Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 
Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II. - Klikni zde pro originální téma
guarana
true blueberry - Dj Short
serathix
po letosni zkusenosti 100% Kaya47,Ice Kush.nejaky stabilni automat taky.
Ještě se ani nesklidilo a vy už zas sázíte :D
Uvidim co mi na jaře cvrnkne do nosu, nechám se překvapit, ale určitě si zase koupim Trance!
grady589
Poprve sem skusil KayaGold od Nirvany a musim rict ze fakt luxusni :)
A jeste moje klasika Swiss Cheese - na ten nedam dopustit :)
Volcano
Ma niekto skusenosti s modelom LSD od Barney farms ? a este co poviete na Passion 1
http://www.5semen.cz/shop/detail/15...na-5ks-outdoor-
Mne Passion 1 pride ako rastlina s dobrym rastovym potencialom so silnym stoned ucinkom ale pri tom ma mensie palice co myslite dobra volba ?

a to LSD no neviem vypada to na silnu indiku...
http://www.5semen.cz/shop/detail/36...indoor-outdoor-
frek
citace:
Původní příspěvek od Volcano
Ma niekto skusenosti s modelom LSD od Barney farms ? [/url]

No hele. kamarád ho letos jel out z řízku a za 4 měsíce vyrostl asi tak na konečnou velikost 35cm z původních 8cm. A teď, v době kvetení, má na vrcholku jednu mini paličku. Takže bych Ti ho na out nedoporučoval. Indoor možná bude lepší. :)

Jinak mám v plánu nakoupit na cannafestu seeds od Pyramid seeds. Jejich Anesthesia, kterou sem lestos jel, bylo to nejlepší, co sem letos vypěstil. Tkaže bych to tipoval opět na Anesthesii, možna NL a nějakou sativku :)
Raději bych doporučil White Rhino je to opravdu šupa

jinak příští rok skusím Bloody Mary a Afgan Kush to je taky silná indika
MagicHerb
citace:
Původní příspěvek od Volcano
Ma niekto skusenosti s modelom LSD od Barney farms ?

to LSD no neviem vypada to na silnu indiku...
http://www.5semen.cz/shop/detail/36...indoor-outdoor-


LSD mám letos poprvý a je to pěkná kytka.Roste jako indika.Dobře a rychle se větví po záštipu.Má silný postraní větve.Udělala středně velký kompaktní květy.Celkem hodně obsypaný.

FOTO je z 4.října

chtěla by nechat tak do 23.října,zimu zatím zvládá dobře.
MagicHerb
ještě jedno FOTO L.S.D

Celá kytka.

Budu zřejmě dávat i příští rok. :)

Děkují tímto Mr. Tao. Dobrý semínko.
Volcano
A skusenosti o white widow od DP mate ake kedy priblzne dozreje a ako sa vetvi...?
letos skusim:
Durban poison - Dutch P
Himalaya gold - GHS
cheese - Dinafem - (snad dozraje)
purpurea ticinensis - od mistniho clena
Quasar - od mistniho clena
lostypos
další rok před námi a co tedy poroste s námi ??

Special queen - osvědčená dobře dozrávající dobrota... + bych rád vyzkoušel další odrůdu od Royal Queen Seeds,ale nevim zatím co to bude....
A eště bych rád vyzkoušel Frisian dew .
dále bych si chtěl zbudovat menší foliovník, který bych chtěl zatemňovat a zde šoupnout indoorovy dobroty... no uvidím jak na tom budu s časem...
Blackjack15
Tento rok skúsime aj s kamosom
Durban poison - dutch
Shaman - dutch
Super skunk - od kamarata
a este niake no name semianka
frek
Anesthesia - Pyramid seeds
Tutankhamon - Pyramid seeds
Nortehrn light - Pyramid seeds
Auto Nortehrn Light - Royal Queen seeds
Auto Royal AK - Royal Queen seeds
La Blanca - Kannabia
White Widow - Royal Queen seeds, ale minulý rok se moc neosvědčila.. tak uvidm
A taky chilly
Cayenský pepř
Bolivian Rainbow
Habanero red, nebo orange
Black pearl
Už se moooc těšim :)
Guano
White widow 2x
White Rhino 3x
The Church 5x
Bug Bang automatic 4x
No name z minuleho roku (dosážu tím másta co nevzejde nakoupeno)

Vše je od Green House seeds, Je to muj prvni pest od začátku ze semen tak myslim že jsem zvolil dobrou seed banku pro start :)

Všem přeji good luck
stara_baterka
Zdravim...tento rok bych chtel rozjet svuj prvni Outdoor....Bohuzel jsem ale v zahranici a do CR se vratim az na zacatku cervence...chci se zeptat, jestli to ma jeste cenu neco vysazovat ven, nebo uz je pozde ?...chtel bych sadit zakorene rezy...odrudu chci zkusit Euforia a WW...diky za nazory :)
Do skleníku ideál na začátku července.. Ven samozřejmě taky, ale budou trochu menší..

Jinak já mám spadeno na Blueberry (od 2005 jsem ji nepěstoval) a doma mám semínka Erdbeer.. Takže borůvky a jahůdky in 2012 yo..
krast
Jen pár na okrasu, určitě něco od mandaly, protože není čas... Chtěl jsem ještě tulipány a mrkev, ale to asi nevyjde. Tulipány se mají sázet už na podzim...
dyzy
pro rok 2012 mám nachystaný:
Shaman - dutch p.
Wappa - paradise seeds
T.N.R x Skunk 1 - od zdejsiho clena
White rhino - od kamarada
No name - kterej si uchovávám uz par let.
Special kush - RQS
snad jeste neco pribyde...
marw
Toš popravdě sa chystám nasadit tu trávu,mladí to tu kůřija za bůdu, potem se jim z toho hlava motá,očiska majů jak ohřáté buřty,toš jim asik řeknu o nějaké to seménko, kurnik šopa.
emk
Takze uz mam:
Mazar 10ks

A dalej uvazujem nad:
Orange Bud ® 5 ks / Californian Orange 5 ks

alebo

Blueberry ® 5 ks

Vsetko je Dutch Poisson, len tu nikde neviem najst aky rozdiel je medzi C O a OB. Sadil uz niekto obe tieto rastliny ?

EDIT:

Slick-ace :
Ano mas pravdu, nazov je bez toho "bud" ale model je o nieco drachsi, oplati sa priplatit, je to lepsi model ?
Slick-ace
emk:

Přímo Dutch Paisson nenabízí Californian Orange Bud, ale Californian Orange (jestli to nezvojtil nějaký překupník a pokud sis to nespletl s kopií od Barneys farm). Hlavní rozdíl má být v rodičovské linii, ty další už z toho vychází..

http://en.seedfinder.eu/strain-info.../Dutch_Passion/
X
http://en.seedfinder.eu/strain-info.../Dutch_Passion/
Volcano
Emk ak sa chystas sadit do kukurice ako sezonu 2011 tak ti neradim ani jeden z tych modelov lebo Orange Bud od DP to dozreje najskor na konci oktobra a mazar mozno o 2 tyzdne neskor...
citace:
Původní příspěvek od Volcano
Emk ak sa chystas sadit do kukurice ako sezonu 2011 tak ti neradim ani jeden z tych modelov lebo Orange Bud od DP to dozreje najskor na konci oktobra a mazar mozno o 2 tyzdne neskor...

Taky bych to neriskoval, indoor modely jedině zatemňovat a na to se letos chystám :D
emk
Vdaka za rady, do kukurice uz nejdem, aj ked musim povedat, ze ta zem je super, mazar dozrieva posledny oktobrovy tyzden, zatemnovat, to ako prehorim plachtu cez nu ?
citace:
Původní příspěvek od emk
Vdaka za rady, do kukurice uz nejdem, aj ked musim povedat, ze ta zem je super, mazar dozrieva posledny oktobrovy tyzden, zatemnovat, to ako prehorim plachtu cez nu ?

Já to dělám na zahradě, mám udělanej přístřešek na dřevo, udělám si řezy a ty mám kus Května a celej Červen klasicky venku (na růstu) v kýblech a od začátku prázdnin každej den v půl pátý schovávám do toho přístřešku, kterej samozřejmě vytunim aby tam byla ůplná tma, a večer po desáty ještě ten den zase vyndám, když už je venku tma.
Určitě by bylo lepší je uklízet až třeba v sedm večer a pak ráno v sedm je zas vyndavat, jenže to se mi většinou nechce vstávat ;)
Určitě vyzkoušej, na konci prázdnin máš hotovo :D
Spála
Letos se chystám zasadit:
Critical+(dinafem)
Critical Jack(Dinafem)
Violator Kush (barney farms)
Dále nějaké automatiky: Deimos(budha seeds) pro další se ještě rozhodnu
tak plánujem asi toto
durban poison
holland hope
purple 1
Dead Cat
tak já už mám jasno a nakoupeno: Shaman, Frisian Dew a Sacra Frasca. Všechno fem po 3 kouskách.
Po tom co mi loni zplesnivěli Durbani a Hollandi ani nestihli pořádně dokvést a taky podlehli plísni už je neriskuju.
Purple #1
Shaman
Blueberry
Ice (s těhle čtyř odrůd dělám mámy)
Plus co se ještě do jara sejde, nemůžu se dočkat!
kofein76
Tento rok staré osvedčené klasiky od DP - všetko fem. :
Shaman
Frisian Dew
Passion#1
a ďalej asi 80-100ks automatov Purple Ryder od The Joint Doctor
Janski
Ja tento rok du skusit :
Frisian Dew
Passion#1
Mataró Blue
všechno fem. tak snad to pude iba tym Mataro si nejsem jistej či porostne u nas (okoli Breclavi)
citace:
Původní příspěvek od Janski
Ja tento rok du skusit :
Frisian Dew
Passion#1
Mataró Blue
všechno fem. tak snad to pude iba tym Mataro si nejsem jistej či porostne u nas (okoli Breclavi)


Popis Mataro Blue v Grower Encyklopedii :

citace:
Tato odrůda je věnovaná původnímu místu, kde Kannabia vznikla.
Venku zabírá plochu několika metrů čtverečních a sklízet jí můžete na začátku října. V indoor podmínkách potřebuje 8 až 10 týdnů.
Tato rostlina pochází z genetické selekce, kterou jsme zkřížili s naším K samcem, proto jí doporučujeme pěstovat metodou “Sea of green”, pro plnou kontrolu jejího vývoje a optimalizaci výnosu.
Barva této rostliny se mění ze zeleno-fialové na zeleno-modrou ke konci květu. Tato změna je tím větší, čím je chladnější klima, ve kterém je pěstována, rostlina pak získá barvu ocelové modři.
Výnos je velmi štědrý: při indoor pěstování můžete sklidit více než 600gr/m2 a venku minimálně 700gr na rostlinu.
Obtěžkané větve květenství vás určitě překvapí, doporučujeme proto použít nějakou podporu pro palice, protože narostou opravdu obřích rozměrů.


Sklizeň začátkem října, dojet by to mělo, obzvláště na jižní Moravě, kde se pěstuje ovoce a je nejlepší klima v ČR...:sun:

Mataro Blue OUT
Janski
GooD thx
Fantasie
2012 --->

Frisian Dew - DutchPassion
Think Different - DutchPassion
Snow Bud - DutchPassion
Sacra Frasca - DuchPassion

Sweet Afghan Delicious - SweetSeeds
Cream Caramel - SweetSeeds
Black Jack - SweetSeeds
Green Poison - SweetSeeds

Apollo11 x Mazar - z G
Cindy99xNL5 x Mazar - z G

WW2011 - moje
OrangeBud2011 - moje
LowKiller x DurbanPoison2011 - moje
Skunk1 x DurbanPoison2011 - moje
darkwalker
Tento rok to bude genetika od DP:

Frisian Dew
Passion #1
Shaman

http://www.dutch-passion.nl/cs/seme...t/colour-mix-1/
thuglife
Nazdar... tento rok bude mojím prvym rokom čo by som chcel začať niečo vypestovať..v prvom rade by som potreboval vediet aky druh semienok by som si mal kupit.. rozmyslal som nad Power Plant od DUTCH PASSION.. alebo nad Early skunk-om... proste nech to "šlape" nech je to kvalitne a nieco co dlho nerastie, kedze teraz tu mame este sneh :D teploty tu tiez niesu nejake moc vysoke.. ale tak myslim ze vyrast tu nieco dobre musi .. dalej by som potreboval vediet ci si mam kupit kvalitne hnojiva.. aspon na ten rast a kvety.. popripadne aj niejaky ten pestovaci substrat .. Dufam ze mi poradite .. taktiez ste aj vyraz zacinali ... za kazdu radu budem vdacny a prosim aby ste si nevhodne komentare nehali pre seba.. Peace!!! :-D
Dead Cat
Zdar
No, možná se pletu, ale power plant je spíš indoor,skleník, ne?jestli jsi z chladnějšího kraje, asi to nebude nej volba. S Early Skunkem zkušenosti nemám. Loni mi v poho dozrál koncem září Shaman a Frisian Dew od DP ale já jsem 300 m. n. m.,Ale špatná volba by nemusela být nějaká autoflower odrůda, dozrávání bys měl pod palcem podle toho kdy zasadíš, je to trochu dražší volba, ale v jistých případech nej. A vzal bych feminizovaný semínka, je lepší koupit třeba 5 a 5 od každýho s tím že všechno budou samice než dělat velkej flek a pak půlku vyškubat.Jinak kupovat hlínu na ven, no to je podle toho kde se chystáš sázet a jaká je tam půda, do borového lesa třeba budeš muset mít vlastní hlínu, ta kyselá původní se nedá použít.Musíš se trochu víc rozepsat. :busted:Ve FAQ nejdeš spoustu dobrejch informací a pak už se jen ptej na konkrétní věci k tvýmu poli.
Tak ať se daří a dej třeba report do Galerie pod Sluncem.
D.C.
thuglife
tomu ver idem kupovat len feminised :) a diki
thuglife
a nieco z growshop vrutky by som chcel objednavat kedze je zo slovenska.. alebo este nejake SVK stranky zo semienkami ,?
Dead Cat
čau našel jsem v tom growshop vrutky semínka Dutch Passion Taiga 7ks.
Kríženec ruderalis a PowerPlant. Výška rastliny: 50-60cm. Máš tam toho Power Planta a můžeš sklízet v půlce prázdnin v největším pařáku. Kytky budou malý, takže nemusíš ani moc maskovat.;)
thuglife
ok berem si 5ks feminizovanych a este nejakych 5x regular seeds .. rozmyslal som nad shamanom co ty nato??
MDe_
Klasika a odzkušana tady .. nevahal bych klidně i nad FD ale šaman taky pohoda .. ;)
Dead Cat
jj klasika, taky ho letos mám :rasta: i FD.

Feminizovaný bych bral FDčka a regular toho Shamana, toť můj pohled:frog:
thuglife
a durban poison ma s nim niekto nejake skusenosti?? rozmyslam ze ho zoberem 5x feminised .. ake ma ucinky a urody cca?
punkure
citace:
Původní příspěvek od thuglife
a durban poison ma s nim niekto nejake skusenosti?? rozmyslam ze ho zoberem 5x feminised .. ake ma ucinky a urody cca?


Co takhle se snažit trochu hledat. O Durban Poison toho určitě tady najdeš dost.

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.p...urban+poison%22
Dead Cat
Jo, koukni ke mně na BushGrowing (odkaz v podpisu), tam se dočteš Moje loňský zkušenosti s nim. ;)
thuglife
tak trapenia bolo dost :D presiel som si to a nieco mi aj pomohlo diki :D a asi som uz pevne rozhodnuty 5x DP feminised a 5x SHAMAN regular
xato
Tento rok to bude
cheese
northen light blue
caramelo
tuffgong1
pro tenhel rok jsem si připravil toto

Automaty :
White Dvarf x Deimons
Ak 47
La Musa x AK 47
Big Devil


klasika feminize :
Critical +
Cheese
S.A.D.
Green Poison

a možná ještě toto :
White Widow
Critical
a další :D
Mašťák
ja tenhle rok planuju:
Erdbeer
Erdpurt
purpurea ticinensis
Henke's Lolland
Royal Dane X typhoon
Mandala # 1 x Safari mix

Jsem fakt zvedavej, jeste jsem nikdy nejel nic ze Svycarska nebo Danska, slibuju si od toho brzke sklizne a malo plisni.
masko
co snow bud od DP je dobry? ma nekdo zkusenosti?
krisa.lc
Tento rok to budu tieto krasky:
Walkabout mix
Mexican Sativa
Super Haze
Osiris
moj osvedceny model Salva :D
a automatiky Auto Tutankhamon a Auto Pyramid.
Jedno semienko Skunk F2 spred dvoch rokov som zasadil uz predvcerom, nedokazal som vydrzat. :)
sw3ap
Už jedu WW od RQS,měl je už někdo od týhle seedbanky ?
frek
citace:
Původní příspěvek od sw3ap
Už jedu WW od RQS,měl je už někdo od týhle seedbanky ?

Jo. Minulý rok. Na outdoor bych ji vůbec nedoporučil. Sice se brutálně větví, roste rychle a v růstu nádherně a intenzivně voní, ale to je všechno. Na květ jde celkem pozdě a výsledkem jsou pouze orosené lístečky, které smrdí jak něco chcíplýho v igelitovym pytliku týden na slunci. Toť můj názor. NEDOPORUČUJI!!
Jinak přeji hodně štěstí,
frek.
:) :) :)
sw3ap
citace:
Původní příspěvek od frek

Jo. Minulý rok. Na outdoor bych ji vůbec nedoporučil. Sice se brutálně větví, roste rychle a v růstu nádherně a intenzivně voní, ale to je všechno. Na květ jde celkem pozdě a výsledkem jsou pouze orosené lístečky, které smrdí jak něco chcíplýho v igelitovym pytliku týden na slunci. Toť můj názor. NEDOPORUČUJI!!
Jinak přeji hodně štěstí,
frek.
:) :) :)


Aj,tak to sem nevybral dobře,nic no,uvidíme co z toho bude
frek
citace:
Původní příspěvek od sw3ap


Aj,tak to sem nevybral dobře,nic no,uvidíme co z toho bude

Hele, neboj...Je to jen má osobní zkušenost. Klidně to mohla být vadná várka. RQS je velmi kvalitní seedbanka...Neměl bych strach. Ovšem já bych si už nikdy nezasadil :D :D
thuglife
Zdar... tak som tu s5 a potreboval by som s niečím pomocť ... rozmýšlal som nad tým že si urobím hnojivo z kopřivy a slepičákov ... objednam si este aj niečo z netu , len aby sa rastilna vyvíjala ako z vody.. potreboval by som vedieť ... čo sa používa na rast a na kvet.. lebo ako tak čitam Fórum tak odpovede sa len tak striedaju... a poprípade by som chcel vedieť s čím mam tie kopřivy a slepičáky miešať ... stačí voda alebo je lepšie mlieko?? diki za radu.. peace!! :)
P4Y0out
cus ,
tak ten žihlavovy /koprivovy vyluh je na rast a slepičaky na kvet
k zihlave stači voda a k slepičincom ... aj mlieko aj voda , ale ak to zalejes vodou , musi byt horuca a ta kombinacia ? to som este nevidel nikomu , kto by tak experimentoval :D
thuglife
nj diki :) už som si to zistil a čo myslíš tou kombináciou?? hnojivá z netu a ešte aj žihlavový výluh zo slepačincami?? ja si myslím že je to v pohode :)
P4Y0out
jaaaaaaj ty si to myslel tak .. že ccheš zmiesat zihlavu a slepičaky , pardon :D a jasne možeš to vyskušat aj tak , je to v pohode
thuglife
okej pohode :)
thuglife
ešte by som potreboval vedieť ako presne dávkovať tieto hnojivá... Biobizz Grow 1l je tam na tej stranke napísané že 2-4ml na 1liter vody je to ok?? zo začiatku by som daval 2ml a neskor zvyšoval dávku..a to iste pri Biobizz Bloom 1l 2-4ml .. a kedy mam začať hnojiť rastlinku na rast??
cipe
citace:
Původní příspěvek od thuglife
ešte by som potreboval vedieť ako presne dávkovať tieto hnojivá... Biobizz Grow 1l je tam na tej stranke napísané že 2-4ml na 1liter vody je to ok?? zo začiatku by som daval 2ml a neskor zvyšoval dávku..a to iste pri Biobizz Bloom 1l 2-4ml .. a kedy mam začať hnojiť rastlinku na rast??


:faq: :faq: :faq:

"Po dobu, co máme kytičky doma je v žádném případě nehnojíme a zastřihávání je relativně zbytečné (samozřejmě pokud pěstujete nějakou indicu á la Bonsai, tak zastřihávat můžete dříve, ale moc bych to nepřeháněl)

Dodatky: Jedna u návrhů uživatele Majkla byla zavrhnuta - hnojení v prvních tří týdnech pěstování - je to zbytečné a první potřebné živiny dodá půda."
furian
Servus growers,

moje zahrada je za těch pár let pěstování profláklá, několikrát sklizená jinýma ručičkami. Tudíž jsem se nedávno rozhodl vyrazit na tůru, prozkoumat okolí a najít fleka na příští sezónu... Myslím si, že lepší místo jsem v okolí nemohl najít ale to budu tvrdit až tam sklidím...už bych mohl jít k věci.

Durban Poison, Shaman, Orange Bud - vše bych vzal od Dutch Passion(?)

Rád bych znal Vaše názory na můj výběr od outdoor pěstitelů. Doporučení na jiné seedbanky a odrůdy vřele vítám.
Záleží mi hlavně odolnosti vůči nemocem, plísním a na dobrém větvení..prostě aby se do určitých mezí dokázala o sebe postarat, jelikož nebudu mít čas k ním lítat každej den jako když je mám doma za barákem.

Díky s pozdravem furi
Husty_dym
mně se dosti zamlouvá mix od DP :

Mix1 - outdoor semena Dutch Passion: FD, PA, SH- MIX-femin.- 6ks

Frisian Dew : 2 feminizovaná semínka
Passion #1: 2 feminizovaná semínka
Shaman: 2 feminizovaná semínka

všechny jdou poměrně rychle na květ a co jsem měl naposled P1, tak jsem sklidil skoro 900g krásného voňavého kouření - takže určitě doporučuju :-)
weeder
Husty_dym: Já měl Shamana letos, tak příští rok beru Mix 2.
VaCZlav
citace:
Původní příspěvek od Husty_dym
mně se dosti zamlouvá mix od DP :

Mix1 - outdoor semena Dutch Passion: FD, PA, SH- MIX-femin.- 6ks

Frisian Dew : 2 feminizovaná semínka
Passion #1: 2 feminizovaná semínka
Shaman: 2 feminizovaná semínka

všechny jdou poměrně rychle na květ a co jsem měl naposled P1, tak jsem sklidil skoro 900g krásného voňavého kouření - takže určitě doporučuju :-)


Já jedu tenhle mix letos, a ze začátku to bylo docela zklamání když z šesti semen vylezly jen čtyři... za ty prachy jsem čekal lepší kvalitu. Třeba loni jsem měl semena od Royal queen seeds a vylezly všechny. Přitom cena poloviční.

Ale z těch čtyř co vylezly jsou teď maximálně krásné "stromy" tak kolem 3 m výšky... tak doufám že to dobře dopadne a bude to dobře zkuřovat... jestli jo, tak do toho půjdu asi i příští rok.

Jo a ten Passion 1 je z nich asi nejbrutálnější co se týče velikosti a krásy :)
AVICII
Také jsem si na příští rok koupil Mix 1 -outdoor semena od Dutch Passion, takže jsem na to zvědavý, ale když jsem viděl fotky kytek, byla to paráda :)
HujerII
Zdarek, Dutch passion ty mixi každoročně nějak obměňuje? Nebo to je furt nastejno? Přemýšlím jestli koupit teda už teď, nebo to bude lepší až na jaře....
AVICII
Ahoj, abych pravdu řekl, tak vůbec netuším, protože to kupuji poprvé. Ale mají na výběr dva mixy. Jestli to obměnují nebo né, netuším :(
frek
citace:
Původní příspěvek od HujerII
Zdarek, Dutch passion ty mixi každoročně nějak obměňuje? Nebo to je furt nastejno? Přemýšlím jestli koupit teda už teď, nebo to bude lepší až na jaře....

Jestli chceš semínka, kup si je na Cannafestu přímo od seed banky. Je to nejspolehlivější, kupovat přímo od zdroje. :)
A jinak nechápu, co myslíš tím obmněnovánim. Jako jestli dávaj do oběhu čas od času čerstvá semínka, nebo jestli dělají úplně jiné mixy každy rok...? :)
HujerII
Jojo, myslel jsem, jestli nedávají do prodeje jine nové mixy semínek .... třeba po zimě jestli nevychází nějaká nová kolekce mixů nebo tak :-) , nemám s tím zkušenosti....
Hodně se mi líbí ten mix FD, Passion, Shaman....ale asi s tím bude lepší počkat do jara :-)
frek
citace:
Původní příspěvek od HujerII
Jojo, myslel jsem, jestli nedávají do prodeje jine nové mixy semínek .... třeba po zimě jestli nevychází nějaká nová kolekce mixů nebo tak :-) , nemám s tím zkušenosti....
Hodně se mi líbí ten mix FD, Passion, Shaman....ale asi s tím bude lepší počkat do jara :-)

Za poslední 2 roky ty mixy určitě nemněnily. Akorát přibyl ten mix s těmi samonakvétačkami. :)
šempí holsen
Cus, nemate niekto skusenost s AAGROW-shop? Chcel by som si od nich objednat zrnka, ale neviem ako su na tom s kvalitou a serioznostou. Diki za rady
Zdravim, chtel jsem se zeptat jestli by bylo mozny koupit uz ted seminka pro out, treba dinafem maji dosti bytelny obaly, maji to i v tech kapslich, tak jestli to v tech balenich vydrzi do sezony.. Jasny ze muzu i na jare :D
weeder
Classic:
Čím jsou semínka starší, tím jsou víc vysušený a hůř klíčej.
Ale ten půlrok, nebo rok na nich vůbec nepoznáš.
Takže v poho.

Jinak:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51290

waece
Kambu
Na pristi out?.. urcite pojedu něco znovu z letosniho pestu,kytky letos vypadaji presne podle meho gusta..chtel bych..něco od seedbanky Eva Seeds ..uvidim,je este daleko :) za tu dobu se toho tooolik zmeni :)

Classic: klidne..nevidim v tom zadny problem
BibiAllux
citace:
Původní příspěvek od thuglife
a nieco z growshop vrutky by som chcel objednavat kedze je zo slovenska.. alebo este nejake SVK stranky zo semienkami ,?


no kua ako tak patram po tej stranke, tie ceny su nenormalne...to sa skor oplati objednat si z holandska, aj s postovnym to nie je zdaleka tak drahe ako v growshope vrutky...
ak mas zaujem, davam super stranku...viem, sice trocha neskora reakcia, ale ak to tu najdes, mozno ti to pomoze do buducnosti...

www.dutch-headshop.nl
http://www.high-supplies.com/catalog/

ja si vzdy ak nieco potrebujem, objednavam tu...
BibiAllux
ozaj uz ked som tu, neviete niekto do akej vysky mi vyrastie White Widow autoflower?

vopred dikes
sw3ap
Nevím,kolem 50-70 cm bych řekl.
BibiAllux
Diky moc...aj som si myslela, ze to nebude moc, okolo 60 cm...tento rok som mala jednu Northern Lights a ta mala tiez tych 60 cm...a vynos nic moc, asi 35-40g
BibiAllux
A takto mi vyrastla moja prva "bazalka"
Myslim si ze bez studovania stranok a rad inych, bez akychkolvek informacii a skusenosti to vyrastlo takto vysoko, huste to teda vobec nebolo, no ked to porovnam s mojim chabym pokusom, ked som sa na zakladnej skole pred 12 rokmi nejako dostala k semiackam a vyrastla mi z toho asi 15 cm vysoka a 1 mm "hruba"stonka s 2 listkami na konci, toto bola pre mna fakt radost sledovat, ako to rastie. a napriek tomu, ze to bolo v skleniku a listy sa dotykali skla, absolutne ziadna pliesen. len na konci ma porazili vosky...to uz ma sla trafit kurvica...
clovek sa uci na vlastnych chybach, nieco som si tu prestudovala, kupila si knihu Jak pestovat outdoor, kamos sem tam tiez hodi radu, tak hadam mi to buducu sezonu dopadne minimalne 2000% lepsie :-)

Na foto moja podarena nepodarena Amnesia Haze
Zdenda89
Zdravím,

už je skoro po sklizni a zajímalo by mě, jaké modely pojedete příští rok, co se dobře osvědčilo a parádně dozrálo...

Pro mě příští rok jasný favorit >> Bublegum

Chci zkusit něco typicky out...

Díky za Vaše názory...
eso1111
no ono je to kus od kusu.třeba já jel bublegum,který vůbec nedozrál,a kamarád ho dojel v půlce října,ze stejného paklu semen.durban poisna sem jel letos nakonec 4 phena první sklizeno 20.září ,druhé 1.října,třetí 20.října,a čtvrté pheno není ještě do dnes tj.28 října zralé ještě by tak 14 dní chtěl.přitom sédbanka uvádí sklizeň do konce září,takže se tak o 6 týdnů sekli,jinak na příští rok critical+
Zdenda89
a ten critical + je d jaké seedbanky ? a jaký je rozdíl mezi critical + a critical mass...
eso1111
critical+ je od dinafem,a critical mass je od mr.nice,ten sem jel letos,a bývalo to předchozí roky lepší. critical + jel letos kámoš a šišky byly pěknější,tak ho na příští sezonu zkusím.
tucnak229
příští rok bych chtěl pěstovat od DP Mazar tato kytka se mi velmi zamlouvá ale nevím jestli je vůbec vhodná pro pěstování ve skleníku nebo outdoor.

Díky
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od tucnak229
příští rok bych chtěl pěstovat od DP Mazar tato kytka se mi velmi zamlouvá ale nevím jestli je vůbec vhodná pro pěstování ve skleníku nebo outdoor.

Díky


Ano je.
Áno zdravím, nadcházející sezónu se budu věnovat 1. outdooru a chci tutenctonc, takže čekuj výběr :D - vybral sem módy na který už sem četl nějaký ohlas tady.


Dýpý:
Durban Poison
Passion #1
Frisian Dew

Pujde o to udělat co největší zásoby na zazimování takže to bude trochu hardcore podání :)), do toho budu házet samonakvétací v průběhu slunečního cyklu :D
bruno.kudrna
Zdravím
takže já povalím toto
opium
spoetnik
super skunk
a ještě mám objednaný 10 autoflouwerů od budha seeds nějakej mix měli by tam být ani nějaký novinky...
Tak se mějte
Zdárek
sWei
Já po lonských zkušenostech s čorkama pojedu jen to co mi doma zbylo takže 3x special kush, 6x orange bud x white widow, a cca 20 noname
miravlak
citace:
Původní příspěvek od tucnak229
příští rok bych chtěl pěstovat od DP Mazar tato kytka se mi velmi zamlouvá ale nevím jestli je vůbec vhodná pro pěstování ve skleníku nebo outdoor.

Díky

zdarec,zkousel sem to letos,nezastrizeny ,ale chtel asi vic slunka,je to listnaté ale hodně orošené...

fotka z 26.10..pod kosu sel kolem 7.11
Killer_Queen
Já letos pojedu Ortegu od Mr.Nice a Power Plant od Dutch Passion ;-)
A teším se na Grapefruit x Mango.

Tohle pojedu na 99% plus možná ještě něco.
frek
Taky přidám příspěvek. :)

Balkón:
1x critical+
1x NL
1x ještě něco, ale nevim co :D
A k tomu zkusim 3 rundy AF kytek, vždy tak po 4-6 kusech (af NL, af AK, Sweet Special, Black Jack x Red Dwarf, Assoreted Auto od Buddha) V roce 2012 jsem to stihl 3x, tak letos určitě taky :D

Guirella outdoor:
5x Shama
5x Frisian dew
1x Wappa
5x Strawberry Rhino x Difficult
Něco málo autoflowerů .

Všechno pojedu ze semen, takže se klidně může stát, že budu o pár modelů ochuzen, kvůli klíčivosti.

Je toho celkem dost, ale počítam, že si pošmákne zvěř, plíseň a možná čórka. A mám to s kamarádem napůl :)
Pflusik
Dvorek
->2x Orange bud
->2x Special kush
->2x Shaman

Ostatní outdoor
->8x Special queen
->5x Mazar
+ nějaký ten AF skusím
Killer_Queen
Ortega ...........................18 seeds
Power Plant ..................10 seeds
Grapefruit x Mango ......11 seeds
miravlak
zdravím,nemožu se nějak dočkat jara tak už sem začal pomalu nakupovat
AF
Sweet Seeds
Big Devil 2....3ks
+Speed........3ks
..tak ještě sem vychytal S.A.D auto...3ks

+bonus co sem dostal k objednávce Northern XXL auto

Budha Seeds
Red Dwarf...1ks
Deimos....5ks

CBD Seed
-Auto Widow
-Auto Lavender
-Yumbolt

Paradise seeds
- Pandora 1x
- Vertigo 1x

pak tu mám seeds od člena cerzyn ,tímto mu velké díky :)
Black domina x Tutankhamon ... 4ks
Pamir Gold x Annesthesia......... 7ks
Grapfruit x Mango ..................10ks

ještě tu mám něco z growbazaru tak snad to nebude oprc
KC33.......6ks
Danish Gold..5ks
Hollands Hope..7ks
:frog:
tuffgong1
Re:miravlak

zdar :-)

Ten Yumblot neni Aoutoflowering ......
miravlak
áááá to je tak když ani nevidíš a kupuješ něco :p: podaří se zajdu pro AF jeste :banana:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma