Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 
Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II. - Klikni zde pro originální téma
tuffgong1
JJ :D Ja sem koupil taky 3 čísla ... Docela mě těm bonusama potěšili .

tak pěstu zdar !
frek
A pak se divim, že už žádnou legalizaci nemaj. :D
tuffgong1
Tak nekup to :D Myslim že to předpokladala i redakce legalizace, tak zvedli cenu pro tohle číslo ... Ale stejně si řikám, proč nezkusit novej model když je to jen za 7 pětek...
SN!P3R
V lednu dávali nějakej bonus k Legalizaci? A ted v únoru taky něco dávaj nebo ne? ;)
Dík za odpověď SN!P3R ;)
MagicHerb
citace:
Původní příspěvek od SN!P3R
V lednu dávali nějakej bonus k Legalizaci? A ted v únoru taky něco dávaj nebo ne? ;)
Dík za odpověď SN!P3R ;)


Nazdar,je to posun,hlavně pro lidi,který se seznamujou s konopím,ale ber to taky tak,že je to genetika z Kalifornie,která se pěstuje ve Španělsku.Nebo naopak.Někdo by to označil,za Španělskej přeprc :jerk: genetik pocházejících z Holandska:rejp: + něco s Kalifornie(San Diego)- Medical kolekce.Ta podle mě nemá moc šanci dozrát,když pěstuješ u nás v ČR venku.

Autoflowering,zase nebude tak kvalitní jako klasika.

Docela mě baví ten hrabavej Českej přístup.Hrabu taky :D
Je to skoro ZADARMO,nekupuju jen pro sebe,ale i pro kámoše,který nemaj
možnost nebo chuť chodit do growshopu.

No a k tomu dotazu.

LEGALIZACE vychází každé dva měsíce

Příští číslo výjde 7.3. - je to v tiráži na straně č.3

Mělo by tam být opět semeno jako bonus. Prý Paradise Seeds ;) :cox:


Na fotce mé úlovky - ZEN(medical) a LAVENDER(klasik),které pokud to bude možné letos testnu. :p:
tuffgong1
Re: MagicHerb

Já myslim , že je to vše o výběru... , když si vezmu legalku s bonusovim seminkem ktere ma napsano že dokvítá koncem listopadu tak já si k tomu atomaticky přičítám +- týden ... a už si to nevezmu , ale třeba když tam je konec září tak si řeknu jo to dojede začatkem října a vím, že si to vzít můžu :-)

Jinak co se týče toho českýho hrabání , tak proč ne... Aspon toho člověk hodně vyzkouší a když mu to vyhovuje tak si to pak koupí :-) Já jsem třeba vždy bral free semínka na cannafestu no a mezi nima byl i Critical + , zasadil , jsem , sklidil jsem a zjistil jsem , že je to libica , tak jsem ho letos koupil :-) To samí B.A.C. vitality plant(postřik proti škudcum) bo jak se to jmenuje dostal jsem to jako free sample , zkusil jsem to , pomohlo to a ted si to koupim až mi dojde vzorek :-) .......
guarana
Mna by zaujimalo dalsiu sezonu Mr Nice - G13 Skunk http://en.seedfinder.eu/strain-info..._Nice_Seedbank/ a na nejake crossy toto TGA Subcool Seeds - The Third Dimension http://en.seedfinder.eu/strain-info..._Subcool_Seeds/ ak by mal niekto skusenost,dajte mi PM pls.
HNF
Dutch Passion: vse po 5ks
Durban Poison
Pasiion#1
Frisian Dew
Ministry of cannabis:
White Widou
C.B.D: 1ks Vanila Haze
HujerII
Anesthesia
Polární záře
White Widow
Galaxy
....vše od Pyramid seeds

OG Kush
Shark attack
Blue Widow
Critical+
...Dinafem:-)

Tyhle banky jedu prvně, tak uvidíme:-)
Slick-ace
Když už jsme u toho brakování po jednom semínku z Legalizace, to si vážně nikdo nevšiml krom těch provařených kopií zavedených odrůd balíčku se zajímavým názvem Yumbolt ?
:chef: :bandit:
citace:
CBD Seeds Yumbolt - This variety is native to Afghanistan and was naturalized in the mountains of Humboldt County, California, for over thirty years. It is a genetic kept unchanged for a long time. From shrub produces copies branched, with broad leaves and flowering time medium. We recommend spending 12 hours of daylight with a good size, because during flowering, growth in height is minimal. Populating the whole plant blooms bud, newly covered with thick glass flowers from the side branches to the central stalk.

Yumbolt

Humboldt
USA, Kalifornien - Afghanistan »»» Mostly Indica

frek
citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
Když už jsme u toho brakování po jednom semínku z Legalizace, to si vážně nikdo nevšiml krom těch provařených kopií zavedených odrůd balíčku se zajímavým názvem Yumbolt ?
:chef: :bandit:

Já ho mám. Tak jsem zvědavej, co z toho bude. :)
miravlak
citace:
Původní příspěvek od frek

Já ho mám. Tak jsem zvědavej, co z toho bude. :)


no já ho mám taky ale chtěl sem AF ale nějak sem to přehlédl :D
tripmag
tak tento rok zmena :) namiesto regular skusime iba cisto femky :D

trochu OG Kush genov

Zenseeds - Krome White Triangle
Emerald Triangle - Super Sour OG

trochu Matanuska Tundra genov

World of Seeds Bank - Madness
Samsara Seeds - Punky Lion

a este nieco co ma zaujalo

Sweet Seeds - Psicodelicia
Barneys Farm - Crimea Blue
CH9 Female Seeds - Vantage
sw3ap
Delahaze - výnos až 1000g out (snad :D)
Auto Blueberry
Black Domina
Special Kush
White Widow
tripmag
citace:
Původní příspěvek od sw3ap
Delahaze - výnos až 1000g out (snad :D)


no a hlavne vela stastia s dozretim v nasich podmienkach... :D
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od sw3ap
Delahaze - výnos až 1000g out (snad :D)
..


Haze na ven :D škoda práce s tím. Ale pokud ti jde o listí.. .
sw3ap
citace:
Původní příspěvek od Slick-ace


Haze na ven :D škoda práce s tím. Ale pokud ti jde o listí.. .


Plánuju to zatemňovat, to si myslím, že to dozraje.
5x auto. Northern Light od RQS
5x auto. Northern Light od Fair Seed (proběhne DŮKLADNÉ srovnání těchto dvou seed bank, i když výsledek snad každý tuší :D )
4x fem. Orange Bud Diesel od Fair Seed (jedna už jede delší dobu v mym "okenim boxu" (můj vynález :D ) a co se týče růstu, max. spokojenost.
Trance
Blueberry
Moby Dick
Nebula
Mazar
Quasar
Purpurera Ticinesis.
Zatim to ale vypadá že postavim sněhuláka a zasadim mu mrkev do ksichtu ... :D
MedvedBrtnik
Letos jen outdoor modely:

AutoAK47 (auto)
Cream Caramel (auto)
Dannish Gold
Frisian Dew
Hollands Hope
Lowryder 2 x Auto AK47 (auto)
Lowstink (auto)
Passion 1
Shaman
Silver
Zoidberg
Letos jedu:
Delahaze - Paradise seeds
Opium - Paradise seeds

Wembley - Pyramid seeds
Galaxy - Pyramid seeds
Anesthesia - Pyramid seeds

a Blueberry od Dutch Passion

- Blueberry a Opium pojedu asi na balkóně a ostatní zahrada.
Kambu
TNT Kush,Papa´s Candy,Veneno,The Doctor,Syrup [AF],Haze [AF],Green-o-matic [AF]
butan234
Zdravim , chcel by som poprosiť o radu vo svojom prvom oute, planujem kupiť 3x Early skunk ( http://www.growshop.cz/katalog/deta...early-skunk-3ks ) .... a k tomu jeden mix indoor seeds pretože by som chcel viac odrod za taku cenu ... (http://www.growshop.cz/katalog/deta...-indoor-mix-5ks) ....2 x White Widow, 1 x Ak47/Northern Light, 1 x Black Domina a 1 x Great White Shark ............... Mam radšej kupiť ten indoor mix alebo 5x Fem Great White shark ?
citace:
Původní příspěvek od butan234
Zdravim , chcel by som poprosiť o radu vo svojom prvom oute, planujem kupiť 3x Early skunk ( http://www.growshop.cz/katalog/deta...early-skunk-3ks ) .... a k tomu jeden mix indoor seeds pretože by som chcel viac odrod za taku cenu ... (http://www.growshop.cz/katalog/deta...-indoor-mix-5ks) ....2 x White Widow, 1 x Ak47/Northern Light, 1 x Black Domina a 1 x Great White Shark ............... Mam radšej kupiť ten indoor mix alebo 5x Fem Great White shark ?

To early není zas tak early, projed si ve fotogalerii pod sluncem galerii outdoor odrůd a pak si podle toho kup semínka, abys pak na podzim nesklízel jen listí.
fire.ent
Takžéééé :teef: letos mám v gitce(zatim :D ) tyhle seeds : Purple Pineberry f2, Outsider(Hemcy), Outsider f2 ,Purpurea f2, Sudden Flower 47(super auto - origo 1ks fem, a 3 ks reg f2) Psicodelica(Sweet seeds) a Krome´s White Triangle(Zen seeds) + ještě něco málo autoflowerů jako LR2x DR, ChronicRyder, LR2 X LR2, LRxChR(vlastní cross) a vlastní rádoby cross Durban poison x LR2 kterej ještě pořád nabízím někomu kdo má DP od DP nebo origo LR... a k tomu mám ještě objednaný řezy od mistra hlavy a ještě si nějaký dokoupim od dalších mistrů matkářů......no je toho moc..ale doufám že to všechno vyjde ať je letos kouř na podzim o něco lepčejší..:D smějte se a ať to roste..f.e :bong:
MedvedBrtnik
butan234 : První outdoor a vybíráš si indoox mix? Tak to jsi dobrý masér. Skunk od Sensi Seeds mi dojížděl v listopadu, přitom doba květu 45 - 50 dnů. Být tebou, koupím outdoor mix od Dutch Passionu nebo něco od Hybrids from Hell.
Slick-ace
Jo taky se divím, jak tu lidi naříkaj, že jim nic nedojede a pěstuje tu od HFH tak málo lidí.
Dojíždí v pohodě a kouř také solidní http://grower.cz/forum/showthread.p...366#post1055366

http://www.semenakonopi.cz/Podle-zn...rids-From-Hell/


butan234

Z toho cos napsal vidím největší šanci na kvalitní dozrání u WW a GWS.
Obivanka
Ja som zobrala Durban Poison od Dutch Passion a Skunk#1 od Sensi Seeds, všetky feminizované. Zadáčo mi ešte poslali jednu AUTO Bielu vdovu, tak uvidíme čo z toho bude:)
Z toho čo som čítala, je Durban fakt nezmar, tak dúfam že prežije aj tohtoročné počasie, ktoré sa javí zatial naozaj nepredvídateľne. Už sa len musíme modliť za slniečko.. :-)
SN!P3R
Pro letošek jsem si připravil:
Fem.
- Jack Herer (Growshop Seeds)
- Great White Shark (Fair Seeds)
Regular
- Frisian Dew x Strawberry Rhino (Medvedbrtnik)
- Somango x Straw.Rh (Medvedbrtnik)
Řezy
- Pamir Gold (Dutchpassion)
- Frisian Dew (Dutchpassion)
- Passion #1 (Dutchpassion)

Co Vy na to?
SN!P3R ;)
butan234
Nakoniec asi zoberiem 2x Frisian Dew, 2x Passion , 2x Shaman ....http://www.growshop.cz/katalog/deta...1--6ks;-outdoor :) su to super odrody do našich podmienok ale neviem ako to bude z výnosom :(
replay
Sour diesel - medical seeds
Piestik
Ked je niečo dobré, prečo to meniť :)
- kannabia thai fantasy
- DP shaman
- fair GWS tento jediný strain som ešte neskúšal čo je rozhodne chyba, je to pecka do outu.
Maskach
Letos jsem si vybiral doufam, ze jsem vybral dobre, vsechno ma dozravat v pulce zari. Vse od delicious seeds, co myslite? zkousel jste je nekdo? :)

CRITICAL SENSI STAR
SUGAR BLACK ROSE
FRUITY CHRONIC JUICE :)
Fantasie
Barney's Farm - 8 Ball Kush, Top Dawg
Dinafem - Critical +, Power Kush, Amnesia Auto, Cheese Auto
T.H.Seeds - Critical Hog, Wreckage, Burmese Kush
Sweet Seeds - Mohan Ram, Ganesh Spirit

bude to holt zase o trošku větší než minule .)
surda007
Pro letošek jsem si připravil:
Dutch Passion
Passion #1 ® feminizovaná 5ks
Purple 1 feminizovaná 5ks
Durban Poison feminizovaná 5ks
Spronty
Já letos pojedu:

Shaman x Blueberry
Purpurea Ticinensis
Afghan
Royal Critical Automatic x AutoBlueberry
Top Tao seeds
White Widow
White Label Rhino
White Ice
Orange bud
.. a stále není konec :D Letos to bude pestrá jungle :-)
1.5.2013 pojde do zeme
Mazar femenizovaná 20ks (dutch passion)
15ks haze x skunk a Shaman x Early Girl x LR 15ks Veľké díky Mysterymu
A nakoniec mám medved x fialka :D no name od kamaráta. Pestoval v skelníku, krásne fialové mňaaam :)
Ako tak kukám tento rok každý skúša veľa rôzných a zaujímavých odrod tak dúfam že bude aj dokumentácia chlapy :D Treba všetko zdokumentovať
Časlove
Dám klíčit tak za tejden až dva...

Vanuatu landrace (Malekula island)
The Purps
Gorilla grape F2
Deep Chunk
Night hail ultra x Herijuana
Triple afgan slum x Herijuana

(za poslední dvě jmenované děkuju Rákosovi, kterýmu je dal někdo kdo je stvořil, tímto mu taktéž děkuju:))
dodomar
Black domina
Cotton candy
Northern light blue
Super skunk
Chocolope
všechny po dvou kusech a k tomu ještě 1 x Vanilla haze a 3 x Top tao regular outdoor :) Většinu budu zatmívat :)
tuffgong1
Veneno (eva seeds)
Magma (cbd seeds)
Critical + (dinafem)
Critical jack (dinafem)
California hasplant (dinafem
Big bud (sensi seeds)
Frisian dew (dutch passion)

+

asi dalších 6-8 autofloweringu a to jak feminizovaných tak ruznych regular křežencu .....
mx09
Ja osobne:

5x Special queen #1 od RQS
5x Lemon sunk od GHS
1x noname na krizenie

Budem pestovať ešte s dvoma kamarátmi. Jeden má to isté okrem nonamu, a druhý má len nonamy, ale asi 10.
brujeria
Tak dneska jsem dal klíčit:

Bambata-Tiki Seedbank
Nepal Highland-Cannabiogen
Durban Poison-Hemcy Genetics
Ciskei-Tropical Seeds CO
Herijuana-Sannies Seeds
Biddy Early-Serious Seeds
Durganchitral-Underground Seed Collective
Sour libanon-Origin Seeds
Erdpurt-Hybrids From Hell

vše po5-6 kusech regulerních semen a časem ještě přibydou nějaký klony!
Efis
Včera jsem konečně koupila kokos a můžu přesazovat. Loni se osvědčil. Letos převážně auto, regular mám jen jednoho Jacka Herera. Auto mám Somango, Cream caramel a Jacka, pak mám ještě z loňska Ice cream, taky asi dám vyklíčit.
AVICII
Dnes jsem dal naklíčit AF Mazara (DP) a White Widow (Dinafem), vše feminizované, tak uvidíme co za slávu z toho vzroste.
Murph
Dnes jsem dal naklíčit Orange Bud regular od Dutch Passion.Myslíte,že to je dobrá volba nebo ne?Jak často se asi navracíte ke svému kytí? :)
AVICII
Určitě je to dobrá volba, Orange bud je už jen tím jménem sama o sobě dobrá. Jak často? No pokuď to myslíš tak, jak často k němu chodíme, tak já k němu chodím ráno a večer, někdy i vícekrát ;)
Mašťák
citace:
Původní příspěvek od Murph
Dnes jsem dal naklíčit Orange Bud regular od Dutch Passion.Myslíte,že to je dobrá volba nebo ne?Jak často se asi navracíte ke svému kytí? :)


pochopil jsem tě, tak že máš někde guerillu. Já chodím většinou jednou týdně, respektive záleží na tom jestli pršelo někdy v poslední době. Když je dost vody, tak na to kašlu. Hlína díky granulovanému hnoji je dobrá, hlad nemají.
Co se tyce meho letosniho outdooru, tak bych to klasifikoval jako hardcore guerilla :D Na zacatku kvetna zasazeno, v rijnu prijdu neco sklidit. V prubehu rustu tak mozna 1-2 navstevy.

Jinak vysazeno:
2x Orange Bud x Diesel od GS seeds
2x Cheese od CBD seeds
3x Northern Light automatic od Royal Queen Seeds (pro ty se stavim samozrejme drive nez v rijnu :-))
butan234
18.5 som dal rovno do hliny semienka a nechavam to na prirodu :) 10x no name ,3x regular skunk od kamoša , 2x Great white shark fem , 1x White Russian fem .... a ešte mam doma 1x Auto jack a chcel by som ešte dokupiť nejake 2 automaty typu Blueberry,Bubble gum a dať ich dakde do kukurice ....Snad mi to vyjde ;)
AVICII
citace:
Původní příspěvek od butan234
18.5 som dal rovno do hliny semienka a nechavam to na prirodu :) 10x no name ,3x regular skunk od kamoša , 2x Great white shark fem , 1x White Russian fem .... a ešte mam doma 1x Auto jack a chcel by som ešte dokupiť nejake 2 automaty typu Blueberry,Bubble gum a dať ich dakde do kukurice ....Snad mi to vyjde ;)


Když si pohlídáš, aby si z tech regular semen neměl samce, tak by ti to mělo vyjít v klidu. :)
butan234
citace:
Původní příspěvek od AVICII


Když si pohlídáš, aby si z tech regular semen neměl samce, tak by ti to mělo vyjít v klidu. :)


Samce vysekam ;) ale viac ma trápi počasie 4 dni vkuse prši a vonku je teraz cca 12 stupnov, mrazi nemáme ale ajtak.... je to 6 dni čo som zasadil semena , takže maličke by už mali byť vonku zo zeme dufam že to dajak prežiju :( žiadna sláva s počasim tu na Východnom Slovnesku....
AVICII
citace:
Původní příspěvek od butan234


Samce vysekam ;) ale viac ma trápi počasie 4 dni vkuse prši a vonku je teraz cca 12 stupnov, mrazi nemáme ale ajtak.... je to 6 dni čo som zasadil semena , takže maličke by už mali byť vonku zo zeme dufam že to dajak prežiju :( žiadna sláva s počasim tu na Východnom Slovnesku....


No hele, my tu na Jižní Moravě také nemáme žádné parádní počasí. Dneska ráno tu byla teplota kolem 3 stupňu a teď tu je tak 12, takže také žádná sláva, ale tak snad se to zlepší a bude až do listopadu/ prosince jen lépe ;)
butan234
citace:
Původní příspěvek od AVICII


No hele, my tu na Jižní Moravě také nemáme žádné parádní počasí. Dneska ráno tu byla teplota kolem 3 stupňu a teď tu je tak 12, takže také žádná sláva, ale tak snad se to zlepší a bude až do listopadu/ prosince jen lépe ;)


Jn chapem... ale u nas 4 dni non-stop prši a bude aj dalšich par dni , bojim sa že mi to hned nazačiatku pokape alebo chytia plesen , myslíš že to vydržia ? :/
AVICII
citace:
Původní příspěvek od butan234


Jn chapem... ale u nas 4 dni non-stop prši a bude aj dalšich par dni , bojim sa že mi to hned nazačiatku pokape alebo chytia plesen , myslíš že to vydržia ? :/

Já si myslím, že to v pohodě rostlinky vydrží, plíseň určitě nehrozí, ta by se neměla eventuelně kde vytvořit. Déšť kytky také zvládnou. Jen už by to spíš chtělo sluníčko pro kytičky no.
Letos to jaro obecne stoji za prd, ale kyti to zvladnou, a snad se alespon diky tomu muzeme tesit na slunecny podzim bez plisni :-)
AVICII
Já naštěstí mám kytky pořád ve foliovníku, takže zas taková zima jim není, ale i tak už by to chtělo pořádný nástup pěkných dní aby se kytkám pořádně dařilo.
Jurgiano
Tento rok to bude pestré :)

Regular crossy z Groweru vše po 5 kusov.

White Rhino x Belladonna x KC36
C99 x Northernlight x Mazar
Shaman x Early Girl x Low Rider 2
Haze x Skunk

AF Regular TOP TAO SEEDS po 5 kusov.

Early Top Tao
CBD Haze Auto Tao

AF Feminized od Dutch Passion 2 ks.

AutoMazar

Ktomu ešte cca 40 kusov Noname semen. A plánujem aj cross mazara od člena na groweru.
VFR
a modlis se aspoň za počasí v tvem pripade konec rijna az listopad :)
Jurgiano
To si písal mne ? :) lebo nejak nerozumiem
VFR
jasan, mluve o tomhle:

"White Rhino x Belladonna x KC36
C99 x Northernlight x Mazar
Haze x Skunk"


Shaman x Early Girl x Low Rider 2 - tohle je automat?
Jurgiano
Haze x Skunk1 x ? (Samizda že ešte zniečím krížene, len už neviem sčím.)
Shaman x EG x L.R.2 (Není to automat akurát začína kvitnúť veľmi skoro)

Obe sú od člena mysteri ešte z minulého roku. Kosené koncom septembra (9.) Akurát Haze x Skunk bol trocha chytení plesňou ale to skôr z miesta kde rástol. Kedže to bol močiar a totálne podmáčané miesto v dobe daždov. Aj keď to bolo v kýbloch myslím že vlhkosť tam určite bola mocná :)

White Rhinoxx a C99xx som dostal za free od člena Maxeaux začo mu veľmi ďakujem. Ja dám tomu všetko čo bude treba :) No počasie bohužial neovplivním.
guarana
Blueberry, AMS, white strawberry skunk, special queen #1, Exodus Cheese, Outdoor Grapefruit, Outdoor C99 + regular puple pineberry a regulat durban od flying dutchman. No a par automatov k tomu
kofein76
Zdar.Tak tento rok budem Biddy Early-fem, White Russian-reg a AF cross Automazar
chlapeczlesa
čus, nezkoušel jste někdo The Doctor od Greenhouse seeds? Ať už venku nebo vevnitř?
Jabli
zdar,tak letos jedu:
3x OG Kush od Dinafem setba proběhla začátkem dubna, v této chvíli 15cm naducané rostlinky s 6 patry
1x G13-bohužel nevím s čím,řízek z vidně
1xBlack Russian,opět Vídeň
1xMedicine Man,řízek Vídeň
1x8milles high,opět Vídeň,tato by měla být spec.do našich podmínek.Loni zkouška se zakrýváním Delahaze výborná zkušenost,takže letošní holky dostanou zakrývačku někdy kolem konce července.zdar
Natty Dread
Tak já to mám letos docela pestré :)
Z bazaru:
1)
-2x AK 47 x Sm bog/ww
-3x Top 44 x Sm bog/ww
-6x Sweet mendobog X sweet mendobog/ww

-3x Automazar od DP x short 1 F2
-3x Magnum od Budha seeds x short 1 F2
-3x Syrrup od Budha seeds x short 1 F2

2) 8x KO.KUSH x AUTO CREAM CARAMEL
.............................................................
Z banky:
1x F.Dew od DP
2x H.Hope od DP
2x D.Poison od DP

3x Jamaican Dream od Eva seeds

9x Sweet Mix Auto od Sweet seeds
..................................................
Moje:
x Skunk1 x ES ( ES=Early Skunk )
x Special Queen x ES
2x S1 x ES X asi nějaký Haze ( dostal jsem pyl od kámoše )
x Shaman x ES X Haze
x White Russian x Haze
U mojich semínek ještě nevím kolik kousků pojedu.
don juan
chlapeczlesa : Kamos to letos jede tak ti reknu ale na letosni sezonu ti to moc nepomuze :-) .
Jinak ja jedu od sweet seeds a to:

Letos jsem vsadil na fast verze od sweet seeds
S.A.D. - black domina
green poison - osvědčené a velmi kvalitní kuřivo
cream caramel - letos poprvé


Frisian dew uz nejedu model dobrý ale ne tak jak bych si predstavoval
shaman i Passion od DP me vcelku zklamali a uz je nepojedu.
Crimea Blue od BF - dobré kurivo ale nedokvetá v nasich podminkach nejlepe
Natty Dread
citace:
Původní příspěvek od don juan
chlapeczlesa : Kamos to letos jede tak ti reknu ale na letosni sezonu ti to moc nepomuze :-) .
Jinak ja jedu od sweet seeds a to:

Letos jsem vsadil na fast verze od sweet seeds
S.A.D. - black domina
green poison - osvědčené a velmi kvalitní kuřivo
cream caramel - letos poprvé


Frisian dew uz nejedu model dobrý ale ne tak jak bych si predstavoval
shaman i Passion od DP me vcelku zklamali a uz je nepojedu.
Crimea Blue od BF - dobré kurivo ale nedokvetá v nasich podminkach nejlepe


Taky jsem jel 2 roky zpět shamana od DP a musím říct, že pecka. Pálky tvrdé, velké, dosti aromatické a hlavně rychlý nástup do květu a výnos asi přes 200g na kytku v zemi, což se dá..
don juan
Ahoj ja opravdu ne samozrejme vse je dano prostredim , slunickem atd. atd. ale v tech podminkach co mam se mi moc neosvedcily, zato ten green poison z toho sem mel tak 500g urcite z jedne (3m smrcek) :-)
fisHunter
Takže letošní hrdinové budou: fair seeds auto jack
Cream caramel
White russian
Natural seeds ak47
Royal queen seeds Special kush 1
Auto jacka a special kush jsem už jel 1x takže uvidíme...
Cocos
toto leto od Kannabia seed company model La Blanca (nie automat) feminized 4 už v rašelinových
a 2x no name

máte niekto skúsenosti s tým La Blanca vonku? :)
bulm
letos jedu Chemdawg a OG Kush od Humboldt seeds a La Blancu od Kannabie + nejake crossy a F2 od lidi tady z fora
bruno.kudrna
Zdravím
Tak letos:Ministry of cannabis-Big bud xxl
Ultra white amnesia
Barney farm seeds-Pineapple chunk
Dinafem-Critical jack
Sweet deep grapefruit
Auto blue amnesia xxl
Cheese xxl auto
Tak ať to roste.
Zdárek:sun:
EvzenTulipan
Ahoj.
Letos jsem se zaměřil na:
-Orange Bud (Vždycky jsem ho chtěl zkusit) Beru 10x regular
-Belladonna 5x fem
tyhle dvě odrůdy půjdou do kompostu

dále chystám v polovině dubna vysadit nějaké odrůdy od místního člena.
(Zaměřím se na počínání v kukuřičných polích s automaty)
+nějaký krossy z let minulých od starýho hipíka. (zřejmě nějakej ustálenej NL, hrozně to kotlí- nechám jí poprat se někde v křoví)

Jsem zvědav, letos poprvé pojedu opravdovej outdoor se všemi strastmi a nástrahami divočiny.
PeeKay
Haaj boys,

letos ?

Z AF ty které se mi osvědčily_
- AutoAK47
- AutoWW
- AutoMazar
- Pandora a uvažuju že tam prdnu i Magnum

Z klasik chci letos jet něco nového zase od místních členů. Jisté jsou
- Skunk 1
- Sweet Tooth 3
- Danish Gold
- A ten vlastní Homér Simpsn, toho mám okolo 600semen, tak uvidím jaké pole oseju traktorem :D

Chtěl bych víc, ale není to kam dát :/
huhuga
je třeba to tu taky nasdílet :D

tenhle rok sem dost přehodnotil můj dosavadní postoj k semínkům od místních croserů takže jedu převážně ze semen od místních členů :) tak snad nesklamou :D

AF - AK47 (natural seeds) tak mě uchvátil že to pojedu snad každej rok :D.teprv hodlám koupit
- AutoMazar (místní člen)

klasiky - Shaman (dutch passion)
- Shaman*Early Girl/L.R.2 (místní člen)
-NHU/herijuana (místní člen)
-Erdbeer/herijuana (místní člen)
-Purps/herijuana (místní člen)
-WW X GWS/Super skunk (místní člen)
-Ak47*NL/SS (místní člen)
-Durga Mata (paradise seeds)
-Skunk11 (dutch passion)
-CHees (V.I.P seeds)
-Jack Herer (Vision seeds)
UUUUf :D. jinak sám sebe bičuju páč místa málo ale semínka už klíčej,takže hledám místa neustále a stejně to bude zázrak jestli to rohodim všechno a ještě větší zázrak bude když to vyroste nikdo to nečorne a já sklidim :D ale to ukáže čas :) PS:je jich tolik kvuli Canafestu na kterym sem byl po prvý a komerce mě těžce dostala :D
Panduri
Zdravim zdejší komunitu :-)

předem bych se chtěl omluvit za délku mého příspěvku a dost možná velkou dávku naivity a amatérismu v tomhle příspěvku. Budete mi to muset odpustit jakožto nováčkovi. Ovšem snažim se vstřebávat informace, co jen to jde a budu vám vděčný za každou radu.

Potřeboval bych poradit s výběrem genetiky. Vim, určitě si klepete na čelo, že vybírám zrovna teď, tak pozdě, resp. brzy. Pravda je taková, že mám před státnicema a furt vymýšlím, jak se zabavit od učení, tak si tak přemýšlím a rozhodl jsem se, že příští rok budu pěstovat a co bych chtěl pěstovat vybírám už teď. Tak pročítám místní fórum a různý popisy modelů u seedbank :D.

Ze začátku asi něco O MNĚ.
- hulim příležitostně, cca 1-2 × do měsíce. Jedná se buď o pohodičku na rybách nebo s partou kamarádů někde před hospůdkou
- hulim většinou z klasický fajfky a to čistý, bez tabáku
- jedná se o moje vůbec první pěstování, do teď jsem měl většinou něco od kámoše (vim, že měl na zahrádce Carnival, Pineaplle express, Opium a kupuje občas nějaký vnitřky vdovy apod.)

CHTĚL BYCH něco, co:
- mě hodí do pohody, uvolní od stresu. Mám rád po travce pocity štěstí, kdy si říkám, jak je ten život kurevsky nádhernej :-).
- vypěstuju venku. Jednalo by se o místo na kraji lesa ve Středních Čechách s tim, že možnost návštěvy místa bych měl tak 1, max. 2 × týdně.
- pojedu čistě přírodně
- nebude moc slabý, aby v partě neřikali, co je to za seno :D a aby to ocenil i kamarád, co jede tak 2 brka denně, ale většinou vnitřky.

Na závěr asi moje TIPY případně s tim, co si o nich myslim.
- Duran Poison // z výběru asi slabší, ale zamlouvá se mi jako 100% sativa a nejspíš pohodovym stavem
- Orange Bud
- BlueBerry // nevim, neuspí mě to spíš? :D
- White Widow // bojim se, aby mi stačila dozrát
- Mazar // myslim, že tahle indika asi nepřinese mnou chtěný stav :-)
- AK 47

Budu rád, když se k tomu kdokoliv vyjádří, třeba v podobě názorů na jednotlivý tipy, abych se mohl snadněji rozhodnout :-). Díky, snad jste to dočetli až sem a případně jsem vás nenasral nějakým "negrowerským" názvoslovím nebo tak :-).
bruno.kudrna
Zdravím
Jakožto začátečníkovi bych ti doporučil Shamana,Passion1 a Pamir gold.
Takový nenáročný brzo dokvétající odrůdy a budeš určitě spokojenej.Jak s výnosem tak stavama.
Zdárek:sun:
Witko69
Durban Poison je také dobra volba. Purpurea Ticiensis či Super Cali Haze také neurazi a nejsou rozmazlene slecinky.
Sir_Major
Durban poison je skvělá volba. Pocity štěstí skutečně navozuje a roste snadno a spokojeně venku.
Hvězdář
Já bych se nebál ani nějakých autoflowerů, zasadíš v půlce května a na přelomu červenec/srpen sklízíš (60 dnů a pod jak píšou banky jsou nesmysly). Můžeš zkusit třeba natural seeds, levná genetika, ale pěkné kytky z toho rostou, celkem blbuvzdorné.
Panduri
Tak to vypadá na nějaký outdoor od DP. Podle toho, co jsem tu pročítal, je dost oblíbený Durban, asi bych ho upřednostnil před Shamanem a Passion 1. Jen mám strach po přečtení diskuze o problémech v posledních letech s DP a hermatěním. Měl někdo problém s Durban Posion? Chtěl bych koupit 3 ks fem. semen.

K AF mám tak nějak, ani nevim vůbec proč, odpor. Asi si podvědomně myslím, že to prostě za tu chvíli nemůže mít kvalitu :D. Takže jestli DP poskytne kvalitní Durban, tak se rozhoduji mezi ním a La Blancou, která mi ještě byla doporučena. U tý si nejsem úplně jistej tou pohodičkou, co od toho čekám, vzhledem k převaze genů indicy. Sakra, netušil jsem, jak je těžký si vybrat :D.

Jinak sorry za zasírání vlákna, klidně ať to admin přesune, nenašel jsem vhodnější téma.
Mard
No s tím AF to klidně vyzkoušej, kup 3 levná semínka u fair a uvidíš zda tě výsledek naštve nebo pozitivně překvapí. Pro mne jako outdooristu je fajn, že nemusím čekat až do října na doplnění zásobičky :-)
Witko69
Já bych se toho Durbana nebál. Vždyť nemusí byt od DP. Bulk seeds co. se da pořídit levněji a hermafroditismus není referovan téměř na žádném fóru.
Vyhnul bych se alternativam typu Early Durban, především od Flying Dutchman. Přece jen ta holandska genetika je dražší a zakonzerovavana. Co se mi osvedcilo z holandských genofondu jsou počiny Mandaly. Hodně muziky za rozumný peníz.
suares
Durban z výběru asi slabší..ono je problém že většina lídí ho sklízí bud přezralej nebo nedozrálej a on pak ten stav je takovej o ničem a je proste jinej.. pěstim ho 4 roky takže fakt sem videl ty markantní rozdíly když sem to sklízelo po tejdnech v říjnu..taky je dost znát jestli je to skleník nebo klasickej out. Včera sem hulil durbana ze skleníku, kde týpek vychytal zalitý bilý trichomy (asi až 20.října)..proste mnohem lepší než vetsina indooru v okolí.. zvlast když se ubalí čistá mrkev. Ten sativovej stav je tam brutálně znát..naka vykydlost atd . neexistuje.. človek furt kouka, hlavou mu litaj myšlenky sem tam..a hlavně instatní smích 10 min po dopálení hned křeče v koutkách,záchvaty prostě mazec.. ale jak řikám ten konec človek musi udelat poctive.. ne ze se clovek koukne na net vidí začátek října.. tak to sekne na slepo.. a pak hlásí že to je model o ničem..jinak abych nebyl OT tenhle rok si nadělám klacky z white russianu od fair seeds,durbana a Special queena :) jelikož to sou modely co me nikdy nezklamaly sou hotový 10 - 20 října, stav silný (oboje 50/50),odolnost proti plisní u queena skvělá!! dycky par ložisek toho 20 října.. u WR taky neni špatná..Taky sou skvělí vzhledově orošenost brutál a tvrdost taky.. jediná škoda u durbanu je že ten vzhled palic neni lepší je tam menší orošenost a je řidčí ale to u satvi bejvá :) a stejně je pro mě TOP :D
murmur
citace:
Původní příspěvek od Witko69
Co se mi osvedcilo z holandských genofondu jsou počiny Mandaly. Hodně muziky za rozumný peníz.


Mandala je španělská seedbanka nabízející genetiku hlavně z Asie a Afriky. Každopádně hodně muziky za rozumný peníz a jejich web nemá chybu.
crazyben
citace:
Původní příspěvek od suares
jediná škoda u durbanu je že ten vzhled palic neni lepší je tam menší orošenost a je řidčí ale to u satvi bejvá :) a stejně je pro mě TOP :D


No já myslim že to neni až tak easy s tou sativou / indikou... já teď dojídim PP (90%sativa) a OB (90% indika)... je pravda že naměli ideální podmínky, ale zato měly všechny stejný. A sativovej PP má výrazně větší i tvrdší pálky... jen orošenej tolik neni, ale je o pár dní pomalejší, takže to bude asi tim.

Jinak na Durban mam taky dobrý vzpomínky :)
murmur
citace:
Původní příspěvek od crazyben


No já myslim že to neni až tak easy s tou sativou / indikou... já teď dojídim PP (90%sativa) a OB (90% indika)... je pravda že naměli ideální podmínky, ale zato měly všechny stejný. A sativovej PP má výrazně větší i tvrdší pálky... jen orošenej tolik neni, ale je o pár dní pomalejší, takže to bude asi tim.


Řekl bych, že Orange Bud je taky sativa.
crazyben
my bad, sorry... to ty český "dýleři" seeds, koukal sem teď na různý nabídky v různejch šopech po půlgramovym a mam v hlavě trochu guláš :D
alpine
The Incredible Bulk - Dr Krippling Seeds opravdu to jde na kila,nekourim,jen na masti to pouzivam,z jara zasadim























The Incredible Bulk - Dr Krippling Seeds,pestoval nekdo outdor? V boxu uzasne...
alpine
nejak se to zblaznilo,asi ten silvestr,at to nekdo srovna,pokud to jde...diky
crazyben
citace:
Původní příspěvek od Panduri
Tak to vypadá na nějaký outdoor od DP. Podle toho, co jsem tu pročítal, je dost oblíbený Durban, asi bych ho upřednostnil před Shamanem a Passion 1. Jen mám strach po přečtení diskuze o problémech v posledních letech s DP a hermatěním. Měl někdo problém s Durban Posion? Chtěl bych koupit 3 ks fem. semen.


U DP bych se bál jen fem seeds... leta regular bez problému, teď sem zkusil nějaký femky... jednou hermouš, podruhý mutant... a teď dotřetice (podle toho uvidíme jestli naposled) zkoušim fem od DP (brainstorm).

Shaman jakou out od DP je za mě TOP a hned za něj bych řadil sic slabší, ale dobrou holandskou naději která se mi osvědčila jako mimořádně odolná. Jen bacha na plísně u Shamana, když sou mlhy napodzim. Durban sem měl jednou, ale rád na něj vzpomínám... takovej "pohoda/klídek" model, roste pěkně, dozrává relativně brzo. Radši bych zaplatil víc za 10 regulerních a z těch vybral kolik samic budeš potřebovat.
Alpinestars
critical kush od Barney Farm 5x
original amnesia od Dinafem 5x

objednano nech byt v pulce dubna zasazeno :D
techem
Já sazim od sweet seeds cheese fem auto 3X, super skunk fem auto 3X a od budha seeds auto tao mix fem 10ks akorát mě nasralo, že to auto tao je 10ks každý jiný model a není to popsáno co je co tak to je takový mix pěkných modelů ale nedozvíme se co která kytka je za model :(
Roiwer
No jak tak ctu, tak se bude na co divat :) preju vsem uspesnu sezonu ;)
Ja pojedu 14x automazar fem DP v malych kvetinacich a pak se budu hrat s reg seminky .a To : cinderela c99bx1 Mosca seeds, Bubblecious Nirvana, Mandala 1 od Mandala seeds, a pak muj cross ogx sour BB.
GabberLord
Má někdo prosím zkušenosti s tímhle? https://www.royalqueenseeds.cz/115-amnesia-haze.html

Rád bych do toho tenhle rok šel outdoor, dík za info ;))
Jamés
Pro sezonu 2017..
Critical Impact - Vision seeds
Ultra Lemon Haze Auto - Auto seeds
Magnum - Buddha seeds
A nějaké no name AF od Top Tao seeds
....mmm jo,byl jsem na cannafestu :-D
Filo96
L.S.D od Barney Farms. žiadny skleník, žiadne umele prestovanie ani zastrihavanie. 100% prirodzený outdoor. Bojím sa že nestihne dozrieť.
Filo96
pridávam foto
LamkaQ
no takže ja som už začal zhromaždovať na sezónu 2018 a osadenstvo bude nasledujuce

Big Bud 3ks.fem-sensi seeds

Pamir Gold 5ks.fem-Dutch Passion

Holands Hope 3ks.fem-Dutch Passion

Kalasnikova 4.ks.fem-Green house seeds

a ešte 60ks no name - neaka sativka takze uvidime co ž toho bude :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma