Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 
LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána - Klikni zde pro originální téma
LinChi
Jop tohle jsem četl.. tudíž u organiky to stejně nemá moc smysl .. :) takže parada.. tím že kytku už pojedou poslední období tak je jasné že deficity budou jen růst.. :D
LinChi
Dva Speedy Chille už se pomalu blíží do Finishe... Dávám ještě poslední týden .. a pujdu na první část kosy... nevím zadli je dobré nechat trochu přezrávat modely... :/ protože bych pak mohl všechno dát najednou na sušení a neřešit věci Okolo SilicaGelu :)

takže se zeptám.. když ty Rychlokvěty nechám chvíli přezrát... vadí to ? jaký to má nesledek :) budu upřímný .. zatím mi jde jen o kouření ... zbytek je zatím enzpracovaný odpad se kterýmn se naučím nakládat :)
LinChi
https://www.youtube.com/watch?v=GEvp9k-IiHU

Tady mužete kouknout na aktuální videjko z Boxu .. 47 dní Květ :)

poslední dva tejdny do konce přibližně.. SpeedyChille ačkoli by mělo zažít kosu tak vypadá že kldině ještě počká :)
fikus37
Zdarec, video nejde přehrát. Kurna, škoda chtěl jsem kouknout jak ti to fičí. Já už 7 kusů sekl a dva ještě jedou.
LinChi
Ty jo mě přehrát Jde... kámošovi taky.. tak nevím v čem je chyba.. Každopádně je to ve 4K pořídil jsem GoPro Hero 5black celkem hračička.. ale macro to nedělá .. hold OutDoorová kamerka :) každopádně zítra nahodím Foto report.. bude kosa prvních dvou Kousíčků :)
Efendy
taky nedostupné, je veřejné?
LinChi
má to jít přehrát jen tomu kdo na to má odkaz :D mno .. odpoledne budou fotky... až budu stříhat první dvě holky.. tak vydržte.. :D
fikus37
Je to soukromé video.Musíš dát veřejné.
Madical-Strains
Oprav prosim to video na verejne at se na to muzeme taky kouknout.
Dik.
LinChi
mno stále to ještě není uplně ready na sklizení ... tudíž nechávám ještě v boxu :) dělám Flushing... začínam s tím už i u třetí kytky :)
carlos
svetlo se mi zda zbytecne vysoko
LinChi
Světlo si Zvedám Když tam lezu .. :D kvuli manipulaci s kytí ... a tak :)
LinChi
Komu napsat o smazání Threadu ?

Edit : Seru na to nechám ho tu :D prostě jen sem měl blbou a chtěl to pěkně urovnat do indoorgalerie... ale zas nadruhou stranu . tady jsou vzpomínky.. :D
Bitir
Co pak ? Nejak to doklep, ja te sleduju a zajima me jak to dokoncis ;). Jinak napis moderatorovi ,nebo carlosovi, nejsem si jistej jestli vyhovi
LinChi
Tak je to tady.. První Dva LowRiders... Speedy Chille Ty nejmenší Už sem zkosil a nahodil do boxu se silicagelem.. :)


budu se ted pořád modlit.. aby to nechytlo plíseň :/ jsou tam dvě patra kytek asi na 3,5 kila silicagelu :D
LinChi
Druhá Várka :) Sklizeno o týden později než je to v návodu :D takže snad to není brzo :david:

budu tomu říkat EarlyChille :D
ještě mám v boxu jeden Chille co je trochu větší a vypadá méně zralý .. takže tomu dávám teprv tenhle tejden Flushing... :D ty ostatní ještě týden krmím a pak Flushing ! .. Počítam že zbylé Modely Už pověsím pěkně ostříhané V celku Hlavama Doů v boxu ... Je to pokus a uvidíme co se bude dít že :D

Vlhkoměr a Teploměr je ted v sušícím boxu .. Po půl hodině co jsem ho zavřel je v něm asi 22 stupňů a zatím 51% Vlhkosti .. je nasné že hned to nepůjde :D každopádně an tuto metodu jsem opravdu zvědavý :D

Odpolední EDIT : VLhkost v sušícím boxu se silicagelem neuvěřitelných 82% telota 22


hm... Občas to tedy vyvětrám jak je v navodu .. :D :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: pozvu si kamrady na toho kdo založil thread s sušení pomocí silicagelu ... jestli mi to chytne nějakou sračku plíseň " :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:
LinChi
No a takhle vypadaly stromečky po ostříhání :D nebo spíš ke konci..

Abych se vyjádřil ke kořenovému systému.. Krásné bíle Kořeny... Od vrchu trochu hrubší ... :D asi jako tuha do tužky... a pak spíše Hrooomadaaaaa vlásků... Spodní Půlka truhlíku Totální Pavučiny.... krásně to drželo pokupě celou kostku :) bohužel jsem to nestihl vyfotit.. a už to není tak nafotím pak co se povedlo u větších holek :)

ještě bych dodal že pod mikroskopem vypadají trichoms pěkně Mlíčkové a některé už byly i takové rezavé takže soudím že ideální doba sklizně :) škoda že nemam svuj telefon a nemám ted jak dělat mikrofotky a makro zaáběry :) :afro:
LinChi
Ponaučení DO příštího kola... S nužkama pracovat Víc !!! Je třeba Oholit spodní čast květiny.. aby se soustředila jen do vrchů a neplýtvala energii na ty spodečky... ale nevadí uvařím si mlíčko :3

uplně se těším až to ochutnám každopádně víc se těším na druhé Kolo Kdy pojedu Mazar Extra ... Uvažuju že dám pod Veroé jen 4 kytí a pořádně si s tím Pohraju :) MOžná bych zkusil Nějakej SOG takže budu dělat Síť ...

EDIT : čím vyčistit nůžky od zelené hmotičky ?
LinChi
Trošku něco k Pokochání ! TOP paličky Speedy Chille
LinChi
Celková Nálož prvních Dvou Sklizených holek :)
LinChi
tahle je taky Krásná :)

měly kvést 6 týdnů já je nechal jet 7 týdnů.. a největší nechám 8 Týdnů... Ostatní holky nechám zatím dál papkat :afro:
Madical-Strains
No vidis jak se ti to krasne povedlo !!! ;)
Jen tak dal, jsem zvedavy a nedockavy na to tve pristi hydro grow.
:leaf:
LinChi
Budu ještě muset tak kolo jet v Hlíně... navíc ted je zase utrácivé období tak asi dovypotřebuju co mám doma... tudíž muj další grow pojedu opět bioBizz Light Mix :) každopádně tentokrát nějakej masivní SCROG

EDIT ... byl jsem uozorněn že SoG není SCROG takže se orpavuji !
Madical-Strains
Ok, dobre delas, nejprve perfektne zmaknout jednu vec az pak se pustit do dalsi az to budes mit trochu osahane.
My se potrebujeme naucit rec te kyticky abychom vedeli co ji popripade schazi , co prebyva apod. a to chce predevsim cas.
fikus37
Madi, pokud tě to bude bavit, tak jsi na dobré cestě.
Tady je hodně členů co má jen na hubě a je to hlavně o zkušenostech.
Už jsem nikdy nechtěl tady nic publikovat, protože za tu snahu, tě tady někteří jedinci ještě pomluvi a kvůli tomu,že pěstuji pod zatím nejlepším led světlem co jsem vyzkoušel mi dokonce píšou do pm, že jsem neobjektivní.
Ale,jsou tady i takový chalani jako vy,kteří dokáží napsat pár řádků,které člověka potěší a ví, že to co dělám, tak má smysl.
Bitir
Kluci, ja ve sve prezentaci uz mam jasno, nebudu ukazovat neco pod hps, toho je tady 3 zadky, maximalne kdyz se domluvim s matkarek na zverejnemi spolecne prace a planuju kupovat led panel od frynka ,takze pokud to klapne ,tak udelam jeste jeden report ala frynk, aby lidi videli ze to roste i pod jinyma svetlama. Nebojte se zkouset noby veci at uz styl pestovani,matkare ,nebo zmenu media a hnojiv, i za 20 let se budes stale ucit
LinChi
poslední dva týdny před námi :) vůbec nevím jak se tohle povedlo ale 2 hlavní Pořádně veliké Pálky... se kterýma bych aj baseball mohl hrát !
LinChi
První Iformace z Boxu se silicagelem.. den třetí .. / 2-3x denně větrám pár minut .. a obhlížím pálky...

vypadají zdravě pozvolna se váha mění k menší a menší .. :) občas važím vaha jde pomaličku dolů vůně krásna a užasná :D vypadají zdravě nevypadá že by se jim něco nelíbilo .. :)
LinChi
:D DIesel asi dva týdny do sklizně !

Amenska to samé !
LinChi
...
Madical-Strains
Teda ,to je krasa ta palka a ta barva listu ! Jsi (zacatecnik) BOREC.
Skoda ze nejsi z meho okoli, byla by mi cest se pokochal na zivo.
;)

Edit:
Jeste dodam ze kdyz budes prohlizet plisen pri Curingu az to budes mit ve skle tak pri otevreni sklenice vzdycky nasaj nosem poradnou porci vzduchu. Udajne je plisen nejdrive vzdy citit nez ji pak objevis pak na nejakem kousku. Snaze to vcas objevis.
LinChi
dík za tip na VERO 29 jsem tak spokojený že po přestěhovaní do nového bytu Dám do stanu ještě jeden panel :D a pojedu na 120*120 :D

Tady je slečna AMnesi-K
LinChi
Síla SilicaGelu už přináší první poznatky po 6ti dnech ... většina vlhkosti v tahu....Krásně to voní .. :) učinky to má taky parádní .... no jsem spokojenej vee všech ohledech :D

EDIT:

tak jsem to vzal ke kámošovi .. dali jsme malej testík.. a sečteno podtrženo 6 dní se silicagelem v boxu ... všechno suchý .. pěkně tvrdý a voní to tak jako když jsem to pokosil ... Zváženo a připraveno ke kouření... je to podezřele rychle.. a je mi jasné že mnohem lepší bude si počkat klasickou metodou . každopádně pro ty co to chtěj ukrutně rychle.. tohle funguje 100% .. jsem z toho kvalitně zpučený takže toí hodnotím pozitivně...

SpeedyChille chutná ovocně trošku škrábe ale nic převratnýho .. v bongu to chutná užasně paličky jsou takové jak jsme zvyklí tady na ostravsku takže by se to dalo srovnávat se zelíčkem tady na urovni .. :) hurá už si nemusím nikdy nic koupit... konečněš jsme soběstační ! :) díky všem za pomoc při celým tomhle threadu :)

mám toho plnou krabičku Prima Mix Vanilkova a čokoládova příchut s Toppingem ( plast. krabice od zmrzliny )
BTW. je toho víc než jsem čekal :)
LinChi
tak je to tady 8mý týden květu ... Kytka má co dělat aby se udržela v květináči :D když s ní pohnu málem se láme celá květina... !! Dost masakrální výkon.. myslím že tahle metoda zaštipu a délka vegetativní fáze byla nejpřínosnější !

BCN diesel :)
LinChi
pak tady máme SPeedy Chille který přetahuju už o týden ve stanu a nezdá se že by mu to vadilo ba i dokonce naopak :) :D
LinChi
no pak je tady další z rodinky tentokrát BCN diesel :) udělal taky pěknou prácičku :)
LinChi
no a nakonec malý pohled na nízkou amnesi-K která taky tvoří pořádný salámy.. D:
Bitir
Ta chilĺe s bcn vypadaj hodne luxusne . Klobouk dolu ,krasny zdravy kytky a myslim ze dost lidi by nepoznalo rozdil ze ti to rostlo pod ledkama ;) .
Za me k+++++
LinChi
moc ti děkuji :) jsem rád že se první kolo v mém životě takhle povedlo .. máme to v rodině.. moje mamka studovala přímo zemědělskou střední D:
Madical-Strains
Ty teda jedes ! Kolik ze to mas w? Musim se kouknout na zacatek vlakna , uz jsem zapomel.
Hlavne si dej pozor aby jsi nezpychl to je cesta do pekel !
Vis preci ze to myslim v dobrem .;)
LinChi
jen ftípkuju :D a ano ftip se píše s v ale mě se líbí s f .. je to jediná gramaticka chyba kterou dělám schválně :D 242W světlo :)
mno neboj nezpychnu .. jsem skromný a jsem rád že mám něco dobroučkýho na odpočinek po práci :)
LinChi
Hotová palička Speedy Chille :)

z prvních dvou seknutých bylo nakonec zváženo něco málo přes 50g :)
fikus37
Pěkně, posílám K+, ať vidí nevěřící, že se opravdu už LED vyplatí.
Amen
LinChi
díky díky.. snad k+ dorazí :) jsem zvědavý kolik toho bude nakonec těch jednotlivech modelů co tam ještě valí v solarním systemu :)
LinChi
tak je to tady 2 týdny do kosy :)
LinChi
ve stannu :)
fikus37
Kdy budeš sekat. Dva týdny bude už moc, né?
LinChi
tento týden jsem začal s pořádným FLUSHingem :) ...

nechci to přehánět.. :D ale podle návodu mám ještě 12 dní na BCN Diesel a Amnesi-K... SPeedy CHille tam mám jeden.. zajímá mě jaký bude když ho nechám "přezrát" svoji dobu květu.. co jsem šetl tak organika a Flushing.. pry není takový problem jako an-organika.. :D což je pro mě docela + když jedu co nejvíc BIO-pěst :)
LinChi
Dneska jsem seknul poslední Speedy Chille... Nejurostlejší... o dva týdny později než první dva ... Mokrého toho mám zhruba 180G z jedné květinky... :D to už je slušný randál :D
největší hlava má v mokrém stavu 20,3 G :D veliké to je jako dlan .. dnes okolo 7mé hodiny večerní Uloženo do krabice se SilicaGelem.... Tato metoda se mi osvědčila.. Weed z ní chutná skvěle jsou to tvrdý kompaktní paličky.. a hlavně to funguje rychle.. což mě vyhovuuje... protože už zas nemám co zapálit... .. ano jsem strašná zkuřka.. :D
Madical-Strains
Skoda ze tu palku si pred susenim nevyfotil a neukazal.
LinChi
tramtadádááá ! :D nepodcenuj Sílu mistra linčolna !

dneska maj za sebou první den sušení .. hmostnost bude určitě trochu menší :D

dnes už jen 17,3 G
Madical-Strains
Parada, mistre Linčolne !:frog:
LinChi
Tohle Je Diesel v celé kráse... Skoro týdení Flushing za námi :)

ano tahle květinka už se mi dost houpla do strany za paličkami dolu k zemi .strach ze zlomení mě donutil udělat provázek :)
LinChi
a pak tady máme Amnesi-K taktéž týden do kosy :)
LinChi
Dnes Zhasnuto.. nechám do pátku po tmě... pak příjde Kosa..

Dneska jsem testoval světlo a zjistil jsem nasledující poznatek ..

S čočkou toto světlo osvítí určitý prostor.. ( kruhový tvar .. velikost a vzdálenost neznámo )

každopádně sem sundal čočky a zjistil že kruh zmizel.. a místo toho se rozářil celý pokoj.. celá stěna.. hezky rovnoměrně všude.. a tak mě napadlo ...

pokus číslo dva a druhé kolo Udělám tak že květinky nenechám moc dlouho růst a už vubec né do výšky... roztahám to na celý prostor boxu a hned přepnu na květ.. :)
pojedu 10 mazar extra od bulk seed bank :) myslíte že to bude fungovat ? a nebude to zbytečně vysvícených necelých tisíc korun (jako tomu je právě ted po 4 měsících provozu meho stan-dy :)
fikus37
Za zkoušku nic nedáš, čočka vlastně zesiluje počet fotonů na určitou plochu. Já jsem sundal taky čočku, ale proto že mi to přerostlo a měl jsem krásných 290g. No vlastně já ne, moje baba:teef:
LinChi
jo jde o to že takhle aspon mužu využít celou plochu stanu :) a ne to cpat k jedné stěně.. nebo tak něco :D

časem budu balastit svojí home made skřín :) takže udělám menší plochu a bude to zase o nščem jiném že :)
Bitir
Hele ,osobne muzu rict ze kamos pod led mazar 300w realnej odber svitil na plochu 150x150 cm a panel byl vysoko 1 metr. Vrchni palice byly kupodivu dost hezky ,cca 4g kazda ,ale spodky katastrofa. Pokud sundas cocky a budes drzet panel vysoko ,tak budes mit podobnej vysledek. Pokud ho das hodne nizko ,tak zas neosvitis plochu. Kdybych to zkousel ja ,tak odsroubuju ty krajni cocky,prostredni necham , jdu s panelem tak co nejniz ,ale tak abych osvitil plochu ,jel bych jen na pocet topovek a vse co je pod vrcholovkama bych nekompromisne oholil . Takze v tom boxu co mas bych to videl na cca 140 vrchnich palic bez spodku. Jestli to budes zverejnovat ,tak budu sledovat , at se dari mr. Linčolne :)
LinChi
Dík za tip Bitir .. :) za tento příspěvek jsem vděčnej... takže chápu tak že krajní čočky jsou usměrňovací .. a porstřední rozptylovací ? tudíž na květ mám nechat čočky.. a na rustových čipech ne ? dobrá tedy.. . to s těmy vrchy mám v plánu už dlouho .. a abych byl přesný

10 semínek.. (počítam že jedno nevyklíčí )
Tzn.. 3*3 truhlíky.... mám 11Litrové ... ale...
ale udělám jich jen děvět vyjde to tak že pokryjou plochu necelých 90*90 ... tím že pojedu maličký květinky... ne moc vysoký nechci ten truhlík plnit uplně celej.. ale jakmile mi kytka vyleze nad truhlík okamžitě pujde do sítě a zkusím něco mezi SOG a ScrOG :) takovej Linčolnovej zelenej koberec :D LZK :D <<<<<

plán( spodek truhlíku dám netkanou látku.. ( nebude se vyplavovat bordel ven )
dokoupím pravděpodobně perlit nebo něco podobnýcho co nerozhodí Ph a udělá vzduščnější půdu ..
smícham to s biobizz light mix... udělám si z toho ještě víc vzdušnější Light mix.. ( chci zalévat málo ale častěji )
a 11 Litrové květníky naplním tak ze 3/5

přesně jak píše bitir jakmile zaplním plochu zelení okamžitě pujdeme na květ :) a budeme ctít pravidlo Co není Vršek . puájde nekompromisně pryč :)
tentokrát už rozjedu galerii :) takže čekejte brzy nové téma pod mým jménem :)

pokud máte nějaký tipy rady triky apod. určitě pište .. :) at vím jak si nastavit druhé kolo :)
zítra uklid a čistění boxu.... poradíte jak připravujete na další kolo své boxy vy ?

vyperu látkový filc na pacháči už zas bude zaprašenej.. a mám v plánu to ještě krapítek přestavět a upravit uvnitř takže zase bude fotka jak sem to geniálně promyslel... Dále během tohoto kola zkusím zbalastit skřín :) teda pokud se mi podaří koupit vhodnou :)


a jestli se vzpomínate ještě na to speedChille co jsem sklidil jednu květinku opožděně .. tak ta měla 180 mokrého.. nyní mám 70g téměř už suchého :) voní to a vypadá krásně :)
Bitir
Jo, krajni ti delaj kuzel, prostredni ti delaj rozptyl. No s tou netkankou bych si to rozmyslel, jedes organiku a docela by bylo mozny ze se ta netkanka zanese a bude ti to zbytecne dusit substrat, dal bych tam klasika dal hydroton,nebo nejakej sterk. Bude to v podstate scrog o vetsim poctu rostlin , mozna nebudou palice tak velky jak s cockou, ale zato jich budes mit vic ,takze by to mohlo sklidit uspech. Na tohle by byly fakt idealni rizky , usetris si hodne casu sviceni a prepinas o mesic driv. Jedine me napada si to predpestovat 3 zydny v necim mensim a pak to dat treba na dalsi 3 tydny do boxu a prepnout.
Ja si pripravuju box tak ze ohreju vodu na cca 40° vytru celej box, poradne vysusim ,naspilicham na to z bauhausu takovou stacku proti plisni, nelepta to latky ani box ,znova utru vodou a jedu.
Budu sledovat ;)
Edit, jak sklizis postupne tak ani nevim co si sklidil ,co ti roste a kolik toho mas? Hod sem nejakou vyslednou celkovou gramaz co mas a co ne ,vapada ze toho mas docela dost na 242w.
Mam jeste jeden tim , podivej se na ten zdroj na panelu jestli tam mas nejakou dirku na zvednuti wataze. I blbych 40w navic dost pomuze a jde i videt jak se rozsviti celej box ;) . Ja mam ted vero pusteny na 388w misto puvodnich 344.
odo
LinChi - caf!
Ak tam dáš 11 litrové nádoby a do nich iba 5/3 t.j 6,6 l substrátu, tak aký zmysel tam má cpať tak veľké bedne? To potom daj 7 litrové a viac kusov rastlín. Pokiaľ budeš mať topovky a krátky čas na raste, tak je aj tak zbytočné dávať viac substrátu a radšej lepšie využi miesto. Viac zlightovať už aj tak lightový substrát? Nepoznám light Biobizz, ale aký to má zmysel?
LinChi
to odo : 9 rostlin je myslím si dostatečne dost.. ted jsem jel 6 a bylo to tak tak :D
jde o to že velikost těch květníků nehraje roli.. stejně tak nebo tak vyplníš zelení plochu... a to si o pár týdnů na růstu klidně vydržím... v prvním kole se mi to vyplatilo :)
vím že malé rostlinky nepotřebují 11L substrátu nevyužijí tolik prostoru a proto mám v plánu dát menší mnozštví substrátu .. a až rostlinka trochu vyroste udělám jí sít na Scrog přímo na vrchu květináče :) tzn ty květníky budou nalepený 3*3 na sobě a budu mít plochu přesně 80*80 ted sem to měříl mám box 120*120 tak bud to ještě víc roztahám nebo budu držet tu plochu na těch 80*80

a proč zlightuju mix ještě víc.. už ted vím že mi květník pod verem schne někdy i déle než 3 dny... jde o to že víc light mix bude schnout rychleji a bude mít i víc vzduchu pro kořínky.. ( v tom vydím plus.. )

to Bitir: první dvě speed Chille : 56 gramů
třetí speed Chille 65 gramů
2x BCN Diesel - stále zraje v boxu ale za týden až dva bude výsledek
1x Amensi-k Stále zraje v boxu ...
můj odhad na 242W panel jsem udělal slušnou paseku .. a takový muj tip je 250 G 10000% :)

dále s tou netkatnkou jsi mě dostal ... to bych nevěděl a zbytečně pak řešil :D takže ruším tento plán .. ale tudíž čím vysypat spodek květníku abych nevyplavoval drobečky substrátu .. :D po dírce se podívam ... ale pravděpodobně to tam nikde není a.. ani se mi do toho nechce ( životnost diod bude maximální )
Bitir
Substrat se trochu proplachne a pak uz ti nic plavat ven nebude . Pokud pojedes tech 9 na box 120x120, tak tam dej do plna 11 litru kvetnik. Spodek vysyp hydrotonem, nebo nejakym sterkem a mas klid. Ja beru malou rostlinu do 20g ta nepotrebuje nic extra . Sobne bych na tu plochu volil 16 rostlin , 4x4 a ohybal. Do takovyho boxu je to ideal pocet , nebo pak nechat 9 a poradne rozvetvit (me by se nechtelo cekat a svitit zbytecne mesic dyl 18/6 ) . A jeste k tomu kvetinaci, koreny rostou i v kvetu ,takze az ti kytka nasadi na kvet a bude potrebovat prostor pro koreny ,tak bych je neobiral o prostor.
LinChi
jde o to že 20 g na rostlinku je málo :DDD takže chci velké rostlinky :D .. mno ještě uvidím.. nehce se mi jít kupovat květináče a mám 10 semínek z cannafestu proto sem se rozhodl pro tento test tohodle kola :D tímhle způsobem :) uvidíte .. mám určitý plán :) tak snad se mi to povede tak jak si představuju :)
Bitir
Ok, necham se prekvapit . I kdyz o velikosti kvetinacu a vynosu se tady vedl spor a kazdej mel jinej nazor ,tak jsem stejne zastance velky kvetniky ,malej pocet rostlin a zas naopak. Kazdopadne drzim palce , budu sledovat. Jen dodam ze ja sadil cca o 3 tydny driv nez ty , jeste nemas vse sklizeny a ja uz jedu 3 kolo na kvetu. :D . Proto pisu , zasadit rizky, nebo uz ted mit predpestovany rostliny cca 14 dnu dopredu pod nejakou usporkou nekde ve skrini a az sklidis , vycistit box ,presadit , 4 tydny rustu a prepinacka kdyz chces velky kytky. Takhle je budes mit v boxu jen mesic a uz vetsich , podle me je proste blbost sadit seminka do kvetinace a mesic na ne svitit ve velkym boxu ,kdyz si je muzu predpestovat v rw kostce klidne ty 3 tydny zpetne nez sklidim to co mam a pak je jen vymenis , za ty tri tydny je to v podstate vzrostlej rizek .
LinChi
človíček se pořád učí... semínka už klíčí ... v boxu se dojíždí kolo .. a předpěst bohužel nemám kde udělat už tak mám maličkej byteček :D takže prostě musím takhle.. časem se naučím... btw když dám klíček do země tak mužu předpěstovat "naokně" ne ? mám okno směrem na západ ...

řízky nevím nevím.. líbí se mi vybrat si model a nebejt zavislej na tom kdo co zrovna nařízkoval :D víš takový DanceWorld řízek asi neseženu :) (plán na třetí kolo)

to s tím dlouhým růstem mi nevadí aspon se pořádně naučím jak květinku rozvětvit tak jak potřebuju já :D a tak celkově
za celou dobu pěstu jsem nepřesáhl 1000kč za elektřinu což je pro mě podstatné než mít měsíčně učet za šestikouli :D o velikosti mojeho celeho growu :D
tak sem fotnul novej setup stanu ... Uklizenej vyčištěnej už tam jsou jen tři holky čekající na kadeřnictví :D

tu latku na pacháči mám zrovna v pračce takže pacháč je bez před-Filtru :D
Jinak zapojené TTčko hned za pacháč... a na to "ohebná trubka" ani metr dlouhá :)
nelíbilo se mi mít ttčko na stanu a kraval to bude určitě o procento menší :D ted mám na stanu jen komínek což je vzhlednější :)

K tomu Hydrotonu / nemá vliv na Ph ?? někde sem četl že s tím měl někdo problém :) btw... když dám např. 3 cm hydrotonu .. a zasypu light mixem ... mohu zalévat do podmísy ? nacucá to vodu ? nebo jak řešit tuhle problematiku ? :D
¨
EDIT : tak si čtu o te drenáži a stále mi nedochází jestli vodu nasaju i přes keramzit.. i když hladina vody v podmisce nedosáhne k substrátu ale jen do výšky te vrstvy keramzitu.. (hydrotonu)
Bitir
Spodem bych nezalival, efektivnejsi je vrch a prolit celej kvetinac, prez hydroton si to nenacuca . Hele ononto neni noc slozityho naucit se ohybat a pecovat o kvitka, je to plever, ber to jako plevel . Kazda odruda se chova jinak a kdyz zni chces vymacknoit maximum, tak musis vedet co snese a co se ji libi a to se vracim z5 k rizkum, pac tohle ti rekne matkar , u seemen nevis, protoze je kazl
da kytka jina. Jako jo ,je to taky dobry taky se mi libi ze si muzu jet co chcu, ale matkaru je plna prdel a ver ze maj stokrat lepsi modely nez je dance world. Kazdopadne ti fandim ;) .
LinChi
:D danceworld už jen pro ten název... 13 let tancuju .. tanečník .. a extaze není to pravy ořechový :D takže takto .. navíc se mi líbí že z malé kuličky udělám květinku .. no to je jako udělat si vlastní dítě.. nebo si jich pár adoptovat víš :D a že je každé jiné .. to je správně.. my lidé jsme taky každý jinej .. mít naklonovaný lidi tak je svět zachvíli nuda :D'

beru na vědomí .. zalevaní vrchem funguje.. tak nebudu měnit.. :)

nakonec i když je to plevel .. tak já tu květinu miluju .. dává mi co mám rád a co mi dělá dobře a neodmluvá jak ženská :D takže se k ní budu chovat tak jak to k ní cítím.. do plevelu kopnu .. když jdu kolem.. do tohodle bych nikdy nekopl :D :flower: :flower: :leaf:

Vždy když polezu do stanu tohle kolo .. Pustím si tohle :)

https://youtu.be/SYNH8th0Njo
Bitir
No ták jak miminanto sou ,o tom zadna , ale proste se stim moc seres, ale hlavni je zebte to bavi, me jaky taky bavi kdyz mam v boxu ruznorodost, ale ted jsem rad ze jedu rizky :D. Kazdopadne musim rict, ze celej tvuj thread me hodne bavil ;) . Takovej original serial ,kde si vlastne ukazal proc nekupovat cinskej panel :D.
Edit, ten hydroton je dobry radsky proplachnout a napufrovat.
LinChi
:D čínskej panel budu ještě používat počkej si udělám s ním totální věc.. :) vono ty marshydra nejsou uplně k zahození.. každopádně na tenhle thread si ještě počkáte .. pojedu to až ve vlastním bytě ... :D a pojedu s ním Mikropěstovaní v miniboxu a udělám s tím minimálně 1,2 G/W :) :D věřím si .. já vím :D

přece sem nevyhodil 8500 za panel který má cenu tak 3500 :D protože český píčaprodejce budiž na něj karma hodná :D mě ojebal :D
fikus37
Pokud uděláš na mars hydro 1,2g/watt ,tak ti kluci šikmoocí musí poslat 1.000 USD jako reklamní trhák v česku:D :jumper:
Bitir
Tak nevahej a predpesruj si pro priste ty semenace pod mazem ;) . Na to se to hodi ;) . Ty si veris ? Tak ja ti taky verim, ale uplnej odpal by bylo mikropestovani mars hydro a lincolnuv dance world v hydroponii :D verim ze by se to chytlo.

Edit. Fikusi, ja bych se ani nedivil kdyby to linčoln udelal :D .
LinChi
Challenge accepted : Marshydro II 480 + NFT v nějakým Mini provedení v malým stanu
a na to 2 kytičky :)

to mě napadlo ale já važně nemám kde to předpěstit... nemám místo v žádnym koutě skříni nikde :D fakt hoši :D už se těším až se přestěhuju budu na to mít celej pokoj :D
a fikusi ja to zvládnu protože všechno jde když se chce.. a jestli sem ještě 3 roky zpátky byl bezdomovec bez přítelkyně příjmu a vzdělaní ... a dneska si žiju jak phán ! tak pod marshydro udělám 1,2 G/W jakže se Linčoln jmenuju :D

a pozor.. protože země není kulatá !
Bitir
Tak to bylo krasne receny . Na predpest 9 kytek ti staci boxik 50x30x40 cm . Porad lepsi tohle nez nic , jo a na parapet bych to nedaval, byly by zbytecne vytahany.. stluc si nejakej boxik z desek ,nebo v bazaru nejakou skrinku co ti vleze nahoru na box a praskni to tam a mas klid. Pestovat se to da i pod posteli, v supliku na ponozky, botniku,terarku, pod pc stolem ,na polici atd atd. Fakt to nezabere moc mista a budes mit cca 15 az 20 cm velky rostlinky.
LinChi
máš pravdu ale jak říkam sem amatér a tím že všechno řeším za pochodu se to naučím nejlíp :) pro příště už budu mít modelek předchystaný abych sklidil a už měl v boxu ready na druhé kolo malé květinky.. :) ted už mám naklíčeno zítra bych měl klíčky už vrazit do hlíny :) těším se .. kelímečky nachystány box nachystaný na druhé kolo .. pravděpodobně ho stejně nikdo nekoupí .. :D takžemi zůstane :D


Bitir
Ty prodavas box ? Jako ten 120x120?
LinChi
mno právě že bych to chtěl dát do dřevěné skříně :D s tím že to trochu zmenším :D
LinChi
kadeřnictví Linčoln a spol. první část hotová ted to celé oholit najemno :D
fikus37
LinChi jel jsi někdy HPS?
LinChi
tohle je moje první v životě... ne HPS sem nejel .. a ani nechci .. nechutná spotřeba el energie :D

druhá největší pálka amnesi-K

ted tu mám ještě jednu větší ta má ještě o 10G víc :DDDD
fikus37
Tak to klobouk dolů. Pokud to je tvůj první pěst, tak jsi udělal randal. Já kdysi jak jsem začínal pod HPS, tak to byla bída.
I když světlo je jen 30% úspěchu s celku, tak pod Mars hydro, bys to nikdy neudělal. Spider světlo je zatím to nejlepší, e čím jsem mohl pracovat.
LinChi
kolega z práce začínal poprvé HPS .. a pod 400 sklízel podobný množství jako ja s verem . :D kolem 200 G :D

tak konečně.. sklizeno....
Na začátku bylo 56 G ze dvou maličkých speedy chille
pak bylo 65 z jedné velké speedy chille ... no a tady je zbytek z ostatních třech holek :) (největší ) takže ted už jen počkat až to ztratí vlhkost a hurá smoookin !

Jeden Díl Krabice je formátu A3 (2x A4 papír vedle sebe )


mokrého toho je přes 800 G momentálně :D možná trošku víc :D :rasta:

po 4 měsících je stan uplně vypnutý .. To Tichoo .. k nezaplacení :DDD sakra to tam ten odtahový ventilator fakt musí jet 24/7 :D
LinChi
Brigáda tak na 4 hodiny :D a to jsme na to byli dva... nepomoct mi má skvělá žena.. ještě stříhám dotedka :D
Madical-Strains
Ja co mam tu prima-klimu tak me ted to ticho ani neprijde, fakt je tak ticha ze me to je jedno jesli jede nebo nejde.
Jinak prijemna prace,co?;)
LinChi
Prima-klima + TT Vents 100 a necelý metr dlouhá trubka ven ze stanu směrem k oknu :)

spíš jde o to že mám postel 3 metry od stanu bez dveří ! a gauč je vlastně soused se stanem :D jako zvykli jsme si tady.. ale i tak není nad to ticho tiché... jinak ano.. prácička to je šíleně šílená ale o to víc si to vychutnám :)
Kalashnikova
Hele moc se neraduj az to uschne bude to tak 10 gramů :banana: ze 39
LinChi
ale i tak 10 gramovou paličku :) fajně.. :D to je moc fajně !!!!
LinChi
tak sem klíčil ... Mazar extra od bulk seed bank.. ( semínka na cannafestu ) za 400 (10ks)

3 dny klíčení 5 vyklíčilo 5 ne... a to už jim ani nedávam naději klíčím stejně jako vždy minule 90% uspěšnost ted 50 % asi bude chyba v semínkách :)
LinChi
tady máme muj krásný St§ plný BCN Dieselu .. (amnesia je ještě hodně vlhká )

tady 140 G :)
LinChi
detail :)
Madical-Strains
Gratuluji ze si to dotahl do zdarneho konce.
Vypada to paradne, uz se tesim na tve dalsi kolo.;)
LinChi
z jedné amnesky je nakonec necelých 50G
Speedy chille dohromady 110 G
BCN Diesel 125 G

CElkem Podtrženo 285 G

což na první kolo beru jako uspěch !

tímto uzavíram thread a děkuji všem za rady karmu či jakou koli kritiku tip nebo cokoliv tady v threadu :D dík všem .. ! vidíme se ve fotogalerii Už to rozjíždím ... Mazar Extra & Dance World :)
LinChi
tak a dnes uvařeno mlíčko z listí z paliček a malých spodečků a pidipaliček :D
Recept z groweru ..
1h hodina vaření ve vodě
2 a 1/2 hodiny v mléce ...
Chut skvělá vubec to není ten blivaz co vařili kamoši za mlada :D
uvažuju že snídat budu palačinky :D

ve vodě jsem vařil v jednom hrnci ...
V mlece jsem jel dvojté dno / ohřívací medium tedy byla voda :) :rasta: :rasta: :rasta:
Madical-Strains
Daval si to pred tim do trouby nebo mikrovlny dekarboxylovat?
Ma to mliko psycho-aktivni ucinky?
LinChi
mno já doufam .. zkusím z toho udělat palačinky... momentálně mám mlíčko v lednici .. z litru sem to svařil na půl litru po dvou a půl hodinách v lázni ... ne nic v troubě sem nedělal ... ani sem v receptu nic takového nikde nedočetl :D
Madical-Strains
To je zajimavy protoze kdyz delam caj a dekaroxyluju v torube nebo v microvlne tak jsou psycho-ucinky v caji poradny a kdyz naopak jen varim bez te dekarbozylace a i kdyz tam pridam ten panensky kokosovy olej tak to sice pri bolesti okamzite pomaha ale psycho aktivni ucinky v caji vubec zadne nejsou. Pri tom by se ty latky tam mely rozpoustet kdyz je tam ten coco.
LinChi
příště to vyzkouším :)
Madical-Strains
Lepsi je trouba na 15 min vkuse cca 100-105C Nebo microvlnka ale pozor ,ubrat trochu na vykonu (ne plny kotel) po 1 min. alespon 6-10x. Musis to u mikrovlny hlidat !
Obelixsk.cz
Jak si dopad nul nakonec?
LinChi
musíš to tady projít a najdeš výsledky :)
ja sem na růst měl marshydro a na květ už sem tam daval lepší panel :) 295 G celkovo


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma