Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 
Kreslíte si ? – Galerie - Klikni zde pro originální téma
LuB
A ešte čosi
lobotomi
....docela se to tu rozjelo, zkouknul jsem ted vsechny veci. Trosku priostrime,... do ted nechapu, kde me napadlo, ze nakreslim zrovna tohle...
lobotomi
....zrovna jsem v praci neco dodelal, potreboval bych to pojmenovat. Co myslite?
moloko17
Tohle jsem kreslil na praxi kdyz jsem se nudil. :angel:
lordWilliam
Tyhle obrázky zobrazujuou aktuální stav mysli v době nakreslení, jsou kreslený ve škole při Angličině a právních normách, a ač to tak nevypadá nakreslit jen jeden z nich mi dalo skoro hodinu a půl práce, strašně jsem to prožíval a piplal se s tím, možná vám to tak nepřijde ale mě přijdou úplně magický, kouknu se do sešitu a zjistím že na tý a tý stránce jsem se při hodině dost nudil a na jiný že jsem měl radost, ...
Tady mám ukázky Radosti, Sklíčenosti a Strach před zkouškou :-°)
ganjafarmerbomber
Ja jsem na malovani naprosty antitalent ale moje mamka maluje o 100 6 a naprosto nadherne (skoda ze sem to po ni nezdedil a skoda ze nemam scanner) :(
mimoza
kedysi..rok dva dozadu
eNDy
ako kazdy vie zhuleny sediet v skole a pocuvat profaka je nudaaaaaaaaaaaaaaaaaa. tak preco nevyuzit cas?
skolsky rok 2003/2004 bol ako stvoreny na kreslenie:D
leveller
tak doufám že se vám to ukázalo......
leveller
..tak teď snad :smoker: dělal jsem to v normálním kreslícím programu Win XP ..a to pouze myší ( tak trochu pakárna )
MaO
taky si kreslim sice na zed ale taky kresleni na papir kreslim i maluju docela dost ale nemam skener ani fotak takze vam to ukazu az tu zase bude kamos.
to TOP jak je na ty skyce tak v TOPácich nejsem to sem si jen tak kreslil z nudy
da_tatrman
trosku sem si hral ve Macromedia Fireworks, taky si nekdy z nudy kreslim ve windowsim malovani - tady je jeden z mych tagu, rad si hraju se slovama (us bude ta sklizen tak budu zase hodne malovat)

schvalne co na to reknete, casem pridam vic veci, hodne graffiti skic - bohuzel delam styl kterej skoro nikdo nedela

cekam na reakce..

tenhle tag se me as tak nepoved, s mysej se kreslit moc neda (je to dost hardkor).. asi si pudu koupit Tablet - pouziva ho nekdo na kresleni?
Strdy
Sem stejnej jako THE HAMP CULTIVATOR. Taky vám něco pošlu. Sháním semena matroše sweet dreem jestli jich máte někdo pár navíc tak se mi ozvite. Mějte se.
LuB
Tak toto je moj stolík..... celý som ho pokreslila, už aj ďalší je skoro dokončený.... prikladám nejaké detaily....
LuB
Toto je moj stolik, ktorý som celý pokreslila...
Prikladám pár detailov, niektoré sú už z druhého stolíka na ktorom sa poctivo pracuje:smoker:
lobotomi
no jen tak dal,... az bude fotacek, poslu taky svuj stolek,.... je zvlastni, ze nejsem jedinej kdo ma tehdence, udelat si,..... stolek...
:)
Šťovík
lub: zprvu to vypadalo jako nějaký tetování

stolek jsem dělál naposledy na gymplu, rozhodl jsem se zamaskovat všechny původní čmáranice do jednoho velikýho díla, ale v polovině mě přinutili všechno osmirkovat a přelakovat
da_tatrman
jo skolni lavice to bylo moje, dycky sem je tak pomaloval ze me to bylo lito to tam nechat a tak sem to musel prekreslovat na papir
LuB
Tak este nejake foto zo stolika
GREEEN
tohle kreslil kamos ale je to blazen zere strasne moc hub :o)
... http://www.greenpct.wz.cz/pic/Hilbert.jpg
MiFLYp
tu su nejake veci odo mna
da_tatrman
tohle je zajmavy - http://www.volny.cz/zkopac/
v umeni se asi vubec nevyznam ale tenhle styl je presne to co bych chtel delat.. divim se ze sem ho objevil tak brzo bez nejakeho hledani
intruder.stk
tak tady mam něco ze současnosti:bong:
hmm
Mylim že Windows obyčejné malovaní a fantazie dokážou poplavit :)
intruder.stk
další
intruder.stk
a ještě jeden
Harvest....
tady přidávám něco
Šťovík
harveste ty ses divoch :))
Righter
Woow vsechny obrazky jsou strasne moc supr a proto pridam jeden muj ktery je po houbareni a trochou hasise kdyz sem se nedrzel na nohach takk sem neco zmastil a pak sem neco dodelal jak sem se vzbudil
HALUZAK
Pre grafitakov nejake to videjko
http://download.hip-hop.sk/stream/asf/elektricky.asf
Šťovík
HALUZAK: no uzasny a proc to davas sem?
lobotomi
2HALUZAK
zase jedno aspraseny tago navíc,...

viděl jsi Dirty Hands?
Kuca
Takze
Vonava dobrota + pujceny digifotak + prsivy vecer = viz obr :)
lobotomi
ucim se ted fotoshop, jestli vite o nejakejch tutorialech, poslete mi linkzy, budu vdecnej,... porikladam prvni montaz
eNDy
no takze vam prispejem aj ja niecim z mojej dielne... v skole sa zvyknem nudit....a ked som high tak robim vseliake vytvory...
pridam par kresbiciek:D watch it!!
MFT
tak takhle si kreslím ve škole při nudných hodinách (čili většinou):wink:
maslox
2lobotomi: www.grafika.cz ;)
lobotomi
2maslox:
na grafice jsem byl, odtud ta fotomontaz kerky, ale diks. Dal jsem se trochu porozhlizel a jako vzydcky na netu je toho hafo. Doporucuju treba

planetphotoshop
Mr. Manson
panebože kolik z vás chodí na konzervatoře ???? Tohle jsou fakt profesionální kresby...
eNDy
to Mr. Manson:

nemusis chodit na konzervator:) staci ked budes hulit ganju a pouzivat fantaziu:D
MFT
2eNDy: no jasnýýýý!:punk:
maslox
pokud se nekdo venujete 3D vecem tak vřele doporucuji navstivit http://www.imodeller.com/en/ je to neco jako 3D scaner :D ale staci vam k tomu digi fotak, nejky svetla a trpelivost !!!

jinak nejaky pekny tutorialy jsem nasel na : http://www.hesido.com/

2lobotomi: ja vim :)
lobotomi
mozna bych to nazval Cesta nezbytnyho kompromisu.
lister
takova rychlovka z hodiny informatiky.. poznate kdo to je?
zumbi
lister: já ho pznávám, takhle vypadá náš soused, akorát je víc při těle a já mu řikám mrožák
varan
no, není to zrovna namalovaný když jsem byl zhulenej, ale aspoň tak...
varan
poslední pokus
varan
ještě jeden, portrétoval jsem. je to hlína v životní velikosti. Tady to ještě není dodělaný
eNDy
dalsi obrazok vznikol pod vplyvom vitaminu T, H a C :D
vsimnite si, ze typkovi sedi na nohe moj papouch DODO:) to je obrazok na jeho pocest:)

Doda ste mohli vidiet v threade... "Nasi mazlicci"!!!
doporucujem zvacsit obrazok:D
mimoza
endy> na kyberii mas k!
hansen
tohle je zatím poslední co sem udělal - ale kreslil jsem ve photoshopu
eNDy
mimoza... diky ;) za k
LuB
:)
lobotomi
2LuB
klobouk dolu a K k tomu, tohle bych se potreboval nekde doucit,...
mimoza
lub> taketo cosi ta fakt bavi? ja to musim robit a vobec ma to nebavii
Rolph
hehe ruky:sun:
zasa
velmi pekne obrazky posnazim sa prispiet niecim aj ja...
zasa
toto su graffitti zo Slovenska.. THK crew!
mimoza
zasa-a to si robil ty?lebo fajnych sk grafov je mrte..ale to sem hod rovno link :}
zasa
nie to som ja nedelal ale fotil som to.:)
www.peacestreets.com
zasa
pre mimoza- tieto fotky co som sem poslal na peacestreets myslim niesu! ale je tam plno peknych malieb.....:)
shortis
C:\Documents and Settings\jozino\My Documents\My Pictures\fity
mimoza
zasa-da sa..dik ten link este nemam :}
zasa
mimoza-je to dobra stranka....ale nieje tam plno dobrych graffittou ktore tu este su....
wad
Kreslim pořád něco ve škole..dycky dozadu do zešitu, podle toho jak se nudim tak kreslim..a tohle je sešit markengu a tem se nudit kotel :mutant:
zasa
chcem pridat daco aj z vlastnej tvorby.mam to zo zositu tovaroznalectva....:)ospravedlnte za kvalitu ale nemam scaner a niesu moc kvalitne tieto fotky...ale snazil som sa:)
mimoza
zasa: je mrte grafitou ktore nejsu na nijakej stranke.. je mi jasne
mimoza
zasa: tak toto v tt ma uplne odrovnaqlo tak pred rokmi..hlavne ten fejs v strede.. http://www.peacestreets.com/legal2/...20graf2060.jpg-
mimoza
tusim nejde ta adreska tu je bez tej pomlcky
http://www.peacestreets.com/legal2/...%20graf2060.jpg
zasa
mimoza tento graf je teraz uz zosuchany,voda to znicila....je to parada...maloval to NOMAD vtedy este THC(trencin hapy colors)teraz THK....je asi 6 rokov stary.....NOMADa obdivujem je to umelec....:)
mimoza
zasa-no tomu ver ze obdiv..mam par jeho nalepiek :}}} a viem ze je to old a osuchane ale krute je to furt :}
zasa
mimoza-hej je to dobre...
shortis
nieco z mojej zbierky:)heh
zasa
shortis- dost husty obrazok!!!paci sa mi!!!
LuB
Tak este pridam nejake foto z mojho stolika.. momentalne som sa v kresleni presunula na stenu, ale to by uz chcelo kvalitnejsi fotak.. sakra, neznasam tie nepodarene mobilne fotky...
lobotomi
na rucni prace se nejak nedostava cas. Pro ty co prispivate jen tak dal,...
prikladamposledni pracicku, v orig velikosti to ma 40*100 cm.
eNDy
he:)
tak ta druha kresba vyzera ako nejaky fetish or uchylka:D ale nie... ja zartujem! mas to v poho...:D len tak dalej
Kaptain Morgan
Nedalá mi to když vydim tohle forum sem nepřihodit věci z mí galerie :)
inVALIDa
[@´°] (foťák) + AdobePsychoshot


tuned by : :punk:
phetacc
zdar , dawam nieco z moiei tworby,

aj ked sice welmi newerim ale toto susosie bolo uchwatne, som ho musel nakreslit...
zdar
phetacc
kolumbijec
2JA.miCHi: zkus z toho udelat komiks.......... -:)
bounty_killer
Taky se přidám :)
bounty_killer
hi hi :)
phetacc
tu janxu,chell and hemcultivator, thanks for k+, je tu uhlilkom, sa celkom wydarilo:-), ale este musim na sebe welmi makat aby som bol dobry;-(, ked sa podari nieco niowe pridam, momemntalne som w skotsku tazke ku kresbe sa dostanem az za 4 mesiace, takze thanks
phetacc
rocqwer
JE TO UMĚNÍ?
tekk_hudy
Tak jsem si prohlizel tohle tema a musim uznat ze umite facht huste cmarat lidicky!!!

Ja zase delam kolaze kdyz mam naladu.

tak neco prikladam a sem zvedavej jestli se budou libit
bounty_killer
citace:
Původní příspěvek od tekk_hudy
Tak jsem si prohlizel tohle tema a musim uznat ze umite facht huste cmarat lidicky!!!

Ja zase delam kolaze kdyz mam naladu.

tak neco prikladam a sem zvedavej jestli se budou libit


Koláže sou taky hustý :) :punk:
tekk_hudy
jj jeste neco nafotim a poslu :))
moc me to ba
tekk_hudy
Tak sem hazim co jsem slibil.

Tohle je muj obyvaci pokoj. :) Mam to doma rad :)

a jeste fota mojich nejmilejsich pratel potkanku. Je to matka s dcerou(Patapuf a Patašon)
bounty_killer
tekk_hudy: foto 5. a 6. taky umělecký, takový akty :)
tekk_hudy
4bounty_killer: Njn holky se hold nezaprou :)
Mijo2
zdravím, zatím sem neposílal žádné obrázky na forum ttakže nevím jestli to vyjde....

tak to vyšlo....

ten obrázek dole sem kreslil celkem dost zhulený a musím říct že se tak kreslí fakt dobře, sem zafaral asi na 4hodiny...

sem si pak řekl že bych to mohl zkusit vymodelovat v 3d studiu...
takže na těch dvou obrázcích je model hlavy toho stvoření

není to nic extra, sem v 3d-éčku n00b
katuš
tak ja vam sem taky něco šoupnu:D

nevite někdo proč je tam ten první dvakrat? poradte mi jak s nim pryč, prosím:(
LuB
hmm....
LuB
Tie prve dva obrazky som kreslila pre sesternicu (sory za odfotenu kvalitu :))
A to dalsie to su moje vytvory v mojeje izbe... to kreslene na latku uhlikom ma rozmery okolo 160*50 cm
andreez
Téda čubrnim nad vašim výtvarnym nadáním,podle mě jedno mistrovské dílo za druhým.
andreez
Obrázek v předchozím příspěvku byl dělanej v 3d maxu, k tomuto sem použil Poser, 3dmax, a Paintshop.
andreez
Tenhle odrázek je jen v paintshopu, bohužel při munipulaci s ním sem přišel o horní půlku :(
andreez
FreakyExistence - Poser, 3dmax a Paintshop.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma