Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 [4] 5 
Pamatujete si na svoje první zhulení? - Klikni zde pro originální téma
bcrich
noo, ja uz ve 14tiiii lol ale poprve jsem sklidil az letos vlednu hihih a to mi bude za tyden 29...
Kripix
2 bcrich: to sis dal docela nacas:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Kerič
moje prve skusenosti stouto rastlinkou boli v mojich 15tich ale nejak castejsie hulim asi rok apol
DeathCell
ve třinácti a bohudík ještě doteď :)
Lahvan_FlaskiCZ
citace:
Původní příspěvek od !!Rady!!
ja zacal v 15 a hulim rad za ty stavi to stoji


teď máš v profilu na ICQ 17 let :rejp: http://grower.cz/forum/member.php?...fo&userid=17676

takže jsi tu od šestnácti a hulíš dva roky. :wink:
:punk: MODalert! :punk:

citace:
Původní příspěvek od hashis
No ve 14 jsem měl prvního špeka no ale víc hulím tak od 16


a tady panáčkovi je teprve 16 :rolleyes: http://grower.cz/forum/member.php?...fo&userid=18827
Hanulkááá
Zvláštní,že věk jde většinou poznat podle příspěvků...Lahvane jsi měl bejt detektiv:D(nebo už jsi?):D
Lahvan_FlaskiCZ
Hanulkááá: kdepak, ti dementi si neumí ani vymýšlet v profilu na ICQ. :wink:

ty by jsi se jako deketiv nechytala. :D:D:D:D
Hanulkááá
Taky jsem nedavno objevila jednoho 16letyho alias Dr,Martens,takže jako pidi detektivka bych se možná chytla:D,ale souhlasim,že alespon do ICQ by si nějakej rok mohli přihodit:)
Lahvan_FlaskiCZ
Hanulkááá: nojo, v 16-17 letech se jim bouří hormony, ale mozek aktivovat to né. :D škoda že se za ochycený nezletilce nemažou TB, to bych tu slídil jak rys.
když vidím brutální hrubky nebo "Hulim od 13ti" tak je jasný že se do profilu podívám a obratem napráskám.
levap20
Začal sem v 19
barracuda
Ja na vojne v 18ti a to uz je nejakejch let.
Tutan
prvni ve 12
MadEGGA:()
ty voe. od 12ti. tak to respekt. maalo bych si asi nedaaval. pukaam 5 let a ted uz spis jenom tak sporadicky. tak jednou do tydne. me to uz nedela to co driv. tedka vetsi uzkosti, vic neprijemny dojezdy (unava), atd.. mno ale toz stejne vim, ze se k tyyhle rostlince jednou vraatiim :)
GrandmammGANJA
Začal som skoro presne na 15-te narodeniny...
...taško teras hodnotit či lutuyem,abo nije . . .
...ale boli to weeelmi pekne časy,weru. . . ZDAREK !
King_Kane
ve 14
od 15 denně
orik
poprve ve 14ti:D
party_zan
jo, tak ja som tacal v 15tich, no to uz je par rokov a okrem jednej prestavky ma nikdy nenapadlo skoncit...
ved preco aj... ak niekto vie, nech mi odpovie :)
paarek
15
letnak
začal jsem hulit v 15-ti a okamžitě jsem věděl že asi budem se Shivovejma vlasama velcí kamarádi, je to nyní s tabákem a rodinkou moje primární droga (tzn. že např. alkohol ZCELA ZÁSADNĚ ODMÍTÁM) a hlavní koníček (pěstování). bude mi 28 ... :))
pepe lopezz
tak to panove ja us jsem hulil od 12let every day je my 16 a nic moc to nedava znat ale to bude tim ze na koho se podivam tek je spaplej
vaaanha
citace:
Původní příspěvek od pepe lopezz
tak to panove ja us jsem hulil od 12let every day je my 16 a nic moc to nedava znat ale to bude tim ze na koho se podivam tek je spaplej


:frog::byebye::D
Dýmy
Ja jsem tudiz vyzkousel hulo uz ve 12 ale pravidelne preferovat jsem hozacal az v 16,i to je dost bych rekl ale niceho nelituju:bounce:
PNK
ja zacal palit kratce po svejch 16tejch narozkach...ale divny bylo ze jsme takhle lezeli na rampe ve skejtparku s kamosema, to jsem jeste nehulil, oni meli brko a ptali se jestli si dam taky a ja jsem nevimproc rekl - hmm,ted ne ale pristi utery zacnu hulit.. no a fakt jo :D
Oralius
ja som zacal asi v sedemnastich rokoch takze uz to bude asi 5 rokov:)..a mozno by uz aj stacilo:D:D
Kegicek
Já začal hulit před 4 roky (zhruba), bylo to ve druháku na střední a to mi bylo 16 :-).
grosancho
ja ve 14ti :D :devil: to byly casy
v 17
Frouman
Od patnácti....Narušilo to mou dětskou psychiku :D
Kalidor
hulit sem začal v 18 a myslím, že je to tak akorát. Tehdy už sem trocha rozumu měl a nepřeháněl to nijak extrémně.
faqer
v 14tich som spoznal, v 16 zacal a od 19 hulim prilezitostne. Nicoho nelutujem, mam kopec zazitkov, spoznal som kopec novych ludi a to aj vdaka MJ. Takze MJ, dakujem:)
lysina
Ja poprvi ve 14 ale to byla jen naka ganja vod kamose..skank az v 15
yohnous
poprvy ve 13, od 15 pravidelněji a od 16-17 hodně
outdoorista
no,já jsem se narodil s brkem v ruce :teef:
jinak hulim už asi od 12ti a to jen to co jsem si vypěstil venku noname,poprvé v 15ti jsem si zahulil indoor,no a pak jsem hulil lampu jednou do měsíce,najednou po půl roce do tejdne,a než uplynul rok,tak jsem pálil denně lampy i venky po ne malém množství,no a takhle to jde už pár let,mě to nepoznamenalo,jen možná tím,že je to moje největší záliba zároven s pěstováním:)
Kalidor
outdoorista : Respect.. chlape :-)
H+H
shamanjai já začal taky nějak tak ve 13ti
remow
hashishmarija začal sem v 15...ted je mi 19 hulím furt a nevidím důvod přestat tak mi to vyhovje
Mno, tak nevím, jestli už jsem náhodou do tohohle threadu nepřispíval, když jo, tak sry za to, že se opakuju :)

Poprvé v šestnácti, když jsem se konečně nechal "přemluvit" kámošů, kteří už tak rok hulili. Poprvé mně to nic nedělalo, tuším, postupně jsem k tomu začal být vnímavější. Intenzivněji jsem začal hulit tak v 17, 18, 19 - to byl můj vrchol. Frekvence začala upadat paradoxně s tím, jak jsem si vypěstoval svoje a přestal být nucenej kupovat.
H+H
citace:
Původní příspěvek od futeW
Mno, tak nevím, jestli už jsem náhodou do tohohle threadu nepřispíval, když jo, tak sry za to, že se opakuju :)

Poprvé v šestnácti, když jsem se konečně nechal "přemluvit" kámošů, kteří už tak rok hulili. Poprvé mně to nic nedělalo, tuším, postupně jsem k tomu začal být vnímavější. Intenzivněji jsem začal hulit tak v 17, 18, 19 - to byl můj vrchol. Frekvence začala upadat paradoxně s tím, jak jsem si vypěstoval svoje a přestal být nucenej kupovat.


jo mě to ze začátku taky nic nedělalo
FK2
poprvý ve 14, jointy baleny v normalni A4, bali sme se toho mega a o rok pozdeji o velkych prazdnich sem se rozhulil az do ted...
grosancho
citace:
Původní příspěvek od FK2
poprvý ve 14, jointy baleny v normalni A4, bali sme se toho mega a o rok pozdeji o velkych prazdnich sem se rozhulil az do ted...


v normalnich A4? pripada mi to nebo se ted citim jak v africe :D ste blazni takhle si nicit plice,,, co bylo to bylo ne? :devil:
outdoorista
FK2:cože?a jak ten papír chutnal?jako stovkáč asi ne co?by mě zajímalo z čeho jste si dřív dělali celulozový papírky....že by z igelitu na odpadky?:teef:
chuan
já začal ve 14 a každodenně hulím od střední a je mi 17 let.
DEVIATIO
pestovat zhruba 16ti
hulit rekreacne 17ti
hulit vc nez jednou za mesic/tyden tak ve dvaceti,ale uz na to nema tolik casu bejt vycadenej:-D takze to zase brzdim... a vracim se k parkrat do mesice (trebas 8krat ale za to na plech a kvalitne)
SID
Poprvé jsem pěstoval a hulil asi v pětadvaceti ale to se nedá počítat protože bez žádných skušeností jsem v Sempře zakoupil semínka kanabis lovrin /technické konopí/ za 47 kč kytky vyrostly nádherný coš to nic kouře bylo,že to nadzvedávalo střechu ale učinky pochopitelně žádné.Po pěti letech sem zapěstoval znovu ze semen který jsem sehnal už ani nevím kde a to už bylo o něčem úplně jiným.Takže srnuto a podtrženo ve 30.
lyft
Poprvý jsem hulil ve 14 a pěstovat začal o dva roky později.
Richi
hulim od patnasti od 17ti si pestuju a hulim za 1.ligu denne ..je fakt ze se to neda pac to maze jak prase ted na vysce je to poznat fest jak uceni pribyva takze sem to omezil ale o vikendu neni nic lepsiho nez vyzevlit s kamosema v oblibene hospudce u piva a spize :)
cajovnik
kdo si to mam pamatovat, vzdit uz je to tolik let.:rasta:
dodo.b
V 14 so mal svoje prve brko :) a hned na to o 1 tyzden som zacal pestovat.
pjsky
nepamatuju se moc. ale muselo to byt dobry, jinak bych si nepestoval :D
jinak si myslim, ze trava je celkove spatna vec :rasta: pro bileho stredoevropana...
:rasta: lidi nehulte nebo dopadnete jak tady ten frajer :D:D http://youtube.com/watch?v=IBNmjx8s-sI :rasta:
Sol
ja zacal pestit a hulit v 18ti, myslim ze vek to byl tak akorat pro ten zacatek :)

jinac stridave nekdy hulim intenzivne, nekdy na par mesicu polevim ;)
Stoned_r41d3r
Nevim presne. Hrotit jsem to zacal v 18, tak od 19 chronicky...
A ted uz to neni co to bejvalo :nostalgie:
Svahadji
Poprvé jsem tu drogu kouřil v patnácti (krátce před 16tými narozeninami)
stream
prvni joint ve 14 pak dlouho nic a od 16-17ti mocne
poprve ve 14ti... pravidelněji tak od 17ti
Asi tak ve 13(?) na Ukrajině asi ukrajinský wolframový hydroskéra :punk::devil: A pořádně sem ještě nezačal:D
hej-rup
poprve v patnácti letech v na začátku prváku. Ale o ganja mě táhla už od základky, ale nikdy jsem se k ní nedostal. Zbytek prváku jsem prohulil tak semo-tamo, spíš jsem hodně chlastal. Masivně jsem začal hulit až tak od pulky druhýho ročníku....
lysina
ja sem mel prvniho jointa ve 12 ubalineho do normalniho papiru ze sešitu..uz si to poradne nepamatuju jestli nas to skourilo..ale byla to jenom čutka prvni skank sem mel az v 15 a to sem byl taky poprvi poradne na kaši
milion1989
jojo na stredni jsem to zkusil, pak si obcasne zahulil (v prvaku) a ted ma kamos venky takze z tretaku moc nemam :D tak 20g na tejden
Ortaniel
Hned po maturitě (k první v 18 jsem se ani nedostal :D ) v 21,5 letech ...zhulil mě náš bubeník ... Smrad jeden :D
první coudy jsem si daval tak ve 14-15 letech tet mi je 22
impozant
17
Jack_Herer
Poprvé jsem to zkusil tak někdy ve 14...No prostě ještě na základce. Ale pravidelně hulím až tak od 16...
brávooo
ja porvé v 16 a je mi 19 a čim víc hulim tim min vim kurví to mozek
jinak na shulenou
Dracula
ja bych rekl ze ted huli hrozne moc malych decek, treba kamoska zabavila svymu 9 letymu bratrovi ciga, sklenenku, a zasazeny kytky. :-D
kaktusx
Zdravím:)
Ja som si prvý krát potiahol keď som mal (asi) 14.
Nemal som takmer žiaden stav lebo som sa po prvom prásku skoro zadusil:D
Pravidelne som začal huliť v 16-ich.
2Dracula: ber to z tej lepšej stránky>mladý sa aspoň pokúsil vypestovať si sám :teef:
autogen2
ja som mal tesne pred 12tkou asi mesiac
Apofis
za mesic to bude 10 let, ve 14 sme s kámošem našly (po dlouhém hledání) ňáké bratrovy modely, přesně v den poutě sme se pěkně vykouřily, pamatuju na to dodnes, šli sme po ulici tahaly ze šlukny a jen se tlemily :D
TSO
Prvne jsem hulil ve 13ti, ale nic jsem z toho nemel tak sem se na to vykaslal, navic jsem byl solidne ovlivnenej tema protidrogovejma kampanema a veril sem ze bych zacal byt zavislej a nakonec se nekde predavkoval:-). No a behem par let zacli hulit temer vsichni moji znami. Tak jsem si rek ze na tom asi neco je a v 16ti jsem zacal taky. Ted prvne pestuju a objevuju forum grower:-).
Kua nikde nevidim smajliky na vlozeni, doufam ze je nebudu muset psat rucne:-D.
Hydrotekk
zdravim
no poprve sem to ochutnal ve 12 letech a sup ve 13letech první sklizen a odté doby je ze me aktivni hulič,sklizne se zvecovali atd....
takze ted us hulim 7 let.
MiShO
ja som zacal v 13 na zaciatku 8. triedy a zatial ma to neprestalo bavit
Stoned_r41d3r
citace:
Původní příspěvek od Hydrotekk
zdravim
no poprve sem to ochutnal ve 12 letech a sup ve 13letech první sklizen a odté doby je ze me aktivni hulič,sklizne se zvecovali atd....
takze ted us hulim 7 let.


Ty pico.
Nemas treba pocit, ze to tvuj zivot negativne poznamenalo?
Nebudu vo moc starsi, ale pripada mi to jako docela hardcore.


Dost by mne zajimalo, kterej vylizanej blbecek posle 13. letymu DITETI brko? Rodice nic?
Mit mladsiho sourozence a zjistit, ze mu nekdo dal na brko,ktery vykouril jeste nejlip se svym nejlepsim kamosem z druhyho stupne....
Nejdriv prizabiju bratra a pak si najdu toho typka.

hej-rup
ja prvně hulil v patnácti na výletě do prahy, vypil jsem osm piv a k tomu nejaký kotle. Pak mě kámoš pozval na brko....... další pivka...... další brko..... žravka.... dvoje hranolky a pak už se na mě všechno sypalo, poblil jsem se nehorázně venku přeh hospodou a pak mě odvedli na ubytovnu. Sranda byla...

pak jsem hulil spíš příležitostně, jednou za čas, párkrát do měsíce. Potom byla první sklizen a už sem se stal chronickým kuřákem, tj kazdej den už nejakej ten roček no :)

Zajimavy je, jak nad tim tedka s postupem času přemejslím, že jsem uplně přestal chlastat. Na pivko si semtam zajdu ale už to není tak jako když mi bylo 15-16let kdy jsem byl deně na sráč vykalenej.
m4uL
citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r


Ty pico.
Nemas treba pocit, ze to tvuj zivot negativne poznamenalo?
Nebudu vo moc starsi, ale pripada mi to jako docela hardcore.


Dost by mne zajimalo, kterej vylizanej blbecek posle 13. letymu DITETI brko? Rodice nic?
Mit mladsiho sourozence a zjistit, ze mu nekdo dal na brko,ktery vykouril jeste nejlip se svym nejlepsim kamosem z druhyho stupne....
Nejdriv prizabiju bratra a pak si najdu toho typka.



Pche kde žiješ, mi stačí to co vidím u nás na sídlišti 13 leté děcka na hřišti
balí každý den špeky, někteří s tím i obchodujou. Nejvíc mě dostalo jak jsem šel nevim už kam a zastavila mě malá holka maximalne mohla mit 12 a ptala se mě jestli nemam nějake skero. Prostě hardcore no.:(
Hydrotekk
citace:
Původní příspěvek od m4uL


Pche kde žiješ, mi stačí to co vidím u nás na sídlišti 13 leté děcka na hřišti
balí každý den špeky, někteří s tím i obchodujou. Nejvíc mě dostalo jak jsem šel nevim už kam a zastavila mě malá holka maximalne mohla mit 12 a ptala se mě jestli nemam nějake skero. Prostě hardcore no.:(


hoj
no to stebou na prosto souhlasim..Je to hnus jak ty malý fakani huli.
Zachvyli budou hulit asi us v prvni tříde...kam ta mlades speje???
Stoned_r41d3r
Cece, na sidlisti jsem vyrustal, ale pravda je, ze jsem od tama uz aspon 6 let pryc. Tehda se vic smazilo, smazili mladi lidi, ale nesmazily deti.

Pak prisla prvni vlna kouli, opet, bylo to najednou jak v divnym filmu, ale nepamatuju si, ze by si nekdo dovolil dat kouli decku.

Osobne si z me ery nactilety weedhustlery nepamatuju, protoze si je podavali mistni skins... Mozna proto, ze era odrbanejch 0.7 sacku co ti nabizi dite mladsi nez ty prisla s prvnima rovnejma ksiltama.

Nemluve o tom, ze jsem prichazel ,,na ulici'' s drogama a lidma co v tom jedou na ulici prakticky kazdodenne, a nikdy mne nenapadlo si pro to psano, nebo speka - ve veku 12-17 let natahnout ruku.

Edit: Nedochazi vam, ze situace, kdy se v rausi pohybujou deti skolou povinny je PEKNE ZKURVENA?

Ve 13 letech? Tedy pred dosazenim byt aspon pohlavni vyspelosti do sebe furtovat skunk neni dobrej napad. A situace, kdy se nekdo, kdo huli od 13 podivuje nad tim, co se deje kolem je usmevna a dokazuje pritomnost vysokoprocentniho margarinu na os parientale.
m4uL
S těma rovnýma kšiltama si to vystihnul.
Na první hulení nezapomenu nikdy :D v 16 letech na silvestra. Bíla vdova, nejdřív jedno sklo strašnýýýý kašel a jen lehky smich ale nic moc. Asi za hodinku dvě skla, strašně strašnýýýý kašel a uplné uzemnění, nejdřív holotrop, který strašně pomalu nastupoval nejdřív jsem přestal slyšet potom jsem začal vidět naprosto žlutě a to byla noc a potom jen "hoši asi si budu muset sednout" a bum spadl jsem do sněhu:D tak za 2 minuty jsem přišel k sobě.:D A stav nehorazný vubec jsem nevěděl která bije.

Už aby přestalo pršet, je čas na špeka po práci. :rasta:
mzk
myho prvniho prda z ganjy sem si dal uz v 10ti letech.aktivně kouřim od 12ti let,v 13ti letech uz sem zacal pjestovat svoje prvni byliny :p
bassgooch
first prásk byl cca v 11-12 letech od staršího kámíka no a pak tak porůznu, ale spíš nic než moc no a pak od 14 jako prase asi tak 4-5 let a stačilo páč to bylo pár g skéra za den a to můj mozeček pak přestal kousat :)
citace:
Původní příspěvek od ataner
Já jsem začal hulit ve 14 o prázdninách a to tak 1xtýdně, po začátku školního roku skoro everyday a teď v 15 jsem naprosto v pohodě a hulim tak 5x do měsíce (někdy víc někdy míň), většinou slušnější modely (K2, Californian supper, White Shark atd.).
----------------------------------------------------------------------
P.S. For Charter: V 11. to je celkem slušný, ale když jsem byl letos jako prágoš na táboře a tam jeden osmiletej kluk začal vyprávět vo Bílí Vdově.......


LOW
poprvý ve 14ti a začl sem tak skoro v 17ti
si děláte prdel ne? já ve 12 ani nevěděl co to je....díky bohu až někdy v 17-18 letech....tahle zasrat mozek dítěte se mi nezdá dobrý...
Na Zš jsem vůbec neměl šajn, co to je. Pak jsem to taky dost odsuzoval a první brko jsem měl někdy v 18, což souhlasí, pže moje první registrace zde byla v roce 2001.

Ad hulící děcka. Vypovídá to dost o naší společnosti. Místo výchovy rodiče své potomky obklopují pičovinama a nevedou je k odpovědnosti... já jsem přímo alergickej na hulící kindrverbež, na druhou stranu si řikám, že lidí na kopání a těžký práce nebude nikdy dost.
wow...no je to s těma 13ti letýma bídný...jsem rád že jsem měl první brko v 16
prvni brko po zakladni skole pres letni prazdniny (samo ze listy :teef: ) a pak prijela stredni prisel podzim a zacalo se palit...prvni rok jen o vikendu pak se to zvrhlo a uz je to zvrhle cca 10 let.
[Vania]
poprvé v 16 :D srandovní, asi nejlepší staf co jsem kdy měl z brka, všechno bylo jako kdyby ve snu, jako kdyby se mi to zdálo, do ted si to pamatuju, hustéé jak cip :D
zimmfi
ja hulim od 14let, podle mě je to moc brzo ale nelituju teho mam možna aj větší radost do života díky hulení, ovšem mam spíš problem kolik ja teho za den prohulím.. to rači ani nenapíšu
kéž by bylo takové jako to první i něco následujícího :) at je to sebelepší sativa nebejvá to už takový jak prvních asi pět jointů. byl sem strašně roztěkanej. mooc :D
Dawe
bohuzel to mohlo byt tak 10-11 let kdyz sem poprve strcil do huby fajku, podobnou jako mel pepek namornik ale bylo to povetsinou jen listi a postupem casu to nabylo na sile a narazove i na intenzite, jinak sem to prokladal napr pul az rocnima pauzama ruzne... ale jde to poznat - nyni je mi 20 a asi bych se mel lip kdybych toliko nehulil v zivote ... ale asi jen tak neprestanu
Bufik
Prvního "páva" jsem si dal ve třinácti, ale byla to nějaká čutka takže mi to nic neřeklo. Poprvý co jsem měl matro bylo v patnácti a bylo to fajn a od tý doby je to fajn až do teď :)
pajong
Ak si to dobre pamatam....tak asi v 20-tich.....
saytam
Zdarec ja poprvé skusil ve 13 a pak až ve 14 a to sem hulil uz víc tak 2-4 do měsíce někdy sem vynechával treba v zimě.
verci
Já začala v 17 zatáhl mě do toho přítel a on od svých 13 hulí a pěstuje od 14 tušim. Teď spolu rozjíždíme indoorku :-)
www4444
ja od 13 a teraz uz by som chcel zacat aj pestovat:)
Caputo
Na konci devítky jsme začínali a na střední už se to rozjelo trochu víc :D Doporučoval bych ovšem začínat trochu dýl...
Bubu
ja som zacainal tak okolo 13-14
Dr.Grow
dobří borci *JOINT* :-D ..... já začínal ve 13 když mi kamoš porpvé nabídnul před školů po cigárku :-D ... pak to byl ve škole brutál.... nejaké větší hulení se rozjelo až ve 14 do té doby jen občas a ted v celku v pohodě 2-3x za týden a o prázkách téměř každý den :-D ..... jako neco to na mně zanechalo, ale je to asi tím že su s nejlepšíma kámošama skoro furt HIGH :-D
cypres
mno ja bohuzel zacal az pozde,ve srovnani s ostatnimi az v 20 letech....to v prvaku na VOSce :)
a ted davame s kamosi porad,kdyz je :D
Don Killuminaty
prvy joint v siedmom rocniku zakladnej skoly z kamaratom ubalili sme ho horko tazko do linajkoveho papiera zo zosita:teef:

potom uz iba na strednej a odtial sa to taha do dnes z nejakymi mensimy prestavkami,eraz je mi 24 a nepowedal by som ze som nejak zblbol stoho hulenia,som owela menej agresivny a jedine co citim je harmonia a vyrovnanost:goldcup:
SVP
ja v 11 :(


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma