Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 
KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - Klikni zde pro originální téma
koles
citace:
Původní příspěvek od Connolly
Zkouším to letos poprvé, tak prosím o radu. Je šance, že to dozraje? Foceno dnes v deštivém počasí.


Bych řek, že za ten měsíc bude hotová :) Takže sklizeň kolem poloviny října.. celkem klasika

citace:
Původní příspěvek od Veron
Čauko kluci. Kytky jsou dost naboostěný hnojivem a jsem úplný začátečník, takže nevím do jaké míry může hnojení posunout sklizeň (předpokládám však že se to nestává). Jde o outdoor noname, na květu od posledního týdne v červenci. Myslím, že by ještě něco snesly, ale přecejen, nechci to podcenit.


Záleží jakým hnojivem, jestli tím na květ, tak v pořádku. Každopádně už nehnoj a za dva týdny (plus mínus pár dnů podle počasí) bych kosil.
colphan
Čau, co si myslíte o tomto ? Jsou to 3 kytky - všechno Pandora od Paradise seeds, ovšem fotky jsou málo kvalitní.
Díky za info.
Omlouvám se, ale nejdou mi tu postnout fotky, tak aspon odkaz. http://postimg.org/gallery/2ma4ie8ae/033478f2/
Gorila
Colphan

Cau, rekl bych, ze to nejlepsi uz maji za sebou. Nebal bych se je do tydne zkosit, mozna i driv. Rady jako, mrkni pod mikroskopem na zakaleni pryskyrice nemaji uz cenu. Sklid to ! Preji pekny pohul, caaaau
LuckyBoy
to Colphan:
ještě bych to nechal min. 2-3 týdny...a jak dlouho ti to vůbec kvete?a máš to kde, za oknem?
kvadru
ahoj groweri
kytka je deimos af 76 den, v kvetu 45 den. palice je část hlavni palky coly.
kolik myslite ze ještě. flushing 12 den, palice mi napadaji padli z vlhka co panuje.
napadane casti palek, viz foto, jsem se snazil vystrihat i s napadenymi listy.
vyresil jsem to tak ze je kytka na pude. je tam sice tma ale zato teplo a sucho takze by tam mohla dozrat.
co si mysli zkusenejsi pestitele, privitam kazdou radu.
diky
kvadru
foto k prispevku
colphan
Jo, mám to za oknem, dobu květu vůbec nevim, hnojené to je jednou kristalonem, jinak nic.
vv2
Zdravím,také se zeptám.Jelikož mám zasazeno první rok,ještě neznám vše okolo pěstování a sklizně.Když mám paličky jakoby pocukrované,za jak dlouho sklízet?
zelenysatan
Nevíte samice nebo samec popřípadě jak ještě dlouho do sklizeně mám to pod úsporou 125W dual spectrum ted jede pod kvetoucím zabarvením světla
jackherer
tak tohle je samice, a sotva začala dělat paličky takže sklizen bych tipl tak za 6 týdnů :)
zelenysatan
To jsem moc rad ze je to samice hyckal jsem ji jako miminko.
Ok tak to necham zatim kvést a pak se znovu po ptám.
koles
citace:
Původní příspěvek od vv2
Zdravím,také se zeptám.Jelikož mám zasazeno první rok,ještě neznám vše okolo pěstování a sklizně.Když mám paličky jakoby pocukrované,za jak dlouho sklízet?


Podle fotky bych tipoval sklizeň za 10-20 dní. Pokud nemáš mikroskop, abys mohl kontrolovat zralost podle zabarvení trichomů, tak se řiď pestíky (měly by z bílé barvy přejít do nějaké tmavší: oranžová, hnědá). Dalším znakem zralosti je, že palice dál už "nekynou" - jakoby se zastaví vývoj. Taky bych už pomalu přestal hnojit.

Víš aspoň, co je to za model nebo jak dlouho už kvete?
zelenysatan
Tak s tim bude potíž.
Zapljsem světlo z 18h cyklu na 12h ale az asi za cca 2 tydny jsem si uvědomil ze na kytku sviti spektrum pro růst tak jsem změnil spectrum na květeni a od první chvile je to asi 4 tydny ale pod spektrem to bude okolo 2 týdnů.
Model nevim no prikladam foto kde je info o modelu.
Dneska si chci koupit sodovku a kytku stříkat. S hnojenim přestat? Uplne hnojit?
Zdase mi ze kytka vubec nevoní ale mozna je to tim ze jsem si na zapach zvykl mam ji furt u sebe v místnosti
koles
zelenysatan: já jsem ale odpovídal uživateli vv2, jak je vidět v citaci ;)
zelenysatan
8-) na to nevidím jedu přes mobil 8-).
vv2
koles .Díky za radu,budu pozorovat změnu barvy.Semena jsem bohužel pomíchal na 99% by se mělo jednat o Passion1,viz odkaz:http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1121237
Littledrem
Zdravím mám tady rostlinu a pěstuju venku. Chtěl bych vědět kolik myslíte že ještě potřebuje. Né že bych spěchal ale mám trochu problém s listím začíná mi žloutnout a opadávat.
sWei
listí neřeš to je přirozený proces a kytka má ještě určitě 3 týdny čas
sWei
co myslíte jak dlouho ještě?
sWei
ještě makro ...
Sennin
Zdravím, pěstuji úplně poprvé a rozhodl jsem se pro outdoor, odrůda Shaman feminizovaná semena. Kytky přešly do květu a jedna má jinačí barvu (viz obrázek). Ostatní kytky nejsou tak fialové, ale žloutnou a moc se mi to nelíbí. Poslední dobou hodně pršelo a bylo zima. A také nevím, za jak dlouho sklízet, Děkuji za odpovědi
Sennin
foto ostatních
Gorila
citace:
Původní příspěvek od sWei
co myslíte jak dlouho ještě?


A co to mas za model? Jestli noname, tak bych rekl tak 2 tydny.
jezisek1
Jak to vidíte tady? 1 je maličká, ale má silné aroma a listy lepí, květy mi ale příjdou nedozrálé. 2 se mi zdá už i na sběr, pokud jsem správně určil trichomy, tak jsou už všechny hnědé/zrzavé.

Předem díky za odpověd :)
http://imageshack.com/a/img909/2848/uz0cnL.png

Link, protože mi tu nejde nahrát obrázek..
payah
Kolik jí dáváte?
payah
A ještě jiná kyti
sWei
citace:
Původní příspěvek od Gorila


A co to mas za model? Jestli noname, tak bych rekl tak 2 tydny.


orange bud x nějakej samec indiky
Renus
Ahoj, mám pár kytek "Great White Shark" a zajímalo by mě, jestli se má u této odrůdy sklízet při bílích pestících nebo klasicky, až zhnědnou?
Koukal jsem se na fotky kytek na googlu a je tam hromada fotek s vyfocenýma bílíma palicema tak mě to zmátlo. Pěstuji první rok.

Díky všem za radu :)
Ruprecht
citace:
Původní příspěvek od Renus
Ahoj, mám pár kytek "Great White Shark" a zajímalo by mě, jestli se má u této odrůdy sklízet při bílích pestících nebo klasicky, až zhnědnou?
Koukal jsem se na fotky kytek na googlu a je tam hromada fotek s vyfocenýma bílíma palicema tak mě to zmátlo. Pěstuji první rok.

Díky všem za radu :)



nenech se mást a sklízej až je to zralé, takže klasicky..
zelenysatan
Tak co myslíte.
Zhnědnou paličky nebo jak dlouho ještě Děkuji.
zelenysatan
Kvete uz určitě měsíc cca
Witko69
No rekl bych ze je ani ne ve tretine. To vypada max.3 tydny kvetu.
zelenysatan
dneska jsem si všiml že už mění pomalu barvu paličky z bíle jako by do růžové viz. foto
píšete mi že jsou jako by teprve na začátku kvetení ale nezapomínejte že kytku mám pod úsporkou 125W a tak nevím zdali nebudou paličky skromnější a tak je to moje první kytička tak že sám nevím.
děkuji za rady !
zelenysatan
více fota mam v galerií na profilu
Rascal33
jsi tak v 1/3 - 1/2 kvetení, minimálně ještě tak 3 týdny až měsíc
autobuz
Ahoj,

kdy mohu seknout? Odrůda blueberry.
autobuz
2
Franzo
Ahojte,
tak sa druhý raz obraciam s prosbou o radu.

Ja si myslím, že už budú dozreté. Aj trichómy sú už zakalené a nie priezračné.
Chcel by som ale ešte vedieť váš názor.
(nechem, aby to bolo anestetické, skôr taký príjemný high)

Je to outdoor - odroda AK47 krížené s Annesthesiou. Semienka sú odtiaľto od jedného člena fóra.

Vopred ďakujem za rady
Franzo
A druhá
motyja
Zdravim prosim nevite kdy to mam seknout vzhledem k pocasi mam strach z plisne. netusim co je to za model seminka sem dostal jako dar. predem diky moc za radu
motyja
dalsi foto
Witko69
Jeste vydrz...a koukni na trichomy. Kdyz nemas mikroskop, tak vyfot makro a v pc si zvetsi, pomer jantar/bila barva...
autobuz
Muze prosim nekdo kouknout na moje fotky? Díky
koles
citace:
Původní příspěvek od autobuz
Muze prosim nekdo kouknout na moje fotky? Díky


Jestli myslíš tu Blueberku z předchozí stránky, tak ta má ještě hodně času. Aspoň tři týdny a nebude to na konci žádná sláva. Záleží na konkrétní rostlině, ale minulej rok nebyla ta moje hotová ani na začátku listopadu :) Ale třeba máš rychlejší variantu...
autobuz
Děkuji.. tzn, tři týdne ještě v klidu. Mám celkem tři kousky, tzn, mohu jeden nechat co nejdýl :).
zelenysatan
tak kytka se zase trochu změnila.
zelenysatan
jo a detailní foto na špičku.
Psycholog
to sem budes davat kazdou zmenu ? :D

dej sem foto min. jaky to bude za 2-3 tejdny.....driv ne :)
zelenysatan
a jak se to pozná kdy je ten v hodný čas? pouhým okem, když nemám mikroskop.
koles
citace:
Původní příspěvek od zelenysatan
a jak se to pozná kdy je ten v hodný čas? pouhým okem, když nemám mikroskop.


Pouhým okem? Tak třeba že se palice už nenafukujou, většina pestíků je hnědá (ty tam máš ještě hodně bílých) a nakonec orientační doba květu.. většina modelů dozrává mezi 50. - 70. dnem květu.
Psycholog
Zdravim....mam to sklidit uz ?? uz to chyta nejakou plisen tak nechci dopadnout jako loni (napul plesnivy)....zatim ty 2 kytky chytaj plisen
Psycholog
[img=http://s4.postimg.org/bcqh5vm61/IMG_0019.jpg]

[img=http://s4.postimg.org/xn9qs3u2h/IMG_0021.jpg]

[img=http://s4.postimg.org/837glo8op/IMG_0022.jpg]
Witko69
Zkusil bych prostrihat plisen a nejake fany.. snad na par dni pomuze. Kdyz ne, tak dolu stim. Ale skoda, tyden by dle meho nazoru neuskodil.
Psycholog
uz se to mnozilo tak sem ty nakazeny vrchni palice odstihnul a necham dozrat spodky.....jinak i ty ostatni se budu snazit nechat no jeste
autobuz
Už se trochu vybarvuje mrška, kolik jí ještě mám dát? Čekal jsem že to půjde rychleji.. :)
Kmotr007
Zdravím, prosím o radu, jak nejlépe sklidit outdoor, kamarad mi rikal, ze mam sparit koreny v horke vody a hned useknout a povest vzhuru nohama, pak mi dalsi kamarad rikal ze mam koreny obalit mokrym rucnikem a ze po stonku stece vic pryskyřice.. pak jsem slysel ze to nastrihat na vetvicky a povesit na nejakou snuru.. diky za info, chci sklizet tento vikend. děkuji

Ps.: kdyz mam kytky v kyblu, bude stacit tyden na proliti? diky
Psycholog
sklidit nesklidit ?? zda se mi to nejak ztraci vuni uz tak to nechci nechat prezrat nebo neco
Psycholog
a
Mr.Sordo
Zdravím!
Chlape ,loni jsi se ptal obdobnědobně,ale opravdu(tak jak ti radili), to z takových fotek poznat nejde,a mikroskop je základ.

citace:
Původní příspěvek od kammo
Pod mikroskopom to pozna aj moja babka...pozriem a vidim ze su vacsinou zakalene,pricom sem tam sa objavuju aj medove tak viem ze je to hotove...ziadna veda.Volnym okom to moze vyzerat prezrete a pritom to este trochu casu potrebuje.Takisto vraj ciste linie sativ nezakaluju skoro vobec,cize aj to je viacmenej orientacne nakolko vsetko je uz so vsetkym prekryzene.
Psycholog
mikroskop nemam no.....ale tak i takhle se to da poznat aspon trochu nee.....myslite ze uz to je hotovy ?? aspon odhadem

edit: tak uz to pude dolu.....objevila se zase plisen
C21H30O2
citace:
Původní příspěvek od Psycholog
mikroskop nemam no.....ale tak i takhle se to da poznat aspon trochu nee.....myslite ze uz to je hotovy ?? aspon odhadem

edit: tak uz to pude dolu.....objevila se zase plisen


urob makro fotku a zvec si to na pc, krystaliky by malo byt vidiet.
Psycholog
jak se to dela ?? co presne je makro fotka a pres co v pc zvetsit dystak ??
C21H30O2
no neviem co ti na toto odpisat... skus si zobrat manual k fotaku alebo telefonu a pohladaj si o makro fotkach nieco. a obrazok si mozes zvacsit napr. cez prehliadac obrazkov Irfan view, ked si otvoris obrazok, tak klikaj + a bude sa ti zvacsovat. ale musis to nafotit vo velkom rozliseni - cim vacsie, tym lepsie ale zaroven to musis mat dostatocne ostre.
zelenakoule
Prosím mrkněte zkušenější,plíseň jede jak sviňa:-(
první je White Russian
zelenakoule
..Orange Bud Diesel
zelenakoule
a ještě jeden Orange Bud Diesel
C21H30O2
citace:
Původní příspěvek od zelenakoule
Prosím mrkněte zkušenější,plíseň jede jak sviňa:-(
první je White Russian


neviem ci zle vidim, ale ziadnu plesen som si nevsimol na ziadnej fotke.
zelenakoule
To: C21H30O2
sry ale nebudu posílat plíseň když žádám radu zralosti...
zelenysatan
Tak jsem tu zas 8-) tak co myslíte
zelenysatan
A eště jednu
KREATOR
ten týden max. bych jim dal.
zelenysatan
Ok dám jim týden takže už nehnojit jen zalévat.
KREATOR
no tak ja bych nehnojil aspon 14 dní před sklizní ale kazdopadne už nehnoj jen pořadnej flush.
zelenysatan
jen pořadnej flush jak to myslíš ?
Psycholog
proste zalevat vodou jenom......kazdopadne kdyz to mas ve skrini tak bych tomu dal jeste min. 2 tydny
mysak
citace:
Původní příspěvek od zelenysatan
jen pořadnej flush jak to myslíš ?


BYCH ŘEK ŽE SE TO KRUTI NA VŠECHNY STRANY ..HODNE SOLI
zelenysatan
A jak se zbavit soli
zelenysatan
tak jsem půdu od solil a jen zalévám vodou tak co myslíte?
Kondice kytky se zlepšila ale nejsem si jist jestli paličky jsou už zrale na sklizen .
zelenysatan
a eště jednu
teomax
blbej dotaz a jelikoz nevim, kam to dat, tak to hazim sem.

Mam dve outdoor sativy v kvetinaci, podle odhadu by potrebovali jeste tak 2 tydny, ale uz je celkem dost hnusne...dokvetou me kytky za oknem v teple? (ptam se protoze presun za okno je celkem komplikovany proces - presun 30km)
blafuzo
rada už seknout ?
scars22
Prosím o radu:

Mám Euforie DP (už nikdy více , jedu po druhé a fakt sou náchylný k hermení)
Hodně pěstitelů si stěžuje a nejen u nás viz. :

http://en.seedfinder.eu/strain-info...78305291621768/

ale k věci, jsou v 46.dnu 12/12 a přijdou mi už některé na kosu do pár dnů.
To se mi nechce líbit , je fakt že někde píší 7 týdnů což je za 3dny , ale jinde ještě nechat tak 14 dnů....
Minule mi šli jinak (cca 63dnů), jel jsem je pod LED, pokusy to skloubit s LED jsou asi ale jiný.
scars22
Mám to různý no něco scrog, něco jede sog, ani se neptejte proč
scars22
Jo a sory za blbou kvalitu, nemám dig. zrc. fotím mobilem.
scars22
citace:
Původní příspěvek od scars22
Prosím o radu:)
M@gic
Scars: Podle čeho si se rozhod, že jsou na kosu? Ani jedna blizna hnědá, ty maj ještě min. 14 dní před sebou.
koles
citace:
Původní příspěvek od scars22


Co poradit? Sleduj zakalení trichomů. Zralý mi to ještě nepřijde, snad za pár dní..
scars22
citace:
Původní příspěvek od koles


Co poradit? Sleduj zakalení trichomů. Zralý mi to ještě nepřijde, snad za pár dní..


No, na příště si musím pořídit nějaký zvětšovadlo, díky ale moc :)
scars22
Já nevím mě to přijde už zralý...Co myslíte?
Martin666
No vypadá to, ale podle této fotky těžko posoudit...důležité je, jestli jsou zakalené trichomy, podívej se nějakým přibližovadlem, stojí pár korun, nebo vyfoť zblízka
pěstu zdar
Tony612
Čaute, mám tu dvě odrůdy a potřebuji pomoc se sklizní. Trochu mě tlačí čas, a tak už bych pomalu potřeboval cuttnout zahrádku.

1. Big Bud XXL - Ministry of Cannabis

Pěstováno v hlíně, 6l květináč, půda grow mix, světlo 200W CFL. Nyní 54. den květu. Trichomy se už sem tam zakalují. CO vy na to? Dalo by se to říznout?
Tony612
2. AK47 - koupené klony

Pěstováno v hlíně, 6l květináč, půda grow mix, světlo 200W CFL. Nyní 54. den květu.

Obě kytky byly hnojeny jen na květ, Biobizz bloom + PK 13/14.. Nyní jsou 2 týdny na průplachu
Efendy
58den květu, 10dní na průplachu.
JohnyŠišák
Ahoj:)
OG KUSH AUTO od Dinafem.
Můžete někdo odhadnout stáří a zajak dlouho sklidím?:)
Díky a ahoj
Martin666
Hošani tisíckrát to tu bylo řečeno, na internetu máte tisíce obrázků, kdy se má konopí přesně zklidit.. těžko vám někdo přesně řekne podle vašich nekvalitních fotek, kdy kytku sklidit...sklidit se to má až když je to zralé, ovoce a zelenina se také nejí když je nezralá, konopí je hotové, když má zakalené " trichomy " na kontrolu stačí levné kukátko, nebo lepší foťák
https://www.youtube.com/watch?v=p6H0HWI9G-E
Pixxel
A co s AF kytkou, která má všechny trichomy krásně mléčné a kvete teprve necelých 14dní? Podle mého nelze podle barvy trichomů 100% určit (pouze orientačně), kdy je kytká zralá. Jsem zvědav kdy nahodí první jantarové trichomy.
Marek4455
Zdarec groweři,

mám dilema!! ve skleníku mi rostou 2 automaty ale odjíždím zítra ráno do 10.8 pryč a nevím jestli automaty sklidit teď nebo radši až za deset dní. Prosím poraďte mi jestli sklidit ještě dnes nebo až potom, možnost v průběhu že by to někdo udělal za mě nemám možnost. Mrkněte se na foto a prosím o brzkou odpověď. PS: omlouvám se že zakládám nový thread potřebuji aby to lidi viděli.
Marek4455
další
M@gic
Sotva začala kvést, nechal bych to.
senssistar
Nic nesklizej :) ani za 10 dni to jeste nebude ;)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma