Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 
KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - Klikni zde pro originální téma
PEDRONIK
Zdravím, letos jsem si poprvé vypěstoval 3 ks odrůdy kalashnikov.
vše proběhlo bez problému a kvetou už cca. 23 dní.
Chci se zeptat kdy asi sklízet. Konce květů začínají hnědnout.
přikládám foto.
PEDRONIK
další foto
PEDRONIK
poslední foto
insania
zasadene do kochlika 22.5.2017.
cca po 3 tyzdnoch presadene a dnes fotene.
Kedz to mozem dat dole? dakujem za rady
brrouk
Zdravím místní odborníky a žádám o radu.
Chci to na spinkání, koupil jsem si automaty, které jsou na to určené, ale nevím , jestli už je čas na popravu...
brrouk
P.S. měl by to být Skunk.
gisanter
Zdravím, chci se zeptat na váš názor, kdy mám sklidit. Jelikož odjíždím na 3 dny pryč zítra, tak nevím jestli bude lepší sklidit teď nebo až se vrátím mám ještě 2 kytky které jsou o něco méně dozrálé než tahle. Co říkáte? Předem děkuji moc všem za odpovědi.
Maxeaux
Skus ceknut trichomy pod lupou, ak su mlecne sekni. Btw za tie 3 dni sa moc toho neudeje :)
Pítr90
Brrouk: nemáš v tom vršku plíseň? Vidím tam něco hnědého 😉
gisanter
Jelikož moc přes lupu nevidím jak jsou na tom trichomy posílám vám fotku. Omlouvám se za kvalitu podle mě by to chtělo ještě pár dní nechat třeba z toho něco rozpoznáte. Děkuji
gisanter
Nebo pak ještě tahle
Maxeaux
Gisanter - univerzalna rada - pockaj az vsetky blizny zhnednu a pridaj este tyden (neplati pri anomaliach kedy kytka neustale rasi nove bile blizny - vtedy fakt pomoze len orientace podla farby trichomov)
Marek4455
Zdravim groweri. Pomozte prosim kolik casu davate tomuhle krasavci aby byl jak se rika aldente?
Maxeaux
Marek a btw co to je za krasku? Zeby Mazarcek? :)

A jo, kludne sekni, nez aby to chytilo plesen
Marek4455
Ano je to mazar, asi po nedeli se na to vrhnu.
justforhobby
Zdravím, komunito!

Rád bych požádal o radu na základě fotek. První dvě jsou jedna a ta samá rostlina, foceno s bleskem a bez něj. Jde o fem. Sweet Skunk F1 od Sweet Seeds, která měla být už před týdnem hotová, ale nezdá se mi být. Druhé dvě fotky jsou dvě různé rostliny Sweet Harlem Diesel od Sumo Seeds, které naopak mají být hotové až za týden, ale zdají se mi zralejší než ten Sweet Sk.

Aha, omlouvám se za neznalost -- jeden příspěvek, jedna fotka. Zbytek tedy přidám v samostatných příspěvcích.

Předem moc díky za radu!
justforhobby
Druhá Sw. Sk.
justforhobby
První Sw. Har. D.
justforhobby
Druhá Sw. Har. D.
anon383596
Pod tou barvou jak v bordelu neni zhola nic vidět a ten sweet skunk mi přijde chycenej plísní a ještě by nejakej čas určitě chtěl
justforhobby
citace:
Původní příspěvek od Vemenex
Pod tou barvou jak v bordelu neni zhola nic vidět a ten sweet skunk mi přijde chycenej plísní a ještě by nejakej čas určitě chtěl


Díky za radu! :-)

Ty "bordelový" fotky jsou pod světlem od Cultilite. Možná je to bleskem foťáku, nevím. Zkusím to ještě vyfotit bez světla, přes nějakou mikroskop aplikaci.

Ten Sw. Sk. plesnivej není. Je mi ale divný, že jsem to koupil jako F1 variantu, ale moc se tak netváří. Asi budu muset přehodnotit svou bezmeznou důvěru v seedbanky. :-/
anon383596
Vůbec se mi ta barva světla nelíbí ale asi to pod tim roste nevypadá to marně ,myslím týden deset dní a není co řešit a když si nejsi jistej koukni něčím na trychomy jak jsou na tom. Já to teda nedělám voko není pica voko vidí jak už říkával můj mistr na střední, ale asi od věci to není.
justforhobby
citace:
Původní příspěvek od Vemenex
Vůbec se mi ta barva světla nelíbí ale asi to pod tim roste nevypadá to marně ,myslím týden deset dní a není co řešit a když si nejsi jistej koukni něčím na trychomy jak jsou na tom. Já to teda nedělám voko není pica voko vidí jak už říkával můj mistr na střední, ale asi od věci to není.


Ehm, 15 dioptrií po laserový operaci, takže to moje bude fakt spíš ta p***. ;-)

Mám mikroskop, ale asi jsem koupil nějakej šunt, protože mi vždycky strašně trvá, než vůbec něco zaměřím. Pak vidím některý trichomy úplně čirý, jiný bílý a některý jantarový, takže zase nevím nic. :-D

Přes nějakou appku jsem vyfotil tohle.
Browser
Prosim o radu nasiel som zmenene blizny na hnede asi 4-5.
25den kvetu.co myslite.
Browser
Druha fotecka poradte je to moj prvy groow skusenosti ziadne. Hnojenie 2x tyzdenne alga bloom raz green essencie.ph 5.5-6 ec neviem.
Pítr90
Proč se ptáš, když píšeš 25 den?!?!? To je snad jasný, že máš času dost. Podle blizen se neřiď, u některých modelů hnědnou postupně při dozrávání, u jiných zhnědnou až při sušení ;)
Browser
Aha super dakujem na kvete by mala ostat este 4-5 tyzdnu?alebo ako to zistim aby my to neprezralo.dik
Maxeaux
citace:
ako to zistim aby my to neprezralo.dik


http://grower.cz/pestovani/navody/s...suseni/6.html#6

btw si taky lenivy, alebo nepoznas google????
Browser
Nie som lenivy,chcem pocut nazor mozno aj viacerych.nechcem nic pokazit.dik za odkaz
1ac0
da se dle prilozeneho foto poznat zda sklizet? prijde mi ze jeste ne ale zkusim se zeptat.
CigBig
Co je to za Model?
Kup si kapesni mikroskop a hned uvidis na cem ses...
Zatim jenak nejsou vydet jantarove trichlomy, Ja bych jeste tak tyden pockal..
kralo7
Zdravím, kdyby mi někdo řekl svůj názor na tyhle dva obrázky. Jestli už to je, popř. tomu moc nechybí apod. Díky moc
https://i.imgur.com/sfP5ugE.jpg
https://i.imgur.com/aKJAODv.jpg
Browser
Ahojte na kolko casu to videte.ja som dnes prvy prat proplachnul potom v stredu a v piatok a v nedelu by som ro chcel seknut.uz je tam cca 80 percent pekne hnede blizny. Vopred dakujem za par typov.
zelax
citace:
Původní příspěvek od Browser
Ahojte na kolko casu to videte.ja som dnes prvy prat proplachnul potom v stredu a v piatok a v nedelu by som ro chcel seknut.uz je tam cca 80 percent pekne hnede blizny. Vopred dakujem za par typov.


Z té fotky nejde nic poznat
Psycholog
Zdar mam jeste nechat automaty nebo zkosit ??
Psycholog
a
Maxeaux
Psycholog - takto podla fotky to vypada to na kosu. Co su to za auta? Kolkaty den rastu?
Psycholog
je to snad mohan ram a critical, uvazuju jestli uz zkosit nebo jestli to trochu nabobtna jeste ale uz nee
jankok
Zdarec mam botafumeiros, měl by být zralý nekdy v půlce října, ale mě se zdá že už je. Tak se mrkněte jestli mám pravdu.
jankok
A cela kytka...
breakstra
servus posli sem kytky uz je zima, ale tak pocitam dva tejdny do konce , vas nazor chci slyset
breakstra
tady sou fotky
breakstra
nevim jak sem dat vic fotek :D
PieMan
Samonakvetaci swet skunk od sweet paradise v době sklizně, zakalenost nic moc ale už se to vubec nehýbe a nedozrává.
skoroduchodce
Cauky, mam v boxu Liberty Haze, podle seedbanky 10-15dnu do kosy. Pred týdnem jsem je proplachl a přestal hnojit,ale nevím jestli zase nezacit, jestli to nebylo předčasné.dekuju za vse nazory.
Semys
ahoj, dneska jsem dost oskubal moji cbd crew nordle ale nevim jestli uz si pro ni prijde zubata. Je to takovy samorost, nechal jsem ji volnou ruku. ted uz je asi 14dni v garazi kde je teplota kolem 15stupnu, nehnojim, jen vyjmecne zaleju.
honesss
Taky bych ti doporučil mikroskop. Nebo zkus pohledat podle modelu, ale doba se může lišit.
Hugito
taky teď pořizuji kapesní lupu se zvětšením 30x chci sklízet až bude 50% mléčně zbarvených. co jsem tak četl tak by to měla být dobrá doba na energizující účinky. která trvá cca 5 dní
Hugito
pro zajímavost 30x zvětšení co mi dnes přišla. Ale spíš bych volil větší
redfoxx
Ještě bych počkal. :)
Lucyll
Ahoj Groweri, dvě z holek se asi blizi do finále, listy jsou dost zezloutle a spodní padají, chloupky zcasti hnede a uz se krouti, foto zde: http://lluuccyyll.rajce.idnes.cz/5._tyden/
Blueberry Bliss tipuji ještě minimalne tyden, ale u Bluematicu si rikam, jestli uz nenadesel cas. Dle seedbanky je kvet 5-7tydnu, sklizen 8-9 od semene. Tech 9 bude pristi tyden.. Dnes jsem dala flush.. Co vy na to, budete tak hodni a juknete? :-) Diky moc :-) Lucyll
Lara & Jack
Lepší by bylo udělat makro ... každopádně ještě nechej
Browser
Myslim si ze to este tyzden mozno tyzden apol mas tam dost bielych blizien.
Lucyll
Díky, říkala jsem si tak nějak, nechám ještě pár dni být, proschnout půdu a pak šmik :-)
Witcher
Ahoj, krátkej flush je pro hydro... jedu jen hlínu, flush 20 dní a stejně mi přijde, že občas je cítit hnojka... i listy mám zelené až do konce. Ted zkusím 30 dní flush :)
Lucyll
Ahoj, to je mi jasny, ale jedu automaty a vse ciste biohnojky v minimalnim množství, ted jsem prolila canna flushem, tak snad to bude v pohu :-)
Koudelnik213
Cuzss, kolik by ste rekli ze jeste zbejva dni do kosy?
Rudi
Ahoj ak si este niekto všimne túto temu tak prosím o radu... O 5 dni su to 2 mesiace... super lemon haze auto... dufam ze na foto nieco vidno... nechcem si to spáliť za ako dlho by ste to sekli vy?
ps. prvý grow

edit///prave som zistil že tato odroda rastie 9 týždňov od kličenia po zber.... žeby bol predomnou posledný týždeň mojho prvého growu???
:crazy: :jumper:
atletico
Takyto trade by sa mal na komplet zrusit..pytat sa podla vyzoru kvetu kolko casu este potrebuje :D fakt na urovni profesionalne riesenie..urcite aj pofla adminovych predstav..sam som zaciatocnik ale toto su tak amaterske informacie az sa na tom bavim..co keby niekto skuseny priblizil kolko trva vyzretie trichomov,alebo do akej miery dokazu trichomy dozriet pocas 2 tyzdnoveho flushu?
odo
Atletico:
toto je podľa Teba amatérske info? :http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=298271

původnú tému zhovadili ľudia, čo to chcú riešiť pohľadom na budds a ešte k tomu sem strkajú úplne otrasné fotky.
Madical-Strains
Tak, kdy to teda mam seknout ?????


EDIT:
:D , obrazek byl samozrejme stazen s internetu.
demoneq
madical, to už přezrává, radši to sekni a usuš
atletico
Odo preco to beries osobne?nech si to preberie kazdy koho sa to tyka..ja viem ze kvalitu fora tvoria ludia ale je na adminovi aby to vcas stopol a nenechal tu z toho urobit take h.vno..ako trade o tom ako rozoznat samca od samice..tie znaky su stale rovnake,napriek tomu sa tam kvantum lenivych blbcov pyta co to je ked vidi pelove vačky :D cest vsetkym chalanom (a babam) na urovni ale zbytok by sa mal zamysliet o com to vlastne je..myslim ze pestovanie nie je o tom poriadne si strieskat mozgy..
HVR
uz to mam sklidit? :-)
odo
tu je všetko v kocke, ak sa niekomu nechce veľa čítať!:

https://www.growweedeasy.com/harvest/#summary
atletico
Vyborny link..dikes
Mastakiller
Ahoj,můžete mi poradit,kdy přibližně můžu sklízet?Díky
Mastakiller
Zdravím,můžete mi poradit,kdy můžu sklízet?Dostal jsem semínko od kámoše a nevím dobu květu. ..
skerman
Ahoj, co myslite, muzu zacit flush?
skerman
Ahoj, co myslite, muzu zacit flush? Nebo kosit.
Pali
Ahoj , co myslite? Autoflower Afghan Natural seeds
Foceno pred 5 dny 5.10.2018
Pali
Ahoj , co myslite? Autoflower Afghan Natural seeds
Foceno pred 5 dny 5.10
Pali
A tady foceno dnes z vetsi dalky , je tam 10 Afghanu a 20 Purple Maiden
Pali
A tady foceno dnes zvetsi dalky , je tam 10 Afghanu a 20 Purple Maiden
Pali
Tak co poradite pls? Foto ze vcera
Pali
Tak co poradite pls? Foto ze vcera omlouvam se neumim moc s vkladanim fotek :(
Pali
Dalsi
WarloušaFrediee
Čau máš to krásné klidně začni flush :)
zhuleny cap
ahoj mam 2 shamany od Dutch Passion a chtel bych poradit kdy je mam seknout
zde je aktu.foto predem diky za rady
zhuleny cap
dalsi foto
zhuleny cap
dalsi
odo
obávam sa, že podľa tých fotiek to na istotu nikto nezistí. Záleží aj od toho, že aké účinky od toho očákavaš a že aký stav preferuješ. Je tu o tom celé vlákno. Budeš potrebovaŤ poriadnu lupu, alebo mikroskop:
http://grower.cz/pestovani/navody/...a-suseni/6.html
Žiaĺ niektoré fotky autora tam už chýbajú, ale to gro tam nájdeš
Nikde nie je napísané, že to musíš dnes seknúť celé. Ak nemáš istotu osekaj tie vrchy a ostatné neskôr, alebo postupne. Rozhodne ale kukni na tie trichómy.

Inak, krásne stromčeky si vypestil.


zhuleny cap
Hned zitra jdu koupit mikroskop a pak se uvidi ale podle toho co tam pisou mam cas cca 14 dnu
moc diky
Duki
Nemělo by se tak náhodou sklízet, když cca 50 % květu celé rostliny má hnědé pestíky? Myslím si, že tohle je nejjednodušší analýza.
SN!P3R
Ahoj, z důvodu tohohle špatného budou muset pod kudlu... Myslíte že je ten správný čas nebo jim mám dát ještě pár dní? :)
SN!P3R
Model x2
Derek 83
Zdravím tak jsem šoupnu pár fotek,trichomy jsou už mléčné a občas je vidět nějaký tmavý. Asi by to už šlo sklidit. Je to Purple Queen. Nebo to ještě mám nechat týden?
Derek 83
Foto 2
Sinesstro
Cau lidi, co myslite? Kosa?
WarloušaFrediee
Klidně už můžeš lepší být v klidu než v Cracku :)
4fresh20
ahoj, tak kolko este ?
Chaplygin
Ja bych ji tam nechal klidne dvabtydny, zalezi na pocasi. :)
Kdyz bude moc spatne, sekni ji. Lepsi nez se vyhnout plisni
candur
Zdarec odborníci. Rozhodl jsem se ji setnout, páč už ten smrádek začíná být cítit i ob barák. Nebo ještě chvilku počkat?
candur
ještě tu
odo
podľa tríchómov súdim, že je čas....pokiaľ nechceš mať totálny odpalovač do gauču :-)
centurion
:rasta:
candur
Už je dole. díky za názor.
PaBlo
Zdravím groweři, tradičně sem vkládán dotaz
1. Damnesia od GHS ještě nemá 8 tydnu
2. Franco lemon cheese ještě též nemá 8 tydnu
Co myslíte vy? Potřeboval bych je sundat do příští středy.
PaBlo
Tady je ta 2
Madical-Strains
Neni nad to , koupit za 120 kc kapesni mikroskop a zeptat se primo tech kyticek.
Ty to budou vedet urcite presnejc nez kdokoliv jinej tady na Groweru. :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma