Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 
THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec? - Klikni zde pro originální téma
jiste ze bych se dokazal podivat do zrcadla kdybych nekoho sestrelil skourenej, neni v tom pro me rozdil jestli sem zkourenej nebo strizlivej, vzdy je to moje chyba, ne chyba drogy.
HA-de-SH
to je jasny, ze je to tvoje chyba (...byla by). Nicmene sance nekoho sestrelit, kdyz si skourenej ponekud vzrusta (duvody jsou badatelne...). A dle meho jenom hlupak muze neco takoveho riskovat.
nemam jedinyho kamarada kerej by nekouril kdyz ridi. spis naopak podobne jako ja za strizliva ridit nechtej. spis mi prijde ze to je jako bych boural pod vlivem kavy, nebo nikotinu. proste latky kery bezne celej den konzumuju a neprikladam jim zadnou vahu. travu taky kourim vod rana. prece neprestanu ridit jen kuli tomu? mam to do prace sockou mozna skoro dve hodiny. a namerit mi to muzou i strizlivymu, takze to stejne nema cenu resit. jezdim dokud mi fizl nerekne ,, tohjle mi oliznete,, pak slusne odmutnu a koncim na rok z rizenim.
HA-de-SH
Tady vubec nejde o cajty a naky postihy, tady jde o tvou osobni zodpovednost za sebe i ostatni. Tobe (i tvym kamosum) drzim palce, aby se jim ani nikomu dalsimu nic nestalo...

holt co clovek to nazor, ale z tohohle mam fakt strach. Taky sem jel na koncert zhruba 150km po speku co sem dal asi nekolik hodin predem, je fakt ze si to clovek "vic uzije". Ale dekuju Bohu, ze se nic nestalo a napriste si to hodlam hlidat, abych se do takovyhle prekerni situace nedostal...
je fakt rozdil v tom jak kouris, ja se skourenej ridit ucil. pamatuju si to jako dnes, kamarad co me to ucil se mnou zajel na naky misto, stocil poradny brko a posadil me za to a jed kurva chlape, stejne hulis porad a jezdit budes muset.
pak si vzpominam jak sem si poridil prvni auto, MB W126 560 SEL tenkrat z naftovim trikilem, nechal sem to dat zpatky do puvodniho stavu, tedy vratit tam V8ku s objemem 5,5L a vykonem 300PS, kdyz mi ji kamarad mechanik predaval (byla to moje prvni V8ka) tak ubalil poradny brko a auto mi predal az po nem. bylo to uzasny, sqelej zaber hned od spoda, par zatacek normalne a pak uz pomalu pekne pod plynem. (samo ze na prehlednejch usekach) pak prislo prvni necekany pretoceni a ja sem pochopil ze se mam takovyho auta spis bat. myslim ze mam celkem cit pro silny auta a zazil sem i hodne syrovy prasarny typu vysokobjemovej osmival z kroutakem 560Nm na trirychlostnim automatu, kdo zazil asi vi......
bloss
Podle mě je to hodně o zvyku (pokud někdo přehulený musí jezdit denně, tak mu to pak po nějaké době nějak extra nevadí, že)

J
clandestino
Neřídím rád zhulený. Dělám to jen v nejnutnějších případech - sjet od "feťáckýho doupěte" domů, vím totiž, že mám zpomalený reflexy a nechci si kazit zbytek života tím, že někomu ublížím a budu si vyčítat "bez toho skla by se to nestalo". Vůbec neuznávám ježdění pod vlivem jen tak pro zábavu - se svým životem ať si každý dělá co chce, ale nesmí to odnést ostatní.
GrandmammGANJA
Ako sa piše aj vyššie,ked to človek robi streotypne,je to praca ako každá iná.
Ja napriklad riadim zhuleny rad,ale nemožem zase pred jazdou fayčit napr.njaky Mazaar a pod.Musi to byt take lightove,pohodove
hulenje . . .potom si tu jazdu ešte vjav vychutnavam a u mna
na pozornost GANJA vpliv moc nemá !

Zdar !
Dela_Negro
grandmammGANJA:presne tak...brcicko staci a jsem vic koncetrovanejnez normale...
4C3
HA-de-SH a clandestino maj jako jedny z mala opravdu rozumnej nazor. muzete stokrat rikat, ze po huleni jezdite lip a soustredenejc, ale kdyz by se neco opravdu stalo (i kdyby to nebylo vasi vinou, ale treba chybou chodce), tak byste pak do konce zivota premitali, jestli kdybyste bejvali nehulili tak to precejenom nemohlo dopadnout jinak...
za 6 let co jezdim autem (za celou dobu jedina "pokuta" 100Kc :)) jsem ridil zhulenej tak dvakrat, kdyz nebylo jinyho zbyti, jak se dostat domu...
Moltres
4C3 a jeho sorta- nejďte furt do lidí, co řídí zhulení, stejně to těžko změníš, takhle se točí furt dokola výčitky versus požitky.. A byl bych fakt zvědavý, kolik z Vás způsobilo nehodu pod vlivem, a jestli za to ten vliv mohl.. Takhle to je samé kdyby...
Dela_Negro
4C3:presne tak ty,nebo kdokoliv jinej,muze rikat,ze jezdi uplne v klidku ,bez toho aby si zacadil....a ja tomu treba neverim,protoze znam tyhle pripady na silnici...nikdy jsem nikoho neohrozil,chodce poustim,pozor davam....takze kdyz tobe to nedela dobre,ok,nekurto a nerid...ale me osobne to nejak zvlast nevadi...nemluvime tu o gramovych brkach snad ne???to je snad jasny,ze malokdo vleze po vykoureni do auta a ridi...


ja s tim nemam problem,jezdim kazdej den rano i vecer,tak 60km za den nekdy vic a reknu ti,nejvetsi strach mam z toho,kteryho kretena potkam na proti sobe a je mi jedno,kdyz ten kreten jede proti me jestli je zhulenej,ozralej,strizlivej,nebo teplej:)proste nemuzu nic delat ani kdybych byl zhulenej,ozralej,strizlivej a nebo teplej...leda tak zabrzdit a to udelam v kazdym pripade...

co jinyho se muze stat,kdyz nepocitas s nahodama...to neovlivnis ani strizlivej,fakt promin,ale verim tomu,ze kdyby mi nekdo zmeril jizdu v aute s tim,ze bych mel nahle zastavit,myslim,ze bych na tombyl lip zhulenej,kazdopadne ja se tak ucil ridit,od prvni jizdy v autoskole,byl jsem nervni jak blazen a tohle mi docela poomahalo....nehodam se nevyhnes....podle me plati,hlavne nebejt magor...
dulezity je jezdit v poradnym aute, ostatni je druhorady tady je video na kerym simulujou nrazy na dalnici ve vysokejch rychlostech. vsimnete si ty korsy, lidi by byly vsichni na mist mrtvi a pak do tohho napali mercedes W126 tam by naopak vsichni bez zavaznejsich poraneni prezili, dokonce se nezdeformovali ani predni dvere. mercedes sel pekne nahoru tak jak to ma bejt. miluju Sclasse uz jen proto ze sou koncipovany tak aby posadka prezila a to i na ukor tech ostatnich ucastniku havarie. auta sou bezpecny. ale golf a corsa a podobny nejsou auta.
http://www.youtube.com/watch?v=Mxij8gTpm7o
rajder:je to tak vyrobci uvadej vysledky crahtestu ale ze je to poze vysledek dany tridy moc neuvadej. vono se neni moc cim chlubit kdyz nejvic hvezdicek naberes pri srazce s chodcem.
ten mercedes je W126 Sclasse (1979 - 1991) prvni auto u keryho se delali crashtesty tak jak je zname dnes. hmotnost vozu z posadkou je pres dve tuny a delka vozu 5metru. asi by nevycouval ale rozhodne nesel posadce motor na klin a podobny veci jaky by zazila lidi v corse.
mimochodem mercedes taky jako prvni pouzil ABS a o to v roce 1978 v modelu Sclasse W116.
nejzajimavejsi auto podle me ale je rozhodne mercedes W140, lidove mamut. tahle potvora se delala 1992 -1998. mela takovou roztomilou vlastnost ze si jiny auta pri narazu lisovala pod sebe. rikalo se tomu nesolidarnost z mensimi vozy. tahle o neco vic jak 5ti metrova a dvou tunova potvora je podle me nejbezpecnejsi osobni auto vubec. je veliky masivni dvere sou tak velky a tezky ze musej mit automaticky dorazy zamku, ma to lepeny bocni skla a podobne. nejsilnejsi motorizace je V12 600 (408ps/580Nm) vysoky vykon je prece prvek aktivni bezpeci. vyrobce slibuje ze v zdau sedici clovek by mel paklize je pripoutany prezit naraz do statickeho cile ve 160km/h. Diana nebyla pripoutana.
W140ce a apodobnejm autum se dnes rika agresivni vozy, jejich majitele sou zpravidla v zahranici znevyhodnovani na povinem rucena a dalsich danich. kdyz v nemecku kdysi zverejnili ukazky testu kde od sebe celen narazeli mamut versus golf3. vysledek strasnej ac to bylo 50km/h na 50km/h tak posadka golfu by byla 4 mrtvolky a v mamutu zcela bez poskozeni posadky. tenkrat nastala strasne histerie v nemecku a lidi na ulici ve velkym vobjizdeli mamuty korunou a prorezaveli jim pneu.
este pro zajimavost mamut je jediny auto v nemecku kerymu nedej benga pokutu kdyz stoji dvema kolama na chodniku. je to nepsany pravidlo platici jen u W140tek pac sou moc siroky.
foto W140
jasne to chapu. sem clen mercedes benz klubu CR. (slusnej klub s pravidelnejma srazama v pondeli v automotivbohemia a silnou podporou z nemecka. u me je mercedes proste postizeni. a cim starsi tim lip. byl sem hrdym majitelem prekrasne W126 560SEL 1991 a pozdej W116 450SEL 6,9 1977. uzasny silny osmihrnky.
musim si to uzit dokud je benzin. alternativni paliva se mi hnusej. este tak metylakohol nebo kerosin ale to je na specialy.
Dela_Negro
rajder:to ja mam opacne smysleni,ja radsi velkou prostornou karu,nez nejaky nakupni vozik...

Myslim,ze kazde chodec ktery koliduje s autem,tak nema moc sanci,at je velke male,nebo stredni...
Nejsem sice vyznavacem Mercedesa,spis mw,ale to je v celku jednu,proste mam rad silny kary...

Mad lion:nemas nejaky crash testy volva a medaka???nejaky takovy jsem tusim nekde videl...nebyl to zase takovy rozdil a volvicko na tom bylo mozna jeste lip...
Podle me je nebezpecnejsi znacka kary volvo,prece jen ty stada sobu..:),ale nevim,zase tolik do toho nevidim..
jedna vec kera pro me znamena rict volvu nee. a to je absence zadniho nahonu. to miluju proto pro me existujou jen MB a BMW.
jinak volva opravdu patrej k nejbezpecnejsim autum spolu ze saaby ale opet ve sve tride. ja mluvil o Sclasse, tedy nejvetsim modelu MB srovnatelna je z beznejch aut jen BMW 7 a audi A8. a z nich je podle me nejlepsi W140ka. potvora kera te necha prezit na ukor ostatnich.
volvo myslim nema model vozu stejen tridy. asi ani S80ka neni tataz trida.
rajder: jo W119kqa je uzasny auto (mam rad zabery ze starejch dilu dallasu, v titulkach na zacaatku jich tam par je.
ja dokonce vlastnil W116ku 450SEL 6,9. coz je z omezeny serie pouze 7000 kusu obsahuje uzasny 7militrovy osmivalec s vykonem 285ps a 560Nm a to vse na trirychlostnim automatu (1ka do 110km/h,2ka 170km/h) este to melo hydropneumatickej podvozek. delalo to z toho neovladatelnej stroj z velkou hmotnosti a vykonem stupidne rozlozenym na pouhe tri rychlosti. uzasnej stroj za neuveritelny penize kdyz byl novej. v cechach sou tak 4 kousky. je to dokonce nejvetsi seriovej osmivalec po druhy svetovy vyrobenej v evrope. ja ho mel v pred renovacnim stavu, spatna kastle ale perfektni technika vcetne zvedani podvozku a doknce i klimatizace. vse fungovalo. skvelej stroj akorat zrenovovanej zacina na 20 000euro za neaztak peknej kus.
mercedes to nejni jen znacka, je to nejstarsi vyrobce automobilu na svete ze skvelou tradici a povesti stroje co neco vydrzi (plati o strsich modelech)
Gottlieb Daimler a Karl Benz
Emil Jellinek a jeho dcera Mercedes
Dela_Negro
rajdr:no petimetrovy obludy jsem nemyslel....:)spis jen vetsi kary....proste do tich 4,60m:)

To ne,kdo chodi pesky neni socko,ale obcas ten chodec je pekne vypatlanej,co si budem povidat.
Ja bych volil stejne,radsi volvicko.

Mad lion:Myslim,ze volvo takovy auto nema...to je fakt,ale ted sem videl c90 nebo tak nejak a to je luxus karecka,takovej offroadek...
JosefCorrino
Řídit zhulenej ? Jde o to jak moc, když si dam jen rani brcko tak v pohodě, když ale zahulim vic tak neriskuju.

Kámoš dokonce zhulenej řídí skvěle, nezhulenej je na pěst.
GrandmammGANJA
v
ak.oc
citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
[B]jedna vec kera pro me znamena rict volvu nee. a to je absence zadniho nahonu.


Ale copak modelovy rady 7xx a 9xx nemaj nahon na zadek? Dokonce prvni rada 850 se delala s nahonem na zadek, az pote se zacal preferovat nahon na predek ( pro nekoho vysvobozeni, pro me zklamani ). Jinak nevim co budu delat az dojdou pocitvy volva. Jo a nafta patri do nakladaku a zemedelskejch stroju, rozhodne ne do auta ;) ( no flame )

Jinak aby to nebyl uplnej OT. K rizeni ve zhulenosti kdyz jedu od kamose kousek 3km tak pojedu ve stavu, ale kdyz bych mel jet streku nekam do horni dolni, tak je jasny ze urcite hulit nebudu.
jo, mas pravdu. stary volva maj nahon na zadek. nevim proc se na to vykaslali, vzhledem k dlouhy zime u nich bych cekal ze prejdou na ctyrkolky. s tou naftou souhlasim, akorat si myslim ze patri i do offroadu.
LSD25
neviem či ste to zachytili ale asi pred rokom na tv prima v autosalone testovali dvoch profesionálnych vodičov, jednému dali tuším 2-4 deci rumu a druhý musel sfajčit stovkového jointa ,čo je dost si myslým, a dopadlo to asi 1:1
JosefCorrino
citace:
Původní příspěvek od LSD25
neviem či ste to zachytili ale asi pred rokom na tv prima v autosalone testovali dvoch profesionálnych vodičov, jednému dali tuším 2-4 deci rumu a druhý musel sfajčit stovkového jointa ,čo je dost si myslým, a dopadlo to asi 1:1


neber to zle, ale čtu od tebe právě druhej příspěvek a jeden větší blbost než druhej. Opravdu si myslíš, že by tv prima někomu dala marihuanu, která je nelegální drogou a ještě to vysílala v TV ?

Asi stejná blbost jako to jak jsi někde psal že do tebe vrazil holub či co když si seděl na lavičce.

Jinak jsem se ptal hodně známích jak to mají s hulením a řízením a všichni mají názor cca jako já, řídit zhulenej je v pohodě, pokud to nepřeženete. (všichni to tak také praktikují)
Wokap
2 JosefCorrino: LSD25 hovoří pravdu - tenhle autosalon jsem viděl taky... Pokud nemáš podklady, tak neútoč...
JosefCorrino
citace:
Původní příspěvek od Wokap
2 JosefCorrino: LSD25 hovoří pravdu - tenhle autosalon jsem viděl taky... Pokud nemáš podklady, tak neútoč...


heh tak to bych fakt nevěřil - timto se LSD25 omlouvám, nevěřil bych, že televize udělá něco nelegálního a ještě natočí a odvsílá.

Jinak brutál zážitek při řízení zhulenej. Kámoš i já sme si dali brčko a pak sem řídil a na dálnici nějaká pi*a zablokovala skoro všechny pruhy páč si uvědomila pozdě, že vyjíždí ... mno a jak se tedy všechny auta v koloně courali 1 pruhem, tak při průjezdu kolem ni kámoš stáhl okýnko a říká:

"vymrdala sis pěkný autíčko, v posteli seš asi dobrá, ale ještě jednou tě potkám za volantem a vyklepu ti prdel tak, že si už do auta nesedneš."

dodávám, že to byla krásná blondýnka za volantem luxusního mercedesu

sme se pak v autě řehtali jak blbý celou cestu
JosefCorrino: dyť tohle udělali i na iDnes, takže ono to nebude tak horký
ak.oc
jenze opet je to test netest, ten reporter urcite nehuli "24/7/365", takze na nej to pusobi uplne jjinak nez na nekoho kdo uziva kazdej den, takze je to neobjektivni.
jet decentně zhulenej na motorce je bomba :)
v autě se mi to moc nelíbí....jednou před jízdama v autoškole jsem dal s kámošem 2špeky s tím že za 4hodky budu v klidu ale nebyl sem.... pořád sem čuměl jenom dopředu a nevnímal sem že jedu třeba po prostředku silnice...
DeathCell
jakože ja se snažim při řízení tomudle stavu zabránit,ale když už jedu zhulena ,tak je pravda,jak už tady mnoho lidi psalo,že mě připadá jako bych byla v ňáký hře...fakt to tak i proživam...na motorku bych si netroufla:angel:
Tak nejprve OT

citace:
Původní příspěvek od JosefCorrino



Asi stejná blbost jako to jak jsi někde psal že do tebe vrazil holub či co když si seděl na lavičce.


O mě se taky jeden holub zabil...prostě jdu do školy a najednou proti mě letí holub...a přímo na mě...tak mnou nějakej reflex cukne a rychle cuknu doprava abych to nedostal holubem do břicha a holubovi to taky došlo a zahnul k jeho smůle doleva ...takže se o mě rozsekal, chvilku se cukal na zemi, tak jsem mu raději produpnul hlavu, aby se netrápil...

A k tématu: zhulenej řídím nerad, protože vím, že zbořit se můžu kdykoliv a nechtěl bych se dostat do situace, že třeba někoho přejedu (i když třeba bez jakýhokoliv mého zavinění) ... koho potom bude zajímat, že po trávě jezdím mnohem bezpečněji? V TV NOVA bude reportáž řidič pod vlivem marihuany zabil dítě ... je to dobrý pro image hulení? Podle mě ne a tak to nedělám...
smoke4ever
no pocit je to hezký ale pořád tam je ten blok kdy se bojím aby se něco nestalo, předce jenom reflexy jsou zpomalené... jak tu kdysi někdo říkal - je to strašná pohodička dokud se něco neposere....
LSD25
2 JosefCorrino: to nebol holub ale vrabec, a asi mal dačo s krídlom tak preto stratil výšku a stretli sme sa :)

a sfajčený jazdit možem ale že by ma to bavilo to neviem, a ked pri tom ešte telefonujem ,tak bud nevnímam cestu alebo telefonujúceho, čo može byt nebezpečné hlavne v noci
krivkin
já si dám brčko rád předtím než jedu autem - pustím si nějakou pohodovou muziku a vyloženě si to užívám, žádný divočiny, člověku připadá, že pak jede moc rychle a tak aspoň dodržuju předepsanou rychlost :-)
Robie
to jo...dycky jezdim z práce stejnou trasu a jezdim 90 aby to žralo co nejmíň...normálně se mi zdá jako že se fakt vleču, ale když se zhulim tak je ta 90ka na mně rychlá, připadám si že letim :o))
tak pani obrzmrdi z evropskyho parlamentu nam asi brzo predstavej takovou zmrdskost ze normalnimu cloveku musi rozum stat. todle je uz fakt na emigraci do jizni ameriky.
mrdat europralament do prdele, pekne na sucho a nejlip este prisipavat pisek.

http://auto.idnes.cz/europarlament-...33_automoto_fdv
sancha
imho výstřel do tmy snaha nějakýho debílka kerá se v nejbližších dlouhých letech imho totál nechytne . ohledně tý rychlosti teda
ale uz jen to ze to ty kreteny napadne...
brrr.
sancha> co ta E30ca co sem ti posilal? dobry peklo, ne?
TeCZko
citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
tak pani obrzmrdi z evropskyho parlamentu nam asi brzo predstavej takovou zmrdskost ze normalnimu cloveku musi rozum stat. todle je uz fakt na emigraci do jizni ameriky.
mrdat europralament do prdele, pekne na sucho a nejlip este prisipavat pisek.

http://auto.idnes.cz/europarlament-...33_automoto_fdv


tak tohle neprojde, to si automobilky urcite nejak pojisti :)

jinak zhulenej neridim, vsude vidim policajty a chytam trochu schizu... na druhou stranu opravdu dodrzuju predpisy :D
Leorick
Pohodka je nas maly zavod kdy dame speka a pak to rozpalime autem z kopce po okraj vesnice, pak vyradime a cekame az kam dojedem. Vetsinou zavod konci kdyz uz auto tlacime i ocima a lidi to prestane bavit kdyz uz auto jede nejakou dobu tak 10km/h...kazdopadne rekordni dojezdy jsou monitorovany...pripojit se muze kdokoli z okoli RpR :-D
Můj styl jízdy vyžaduje rychlé a přesné reakce. Takže bez čisté hlavy za volant nesedám!
Hanulkááá
citace:
Původní příspěvek od Leorick
Pohodka je nas maly zavod kdy dame speka a pak to rozpalime autem z kopce po okraj vesnice, pak vyradime a cekame az kam dojedem. Vetsinou zavod konci kdyz uz auto tlacime i ocima a lidi to prestane bavit kdyz uz auto jede nejakou dobu tak 10km/h...kazdopadne rekordni dojezdy jsou monitorovany...pripojit se muze kdokoli z okoli RpR :-D


Hmmmm,to by mě moc nebavilo,když pominu to,že rozpálít to až před okrav vesnice,není moc bezpečny(myslím pro ostatní lidi,vy se klidně vysekejte).Doufam,že vám za chvilku seberou řidičaky a dostanete pořadny pokuty....Hlavně,že je to fast and furious,že?:rolleyes:
citace:
Původní příspěvek od Leorick
Pohodka je nas maly zavod kdy dame speka a pak to rozpalime autem z kopce po okraj vesnice, pak vyradime a cekame az kam dojedem. Vetsinou zavod konci kdyz uz auto tlacime i ocima a lidi to prestane bavit kdyz uz auto jede nejakou dobu tak 10km/h...kazdopadne rekordni dojezdy jsou monitorovany...pripojit se muze kdokoli z okoli RpR :-D

muhehé :mutant: koukám, že nejsem sám, kdo takhle závodí :D
Hanulkááá
citace:
Původní příspěvek od Endorfin

muhehé :mutant: koukám, že nejsem sám, kdo takhle závodí :D


Mužeš mi prosim tě říct v jaké rychlost do te vesnice vjíždíte?:eek:
to bych nemohl ridit vubec, heheee.
kurva jak to delate ze ste pres den strizlivy a muzete vlizt do auta z cistou hlavou...
Hanulkáááá:ne

mám rozbitej tachometr :mutant:
hanulkaaa> takle osklive moralizovat? auto je zabava a provoz na pozemni komunikaci boj, kdo se boji at jezdi sockou. co si na jizni spojce neurves to nemas....
Hanulkááá
Endorfin:takovy věci se dělají v 18,ne ve 24;)...

Mad:tobě se zdá normální vjíždět do vesnice např.120km/hod?:eek: uřčitě víš,jaká je zhruba brzdná draha(jasny,že u každyho auta je jiná,ale jen tak zhruba),vletí ti tam nějaky maly děcko,což už jsem viděla hodněkrát a myslíš,že to ubrzdíš?:eek: jasny,že se řídí pro zabavu,ale nesmím ohrožovat ostatní!!!
Hanulkááá:kdo ti to řekl prosimtě?Osmnáctky můžou a já ne.... tý brdoooo
Hanulkááá
citace:
Původní příspěvek od Endorfin
Hanulkááá:kdo ti to řekl prosimtě?Osmnáctky můžou a já ne.... tý brdoooo


U mladych 18 letých to je věkem,ještě nemají moc rozumu,ve 24 už by nějak mít měli;)
Hanulkááá:hmmm, "mít měli" to mi jako někdo něco přikazuje zezhora... sorry, já se nedržim norem a proto taky občas kouřím trávu ;)
je mi 27 a rozum rozhodne nemam. sem malej kluk co si muze hrat z hrackama pro vleky, treba 300konova Sklada, nebo malej nalaplej baden z predimenzovanym motorem kterej se do toho raci ani nedaval.

tohle je treba idealni hracka pro maly kluky.
http://www.ssperformance.no/e30film.htm
Hanulkááá
Endorfin:prostě si v tehle věci nerozumíme,jen tvrdím,že vjíždět do vesnice např.120km/hod je kravina a absolutně nechapu,co ztoho máš?:eek: Nevim co to má společnyho s nějakyma normama a trávou?:eek:,takže jsem to pochopila tak,že když je někde padesátka,tak ty tam prostě těch padesat jet nemužeš,aby jsi náhodou neřídil podle předpisů,nebo jak teda?

Edit:těch 24 bylo myšleny na endorfina,má to napsany v profilu...
Hanulkááá:proč teda myslíš, že bych měl mít ve 24 rozum?Co to podle tebe jééé mít rozum?Nikdy jsem neřekl, že jezdim 120 ve vesnici, kdes na to prosimtě přišla? už to neřeš nebo se tu zas budem topit ve sračkách.
Hanulkááá
O.K už to řešit nebudu,prostě se neshodneme:)...je tam napsany např.120km/hod to jsem tipla,protože jsi tu rychlost napsat nechtěl.Podle mě u řízení znamená mít rozum to,brát ohledy na ostatní a snažit se jezdit bezpečně,abych neohrožovala ostatní.Nevim jak ty,ale já bych nedokazala žít s pocitem,že jsem srazila nějaky maly dítě,kvuli tomu,že jsem jela zbytečně rychle...,tak ti alespon popřeju jízdy bez nehody;)
Hanulkááá:uklidnim tě, ani jeden bod mi nechybí, nikdy jsem nikoho nesrazil ani nehodu jsem neměl a autem jezdim od svých desíti let :)
hanulka> cim prosimte jezdis? hadal bych tak smarta u keryho je meznich 90km/h. bezpecne, uzkostlive podle predpisu... ridila si uz nekdy neco trochu rychlyho a zabavnyho? s takovejma vecma se obvykle da jezdit bezpecne i ve visich rychlostech. nejenom pade...
Hanulkááá
Mad Lion:auto nemám,ale jezdím s autem přítele A4 1.8T,smart se mi moc nelíbí:),podle předpisu určitě nejezdím,ale taky zbytečně neriskuju.Když nekoho srazíš ve 100km/hod,tak si myslím,že je horší ho srazit těžkym staršim BMW,než malinkym smartem:)
hanulka> no smart je v kilu hodne na hranici, je nestabilni nesedi...
kdyz pojedu v M3ce mam k dipozici nekolika nasobne lepsi podvozek, o moc lepsi brzdy auto se chova kultivovane a pri razantnim brzdeni se nevlni a neujizdi do strany ma zadni nahon coz znamena ze smyk se resi intuitivne auto reaguje mnohem lepe a mas veci sanci uhnout nebo zabrzdit.
kamarad je na subaru. ma 340 konovou imprezu. jel sem v tom. akcelerace zajimava ale ne zas tak moc. co me opravdu rosekalo sou ty priserne jedovaty brzdy kery v normalnich autech moc nejsou. daj se s tim delat neskutecny prasarny a se slusnou kontrolou. to je ten rozdil mezi beznejma posunovatkama a autama.
jinak ja hodne rad silny auta ale spis limuziny nez sportovni.
bomboliny
...to ja rad ridim totalne zhulenej ja sem na to zviklej tady na vesnici moc aut nejezdi tak to je v pohode
winny
raději zhulen-než li po chlastu,ale nedoporučuji ani jedno
Zelinář
citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Ridit zhulenej? Nikdy, z principu ne, fuj fuj fuj, proste to nedelam!!!
edit: :frog:


souhlasím :D
redzero
ač je to špatný(zakony) řídim zmaštěnej, vic než často, téměř pořád, když jezdíte autem denně tak vam ani nic ineho nezbyde. to, že jezdím bezpečněji a ohleduplněji zkuřenej neni jen muj nazor, kamoši mi to taky řikaji. s alkoholem nesrovnatelné(jednou sem řidil po 2 pivkách:)noa řeknu vám, vždyť znáte sam........, zaznamenáváte nasobě větší agresivitu?! určitě myslím, zkouřenej naopak:), tim nechci řict že ganja za volant patří, ale.......
nojono
oou yes .. riding in high is the best.. ale jen na motorce :afro:
tak co zkurky, co by ste delali vy? zastavili nebo mu nalozili este na zpatecku? mel kliku ze to byl matiz, stat se to me tak pres nej dou skoro dve tuny a ne posranejch 800kilo.
http://www.bleskovky.sk/cl/10/16652...-presiel-chlapa
nojono
Mad Lion: ttj.. Skalica, to je Afganistán :punk: holt divocí bratia slováci ;)
Rory
no to neposkytnutí pomoci to mu dokážou, ale to ublížení MAXIMÁLNĚ NEUMYSLNÝ, pač pokud to právník vezme do ruky jak má, tak chudák zmlácenej se uchýlil do svého vozu, byl zmaten a potlučen... no a najednou útočníci pokračovali v útoku na jeho vůz, řidič se lekl a při pomyšlení na to jakej dostane náklad šlápl plyn co to šlo... pohoda za to mu nic neudělaji..
rajder> nojono, jasna obrana... ale v tu chvili podle pravniku uz nepokracoval utok na ridice ale jen na jeho majetek a ten nemuzes branit za cenu zraneni utocnika. navic tu mame ujeti z mista nehody a neposkytnuti prvni pomoci, je uz jedno ze utocnikovi jehoz kamaradi by mu asi rozsekali drzku na kasi.
zijem ve srackach a lepsi to nebude.
preju ridicovi kurva dobryho pravnika.
nojo ale to mi prijede ze media nak neudelaly. je to proste velka sranda ty nase zakony.
jestli vono se nevyplati se v tom naucit trochu chodit a bej malicko vychcanej hajzlik....
Rory
ujetí od místa nehody je to nejmín co ho sere (jinač to bylo na SLOVENSKU taže si nejsem jistej legislativou), jinač musí to hrát že to že ho přejel byl jasnej důsledek toho že ho ztloukli (udělalo se mu zle, zatočila hlava, leknutí, panika.. v žádným případě to nesmí státní zástupce protlačit jako "odvetu" to by bylo v piči...
redzero
pročitam si toto tema, mam dotaz na "Hanulkááá" na str. 24 třetí odkaz zvrchu... když někoho srazíš ve 100km rychlosti tak myslim si vubec nezalezi jakym autem ho sejmeš, nemyslíš?:) ale v pohodě...:)
redzero
anebo Hanulkoooo myslis když nekoho sejmes ve stovce smártem tak že to přežije nebo jak jako??? no ja to fakt vubec nnechapu no.........:(:(:(:(:(
Moje
citace:
Původní příspěvek od redzero
pročitam si toto tema, mam dotaz na "Hanulkááá" na str. 24 třetí odkaz zvrchu... když někoho srazíš ve 100km rychlosti tak myslim si vubec nezalezi jakym autem ho sejmeš, nemyslíš?:) ale v pohodě...:)


tak to seš panáčku na omylu!!!hodně záleží jakym autem ho sejmeš ale nejvíc záleží jak ho trefíš,Nemyslíš:) ale v pohodě...;) :rejp:

btw:nebo se chceš hádat????:D:D:D
redzero
ve stovce ses kaputt, to mi nerikej
Moje
ne nejseš to ti řikám!
v kilu je to uz stejne jedno. bych se spis bal aby me v tom smartu ta mrtvola este nerozmlatila.
nejveci prasarna sou terenaky s ramem. vite na co je ram? nema vubec zadnej vliv pri bouracce, na to je uchycenej malo. je tam pouze a jen na rozrazeni zvere. proto se montujou prevazne na terenaky. kdyz tim lousknes chodce je na sracky ale nemas moc pomackany auto, hehe.
v australii to maj i luxusni limosky bo jim tam v noci mimo mesto skacou skrz celni sklo na klin klokani. dou po svetle. a proc mit furt znceny svetla a masku, ze?
redzero
moje = ok, dobře, ty mi tvrdíš že 100km rychlost za volantem nemusí býti smrtelná.... promin ale plácáš tady totální hovna. Např jak dopravka snizila rychlost v obci z 60 na 50 km za hod. proč? protože je o 40% větši pravdepodobnost na prežití.. ve 100 km rychlosti vůbec nezáleží čím tě srazí... jestli popelnící nebo hummrem... je to taková rychlost kerou proste neprezijes, rozmrdá tě to, tak to je, zjisti si votom prosimte neco a pak tu suvereně mužeš pronašet takovehle moudra. nepočítám že by človek, kereho srazim měl jeste nejakou sčitaci rychlost proti mě sám, jako že by bežel treba 20 km/h proti mě v tom pripade by se rychlost jasne ze + , ale to je vyloučene:D:D ne vpoho, jestli tu máš ještě něco(nebo někdo) připravene na svou obhajobu, prosim.... toto je ale FAKT, diskutabilni to bohužel neni, ale jsem zvědav na tvuj nazor
Moje
citace:
Původní příspěvek od redzero
moje = ok, dobře, ty mi tvrdíš že 100km rychlost za volantem nemusí býti smrtelná.... promin ale plácáš tady totální hovna. Např jak dopravka snizila rychlost v obci z 60 na 50 km za hod. proč? protože je o 40% větši pravdepodobnost na prežití.. ve 100 km rychlosti vůbec nezáleží čím tě srazí... jestli popelnící nebo hummrem... je to taková rychlost kerou proste neprezijes, rozmrdá tě to, tak to je, zjisti si votom prosimte neco a pak tu suvereně mužeš pronašet takovehle moudra. nepočítám že by človek, kereho srazim měl jeste nejakou sčitaci rychlost proti mě sám, jako že by bežel treba 20 km/h proti mě v tom pripade by se rychlost jasne ze + , ale to je vyloučene:D:D ne vpoho, jestli tu máš ještě něco(nebo někdo) připravene na svou obhajobu, prosim.... toto je ale FAKT, diskutabilni to bohužel neni, ale jsem zvědav na tvuj nazor


hh seš uplně mimo mísu,máš to zažitý?ne?tak nemel blbosti ty hopere!
Mě je uplně ukradený co si o tom myslí ňákej týpek s hoperskou ledvinkou,ti prostě řikám že mám kámoše co ho takhle srazil jeden taxikář a žije!!!není sice 100% po zdravotní strance ale o tom tady nebyla řeč,řeč byla o přežití!Je velkej rozdíl jestli to schytáš nešikovně pod nohy a nebo to schytáš šikovně na zadá a převališ se přes káru a to i ve 100km/h,chápeš ty jebo ;)
redzero
moje= nejsíše si nekde slysel, ze při střetu dvou objektů záleží na hmotnosti... to ano, ale v připadě, že se střetnou treba 2 auta - hummer a smart, zde na hmotnosti jasně že záleží.... představ si že by tě smetla koule vážící 700kg která by letěla 100km/h a přestav si kdyby ta koule vážila 2500kg ale rychlost by měla také 100km/h... myslíš že ten rozdíl (1800kg) hraje v tomto případě nějakou roli... hoď sem přispěvek se svoji obhajobou anebo rači nepiš,promin opět zde se opět projevila má cholerická povaha že sem to takhle rozepsal,když vim že mam 100% pravdu a někdo tvrdi opak tak si sva prava silně hajim,:) to mam v povaze.. a když si už s tim začal, koukej napsat:):):)
Moje
hh ty pořad nechápeš že v karoserii sou určity strategický místa že?a že karoserie není ňáká tvoje koule:wink:
A to že když porazíš člověka že to není jak když naražíš do stromu...


A zdůrazňuju je důležitý čim a jak a z jakýho uhlu to danej objekt schytá!!!
moje> tvuj kamarad mel takovou kliku ze muze ejt rad na 99,9 procenta nemas pri srazce s autem jako chodec sanci kdyz je rychlost kilo. ze taxikar tvrdil ze ho vzal v kilu nic neznamena. vim jak vypada bouracka v nebrzdenejch 50ti. skoro vzdy este stacis aspon na chvilku skocit na brzdy a stahnout to, hlavne se auto skloni na predek a tim se o par cisel snizi.
stejne budu raci jezdit velkym autem i za cenu ze kdyz lousknu chodce tak z nej nic nezbide. chci zit a proto nevlezu do malyho auta kery se nakrmilo hvezdickama pri testech se srazkou z chodcem ale ve skutecnosti je to jen plastovy vajicko.
Moje
Já netvrdim že když se teďkon postavim na silnici a počkám si na typa kterej to posmaží kilo že to vzdycky přežiju,to NE.Já tvrdim že jde přežit sražku s autem které jelo 100km/h a vzalo mě.
hmm, da se prezit pad z nekolika kilometrovy vejsky.
jedna letuska jugoslavskejch aerolinii to prezila. dokonce nad cechama.
proste je to podobnej extrem. myslim ze je lepsi tvrdit ze 100km naraz se prezit neda.
serpa> v padu drzi rekord ta letuska.
prustrel.... tam se neni cemu divit kor kdyz se strili armadnim strelivem a este treba na kratkou vzdalenost. vsak von pistolovej naboj by byl horsi. nicmene sou znami pripady, dokonce z cech kde clovek po zasahu na hlavu policejni sluzebni zbrani {byl prej videt mozek} kladl aktivni odpor pri zatykani. totez clovek kerej se neodbornou manipulaci strelil do hrudniku z 45 ACP a sam si zavolal pomoc.
o cloveku kerymu upadl pri hazeni rucni granat sem slysel, prezil bez vaznejsich zraneni ale to je klika jak prase. von se ten granat nedeli presne podle fragmentu na nem naznacenejch {museli by bejt rozdeleny zevnitr} takz ese casto rozlozi treba jen na par kusu a ty te pri velikanskym stesti muzou minout.
LSD25
ja som predvčerom stál na krajnici aj s vozíkom, a potreboval som sa otočit, tak kamoš odopol vozík a ja že sa otočím na ceste, autá neišli, tak sa otáčam, zastavím na krajnici ,kamoš na mna kuká, a zas som bol tak jak predtým, dobrý model :D
pro milovniky maluych vozu tady mam naky fota crashtestu Sklasse tri generaci. zvlaste si povsimnete nerovneho souboje W140 vs. corsa. hehee.
jinak az se budete divit proc je ten velkej medved po celni srazce tak znicenej tak je to proto ze narazel pulkou predku nikolvi celou plochou. takova oktavka je podobnym testu slusne na sracky.

http://www.whnet.com/4x4/w140crash.html
ja vim. u nekrejch druhu rucnich granatu se da z utocnyho udelat obranej pridanim dalsiho plaste.
osobne mi prijde lepsi reseni to kde je naloz omotana silny dratem kerej je pravidelne ,,nastipnutej,, dejmetomu po centimetru. rozlozi se lip.
tohle je snad nejklasictejsi zpusob jak odpalit auto z jistotou ze to bude az za jizdy. akorat se pridelava na nadrz a nez drat je lepsi provazek na kolo. ten se zacne namotavat a po urcity dobe vytrhne transportni pojistku. vrhova pojistka neni nicim jistena takze par vterin po odstraneni transportni dojde k vybuchu. drat by mi prisel malo spolehlivej a asi by se spatne navijel na tu vnitrni stranu kola.
redzero
moje : kamo už teď je ti jasný, že asi ten kokot s hoperskou ledvinkou měl pravdu, hmmmm:D:D ZDE sem in, ty ses out, nema cenu to vubec rozebirat ptž to je zbytečný:) tak ses snažil to hodit do "autu"(ty tvy uhle prosimtě:D) ne, v poho, napads me spis kvuli tomu ze sem do jedny diskuse napsal ze nosim hoperskou ledvinku,, nejspis nemas tuto soc. skupinu rad tak proto sis rejpnul, ja pritom hoper nejsem.... do ty diskuse sem to napsal z prdele ----- cituji "hoperskou samozřejmě" :D rozlišuj věci na podstatný a nepodstatný, jako by řekl můj otec:D todle pro mě podstatný neni, nechodime sem abychom ses s někym hádali, že? takže peace, mír a lásku a ať čorky slepě choděj kolem tvyho pole...:) peace
redzero
Moje : "tak to seš panáčku na omylu!!!hodně záleží jakym autem ho sejmeš ale nejvíc záleží jak ho trefíš,Nemyslíš?? ale v pohodě...:):)

btw:nebo se chceš hádat????" toto mi groweři napsal "moje"--- omlouvám se za rozpor ale po přečtení této poslední věty "nebo se chces hadat" sem si nemoch odpustit si rýpnout.....
nojono
redzero: Klídek, .. jde jen o výměnu názorů .. to je normální, to lidi dělají ;)
nojono
Jinak jsem taky zastáncem názoru, že strětnutí s osobním automobilem jedoucím cca 100km rychlostí se dá přežít. .
tam záleží na mnoha faktorech a tvar vozu je v tomto případě zásadní.
Moje
citace:
Původní příspěvek od redzero
moje : kamo už teď je ti jasný, že asi ten kokot s hoperskou ledvinkou měl pravdu, hmmmm:D:D ZDE sem in, ty ses out, nema cenu to vubec rozebirat ptž to je zbytečný:) tak ses snažil to hodit do "autu"(ty tvy uhle prosimtě:D) ne, v poho, napads me spis kvuli tomu ze sem do jedny diskuse napsal ze nosim hoperskou ledvinku,, nejspis nemas tuto soc. skupinu rad tak proto sis rejpnul, ja pritom hoper nejsem.... do ty diskuse sem to napsal z prdele ----- cituji "hoperskou samozřejmě" :D rozlišuj věci na podstatný a nepodstatný, jako by řekl můj otec:D todle pro mě podstatný neni, nechodime sem abychom ses s někym hádali, že? takže peace, mír a lásku a ať čorky slepě choděj kolem tvyho pole...:) peace


Jooo???to mi teda jasný není,proč by mělo?:confused: Že pár dalších lidi s tebou ne zcela přímo souhlasí tak ti mám dát za pravdu?simtě :wink:
kašlu na to nebudu se tady s tebou přit o to zda co a jak....ok?taky se měj Čus;)


citace:
Původní příspěvek od redzero
Moje : "tak to seš panáčku na omylu!!!hodně záleží jakym autem ho sejmeš ale nejvíc záleží jak ho trefíš,Nemyslíš?? ale v pohodě...:):)

btw:nebo se chceš hádat????" toto mi groweři napsal "moje"--- omlouvám se za rozpor ale po přečtení této poslední věty "nebo se chces hadat" sem si nemoch odpustit si rýpnout.....


jooo groweři to je teda ale......pche:wink::D:D:D
redzero
ok, nebudem to už řešit, bude to lepči. Ale neodpustim si poznamčičku(sem vesele zkouřen) máš dva lidi. Inteligentní a méně inteligentní.(tim nepodotykam v zadnem pripade kdo co a ono)Dáme jim jména - Gustav(chytry) a Věroslav(hloupy).... oba dva budou resit jeden a ten samy problem, ale každy jednotlivě... Gustav(chytry) si s problemem lehce poradi, zasmeje se a jde dál.. Věroslav(hloupy) se bude vstekat, mlátit krumpačem do pařezu ptž mu nejde vykopat (berte to s rezervou) Gustav si poradil ze ho napadlo persekani korenu a bez mensi namahy mel hotovo, co Veroslav buší krumpacem do kmene...



tím chci říct jen ze se clovek vzteka v tom pripade, když nedokaze dany problem vyresit, znáte to ne když se proste naněco naserete, mrdnete dotoho, cojávim ješte, pan si tu zkousel vyjádrit vztek slovně(administrativně) na moji nevinnou osobu:D:D:D:D lidi sem vytlemenej, ale moc dobre vim co pisu, ale cekam zpravu nasraneho pána kery tim "jak sem mimo misu" nebo dovico jeste, jo jasny, jakej sem drsnej hoper(pritom nejsem) a nevim čim vsim jeste pan mě pohlti.. anebo se nasere a v nejvetsim pripade se nato vysere a nebude psát, ale to sem tedka nemel psát zas ja no... tak tedka sem opravdu zvedav jak budete reagovat, rači koncim, berte to s nadhledem!
nojono
redzero: :DDD serte na to , přece se nebudete hádat...jsme prece na groweru, máme držet pospolu...
Moje
ano řidim rád zčazenej,lépe vnímám okolí,objekty,lidi ale hlavně jedu si pomalu svý tempo a poslouchám nahlas muziku no prostě pohoda,když řídit tak jedině zhulenej:D:D:D

btw:Věroslave prosímtě už toho nech si jak malý děcko,už před dvěma příspěvky si psal že už na to kašleš,tak jak teda?:cool:
A jestli si myslíš že sem vzteklej když si tady s tebou vyměňuju názor,TAK TO SEŠ TEDA K.RWA NA OMYLU!!!!!:D:D:D:D
redzero
ok, souhlasim s tebou.. chodime sem za pobavenim, ne za hadkou, jasny no, ale mě to prostě nasralo trochu, tak sorr, měj sa, a hlavně PEACE:)
redzero
moje = mas bravurny indoor:)
Ski
Myslim ze rizeni pod vlivem marihuany je nebezpecne ;)
Kor kdyz mate zaseky..mam respekt k autu takze radsi nejezdim zcazenej :D ;)
Hooligan
já když jsem zhulenej, tak mi připadá, že jedu nějakou rally ani mi nepřijde že se jenom dopravuju někam, ale samozřejmě mám strach a jezdím opatrnějš


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma