Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 
Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II. - Klikni zde pro originální téma
auroraindika
po minulich sezonach jedu jen cisty venkovky.....holandskou nadeji , purple power,earli bud.......vyskouseny jistoty........
barino
tak po niekolkych rokoch sa vraciam seeds od dutche passion a to ,kola blueberry a nieco nove od paradise com. a to oasis
MagicHerb
SEEDS 2009

PPP-Pure Power Plant 10x - z loňska (out)-NIRVANA

Hollands Hope 5x Reg. - BushDoctor- Dutch-Passion

KWAZULU 3x fem. - WOS

KETAMA 3x fem. - WOS

Safari mix 5x Reg. - Mandala

Skunk Haze 5x Reg - Seedsman Bonus

Himalayan gold 12x fem.

Super Silver Haze 13x fem.

White Widow 14x fem.

Durban Poison 12x Reg.

No Name ? 4x - asi na cannabonsai

Atˇ se vám to zelená a chvála každýmu nugetu z vlastní zahrádky.
redyth
takže rozhodl sem se, že si udělám 2-3 políčka. Hnojky komplet od biobizz.
SEEDS

Durban poison x white widow

shaman X white widow

hashplant x white widow

jack herer x white widow

shiva x ak48

northern light x ak48

chronic

hindukush

hawai skunk

+ nějaké nonamy
novator_one
tento rok budu sázet out poprvé...rád bych vyzkoušel DP(někde splaším řezy nebo semínka), Mexican Sativa(objednám od sensi seeds) + nějaký no name co sem dostal....growu zdar:-)
mates24
ahoj letos se chystam kuopit semnika z www.nirvana-shop.com.... a to seminka Afghan,PPP....zeminu se chystam koupit Royalty-Mix Plagron 50L a hnojit budu asi Guanokalong.
Spsemi
Noooooo ja mam take severske plany

Early Durban od Zenseeds

Lebanon30 od Zenseeds

dalej C99 od Nectar seeds (stoji asi 15 eur) (to samozrejme nie je ziadny sever.. ale rad by som skusil)

este nieco s erdbeerom, mozno nieco z http://froebanken.dcfonline.dk/inde...08827da05e0c4d7

froebanken je nejaka danska seedbanka... nejak im nefunguje anglictina.. ale co mi tak padlo do oka

- Mendocino Madness x Passion #1 za 50 danskych korun, co je asi 8 EUR

maju dalej vela crossov erdbeeru, erdpurtu, dannish passion, purpurei ticinesis

dalej napr: White Russian x White Widow F1 za cca 10 eur a podobne

Vacsinu ani nepoznam.... su to divoke crossy nejakych danskych outdoorov.

Predpokladam, ze ked to v dansku dojde, tak u nas to musi na jesen spievat...

Spsemi

EDIT: napr. aj TRIPLE AFGHAN SLAM x Pinky x E-Rocket x Danish Passion .......

oplati sa mrknut. Cim viac si toho o tych severanoch citam, tym sa mi viac pacia
:drools: :drools: :drools: :drools: :drools: :drools: :drools:
CwincZ
Zdarec,
-letos budu sázet seeds z podlampy název nevím,
po zkušenostech z minulého roku vím, že nezáleží až tak na kvalitě seeds, ale taky co té kytičce dáte na "výkrm".
-Hodlám taky zakoupit dva řízky (můžete doporučit odrůdu), budu shánět přez kámoše záleží co budu v menu. 8o)
Jeden bych chtěl dát do homemade "fóliovníku", druhej k bratránkovy na balkón.
Dohromady bych se asi nechtěl starat víc jak o 10 rostlinek.
-Určitě bych nesázel žádnej no name, kterej pěstujete venku už několik let stále dokola, to se mi zdá mrhání času (ikdyž tžeba někdo ví víc)



wa5il
takze ja idem 10 ks Hashberry-od mandaly objednavat idem z hemcy.at
a este nejake nounejmy:Da ked budu peniaze objednam dalsie seeds zasa naky iny vzorek:Dvsetko pojde pravdepodobne out...hnojit budem kuracimi srackami:D a este dokupim nake dobre hnojky:D
vojtaxxx
vše F1

k.c. brains - K.C. 36
k.c. brains - leda uno
k.c. brains - california special
k.c. brains - spontanica
nirvana - B-52
nirvana - pure power plant
nirvana - hawai x skunk 1
nirvana - silver pearl
nirvana - ice
dutch passion - passion
dutch passion - shaman
sensi seed - early skunk
seedsman - hawaiian skunk
highquality seed - super Thai x skunk
de sjamaan - ingemars punch

možná něco ještě změním

+ asi 20 seed F2 Early durban od ZEN seeds z loňskýho OUTu
+ nějakej ten noname

jsem moooc šťastnej za nynější kurz eura 28,40... že jsem to sakra nekoupil před půl rokem:flamer:
SKUNK211
to vojtax:tak take modeli ti fakt zavidim
ja budem tento rok asi 20 semien white widov X jack herrer a vela nonane semiacok od kamosov a z hulenia a tak
gussepe31
ciao,tak ja pojdem WW fem 20 ks,passion1 fem 10 ks,mazar regular 10 ks ,vsetko dutch-passion.este potom od sensi seeds shiva skunk10 ks,skunk1 10 ks.
onanoperverz
Já jako vloni a to El nino,opium,Shaman a NLX
Já mam letos v plánu naučit našeho psa na lov smažek pohybujících se samovolně po přírodě
Maxeaux
vsetko od dna genetics - La Confidental, Cannalope Haze, Lemon Skunk
strýček pompo
Letos bych chtěl jet passion 1, shamana, durban poison, early girl a lowridera, aby bylo co ke kouření už před hlavní sklizní, jinak loni jsem kupoval seeds od nirvany (new purple power) a nezačalo to ani nakvítat, takže od týhle seed banky už asi nikdy nic
Mr.skunk
Zdrawím grower's letos pojedu:
Durban Poison x WW 10x
Shaman x WW 10x
Jack Herrer x WW 3x
+ Nějaky ten No name:D
BLENT
Tak já jsem rozhodl pro letošní out vyzkoušet HASHBERRY(MANDALA) a GREAT WHITE SHARK FEM(GREENHOUSE) dnes objednané. + nějaké ty NO NAME.Sadit budu do foliovníku a chci zkusit nějké ty stromy.
BoBoR
////////EDIT:takze nakoniec to vyzera tak ze budem mat early girl...trochu slabsia ale odolnejsia voci skodcom a lehko sa pestuje pre neskusenych :)
mEREdIt
ja to vidim na KHOLU od DP,a ten feminized mix od Sensi Seeds kedze je to moja prva sezona tak som zvedavy jak to dopadnE:D
Method
Tak moja vybava zatial vyzera takto:Blackberry od Nectar Seeds,Lowryder,Satori a White Satin od Mandaly,Durban Poison od Nirvany,African Free od EVA Feminised.White Whidow z mojej selekcie ale uvazujem este nad VooDoo fem. a Mazar fem.....zatial takto ale isto este doplnim niecim.. :D
rattle-snake
letos jsem vsadil na osvědčenou kvalitu DP. passion nr1.,twilight,frisian dew...
cernobyl
CHRONIC + SHIVA SKUNK + uvidim co jeste osefuju.
ja zas dufam ze The Flying Dutchman nesklame... The Pure na out hm uwidim co stoho bude
skocdopole
Tak dnes z mandaly dorazila hashberry a durban poison 10 fem. DP, jsem zvedav jak to letos dopadne, loni byl big bang a speed queen. Big bang hone gut, speed zadnej zazrak. Toto bude moje uz 6 tá sezona a poprvé bude tolik vychvalovaný durban, tak jsem na nej zvedav:) Vlastně ještě 5 bonus seeds safary mix, ale to asi půjde na pokusy....
das si a nevis
zdar,
jadu tenhle rok do tohohle
je to F2 gen se,inka

jack herer x ww
durban poison x ww
hash plant x ww
shaman x ww
Papajamal
tak to jsem zvědavej na toho shamana x WW :-D
ja letos pojedu jen noname orotože lítám do zahraničí za prací'(někdy i na týdny ) tak kdyby to pochcípalo ať to pro mě není velká stráta
mentaly
vojtaxxx: chtěl sem se zeptat jestli by si nebyl ochotny (sell for me) par seminek ?
mentaly
chtěl sem se zeptat jestli nema nekdo par seminek na zbyt ?
acheron
moj treti OUT tak dufam ze sa uz konecne dockam aj normal urody ... objednavam z grower.sk z DP a beriem Durbana a Hollands Hope kedze chcem maximalnu sativu a indiku aby som videl rozdiel :)
Mr.skunk
Asi pojedu NO Name jak to tak vypada,seeds od mistniho growera me nepřišly,tak to vidim bledě v bazaru nic moc:( Tak kdyby nahodou nekdo mel navíc nějaky kvalitní seeds klidně F2 tak koupim thx:-)
S kamošom ideme prvý krát OUT tak držte palce :D všetky semiačka NO Name :(:D ale hádam ešte zohnám nejaké klony :D píss
ThurieL
Pojedu purple widow a mého miláčka California Indica :-P snad se dočkám i urody:-) hodně zdaru
novator_one
Letos pojedu 1. OUT(možná něco na balkoně nebo zahradě)...mám purple widow, oriental expres a nějaký no name tak doufám že alespoň něco vyroste:-)
Teď sem byl u kámoše vodnaproti a donesl sem si 12 semen Papayi a ještě pár jeho modelů, tak doufam že se letos zadaří víc než loni ...
nero
Na mně čeká na zahrádce krásnej skleníček kterej je vo východu k západu na sluníčku celodeně a m hafo řízků KC-36
outlord
Grow 09 : Hodinka pisania z tpkom z CH9 banky dospela k tomu ze mi poslal zadara :) femky Mixed kde je jack,flower,hashplant,jack/flower
cize ked viete ako na to tak posle :P


este 5 regular seeds od DutchPassion ...Hollands Hope :)

a neake NoName semienka z fajcenia z hydra a tak :)

takze nech sa vydari grow 09...a velke vynosy :)
hermelín
Cus, tak otazka sezony 2009 sa zacina dotykat pomaly uz aj mna tak sme sa s kamosom rozhodli pre Durban poison, Passion1, Hollands hope a mozno aj Shamana, všetko od dutch passion... Vsetko berieme po 5 kusov, z regularnych semien kedze studujeme... :) Pojde to do vlastneho substratu, hnojky od plagronu... zatial mame vyhiadnute jedno miesto ktore musime este upravit... a skusime asi aj neaky ten strom...
RTW
Pořeším objekt na jížní straně,od rána tam paří slunko .-) Asi zkusím Jacka Herera,Shivu,Nevill´s Haze a jeden mixáš....
Pan Teeny
Ja bych rad na letosek sehnal Durban Poison, Big Bud, Power Plant, Shit, White Widow, Orange Bud, White Russian jen sem zvedav kolik se mi toho povede sehnat (myslim ze ten Shit asi jen tak nesezenu).Vim ze tahle otazka sem nebude patrit ale chtel bych se zeptat jestli by mi nekdo nenapsal pm pokud by vedel o nejakem rizecku vazne dik moc
Fellan
Tento rok idem s kamošmi OUT, dúfam že nám to víde :D
lasko666
Zdravim ako sa daju zohnat kvalitne semiacka
Corn
Chjo uz je to tu zas, tahle otazka tu je skoro v kazdym druhym tema(obrazne receno :D) skus hledat, daji se sehnat treba na netu eastseeds.com , seedbotique.com (neco to stoji a nebo pokud do toho nechces vrazit tolik penez skus bazar(nevim jak tam jsou na tom s kvalitou, ale od nakyho skusenyho clena urcite sezenes kvalitni) jinak ja jsem osobne objednával shamana (regular) od dutch passion, kteryho pojedu a doufam ze uspesne
J@mie
Zdravím groweri zatial to tu vyzerá celkom pekne a sezóna 09 sa nám pomali blíži ja osobne idem do Frisian Dew, Hollands Hope, Passion #1 no neviem odkial objednať mam tip na http://www.shop.mandalaseeds.com ale nemám s touto spoločnosťou skúsenosti vedeli by ste mi poradiť ako to u nich chodí a ako ste posielali peniaze - do kolkích dnoch vám semiačka boli doručené, vopred dík a nech to rastie :)
kripalu
J@mie:Peníze jsem do Mandaly poslal v obálce a semínka jsem měl do tejdne doma.
J@mie
kripalu- diky moc za rady a ešte jeden dotaz posielal si v obalke aj objednavku? Ja čo som to čítal tak to chapem tak že vitlačím na A4 objednavku priložím peniaze a huurá na poštu z obalkou:D a potom len čakať . . . :D
kripalu
J@mie: Přesně tak, poslal jsem peníze i s vytištěnou objednávkou v neprůhledný obálce.
Method
Ja som posielal naposledy tiez prachy do Mandaly a poslal som to letecky a oni nic...zevraj im nic nedoslo a ani mne sa nic nevratilo...o 50 eur lahsi...
J@mie
Fuha to by som ja teda nechcel zažiť lebo chcú čosi aj kamoši brať a prísť o takých 180 eur to by nebolo moc dobré :D
J@mie
Dneska som lietal internetom a zháňal rozumy a našiel som čosi čo sa mi pozdáva:D . . . a to že v Bratislave bol nedávno otvorený novy growshop a majú tam aj semienka http://www.grower.sk/konopne-semena/ :D:D čo vy na to ? Jediná vec ktorej sa bojím že tie semiačka nebudú v pôvodných obaloch atd. . . ale hádam to bude stáť zato sa tam ísť aspoň pozrieť:D
PARANOIK
J@mie:hladaj,thread o tom tu uz je a je v odrodach,vola sa Grower.sk
podla mna blbost posielat cez niekoho
J@mie
Moc sa ospravedlňujem no thread som akosi prehliadol.:D nabudúce budem viac hľadať:) Ono to je tak že ja idem s kamošom pestovať ale každý bude mať svoje semiačka ale ideme to objednať spolu dufam že už mi rozumieš ... :)
IvoryTHC
tento rok idem noname a durban poison(10 regular od DP)
MTM3
tiež idem do durbanu od nirvany.. (20 regular)
..dost sa tesim ako to dopadne snad t nebude velke sklamanie..
este doobjednam durban od DP a k tomu nieco nech to nejde samo :)

dost ma zaujal Passion #1 tiež od DP :)

slnku zdar
lasko666
23 Early Girl
7 Safari X noname

neska som ich dal klicit
Telka
já bych chtěl zkusit něco vypěstit...ale nemam seedy,porad schanim naky dobry Outy...ze seedbanek si kopuvat nechci je to moc drahý na žačatečnika
Method
Aj zaciatocnici musia riskovat a podla mna tie zakladnejsie seeds na out niesu az tak drahe a koho to bavi tak to riskne...
Spajdy
Durban Poison a par seminek noname
ENYCE
MEXICAN SATIVA od sensi seeds + nejake semena co sa nazbierali
demolisnman
:) Blueberry , Durban Poison - feminizované
DP - zadara od kámoše
BB - 500 kc za 21 semínek od souseda ... no neberte to :)
Chemist_G3i
DURBAN POISON z Nirvany.. Bude pestovan yan 100% cernej, veeelmi, ale velmi vyzivnej pode s maximalnou starostlivostou a 100% BIO hnojiva, co vaic dodam :)
Čófer
Ja sa tento rok chystám vychovať takéto slečinky:

::: Dutch Passion - Colour Mix #2 (2x Durban Poison, 2x Voodoo a 2x Hollands Hope - feminizované)
::: Nirvana - Durban Poison (10x regular)
::: Paradise Seeds - Sweet Purple (10x regular)
::: možno nejaké domáce krížence, alebo no names

Tento zoznam je zatiaľ dosť predbežný... ;)
FatJoe
Takže
masterkush 20x
woodoo 10x
mazar 10x
a par no name
stream
tak sem chtel sazet koncem tohodle tydnu protoze vcera uz se zdalo ze bude hezky...bohuzel dneska je u nas 10cm snehu :((((((
Bulb
Durban Poison
Hollands Hope
Shaman
Passion 1
Klasika od DP, jako kazdy rok.. nove:
Ppower Plant
Moutain Jam
Speed Queen
Purple 1
a dalsi... hlavni je aby to dozralo do druhe poloviny rijna dokud neni vlhko a palice dozraly krasne za sucha...
hard110
dobryyy vyber fatjoe
20x The Pure (The Flying Dutchmen)
5x Oriental Express (Nectar Seeds) bonus
plus nejake noname seeds (mozno) :D
Čófer
The Pure vonku? Máš s ním už nejaké skúsenosti? Je dobrý na out?
Mr.skunk
DPxEM-25x (od Squirrela)
Master Kush-16x (od Squirrela)
G.W.S-8x (od Squirrela)
NO NAME-15x =Velice dobrá venkovka těšim se na ni:-)
to Cofer:
neviem ale co som pocul tak by mal vonku do pohody dokvitnut a aj seedbanka uvadza ze sa dobre adaptuje na vsetky pest. styly (in, out, sklenik)... z recenzii vyplivaju tez same kladne veci takze za pokus to urcite stoji :D
Čófer
Info v seedsbanke som moc nečítal, ale možno ho kúpim aj ja... :)
luks
S kámošem:
Pure power plant 10x
Skunk 1 10x
Noname Skunk 10x
Misty: 10x
vsechno by to melo jit do foliaku a outdoor.
Skouseli ste nekdo uz tu Misty od nirvany??
ja jedu 12x PPP pod lampu, z neceho udelam rezy a jinak skoro vsechno ven..
strejdaa
Cau, pojedu
Passion #1 - 10semen
Hollands Hope - 10semen
Purple#1 - 5semen
Durban Poison - 10semen

Vše od Dutch Passion tak mě snad nepotkají čorky tenhle rok a vás taky lidi :)

Zkousli jste nekdo od Dutch Passion ty samokvetoucí modely ? myslím že to je Taiga a Tundra - píšou že od zasazení za 10týdnů maš kytku zralou ..tak nevím.
Čófer
Strejdo, paraádny výber... :) Inak raz som mal takú blbú skúsenosť že z balíčka Passion #1 nevyliezlo ani jedno (regular), ale aj tak ich vňčšina ľudí chváli, takže som asi natrafil na nepodarky :D Aj seedbanka uvádza, že je to jedna z najlepších "venkovních" odrôd, šľachtená od roku 1980 tuším. A mala by byť aj dosť silná. A k tej Tundre a Taige - to je niečo ako Lowryder, že? :) Nepoznám nikoho, kto by to už skúšal alebo si to aspoň kúpil, ale myslím že sú už pár týždňov vypredané, takže záujem o to je. A myslím, že je to aj dosť atraktívne, samokvitnúce odrody a ešte k tomu od takej prestížnej firmy.
strejdaa
Čau, díky moc. No samozdřejmě mam všechno regular, tak doufám že mi něco vyleze a bude vic samic než samců, ale snad jo. Spíše mam strach z ty zvěře a lidí. Zamrzelo by, kdyby mě takouvou genetiku snedla srnka nebo ukradla nějaká čorka. Stím má ale problém většina outoristů. No nejspíš to bude něco jako Lowryder, vypada to docela zajimavě zasadit si v květnu kytky a v pulce čerrvence sklizet prvni várku. :D To by pak člověk stihl sklidit 2x za rok :) A velikou výhodu vidím v nenápadnosti této rostliny jestliže vyroste 30cm :) To se pak da zasadit skoro kamkoliv.
dandy50
ja uz mam obednany, 10 semen afghan a 20 nejakyho skunku. doufam ze z toho neco bude
Čófer
citace:
Původní příspěvek od strejdaa
No nejspíš to bude něco jako Lowryder, vypada to docela zajimavě zasadit si v květnu kytky a v pulce čerrvence sklizet prvni várku. :D To by pak člověk stihl sklidit 2x za rok :) A velikou výhodu vidím v nenápadnosti této rostliny jestliže vyroste 30cm :) To se pak da zasadit skoro kamkoliv.


Jasné, sú praktické a máš tam zber aj viac krát do roka, lenže podľa mňa sú tie semená v porovnaní s poriadnymi seeds (z ktorých môžeš vypestovať obrovské kry) dosť drahé. A ten výnos je tam aj tak len na taký pohul na pár týždňov, takže ja v tom zmysel zatiaľ nevidím, ale možno raz zmením názor. Všetko sa mení... :teef:
strejdaa
Ano samozdřejmě poměr kvantita/cena u techto rostlin oproti normalnim se nemuže srovnavat ale líbila by se me na okenku 30cm kytka obalená pryskyřicí s tim že si ji v čarvenci zakouřím, jsou to fem. seminka tak si jich zasadis 5 a to zprijemni cekani na řijen než bude hotov normalni out... :D
Čófer
Hh, v tomto je to fakt lákavé, to by sa páčilo aj mne teda... :) Možno by som to aj niekedy skúsil... :) Plánujem skúsiť aj zatemňovanie, uvidíme čo to dá.
Method
Presne ako pise strejdaa.Ja som si ich tiez kupil za tym ucelom si skratit cakanie na poriadny jesenny out pestovanim autoflower seeds.Prave idem pokusny lowryder a dozrieva uz presne na konci druheho mesiaca co som si chcel overit takze kto ma za oknom riadne slniecko urcite by som to odporucil.A daju sa zohnat aj lacnejsie seeds napr. na adrese www.hemcy.at Maju tam lowryder za 20 euro a to je original Lowryder ktory navzajom opelili v zen seeds a predavaju vlastne F2 za lacne prachy a na kvalite sa to urcite neodrazilo.. takze tak. :)
letos jedu na out 10x PPP a 10x WW vse regular od DP....ze skusenosti velice spolehlive venky...a samo ze si dam neco do skrine a budu delat rezy:-) a paldy :D
Hašulda
1× Ice Cream (fem.)
2× White Jack (fem.)
2× White Berry (fem.)
4× AMS (fem.)
5× Purple Widow
5× Power Plant
narezu klony a podme ;) gl
cubain67
Tak letos to bude zatim 10x OB, 6x AK, 5x JH a 5x PPP
userr
Cawko tak pridam aj ja tak 5-10 krat Magic Bud - prosim Vas kdo ma skusenosti s touto out rastlinkou pls a 1-2 orange bud s dutch passionu feminizovane aj magic bud je od paradisse seeds a tiez feminizovane
LockyDown
mne klíčia už semienka zo super skunku a chcem ešte durban poison..obidva modely su od nirvana a snaaad bude vela samičiek :D
VendyS
Jsem docela překvapen, že tu nikdo nebral genetiku od Bluhemp ze Švýcarska...co sem koukal tak venku mají lepší výsledky než holandské seedbanky. Objednal sem tedy od nich:
5ks E-Rocket
5ks Silverado

Sem hodně zvědavej jak to nakonec dopadne...hlavně ne v rukou čorek. Určitě ale vysadim ještě něco jinýho...chtěl bych sehnat neaky rezy orange budu, popř. Ice...
strejdaa
citace:
Původní příspěvek od strejdaa
Cau, pojedu
Passion #1 - 10semen
Hollands Hope - 10semen
Purple#1 - 5semen
Durban Poison - 10semen

Vše od Dutch Passion tak mě snad nepotkají čorky tenhle rok a vás taky lidi :)

Zkousli jste nekdo od Dutch Passion ty samokvetoucí modely ? myslím že to je Taiga a Tundra - píšou že od zasazení za 10týdnů maš kytku zralou ..tak nevím.


Tak sem změnil obědnavku na
5ks Passion #1
10Ks Durban Poison
5ks Saman
Mějte se :)
band
2x blue barry
2x white widow
1x white russian

1x model ROSSENBERG (nejakej noname co sem dostal od typka co drbal tu ucitelku ze znojma tak sem si to pojmenoval xD, treba z toho bude goood mazel, šoupnu to do skrinky a uvidime)

xD
nekrad111
10x CALIF. orange bud
12x no name
mozno odrezky holands hope a hashberry vsetko out
hakousek
zdravim vsechny growery na letosni sezonu 09 mam docela fajnes vzorky early girl, durban,orange bud, a v pondeli budu mit 2 rizky bubble gumu :P jenze nvm jak zachazet z rizkama:(budu je mit poprve tak si nejsem jistej jak zastipovat atd atd...tak kdyby nekdo neco tak poradte:)pokud je nekde ve forum neco o rizkach:Ptak hodte odkaz thx :)
flySter
ruderallis skunk ;)
LemonJelly
citace:
Původní příspěvek od hakousek
zdravim vsechny growery na letosni sezonu 09 mam docela fajnes vzorky early girl, durban,orange bud, a v pondeli budu mit 2 rizky bubble gumu :P jenze nvm jak zachazet z rizkama:(budu je mit poprve tak si nejsem jistej jak zastipovat atd atd...tak kdyby nekdo neco tak poradte:)pokud je nekde ve forum neco o rizkach:Ptak hodte odkaz thx :)


Rezy dostanes klasicky zakorenene v RW kockach. Das ich normalne do substratu a staras sa o ne ako keby boli zo seeds.
Z osobnych skusenosti mozem povedat, ze sa pekne vetvia aj bez zastipovania, ale pokojne ich mozes zastipnut podla potreby.

Nech sa dari :smoker:
hakousek
oukej asi mc zastipovat nebudu abych mel vyssi vynos a driv
Method
2 hakousek:Ja by som povedal ze vynos budes mat skor vyssi ked ich riadne zastrihnes a rozvetvis.A skor to urcite nebudes mat ked ich nezastrihnes,lebo tym dobu dozrievania neovplyvnis.... Peace
palma
pure power plant:leaf:....ae nvm jestli to ae budu moct vbc sklidit bo to mam za kerem a za nim je repka...kdyz si toho nevsimne nejaky kkt v kombajnu koncem cervna tak to snad vyjde :whisperer (mam tam radsi jen 3kytky:einstein:
k/-\pr
white widow,nyDiesel,blubery,Dutch dragon,cheese,caramelicius,white rhino,ams...+good noname seeds
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od flySter
ruderallis skunk ;)


bude dokumentace? Rud. Skunk by mě zajímal:)
alko
budha, bubblegum, danny boy, speed qeen, space queen, chronik, OTM, WW, shit, G13, mountian jam, ed rosenthall super bud, sage letos to bude pestre...
meso
nejaké jamy na opustenom poli. ja by som skúsil herera a zaujala ma odroda l. a. confidental - podľa názvu. viete k nim niekto niečo? nemali ste ich vonku už?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma