Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 
Kreslíte si ? – Galerie - Klikni zde pro originální téma
andreez
Čistě ručně vůbec kreslit neumím, ale v tomle obrázku sem používal hodně aspoň digitální štětec.
lordWilliam
Kámoš zakládá CS klan a poprosil mě jestli bych mu nenakreslil nějaký logo. Tak jsem něco smotnul a začal kreslit. Tohle z toho vzniklo.
2andreez: husty obrazky, jen tak dal ;-°)
vata
no taky obcas neco spachtim.zacinal sem jako krajinar.a tet uz nic moc.
janicka.22
no toto, spoustu nadaných lidiček tu je, díky za bezva pokoukání
janicka.22
zkusím něco připojit...
toto som nerobil ja ale moc sa mi to paci....nasiel som to ani neviem kde...
LuB
Toto kreslim na bocnu stranu takej drevenej skrinky, este to nie je zdaleka hotove, ale su to same ruky :))
LuB
sakra.. az teraz som si vsimla za som zase nepripojila obrazok.. tak este raz treda
Divoženka
mám toho doma pořádnou bichlu, ale nevím, kdo by to ocenil, ale bychlu doslova, je to kniha, plná čmáranit, alespoň tak 7 let práce
TheHempCultivator
Zkus vybrat to nejzajímavější ...
rociik
mno tak ja taky pripojim nejake obrazky...klasicka technika tuzkou...enjoy
rociik
prvni 2 jsou bezejmna, druha je jedna moje zakazka pro DVD andel kterou si nevzali...svine...:)) chystam si ted koupit novy akrylovy barvy tak casem neco pridam
oGee!!
kurvaaaa docela umelcii ne :D taky neco nakreslim a posluu :D:D
AciDo
Restepkt pro všecky, co tvořej...
Taky něco přihodim. Ole
Janísek
Tak tohle je zase moje :-)
Janísek
Tak nic. mám to moc velký a neumím upravit velikost....:-(
tohle je od janiska
Janísek
Xetrhon: Moc děkuji :-))
Janísek
rociik: to mi připomíná krapet gigera. Ty jeho satanistický úlety...jestli jste někdo viděli tu jeho knihu s designem a tetováním...
rociik
giger je jednen z mejch vzoru:)) byl sem i na jeho vystave...navic giger neni satanictickej ale je to surealista co kresli cybetpunk...jako je to temnota ale satanismus ani moc ne:) kazdopadne ja mam rad temny umeni
Janísek
já bych řekla, že jedna jeho kniha je satanistická. Newím jak se jmenuje. je velká a má bílý obal. A v ní jsou interiéry kanceláře a bydlení a taky spousta obrázků a tetování.

Má tam obrázek temnoty a ten je poskládaný z malinkatých ženských, který jsou rozkrokem napíchaný na kůl.....takže pro mě satanistické...jinak do umění nedělám.
rociik
heh...jasne...a ma pentagramy a jiny satanisticky motivy...jenze co to je satanismus....vykonstruovana ideologie ...muze to bejt cokoliv...pentagramy sou znaky magie a co ja vim tak ne vetsine obrazku kdyz tam ma pentac cerny magie tak u toho je i bilej...jo...ma tam mendocinsky kozly a to je znak satanismu...ale...myslis ze doma nabodava manzelku na kul?:) tak jako tak...je to hustej umelec...jeho technika je dokonala, motivy sou oplzly, hnusny a na bliti, taky to neni urceny aby sis to vylepoval doma...je to zvrhly zvraceny a pro spoustu lidi asi i stanisticky...

co ty...si kabalista?:)))
Janísek
Já taky neřekla, že napichuje ženu doma... řekla jsem, že znám jeho knihu, kde tyto úchylárny fakt má. Vlastně jsem o něm do té chvíle vůbec nic nevěděla.
a já? Řekla bych, že jsem normální člověk. Neodsuzuju, věřím, zajímavý věcimě přitahujou...a ze satanismu mám respekt a nepokouším ho. Nijak. Takže tak nějak:)
rociik
take doma nepalim bible a nemam na zdech pentagramy:)
rociik
btw sorry za to muzsky skolonovani...;F
rociik
btw janisek rada kreslis nabozenske motivy?...co naka pieta?
:)
Janísek
Ano. Mám hodně ráda náboženský motivy. Jsou prostě dokonalý. Ježíšův výraz utrpení, draperie, Madony a samozřejmě dokonalá anatomie. Obdivuju to už jen pro to, že člověk, co dokáže něco takovýho vyřezat nebo nakreslit, tak se musel hodně učit a zkoušet....
Janísek
Pieta? Tak boží pietu ale jen ve dvouch:) - tak tu bych dala:) :)
rociik
jj...nabozenske obrazy sou dokonaly...prave co se tyce anatomie...a gigerova anatomie je taky dokonala...btw neni u nekoho moznost zkusit malovat airbrushem?
bajuz
toz pjekne veci tu mate - aj ja neco prihodim ---- tak napr.totok je takovy post psychedelicky ulet na kterem jsem stravil x zhulenych hodin
bajuz
no todle dilko uz bohuzel nejni v mem vlastnictvi protoze mi ho nejaky skurvenyvymrdanypojebany zmrd ukrad na jedne axi ----- kze tak dyby nekdo vedel kde je ted tak info sup sem a odmena ho nemine
bajuz
a tot ted tisknu sitotiskem na trika tak kdyby mel kdo zajem ...
bajuz
no proste idylka :D
bajuz
aj njake svoje old grafa som vyhrabal
bajuz
tak to widim ja :D ------ jo jinac sór za qualitu ale scanerr fuckt nemam
rociik
hehe docela pekne...skenr nepotrebujes spis priste ty fotozy nezmensuj v malovani ;))
bajuz
to rociik:proc bych to zmensoval v malovani kdyz na to mam photopaint
Ruf-Nikers
Neco z dob meho studia-neni tomu tak davno(co?! jumppe):)
Ruf-Nikers
ježíš ta kvalita se mi fakt nak nepovedla-tak se omlouvam
rociik
2 bajuz...no jako kdyz kliknu na náhled tak zvetsenej je kostrbatej jak prase - jakoby si to delal v malovani...painshoppro neni spatny ale me teda rozhode pri zmensovani nedalalo pixely jak prase...btw instalni photoshop a ser na ty nahrazky:))) jinak np
rociik
pardon photopaint je corel....ehm...no...to je shit...
jumpp
2Ruf-Nikers
jj, to byly casy:D:D:D
bajuz
trikot...............
chell
tak jo taky sem ted neco tvorila :)
zeleninar
ja taky neco pripojim
FlickerBird
dnešní nuda ve fyzice :D :slizoun:
zdaleka to není hotové a kvuli papíru to ani dokončovat nebudu, je to podle staré DOSovky Mystic Towers od Apogee... joo, to byly aspoň hry :)
moswa
FlickerBird: ty čtverečkovaný sešity znám.. a nudu na fyzice taky :D

za nedlouho bude foták tak sem taky něco hodim :D :D :D
peta525
Hele umi tady nekdo neaky fakt slusnygrafity?? Chtel bych totiž tuhle kerku do pokoje na zed.
lordWilliam
Tohle jsem vcera stvoril na PC ve Photoshopu. 3 bongy a zazitky po poslednim tripu zapracovali :-°)
škatule
tady su fakt supr večicky.škoda že nevlastním skenertež se chcu pochlubit
škatule
moc dobře znám tu dobu kdy člověk nemá co dělat a čmááááráááá :D
cheebar
když jsme se nudili tak sme s kámošem na gymplu vždycky kreslili komixi na aktuální témata - hvězdný války, horst fuchs......máme toho celej komixovej sešit...kámoš docela pečlivka a tak z toho udělal fakt super časopis....kde sou ty zlatý časy :)
wad
Taky si kreslím :D
kefkaBA
Nooo tak par obrazkov z mojich skolskych zositov :D
kefkaBA
Noo len tak nejaky obrazok co som nasla v skolskom zosite :D
wad
air...
varan
nová plastika
Wimpy[vp]
Tady jsem nebyl :( dlouho...
Wimpy[vp]
:) žebych se opět zakousnul do Grower Galerie :) proč ne,tvorby dost jen mě nějak nenapadlo ní obohacovat ostatní.
-vypuštění fantazie do věta - tak se měj holka a ne že to posereš jak troubove z pohadek a přitáhneš mi nějakou princeznu a půlku království :) na naivitu si už nehrajem :) každej sám za sebe :)
Wimpy[vp]
:) žebych se opět zakousnul do Grower Galerie :) proč ne,tvorby dost jen mě nějak nenapadlo ní obohacovat ostatní.
-vypuštění fantazie do věta - tak se měj holka a ne že to posereš jak troubove z pohadek a přitáhneš mi nějakou princeznu a půlku království :) na naivitu si už nehrajem :) každej sám za sebe :)

-jo a mimochodem-tohle jsou jenom takoví obohacovačky aby ruka nezahálela :) (:D nebo to bude tim výbuchem myšlenek kterej nešel jinam než na papír...mmm,to by potom nebyla moje zminí bota)
phetacc
Tak dawam nieco z moiei poslednei tworby.

FACE - uhlik

phetacc
phetacc
caws umelci...
tak este pridawam moju tworbu....
acts + portraits
enjoy....
phetacc
phetacc
1.act - movement (uhlik)
2.act (uhlik)
3.act (uhlik)
4.act (uhlik)
5.act (uhlik)
6.portrait (uhlik)
triss
bože lidičky...dyť vy ste uplný umělci!!já sem se teď probírala svejma obrázkama ve starejch sešitech a uplně se za ně stydim:D!!
Gucspeed
zdravicko priatelia, len toj tak si tu surfujem a napadlo ma , ze prispejem do foora.. : )
edit vcul .. :rolleyes:
Wimpy[vp]
Den se s rokem sešel a novy obrázky na grouveru jako když bys našel...takže tady jsou!
Wimpy[vp]
A jak dny plynuly,tak se obrázky množily...
Wimpy[vp]
Tyhle další obrázky - jsou aji zaramovany a čistá velikost toho obrazku je 7x5 cm - tím chci jen naznačit že s tim jedním to byla solidní piplačka ...
Wimpy[vp]
Tyhle další obrázky - jsou aji zarámovany a čistá velikost toho obrázku je 7x5 cm - tím chci jen naznačit že s tim posledním to byla solidní piplačka ...

-ten předposlední je už větší (aquarell)
intruder.stk
něco mojeho
intruder.stk
něco mojeho
malicka
v tomhle trydu se clovek zasekne na hodne dlouho :bravo:
Happy_Mirec
Tak to je mazec. Sou tady hafo good picture. Hlavně ty na motiv Tekna.
Tak taky něco přihodím....oproti těm co sou tady, tak určo nic moc, ale byla ve škole nuda.
intruder.stk
jak se to ?mě to tam nejde hodit
intruder.stk
aa už wiem tak tady něco z me zhulene hlavy
Wimpy[vp]
Tak zase něco novýho se vyplodilo přes víkend!
-"je tady těsno"
-"honzík komenskejch"
Janísek
pokus číslo 2. takže je to můj milovaný přírodní uhel, baličák a puky jak vdolky:-)

- madona dle ruského sochaře:-)
Janísek
a na po 3 zase jednu fotku...snad bude jen jednou...

- podle Saudka

začíná mě to bavit ty fotky.-) tak bacha!!!
Protiva
Taky něco přispěju:rolleyes:

30 let starej obraz - takhle to dopadne když se na svadbě všichni wožerou:D










Můj pubertální výtvor s 16 let co jsem našel při uklidu:pimp:









Plastika na temá : Jak to chodí na TEKNO party´s:frog:
Janísek
tak mě tak napadlo...když už umím sem dávat ty fokty:-):-)

:girl:
Janísek
a ještě něco malinko:-)
Janísek
a poslední:-)
rociik
ahoj groweri...tak nam skoncila zima a ja opet navstivil svuj oblibeny webicek:) prilozim taky naka sva nova dilka
Janísek
definitivně..jaro jest zde:-) budu dokládat fotky z průběhu řezby:-) takže...Thatś start. strávila jsem 1 den jen tím, že jsem stahovala kůru:-))
mrakoplas
sice nejsem bůhví jak dobrý keslíř nebo modelář jako někteří co tu jsou ,ale nedalo mi to a taky přispěju
mrakoplas
sice dobrý kreslíř nejsem ,ale baví mě to, tak taky hodim něco z mé ruky
mrakoplas
...
gustav makovec
lidi, ukrad jsem smradům barvy na sklo,neumím ani psát natož co malovat kreslit,leč popadla mě inspirace a nedá se s tím nic dělat...
k ..a co to ještě v sobě máme a nevíme o tom se bojím pomyslet
mathew65
Když tak na to koukam, člověk by ani neřek, kolik se toho muže sejit.
Taky přispěju svou troškou do mlýna :)
Vim, ze je to thread o tvorbe, co sem kdo da, ale tato http://sad-monk.tripod.com/ internetova galerie mi prijde nejen k pokochani vyborna ;)
Mesias
Ale jo občas si i kreslím. Časem bych sem rád hodil nějaký fotky svých obrázků, ale teď před maturitou na to není moc času, tak sem hodím jen některé, které už jsem měl vyfocené z dřívějška...
...2. obr je ztvarneni jedne z mych nocnich mur a prvni sem si jen tak kreslil
Z-E-N-I-T
Hej prostě je tady fejst lidí co maj opravdickej talent, to se musí nechat. Smekám *THUMBS UP*
- wad: tak ty si king, hej v čems to dělal?
- Lub některe věci maš FAKT drsne!!!
- z3zzz Restecp!!! a ten puzzle man TOTÁLNÍ RESTECP!!! fakt nadupadný!
Z-E-N-I-T
Kaptain Morgan, chci se zeptat, to si maloval ty??? Nebo to je jenom jako "tvoje" galerie... Hej jestlis to maloval ty, tak sem se právě posral a tímto se ptám, za kolik bys takový obraz prodal...
Gucspeed
.. los moskiitos ..
Janísek
...hmm...
tak tahle otrokyně už visí ve Španělsku:-))):bandit:
Jay-jay
hezká práce,zase je tvůrčí nálada ;) ale tolik sklíčenosti a pesimismu?

...udělej něco mega veselého
citace:
Původní příspěvek od Janísek
definitivně..jaro jest zde:-) budu dokládat fotky z průběhu řezby:-) takže...Thatś start. strávila jsem 1 den jen tím, že jsem stahovala kůru:-))


jak to pokracuje?
Janísek
xerthon:
Něco malo ještě mám a jinak je to pasé. Zase další dláto v hajzlu. Už jsem tam zrušila třetí dláto a druhou palici..chjo. takže zase stojí. Chytnu choláky a půjde na topení, zmrd jeden nepokořenej!!!:)

Jay-jay. :D nemyslím si :-))
omniaaliterest
mno parada...tak sem svihnu taky par svych vytvoru za poslednich par let....jsou kresleny v ruznorodych stavech a hlavne v post stavech...delil bych je na zhulenecke,postzhulenecke,postpsychedelicke....a to by melo byt vse...;-)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma