Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 
Kreslíte si ? – Galerie - Klikni zde pro originální téma
Wimpy[vp]
Naštěstí se tady nepíše nic o materiálu,na kterej se kreslí,takže ještě plus jeden noční vejlet-bohužel zatím aji s noční fotkou,ale časem to vyfotim aji za světlušky... :)
díky za pochvalu....
Wimpy[vp]
A v podstatě jsem byl na nočních výletech víckrát....až na to že tuhle rybičku mi zastavěli nějakou přiblblou boudou na auto :) takže rybička doplavala ... a nebo ji sežrala jiná rybička.
A popelnice jsem nekreslil,jen se mi líbily jejich barvičky....
soulQuake
tak zas přidám pár halušek

původně to byl flek ve photoshopu, ale já sem si řek, že z toho v režimu zkapalnění vymodeluju zvířátko, a ejhle, byla na světě opička, to že je na vodítku má něco značit, ale už nevim co, byl sem ospalej :)

no a tak sem si řek, že udělám celou zvířátkovou kolekci

je to všechno z hlavy, takže žádnejm žijicím tvorům se to až tak moc nepodobá

te páv vznikal pod vlivem Udlovejch posledních tracků a myslim, že je to znát ... thx Udl
ANK
naky zkousky..:)
*dR->ZmRd$!*
taky si maluju nejaky ty graffiti ;)
varan
Seznamte se, tohle je Egon, můj nový hliněný přítel. není bohužel kreslený, doufám že mě neodsoudíte za OT...
soulQuake
varan: pěkný, moc

jinak sem taky něco dávám ... teď čerstvý ... v konkrétnosti je síla :) ... doufám, že nedostanu K- od nějakýho ortodoxního zastánce Izralele :D
Viděno okem - objektivem - photoshopem - Vámi :)
mrdat detajly... důležité je zdělení :frog:
*dR->ZmRd$!*
tak ja vam pridam jeste nejakeho meho ABSINTA :D je sice jeste z roku 2006 ale me se take libí :D ja vim samochvala smrdí !
ANK
To *dR->ZmRd$!* :
hm, tak tohle je moc husty..fakt povedený.:D jeste si to hodit na nejakou zed a je to..:) pokud si to uz neudelal..
*dR->ZmRd$!*
:D to uz bylo provedeno ....ale bohuzel bylo to na legale a tak uz je to pretrene....;)
*dR->ZmRd$!*
tak ja vam sem dam jeste jednoho abscinta :D doufam ze jich tu uz nebude moc kdyztak mi reknete ;) dik za odmeny!;)
*dR->ZmRd$!*
ty jo tady nikdo nic neprihodi tak ja sem hodim jeste jedbu flasku abscinta :D
Z fotky do vektorové kresby...

1. Fotka


2. By vočko nakresleno. Nechtělo se mi dávat ten papír na monitor a obkreslovat každý detail protoje to jen tak zhruba jak to pod ruku přišlo... Pak staší tuhle kresbu nascanovat a natrasovat.


3. Hotový vektorový obrázek. Mám tam moc malý kontrast takže čáry jsou přerušované ale zrovna u tohoto obrázku se mi to líbí....
ANK
To *dR->ZmRd$!* : klidně je sem všechny házej sou pěkný, a určitě se nelíbej jenom me..:)
*dR->ZmRd$!*
tO-> ANK->pekne pekne jen tak dal tak ja neco prihodim
papírek
maluuuvky....hmmm.....
papírek
jeste ttrochu...:D
papírek
dnesni dilko...z konzervatore...
Šudo#2
Môj najnovší výtvor...
Zas jen takový náčrtek...
truPka
...
sundance
Koukám jak se to tady pomalu začíná stávat nějak moc profi.....
Přihodím svojí trochou do společného mlýna....:wink:


Sundance.
soulQuake
stín padá na Esgaroth :)
papírek
nazval jsem to na dosah
soulQuake
teď sem něco našel v šuplíku ještě z mejch mladejch let ...
to poslední je odysseus ... :bounce:
aspon nieco z mojich skolskych cias... nedokreslene :D
LIX
niečo sem pridám čo som dnes z nudy nakreslil :)
PERRO
..jen tak lehce :smoker:
PERRO
a este
truPka
neco novyho..
Zas něco...
rociik
porad to tu zije, to je fajn;)
kostě
trupka nice
Pytlos
zdar panove muzete mi plís helpnout,potrebuju udelat to co je na obrazku,jenze nejak tak jak se ma a ne jen vybarvit a obtahnout stetcem a pak premistit hulkou
shortis
povodny obrazok si zvetsi. stlacis na nastroj kde mas nakreslene "laso", touto funkciu mozes oznacovat nepravidelne casti obrasku, ozvacis nejaku cast a vymazes. tak vyzames vsetko okrem vojaka. nakoniec ti ostane iba vojak, toho oznacis celeho a premiesnis ho na novy papier bez pozadia. Ked budes mat oznacenu siluetu, zoberies stetec natries na cierno. zoberies modry stetec spravi outlain celej postavy rucne, ak budes chciet hrubsie, das to uz len plechovkou farby premalovat, kolko krat to zopakujes tolko krat to budes mat hrubsie. a mas to hotove. stavim sa ze ti to nevinde, ale aspon som si pred spanim popisal :D heh, nabuduce taketo prispevky pis do ineho threatu, tento je na vlastnu tvorbu. :beer:
TeCZko
citace:
Původní příspěvek od Pytlos
zdar panove muzete mi plís helpnout,potrebuju udelat to co je na obrazku,jenze nejak tak jak se ma a ne jen vybarvit a obtahnout stetcem a pak premistit hulkou


nebo se mrkni na tenhle Tutorial , je to sice anglicky ale dobre napsany a ukazany :)
Treochu jsem to poupravil...
R<A>ZOR
tak taky sem neco hodim...
AciDo
1) Dárek pro sestru - olej - sololitová deska 110x60
2) Kamarád v práci...
3) Květina pro Ljubu... :girl:
Pytlos
tak diky vasim radam se mi podarilo udelat tenhle wobrazek!
Šudo#2
Tu je niečo moje...
Čau všem :smoker:
Technika : černá propiska, bílej papír
KEEP GROWING !
ANK
:-D naky moje skicy....:)
sanobano
V F C H E L A
papírek
Tohle jsem maloval dneska v Novem Jičine..po kacabaji..co vy..?
demosk8
tak slibene fotozz:::
demosk8
jeste:
zubo
nejake starsie veci ktore som vytiahol na svetlo :)
soulQuake
nazval jsem to: Dva vikingové hledíc ke klidným vodám norského fjordu :D

demosk8: jestli máš doma stovky fotek svý pouliční tvorby, tak bych vybral tak jednu, dvě a víc bych to tady nezasíral ;) ... totiž docela nic moc ... dokonce jestli se nepletu, tak to má svůj vlastní thread
truPka
...
Truna
tak take neco malo de me ... bylo to vytvoreno v ramci malovani na tema hrichy & zlozvyky :-)
papírek
tak jsem si zase po par tydnech crtal...kdyz mi kamos motal dred...
papírek
venetian snares
papírek
...
demosk8
:D:Dhej kamo ze ty zeres neprimerene mnozstvi lsd...:D:D:D
papírek
LSD jsem jeste nezral...no chystam se na to....:DDDD
demosk8
:D:Dhehe..tak to sem zvedav co budes kreslit pak kdyz ted kreslis take psycha..:D
no ja tu pridam neco noveho..:)moc se to ale nepovedlo..spis vubec..:(
JAHmaican
Jako fakt pěkný obrázky děláte ;) :punk:

Tohle jsem našel dneska v sešitě matiky ze střední školy, sem se mohl málem pochcet smíchy :D
Pozor! texty sem si vymejšlel sám
HorrigEn
chaos :)
papírek
gardener
ANK
..Cus mam tu naky dalsi skici..:)
papírek
ze skolnich lavic
papírek
pro pratele
S pomocí VODKY a :smoker:
Real-Shit
Tohle sem nejdriv kreslil, pote upravil ve photoshopu:) Tvoreno pomoci travky a shroom power:frog:
PERRO
pár kousků do sbírky :smoker:
Rooftop
Tak tohle mam na stene ... nedelal jsem to ja ale delali mi to kamosi :)
Tak jsem zase dnes sedl ke kreslení a tohle z toho vzniklo...
Dnes jsem zas měl chvilku čas...
Ještě jeden večerní, teď dodělaný, do třetice všeho dobrého a finito...
van blade
xerxes: jo dobry, nechci rejpat, ale jestli chceš konstruktivní kritiku - máš rozházený proporce.. pro příště rameno-kyčel-koleno-kotník = stejná vzdálenost..
thx... jo máš pravdu, ten poslední jsem trochu odflákl...
Joint-SR
no tak tu je aj nieco odo mna .... prve len tak na spestrenie brany an zeleznici a druhe proti nasim kamaratom pandlom ...
vsimnite si to prasa z recesie co sere ACAB a ma prebodnutu hlavu ... na druhy den to z tej steny davali dole VPP
Hanulkááá
JOINT-SR:je od tebe pěkny,že se chceš pochlubit,ale tohle je strašny.A vůbec se nedivím majitelům,že to dávali druhý den pryč.Ty by jsi to chtěl mít na stěně svojeho domu?(myslím ten druhej obrázek)

xerxes:právě ta nedokonalost je natom zajímavá;)
Joint-SR
urcite by som to nedal na sukromny majetok ... je to na niecom ako kasarne...
Joint-SR
soulQuake : vies co je recesia? bolo tam dane zhaluze vecer dopaleny tak bola haluz ... nevravim ze je to umelecke dielo alebo co viem ze je to hrozne namalovane viem ze to nema zmysel ale ide o to ze to je z haluze robene a nejde o to ze to odtial niekto daval dole.. vsimni si grafity alebo ak chces pocmarane steny kdekolvek inde hocico ine ... ale toto bolo zrazu nieco proti policii a na druhy den to slo dol ekeby to bolo hocico ine aj piskorky na stene kludne by to tam nechali ,.. ide o princip ...
PS ak to tu tam moc prekaza dam to prec mf nemienim to tu obhejovat pred inteligehntmi typu :chces byt "bojovnik proti policajnemu statu "
Teď dotvořeno...
Dnes na nějakou písemku... :frog:
HorrigEn
tak tady to mate :D sracka proti vasim umeleckym dilum ale je to kreslene v hospode...8. promile :D
v jednu ráno, opilá, mimo, snad to jde vidět, je to můj pesan, co leží v pelechu............ já jsem to viděla, těším se, až si jednou pořídím své prkno...............
perro, ta první se mi hodně líbí, škoda, že sem nemůžu hodit věci, co jsem kreslila před třemi roky :(
PERRO
kresba upravená v photoshopu
O5 teď dotvořeno...
... a ještě jedna dokončená teď... ano, uznávám, ta ruka vzadu se vůbec nepovedla takže to vypadá jako "Pozor, nedotýkejte se drátů i na zem spadlých..." :p:
A zase ještě dokončená teď... :frog:
Divoženka
mám nějaký starý čmáranice, dřív jsem v tom viděla jakousi budoucnost tak toho mám pěknej štos,ále ...už je to nějakej rok.
LordFitgerald
http://fc01.deviantart.com/fs7/i/2005/217/7/a/Another_girl____by_jkay1988.jpg

jsou již starší ale co http://fc01.deviantart.com/fs7/i/2005/170/9/f/Friend__s_GF_by_jkay1988.jpg http://jkay1988.deviantart.com/art/Terrorist-19628601
LordFitgerald
starší ale co

snad už jsem to neupnul dřív na starým profilu... pokud jo tak sry
Divoženka
cmrk frk
LiquidSkyes
cuzz, moc pjekny obr.... Taky neco prihodim...
Kdo jezdi na trase metra B muze vide videt i jinou moji tvorbu:-D
xpapousek
citace:
Původní příspěvek od chOdec
Kurva vy mě začínáte motivovat k nějaký tvorbě!! :D Fakt povedený..


Tak co jesi se nepletu tak jsem neco od tebe videl na jednom prazskym moste....tedy pokud je tvuj avatar origos :)

Priznej se ty vandale(vtip) :D
chOdec
jj, dobrej postřeh..! :D ale to už je hodně starý.. :o
drakar
Hodte sem naky svoje navrhy na tattoo,biomechanics, japan atd.:bravo:
Spsemi
ahojte

2:Xerxes Artifex

velmi pekne.. to kreslis len tak.. ale ti tam niekde sedi zenska??
obrazok v prisp. č. 730 je fest fpoho...

ja neviem ani poriadny kruh.. ale nieco som pokreslil.. tak to snad naskenujem a hodim to sem...

majte sa pekne
Spsemi: To kreslim jen tak, tolik ruznych děvčat nemám, proto tam je vidět spousta vhyb ve stínech, proporcích a tak, dělám to jen podle představ. Dnes nemám nějakou exaktní náladu tak jsem stvořil toto na zadní stranu receptu od doktora...

Edit... Když se na to dívám tak jsem to nazval "makrofág" ale částečně to připomíná megakaryocyt nebo neuron... :frog:

Edit edit: Jsi mne motivoval zas něco nakreslit...
PERRO
neco noveho...
:smoker:
první modrá propiska
druhý červená lihovka
petrbanan
Tak já teda taky no....Bohužel je to už ňákej ten rok starší, ještě ze střední...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma