Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 
KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - Klikni zde pro originální téma
pestitelpompo
nesklízet
Marek4455
ok diky :)
Martin666
minimálně ještě měsíc
nice bloom
Zdravím všechny

Prosím o radu vydrží to ještě 2 týdny?? Du na dovolenou a nemůžu se rozhodnout zda to seknout nebo ne, ale hotovy mě to nepřijde.
nice bloom
citace:
Původní příspěvek od nice bloom
Zdravím všechny

Prosím o radu vydrží to ještě 2 týdny?? Du na dovolenou a nemůžu se rozhodnout zda to seknout nebo ne, ale hotovy mě to nepřijde.


Foto:
nice bloom
Ještě jedna :-)
Witko69
Jak říkával major Terazky.

Vydrzat!
KREATOR
za ty dva tydny to bude tak akorat bych rekl.jesli ti ma kdo hlidat plisen tak pohoda.ja bych se to ted bal nechat dva tydny bez dozoru.z vlastni zkusenosti vim ze AF jsou v tomdle svine.
nice bloom
citace:
Původní příspěvek od KREATOR
za ty dva tydny to bude tak akorat bych rekl.jesli ti ma kdo hlidat plisen tak pohoda.ja bych se to ted bal nechat dva tydny bez dozoru.z vlastni zkusenosti vim ze AF jsou v tomdle svine.


Hoj
Děkuju za rady určitě to nechám ještě. GLpeace
Alex_88
Zdravim, mam Eda R.SuperBud 57dni kvet, tak davam tomu tyden co vy to? Dik...http://s011.radikal.ru/i316/1508/97/1f7790b3e317.jpg http://s017.radikal.ru/i432/1508/df/8180ff9f0060.jpg
Marek4455
Co na to říkáte, je to automat, kolik toho ještě snese?
Martin666
čím déle, tím lépe..nezralé ovoce taky nikdo nejí
Alex_88 minimálně 14 dní
Marek4455, měsíc
MORZIK
zdar potřebuju pomoc zatemnuju teprv 50 dní ale vypada že kytka už je zralá co myslíte vy? měl by to být tahoe og podle banky zraje 10 týdnu sklidit už ted neb vydržet? díky
MORZIK
...
RENE.2
Dle zbarvení trichomů je hotovo pokuď chceš gaučák ta ještě tak tejden nech.
MORZIK
díky ještě něco pro potěchu oka :-)
Martin666
Už má výron, tak to zkos, nebo jak psal Renda, ale typuji že jde o automat, tak si s tím gaučem moc nepomůžeš.
KREATOR
Je to fotoprioda.Psal ze zatemnuje.
Martin666
To že zatemňuje neznamená že jde o fotoperidický druh. Každopádně vypadá že je zralá.
MORZIK
Zdar je to tahoe og řízek je to klasika fotoperiod .jen mě udivilo že udávají 10 týdnů květu a vypadá zrale už po 7 týdnech
Ta uprostřed tahoe og
Dole uk cheese
Nahoře amnesia haze
Martin666
vypadá zrale, foto z blízka sice nic moc, ale trichomy jsou zakalené..ono je to s tím odhadem dle fotek fakt těžké, a pokud sám nevíš, musíš udělat kompromis
většina lidí stejně sklidí brzo před úplným dozráním...prostě to psychicky nevydrží :-)
Mard
citace:
Původní příspěvek od Martin666
vypadá zrale, foto z blízka sice nic moc, ale trichomy jsou zakalené..ono je to s tím odhadem dle fotek fakt těžké, a pokud sám nevíš, musíš udělat kompromis
většina lidí stejně sklidí brzo před úplným dozráním...prostě to psychicky nevydrží :-)


Navíc je lepší sklidit dřív a máš veselejší výsledek, než to přehnat a mít uspávadlo.
nice bloom
Hola growers

Znovu se na vás obracím s prosbou o vas názor, jak to vypadá je to Blueberry auto dnes tři měsíce od semena, palice jsou krásné fialové ale nejsem si jistej zda už je to hotový. Děkuju za vase rady názory. GL peace
Martin666
měl jsem vloni, sklízel jsem ve 110 dnu, ty to máš +/- 90 dní, tak bych to ještě nechal, nejlepší je sem dávat mikro-foto
mastifuk
AutoMazar ..... jak dlouho myslíte .?? Teď asi 48 dni v květu ...
Mígl
Jak maj vypadat květy je jasné, ale otázka v jakou dení dobu? Ráno nebo večer? Dřív jsem někde četl že přes den pryskyřice oxiduje a tak je lepší sklízet v raních/dopoledních hodinách.
Co si o tom myslíte?
sw3ap
Sklízet vždy za tmy, to je na kytce nejvíc pryskyřice. Stejně tak u sušit ve tmě.
jry
Zdravim ve spolek, vím, že je ještě asi brzo, ale přece jen se zeptám, pač nás čeká studený týden a bude i pršet, tak bych nerad něco zmeškal nebo nechal kytku na pospas. Květ je tedy jen 2 nebo 3 týden.. Také se chci zeptat, zda, když prší, mám dát rostlinu do skleníku?

Předem díky
Mard
Kytkám vadí, když je vlhko a bezvětří. Takže když jsou pod stříškou a neprší na ně, tak s plísní nebojuji ani když je relativní vlhkost ve vzduchu 60%-80%, což občas ráno nebo po dešti je. Ale je potřeba, aby kolem kytek proudil vzduch, jinak alespoň u mne, se začíná objevovat plíseň.
sw3ap
citace:
Původní příspěvek od jry
Zdravim ve spolek, vím, že je ještě asi brzo, ale přece jen se zeptám, pač nás čeká studený týden a bude i pršet, tak bych nerad něco zmeškal nebo nechal kytku na pospas. Květ je tedy jen 2 nebo 3 týden.. Také se chci zeptat, zda, když prší, mám dát rostlinu do skleníku?

Předem díky

A jak ji tam chceš přesunout? Nech ji venku, ona to zvládne :)
vollukas
Pokud máte problémy s plísní nebo kvůli něčemu jinému máte sklidit předčastně tak bych se toho vůbec nebál :) já zkoušel na test květ Blueberry na kterém teprve jen bylo pár blizen a žádná pryskyřice a po jednom sklu jsem byl celkem seklý a nebylo to vůbec špatné :) pokud blizny začínají aspoň trochu hnědnout tak bych se sklizně vůbec nebál :)
jry
Zduř, tak zase já.

Mám pocit, že už se květ blíží ke konci, ale nechci nic uspěchat, ani nic propásnout...
První je Frisian Dew, zdá se mi, že už je... Kvete +- měsíc a týden/dva... Druhej je Passion, ten kvete o +-5 dní míň a vidim ho tak na +- týden. Co myslíte?
jry
Passion
jackson
neviem no povedal by som že ešte +- 2 týždne potrebujú... tiež mám frisian, passion a shamana a nemyslím si, že už sú ready... ešte majú veľa bielych blizien
materidouska
Zdravim pratele growu,
dnesnim dnem je to teti mesic, kdy mi jdou do finale moje zkuřkyti,stale trichomi jsou pruhledne,a ja si riakm kdy by to mohlo byt,co myslite kdy se zakali,postupne az do zluta,sem si rikal ze by to uz melo byt,prispejte nejakou vasi uvahou,diky vam za rady ....
materidouska
fotečka:)
Subatomic
to jry: žádný spěch to vypadá tak na půlku října
materidouska: tyden max 10dni
weedson07
Zdarec hoši. Chtěl bych vás poprosit o shodnocení 4 kytek ,,okem znalce,, zda už jsou zralé, popř. jak dlouho ještě cca nechat :)
Díky :)
Kytka 1
weedson07
Kytka 2
weedson07
Kytka 3
weedson07
Kytka 3
weedson07
Kytka 4
weedson07
Kytka 4
ujci
Co radíte nechat nebo kosit??
Mard
citace:
Původní příspěvek od weedson07
Zdarec hoši. Chtěl bych vás poprosit o shodnocení 4 kytek ,,okem znalce,, zda už jsou zralé, popř. jak dlouho ještě cca nechat :)
Díky :)
Kytka 1


No to je těžký podle pestíků. Ideální je to podle trichomů. Osobně se domnívám že 1+4 už může jít pod kosu a 2+3 klidně ještě týden počkají. Ale fakt si pořiď silnou lupu nebo malý mikroskop třeba: http://www.ebay.com/itm/141717732915
Bushino
Cau borci, za jak dlouho to mam seknout? :) Dik
Bushino
Druhé foto :)
Alpinestars
typuju 30/100 % :D tim ti chci rict ze to pred chvili zacklo kvest a mesic mas cas, nezapomen na flush az zacnou hnednout blizny, samozrejme odhadem :p
Bushino
Nějak si dávají na čas, na to, že šly do země 1.června :D
Alpinestars
Drivejsi/pozdejsi zasazeni ovlivni pouze vysku rostlin a nasledny vynos nikoliv dobu kvetu :), at to zraje a bacha na plisen
Bushino
No tak doufám že nepřijdou nějaký mrazíky, pokud to tam má zustat jeste mesic :D
Alpinestars
citace:
Původní příspěvek od Bushino
No tak doufám že nepřijdou nějaký mrazíky, pokud to tam má zustat jeste mesic :D


no to je hodne hruby odhad podle fotky to je tezke, fotky hodne skreslujou nektere, kazdopadne 3 tydny urcite
jry
Zdravim, chci se ještě jednou zeptat, na jak dlouho si myslíte, že ty kytky vypadaj. První je Frisian dew a druhej je Passion. U FD se vyskytlo mrtě plísně, takže toho dost šlo do kopru... Problém je, že to tipuju ještě na týden/dva, ale z pracovních důvodů nemám víc neý týden, pač tady potom nebudu... Tak co myslíte?

FOTO 1: FD
FOTO 2: Passion
jry
Passion
Mard
Já bych to klidně už sklidil. Stejně to přesně zjistíš jen mikroskopem. Ale připadaj mi ty trichomy už světlý, nikoliv čirý.
Alpinestars
pokud chces vic stoned ned high tak nez jeste tyden a rekl bych ze to uz i klido bude, trosku to dozraje a nabere na siel ale hlavne na hmotnosti ikdyz se to nezda, za ten tyden a ktomu prave tet, tento mesic ma byt celej slunecny, aj trichomy dohnednou, vidim tam precejen takovyych 30-40 procent v puli cesty
jry
Díky moc!

Výším zdar!
Alkaida
Zdravim chlapi,muzete mi prosim poradit kdy sklidit podle trichomu?Mikroskop mam ale jak mají spravne vypadat?Dekuji
scars22
citace:
Původní příspěvek od Alkaida
Zdravim chlapi,muzete mi prosim poradit kdy sklidit podle trichomu?Mikroskop mam ale jak mají spravne vypadat?Dekuji



Hledej zde :

http://grower.cz/pestovani/navody/s...suseni/6.html#6
Marek4455
čůůs kolik tomu ještě dáváte?? Critical mass
Martin666
Příští týden už to vypadá s počasím špatně, raní mrazíky moc konopí nesvědčí a bude hůř. Vy co máte Holky venku, přemýšlejte o sklizni.
jufik
citace:
Původní příspěvek od Marek4455
čůůs kolik tomu ještě dáváte?? Critical mass


Za mě tak ještě 14 dnů.

citace:
Původní příspěvek od Martin666
Příští týden už to vypadá s počasím špatně, raní mrazíky moc konopí nesvědčí a bude hůř. Vy co máte Holky venku, přemýšlejte o sklizni.


Nestresuj :D
Bushino
Cus, ve skleniku sem mel plisen na par palicich, mam to na konci vikendu radsi seknout? Diky
Bushino
Foto
Bushino
Druha kytka
dastt
nevim jak vypadaji trichomy ale podle tech fotek by minimalne ta druha uz myslim sla
Alpinestars
citace:
Původní příspěvek od Bushino
Cus, ve skleniku sem mel plisen na par palicich, mam to na konci vikendu radsi seknout? Diky


cau, pokud jsi to vystrihal tak to nech jeste dozrat, aspon tu prvni, nemelo by se to sirit tak rychle, ale chce to hlidat, kazdopadne zalezi na vice faktorech.
Martin666
To už ti nedozraje, je říjen není teplo, nejsme tady ve středomoří, sázejte příště dříve...
Subatomic
Sazet drive asi moc nepomuze, kytce tim maximalne prodlouzis rustovou fazi. stim pocasim to nevidim vubec tak zle, jsem z Krkonos a cca od konce zari tu byvaj ranni mraziky. Mam par kousku ktery necham jeste 10 dni, nikde zadna plisen, krasne zdravy kytky, zadnej problem. Delam to tak kazdej rok, zpravidla nesklizim nic drive nez v pulce rijna. Jde hlavne o tom vybrat vhodnou genetiku pro svoje podminky. Nejlip to davaj klasicky landrace odrudy.
Martin666
Subatomic reaguješ na něco jiného...psal jsem na předchozí příspěvek, kytka vypadá jak automat a pochybuji že bych se mýlil, takže pokud vysadíš automat v září venku v našich podmínkách, nikdy ti zcela nedozraje. V Krkonoších možná už lyžujete a jestli ne, tak zítra budete :hug: pěstu zdar
wrah
Jak to podle vás vypadá? jasně že ještě nechat, ale jak dlouho?
crazyben
měsíc?! ... a půl :D
Chikoo
Zdravím přátelé pěstování
za léta se s tím potýkám poprvé začalo mě ve 24 dnu na květu
dozrávat osazenstvo během 2 dnů mě zhnědly vrcholy skoro na všech kytek ...

kokos,Metrop,Mazar
hodnoty měření PH - in 6,0 out 5,7
EC - in 1,2 out 1,5


za odpovědi díky
kubok
zafarbenie trichomov neznačí zrelosť - ideálne ak by si mal mikroskop a mal možnosť sledovať zakalenie pestíkov, či ako sa to nazýva :)
anon383596
Aneb chrobacik pytlík hadr fakt jako mi to přijde trapný už za tebe když vo necem vim lautr houno aspon jsem zticha
Madmax
citace:
Původní příspěvek od kubok
zafarbenie trichomov neznačí zrelosť - ideálne ak by si mal mikroskop a mal možnosť sledovať zakalenie pestíkov, či ako sa to nazýva :)


tys to poplet kubok :D :D prohod si slova trichomy a pestíky a bude to správně :D :D
Chikoo
objevil jsem v mediu chvostoskoky jestli to maj oni na svědomí ?
se mě moc nezdá .

zatím málo reakcí tak přikládám foto ( špatná kvalita )
Dope420
Zdraviim, kdy mám podle vás sklízet ? je to Special Queen#1 v 58 dni 12/12
na většině paliček je už víc jak půlka oranžových chlupů
Díkes
Mard
citace:
Původní příspěvek od kubok
zafarbenie trichomov neznačí zrelosť - ideálne ak by si mal mikroskop a mal možnosť sledovať zakalenie pestíkov, či ako sa to nazýva :)


To jsem takhle asi před dvěma měsíci přišel z hospy po pěti pivech a napsal jsem podobně intelektuálně zdatnou poznámku o feminizaci. Dodnes to tíží mě svědomí :-(
Bohužel už to nejde editovat a tak to ve fóru mám jako trvalou výstrahu abych zkouřen neradil :frog:
Chikoo
nechápu proč mě moje tema přesunul správce sem ! ja nepotřebuju vědět kdy mám sklidit ...
díky za vysvětlení
timka
ahoj hlava, doteraz som strihala stále iba podľa môjho dojmu ale chcela by som sa zas v niečom zdokonaliť takže rozmýšľam o kúpe mikroskopu. ako úplná laicka co sa toho týka mam par otázok. ..aké priblizenie/ zväčšenie mikroskopu potrebujem, s kadiaľ zoberiem živice? blízka list hore dole?...a hlavne tie obrázky v tvojom odkaze mi tiež veľa nehovoria..prvý a posledný mi pridu rovnaké a neviem vôbec načo sa zamerat? majú to byt kvapky bez tých ,chvostikov` alebo o co sa jedna?😃 ďakujem vopred za každú radu
Anuvin
Tady je skoro všechno i obrázek těch trichomu:
http://grower.cz/pestovani/navody/s...a-suseni/6.html

"K tomu, abyste rozeznali barvu krystalků potřebujete alespoň 30x zvětšení (např. dětský mikroskop)."

Trichomy jak je videt na obrazku z mikroskopu v odkazu jsou ty kuličky. Zameris se na jejich zbarveni. Až bude většina trichomu Mléčná nebo hnědá = můžeš sklízet.

P.S. co to je živice ? (asfalt asi ne..)
Zelená zahrada
Zravím pánové potřebuji poradit.
Jsem začátečník a nějak v tom tápu :(
Fotky i vše okolo jsou na mém threadu. http://grower.cz/forum/showthread.p...383#post1164383
Chci svítit naposledy v pátek do 19:35 (můj začátek noci) a nechat to až do neděle a pak sklízet. Co si o tom myslíte?
Předem Vám děkuji
demoneq
čau čau, mám no name odrůdu, opílil jsem si jednu větvičku, dá se určit zralost podle toho až bude semínko hotové?(až se bude vylupovat ze slupky) nebo se mám zaměřit pouze na trichomy? díky! :)
Flojster
Jack Herer auto den 60 co myslíte ? Kdy sklidit ?
Martin666
Ještě je brzo, buď trpělivý
demoneq
mohl by mi někdo odpovědět? je to na minulé straně :D
shaggy
Páni potreboval by som poradiť rastlina má už 1cm šišky je to asi 15 deň kvetu a neni vidieť zatiaľ žiadne krištáliky je to v poriadku že nemá zatiaľ žiadnu živicu ? je to Amnesia AF.
koles
citace:
Původní příspěvek od demoneq
čau čau, mám no name odrůdu, opílil jsem si jednu větvičku, dá se určit zralost podle toho až bude semínko hotové?(až se bude vylupovat ze slupky) nebo se mám zaměřit pouze na trichomy? díky! :)


Trichomy! Vývoj semena trvá 4-6 týdnů do úplné zralosti. Musel bys aplikovat pyl v nějaké určité chvíli, aby to vyšlo nastejně (zralé semeno i kytka)
demoneq
citace:
Původní příspěvek od koles


Trichomy! Vývoj semena trvá 4-6 týdnů do úplné zralosti. Musel bys aplikovat pyl v nějaké určité chvíli, aby to vyšlo nastejně (zralé semeno i kytka)


dobrá! díky :)
demoneq
Zdar, co myslíte? :D potřeboval bych to sklidit do 20. srpna, myslíte že to stihnu?
Klidecek
Zdravím
Myslíte, že ještě počkat a jak dlouho ? je to Auto Mazar od Dinafem myslím. od vyklíčení uběhlo 11 týdnů. Je to jen za oknem v bytě.
http://www.jpeg.cz/images/2016/07/13/Je9nD.png
dastt
nejlepší by bylo řídit se podle trichomů ale tady podle těch fotek bych tomu tak týden +- nechal
Klidecek
citace:
Původní příspěvek od dastt
nejlepší by bylo řídit se podle trichomů ale tady podle těch fotek bych tomu tak týden +- nechal


Díky
Marek4455
Zdar groweři, ptám se kdy sklidit tyhle kytky různých odrůd. Prosím o radu které už jo a které ne
Marek4455
další kus
Marek4455
další
M@gic
Čahoj,

tuhle kyti budu muset seknout buď teď v pátek, nebo až 14.8.

Co byste dělali vy??

Trichomy z blízka:

http://imgur.com/a/I87BY
Martin666
M@gic, je čas, nech to ještě těch 14 dní...nezralé ovoce také není dobré, to samé platí i pro konopí
faux
Prosim neviete mi poradit kedy to pokosit ?
Fotky


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma