Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 
Kreslíte si ? – Galerie - Klikni zde pro originální téma
z3zzz
docela me mrzi ze tendle trejd je "asi" tag nezabafnej ... :( ..... jediny kcemu sem se moh vyjadrit :)
Maroqs
mě zas tak nezábavnej nepříde, jen počkejte až se mi podaří naskenovat moje obrázky....:D
z3zzz
2: maroqs .... mnoo ..... to bylo miineno spish smutne ironicky ... bavi me asi nejvic ale moc lidi neprispivaa :(
Maroqs
2: z3zzz tak to jo. Obrázky budou snad zejtra, jesi se povede sken a jesi nepudu někam zakalit, což asi jo.... tagže snad neděle, nic ovšem neslibuju... a takovej nářez jak to popisuju to asi taky nebude...
Peyotl
Tak tady je můj alien - zemědělec :D
Peyotl
USS voyager - tímto zdravim fšechny trekies
Peyotl
Tak a tady je můj alien - zemědělec :D
Peyotl
No a snad poslední... sorčo za tu kvalitu ale scanner nevlastnim.
:smoker:Peace forever:smoker:
z3zzz
jo tady dafam dalsi hratku .... zamakamm vic at stoho maame galeriji :)
z3zzz
mno todle je akryl na sololitu :) posledni dobou delaam jen akrylem :) olej je kuua drahej :(
z3zzz
joo a sory za naprosto spatnej fotaak :( budu se snazit si opatrit nakej qalitnejsi :)
z3zzz
dam ete jeden :)
Graetar
Klobouk dolů, growerů-malířů je hafo! ;) z3zzz - to je HODNĚ hustý! :eek: Ty se tím živíš? :D
Rude
thijo, faakt naadhera, ten typek s tou puzzle kebuliii a ten oblouk, hee, fakkt peknkyyy z3zzz
z3zzz
oou :) diiky :)
2: graetar : joo uz par let o tom ufasuju ... :) ... zatim se zivim grafikou a interieerama ... mno taky se daa

a tak ete jeden ... tentokraat ostrejsi a lepsi barevnost :) ... opjet akryl ... :)
z3zzz
2: rude : tfoje ikonka je teda taky doost maso :) !!! hoodne kuul :)
MiFLYp
toto som kreslil ked som bol trochu :)) zhuleny . Dufam ze tu ten obrazok bude , este som tu na growery neposielal ziadne prispevky nieto este s fotkou.
z3zzz
2: zofka . . . ten prfnii je stokraat lepshii :)
z3zzz
zase jeden ... nee zebych mel takle plodnyy dny ... spish pruubezne fotim ty starshii :) todle je opjet akryl na solo...
Tervi
jejky, koukam, ze za tu dobu, co jsem byl mimo grower, tady pribyla spousta nadhernych obrazku:) dejte mi cas a podelim karmicky:> a nascanuju zas nejake sve cmaranice ;o)
MiFLYp
uz si ani nepametam kedy som toto kreslil ale pametam si ze som do toho vzdy daco dokreslil a tak sa to zbieralo.
MiFLYp
Caute posielam dalsiu fotku , toto som kreslil tak ze som tam stale nieco dokresloval.
MiFLYp
posielam dalsi obrazok,ale dufam ze dojde lebo mam tu s netom nejake problemy. Inac tie obrazky co tu ludia posielaju su SUPPPER.
Nieco ku kresbe: kreslil som ju po castiach po malych kuskoch stale som daco doplnil.
MiFLYp
mam mensie problemy s internetom. Uz som sa to tu snazil poslat aspon 3x ale nikdy sa to tu nezobrazilo :( dufam ze toto sa podari poslat.
nieco ku kresbe: kreslil som ju po castiach , postupne som ho dokresloval po malych kuskoch.
nieco ku kresba tu v galerii: vecsina fotiek je tu fakt neskutocne super
ako napr. kresby slika a z3zzz[dufam ze som to napisal s dobrym poctom Z :) ] ale aj ostatny samozrejme.
Morph
Ze bych taky neco pridal?
z3zzz
2 morph : ten koniik je supr ! :) ten se mi liibi moc , maa smrnc :)
adam13
Tohleto je uz asi dva roky stara vec. Kreslil sem to ve skole po poledni prestavce :smoker: :sun: :smoker: Profesor prines nakopirovany reprodukce, roztrhal je na pul a kazdymu dal nakou pulku, my sme pak domysleli/dokreslili co se nam tam libilo :)
Morph
2 z3zzz: To vis, hubeny leta, hubeny kone a komari v hrnku co muzou utlouct se pro ne. dalsi obrazky se vam vsem snad budou libit taky.
MiFLYp
wow morph to su teda velmi super kresby , pridam aj ja jednu
MiFLYp
wow Morph to su teda velmi pekne kresby. Pridam jednu aj ja. Povodne je nakreslena perom ale skener chcel inac a vyzera to akoby som to kreslil ciernym perom alebo nieco take. No snad sa vam to bude pacit.
MiFLYp
hups ta kresba tu nie je asi som to zle poslal :(
MiFLYp
hups ta kresba tu nie je pravdepodobne som to zle poslal :( skusim ju pridat este raz dufam ze tu bude
MiFLYp
hups vidim ze ta kresba tu nie je asi som to zle poslal :( skusim ju pridat este raz.
MiFLYp
oskenoval som dalsie moje kresby takze tu su
Maroqs
Tak jak sem sliboval tady to je. konečně sem se to naučil.
Maroqs
Morph : fakt hustý dílka
Maroqs
další
Maroqs
a ještě
Maroqs
a ještě
Maroqs
tak zatim poslední
Maroqs
a ještě něco co sem našel na overgrow
La Grand
jo jo kreslime si ale bohuzel nemam skener a jak vidite fotit to fotakem nema cenu ale rad bych sem dal i ostatni dilka todle jsem delal dneska na prednasce z ekonomiky nejvetsi nuda :) tak sem se zabavil
Morph
Mno, že mně tak pěkně chválíte ( pochvala vždycky potěší ),tak sem vyštrachal eště nějaký starší věci.
Morph
Hele, sorráč všem za ten dvojitej obrazek, ale fakt nevim jak se mi to povidlo.
i_oNe
Doufám, že neurazim ty co malujou rukou ... ja maluju zásadně myší.. :jumper:
Felix
:rejp:

Jednou sem měl takovou dobrou náladu, tak sem nakreslil kamarádku

:satan:

:bounce:

ti smile-ici mě fascinujou
greedy23
V pohode je to (skoro lepsi nez ziva:-))))))))))))))))))))))))))))))
Felix
diky ale ziva byla lepsi :)
vriter@cz
pekny obrazek ale ja bych takovy asi nejspis nedokazal nakreslit
Felix
ale to je jednoduchy staci mit pred sebou tu spravnou zivou pradlohu sice ti stoji pero ale potom to nakreslis dost richle aby si mel cas i na to hlavni :) hodne stesti pri zkouseni kresleni kamaradek


;)

:vampire:

:satan:
Felix
jo a v galeriji je celej tenhle se mi nejak nepovedlo importovat
:(
vriter@cz
no nevim radeji to zkouset nebudu. Ale diky za radu :)
Kuca
Zdravim vsechny kreslice. Rukama to sice vubec nedavam ale na kompiku sem po Bile vdove stvoril...nevim co to je ale libi se mi to :)
Mykesh
2Felix: pjekny pjekny podobny veci fotim, je to asi tim, ze jsem na malovani levej ;o) klobouk dolu...
HomeleS
tradáá
Pooh
Tak tohle jsem si předevčírem nakreslil po večerním špeku...
Je to Trumpetokytaroxichtovysavač a Megatuboxichtopyj
Pooh
A tohle taky, je u toho komentář :-)
z3zzz
... pooh .... zvlaaste ten popisek k pavoukovi je vypecenyy ... asi drsnej model speku :) :) :)
z3zzz
tag taky pridam trochu fotosopu :)
maslox
sice to neni vubec moje pracicka ale jsem takovej prazdninovej a mam po ruce scanner. Tohle je podtacek z coffeeshopu >ta druha strana me celkem pobavila >>>>:baby:
maslox
vim ze to sem patri jenom tag napul ale . Jsem ted takovej prazdninovej a mam po ruce scanner >> tady je podtacek z coffeeshopu > celkem me pobavil tag se chci podelit >samozdrejme ta druha strana>mno i gdyz>:punk:
tim180
morpar jomas dost dobri krezdi a zvlas ti stima jako graffkama
sheerOner jo a ti tvoje graffky davas i na zet co jo sou dost dobrí
Šebík
Zdarec.

Jsem dost prekvapenej, ze se tu spousta lidi venuje malovani, kresleni a grafice a tak. No kazdopadne se chci taky pochlubit. Fotim fluorescence a vobcas tam vidam paradni veci. A vobcas si zaslouzi trochu photoshopovy pozornosti. Kazdopadne vsecky vobrazky vznikly aspon castecne v mikroskopu.

Tuten vobrazek jsou mitochondrie ve fibroblastu (kozni bunka) - to cerveny - . To zeleny je protilatkou znacenej mitochondrialni protein.
Šebík
Takhle vypada mitochondrialni planeta....
Šebík
Obcas se najde nejakej ten svitici bordel.
Šebík
Jemine, zenska v mikroskopu? CO TO JE!????

To je Pavla ;-)
Šebík
Navstivili me mimozemstani












Cehoz dusledkem byl znicenej excitacni filtr :vampire:
Šebík
A nakonec jeste takovy dve vyhravky....


Jestli se vam to libi, tak budu rad. Piste PM ;-)
PS: pod vlivem THC z toho nevzniklo nic. Ale jednou, kdyz jsem bylu uz hodne, hodne unavenej, tak se mi ty potvurky mitochondrialni promenily pred ocima v takovy ksichtiky a hroozne se mi smaly, mrchy ;-)
z3zzz
kreslene jinak :)
THeCed
Toto je pracovní verze jednoho mojeho nápadu kterej je hlavně pro účel stickers, ale ještě málo rozpracovaný, možná něco po Brně uvidíte. Chtěl sem si udělat nějaký pozadí, takže chvilkovej úlet s fotošopem ...
THeCed
Ale taky zkouším občas i fraktálovité obrázky:
lokomotiva
taky sem tam něco čmrknu
čeřen
jestli se tomu da rikat kresleni
Wimpy[vp]
Teda tímhle forem jste mi vyrazili dech.Přesně tohle tady chybělo.Já si taky porád něco kreslím a hodím sem nějaky svý skyci hned jak seženu skenr.:afro:Někdy se zažeru do kreslení aji na několik hodin,vůbec nevnímám okolí.Nepiju,nejím,ani se moc nehýbu,jenom kreslím.Možná si sem tam doplním hladinu tHc:pimp:Tady je pro začátek něco co jsme zplácal na PC abych to ukázal kámošovy jak to vypadá.Zbytek bude uplně o něčem jiným:)
Wimpy[vp]
ups...tak to se nepovedlo...příště
Grepo
Toto som kreslil na hodine dejepisu.
Grepo
Toto je moja praca doma po niektorom z mojich okien
Pooh
perem po prvnik speku letosnich zastipku
Pooh
napred cmaranice propiskou a pak perem po druhem speku letosnich zastipku
Pooh
no a pak tohle... napred cmaranice tuzkou a pak zbesile propiskou... po asi tak peti pivech a par specich hase s ganjou...
g4nja4ev3r
Pááánečku, sou tu dost drsný brutalitky...Některý vobRázky sou tu fakt masSsakróznííííí !!! :popcorn: Kdybych kreslil tak sem taky něco plácnu, ale teprv začínám, tak doufám, žhe to tu bude do doby než něco vymyslim :D JInak pozDrAw Wimpykovi :wink: ...


:)*:)*:)
TruMAN
:wink: Tak toto je dielo ktoré som dnes vytvoril cez Geografiu. Ešte niekedy niečo pľacnem. :eek:
TruMAN
Tak tu nieco mate aj odo mna.:afro:
TruMAN
Tak tu nieco mate aj odo mna. :afro:
TruMAN
Tak.
Pooh
ganja4ever: ja taky nekreslim a presto si to sem dovolim placnout :) bavi me to

TruMAN: docela peknej zmastenej obrazek, jen skoda, ze se k nemu musime dostavat pres tvou galerii a full_size :-)
ribak
Fakt pekne obrazocky.. keby som vedel tak kreslit rukou, bol by som spokojny. Kedze tu bol uz aj photoshop, tak sem pridavam svoje 3Dcko.. Tie hodiny som robil v Mayi a tie ostatne dva v Maxovi (asi tak pred dvoma rokmi)
Wimpy[vp]
Konečně jsme sehnal skenr:bandit:Tady je ukázka mojí tvorby.Je to někdy z doby kdy jsem začínal kouřit tu marihuanu.Dostaly se mi do ruky tempery,tak jsem chtěl nakreslit to co je pro mě hodně důležity..Miluju sluníčko,dává mým rostlinkám sílu!!!:pimp:
Wimpy[vp]
Asi o pár dnů později jsem zase nějak přišel k té trávě a zase mě chytla inspirace.Tématem se mi stalo zase sluníčko,v něčem mě šíleně okouzluje.Zase temperky…naposledy!!!:pimp:
Wimpy[vp]
Tak pokuď si dobře pamatuju tak tohle je už novější,řekl bych tak prvák-tzn.školní zábava,když se člověk nudí.Proč jsem to nakreslil-nevím.Smysl to mělo ten že jsme tam asi potřeboval.
Bush-man
Máš oprvdu talentík zvláště ty černobílé. Je většina kreslená Bod Thc ?
Wimpy[vp]
Sakra,mám takovej pocit že sem už nikdo nechodí.Přemýšlím esli má vůbec cenu sem posílat další obrázky.:satan:Hej GROUWŘI pojďtě si sem přihodit obrázek,je to to nej fórum co tady mohlo vzniknout!!!!:bandit:Budu házet do každýho fóra odkaz ať se to zase rozjede.Byla by škoda kdyby to upadlo!!!:pimp:
prdow
wimpy: sorry!! dik za pripomenuti :) a ta storka s antibiotykama me pripada moc povedoma :) holt mel bych vic tvorit nez korit !
jumpp
ja ted nemam u sebe digital ale jen co bude tak sem neco poslu treba o vikendu a mas pravdu ze by to byla skoda kdyby tenhle odkaz upadl ja sem chodim strasne rad a zkourenej jeste radsi :)
Wimpy[vp]
No a další moje dílko!:pimp:Tohle jsme kreslil kdysi ve škole-asi jsem se nudil.:afro:
g4nja4ev3r
2 Wimpy[vp]>>>
počkey počkey, už na tom dělám, taqže tu brzy uwidíš mé díLO :frog:
Wimpy[vp]
No,jsem zvědavej esli se mi to teď povede sem šoupnout..pořád mě to nasírá a má to nějaky připomínky.
Tohle dílko jsem kreslil letos na dovolené…v takových uličkách jsem bydlel…:pimp:
Wimpy[vp]
Tak,tady je další obrázeček.Tohle je jedna z mých rostlinek,kterou jsem nakreslil když mi pěkně rostla ve skříni:pimp:
Wimpy[vp]
Tak,asi jsem už jedinej kdo sem chodí,ale i přes to sem hodím další obrázky.
Tenhle první jsem kreslil někdy ve škole…jako vždycky.
Ten druhej jsem kreslil na dovolené..pěkně na šutru u moře:)
A tenhle třetí je takovej víceobrázkovej..všechno jsem kreslil ve škole.
„a všechno jsem kreslil zkouřenej“
g4nja4ev3r
Heh:popcorn:..No paráda, umělecká díla, vážne bratrow :punk:



:sun:*:frog:*:sun:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma