Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 
THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec? - Klikni zde pro originální téma
cilum
Jak to vidíte s hulením a řízením auta?
Někde sem zahlédl že je to nezodpovědné a takové ty :rejp: .... ale co sem se tak ptal kamoshů, tak ti říkali že je to v pohodě, že se na to víc soustředíš a tím pádem že je to dokonce i bezpečnější (tak třeba kamosh jel 20km/h a říkal no ty pičo to je rychlost :frog: ale to už je trochu něco jiného, ale bezpečné to bylo :)), samozřejmě že dyž su zhulený do kómatu tak za volant nesedám o tom se snad ani nemusím zmiňovat...

Já mám osobně s tímto nulové zkušenosti, protože si papíry teprve dělám a ze začátku sem si to ani neuměl představit (tolik věcí kolik sem tam musel obsluhovat a ještě k tomu být zhulený, to NE), ale teď jak sem měl asi 4. jízdy tak už sem si to celkem dokázal představit (už sem to totiž zvládal bez problémů a chvilkama mě to aj trochu bavilo!!!!!!!).
Takže jaxte na tom vy?

EDIT: chtělo by to anketu, ale nic takového tu nevidím, vím že na nějakém fóru mohli ankety dělat pouze modové, ale nejsem si jistý esi je to tady, tak ji prosím někdo vytvořte THX
chemtech
no me to je jedno, necitim se bejt dost zodpovedny abych ridil auto (natoz abych nekoho vez)... me staci kolo.... se rad kocham.... jo a kdyz jedu pekne zmastenej.......O=O.... tak se proste kocham krasnou krajinkou.... fakt je, ze kdyz jsem zmasten tak i ocelove mesto ma sve kouzlo.... ta rychlost bude asi podobna jak u tebe... pomalu, ale jiste...:-)
i v aute se da krasne kochat.Kdyz ridim ve stavu,je to parada.Jezdim pomalu,pustim gut techninko,pozoruju krajinu nebo lidi,proste se kocham.

chemtech: jet zhuleny na kole je mazec.
chemtech
to souhlasim, taky mi nevadi se kochat v aute (na rozdil od kola muzu pri tom balit)....ale ridit musi nekdo jinej....
virgill
chemtech to sme na tomuplne stejne ja jedine kolo a to mam 4 kary :)
Sinuhet
citace:
Původní příspěvek od cilum
Jak to vidíte s hulením a řízením auta?
Někde sem zahlédl že je to nezodpovědné a takové ty :rejp: .... ale co sem se tak ptal kamoshů, tak ti říkali že je to v pohodě, že se na to víc soustředíš a tím pádem že je to dokonce i bezpečnější (tak třeba kamosh jel 20km/h a říkal no ty pičo to je rychlost :frog: ale to už je trochu něco jiného, ale bezpečné to bylo :)), samozřejmě že dyž su zhulený do kómatu tak za volant nesedám o tom se snad ani nemusím zmiňovat...


Nevim jak to zhuluje tebe, ale ja kdyz se zhulim, tak je to stav ve kterem mam horsi postreh a schopnost reagovat nez za strizliva. Takze z toho vyvozuji, ze pod vlivem ridim hur.
kolumbijec
hej lidi fuckt nechapu s te debaty tady. mam spoustu kamosu, spousta jich jezdi v aute a uplne kazdej huli. ja uz jezdim druhej rok a ruku na srdce kdybych mel srovnat kolik sem toho najezdil zkourenej a kolik nezkourenej tak je to cca 50:50. wubec se tim nechci chlubit ale mel pravdu ten typek co rikal o fotbalku. zkoureny reflexy sou kurwa rychlejsi...... (coze???? bouracky???? jednou sem na moste poskodil naraznik. byl sem nezkourenej....) jo a kdosi tady srovnaval chlast za volantem s brkem. hej ty zas....j kr....e co to tady meles za sracky???? byls nekdy ozralej???? vzivote sem nejel ani s jednim pivkem v sobe(!!!!)
virgill
kolumbijec trochu vzpamatuj nez tady zacnes nekoho urazet. ty vis asi ze vsech nejlip jak na koho pusobi jaka dvaka Mj nebo alkoholu ze?
virgill
kolubijec jo a s tema reakcema psal ze sou okamzity. to znamena nepromysleny kdyby byly promysleny tak mu to trva mnohem dyl u fotbalku je to jedno jestli hrajes obema rukama kdyz mas micek jenom v predu a v tom je ten rozdil u auta to jedno neni.
Sinuhet
citace:
Původní příspěvek od kolumbijec
zkoureny reflexy sou kurwa rychlejsi......


Muzes mi popsat jak jsi to zjistoval? Jak jsi meril? Jestli jen tak ze mas proste takovy pocit, no tak to ja ozralej mam taky pocit, ze jsem nechytrejsi, nejsilnejsi a nejrychlejsi, ale realita je jina.
Hyena
citace:
Původní příspěvek od Sinuhet


Muzes mi popsat jak jsi to zjistoval? Jak jsi meril? Jestli jen tak ze mas proste takovy pocit, no tak to ja ozralej mam taky pocit, ze jsem nechytrejsi, nejsilnejsi a nejrychlejsi, ale realita je jina.


No, v knize Marihuana Mýty a fakta se dočteš, že když si kuřák zvykne dělat určitou činnost ve stavu blaženém, je schopen plnit tento úkol lépe než střízlivý nekuřák ;)
Samozřejmě tím neobhajuju řízení pod vlivem (ikdyž :D), jen odpovídám ;)
Sindiiii
:punk: jak jinak..
vrbic
Ridit zkourenej to podle me neni moc dobry. Je teda fakt, ze si to mnohem vic užíváš, ale je to velky riziko a kdybych zkourenej v aute nekoho zabil, tak bich si to vživotě neodpustil, přestal bych hulit, měl bych celoživotní schýzu... A to fakt nechci!:death: :mad: :(
ALC.
muj názor je následující:když jsem zhulenej tak se mi jede daleko líp než za střízliva,uplně se s tim autem sžij ,cejtim každou jeho reakci a ve smyku mam na to takovej "cit" takže můžu dobře reagovat,jezdim pomalejš a jsem opatrnější.Zhulenej jsem najezdil tak 2krát tolik než střízlivej.Mam takovou příhodu která mi v tom utvrdila:jel jsem poprvý se škodárnou(předtim jsem řídil jenom předohraby) a nechápal jsem chování toho auta,hlavně jak se ta prdel "vlní" když zatočíš ,pak jsem si po cestě zahulil a od tý doby se mi jelo daleko líp,předtim mě to hodinu sralo a pak jsem si za pět minut zvyk.Neznam s autem větší prdel než si v zimě dát špeka a pakjít řádit někam na parkoviště nebo si dávat nějakou trasu se zatáčkama (samo ,že tam nesmí nic jet a musí tam bejt vidět,nechci nikoho sundat), kort ze škodárnou vševzadu je to mazec největší.Smyku zdar a jezděte opatrně a s rozumem ,vždyť dementů už je na silnicích hodně
raddy
Mam podobny nazor ako ALC., ci uz si zakurim a sadnem do svojej starej skodovky alebo do svojho 300 konoveho nissana, perfektne si cestu uzijem.Ak idem na dlhsiu jazdu(sukromne) tak si vzdy zakurim a soferujem ovela viac v pohode a hlavne opatrne a predvidavo.Ale musim sa priznat ze jednu haluz som zazil a asi na tom scasti mal podiel aj trava: na krizovatke som cakal na zelenu, bol som nad niecim zamysleny, blikla zelena a ja som odbocil dolava tak ako som chcel, ale o jeden pruh skor, teda do protismeru.Bolo to v noci, zrazu mi doslo ze idem v protismere, tak som na to dupol asi viac nez bolo treba a hned to bolo 150, nastastie oproti nic neslo, to som sa fakt zlakol, ale uz sa mi nikdy viac nic podobne nestalo....Ale vseobecne si travu za volantom vychutnavam, aj ked suhlasim s tym ze na kazdeho to moze posobit inak a fakt dobry model moze sposobit zasek, co moze byt osudne...
kolumbijec
2virgill: hej je jasny ze kazdej musi vedet co snese. nekdo si da pul speka a de blit a nekdo da tri a stoji. znam typka co kdyz se zkouril tak delal tak velky zvere ze toho radsi nechal. ten by asi zdymenej za volant nemel jit........... a co se tyce toho fotbalku: hral's ho nekdy nebo aspon videl jaxe hraje???? co to meles ze je jedno jestli hrajes obema rukama????? reakce ty narizuje tvoje podvedomi. ty nemuzou byt nepromysleny. to sou proste REAKCE. jo a koho sem urazil????????,

2sinuhet:90% lidi co sem kdy potkal na turnaji tak byli zkoureni a kazdej ti potvrdi ze ses proste rychlejsi. (JE JASNY ZE NE FSICHNI!!!!!!!!)

respect to ALC. (presne vystizena jizda zkourenej. de o to uzivat si a ne nekoho ohrozovat)
G.E.M.E.R
som presne toho nazoru,čo ALC.
Skureny vecsinou jazdim pomaly,ale v poslednom čase,ked som v aute sam,tak sa mi paci rychla jazda. Ale zalezi aj na druhu materialu. Po skanku mam lepsie reflexy.(stolny fotbal)
Sinuhet
Vy fakt verite tomu, ze kdyz jste zhuleni dokazete dobre posoudit svuj vlastni vykon? Tak to asi hulime kazdy neco jineho.
PsYcHo84
ja ridim spis hur, pri jizde mivam zaseky, zapominam zatacet, blinkry... radsi ani nejezdit... mam strach, ze to negde omotam kolem stromu... nebo nekoho zabiju... trochu zodpovednosti pratele
ja jezdim denne a vetsinou zhuleny.Ze zacatku to nebylo nic moc(neco jako psycho84).Casem se to ale poddalo,je to jen o zvyku.Ted je to ta nejvetsi pohodicka.Auto a k tomu dobra muzika je pro me place to smoke no.1.Je to parada zi fouknout sklo kdyz sviti cervena....a pote jsem tim nejvzornejsim ridicem......jezdim pomaleji....nikam nespecham...je mi fajn
kolumbijec
2sinuhet: jo verim tomu. a asi fukt hulime kazdej neco jinyho. (jenom newim co hulis ty.......)
Dela_Negro
Celou autoskolu jsem delal zcadenej a tak me prijde tak nejak samozrejmejsi ridit zhulenej.hlavne me bavi jezdit sam zcadenej poslouchat muziku a palit to jako svine.A co radi predjizdite?ja docelo mam rad ten adrenalin kdyz proti jede auto a rikas si jestli to stihas....zatim pokazdy jsem to stihnul.....musim zaklepat.
Sinuhet
Skoda, ze az to nestihnes, odnesou to i ti kolem tebe.
virgill
Sinuhet od toho sou nakladaky s nohama ridice nad urovni hlavy dela negra....
dave-o-
No tak já zatím řídím jenom kolo, ale vůbec si na to nestěžuju. Vytáhnu kolo vyjedu do lesíka pořádně se zhulím. Potom už jenom řádím, nejlepší je to na úzkých chodníkách s ostrýma zatáčkama vco největší rychlosti. Vždycky se ve mě probudí taková touha po rychlosti, že si najdu nějaký kopec a šlapu co to dá, nejvíc se mě podařilo ze sebe dostat 61km/h ale chtěl bych víc. Jinak zpukaný nakole sem se ještě nevybořil, přesně jak tady píšou řidiči, jsem s tím kolem absolutně srostlí jedno tělo, rychlé reakce, předvídání. Jinak v létě si pudu dělat papíry na auto, taky si to určitě zkusím i za volantem, ale až poberu nějaké ty zkušenosti.

JÍZDĚ ZDAR
gona
citace:
Původní příspěvek od Sinuhet
Vy fakt verite tomu, ze kdyz jste zhuleni dokazete dobre posoudit svuj vlastni vykon? Tak to asi hulime kazdy neco jineho.

Ja potvrdzujem že pri futbálku mám o moc rýchlejšie reflexy proste keď to tam neplieska je to moc pomalé a keď som v bránke tú loptičku vidím fakt úplne spomalene a riadne si ju vychutnám, jo a neviem čo hulíš ty ale asi by si mal s rým skončiť:)
Karakoe
ja si rizeni zhulenej na masine maximalne uzivam..
Sinuhet
citace:
Původní příspěvek od gona

Ja potvrdzujem že pri futbálku mám o moc rýchlejšie reflexy proste keď to tam neplieska je to moc pomalé a keď som v bránke tú loptičku vidím fakt úplne spomalene a riadne si ju vychutnám, jo a neviem čo hulíš ty ale asi by si mal s rým skončiť:)


Takze zhuleny jsi jeste nedostal gol?
gona
nie:D, ale nie :) :)
Janísek
tak já mám v této otázce jasno. Neměla jsem.
Až jsem se jednoho dne rozstřelila o betonovej sloup a vůbec nevím jak. Prostě kouknu na muziku - přehodit.... a tma. jenom si pamatuju zvuky. Nebyla jsem připoutaná a dobře mě tak!!!
Auto na sračky a já taky.....:( už je to pomalu 3 měsíce, co se to stalo a ještě jsem neřídila a myslím, že už ani nebudu.
Můžu si za to jenom sama.
Jahudka!
Janísek - Jenom by me zajimalo - bylas zhulena nebo pod vlivem neceho jinyho a myslis ze se to stalo prave kvuli tomu?
Negro, s tim se mezi dospělejma radši nikde nechlub,
někdo by ti mohl dát do držky.
A upřímně řečeno, já bych se asi přidal.
Jahudka!
No to bych se asi pridal taky:grrr:..Doufam ze me takovej magor nikde nesejme..Vubec huleni a rizeni je kapitola sama o sobe a nema cenu to porad dokola rozebirat..
chuck53
heh tak nakole jezdim hrozne pomalu kdyz sem vypukany protoze si utviam vsechnoí kolem..ale taky si dam ibcas nejaky ten sjezdík..maximaláne sem valil na biku 78km/h .-)heh no na motorce sem si to zhuleny taky docela daval ale pak (za strizliva) sme na motorce prezil vlastni smrt-v 70ti čelne z autem..no jo takze tedka uz jezdim opatrne a na auto bude ridicak az na jaro...
Ondřej
No u mě je to divný...já zhulenej řídim jednou za uherskej rok, docela mě to ale baví...nejhoší je sestra, která mě deptá tim že když su zhulenej tak řídím líp :)
Janísek
Jahudka:
Byla jsem vyhulená jak dobytek. Jestli za to může čistě to hulení - to ti neřeknu. Každopádně si myslím, že to mělo vliv. Ale taky moje nepozronst, pohled za silnice na něco jinýho....a zhulenýmu ti ten čas celkově utíká pomaleji...tak prásk!
Vůbec jsem nepostřehla, že se řítím na ten sloup. Zádnej pokus strhnout volant - nic. Prostě přímo do něj bez brzd....jsem asi zasekla na tom rádiu...hm - určitě. Hráli mi systemci :)
UdL
Ondřej: ale to jako jo! Je to možný, že řídíš líp. Já pak jezdim mnohem opatrněji a i do garáže zacouvám s geometrickou přesností (vjezd do garáže je too complicated)! :D

Aneb když zacouvám fakt luxusně, tak wim, že jsem hodně! :frog:

Za život jsem měl několik karambolů, vždycky za střízliva! :confused:
mettatron
mam to podobne jako UdL...rizeni v primerenym stavu, nemyslim byt uplne na sutr, je v mym pripade bezpecnejsi a jde to lip.

vic si uvedomuju co se muze stat - jedu vyrazne opatrnej a reakcni doba je stejna +/-
oton
já jezdim zhulenej na mašině (mimo auto, to jen občas) letos sem najezdil na máše zhulenej cca 3000km, nechci nikoho poučovat, ale doporučuju jezdit zhulenej, jen těm co maj už za volantem nějakou praxi a jsou dobrý řidiči, žádný machrování, lehkou ruku (nohu) na plynu a hlavně dávat pozor

pak se to dá maximálně vychutnat, postupem času, ale zjišťuju že na mašině jezdim za střízliva dost rychle, ale zhulenej to chce pianko, jen se občas neudržim :-)

hlavní je se soustředit na jízdu a na to co se děje na silnici, né myslet na pičoviny, to se prostě musíte naučit, jestli se zhulíte a pak myslíte na kraviny, tak to dopadne jako s tim sloupem :-(

mám i pár kámošů co maj řidičák „tejden“ a jezděj i nezhulený, že se bojim, se zhulenýma s nima do auta nesednu, jestli se chtěj zabít - jejich poroblem
svickar
hodne zalezi na stavu...a na nalade,treba kdyz chci jezdit jak zavodnik,tak je zhulenost v aute perfektni,pac vas ta silnic vtahne a perfektne se dokazete soustredit(i na okoli jako chodniky atd.),staci auto drzet pevne v ruce..Ale pomala jizda me stve,pac to litam myslenkama nekde v p*ci.Ale mnohem horsi je jet v aute rano po opici...peace!
Moltres
Zdarec! Já jezdím rád zkouřený jen po cestách, které znám, nebo tam, kde je malý provoz. Když přijedu na nějakou brutal křižovatku, kde je X předností a pravidel, tak si to moc nedávám. Jednou jsem vjel s kámošema doprostřed křižovatky v domění, že jsem na hlavní a zablokoval jsem to ve 2 směrech. Všichni jsme byli total vypálení, kámoši chytli záchvat smíchu a já začal stresovat... Byla to hnusná křižovatka, kde jsem se musel řídit podle zrcadla... Lidi okolo nechápali, začalo troubení,blikání a nadávání, ale nakonec v klidu. Nikomu se nic nestalo a to je hlavní. Takže radši nezhulený, když nevím, kam jedu:p: Peace, Moltres.
tgm.amster
je to nahovno:(
Moltres
citace:
Původní příspěvek od puáč
:grrr:

tak začátkem příštího roku začíná policie kontrolovat sliny řidičů kvůli zjištění drogy :devil:

tak co tedka NATO všichni :eek: :p:ŘÍKÁTE??


To jako fakt? Vůbec jsem o tom neslyšel.. To je v p..i:mad:
kolumbijec
Policie bude zjišťovat drogy ve slinách řidičů

Právo na kontrolu slin bude mít od ledna i zaměstnavatel

Policie bude moci od začátku příštího roku rovnou na silnici zjišťovat, zda řidič kromě alkoholu před jízdou nepožil i drogy.
Sloužit by k tomu měla speciální zkouška slin, kterou zavádí nový zákon, jenž má pomoci snížit rizika působená tabákem, alkoholem a jinými návykovými látkami. Nové paragrafy budou platit od 1. ledna 2006.
Stejnou pravomoc jako policisté budou mít vůči svým zaměstnancům i zaměstnavatelé. „Orientační zkouška jako na alkohol se rozšiřuje na zkoušku při využití slin na jiné návykové látky,“ uvedl včera ředitel Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky Ivo Kačaba.
Dodal, že po testu by se měla podezřelá osoba podrobit laboratorním zkouškám krve či moči. Pokud se nepodrobí, hrozí jí sankce až 15 tisíc a zákaz řízení až na dva roky. Jestli se přítomnost alkoholu či drog prokáže, čeká řidiče stejný postih.
Podle zákona budou moci vyžadovat sliny občanů státní, místní a vojenští policisté, vězeňská služba či zaměstnavatel. Podrobit se jí musí lidé, kteří by mohli ohrozit svůj či cizí život.
Testy potu, z kterého lze rozpoznat přítomnost toxických látek, již tento měsíc zkoušeli dopraváci v Ústeckém kraji.
Podobný zákon existuje v USA, kde mohou zaměstnavatelé kdykoliv namátkově vyšetřit moč zaměstnanců, zda nepožili alkohol nebo drogy.
Detektory by měly rozeznat několik základních návykových látek, jako je marihuana či pervitin. Marihuana je přitom v krvi zjistitelná až měsíc po požití. Na to však policie nemusí přijít, protože testuje nejdřív sliny, v nichž je toxická látka prokazatelná jen krátkodobě.

Dopraváci zatím nemají přístroje

Dopravní policie možnost kontroly vítá. „Zatím jsme přítomnost omamných látek museli ověřovat lékařským vyšetřením, ale na místě to možné nebylo,“ řekl Právu David Kubalák z policejního prezidia. Dodal, že nyní jednají o nákupu detekčních přístrojů. Do konce roku podle něj ale nedokáží těmito přístroji vybavit celou dopravní policii.

Oldřich Danda

zdroj: PRAVO
tgm.amster
No, tak aspon do konce roku mame cas, a kdyz to pude tak jak to v CR chodi tak treba jeste rok:)
Simbo
zdavim všechny rychlí ale hlavně beznehodoví řidiče který dokážou jet i klidnou jízdu samo v jakým stupni !!!
Raketopes
citace:
Původní příspěvek od Simbo
zdavim všechny rychlí ale hlavně beznehodoví řidiče který dokážou jet i klidnou jízdu samo v jakým stupni !!!

Beznehodowej jsem,akorát machruju,když jedu wyčouzeney,tagže mě naši nepučujou auto pokud věděj,že jsem se wyčmoud:( Tu a tam se ale projedu i wyčmoudlej jak tydyt:death: To ye pak nářezz.:satan: :satan: :satan:
inVALIDa
tyvole... kdyz ted platiš 1000kačen pokutku kdyz ridis kolo opily...
taxi predstav jak jedes zhuleny a zacalujes 500 za usmev a cervene oci

to je fééér .... aby to nebylo naopak....
No ja sice nejsem ridic ale pro spostu mych kamaradu to bude pruda jestli to policie rozjede. Protoze co by jsme si nalhavali takovej vylet autem nekam na speka je fakt docela v pohodde. Aspon ja to mam moc rad. A takhle jednou pojedes domu po speka s kamaradama v aute a v tom najednou Oni a stop a olizni tady to a tys hulil tak to pujdes s nama a nesmis ridit a kdes to vzal atd........ no proste nic moc a takovej zhulenej typek ridi vetsinou tuze opatrne.
Moltres
Zdravím. 1. Ledna je za námi a tak už se prý kontrolujou ty sliny. Už jsem to porušil, normálně jsem se zhulil a jel s bandou na projížďku..:D Chtěl bych se optat, jestli někdo neví, po jak dlouhé době můžu sednout za volant po špeku. Chápu, že to bude záležet na množství a kvalitě modelu, ale jen tak orientačně. Je dobré to vědět.. Jo, a ještě jestli už někoho z Vás takhle kontrolovali. Dík, Moltres.
ttthhhccc
určitě lepší než vožralej,osobně řídim a NO PROBLEM.zmaštěnej jedu sice tak max-80. ale polischu bych se nebal jsou to GUMY.strčíte jim péto a ješte máte pěknou historku:)))
chuck53
neumím řídit třeba auto..ale tak když sem to zkouřený skoušel nmyslím že jsme obstál dobře i když nemužu navyknout ovladanim té veci nohama ané rukama jak sme za ty roky z motorky zvyklý...hodl ruky mají vetší cit:afro:
ttthhhccc
Jo jo málo to bylo,taky je to dávno.Dneska by to za toho litříka asi bylo! jinak včera jsme to měly s kamikem za 4 700káčé,na 70 jel 87.
Asi jsem to zakřik-a BOHUžel ani litřík by nepomohl.Jo a mimochodem bejt zmaštěný tak si jdem rovnou sednout:death: !!!!hold,jinej kraj jinej mrav.....
4C3
Apeluju zase na vsechny, aby na rizeni zhuleny fakt kaslali...
Az si takhle jednou zase pojedete zpeceny a vbehne vam - jako me - na naprosto prehlednym useku bez jakyhokoliv porostu pod kola velka srnka a v protismeru pojede auto, mozna byste si pak mohli do smrti vycitat, proc jste tenkrat jeli zhuleny a to i kdyz byste treba situaci za "strizliva" nezvladli lip, ale ten sziravej pocit, ze to mohlo bejt jinak, uz treba vasemu spolujezdci zivot nevrati... Nahoda je nekdy fakt svine, tak si to uvedomte!
V mym pripade to nastesti dopadlo dobre - "jen" rozmlacenej predek auta a predtim jsem nehulil!
Pan Ker
Hlavně jezděte opatrně, je to fakt vo hubu... Vim o čem mluvim...před dvěma měsícema sem dědovi na prvnim sněhu rozsekal felinu...ani zimní gumy nepomohly! V devadesáti do stromu a skončil sem na střeše...ale nic mi nebylo, jen to auto už je prodaný na náhradní díly a chudák děda teď nemá čim jezdit! Takže klidně řiďte zhulený, ale hlavně opatrně! A gór mlaďáci...myslej si kdovi jak hustý nejsou řidiči a jak to maj pod kontrolou a pak to špatně dopadá...taky už se mi pár kámošů nebo známejch na silnici zabilo... Koukněte sem a příště, až budete za volantem dělat borce, tak si na to vzpomeňte!
ThomasK
Lidi vživotě by jsem vožralej nebo zhulenej do auta nesed, a jestly to někdo z vás děláte tak jste Č..... , protože tim ohrožujete nejen sebe,ale hlavně životy ostatních lidí , který nikomu nic neudělaly.
Proto si to vždycky rozmyslete než sednete za volant zmaštěný..!
Romano
Zmatlanej za volantem je husty, ale musi k tomu bejt dobra nalada a muzika, pak si to davam jako svin a taky tomu nakladam. Ale zase nesmim bejt totalne na kopry, pak si clovek uvedomuje vsechno pozde. Rozhodne je lepsi ridit po brku nez po pivku, i na tom 1 pivku poznam ze jsem min pozornejsi. A co se tyce bengu tak se mi jeste nestalo ze by nekoho resili kvuli tomu ze je zhulenej.
4C3
"Zmatlanej za volantem je husty, ale musi k tomu bejt dobra nalada a muzika, pak si to davam jako svin a taky tomu nakladam."

...Rikat nerikat :mad:. Uvidime, jak si to bude nakladat tvoje matka, az ti budou sbirat kusy mozku na silnici a matce nekoho jinyho prijdou rict, ze ty's zpusobil to, ze do smrti svyho kluka bude tlacit jak pytel brambor pred sebou na vozejku...
Distillers
Já jezdim nerad.Sice vim že si dávam pozor a že jedu pomalu.Ale dokážu se na některejch věcech dost zaseknout a pak se mi to stává i v normal stavu.Na jaře si pořizuju araba (starší jízdní kolo)To pak bude paráda.Jako v Holandu.
Moltres
Distillers: :punk: ARAB RULEZZZ :punk:
Lampick
jo,zhuleny jezdim fakt rad,ale kvuli toho, ze prave jedu spis pomalu a jizdu vychutnavam....:bong:
myslim ze tohle by se mi urcite stat nemohlo...
mýval
Teda pánové a dámy, řídit zhulený, nevím, ale já bych to neryskoval. Jednou jsem takhle musel vyjet, a řeknu vám nic moc. měl jsem codělat, abych se udržel na silnici, a bezpečně se minul s autama která jela v protisměru. naštěstí jsem dojel v pořádku, ale už bych to raději nikdy neopakoval. Nehledě na to, kdyby se něco stalo, asi bych to pěkně odsr..! Pokud hulíte, nikam nejezděte, nebo se kdyžtak nechte raději odvézt. Pár bouraček pod vlivem THC určitě legalizaci nepomůže, spíš naopak. Myslete, stojí to za to ? Nejsem v řizení zádnej začátečník, jezdím už přes 20 let, volant mě živí, tak vím o čem mluvím. Všem zdar!
Distillers
Já jel párkrát dost rosekanej i po třech brkách.A to třetí sme hulili hash.Já osobně mam horší odhad +- 30cm kolem sebe.Bejt to víc tak je to už vo hubu.Ale zase v tom stavu si je člověk až moc jistej co si může a nemůže dovolit a co ne.Párkrát sem měl i zajímavý halucinace.Jednou sem přijížďel z vyhlídky do města a uplně sem viděl město z pohledu cizince kterej to vidí prvně.Prostě nádherný panorama města.Už sem ale za jízdy viděl i různý přeludy a namlouval sem si i dost blbý věci.Třeba sem vyjel někde kanál a myslel sem si že sem někoho přejel.Samo že sem nikoho nepřejel ale řikal sem si že bych se na to místo měl podívat.Ale to bych si byl za magora.Párkrát sem měl taky pocit jakoby do auta ze zadu někdo strkal.Párkrát to zase bylo v autě už k nevydržení prostě mě vadilo málo místa a připadal sem si jako uvězněnej.Jednou sem měl haluz že ouská jednosměrná cesta se po krajích zklápí a že každou chvilku budou kola ve vzduchu a podvozek bude dřít o střed.Už na to seru.Divim se že sem to nikam nikdy nenaboural.asi by se ale hovno stalo pač jezdim fakt pomalu a tu jízdu přizpůsobim stavu.Ale na druhou stranu když se člověk zhulí akorát tak je schopnej řídit líp než v normálnim stavu.Já se rád vyhuluju do sraček a vim že když sem někde autem tak si to nemůžu dovolit.Takže už na to seru.Jo ale arab (jízdní kolo je lepší prdel) je dobře že se dělají cyklostezky.Mam velice kladný zážitky jak sme si půjčovali já a kámoši od kámoše kolo po té co sme vypili čaj z lysen.Chvílema mě přišlo že to kolo jede samo a nohy šlapout tak nák automaticky taky sami.
RastaManiac
Asi sem slabčák:rolleyes: a sračka a já nevím co eště,ale NIKDY bych neřídil auto spálený:rejp: ani kdyby ho řídil jinačí týpek taky ne kaši:D
Nevím proč ale příjde mi to takové nebezpečné.Člověk se může soustředit na řízení a ne fárat na kdejakou blbost.A taky když jedete se zhulenýma týpkama a ti do vás furt něco kecají:D tak se nemůžete soustředit.
Ale zase může být pravda to že když spálený jedete v autě tak si dávate větší pozor.
Ale menší riziko že se nabouráš u ganji,než u chlastu!
Ale nikdy bych nejel ani tak ani tak.Jenom střízlivý
Ganja za volantem může být SUPER zážitek,to nikomu NEBERU,ale podle mě je to nebezpečné.

možná si myslíte že sem strašpytel,ale to je můj názor.TEČKA :afro:
impozant
no ja som jazdil zhuleny a pravdupovediac mi to osobne nevyhovovalo, lebo som bol cely rozlietany a som sa nesustredil na jazdu.
Mefistofeles
Mno... ja se rizenim zivim, a to tak, ze jezdim od rana do rana a furt tak nejak dokola... a kdyz se chci spalit, tak proste pak stejne ridit musim... Ale reknu vam - To je panecku jizda :-) Moc me to bavi :jumper: Kazdej jak to ma rad... delejte jak uznate za vhodny, ale hlavne opatrne :punk:
Peace
Moltres
Zdar! Viděli jste dnes někdo autosalon na Primě? Byl tam test marihuany za volantem a alkololu za volantem. Týpkovi ubalili špeka, zhuil ho před kamerou:eek: a pak jezdil. Druhému dali 3 decky rumíka a taky jezdil. Srovnávali reakce atd. Ten zhulený typos byl hustý!:D Pro ty, kdo neviděli, můžete nahlédnout zde . Vyberte vysílání z 25.2.2006. Peace, Moltres.
pindo
Ano zdanie to môže byť ale nechcel by som v takom stave dostat flash a pritom dost stracam pojem otom kde som a kam mam ist tak idem ako sa mi chce, zvlastne je že vždy dojdem tam kam som chcel isť ale trva to dlhsie, nikdy viac to neurobím.
freshman
jezdím často...v práci hodně, soukromě taky...moc rád řídim...střízlivej jezdim sportovně-rád jezdim rychle, prostě nedokážu třeba v práci jet pomalu, max 90 mimo obec...nebaví mě to, navíc se pak nevěnuju tolik řízení)... střízlivej stav je prostě nejvíc - nejrychlejší, nejvíc se věnuju provozu a řízení, funguje i tzv. automatický řízení podvědomě(jezdim sám)...... pod vlivem alka jsem jedno období v životě jezdil sakra často (i 3x do tejnde, a to nasráč), a dost v kombinaci s thc.... jezdil jsem hodně pomalu (třeba max. 50mimo obec, několikrát jsem zastavoval abych si odplivnul..) .... ... pouze pod vlivem alc - to je moc nebezpečný, v učitý fázi opilosti je to eufoška, řízení se stává sakra příjemný, žádnej strach, člověk na to šlápne a letí...ale už RISKUJE., a čistě pod vlivem thc - záleží na situaci...někdy jsem byl tak nakros že sem nemoh řídit.....jindy pouze soustředění na jízdu(sám v autě) a striktnídodržování předpisů (rychl. limity mi dokonce vyhovujou?!:-) a vůbec super jízda.......
Lung Killer
jezdit zmastenej a zkourenej je podle me pekne bezohledny vuci okoli. odhad je spatnej, clovek je celej pomalej, proste na prd
impozant
no ja ked som zhuleny tak celkom normalne soferujem si myslim heh
Kutas
ridit zhuleny je hrozne zabavne, zvlast kdyz kamosi vemou svoje kary a pak davame dragy... jednou sme jeli na druzstevni cestu, valili sme tak 110 a pred nama stali asi 300m svestky, ten jeden zrovna chcal.... no otocil sem to na rucku a ujeli sme jim :) nastesti byli moc daleko... celkem adrenalin :) Jinak jezdim nahuleny pokazde v patek z mesta, kdyz nechlastam tak aspon hulim.... jezdim opatrne, davam bacha na poldy... uz to mam zazite
nidecker
Bral bych za to bez milosti papíry.
A teď se do mě klidně můžete pustit.... :)
BASE
Nejsem sebevrah a je to bezohlednost vůči ostatním řidičům
Z-E-N-I-T
No já zastávám názor jakože když řídit tak střízlivý... A asi budu mít odlišný názor než vy, ale kdybych musel raději bych jel po 5 kouscích než po dvou prdech mý trhavinky... Po 5ti pivech sem totiž o 100% víc v poho než po zelí... Je pravda, že asi vypálený bych jel pomaleji a tak, ale zase reflexy mám určitě o 75% pomalejší jak hulim... Takže asi tak... Pravda nikdy sem vypálený nejel, ani ale nechci :)
Kutas
ja jezdim zhuleny bezne a moc me to bavi a rekl bych ze mi to jde i lip... ale kdyz jedu treba v patek vecer z mesta tak vzdycky pockam hodku -2 nez to ze me vysumi. horsi az budou mit benga ty thc testy :(
freshbrain
to ja kdyz sem mel opravneni asi 14 dni, tak sem jel do prahy s partickou kamosu pro naky obleceni a pro novy bongo.do toho tak 5 brku, cesta bylo v pohode, na dalnici nas docela vyplesknul zvuk kdyz se najizdi na pruh, huci to jak naka stihacka. no a v praze se taky nic nedelo akorat pokuticka 300,-- za prujezd naky blby zony, jeste sem si povidal se svestkama asi 10 minut jak se vyhrabu z toho marastu co tam byl....ale znova bych si to nedal

PEACE
Time4Tea
Jezdit zhulený je IMHO velká blbost. Člověk nemá šanci věnovat se řízení na 100% a může z toho bejt velkej průser a pak to hodí blbý světlo na ostatní uživatele...
Musí být míra jak moc, v podstatě je to stejný jako s chlastem. Někdo si dá joint a pohoda, někdo si ho dá a neví co se s nim děje. Někdo si dá tři pivka, je v pohodě, někdo se motá jak vítr v bedně. Osobně vidím problém jen ten, že zhulenej hůř vidím. Jinak se mi nikdy nic nestalo, ani žádná krizovka, nic. Co se týče známých, ještě jsem neslyšel, že by někdo zhulenej naboural. V případě chlastu je to problém, vožralej za volantem jseš vrah a auťák máš jako zbraň i když si to vůbec nepřipouštíš.
Je to stejný jako s jinou činností, prostě když jsi na něco zvyklej (řídit, máš něco naježděno , fotbal, máš něco nakopáno :) , lyžování, máš něco nalyžováno....atd.) a k tomu ještě něco nahuleno, tak to jde spojit v hezkej zážitek, bez nějakých tragických konců. Ale každý musí vědět na co se cítí, soudnost na první místě. :bandit:
Kutas
Claune: presne, presne tak :)
Time4Tea
Taky nejsem Mirek Dušín, ale za volant jen s čistou hlavou - obecně.
Pravda, když sem řídíl z Prahy na práškách a v horečce, tak to bylo možná nebezpečnějsí, ale jenou možnost sem nemělk a jel sem sakra opatrně.
freshman
nsk ráno jsem zaslech že údajně zjištění jakéhokoliv množství thc v krvi (i stopová množství) pokud člověk řídí vůz bude bráno jako trestný čin, a tomu odpovídající pokuta a body..... jestli to tak doopravdy bude (už za dva dny) tak to asi nezbejvá než přestat chulit nebo chodit pěšky...doprdele :-(( . ... máte někdo konkrétnější info ?

...thread "zjištování thc ze slin" uz neexistuje nebo jsem moc zčazenej
vrrn
to je jedine dobre..
freshman
prijit o papiry treba po par dnech od posledniho jointa.....to je pičovina na ntou
chce to tereni masinu a srat na fizly, nestavet a kdyz se rozhodnou vas honit, tak sup do parku nebo do poli. kombinoval bych to s neprustrelnou vestou, nikdy nevis jestli se tomu teplymu policajtovi nebude nahodou chtit strilet. nebylo by to poprvy.
sancha
no pokud vám ty papíry seberou (k tomu ještě pokuta až 50 tis), navíc se dopustíte trestného činu, kvuli tomu, že jste si dali před tejdnem brko, a pak řídili, tak alespoň budete moct žalovat českou republiku někde ve štrasburku, a asi vyhrajete, protože oni nebudou schopný prokázat, že ten joint před týdnem mohl ovlivnit týden nato vaše řidičský schopnosti, a tudíž vám byly papíry odebrány neoprávněně. nicméně pokutu asi nevrátěj :-))))))))))))))))))))))))

do tý doby bude tenhle nesmyslnej zákon bude platit

paráda

prostě budu doufat, že mě nechytěj. a, pravda, omezim brka před jízdama ...
nic neomezovat. de voto ze kdyz ti za volantem nemerj drogy je to trestnej cin + pokuta + zakaz rizeni ale kdyz odmitnes dat vzorek tak je to prestupek + stejna pokuta + zakaz rizeni ale uz zadnej zaznam v rejstriku a zadnej soud a hlavne nikdo nemuze rict ze si v sobe urcite mel naky dogy a hlavne nikdo nevi o jake drogy se jednalo.
sancha
Mad Lion
pravda pravda .. nevim jeslti ti za odmítnutí nemůžou dát nějakou hustou pokutu .. kdyžtak se později po tom podivam ..
Kubííííík
Pravě,že oni už ted maji přistroj,kterej ti to pozna a dokažou ti to celkem přesně. Nemužou vymyslet zakon,kterej to potom nemuže nějak zjistit. Každopadně když řidim,tak nehulim a to,že někdo piše,že se mu řidi lip a je v pohodě,tak nato jednou dojede. Řidit=NEHULIT.
kolumbijec
2kubiiiiik: jestli rikas presnosti plus minu mesic takjo....... muzou vymyslet. oni ho uz vymysleli.
Kubííííík
kolumbijec - vím,že ten přístroj mají,ale stojí tušim že něco přes milion a je jich strašně malo,ale nato bych se nespolihal. Každopadně kdo hulí za volantem,tak kapat viziny. Ten test ti udělají,když to na tobě vidí. Taky zaleží jak vypadaš,pokud maš drdy po zadek,poslouchaš v autě boba a zavaní to tam skankem,tak jsi první adept.
sancha
logicky ti prostě nemůžou sebrat papíry, okud sis někdy před třema tejdnama dal brčko, nebo nedejbože nějakej koláček, protože v tu chvíli, kdy potom řídíš, už prostě NEJSI POD VLIVEM. to dokážeš za pomoci doktoraraz dva. je to nedomyšlený, a neozkoušený, takže tohle podle mě časem změní, nemůže to takhle fungovat. smyslem toholde je NEŘÍDIT, POKUD NEJSI ZPŮSOBILÝ. s tim nemá nějaký několik dní starý zbytek thc v krvi co dělat.
oni jen asi něvěděli, jak to limitovat, to množství v krvi, neuměli určit hranici tak dali nulovou toleranci. nevim, jak je to jinde ve světě.
to vyresej uplne jednoduse. je jim jedno estli ses pod vlivem proste nerid kdyz kouris travu. sou to zmrdi. jednou to prijit muselo.
Kubííííík
sancha - souhlasím,ale chtělo by si to ten zakon přečist,aby jsme byli chytřejší(třeba už jsi ho četla-nevim,ja ne) Každopadně by mě taky zajimalo jak to chodí jinde ve světě.
Kubííííík
Mad lion-muselo přišlo:),ale pořad se to podle mě dokazuje huř než chlast,kterej třeba ja za volantem odsuzuju. Neřikam,že brka za volantem jsou v pohodě,ale pořad jsou zhulení lidi za volantem lepi než vožrali lidi za volantem.
fonee
nikdy jsem to nezkousel (teprv delam ridicak), ale rozhodne to nechci zkouset, posrat neco muzes jednou!!!
Dela_Negro
citace:
Původní příspěvek od oton
před několika lety se mi stala nehoda, při níž zemřel muj dobrej kamarád, spolujezdec, já jsem byl 6 měsíců v nemocnici, narazil do nás vožralej zmrd s nějakým pežotem, no a moje škodovka byla v píči, zmrdovi se samozřejmě nic nestalo a u soudu vyfasoval za zabití kámoše a muj 6ti měsíční pobyt v nemocnici podmínku :-)) a to měl při bouračce v krvi 2,6 promile, dobrý ne...

tento zážitek mě utvrdil v přesvědčení, že i když to vypadá v pohodě a vy si věříte, že na to máte, nikdy, nikdy se nevyplatí sedat za volant zhulenej natož vožralej, to je vše čus...


Je to sice starsi prispevek,ale reaguji na nej...a jak to vidis ted???mohl jsi za to ty,ze si byl zhulenej???myslim ze ne a ten hlavni problem je,ze nikdy nevis jakyho magora naproti tobe potkas....zhulenej sem opatrnejsi,ale o to vic se bojim tich ostatnich...ja davam bacha na sebe a na t abych nikomu nic neudelal,jedu v klidecku,podle predpisu...a najednou kolem tebe debil pred zatackou ve 160ti...tohohle ja se bojim,ne ze bych neco provedl,ale ze nekdo neco udela me...protoze silnice jsou plny blaznu...moje heslo je radsi dojet o pul hodky dyl,nez nedojet vubec...
Dela_Negro
citace:
Původní příspěvek od Kubííííík
Pravě,že oni už ted maji přistroj,kterej ti to pozna a dokažou ti to celkem přesně. Nemužou vymyslet zakon,kterej to potom nemuže nějak zjistit. Každopadně když řidim,tak nehulim a to,že někdo piše,že se mu řidi lip a je v pohodě,tak nato jednou dojede. Řidit=NEHULIT.


nebo dojede na to,ze potka tebe....prece jen strizlivyho typka,ktery si mysli,ze jak se strizlivej,muze reagovat jinak a blablabla....zalezi jak dlouho hulis,co ti to dela a jestli bys nemel hulit ani normalne....nestava se s tebe magor,co jede s pedalem na podleze,do zatecek v protismeru a tak dale....

prestav si,ze u nas sejmul tejpek jednu zenksou vecer...hadej,byl strizlivej,ale zenska nemela svetylko a z vesnice do vesnice nejsou krajnice ani patniky,jediny co ji zbylo,bylo skocit do prikopu...a hadej proc???protoze byla krava a sla v totalni tme po silnici...

co tim chci rict???ridit,klidne do toho hulit,ale nebejt magor....prece jen nemas potom obri ruce,nemotorny nohy...

a ted jsem videl nejaky testy v anglii a tam mel typek za strizliva tu trat projetou hur nez za zhulena...asi jak kdo....kdyz vam to nedela dobre,nehulte vubec,nemusite mit halusky za volantem....
HA-de-SH
jak to tak ctu, tak me az mrazi! Jestli nekdo zabil pod vlivem jakykoli latky nekoho autem, tak je to naprosto sileny!!:( Sem mirnej clovek a pacifista, ale lidem, ktery takovymhle zpusobem riskujou zivot svuj i ostatnich, tem bych lamal ruce lopatou, aby uz si na volant NIKDY nesahli. Je sice prima ze je clovek "subjektivne" opatrnejsi, ale fakt je, ze reflexy jdou vetsinou doprdele a to vsechno, co se muze stat... dokazali byste se kouknout do zrcadla potom, co byste rozsekali na prechodu cloveka, protoze ste se zrovna nekam zakoukali???

sorry, ale tot muj nazor :(
proto to chce jezdit v bezpecnejch autech, nejlip MB W140 SEL, heheh.
svoje rizeni ovlivnit muzes ale ostatni ne. proto je dulezity jezdit v bytelnym auta z hmotnosti pres 1,5 tuny a ne v nakupnich tazkach typu golf a podobne. to uz rovnou muzes jezdit na motorce.
dneska je doba zla, auta se musej delat tak aby neposkodili pri srazce chodce (za to zbiraj hvezdicky v testech bezpecnosti) crash testy se delaj v 50km/h (uplne smasny to pak proleze i matiz).
jinak ta W140ka se delala jen chvili pac byla jak se dnes rika ,,nesolidarni z mensimy vozy,, prosti si pri narazu zvejkla to cizi auto pod sebe a z hmotnosti 2 tuny jim projela jak maslem. tomu se rika auto, ne ty koncernovy sracky vod fauve.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma