naposled f kině na Gotika - huhuhůůůů bubáci a duchovéééé :vampire: :)

Řek bych něco mezi Kruhem a Šestým smyslem. Ale jako jóó, ty prachy za to stály! Sranda byla jak lidi strachy skoro křičeli, asi slabý nátury :)
UdL
Taker: na filmu Gothika jsem byl v pátek v kině... Byl fyzicky, duchem vůbec... :-) Před filmem jsme dali docela pekelný bambo, který mě totálně rozsekalo... Viděl jsem jen začátek a závěrečný titulky. Ne, že by to byla blbost (to říct nemůžu, když jsem neviděl), ale byl jsem tak rozsekanej, že jsem to komplet prospal. :-) Druhej den jsem na to chtěl vzít jednu roštěnku, ale jelikož jsme si dali bambo, tak už jsem nechtěl podruhé vstoupit do stejné řeky. No - počkám na dvd.
UdL
Jinak všem doporučuju film DRACULA z roku 1992 od Coppoly na dvd. Výbornej zvuk, výborná atmosféra - prolínají se tam temné hororové pasáže s téměř zasněnými kompozicemi připomínajícími tajemnou pohádku...
Killer_Queen
Taker,Udl: Gotika me nejak zvlast nenadchla....Podle ukazek a co jsem slysel jsem to proste cekal lepsi.Nasralo me,ze jsem hned vedel,jak to skonci...ze ten tlustoch znasilnoval ty holky atd.
Ale celkove to nebylo zase tak zly :)
Killer_Queen
dj dury: Co se ti nelibilo na POSLEDNIM SAMURAJOVI?Nemelo to chybu....
ZMonica
Nuda v Brně, moc dobrej filmeček..:)
Chemik
Viděli jste Podfu(c)k, režíroval Guy Rutchie? Je to trochu s nadhledem o anglickém podsvětí, nelegální zápasy, vraždy a pachtění po ukradeném diamantu, vše s decentní dávkou humoru. Ale myšlenka je, že každý vyjebává s každým a nikomu se nemá věřit. Což je i obvyklé mezi lidmi pohybující se kolem konopí (bohužel). Docela stojí za to.
Podfuck je dobrej :)
Ale nedávno sem zhlédl dva filmy. A to Americkou krásu - tomu filmu bych dal, ač to nikdy nedělám, tak 10/10. Film mě úplně dostal. Můžu jen doporučit. No a druhej film byl Donnie Darko. To je taky docela zajímavej.
rastajohn
co taqhle TEXAS CHAINSAW MASACRE.Zrovna dneska sem si ho vypalil a neni to spatne B)
Nebo RESIDENT EVIL,
STRACH A HNUS V LAS VEGAS,
PHONE BOOTH. atd atd....tedka je spousta dobrych filmu


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma