Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 
Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II. - Klikni zde pro originální téma
andree99
¨PURPLE1 OUT A SACRA FRASCA (HOLY JOINT) SKLENÍK
.:INDI:.
no tak vysledny stav je chronic,gws,danny boy,jack herrer,durban poison a nejaky no name skunk snad sa to uz toho roku podarí držim prsty aj ostatnym slovenskym ale aj českym pestitelom....
Hedgehog - ten mi už bohužel vlastní blbostí nakvetl.Ale což, aspoň budou na prázdniny čoudy. Pak mám jednoho Jacka Herrera. Zbytek je Ice a Mazar.
meso
Sgt.Pepper --- ako to, že Ti vlastnou blbosťou vykvitol. povedz, nech sa vyvarujem chýb. díky.
citace:
Původní příspěvek od meso
Sgt.Pepper --- ako to, že Ti vlastnou blbosťou vykvitol. povedz, nech sa vyvarujem chýb. díky.


Někdy v březnu jsem si je pořídil. Měl jsem je za oknem. Protože nebylo ještě moc světla, tak jsem je dával na večer z ložnice do kuchyně pod zářivku. Jenže pak se mi stalo, že jsem třeba odjel na dva dny pryč, takže tohle "handlování"se stalo nepravidelným a navíc v kuchyni jsem topil, ale v ložnici už ne, takže to mohlo být taky velkým rozdílem teplot.
Maxeaux
GWS, Belladonna, Green Devil, Lemon Skunk, Trainwreck, White Rhino, Diesel Rider
Semi
ja mam akurat presadene 2 kočky Early misty- semená ešte od minuleho roku... momentalne zavlažovanie by im mohlo dopomôcť, tak dufam to dopadne lepšie ako posledne.
MaD!
Ja letos ve skleníku jack herer .3 durban poison,white widow,hindu kush tak to snad vyjde jak ma ,pošlu fota.
salimir
ja se chystam na OG kush,a Deep chung od DNA mnam mnammmm
Double DutchXPapaya, bojim bojim :-)))
nekrad111
ja som kupil califor. orange bud z 10 sem. vyslo pet a 3 vyzeraju ze vyrastu okrem toho 5 no name ale 3 boli samce takze take smutne uvidime ako to dopedne...
CYBORGSKUNK
Tak ja zkousim letos Shamana ato za oknem a pak na balkone,dneska jsem dal naklicit prvnich 10 semen.A v kvetnu rozjedu jeste TOP 44
,taky na balkone. Uz tesim,az se budu na balkone opalovat v lete a u toho pravidelne presouvat kyti ze stinu na slunce jak se toci slunce. Je
to super shichta,kdyz mate cely prazdniny off z prace.



Borisek
feminized durban poison (mandala seeds)
tak 2-3 kousky na balkóně eště nevim jak to vyřešit s croppingem asi musim stlouct nějaký laťky dohromady a dát to kolem květináče
pipoboy
citace:
Původní příspěvek od Borisek
feminized durban poison (mandala seeds)



no neviem o tom ze by mandala mala durbany....durban poison je od dutch passion
.:INDI:.
Pipoboy mandala seeds je iba sprostredkovatel ..to znamena ze maju v ponuke aj ine geny od inych seedbaniek ale objednas si to s mandaly...kapito?:D som rad :D
wassup
To ja planuju na me zahradce sklenik 4x3m.doufam,ze mi to tam nevezmou,kdyz tam budu spavat a je to hlidany mim ROTVIKEM,TAKZE JSEM V POHODE.a me modely jsou rezy WW a JACK HERRER + seeds-NO NAME.
Green Beret
ja tento rok koštnem asi na 2 miestach toto :

Purple Widow - De Sjaman
Lowryder #2
Shaman 5fem - Dutch Passion


teším sa iným štýlom :D

minuly rok som siel afghan kush a ten nestihol dokvitnut, skoda takych krasnych kvetiniek
killlsmoker
zahradka a kyblove samozavlazovani.... :)
hydrono
No ja uz mam objednane 10seed durban poison a budem sadit v kybly na strome. Uz sa neviem dcket
killlsmoker
seminek mam plnou prdel.... letos budu skouset rizecky :)
hydrono
no ja zacinam tak som si povedal ze najsamprv skusim semena a ked sa zadari tak aj rizecky, ale tu su taky ludia v okoli ze aj ten kto ma tak neda..cize aj rizky budem musiet objednavat...
Planuju sadid do lesa Feminyzovana semena
fananek7
citace:
Původní příspěvek od Makovice
Planuju sadid do lesa Feminyzovana semena



Jo?A kolik jsi zaně dal?
Do lesa to je to samé jak kdybys je vyhodil,to mi je můžeš rovnou poslat.
:-)))
.:INDI:.
grule,pazitku,ogurky,spenat,dynu a vela ineho :D
kofein76
Zdar. Tento rok pojdem dve polička. Jedno na oprc a jedno na hulenie :D

Pole č1:
Passion#1, Durban poison, Twilight všetko fem.
Pole č2:
tu sa bude krížiť Twilight x Passion#1,
Twilight x Durban Poison
Twilight x Twilight
kola666
... cavte vsetci .... :)

ja mam plany s DURBAN POISON - /DUTCH PASSION/
+ nejake NONAME , ktore vedia pekne prekvapit :D
+ este nieco sa do maja poriesi :)
... mam v plane aspon 4-5 polička po 5až 10 rastlinkami , kedže minuly rok ma obrali čorkari o vsetky 45 rastliny /samičky/
uz wiem ze 70 rastlin na jeden flek sa nevyplati ... :D a hlavne ked maju 3,3m

neviem sa dočkat

UZ NECH JE TEPLO :D ...... prajem wela urody :)
marihuskilzz
Cagos growers
Tak ja planuju kazdopadne tak 10-15 rezu a mam asi 10 semen no name tak uvidime co se z toho vyklube!doufam ze to letos holky pojedou jak zbesily s maximalnim vynosem pac minulej rok se mi moc nepoved :( At to roste
farmer36
ja...4 brainstorm feminized od dutchP...subtrakt: kaktus- zem piesok zeleninova a kvetinova zem perlit troxa raselini...a este xystam okolo 8 rastlyn dakam k vode..aby my daco ostalo ak sa nieco dojebe:D...
fananek7
koncem dubna po 3. zmrzlich... [/B][/QUOTE]

Zdar,nic proti,ale 3 zmrzlí jsou už od 12. do 14. května.
Ale taky se dá.
Namer017
Zdar,nic proti,ale 3 zmrzlí jsou už od 12. do 14. května.
Ale taky se dá. [/B][/QUOTE]

JO sory koncem dubna do kelimku za okno a po zmrzlich ven na zahradu... seknul sem se :D
nejakýčlovek
ja planuju na ven ss x ob a chronik myslite ze to bude venku dobry?
krast
a co je to ss?? shiva santi, shiva skunk, super skunk, super bud, super skéro? nepiště prosím zkratky, pak jsou v tom zmatky...
nejakýčlovek
je to super skunk
kucables
,,,,scera som dorazil s viedne s BUSHPLANETu a mooosem doporucit seckim.......nie ze ostatne growshopi by neboli good ale tento ma naj vyyyyber so seckeeeho a este ktomu niekde pri viedni otvaraju najvecsie garden centrum v okoli viedne,,,,,dostanete sa tam poA2....dialnici.....a doniesol som si........nebula dutch passion.......narocne na rast a slnko ale je.......passion1 dutch passion,,,,,,frisian dew,,,dutch passion.....a zod white label....double gum.....a chystam predpestovat na 2 tyyysdne aspom nemooosem dlhsie proste,,,,,,,a 1.apriilovi tyyysden iduuu asi von,,,,,,,unas byva us dobre pocasie teda bes mrazov.....sam som svedavi na tuto sezooonu,,,,keep growing
Zoidberg x typhon
KC 33 x purple urkle/blue cheese
anesthesia
super silver haze
C4
:D
J@m@L
Tiež plánujem Durban Poison... Ale asi len 5 kusov semien feminizovaných :) Minulý rok vyšli všetky :)
Sniper18
Moja zahradka 2010:
Colour mix #1, Colour mix #2 od Dutch Passion,
Orange Bud 5ks regular taktiež Dutch Passion,
The Pure 10ks regular od Flying Dutchman.
Časlove
Hi hi už jsem se rozhodl co letos přibude za novinky k odskoušeným modelům:

Kandy kush (OG Kush x Train Wreck (T4))
Cole train (Jasmine x Train Wreck (T4))
Querkle (Purple Urkle x Jack The Ripper)
Vortex (Apollo 13 x Space Queen)

Si založim takovej menší Californskej koutek!:D No a uvidíme jak to u nás v Čechách daj tyhle americký převážně idoorový modelky!:david:
J@m@L
Chcel som sa ešte opýtať na grower a semená, ktoré majú v ponuke... Má to niekto odskúšané??? Teda či sú napr.: Durban Poison fem. od Dutch Passion naozaj od Dutch Passion..?
Smbog
skunk 1
apollo 11
Sweet Tooth 3
Hedgehog
Pepr
pak pár semen co mám z loňského outu nekontrol. oprc GWS x Passion 1, a taky by mi ještě měli přijít asi fem. semena od Soft Secrets co sem vyhrál ale už na ně čekám nějakej pátek tož nevim..
ještě se ovidí..
newim28
caw groweři už sem sem psal ohledně substratu a ted bych potřeboval poradit s zavlažovaním, jakí mate zavlažovaní pochlubte se
Kvido666
z-D,ravim všetky ,,, aby se vam pochlubim se sezonou 2010,,,
,,,skunk out mix,sweet purpre,kamarad->fialky,my no name09,,, a hlavne od nej duchodce co znam:D prej kralovska marihuana:D tak sem zvedavej,,,pozdei dodam i foto,,,preju vsem happy grow:p srry jestli tam sou chyby ae sem po zkoušce Bubble Gum a tezce nvdim...:D
Petrzlen43
zdravim všetkých tento rok by som chcel ist svoj druhí out minuly rok som mal 3 no name a nič moc... študoval som forum a vyšlo mi že najlepsie na out je durban.Tak sa vás chcem opýtat na vas nazor lebo ste skuseni pojdem toto Dutch passion Durban Poison 10 ks Feminized, poda bude na kazdu rastilnu teda dieru 20l hliny + perlit + škrupiny z vajec na vrch na zrovnanie ph. Hnojky na rast : Plagron Alga Grow 1 l a na kvet: Plagron Alga Bloom 1 l +Plagron Phyt-Amin 100 ml. Slnka bude dost.. chcem sa spitat ešte že ked všetko pojde ako má či bude aj výnos dobrý ale hlavne aj kvalita ci ta kvalita bude podobna nejakym indor zenam . A ak mate niekto nejake pripomienky co by som mal pridat alebo odobrat napiste dakujem!
LemonJelly
citace:
Původní příspěvek od Petrzlen43
zdravim všetkých tento rok by som chcel ist svoj druhí out minuly rok som mal 3 no name a nič moc... študoval som forum a vyšlo mi že najlepsie na out je durban.Tak sa vás chcem opýtat na vas nazor lebo ste skuseni pojdem toto Dutch passion Durban Poison 10 ks Feminized, poda bude na kazdu rastilnu teda dieru 20l hliny + perlit + škrupiny z vajec na vrch na zrovnanie ph. Hnojky na rast : Plagron Alga Grow 1 l a na kvet: Plagron Alga Bloom 1 l +Plagron Phyt-Amin 100 ml. Slnka bude dost.. chcem sa spitat ešte že ked všetko pojde ako má či bude aj výnos dobrý ale hlavne aj kvalita ci ta kvalita bude podobna nejakym indor zenam . A ak mate niekto nejake pripomienky co by som mal pridat alebo odobrat napiste dakujem!


Ked uz chces kupovat 10 fem. semienok, tak by radsej zvolil viac odrod. Takze kup 5x Durban a napr. 5x Blueberry, Passion 1,pripadne Orange Bud ( alebo nieco ine ).
Ak vsetko pojde ako ma ( hlavne dobre pocasie ) a nic ako grower neposeries, tak urcite budes spokojny viac nez dost :smoker: :wink:
respekt
Ahoj tak ja sadim tento rok prvý krát, nemam mnoho skusenosti tak som zvedavy ako dopadnem dufam že prispevky s tohto fora mi pomôžu. Mam 2 odrody no name tak neviem čo stoho vijde, semianka su uš zasadene uš len čakat.
mysak
..tuhle sezónu pojedu ..big bend-kanabi.special-dr.jekyj-spec.queen-mango-nejaky diesel a nejaky ak pure..,posledni 2modely nevim přesně název
Time
citace:
Původní příspěvek od LemonJelly


Ked uz chces kupovat 10 fem. semienok, tak by radsej zvolil viac odrod. Takze kup 5x Durban a napr. 5x Blueberry, Passion 1,pripadne Orange Bud ( alebo nieco ine ).
Ak vsetko pojde ako ma ( hlavne dobre pocasie ) a nic ako grower neposeries, tak urcite budes spokojny viac nez dost :smoker: :wink:


teda doporučovat někomu kdo začíná blueberry na out je docela hovadina , i ta OB ne uplně dobře dokvítá....
Koma
Já tento rok pojedu poprvi a rozhodl jsem se pro Durban Poison a asi ještě nějakej no-name.

EDIT: Chci se zeptat kdy bych měl dat tak kličit seminka
PLANTER
top 44 , e-rocket,out mix,lowkiller,vlastní rezi mazar x white rhino
muDRlant
zdravim , ja tento rok idem sadit poprvy krat a mam 30 semien el nino , tak som zvedavy ako to bude xD
Sili
vidim to na DP , Belladonna a KC 36 tak uvidime snad to vyjde...x)
meso
shiva skunk. minulý rok super spokojnosť. a niečo k nej
billy.bob
Já teď rozjíždím zbytek semen od Mandaly, tj. Satori, Hashberry +nějaký safari mix. Klíčivost 95%, rostlinky vypadají velmi pěkně - věřím, že se letošní sezona vyvede. Jo, a taky jsem poprvé vysel nějaký máček od exjordanaryho, tak uvidíme. Zdar.
Chikoo
Ja letos chci skusit :
Devilmatic Feminized
Kandahar Feminized
Carnival Feminized
Pamir Gold

Máte někdo skušenosti stěmito pheny?nic jsem nenašel.
Fantasie
Female Seeds company X-line
Pure AK, Bubble Gummer, Extreme Indica, Widowrella

jinak mam i od vojtu lowkillery, b52 a jeste cosi
acheron
to_Chikoo: fenotyp je ako rastlina "vyzera", je to prejavenie genov (genotypu), takze by tam skor malo byt geny ako pheny :) ... nechcem rypat ani poucovat , ja len tak pre info :)

mimo ot, zda sa ze do mojej zbierky pribudnu tohto roku aj WW a PPP od nirvany bohuzial xD, na fem. niesu €

to_Fantasie : to cosi je e-rocket by som povedal, tiez stale zabudnem ako sa vola a na rozum mi pridu len lowkilleri a B52 :D
Skunkor
semena a hustý modýlky vod zdejšího člena.více se dozvíte až spolugrouwr sixtyklada rozjede thread.letos to čekujte bude to mazec x)
marw
Zasadit!
koooki
ja uz mam nasazeny...naky mix od kamose:D ... zatim maj tak 2 cm a sou tam 4 listky:) doufam ze mi nezhebnou:)
lyster22
No já letos pokukuju stejně jako kolega Chikoo po nějakém modelu od Ministry of Cannabis a sice - Kandahar a Carnival fem.
H.U.L.
Zdar, objednávali jste od Ministry už někdy předtím? Ctěl bych od nich něco na out ale nevím jestli se jim dá věřit.
Tarrnaa
out:

Kříženci DPxP s níže uvedenými:

Durbany

passiony

DPxP

WR

SQ

balkon:

orange bud + moje bílé pheno durbanu

In:

shaman
afgan
top44
mango
Khola
Lebanese
Super skunk
HPxSQ
HPxDD
WWxHPxHP
SQ

No vzhledem k tomu, že s indoorem chci začít napodzim, tak pochybuju, že to jsou plány pouze na letošek :D
THCc
ja skusim ww,orange bud,blueberry.lemon skank(auto) a ak47/blueberry(auto).....tak sem zvedavej:)
Papaya, tu postě miluju :D a už máte zrejpáno a připravený pole ?
Chikoo
H.U.L- semínka od ministry cannabis jsem objednaval z česka myslim nejlepší volba ceny jsou stejný.
H.U.L.
Díky a co ti Advancedseeds nevíš?
Jack Diesel : Jack Herrer X Nyc Diesel
Chikoo
H.U.L. tak snima skušenosti nemám , ja jsem dicky objednaval od dutch-passion a
nirvana.ale jestli ti mužu doporučit tak platbu pošli bank.převodem.nebo

českej eshop www.mazar.cz maj semena od Advancedseeds
Chikoo
Nyc Diesel toho jsem chtěl taky ale nechtělo se mě čekat 14 dní
Sili
Durban poison , White russian , Belladonna....
Bloud
Northern Lights fem (MOC)
BCN Diesel fem (Kannabia)
No name nejaky
RowdY
Zdarec, letos plánuju pestrej výběr modelů, snad to nějak ukočíruju.

zatím mám: Hedgehog, skunk1, pepr, smbog, apollo11, sweet tooth 3, alpine rocket, top44
rozmýšlím se jestli pečovat i o tyto krasavice: belladonna, jack herrer, g13/skunk, potom dva klony u kterejch nevim na 100% jestly to doopravdy jsou kc36 a shiva s nejvetší pravděpodobností je taky prásknu někam na samotku a nechám se překvapit

něco ze semínek (vše crossy s Blueberry): ww, papaya, afghan, top44, gws, wonder woman

Jinak bych chtěl za ty klony poděkovat, každej, kdo se na groweru chvilku pohybuje ví ;-)

ať to roste!---
fananek7
něco ze semínek (vše crossy s Blueberry): ww, papaya, afghan, top44, gws, william wonder


No modely to jsou pěkné,ale nemyslíš,že jsou síš na indor,než na venek?
Mám na mysli-jestli nemáš strach-škůdci,plísně,jestli pozdě nedozrávaj atd.
Jestli nevolit na venek spíše sativu,nebo sat. x indica?
Možná máš zkušenosti,tak dej vědět...
Jinak Afgan,WW,WR-to si myslím,že je dobrá volba a jel bych to rád taky.
Já pojedu sativu a z indiky jsem sehnal semínka z modelů co už jeli venku.
Podle toho,která se mi bude líbit a s kterou budu spokojen,tak si pokřížím na další out.Sat X Ind.Ale to si ještě počkáme. :D
RowdY
Od každýho jsem dal 3-4 kusy. Modely jsou spíš indoorový, to máš pravdu, ale nebojím se, že z nich něco pořádnýho nevyleze :D (BB mi hold chutná, neříkám, že je to nejlepší výběr na out) Strach, že jsem je zasadil úplně zbytečně nemám, kdyžtak je využiju jinak než kouřením ;-) S plísní u konce květu trošku musíš počítat jako každej jinej rok. Snad vyjde počasí. Taky hodně záleží na podmínkách a výběru správného místa. Poslední je wonder women, jsem to opravil :) Uvidíme na podzim
tripmag
po minulorocnych skusenostiach som sa tento rok rozhodol zainvestovat skorej do svajciarskej genetiky a modelov vhodnych na nase podnebie ale najde sa tam aj nieco ine co som pomenil alebo podostaval... :)

Lebanese - BlueHemp
Purpurea Ticinensis - SwissSeeds
"Erdbeer" sativa - SwissSeeds
KC33 - KC Brains Holland
Original Swiss Strawberry - Green Hornet
Durban Poison - Dutch Passion
Voodoo - Dutch Passion
Bushmix - Nectar Seeds
The Pure - Flying Dutchmen
The Church - Green House Seeds
Master Kush F2 - Genetika ???
Shaman F2 - Dutch Passion
C99 x NL - Nectar Seeds
Way
Afghan Kush - World of Seeds

Orange Bud - z forka (f1)

g13skunk - z forka (f1)
H.U.L.
Zkusil bych Frisian Dew a nebo D Poisona, každopádně něco co rychle dokvete. Zatím mám dobré zušenosti jen s Dutch Passion a Paradise seeds, takže se mi nějak nechce experimentovat s jinou bankou ale nechám si klidně poradit.
krakatice
ja mám na tento rok toto...Power Plant,SAGE, GWS, WR, a SK1 to je z rezov...a ešte najký seeds z min roku Durban poison a kríženca WWxShamanom...tak som zvedaví čo to dá tento rok dá...
inak všetkým nech to víde a čorkam ujde
Green Beret
ahojte, tak s kamaratmi sme objednali:
Purple Widow
White Widow
Durban Poison
Lowryder 2
Hollands Hope
Orange Bud
Hashberry

a este nieco, ale uz si nepamatam :D

vsetko z Hemcy
koro
ja byl včera ve Vídni... masakr! na otázku co má na mě borec koukl a začal jmenovat... cca 20 druhů.
Chtěl jsem jen sativu a tak jsem vzal:
2x Sherazade
2x White russian
2x White widowxblack widow
2x Red dragon
2x Super silver haze
2x White satin

Ceny ujdou, za kytky cca 10cm chtěl po 10ti éčkách... měl tam i půlmetrový za 26... pěkný obchůdek, chcete li někdo, napište si o adresu...
PLANTER
tak zatim mam 3x(top 44 x safari mix),cca 11x(power plant x sour jack)1x vlastni klon (mazar x white rhino) a 4 seeds lowkilera to je vse :shots:
H.U.L.
Tak už mám svůj colour mixík a začnu předpěstovávat. Snad se mi investice vyplatí, počasí je zatím mizerný.
Oooo Jahu ať je dobrá sezóna:)
3 x Feminizovaný Autoflowering : Top 69
Letos:

Super Skunk
Dannyboy
Space Queen
Eda Rosenthal
Jack Herer
C99
irdzi
letos:
White Widow
Passion 1
Frisian Dew
Shaman
pavoucek6
Durban Poison.
ztroskonaut
9 x Himalaya Gold
4 x White Rhino
1 x Arjan's Strawberry Haze
1 x Arjan's Haze#1
1 x Hawaiian Snow
10 x Ňákej NoName od kámoše-prej to masíruje hodně solidně :D

10 kytek necham ve skleniku,ostatní šoupnu ven ;)
surda007
5 fem. hollands hope
Pflusik
No plánuju toho dost, ale průser je, že to je taky tak všechno :D
YourSoDom
Už si jedu 2x Quick one za oknem jako test , jsem zvědavej jak se bude těm samonakvétačkám dařit na balkoně a příští tejden se chystám zasazení Kaya 47 a Ice Kushe , problém je že oboje je růstem spíš sativa takže se bude muse zastřihávat :-/
Tel-Fyr
5ks blueberry rezov je už na plácku + len tak z prdele som nechal naklíčiť dve semená Skunk Ruderalis X Shaman, kamarátov oprc z minulého roka :)
lumber
Letošek klony Northern light,Kill bill,Orangebud
počasí se mi zdá zatim supr..
vinczenzo
letos je to zajímavé: ve skleníku už jedu klony:
Skunk1
Pure power plant
Sage
White russian

Seeds: Timewarp (NextGenerationSeeds)
Vlast,a
Chikoo pLs porad mi ozvi se,,, mam též na balkoně devilmatic feminized 2valy moc pjekně jedna vubec ta stojí a druhá má neějaké divné listy.nehnojím zatím vůbec mam tam řízkovací zeminu a prerlit to jest vse. prosím pošly odkaz jak si to dáváš ty protože nepočítám moc s uspěchem,a máš to tež autoflawer.....mám na balkoně udělaný takový menší skleník... pls odpověd co nejrychleji diks vlast,a,.byl bych rád kdyby si mi poradil jak ty to pjest dik zatim cao
Dan.Bass
Na budúce sezónu sháním S.A.G.E., Shamana, AK-47 a fialové pheno Mandaly 1 či Durban Poison.
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Dan.Bass
Na budúce sezónu sháním S.A.G.E., Shamana, AK-47 a fialové pheno Mandaly 1 či Durban Poison.


to je zase mrtvolné téma :D

shamana kašli...za moc nestojí


letošním rokem jsem projel celou u nás dozratelnou nabídku Dutch Passion a nabudúce zůstanu věrný dvěma modelům, které jsou absolutní top, co se týče kvality, kvantity a dozrávání, potažmo problémům s plísní. tedy:

MAZAR a ORANGE BUD
w33d
ja v tom mám tiež celkom jasno na moj prvý out balkon to bude
http://sensiseeds.com/skunkfeminised/1p1560505.html ;)
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od w33d
ja v tom mám tiež celkom jasno na moj prvý out balkon to bude
http://sensiseeds.com/skunkfeminised/1p1560505.html ;)


problémy s plísní i dozráváním...
Dan.Bass
citace:
Původní příspěvek od Jay-jay
shamana kašli...za moc nestojí


Když já jsem ujetej na fialovějící sativy a tohle je jedna z nich (z toho mála). A četl jsem o něm pěkný věci. Kdyby nebyl Orange Bud čistá indica, jdu do něj...
w33d
citace:
Původní příspěvek od Jay-jay


problémy s plísní i dozráváním...

a čo by si mi doporučil ?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma