Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 
THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec? - Klikni zde pro originální téma
zlobidlo
to já si nedovolim jezdit zhulenej a ani ožralej....jednou sem jel přikalenej, ale jenom na lesní cestě a to se nepočítá:D ne, fakt bych nesed spálenej za volant
macabo
Ja soferujem zhuleny stale,ale asi to bude tym ze stale hulim a stale soferujem.:))) Skor si myslim ze to je o skusenostiach.jasne ze clovek co ma rok vodicak a sadne za volant zhuleny potom zraza babky a deti a bohvie koho este. A zaroven sa to vsetko mohlo stat aj triezvemu takze je to z velkej casti aj o nahode. Ja ked sedim za volantom zhuleny tak viem ze som zhuleny a podlo toho aj soferujem, nejebem si to 120 po meste a ovela viac sa snazim sustredit sa. Verte tomu ze nech ste akokolvek zhuleny, ked sa na nieco fakt sustredite tak to jednudocho nemozte urobit zle.
Hy3nA
zhulenej řidim nerad - spíš nikdy, ale moc rád jezdim jako spolujezdec... je to mnohem levnější než horská dráha a když sou zatáčky a kopce, tak to vypadá stejně:D
cannabi88
zhulenej jsem najezdil víc kilometrů než bez hulení! myslim si že po nějakým tom brčku se to dá v poho odřídit, ale nesmí toho bejt moc! hlavně podle mě zhulenej člověk jezdí daleko opatrněji než nejakej trapoň s autem v tuningu co leží skoro pod volantem že nemůže snad vidět ani na cestu! takže to shrnem hulte co snesete mějte oči otevřený a nohy k brždění připravený! PEACE všem!
zkouřenej na kaši nabrat starou fordkou popelnici jako Dude Lebowski dobrý akorát ve filmu :D
Kdo hulí za volantem je stejná piczka jako ten co před jízdou chlastá.
bohužel........
Já když vím že někam pojedu prostě špeknu jen tak,abych věděl že budu mít při řízení čistou hlavu,ale raději nehulím,až potom :D
Macek001
Simor: 100% souhlas. Nekolikrat jsem zhulenej ridil a citil jsem, ze jedu jak pako a mam uplne posunuty hranice odhadu a vseho. Proste jedu 30, myslim, ze se nevejdu na silnici, pokud je neco 100 metru predemnou, mam pocit, ze je to 40m a tak. Za volant to podle me nepatri, jako kazda jina latka ovlivnujici vedomi, reflexy a soustredenost. Uz tak mam obavy, kdyz jedu rano do prace a hulim pred tim treba v 11 vecer, ze by mne neco nasli. I kdyz vubec jako aktivni hulic nevypadam :)
simor> aha, takze treba vecina kuryru co znam {at uz na motorce nebo v aute} sou pici protoze hulej celej den co jezdej?
znam spoustu profesionalnich ridicu co bez brka za volant nevlezou a sem presvecenej ze jezdej dyl a lip nez ty.
citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
simor> aha, takze treba vecina kuryru co znam {at uz na motorce nebo v aute} sou pici protoze hulej celej den co jezdej?
znam spoustu profesionalnich ridicu co bez brka za volant nevlezou a sem presvecenej ze jezdej dyl a lip nez ty.

Tak tomuhle se mohu jen smát....
Potom,že to na našich silnicích vypadá tak jak to vypadá....
Zkouřenej řidič si říká profesionál?Ale di.
Tak možná řidič prase nezodpovědný.
A všem takovým jako ty bych papíry sebral a už nikdy bych jim je nedal.
Určo jistě "nepochybuji",že jsou to všechno lepší drivers jako já :D
nakou dobu sem delal v kuryrni sluzbe a z mejch asi 15ti kolegu v praci nekourili travu tak 3. a kdo jinej je profesionalni ridic kdyz ne kuryr? znam i taxikare a ridice kamionu co pri rizeni hulej. ja si osobne davam prvni brko rano v zacpe na jizni spojce pred barandakem. 80procent vsech ujetejch kilometru mam na docela silnejch zadohrabech a vzdy zkourenej. je mi vzasade jedno co si myslis o tom jestli zkourenej jezdim nebo ne jen poukazuju na fakt ze tak cini i hodne profesionalnich ridicu.
ona
jj jasne, ti co skoncili na patologii, protoze ridili zhuleni, byli urcite tak pitomi ridici, ze by se tam dostali stejne, vid? huleni na to nemelo nejmensi vliv.
me je uplne fuk, jestli se nekde zhulenej roztriskas, ale sere me, ze svym priblblym chovanim muzes na cestu do raje pribrat nevinnyho.
kdyz patnact let kouris travu uz vod rana tak holt proste neresisi jestli ridis skourenej nebo ne.
Con†ra_B@ND™
...jak jinak?? nedokážu si představit, že bych neposlal kamošům SMSku: Zajedem na brko?? nebo když se jen tak projíždím po městě a potkám zámeho (což se u nás na malém městě stává docela často) on nasedne a jede se na brko!! je to takovej (téměř) každodenní rituál, bez kterýho by jízda károu nebyla tak zábavná...

vžyť není nad to, když človek objede město staví se pro pár kámošů a jede se smotat! poklidná jízda autem s kouřem v hlavě, za poslechu kvalitní hudby je ten NEJ relax co znám... hlavně v noci za tmy...

ale všeho s mírou!! když je človek fakt na šlupky, řízení přestává být zábavné. mluvím z vlastní zkušenosti. to jednou takhle proběhlo brko kvalitniho materiálu, po té se ozvalo: tak povalíme... a já v domění že sem docela ready, usedám za volant, startuji, rozjíždím se a (kupodivu) jedu:) jo, ready sem byl tak prvních pět kiláků, pak nevim nic... byl to jeden z těch modelů, jejichž účinek se projeví po nějáké době. byla to fakt pecka do makovice! najednou sem zjistil, že sem totálně zaseklej. civěl sem přes čelní sklo, někamsi do předu... v tu chvíli sem si uvědomil, že kdybych jel zrowna po městě, tak nebudu absolutně stíhat dopravní situaci. Naštěstí sme si to valili po silnici 3.tř mezi nějakejma divnejma vesnicema. Ale měl sem stále větší psycho z toho, až se objeví nějáká překážka, auto, značka, cokoliv co by narušilo moji brutální zaseklost.... (zastavovat se mi ale nechtělo, ten stav byl totiž na hodně dlouho) najednou to přišlo!! silnice třetí třidy se jako zázrakem proměnila ve dvojku. v tu chvíli tam byla!! ležela přímo mezi přední nápravou mýho auťáku a já nevěděl!! ANO, je to tak... Ležela tam na zemi a pořádně mě viděsila, ta bílá čára uprostřed silnice!! Světe div se, ale já v tu chvíli byl tak zhulenej, že sem opravdu nevěděl, jestli mám jet v pravo nebo vlevo.. Nejhorší bylo, že před náma byla zatáčka a představa, že zvolím špatnou stranu byla o to horší!! Asi proto mě nenapadlo nic chytřejšího než se otočit na kámoše spolujezdce a zaskočit ho podivnou otázkou: Kde se jezdí u nás??

místo odpovědi, se dostavil brutální výbuch smíchu ze stran spolujezdce (mě to ovšem v tu chvíli tak vtipné nepřišlo)
takže zátáčku sem projel přesně uprostřed v domění že je to nejlepší řešení této prekérky. protijedoucí auto sem tedy očekával z každé straný a doufal sem, že správně zvolenou strategijí se stihnu uhnout.
no, naštěsí žádný auto nejelo (nejsem si jistý, že bych to stihl)
hned za zatáčkou sem zastavil a opakoval svůj dotaz.. vyděšení spolucestující mi konečně poskytli tak potřebnou informaci k bezpečné jízdě...


P.S.: v Angli sem nebyl...
macabo
evidentne hodnotis vsetkych len podla seba, asi ti to za volantom po huleni moc nejde co?ale ne vsetci su tak dreveny a ne na vsetkych to ma rovnaky ucinok.Ja osobne soferujem lepsie ked som zhuleny lebo viem ze som zhuleny a davam si vacsi pozor. ale aj bez hulenia som dobry sofer takze nemam o com dalej

jj jasne, ti co skoncili na patologii, protoze ridili zhuleni, byli urcite tak pitomi ridici, ze by se tam dostali stejne, vid? huleni na to nemelo nejmensi vliv.
me je uplne fuk, jestli se nekde zhulenej roztriskas, ale sere me, ze svym priblblym chovanim muzes na cestu do raje pribrat nevinnyho.
[/QUOTE]
A taky je docela hloupý chodit zhulenej po rušnejch ulicích... přehlídneš v tý zmaštěnosti semafor a malér je na světě.
ona
citace:
Původní příspěvek od macabo
evidentne hodnotis vsetkych len podla seba, asi ti to za volantom po huleni moc nejde co?ale ne vsetci su tak dreveny a ne na vsetkych to ma rovnaky ucinok.Ja osobne soferujem lepsie ked som zhuleny lebo viem ze som zhuleny a davam si vacsi pozor. ale aj bez hulenia som dobry sofer takze nemam o com dalej



macabo

argument jak stehno, fakt. :baby: jakakoli latka menici vedomi za volant nepatri. a spojeni dobry sofer se s hulenim neslucuje. ze ty si myslis neco jineho na tom nic nemeni.
preju ti brzke odejmuti papiru, abys nemel sanci nekoho zmrzacit. samozrejme i ostatnim zhulenejm palicim za volantem. :death:
ta sebestrednost, arogance a sobeckost je fakt otresna. jaaaaaaaa sem suprtruuuper ridic, woe, nejlip ridim poradne zhulenej. cccccc, ze sem nekoho sejmul? zivot, pico, neeee? se stane i strizlivymu, wocode?
a pak ze trava zvysuje empatii a altruismus. kecy :grrr:
Mně to taky přijde pořád dokola. Když si dám špeka, tak žádný halucinace nemám, prostor vnímám pořád stejně, nálada je možná někdy lepší. Občas, když neřídim, tak si víc naložim. To už ale sedim doma v teple. A to jedno brčko před jízdou se mnou zamává stejně asi jako kafe. Po třech log.kafíček bych si taky teda za volant rozhodně nesedal ;) ---} už aby zakázali řízení káry pod vlivem kofeinu.
hm, odpůrci řízení pod vlivem trávy: přemejšleli jste někdy nad tim, že se člověk může něco naučit? Jako jsem se učil řídit, učil jsem se řídit zkouřenej. A za tu dobu co mam řidičák, jsem víc než z 80% řídil pod vlivem. Neměl jsem žádnej karambol, ani jsem do nikoho nevrazil. A znam dost lidí, který řídej a kouřej a nemaj žádný problémy, protože uměj řídit. Měřítka pro řízení "pod vlivem" jsou nastavený pro alkohol a pro trávu se to jenom přebírá to z alkoholu.
ona
naucit co?
nemuzete svoji subjektivni zkusenost vydavat za objektivni fakt. ze vam se zda, ze ridite lip, soustredeneji, bezpecneji bla bla...., neni argument, navic se vam to fakt jen zda.
pripada mi, ze si fakt, ze trava je za volantem nebezpecna, nechcete pripustit. ja proste ridim zhulenej lip a basta. konec. finito. a nejakej blbej zakon? na to seru.
jenze i kdyby huleni za jizdy bylo zakonem primo doporucovany, tak dotycny zhuleny ridic je u me proste idiot. mam dojem, ze nemate vubec predstavu o poctu nehod zpusobenych zdrogovanymi ridici. neni jich malo, jen loni v nasem kraji 10 smrtaku v souvislosti s thc. pernikaru asi 6, a to netusim, kolik bylo mensich karambolu. pripada vam to malo?
ona: ale vůbec ne...a kolik nehod bylo pod vlivem alkoholu? pod vlivem kávy? za střízliva?

nevydávam tady subjektivní pocit za objektivní fakt. jenom říkam, že je možný naučit se řídit zkouřenej. jako je možný naučit se něco úplně jinýho.
ona
citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
jenom říkam, že je možný naučit se řídit zkouřenej. jako je možný naučit se něco úplně jinýho.


wtf? na zaklade ceho? ze se naucis pracovat se zpomalenou reakcni dobou nebo co? sorry, ale to fakt nejde.
a ano, samozrejme, ze nehod pod vlivem alkoholu bylo mnohem vic, taky vic lidi chlasta. a to dokazuje co? ze tech deset lidi nezemrelo?
ona
jeeeeeeee ufoni existujou. fakt jste z jiny planety :mutant:
mít vlastní auto tak bych klidně šel do nějakýho srovnání...postavit na njakym plácku kužely nebo postavit nějakou těžší dráhu...vzít třeba 6 lidí 3 zhulit a 3 ne....ae mám jenom svýho yjonýra eště by mi ho někdo vyválel :D
ona
..jednou si to taghle straduju autem a najednou zjistim, ze vlastne porad jedu a pritom nekoukam na znacky ani na semafory...no husty...ale kamos porazil zhulenej pani na prechodu...a rikal, ze gdyz clovek ridi zhulenej tag je to pohoda do ty doby nez se stane neco nepredvydatelnyho...to pak clovek zjisti ze reflex mu nic nerika....ale to si clovek uvedomi az gdyz je pozde....ta pani mimochodem umrela...

Nezda se mi, ze je huleni za volantem nebo za riditkama moc bezpecny. Clovek ma pomalejsi reakce. Ja jsem treba sestrelil devitiletou holcicku. Nebyla to moje vina, proste mi tam na posledni chvili vlitla. Mela "stesti", srouby v kyclich a tezky otres mozku. Dodneska premyslim jëstli jsem ji nesejmul kvuli zmastenosti.

Jsem jel autem jednou zkouřenej a malem se pozabijel cely auto. Jel jsem kolem autobusovy zastavky a byl tam pro ni odbočovací pruh.Najel jsem do něj, byl ukončenej plotem. Jel jsem tak 80.Lekl jsem se strh sem to az do protismeru a tam jel kamion. Tak sem to strh spatky.V poho jsme to přežili, i když s brutalnim sokem.

sem čuměl na tachometr kolik to vlastně jedu a naprosto sem zapoměl sledovat silnici, a tak jsem málem skončil v rigolu, no a nakonec když sme tenkrát sjížděli na šumavě z nějakýho ultrakopce, tak to prostě brzdy nestíhaly a začalo se mi brutálně kouřit od kol a ještě sme nedokázali zastavit a vjeli sme doprostřed křižovatky :-)

zalezi aj od modelu aky som pofajcil,ked je to nejaka brutalitka typu mazar tak neviem ani zaostrit na volant nie to este na cestu

jsme si dali opravdu dobrej model na vyhlídce a ja pak měl řídit zpět na diskotéku. Jel jsem s bídou dvacet, pos... až za ušima. Ja jsem byl tak zpaprikovanej, že jsem viděl zpožděně, řek bych zhruba o 3-5 vteřin

Dosť škaredo som sa vybúral zhulený v aute a zranil som kamaráta ( na štastie nič vážne). Nebiť toho že som hulil tak sa to určite nestane

chlapíci jeli nějakou alfou v noci z akce, všichni zhulený jako prasata, nikdo nebyl ožralej, a řidič to narval ve 150Km/h do betonovýho sloupu
následky: jedna 18ti letá holka na místě mrtvá, prej měla motor v břiše a další tři lidi s docela hustejma zraněníma v nemocnici na traumačce............. a to byl prej zkušenej řidič hulič,,,,,,

Treba jednou sem mel v patek od sesti , v pet sem vstal a dal si osobacka , oci jeste zavreny , najizdel sem na hlavni a na chvili sem myslel na nejaky picoviny a hle malem sem byl v protijednoucim aute kdybych to ve spravny situaci nestrh.

spukaný kámoš se zadíval na bilbord, sjel do protisměru, na poslední chvíli strhnul na svou stranu volant a minul kamion

Ja osobne jezdim strasne pomalu ale prijde mi to fofr jako krava jen mi nekdy delaj problem zatacky bud zahybam moc brzo nebo pozde.

hned při startu sme s kamo odpálili hrudku plastu, a cose nestalo, seklo se rádio a já čumím co s ním.Hned jaxem vrátil oči na silnic a vidím před sebou chladič kamiónu, taxem to hed strhnul ke krajnici a dal si malý odopčinek.Bylo to fakt těsně

jedu koukam na nej ten vytresteny cumi na me ja co tak cumi cumim na nej (taky radne vytresteny O:-) a kdyz se po chvilce zas podivam na cestu zjistim ze nejedu v druhem pruhu ve smeru jizdy vlevo ale ze tam jede on a ja si to frcim za dvema plnyma carama v protismeru.

No ale kamarád se zhulil asi trochu víc než na řidiča měl a cesta s ním pak pro mě byl pěkně zasraně strašidelnej zážitek. Neviděl, že odbočuje cesta atd..

Mojí kámošce zabil kluka zhulenej chlápek v káře, když ten kluk jel domů z práce.

3 motokary nasrot... co dodat ?

na krizovatke som cakal na zelenu, bol som nad niecim zamysleny, blikla zelena a ja som odbocil dolava tak ako som chcel, ale o jeden pruh skor, teda do protismeru.Bolo to v noci, zrazu mi doslo ze idem v protismere, tak som na to dupol asi viac nez bolo treba a hned to bolo 150, nastastie oproti nic neslo

pri jizde mivam zaseky, zapominam zatacet, blinkry...

Až jsem se jednoho dne rozstřelila o betonovej sloup a vůbec nevím jak. Prostě kouknu na muziku - přehodit.... a tma. jenom si pamatuju zvuky. Nebyla jsem připoutaná a dobře mě tak!!! Byla jsem vyhulená jak dobytek.
Auto na sračky a já taky....

Jednou jsem vjel s kámošema doprostřed křižovatky v domění, že jsem na hlavní a zablokoval jsem to ve 2 směrech. Všichni jsme byli total vypálení, kámoši chytli záchvat smíchu a já začal stresovat... Byla to hnusná křižovatka, kde jsem se musel řídit podle zrcadla... Lidi okolo nechápali, začalo troubení,blikání a nadávání, ale nakonec v klidu.

Už sem ale za jízdy viděl i různý přeludy a namlouval sem si i dost blbý věci.Třeba sem vyjel někde kanál a myslel sem si že sem někoho přejel.Samo že sem nikoho nepřejel ale řikal sem si že bych se na to místo měl podívat.Ale to bych si byl za magora.Párkrát sem měl taky pocit jakoby do auta ze zadu někdo strkal.Párkrát to zase bylo v autě už k nevydržení prostě mě vadilo málo místa a připadal sem si jako uvězněnej.Jednou sem měl haluz že ouská jednosměrná cesta se po krajích zklápí a že každou chvilku budou kola ve vzduchu a podvozek bude dřít o střed.

............
HA-de-SH
2ona: odkud to je a co to je? :eek:

...jinak k tematu sem se tu uz kdysi vyjadroval, a jenom bych podtknul, ze makat na obrabecim stroji je urcite dost nebezpecny, ale furt jde jenom o "tvoje" ruce... pokud bys zahulil a o ruce prisel, mohl by si si za to sam... ale v aute je mnohem vetsi nebezpeci, ze to odnese nekdo uplne jinej...

2MEDwet: jestli to zrealizujes, tak sem postni vysledky :D
Moltres
ona, když nezvládáš svoje stavy, tak nám to necpi, nám to jde a hotovo:D

:mutant:Asi jsme opravdu z jiné planety:mutant:
ona
je to vycucnuty z tohohle tematu.

moltres
jaky stavy? myslis to, ze se mi nelibi debilove, co sednou za volant zhuleni? tak v tomhle stavu rada zustanu. zhulenej si klidne jezdi u sebe v obyvaku, ale na cestu nelez, tve stupidni rozhodnuti bohuzel nemusi ovlivnit jen tebe. viz vyse. nebo si myslis, ze ti co to psali byli tak pitomi ridici? nebo propagujes zasadu, klidne hul za volantem, ale po prvni mrtvole toho nech?
a prosimte kdo je to vsichni? zadnou petici s podpisi ,,vsech" nevidim. tak priste mluv za sebe.

Moltres
Dopravní nehoda Tě může potkat ať už hihg nebo ne. Myslím, že to je jako bys vyčítala řidičum to, že nedodržují 50 v obci, jsou taky nebezpeční a mají větší riziko nehody. Nebo těm, co jezdí moc pomalu, taky je může někdo sestřelit, ale bude to díky tomu, že jedou moc pomalu... Zkrátka lidi porušujou předpisy a porušovat budou.. Podle mě nehrozi větší nebezpečí nehody pod vlivem.. Jsou nebezpečnější věci na cestách.

Nic, musim do obyvaku, mam tam nastartovane santa-fe, jdu pojezdit:frog:

:mutant:asi jsem oprvadu z jiného světa:mutant:
Con†ra_B@ND™
Je to opravdu jak říkáte..

Někdo zvládá řídit na kopr někdo ne. Ale tvrzení, že zkouřen řídím líp bych netvrdil. a myslím, že nikdo by neměl... Jak říká ''ONA'': jakakoli latka menici vedomi za volant nepatri. a spojeni dobry sofer se s hulenim neslucuje.

to je prostě ! ! !FACT! ! !, já řídím sice zmaštěnej velmi často, tedy denně, ale tohle si přitom uvědomuju... má jízda je pak přispůsobena mému stavu a jízda je poté o něco bezpečnější!! stále jsou tu ale zpomalené reflexy a kdykoliv se může něco přihodit. a to jsou případy zhulenců co bouraj. jenže velmi často bourají i střízlivý (denně)
já osobě řídím pár let a za tu dobu jsem měl jednu nehodu (fako šlo přes boudu, a jak ladně...) a to v čistým stavu. zhulenej zatim bez problému!! a ťukám třikrát na dřevo, jelikož pod vlivem téhácé jedu častěji než normálně, viděl bych to tak 8:2 pro THC... :jumper:

závěrem chci říci, že zhulenej neřídim lepé, ale raději!! takže zhulenci za volantem: věnujte se dostatečně řízení, vžijte se do dopravní sitace a hlavně mějte oči otevřené!!! (což je po skunku občas problém:smoker: ), k tomu vám dopomáhej VIZÍNKY a řekl bych, že pak to bude GooD DRIVE...
macabo
citace:
Původní příspěvek od ona


macabo

argument jak stehno, fakt. :baby: jakakoli latka menici vedomi za volant nepatri. a spojeni dobry sofer se s hulenim neslucuje. ze ty si myslis neco jineho na tom nic nemeni.
preju ti brzke odejmuti papiru, abys nemel sanci nekoho zmrzacit. samozrejme i ostatnim zhulenejm palicim za volantem. :death:
ta sebestrednost, arogance a sobeckost je fakt otresna. jaaaaaaaa sem suprtruuuper ridic, woe, nejlip ridim poradne zhulenej. cccccc, ze sem nekoho sejmul? zivot, pico, neeee? se stane i strizlivymu, wocode?
a pak ze trava zvysuje empatii a altruismus. kecy :grrr:


Hehe chod si radsej ubalit a nerozkrikuj sa tu, aj tak na tom ze soferujem zhuleny nic nezmenis. Inak mimochodom zhuleny soferujem denne uz nejakych par rokov a za tu dobu som nemal jediny problem,na aute nemam ani skrabanec,zrazil som tak maximalne vrabcaka co mi naposlednu chvilu vletel pred auto a dokonca som za tu dobu ani len pokutu nedostal.Ti vazne hovorim ze to je individulane.
ona> jojo presne tak nic s tim neudelas ze jezdime spaleny. ani kdyz nam budes nadavat do debilu. jestli se ti to nelibi nikdo te nenuti ridit.

to je problem dnesni doby, kdejakej prizdisrac ma auto, maj ho i zensky, kolikrat vystraseny maminy navic si naprosto bez pudu sebezachovy porizujou takovy nebezpecny mrdky jako corsy, fabie a podobne a pak rvou ze se na silnici bojej. at se jezdi pomalejs {nejlip 30km/h jak navrhujou jihocesky matky} dokonce se vobcas navazej do majitelu velkejch aut ze sou ,,nesolidarni,, pri srazce z mensim vozem. tohle drive nebylo ridili lidi co na to psychycky meli. uz me vazne unavuje vnucovani fotek roztrhanejch mikro auticek pri bourackach, moralizovcani typu raci jed 20 at ti tam nevlitne dite {vo to se snadma starat rodic} a dasli nesmysly.

osobne za posledni dob sem mel nehody jen z lidma typu hluboce verici zenska z utkvelou predstavou ze jede po hlavni {nedala prednost z prava} kera mela presto ze vlastni ridicak dlouho naprosto nulovy zkusenosti, nebo zasranej rusak co surove projel stopku a este mel tolik drzosti tvrdit fizlum ze sem jel moc rychle {on projel stopku a je jedno jeslti tam pojedu pade nebo kilo} nastesti z nim policajti vybehli.
ona
ze s vama konkretne nic neudelam neznamena, ze budu drzet hubu a krok. a udelat se da dost, beru zhulenejm a ozralejm kamaradum klicky od auta. skoda, ze to nedela vic lidi.
nejaky racionalni arument by nebyl? vase pseudoargumenty: me se ridi lip, jezdim bezpecneji, vic se soustredim, jsou jen kecy. nebo vam snad delali feedback, abyste to mohli podlozit cisly? tezko. jsou to jen vase, subjektivni zhulenecke pocity. a ze jste jeste nebourali? no a co? to je argument? taky sem nebourala a sem zenska, tak to podle vasi logiky budu lepsi ridic, ne?
jo a ze nemusim jezdit autem, dalsi argument z radu genialnich. hmmm jo taky nemusim chodit po chodniku, jezdit na kole, mhd, a deti budu jednou vozit v tanku.
bourat muze kazdy, at je strizlivy nebo ne, ale vy jen proto, ze se nedokazete ovladnou, ohrozujete jine. racionalni argumenty nemate a ani mit nemuzete, protoze neexistujou. je to jen vase sobeckost a bezohlednost. huleni za volantem nepatri mezi osobni svobodu.
marne premejslim jestli znam vubec nekoho, aspon jednoho cloveka, kerej povazuje za divny ridit zkourenej. neznam vubec nikoho. vsichni palej. na ceste z prahy do brna je to obvykle tak 3 az 5 brk. povazuju za slusny tohle ubalit kdyz nutim treba nekoho aby me vodvezl. totez cekam o ostatnich.

jesli pro svoji bezpecnost na silnici neco ches udelat tak misto trapnyho zabavovani klicku kamaradum setri na velky auto. aspon dvoutunovy zvisis si sanci na preziti vic nez kdyz odstranis zkoureny ridice ze silnice.
ja osobne preferuju vozy z hmotnosti veci nez dve tuny a vykonem okolo 300ps a to protoze vysoky vykon je prvek aktivniho bezpeci a hmotnost vozu mi zvisi sanci na preziti uz jen prot ze je pravdepodobne ze se spis srazim z vozem o hodne lehcim a tudiz budu zit.
Moje
Ona:že tě to baví,najdi si radši združení dobrovolnejch alkoholiků a běž prudit tam,tady na tebe není nikdo zvědavej.....takový rozumy jak z přiručky,huš!:vampire:
ona
aha, jasne, protoze to delaji ostatni, tak je to normalni. to sem nevedela.
kdybych nechala ridit ozralyho nebo vypalenyho, pripadala bych si na jejich urovni. a ze to tobe nebo i jim, prijde trapny, je mi, vis kde. zabavila sem klicky i poldovi, ktery argumentoval tim, ze stejne pokutu nedostane. a budu to delat dal, at si ostatni mysli, ze sem krava, vic mi zalezi na tom, co si o sobe myslim ja. pocit viny, kdyby nekdo boural proto, ze sem mu v tom nezabranila, i kdyz sem mohla, bych skousavala hur, nez blbe kecy.
jo a rada: porid si velky, bezpecny auto, je fakt perla. ano, obecne to zvysi mou bezpecnost. a? marne hledam souvislost s tematem. to jako, ze ja si ho mam poridit, protoze se bojim zmastenek? nebo si ho poridi zmasteni ridici, aby se jim nic nestalo, kdyz rozsrotujou nekoho ve fabce?

moje: hele, krot se a mluv za sebe. dik
uplne se klepu, jaks mi to nandal.
ona> no kdyz tak moralizujes ohledne rizeni, predpokladam ze se na silnici bojis a proto ti rikam ze vecim autem si zvisujes sanci na preziti. sice s tim ruku v ruce de i fakt ze ten druhej to pravdepodobne odsere na tvuj ucet ale nevim jak u tobe ale me je moje zdravi prednejsi nez cizi.
Mad Lion
Moje
macabo .......................................
a další podobní....

Storka stará asi 3roky.
Se svým kolegou se studií jsme se potkali po delší době.
Tož jsme poseděli v restru,dali pivo něco zakousli.
Dal jsem do huby špeka(jemnýho) a takovou jsem dostal spršku nadávek,jako že budu zaFilu řídit a tak.
Ono mu totiž takové zkouřené individum zabilo na přechodě malou 8mi letou neteřinku,sestra to rozchodila s trvalými násl.
A temu zmrdovi se skoro nic nestalo,možná ho mrzelo akorát to,že si svýho jointa,kterýho mu našli pomuchlanýho pod řití,nevykouřil do konce.
Prokazatelně byl spálený,žádná jiná droga včetně alkoholu....
Taky jsem jel sem tam spálenej,žádný death,jemně,ale od tý doby bohužel
A takový kecy a kecy a jako že i střízlivý bourá....
JSTE VY VŮBEC NORMÁLNÍ ..?
Jestli je vám 15 tak jak tipuju tak ještě ANO

Paráda......No a teď můžete napsat jejím rodičům,prarodičům,bráchovi,jaký jste mistři F1 spálení za volantem,jak jezdíte 30 a opatrně.

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
nevim jak u tobe ale me je moje zdravi prednejsi nez cizi.

A proto si dáš toho špeka jak jedeš? bravóó,oslavujme hrdiny .
člověče to je na psychinu :eek:
ona: jednou jsem takhle jel, byla noc, byl jsem střízlivej. jel jsem padesát, asi. před auto mi skočil zajíc. co myslíš že jsem udělal? zastavil? ani náhodou, to že mi tam vběhnul jsem zjistil podle zvuku, kterej vydal kontakt jeho těla s přední maskou.
To je to samý jako když mi tam najednu někdo skočí. To prostě neovlivníš a ani s tim nic nenaděláš. Jo, můžeš sice zareagovat, ale tunu hmotnosti na fleku nezastavíš, a pokud ti tam někdo vběhne třeba 5 metrů před tebou, ty budeš rozjetá, tak taky nemáš šanci.
HA-de-SH
2Moje: osobne si tu radsi prectu "rozumy jak z prirucky", nez abych tu cet, jak se budou zkurky predhanet historkama o tom, kdo jel vic spalenej, dal a rychlejs... :mutant:

2Ramon: to je pravda, nekdy to nezvladnes ani strizlivej ani zhulenej, sou proste takovy situace... co to dokazuje? vubec nic...
simor> nak na me ta tvoje historka moc nepusobi. lidi holt na silnici umiraj to neni nic novyho. a z mojeho pohledu je celkem jedno jestli dospeli nebo deti. ta historka nema zadnou vypovidaci hodnotu pokud nejsou uvedeny blizsi informace. jo mohle silenej blbec zkourenej jak prase pri agresivni jizde srazit chudaka malou holku a zrovnatak to mohl bejt normalni kluk co zrovna palil brko v klidu primerenou rychlosti jedouci a naky nezotpovedny dite mu skocil z poza dodavky rvnou pod kola.
hadesh: nedokazuje to vůbec nic. a proto bych nechal na každým, ať si jezdí zkouřenej nebo ne. Ale ať si taky každej nese následky.

mad lion: no přesně! některý situace se prostě stanou a neovlivníš je, a vůbec nezáleží na tom jestli jsi byl high nebo nebyl.
ona
moje:
vis co? lepsi zapalit malou svicku nez nadavat na tmu.

moralizovani? rekla bych spis zdravy rozum a pud sebezachovy. jo a doporucu exkurzi na pitevne, videt mladyho roztriskanyho cloveka, ktery se neni schopen ovladnou v necem tak malichernem, jako je uziti drogy, je fakt bezva. jeste lepsi je tam narazit na jeho obet.

nevim proc, ale dostala sem chut si precist dona quijota.
ona: ano, je to boj s větrnými mlýny. prostě s tim nic neuděláš, lidi si stejně budou dělat co budou chtít. Mrkni se na tohle fórum. dobrý ne? a to je u nás marihuana nelegální.
Moje
ONA: proč ses ale rozhodla že tu budeš zdravym rozumem potlačovat mysl těm kteří maj troufam si říct na svědomí jen malej podíl nehodovosti na silnici?
citace:
Původní příspěvek od ona
moje:
vis co? lepsi zapalit malou svicku nez nadavat na tmu.



hezky řečeno....
HA-de-SH
citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
hadesh: nedokazuje to vůbec nic. a proto bych nechal na každým, ať si jezdí zkouřenej nebo ne. Ale ať si taky každej nese následky.


...ale no jiste, jenze jak uz sem tu asi nekdy psal, ty nasledky bohuzel vetsinou ponese nekdo jinej... kua, me je fuk, jestli nekdo jede skourenej a je mi fuk, jestli se u toho zabije, nebo zmrzaci, to je kazdyho vec... ale uz neni kazdyho vec, jestli nekoho vezme sebou, nebo mu zkurvi celej zivot...
waterpiper
ona > ser na ne, mrhas energii, temle mistrum sveta, kterym lezi svet u prdele, zajimaji se a staraji jen o sebe to nevysvetlis. Neciti totiz zadnou zodpovednost vuci ostatnim, hlavne kdyz se nestane nic jim, jak psal mad lion.

Ha-de-sh presne.
krivkin
tvůj příspěvek ukazuje, že jsi opravdu geroj - nandal jsi to fakt hustě - co to třeba je za žvást "rádoby sklony k moralizaci"? kdo co píše o změně světa?? už to nehul....
citace:
Původní příspěvek od Moje
Ona:to jestli sem ti to nandal to je jedině dobrě:D Téma je snad jasný ne?ridite radi zhuleny? co na tom nechápeš?založ si svůj moralizovanej trýd......Ty si ta jedna ztěch který dostanou pod nos ty nejhorší připady danýho tématu a už chtěj měnit svět.Nepochopim proč si tu jedeš pořad to svoje to si vážně tak naivní s radoby sklonama k moralizaci?ale prosim tě,to tě musim litovat páč se v životě ještě hodně natrápíš a stejně nic nezměníš,akorát pohled tvejch známejch i neznámejch na tebe.:D

Simor:a co jako????jeden případ z mnoha,kupodivu zas jeden z těch horších....už mlčim:wink:


:rejp: kdo se tu předhání?kdo tu jezdí zhulenej rychle?ať zvedne ruku.........:rejp:
Moje
citace:
Původní příspěvek od waterpiper
ona > ser na ne, mrhas energii, temle mistrum sveta, kterym lezi svet u prdele, zajimaji se a staraji jen o sebe to nevysvetlis. Neciti totiz zadnou zodpovednost vuci ostatnim, hlavne kdyz se nestane nic jim, jak psal mad lion.



:rejp:A co je tohle za rozumy?kua zaměřte se na jinou skupinu daleko nebezpečnějších rádoby řidičů...

citace:
Původní příspěvek od krivkin
tvůj příspěvek ukazuje, že jsi opravdu geroj - nandal jsi to fakt hustě - co to třeba je za žvást "rádoby sklony k moralizaci"? kdo co píše o změně světa?? už to nehul....


sory jen za volantem ;)

citace:
Původní příspěvek od waterpiper
Moje > Co konkretne jsi nepochopil ? Jen radim, at se na to vysere, nikam to nevede, protoze tady nikdo svuj postoj nezmeni.

nepochopil sem to že by tu třeba o sobě tvrdil že je mistr světa a svět mu leží u prdele....:cool:
waterpiper
Moje > Co konkretne jsi nepochopil ? Jen radim, at se na to vysere, nikam to nevede, protoze tady nikdo svuj postoj nezmeni.

Nikdo to tu nenapsal explicitne, ale nekteri se svym chovanim pro mne jevi jako "mistri sveta". To ze sis to automaticky vztahl na sebe je tvuj problem ;)
ona
A co je tohle za rozumy?kua zaměřte se na jinou skupinu daleko nebezpečnějších rádoby řidičů...


jakou? myslis slepce?

jo a pohled znamejch i neznamejch nebo jaks to psal, me fakt nezajima. zivot je dost kratky nato, abych hloubala, kdo si o me co mysli. mam jiny starosti. zalezi mi na mineni par lidi a vetsina z komunity groweru mezi ne opravdu nepatri. taky uz nejsem v puberte, aby me to zajimalo.
stulOo
raz sme sli s kamaratom v aute vypaleny. a celkom ma to bavilo :).

tecka.
Konec flame.
Grower neni kyber hadka.
Cicmon
ona: Tve argumenty nejsou az tak od veci, ale pises dost arogantne a zaslepene.
Ja obcas taky ridim po brku,,, a

za 1. je rozdil bejt spalenej jak kralik, nebo si dat par prdu :rejp:
-------IMHO po "par prdech" ridim bezpecneji (pro priklad: ridim pomaleji, jsem klidnejsi, nemam potrebu zavodit, na oranzovou zastavim, apod.)

za 2. je rozdil mezi clovekem co huli parkrat za mesic a mezi kazdodennimi uzivateli - kdyz je nekdo vetsi cast dne zkourenej, nez strizlivej, tak je "zvyklejsi" na zkourenej stav a strizlivej ma pozmeneny vedomi oproti normalu (ano, jestli se da povazovat neco za normalni, tak je to dane vetsinou, jak jinak bys chtela urcit normal?)

za 3. Osobne jsem mel v zivote jen jednu kolizi a to za strizliveho stavu (IMHO kdybych si dal pred tim speka, tak se to nestalo, i kdyz ty si to asi myslet nebudes :wink: )

ad nebezpecnejsi skupiny ridicu:
-alkohol (ano, mezi THC a ethanolem za volantem je velky rozdil, tusim Besip s CT delali kdysi testy vlivu alkoholu a brk na rizeni, tusim, ze v testu si dal chlap 0.5dl panaka vodky oproti 0.5g osobaku, i pres to, mela zkourena osoba mnohem mene opozdene reflexy, v jednom testu dokonce zareagovala rychleji nez za strizliva :eek: - a to nebyl kazdodenni konzument)
-mladi nezkuseni ridici jsou jedni z nejcastejsich puvodcu nehod
-stari nezkuseni ridici (vetsinou zeny, sry) - takzvani svatecni ridici
-seniori (doporucuji dil South Park http://mrtwig.net/ep/710.html )
-zavodnici (sam jsem byl svedkem nehody na magistrale kdyz jsem sel do prace, mrtvola v cernym pytly, uzavirka na pul dne, vecer kdyz jsem sel zpet tak si to profrcel typek tak 170, cervena na semaforech ho moc neobtezovala, jako sorry, ale tohle je treba fakt nebezpecna skupina)
-ridici v klobouku :D

jeste na konec k alkoholu (tohle brka nedelaji ;))

Rizika i jen nízkých dávek alkoholu při řízení motorového vozidla
* Je zde prokazatelné zhoršení schopnosti řídit (např. větší sklon riskovat), toto riziko přirozeně pronikavě vzrůstá po vyšších dávkách.
* Interakce malých dávek alkoholu s léky nebo drogami (např. marihuanou) mívá nečekaně velký a dramatický průběh.
* U závislých vyvolávají i malá množství alkoholu bažení (craving) a nekontrolované pití.
* Jedná-li se o tzv. „zbytkový alkohol“ při doznívající opilosti, sčítají se vliv alkoholu a kocoviny (ospalost, bolestivé obtíže, pokles krevního cukru, velké ztráty tekutin a minerálů atd.).
* Dehydratace (např. dlouhá jízda v horku) zvyšuje účinek i malých dávek alkoholu.
* Malé dávky alkoholu mohou působit zvláště silně u lidí zdravotně nebo jinak oslabených. To se týká velkých skupin řidičů, jako jsou např. hodně staří nebo hodně mladí řidiči.

Cicmon
ona
1.jo, asi jako mezi dat si tri piva nebo pet, ty umis dokonale odhadnout davku? ne. a zase, jsou to tvy subjektivni pocity, jdi na feedback a napis, jaks dopad.
2.jo jakej? takze chronickej alkoholik by v zajmu sve bezpecnosti mel asi jezdit opilej. zajimavy. a lidi treba s hypothyreozou by se nejspis taky nemeli lecit, jsou na svuj stav prece zvykli......
3.jasne, ses jasnovidec, ja ti to neberu. tohle nejvic svedci o tve schopnosti uvadet fakta.

nechapu, proc sem pletes, jine skupiny ridicu. ano, mas pravdu, jsou i jine nebezpecne skupiny krome zhulenych ridicu. a?

prosimte az budes mit jeden jediny racionalni argument, jak ospravedlnit huleni za volantem, tak napis.

to s tim alkoholem taky nechapu, ale v podstate si za slovo alkohol v tvem odstavci napis huleni a je to prakticky totez.

navrhuju tohle tema prejmenovat na : jak si planymi kecy ospravedlnit svoji neschopnost zvladat drogu. nebo: ja sem king a ostatni jsou mi u prdele.

dame soutez: kdokoli uvede jen jeden skutecny argument, proc huleni za volantem nezakazovat, a vysvetli, proc je to bezpecny, ma u me 10 g z urody. (jestli teda dokvete, ale snad jo) (swisska)
Moje
twe takovou nadutost sem ještě neviděl fakt že néééé:grrr:
čekám jakýma argumentama mě sejmeš tentokrát:rocket:

citace:
Původní příspěvek od ona

dame soutez: kdokoli uvede jen jeden skutecny argument, proc huleni za volantem nezakazovat, a vysvetli, proc je to bezpecny, ma u me 10 g z urody. (jestli teda dokvete, ale snad jo) (swisska)


hh zbytečný,si to vysvětlit nenecháš,házíš všechny do jednoho pytle...:confused:

kašlu na to blbému napověz,blbce kopniKick da shit
zbytečná diskuse, zcela zbytečná. tyhle dva tábory se prostě nikdy nedomluví. řízení pod vlivem čehokoli neni ok. ale bylo by dobrý rozlišovat nebezpečnost látky, ne brát to šmahem "cokoli co mění vědomí a vnímání za volant nepatří". ospalej člověk má jiný vnímání, unavenej, nemocnej, starej, zamilovanej. Sakra, dyť von vlastně nemůže řídit nikdo...
ona
nadutost? v cem proboha. ze chci slyset neco racionalniho? tak to fakt promin. zatim si tu melete dokola to samy, ale zadny fakta....... to me fakt moc mrzi, ze mi to nestaci.......
navic uz me to nebavi, argumenty nemate, ospravedlnit to neumite, tak co s vama. jen doufat, ze zabijete sebe a ne nekoho jinyho.
a za nadutost povazuju, ze nekdo o sobe tvrdi, jak jezdi zhulenej lip a nikdy se mu nic kvuli trave nestane.
Moje
nojono:100% support ale ONA ti to stejně vyvrátí páč ONA je tu jediná která má pravdu a už teď pracuje na tom aby tvůj příspěvek měl nulovou hodnotu ;)
macabo
citace:
Původní příspěvek od ona
ze s vama konkretne nic neudelam neznamena, ze budu drzet hubu a krok. a udelat se da dost, beru zhulenejm a ozralejm kamaradum klicky od auta. skoda, ze to nedela vic lidi.
nejaky racionalni arument by nebyl? vase pseudoargumenty: me se ridi lip, jezdim bezpecneji, vic se soustredim, jsou jen kecy. nebo vam snad delali feedback, abyste to mohli podlozit cisly? tezko. jsou to jen vase, subjektivni zhulenecke pocity. a ze jste jeste nebourali? no a co? to je argument? taky sem nebourala a sem zenska, tak to podle vasi logiky budu lepsi ridic, ne?
jo a ze nemusim jezdit autem, dalsi argument z radu genialnich. hmmm jo taky nemusim chodit po chodniku, jezdit na kole, mhd, a deti budu jednou vozit v tanku.
bourat muze kazdy, at je strizlivy nebo ne, ale vy jen proto, ze se nedokazete ovladnou, ohrozujete jine. racionalni argumenty nemate a ani mit nemuzete, protoze neexistujou. je to jen vase sobeckost a bezohlednost. huleni za volantem nepatri mezi osobni svobodu.


heh ty sa v tom picovani uplne vyzivas.mozem ti akurat poradit ze ked pojdes po vonku tak bud ostrazita. Vyhnes sa tym tomu ze ta nejaky zhuleny maniak s vrazednymi umyslami zrazi. A nezabudaj ze hulenie otupí tvoju ostrazitost, tak by si asi mala radsej prestat hulit. seeya
sillium
proč pít a řídit,když můžu kouřit a létat :)


PEACE
Cicmon
citace:
1.jo, asi jako mezi dat si tri piva nebo pet, ty umis dokonale odhadnout davku? ne. a zase, jsou to tvy subjektivni pocity, jdi na feedback a napis, jaks dopad.


hmm, to neni pravda, alkohol zvysuje rizikovost chovani, vede k agresivnejsimu jednani i pri malych davkach a zpomaluje reflexy jak prase, osobne bych za volant nesedl nakalenej (ani trochu), oproti tomu thc do urciteho mnozstvi reflexy temer nezpomaly a navic je clovek pozornejsi ke svemu okoli
ano, u sebe dokazu spolehlive "odhadnout davku", napr. 0.2-0,3 brko ve dvou :smoker:
nj, feedback nekdy zkusim, sam jsem zvedavej, treba zmenim nazor :wink:

citace:
2.jo jakej? takze chronickej alkoholik by v zajmu sve bezpecnosti mel asi jezdit opilej. zajimavy. a lidi treba s hypothyreozou by se nejspis taky nemeli lecit, jsou na svuj stav prece zvykli......


no treba takovej, ze jakozto kazdodenni konzument jsem schopen delat prakticky cokoliv zkourenej, kdyz jsem hulil mene, nebyl jsem schopen vykonavat slozitejsi cinnosti, proste casty konzument travy uz neni po kazdym brku na kasi, chronickej alkoholik je mimo i bez alkoholu ;)
na zvyklost stavu - viz vyse, chronickej alkoholik nebude schopnej bezpecne ridit ani strizlivej, na alkohol si nezvyknes, ethanol nejdriv likviduje nervovy spoje, pak cely neurony,,, thc se akorat navaze na urcity receptory (btw. ty samy receptory jsou aktivni pri poziti tabaku a cokolady) cimz mozek prejde do alfa vln, coz ve zkratce znamena ze vic vnimas a ses ovlivnitelnejsi,,,, ale ty v tom asi rozdil nevidis, vid :rejp:,,,, na zhulenost se da zvyknout, akorat se musis naucit delat veci trochu jinak, protoze tvuj mozek funguje trochu jinak, ale ne hur, jako je tomu u alkoholu, ci nemoci

citace:
3.jasne, ses jasnovidec, ja ti to neberu. tohle nejvic svedci o tve schopnosti uvadet fakta.


no jasnovidec zrovna ne, ale jak tak se sebou ziju, vypozoroval jsem na sobe ruzny veci, jako treba, ze lehce zkourenej jsem mnohem pozornejsi a opatrnejsi, mas pravdu je to subjektivni pocit, proto je tam IMHO a mimochodem to znamena dle meho skromneho nazoru, tak proc zrovna v tomhle hledas fakta :eek:

citace:
nechapu, proc sem pletes, jine skupiny ridicu. ano, mas pravdu, jsou i jine nebezpecne skupiny krome zhulenych ridicu. a?

mno, treba jako reakci na tohle :wink:
citace:
A co je tohle za rozumy?kua zaměřte se na jinou skupinu daleko nebezpečnějších rádoby řidičů...


citace:
to s tim alkoholem taky nechapu, ale v podstate si za slovo alkohol v tvem odstavci napis huleni a je to prakticky totez.

hahahaha, ten byl dobrej :D,,,,,,, tak jinak
alkohol zvysuje sklon riskovat x huleni snizuje sklon riskovat
u zavislych vyvolavaji i mala mnozstvi neprekonatelnou chut s naslednym totalnim zpitim x u kuraku marihuany neexistuje ekvivalentni zavislost ani priznaky
zbytkovy alkohol + kocovina (do krve se vylucuje aceton pri odbouravani ethanolu) x thc usazene v tucich bez ucinku na psychiku
dehydratace po alkoholu x chut na sladky po brku :D

citace:
navrhuju tohle tema prejmenovat na : jak si planymi kecy ospravedlnit svoji neschopnost zvladat drogu. nebo: ja sem king a ostatni jsou mi u prdele.

njn, tak si takovej zaloz no, tenhle je pro lidi co radi ridej zkuleny, co bys v nem asi cekala :eek:

Ja se nesnazim huleni za volantem obhajovat za kazdou cenu, jen mi prijde nesmyslny tvrdit jak jsem nebezpecne, kdyz ridim obcas po malym brku.
Jak tu nekdo psal, ze da 5 brk po ceste z PHY do Brna, tak jako sorry, to je fakt extrem, tolik nevykourim za tu cestu ani cig a navic na D1 po 5. brku nevim no :eek:
Nemam velky auto, mam coupe z r. 87, takze kdyz se vybouram, pravdepodobne to odseru, zatim se mi dari zit a lidem kolem me taky,,,, u rizeni vzdy zalezi na odhadnuti stavu a schopnosti ridit, unavenej clovek muze mit mnohem zpomalenejsi reflexy nez zkourenej, zde take zalezi na jeho subjektivnim usudku zda je schopen ridit, muze to podle tebe vubec nekdo posoudit?
fakenick
2 nojono:
knizka, z ktere je tvuj vytah clanku, mam. je tam toho podstatne vic a tohle shrnuti je HODNE ucelove. A nic to nedokazuje. Ano, legalizace konopi by PODSTATNE nehodovost nezvysila. Myslim, ze drtiva vetsina hulicu nastesti zkoureny za volant neuseda. Tech co jo, se mezi notorikama ztrati + samotny styl jizdy hulice si primo o bouracku nerika (narozdil od chlastu). Ale to vubec nevylucuje, ze zkourenec je spatny ridic a muze pouze quli svemu jinemu stavu vedomi nekoho zabit. Zpomalene reflexy jsou fakt, s kterym nic neudelas. Pro me dost duvodu zhulence usedajiciho za volant povazovat za naprostyho kryplika hodneho rozlamani koncetin.
Ale jinak respekt. Jses 1., kdo se pokusil nejak argumentovat. Ostatni, nevedic co jinyho, jenom nadavaji.

Kecy typu "ja proste zkourenej ridit umim", "co mam asi delat, kdyz hulim v kuse" jsou fakt k bliti.

Taky je dost komicke, jak jsou vsichni rozhorceni, kdyz je ona opravnene posila nekam. SAHA JIM NA JEJICH MILASSSKAAA!! Nedivim se, ze takovyhle dacanci musi byt porad vypaleni. Strizlivy se sebou nevydrzi.:rocket:
Moje
citace:
Původní příspěvek od fakenick
2 nojono:
knizka, z ktere je tvuj vytah clanku, mam. je tam toho podstatne vic a tohle shrnuti je HODNE ucelove. A nic to nedokazuje. Ano, legalizace konopi by PODSTATNE nehodovost nezvysila. Myslim, ze drtiva vetsina hulicu nastesti zkoureny za volant neuseda. Tech co jo, se mezi notorikama ztrati + samotny styl jizdy hulice si primo o bouracku nerika (narozdil od chlastu). Ale to vubec nevylucuje, ze zkourenec je spatny ridic a muze pouze quli svemu jinemu stavu vedomi nekoho zabit. Zpomalene reflexy jsou fakt, s kterym nic neudelas. Pro me dost duvodu zhulence usedajiciho za volant povazovat za naprostyho kryplika hodneho rozlamani koncetin.
Ale jinak respekt. Jses 1., kdo se pokusil nejak argumentovat. Ostatni, nevedic co jinyho, jenom nadavaji.

Kecy typu "ja proste zkourenej ridit umim", "co mam asi delat, kdyz hulim v kuse" jsou fakt k bliti.

Taky je dost komicke, jak jsou vsichni rozhorceni, kdyz je ona opravnene posila nekam. SAHA JIM NA JEJICH MILASSSKAAA!! Nedivim se, ze takovyhle dacanci musi byt porad vypaleni. Strizlivy se sebou nevydrzi.:rocket:



FAKE :shooter:
neni nad poradny brko a dvoutunovou karu z vykonem hodne presahujicim vlastnosti podvozku a brzd.
uz jen pro ten temnej zvuk kerej chlapum zpusobuje erekci, pro ten benzin co prohori az ve vejfuku, pro tu nenazranost karburatoru, pro smrad z horicich gum...
http://youtube.com/watch?v=00ieL1lSulU
http://youtube.com/watch?v=U3xAQqRHpFI
Mozdik
Podla mňa by sa na aute nemalo jazdiť ani opitý, ani zhlúneí a ani nejako neovplivený omamnými a psychotropnými. Prste THC nepatrí za volant. Náhodou si to odskáče nevinný človek. Takže radšej NIE !!!
macabo
to by sme potom nemali ani rano soferovat lebo predsalen sme rano rozospaty a tie reflexy su pomale.........alebo vecer to sme uz unaveny a hlava nam pada..........a co takto ked si chory a ides k doktorovi?to tiez nemas reflexy uplne najostrejsie a myslis skor na tu chorobu jak na soferovanie.............a takych by sa naslo este dost
waterpiper
Erekce ze zvuku auta, to me fakt dostalo :)
jojo kazdymu postavi pero neco jinyho, hehehe.
to verim, to je hodne neprijemna situace. nejsmutnejsi na tom je ze takle predjizdej lidi co nemaj potrebnej vykon motoru. presne kuli temhle situacim tvrdi saab ze vysoky vykon je prvek aktivniho bezpeci.

napriklad jejich nejvisi verze aero9 ma prej nainstalovany suchy nitro do sani vzduchu {nejjednodusi konstrukce} kery dokaze po uplnem stlaceni plynu pridat 40 procent vykonu navic po dobu maximalne 20s. delaj ale malou tlakouvou lahev aby clovek ten motor neprasil zbitecne.
nejlevnejsi nitro kit je u lexani za nakejch asi 40 000,-kc.

podle me to ma smysl spis na veliky osmivalce kde to dokaze prikrmit i na dvojnasobek vykonu. ale to je pro opravdu extremni kity.
rozhodne bych to ale chtel, hehe.
fakenick
2 macabo:
rannimu rozespani se nevyhnes, ale brko si zapalit nemusis...
Mozdik
citace:
Původní příspěvek od fakenick
2 macabo:
rannimu rozespani se nevyhnes, ale brko si zapalit nemusis...


Presne TAK !!!

PS : Aj chorí ludia by sa mali vyhnúť šoférovaniu a riadeniu strojov. Prečítaj si napr. leták od Paralenu alebo Penicilínu...
macabo
2 fakenick:
no ale aj napriek pomalym reflexom si asdnes rano za volant a co som si vsimol tak pomale reflexy su tu hlavny argument.Takze takisto jak sa tu vy bojite ze vas zhuleny zrazim tak isto sa mozem ja bat ze vy zrazite rano mna len preto ze ste nevstali vcas nato aby ste sa dpstatocne prebrali ( a nikto mi tu nehovorte ze ste rano o dve hodiny skor jak treba a cvicite a pijete kavu a neviem co este).
http://youtube.com/watch?v=tm4yGvK5AiY&feature=related
HNO
Zhulenej ridim nekdy rad a nekdy ne. A pokud ne tak se snazim za volant nelezt :D
Jinak bych rekl ze marihuana mozna ovlivni vnimani pri rizeni, ale treba ja jedu malokdy zkourenej 120 po meste, kdezto normalne s tim zasadni problem nemam. Je to nejak tak tim strachem z fizlu, je to precejenom zbytecnej pruser. Otazka je jak by to bylo kdyby to nebylo zakazany... Taky bych rekl ze je zkourenej clovek vnimavejsi, nebo spis vic zaseklej do rizeni (taky jak kdy, je rozdil dat si brko a dat si 2g).
jezdim tak vkuse, bo se tak ridi lepe, a policejtu se nebojim ! po prvni,neni to na me poznat, davaji i tak jenom fukat, a mam jednu spesl karticku :teef::flick::frog::driver:
stulOo
HNO: Niektory si ale davaju 2g do brka :D
Mishelou
Ano,moc rád. Ale nohu držím na plynu hodně zlehka a pokud vezu lidi,tak tím tuplem ;)
Dýmy
Zalezi to na okolnostech,jake je pocasi a jak jsem moc navstivenej v jine dimenzi.Nekdy je to parada a nekdy je to dobrej motokros:crazy:
Jednou sem zkusil řídit zmaštěnej v autoškole a tak nehoráznym způsobem sem to s*al, že už fakt nikdy hulit před ježděnim nebudu howgh. :)
crackonos
Mno teďka zrovna dělám autoškolu a řídit zhulenej si snad ani nedokážu představit. Člověk si musí dávat bacha na spoustu věcí a to se mi zdá v tom stavu téměř nemožný (třeba je to jenom o zkušennosti). Jednou jsme seděli u kámoše na bytě, hulíme, je dohuleno a jeden maník se za dvacet minut zvedne,že jde dělat jízdy, blázen... Kámoš zase říkal, že když dělal autoškolu, tak tam chodil jeden takovej hipík a jeden den byl mega vysmátej, tak mu instruktor řekl: Jak se na tebe tak dívám, tak ty jízdy přeložíme na jindy, co?
Dýmy
Ja jsem delal autoskolu v podstate porad zhulenej,teda pouze 2x ne a to jednou na odjezdenych hodinach a na zavereckach-jinac trenageer jedine spalenej.Hlavni je,ze nikdo nic nepoznal,ale friend na to doplatil-ten instruktor mu rikal,ze ma cerveny oci a ze to z nej tahne,tak asi vedel.Ale rikam uzijte si zhuleny zavolantem autoskoly,nez za vaseho ridicskeho opravneni,kdyz se neco stane,tak vas jentak nebude nikdo podezirat
Pupiset
Kdyz sem decentene přičmoudlej tak si za volant vlezu a i me to baví,kdyz na krupici tak se volantu vyhybam:D
poprvý jsem si vyzkoušela řízení ve zhulenosti v autoškole a jako můžu říct,že mi ta jedna jízda bohatě stačila...jako všechno je fajn,protože jak jste zkouřený tak se vám líbí,že si jen tak jedete a nemusíte jet rychle,proto je hodně lidí na tom,že jedou bezpečně,když jedou 50...ale co se týče reflexů,tak je to konec...neříkam,kdybych měla rozhodnout jestli vlézt za volant zhulená nebo ožralá,tak si toho špíčka zapálim radši než abych jela ožralá,ale jak už jsem psala,hulení za volantem by bylo skvělý,ale má tu jedinou podstatnou nevýhodu v tom,že prostě nemáte tak rychlý reflexy ať už se to týče pobírání blbých značek a nebo brždění před srnkou...a bohužel v kritických situacích vám většinou zachrání život rychlej reflex..takže jako u mě platí pravidlo,že hulim naposled tak 4hodinky před tim než pojedu a mam ten mozek a reflexy na úrovni normálu..
nero
Serte na to někoho zabijete a dáte další důvod k nelegalizaci THC a přihrajete do karet antigrowerům
saytam
To ja mám skušenosti spíš jet zhulenej a přiožralej na kole z kilometrovýho kopce kterej se točí na hlavní za bílího dne :D
měl jsem už hodně nebezpečných situací (uhejbání na poslední chvíli, brždění když mi tam něco skočí apod.). Vždycky jsem řídil zkouřenej a vždycky jsem reagoval opravdu hodně rychle. Spíáš už to bylo o automatickým (a tedy velice rychlým) reflexu, než o nějaký vědomý reakci.
Myslim si že vliv marihuany na reflexy je silně subjektivní, tzn. že každej po ní reaguje jinak.
A taky si myslim že tréninkem se to zpomalení reflexů dá kompenzovat.
Člověk musí bejt připravenej na všechno a musí předvídat. Musíš zkrátka počítat s tim, že ten před tebou najednou zabrzdí, že ti tam skočí srnka, chodec, dítě, matka s kočárkem a tak.
A btw., přiznejme, kolikrát jedem ospalý, unavený, nevyspalý apod. To ty reflexy jsou taky mizerný...
Moltres
citace:
Původní příspěvek od white-w
poprvý jsem si vyzkoušela řízení ve zhulenosti v autoškole a jako můžu říct,že mi ta jedna jízda bohatě stačila...jako všechno je fajn,protože jak jste zkouřený tak se vám líbí,že si jen tak jedete a nemusíte jet rychle,proto je hodně lidí na tom,že jedou bezpečně,když jedou 50...ale co se týče reflexů,tak je to konec...neříkam,kdybych měla rozhodnout jestli vlézt za volant zhulená nebo ožralá,tak si toho špíčka zapálim radši než abych jela ožralá,ale jak už jsem psala,hulení za volantem by bylo skvělý,ale má tu jedinou podstatnou nevýhodu v tom,že prostě nemáte tak rychlý reflexy ať už se to týče pobírání blbých značek a nebo brždění před srnkou...a bohužel v kritických situacích vám většinou zachrání život rychlej reflex..takže jako u mě platí pravidlo,že hulim naposled tak 4hodinky před tim než pojedu a mam ten mozek a reflexy na úrovni normálu..



Tak jde vidět že nemáš odježděno.. i ty reflexy časem vycvičíš, nesmíš být zhulená jak máslo největší.. to je pak problem.. Několikrát jsem potkal srnu, bažanty a jinou zvěř třeba neosvětlene cyklisty, chodce a musim zaklepat, že reflexy fungovaly vyborně.. Dělá mi spíš starost že přijdu o papíry, protože policajti mají už skoro všichni papírky na sliny a jak ti najdou thc, tak s tebou pry normalně zachazejí jak s ožralcem.. pozitivní test na thc je dojeb, kor když palim denně a mam ve slinach thc pořád, jedině že bych šel na rozbor krve a tam ti to nenajdou až deset hodin po požití.. Spoleham na to, že dost lidi nevi, že hulim, prostě nemam vizáž zkouřenky a doufam, že i policajtum nebudu připadat zkouřený, takže mi nedají test. Jiná možnost mě teď nenapadá, protože mám trávu strašně rád.. Je to ale obrovska loterie..

edit: hehe, koukam rastamane, žes mě předběhnul, ale každopádně na to mame stejny nazor
Caputo
Neřídim tak často, takže jako zábavu řízení nepovažuju. Zatim :driver: Jinak mi spukanýmu řízení problémy nedělá. Prostě se soustředim stejně jako za střízliva, protože ve střehu musíte být tak jako tak, že jo ;) A zhulenej jsem chodil už do autoškoly a šlo to v klidu :goldcup: Řidič sám musí vědět, jestli řízení zvládne nebo ne. A myslim, že je mnohem horší, když je člověk za volantem nasranej. Já pak například jezdim jako kokot...
citace:
Původní příspěvek od Caputo
A myslim, že je mnohem horší, když je člověk za volantem nasranej. Já pak například jezdim jako kokot...


amen bratře, amen
Mr. Knorr
mel sem prvni auto 4 dny - jedu pro huleni a prask ho, nedobrzdil sem. Nebyl sem zhulenej.

Jdu po hadce a flasce vodky od pritelkyne, nasranej, chci jit pesky, ona na me rve at ji odevzdam klicky od auta - to nemela delat, okamzite sem sed do auta a rosvihal ho sousedovy o plot. 1,24 promile. Sem rad, ze sem nikoho nezabil a papiry na rok v cistirne, pokuta a tak dale. Nebyl sem zhulenej.

Delam picoviny, jedem s kamosem na vyhlidku na speka - vzal sem zatacku moc rychle a najel kolem na obrubnik - asi v sedesati. novy auto. Ulomena naprava a par dalsich veci. NAstesti to bylo pojistene - Nebyl sem zhulenej

HAdka s pritelkyni - nasranej sem chtel vycouvat z ulice na sterku - ujelo mi to a napral sem prdeli sousedovi plot. Nebyl sem zhulenej.

Rekapitulace - ridim pet let, aktivne, kazdy den 100 - 200km v prazskem provozu. Nezhulenej, nasranej, unavenej nebo nemocnej ridim jako kokot. Rika mi to kazdej. Mam zakazano od pritelkyne jezdit zhulenej - vysledek? Ctyri velky nehody (tech par mensich odrenejch narazniku nepocitam) v nezhulenym stavu.

Zhulenej sem nemel ani jednu mensi, jakoukoliv kolizi. Vzdycky jsem zareagoval pohotove, byl sem soustredenej na jizdu, nedelal sem picoviny a dojel sem i se svoji posadkou v poradku do cile. Nechci huleni za volantem obhajovat - jen ukazuji svou soukromou statistiku, ktera ma pro me osobne vetsi vyznam, nez to ze nejakej dokturek v bilym plasti kterej si vzivote nezahulil rekne, ze THC snizuje pozornost o 30procent. Bohuzel moje slecna veri vic cislum od vedcu, nez tomu jak to je ve skutecnosti. NA kazdeho trava funguje jinak - to vi asi kazdej, ja ale vim ze po huleni rizeni zvladnu lepe, nez bez huleni. Tot asi vse :)

PS: Autoskola byla taky vyhulena, bylo mi 18 a o nejake zodpovednosti nemohlo byt ani rec. Zaverecne skousky taky vyhuleny a jeste sem dostal pochvalu od komisare :) Rekl bych, ze to rizeni po huleni jde krasne vytrenovat, je to jen o zvyku.


Cest fsem :)
i přesto všechno co tady píšete se mi zdá pořád neuvěřitelný,že by jste dokázali rychle zareagovat....jako ganju mam ráda,řekla bych,že má rozhodně víc plusů než mínusů,ale za volant se mi prostě nehodí.a není to tim,že bych toho měla odřízenýho málo.jako je jasný,že pokud člověk hulí denně,tak už je to oněčem jiným páč nemá až takový zhulený stavy a dokáže s THC v krvy normáloně fungovat,ale lidi co si zahulí jednou za čas a pak sednou za volant nechápu....nevim asi s tim mam jen špatný zkušenosti
citace:
Původní příspěvek od white-w
i přesto všechno co tady píšete se mi zdá pořád neuvěřitelný,že by jste dokázali rychle zareagovat....jako ganju mam ráda,řekla bych,že má rozhodně víc plusů než mínusů,ale za volant se mi prostě nehodí.a není to tim,že bych toho měla odřízenýho málo.jako je jasný,že pokud člověk hulí denně,tak už je to oněčem jiným páč nemá až takový zhulený stavy a dokáže s THC v krvy normáloně fungovat,ale lidi co si zahulí jednou za čas a pak sednou za volant nechápu....nevim asi s tim mam jen špatný zkušenosti


nojono, zbrane a auta sou polovicni zabava kdyz je clovek strizlivej...
BuFu
zdravím. to ja když se vyhulim a jezdim si tak autem po brne tak me to fakt bavi ridit i když je někdy provoz jako prase a na vesnici litat po poli skourenej to je jeste lepsi doporucuji zkusit...
mejte se a cuss
'grass'
citace:
Původní příspěvek od white-w
i přesto všechno co tady píšete se mi zdá pořád neuvěřitelný,že by jste dokázali rychle zareagovat....jako ganju mam ráda,řekla bych,že má rozhodně víc plusů než mínusů,ale za volant se mi prostě nehodí.a není to tim,že bych toho měla odřízenýho málo.jako je jasný,že pokud člověk hulí denně,tak už je to oněčem jiným páč nemá až takový zhulený stavy a dokáže s THC v krvy normáloně fungovat,ale lidi co si zahulí jednou za čas a pak sednou za volant nechápu....nevim asi s tim mam jen špatný zkušenosti


Jenodznacne s tebou souhlasim, protoze tohle je proste fakt...

Dalsi vec jsou policajti... A to je pak pekny pruser.
J@m@L
No... Raz či 2-razy som šoféroval pod vplyvom THC. Je to strašný "zmot", ale na dlhšie cesty by som to moc neriskoval :) Autom moc nejazdím (nemám vodický) :D
Nyc Diesel
JO to jo ty co moc nehulej pak si daj prda a jdou za volant...to sou tebevrazi:D
for Mad Lion...jo po policku je to nejlepsi:D
raddy
zhuleny sa dokazem sustredit na soferovanie v maximalnej miere a nielen pri beznej premavke, ale aj pri rychlej jazde ci dokonca na zavodnom okruhu. vsetko sa sustreduje na prepojenie mojich ruk a noh s autom. velakrat som si overil rychlost a spravnost svojich reakcii v kazdodennej premavke-vzdy zhuleny, inak ani nejazdim. Kazdy mesiac 4000km, 8 rokov, ziadna nehoda. Uznavam ale ze THC za volantom je silne individualne....
citace:
Původní příspěvek od raddy
zhuleny sa dokazem sustredit na soferovanie v maximalnej miere a nielen pri beznej premavke, ale aj pri rychlej jazde ci dokonca na zavodnom okruhu. vsetko sa sustreduje na prepojenie mojich ruk a noh s autom. velakrat som si overil rychlost a spravnost svojich reakcii v kazdodennej premavke-vzdy zhuleny, inak ani nejazdim. Kazdy mesiac 4000km, 8 rokov, ziadna nehoda. Uznavam ale ze THC za volantom je silne individualne....


jinak řečeno, dá se to naučit. Nic víc a nic míň.
mladejzahradnik
citace:
Původní příspěvek od Mr. Knorr

Delam picoviny, jedem s kamosem na vyhlidku na speka - vzal sem zatacku moc rychle a najel kolem na obrubnik - asi v sedesati. novy auto. Ulomena naprava a par dalsich veci. NAstesti to bylo pojistene - Nebyl sem zhulenej

Zhulenej sem nemel ani jednu mensi, jakoukoliv kolizi. Vzdycky jsem zareagoval pohotove, byl sem soustredenej na jizdu, nedelal sem picoviny a dojel sem i se svoji posadkou v poradku do cile. Nechci huleni za volantem obhajovat - jen ukazuji svou soukromou statistiku, ktera ma pro me osobne vetsi vyznam, nez to ze nejakej dokturek v bilym plasti kterej si vzivote nezahulil rekne, ze THC snizuje pozornost o 30procent. Bohuzel moje slecna veri vic cislum od vedcu, nez tomu jak to je ve skutecnosti. NA kazdeho trava funguje jinak - to vi asi kazdej, ja ale vim ze po huleni rizeni zvladnu lepe, nez bez huleni. Tot asi vse :)

PS: Autoskola byla taky vyhulena, bylo mi 18 a o nejake zodpovednosti nemohlo byt ani rec. Zaverecne skousky taky vyhuleny a jeste sem dostal pochvalu od komisare :) Rekl bych, ze to rizeni po huleni jde krasne vytrenovat, je to jen o zvyku.


Cest fsem :)



Tak s tímhle souhlasím. Když je někdo zvyklej jezdit zhulenej, tak už ví jak reaguje a přizpůsobí tomu rychlost a styl jízdy. Já hulim dýl než řídim takže když jsem dostal řidičák tak jsem začal jezdit různě po vyhlídkách a tak a většinou vždycky někdo chtěl hulit tak sem hulil taky a pak řídil.A furt znova a zvyk jsem si jezdit vypálenej. Zhulenej se snažim jezdit v klídku, v pohodě, snažim se dodržovat předpisy, abych na sebe zbytečně neupoutal pozornost beng...Taky nevypadám jako typyckej vyhul, takže když mě už staví tak to nák uhraju i když sem high:D Ale samozřejmě že to chce nákej rozumnej model, protože občas bych za volant nesed, ale někdy když musíš tak musíš. Naopak po pivku bych neřídil, protože takhle jednoduše o řidičák přijít nechci:D

Jinak proč cituju Mr.Knorra... jak se mu stala ta prihoda nahore tak se mi stalo skoro to samý... jedu z vyhlídky (nezhulenej), kámoš zamnou, tak to ženu dost rychle a najednou zatáčka doprava, brzdy, točim volant a nic, auto se klouže přímo do obrubníku, doklouzu a zastavim se zlehka o sloup... no skousim to nastartovat a najednou okolo benga... dali mi dejchnout a jeli pryc... na aute skoda pres 100tis... a to sem jel nezhulenej, takze co je lepsi... jak kdy:D bych i jezdil nezhulenej ale hulim dost takze celkem problem...
ThomasK
Tak vás zdravim no řízení za volantem.. Kupodivu v autoškole mě to ani nenapadlo, a možná to bylo tim, že jsem zrovna nehulil půl roku :-D
Takže sem dostal papíry a po 3 měsících jsem se seznámil s tim co to je jezdit zhulenej..
Jako dá se to, ale jak kdy a jak po kterym modelu a taky v jaký sem zrovna formě.. Jinak uprřednostňuju názory hulit tak 3 hod před řízenim naposled, pořádně se vysmažit, užívat si stav v klidu a pak frr za volant..
Jinak jednou jsem jel na babettě z praxe domu, zkouřenej jak papír vod svačiny :-) a předemnou jeo auto a blikalo do leva - chtělo zabočit na parkoviště.. Hlava vypálená mi nedala a začal jsem ho předjíždět, navzdory oranžově blikajícího čehosi na jeho autě :-D
Dopadlo to jak to dopadlo, ale žiju :)
JAH blessing and Peace and Love

Jen mě tak teď napadlo, že ono neni ani dost bezpečný bejt vypálenej v roly chodce :-D
Dan.Bass
Vůbec nechci obhajovat zhulenost v kombinaci s řízením, ale z mnohonásobné vlastní zkušenosti můžu skutečně potvrdit slova zde již tolikrát vyřčená, tedy že zhulen opravdu řídím bezpečněji, pradoxně soustředěněji a ještě si to víc užívám. Dokonce znám člověka-motorkáře, který jezdí na Kawě ZX-12 (180koní...) a tvrdí, že nezhulenej by za to nikdy nesednul, neboť pod vlivem je se strojem daleko spjatější, jako jedno tělo! To mohu bezezbytku potvrdit i v mém případě za volantem.
Na druhou stranu i toto je věc individuální, takže pro nezanedbatelně početnou menšinu toto vůbec nemusí platit, ba naopak! Bude se to zřejmě týkat hlavně lidí s né tak vřelým vztahem nebo talentem k řízení či zkrátka těch, kteří, jak píšete, nekouří tak často a/nebo svou zhulenost prožívají trochu jinak. Ono mimochodem povšechně dost záleží i na výběru modelu (doporučuju sativy...).
Otázku silničních kontrol neřeším, tam bychom "nadejchali" (napapírkovali) všichni bez ohledu na to, jestli dodržujeme strikně zásadu "omamné látky k řízení nepatří"...
Ještě poslední poznámku: nejvhodnější auto pro zhulenecké settingování a následné řízení je dle mého velký a prostorný vůz s automatickou převodovkou a tempomatem (vlastní zkušenost), ačkoli sám jsem zastáncem manuálu...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma