Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 5 
Pamatujete si na svoje první zhulení? - Klikni zde pro originální téma
Nastyan
No ja sem po 1. hulil asi ve 14. Ale pak tak 2 roky nic. no a priblizne vod 17 hulim pravidelne. Taky je uz tomu nakej patek, ale myslim, ze me to nak nezmenilo. Nikdy bych nelitoval toho ze sem zacal.
vodnikova_dcera
ve 14... je mi 16 a... je to celkem oka... I kdz.. mam asi moc soudnosti, ale musim uznat ze nad nekterymi veci nemam takovej prehled, jakej bych treba mit chtela :(... sem na gymplu a zvladam to s klidem.
Romano
Tak od 16, už mi je 19. To to leti.
ja som zacal hulit presne na moje 17 narodeniny.
Donatelo
dobrej den. je radost číst a chápat ostatní. myslim že každej přesně ví, o čem to je. Krásnej pocit dát si brčko....klid...........já začal v 11ti. Nemyslim, že to je brzo, ale kdybych počkal, nic by se nestalo. chtěl sem holt bejt "dospělej". Bylo to ale super. fakt úžasnej let. pár desítek dalších bylo ještě hoodně slušnejch, ale už to de dolu. nejni to co to bývalo. v 11ti sem hulil tak pul roku hoooodně často- měli sme dost peněz, tak proč nee. pak sem vysadil a jen tak parkrat do měsíce. od 15 už zase hardcore. NEKONEČNÁ JÍZDA. teď mi bude 17 a někdy si říkam že už sem vymletej a někdy zas že v poho. mno uvidíme ve 21, po 10 letech od prvního jointa. posledních pár měsíců hulim fakt kotel. okolo 4 špeků deně a přitom dělam stření ekonomku. pak sou samozřejmě KYBER PAŘBY, což je bomba. někdy i 19 špeků za den, to ale jen výmečně a atk ve 3 lidech.

NEKONEČNÁ KONZUMACE
Donatelo
KURŇA, TO BYLO DLOUHÝ,CO? RATATATATATATATATA!
BBVlada
Zdarek...já poprvé dal ve 14letech...docela ulet co si pamatuju:-)
thorak
Ja poprvy hulil v sesty tride, takze ve 12, potom dva roky nic a pravidelne hulim od osmy tridy, od 14 az do ted, bude me 20. Zahulim si tak jednou nebo dvakrat do tydne :o) v hospe s kamosema.
mto
ja CHVALABOHU az v 19tke,teraz mam 23
flEk
ja zacal kolem 14 ted je mi 18 a cejtim se svezi jako nikdy.. ;)
HELLEN
to já začla v 18......no a hulím už 11 let.
Ježíš
ja zacal ve 13ti, ale fest (to znamena min 1*tydne:crazy: ) az na gymplu. ted je mi 22, to dela 9 let. nepozoruju na sobe zadny trvaly nasledky a s chlastem sem skoro prestal. teda kdyz je huleni:afro:
ututatisises
zacala jsem uz na zakladce v osmi tride.....uz je to par let...ale dekuji buhu za ten dar slukovat
ututatisises
zacala jsem jeste na zakladce,v osme tride,to bylo jen obcas........ale dene uz hulim 3 rok...:) a dost mi to chutna a asi dlouho bude
JackEE
v krásných 14ti letech, a sou to 2 roky co se m začal ... :D
Harvest...
asi ve 14 nebo 15 ale už je to hafec dlouho..........na muj první zážitek s hulenim nezapomenu asi do konce života.....šel sem si na to lehnout a blil sem až do rána :):):)
Urgi
No ja hulil poprve ve 13 ale ve srovnani co kupuji dnes to bylo seno.Od 15 sem hulil pravidelne ale tak max 1 do tydne.Dneska je mi 18...hulim skoro kazdy den a jsem v poho rekl bych ze i lip.Navic mi kdyz hulim nechutna chlast takze jsem prestal temer pit alkohol ktery mi prijde ze vic nici zdravi.Nici vubec huleni zdravi? :F :slizoun: :mutant: :jumper:
drinker hulič
citace:
Původní příspěvek od mc.LaRWa
poprwý sem hulil w 8-mý třídě a paq taq jednou za pár měsíců ale pořádně sem začal až w prwáku na střední. newim proč ale poprwý sem se nezduněl wůbec ale podruhý sem byl totál našrot.jinaq wod prwáku (už je to 6 let) sem NEhulil dohromady taq 14 dní a musím říct že KD paměť mám w piči, stejně jako plíce (ale je fuckt že kouřim i cíga) a pociťuju že sem už furt takowej myšlenkowě zpomalenej. stejně hulit nepřestanu přece neumřu zdrawej


umřeš blbej, to taky není špatný, že ;)
Leštěnka
Ja zacala v 15 (?), uz ani nevim...poprvy to se mnou nic neudelalo...neumela jsem totiz poradne slukovat...Ale pak uz to jelo. Druhy brko vypal jak nevim co...
Jinak me napada, kolik lidi jste vlastne zkazili hulenim? Ja treba krome jinyho asi pulku nasi tridy, brr :afro:
Wolkov
Ja som zacal v 14, v 15 som sa rozbehol. V 16 som prvikrat skusal pestoval, do 18 som hulieval kazdo denne a teraz tak 3-4-5 krat do tyzdna a som s tym spokojny viac ako ked som vyhuloval kazdy den.
Vsetkeho vela skodi !!!
Wolkov
Ja som tiez z maleho mesta, chodim tu teraz na strednu a v moje triede tak 10 ludi..... nehuli. :-)
Wolkov
a je nas tam 32
Milkiniska
Čusík všem...Já sem začala teprv před rokem(teď je mi 14)...Ale rovnou sem to rozjela! Hulim snad každej den a docela ve velkym!Takovejch 5-10 denně a nedá se říct, že by to byly žilky...Možná to bude tim městem, protože tady hulí snad fakt každej. A teď je to o to lepší, že přestanu utrácet těžký prachy, protože matka řekla, že můžu pěstovat a ona to zkusí taky:) A jestli o něčem můžu říct, že toho nelituju, tak je to hulení! A dřív sem i dost pila, teď jenom výjmečně...
drinker hulič
Milkiniska: tak ti přeju úspěch v pěstování, ale ve čtrnácti letech radši brzdi, jóó? možná si to neuvědomuješ, ale tvůj organismus a hlavně hlavu si tím pěkně devastuješ. A když ti to neřekně tvoje mamka, tak musím já :D
Milkiniska
drinker hulič: díky ;) já to vim, ve škole nám to hustěj do hlavy horem dolem...A k čemu jim to je?! Jo a moje máma neví, že když chci pěstovat, že to chci i hulit(to pozná) a už vůbec neví, že už s tim nějaký zkušenosti mám...Ale dík:)
Milkiniska
jaman: tak hele frajere, 13 mi už fakt neni a i kdyby, tak je ti do toho úplný .!.!. asi se budeš muset smířit s tim, že dneska to de trochu rychlejš, než za tvých "mladých let"! Já se s váma rozloučim, až se mě bude chtít, třeba až přestanu hulit a to si eště počkáš... měj se a pozdravuj doma
Milkiniska
tak to už si doma musíš srovnat sám...
hal9000
sem začal v 16 když jsem koupil za 70kc pul pytliku cehosi zelenohovocemsemnevedel vubec nic. Zapalil a hned na poprve sam v Jesenikach sem behal po louce a bylo to squeli.
takze hulim asi 8 let.
twes
Ja som prvy krat skusil travu ked som mal asi 7.Ale vtedy sa ziadne stavy nedostavily.Po dlhej dobe som hulil asi v 13 tenkrat som bol v pici jak svina... Teraz mam skoro 18 a hulim stale ale snazim sa to obmedzit lebo pocitujem ze mi to nerobi dobre mam problemy s vyjadrovanim cize slovna zasoba isla do pice a skuste sa ma opytat co som robil vcera...:-))))))
Ralf
no já sem začal hulit asi tak v 17 na střední, a asi je to takovej podle mně ideální věk :-)

dneska je mi skoro 23 a celkem pohodička a huleníčkop tak 3x teejdně :-) :-) :-)
jaman
twes včera neviem ale zajtra viem.... Teraz mam skoro 18
katuš
těžko řict protože s pamětí to vod tý doby de z kopce:D, ale tak tech 13-14 určitě:)
katuš
sme v jednadvacatym století:D ty se tady jeste necemu divís?
a diky tomu ze sem zacala hulit brzo ze me ted neni alkoholik ani zadna vykosena smazka, huleni mi vzdycky řeklo kdy mam dost:D-,,chce se ti spát":mutant:
jaman
katuš storočie sedí , ale mozog na to asi nie....je to skoro, velmi skoro....
Shorty*1
Ja sem zacal v 15 letech.
FlickerBird
no prakticky skoro přesně v 17ti :D
ale znám týpka co mu není ani deset a hulí jak fabrika, to už je fakt HC :/
gyzm0
tak ja som zacal v 12,ale iba tak ze skusim jak cigarety asi,nic to so mnou nerobilo a asi 1.x som bol nahuleny v 13-14 no a odvtedy to taham s prestavkami stale...takze kuzbe zdar!
fazole
az sem dodelal skolu a vydelal vatu :) tak ze ve 23
Janísek
No, já začla hulit v 15 a vzala jsem to dost hopem. Takže jsem nedopadla dobře, samozřejmě proběhlo mým životem peklo a to nedoporučuju nikomu. Pak už jsem dostala rozum a začla zas jen hulit. Kažopádně mi je dnes 27 a už jen hulím a chlastám. Snažím se nepřehánět.
Vseved
Začal jsem ve 14 letech .
2Tick
Ja poprve hulil tak nejak ve 13ti. Prvniho sluka sem mel hned po konci prazdnin, nekdy v zari, protoze jsem zacinal trenovat break dance, oslovovala me hip hopova kultura a huleni k tomu nejak neodmyslitelne patri. Poprve to bylo vlastne pred treninkem, strach sem mel ohromny, protoze informaci moc nebylo a ja vubec netusil co to se mnou udela .... Dal sem si jednoho sluka a nic, jen mi to na treninku trochu lip slo :) a pak doma zvysena teplota a nebylo mi moc ok. Pak chvili pauza a asi za 3 tydny sme se zhulili po skole, cca 5 lidi (nemuzu zapomenout na pulhodinovej zachvat smichu, kterej byl vazne fajn :) ) ale doma mi bylo nezapomenutelne blbe - protoze sem alergik a astmatik a nejspis sem chytl alergickou reakci na konopi. Zhruba skoro rok potom pauza, strach z travy, shaneni veskerych informaci, diskuze se spoluzaky (ze starsich rocniku) o huleni, ucincich, prinosech atd. Pak jsem se rozhodl to vyzkouset znova, alergie ta tam a vychutnaval sem si stav zhulenosti .... Ted je mi 15, hulim obcas (jak kdy, nekdy 2x tydne, nekdy 1x mesicne, ale spis jednou za tyden, to je ideal) a trava pro me neni jen pobaveni, ale spis uvolneni od stresu (ve skole sem mel urcite problemy s ucitely ktere sem nesl dost spatne psychicky a prekonat je mi pomohla trava a tanec .....), nekdy debata s kamarady o zajimavych vecech, velmi zridka aby nebyla nuda a ve zhulenosti se mi daleko lip vnima hudba a reaguje se na ni, takze na trenincich (vystoupeni, kde se na vas divaji desitky az stovky oci bych zhulenej asi vazne nedal....). Myslim ze na me marihuana nezanechala spatne nasledky, nybrz dobre, protoze mi vic dava nez bere (napr. sem si kvuli huleni uvedomil, ze se chovam jako malej CURAK, zacal sem s tim neco delat, menit sve chovani a tedkom je uhlazenejsi, elegantnejsi a bere me daleko vic lidi ...) a prosim neodsuzujte lidi kteri zacali brzo, byla to jejich volba a nemusi to byt jen mali kokutci, jak si vetsina z vas mysli ....
katuš
jaman: myslim ze vsechno je strasne individuální, ja sem třeba nikdy moc nechlastala, protože mi to nedelalo dobrě a to na zakladce se v tech 13,14 už pilo dost. Sem rada že hulim protože vim že na čemkoli jinym muže bejt člověk dost ošklivě závyslej. Ja kdyz neni co hulit tak nehulim, jako třeba teď. :D

Snad nikdy sem nebehala po všech znamej a zadonila o to aby me zhulili, tuhle volbu nechavam na nich
zvire
Ja sem si 1 brcko dal v 7 ale necejtil jsem se ze by mi neco bylo..
Potom 3 roky nic a v 10 uz jsem se s tim zacal seznamovat (hrozne me to zajmalo a ja sam sem to vyhledaval) ale ani sem moc nemusel mam o 6 let starsi sestru ktera se onehdaa pohybovala s partou kde se hulilo..
Ve 12 jsem poznal typka co mel skunky a pozval me na brko frrrrrrrrr HAHA:D hum.........(hulim s nim dodnes)
Dnes je mi . . . . . . . . . . . . . . . . 18;)
clandestino
On je rozdíl poprvé hulit a začít hulit. Já jsem poprvé hulil v asi 14 nebo 13 letech, absolutně nic nám to neřeklo, a to jsme stáhli půl filmovky toho nejlepšího co tehdy šlo sehnat - jmenovalo se to "hrubej Čech, voe". A celkem pravidelně (se zimními pauzami) hulím od patnácti...
4C3
2zvire,clandestino:
jo, to jste fakt desny machri, kdyz jste zacali hulit v 7 nebo ve 13ti... a neodpalovali jste nahodou speqa uz v matersky, kdyz si ostatni hrali s igrackama? jako sorry, ale jestli nekecate (verim ale, ze jo...), tak zacit hulit v tomhle veku nejde nazvat jinak, nez naprostym idiotismem vlastnim, i okolnich lidi, ktery vas to ucili... muzete si 100x rikat, ze jste v 7mi byli psychicky vyspely, jak jinej ve 20ti, ale aniz o tom mozna vite, huleni v tomhle veku vam mohlo pootevrit "cellar doors" do peknyho hajzlu, coz muzete tvrde pocejtit klidne az po dvacitce...

drive tady platilo nepsany pravidlo, ze deti se z tohodle vynechavaj, jak tak koukam, dneska uz neplatej zadny pravidla, bohuzel... presto, osobne kdybych nekoho videl podat speqa 7mi nebo 10ti letymu diteti, tak bych mu na miste rozkoupal koule...
clandestino
4C3: A machruju snad s tím? Psal jsem snad že z toho mám radost? Vždyť píšu, že nám to nic neřeklo, v tom věku jsme z toho prostě neměli rozum. Tys byl od narození dokonalá a osvícená bytost a nedělals kraviny? Tenhle thread je o tom, kdy kdo začal hulit, ne o rozjímání o věku. I já si samozřejmě myslím, že čím později, tím líp, těch 18 je asi ideálních. Ale děti ve věku okolo těch 15 prostě dělají blbosti, a netvrď, že tys byl výjimka.
Westrip
Charter kde to kurva bereš?:) Já chci taky kouřit děně XD
Začal jsem něco po 15ti a ted je marihuana tou nej kytkou co znam :)
Noiwa
jojo ja take zacal v 15.pak pul rocku jenom takovy zkouseni a pak temeř nonstop az do ted do 20ti.
MangoMan
Začal jsem hulit a pěstit ve 13ti letech,to jsem si dával tak brko měsíčně,pak týdně,pak denně,no a jak to dopadlo,udělal jsem školu i s hulením,ted je mi 22,a myslím že je to v poho:D
Hulil jsem,hulim,a hulit ještě budu-a jsem za to rád,za pár měsíců to bude 10 let co hulim:)
Spsemi
taq v 16 padol prvy kotol.. do tych 17,5 to bolo taqe raz za 2 mesiace a ppotom shup... a je to.. skoro denne... :)
zvire
to 4C3: JA SE S TIM NECHCI NIJAK VYVYSOVAT NECHCI S TIM NIJAK MACHROVAT!!! A ANI SE NECEJTIM JAKO MACHR KDYZ TADY PISU ZE SEM S TIM ZACAL TAK BRZO!!!
NAOPAK ME MRZI ZE JSEM ZACAL TAK BRZO!
MOHL BYCH SE VYMLOUVAT ZE JE TO TOU SPOLECNOSTI VE KTERE JSEM VYRUSTAL ALE MUZU SI ZATO SAM! JO MAS PRAVDU BYL JSEM IDIOT MOZNA ZE SEM I TED ALE NAC BRECET NAD ROZLITYM MLYKEM NEBO JAK SE TO RIKA...
p.s. ten typ co bys mu rozkopal koule je mimochodem maximalne v pohode.
Tot vse PEASE!!!
pan.zzz
Ja zacal hulit ve 13 a uz ve 13 sem pestoval :) a nikdy sem si to nevycital
DAG OF MORD
... som sa nakúril v 17-tich. A bol to skvelý zážitok, na ktorý nezabudnem.
:bounce: :crazy: :jumper: :love: :punk:
Gucspeed
kolko som to vlastne mal, 19-20?
Ferdinand Bongo
Aktívnejšie som začal húliť v 16-tich... Ako nesťažujem sa bolo to fajn obdobie, možno to malo aj odvrátené stránky, ale aj tak.. Väčšina mojich kamarátov začala páliť ešte skôr..
Vseved
Jsem začal zhruba v 16 letech .
Blejt
ja zacal nekdy ve 14..ze zacatku sem moc nehulil, pak se to zacalo stupnovat a uz aspon tri roky hulim dene a docela dost..je mi 21..a prestoze si myslim, ze me to nijak neovlivnuje, tak vim, ze to na me vliv ma..sice nevim, jestli a jak bych se choval jinak, kdyz bych nehulil, ale vim, ze kdyz se nezhulim, tak nemam chut k jidlu, sem podrazdenej a agresivni.. jo a pamet mi to taky dost ovlivnuje.. Ale sem rad ze se tahle uzasna rostlinka dostala i ke me..a doufam ze ji budu moct jeste dlouho vyuzivat..
PalYno
no ja hulim od 15 asi od prveho rocniku na strednej skole...teraz maturujem mam 19 a citim ze mi to trochu pamet ojebava ale nejake vaznejsie zmeny ani nie,a to hulim tak asi dva roky denne:-)
Bedeti
Ja som začal v 16 a bolo to daleko intenzivnejšie. Teraz mi stačí menej ale kvalitka :-) mám 24.
j.train
no ja zacal hafec brzo a to ve12 a ve 13temer dene no proste chtel sem bejt frajer vzdit to znate proste sem byl fakan co chtel bejt dobrej tecka ale cast viny na tom mely rodiny duvody rozvod,hadky,novej fotr proste vetsi psychyckej natlak nez kterej sem v v tom veku moh prekousnout tak sem toresil hulenim.huleni me zmenilo hodne sem otevrenejsi a klidnejsi atd.ale vubec by mi nevadilo kdybych se k tomu dostal treba az ted ale jak rikam uz se stalo tecka
Kubííííík
15 let,nějaky seno a ani jsem se nezhulil. Každy začatky jsou těžky:).
Young.Buck
v 14 ti.....to ja sem zase měl hned poprve nějaky dobry model bo mě zhulil bracha ktery si do toho celekem kutill...:D
freshman
ve 20ti ....
maslox
18
PalYno
Ja som zacal hulit ked som mal asi 15 a prisiel som na SPSe v Pieštanoch...teraz mam 19 a hulim kazdy den asi 2roky:-) no teraz maturujem a o ten grass je trosku nudza bo vsetku urodu som uz sfajčil:-)
mengele
Zacal jsem asi v 17ti a za tech 14 let me to bavit neprestalo.
Siki
Asi ve dvaceti na výšce a ještě mě to neopustilo, holt co se v mládí naučíš....
Dadenka
Ač bych to na sebe neměl bonzovat, ...ale už v 17
Deskrypt
V 14 rokoch som mal prvy krat nejaky kvalitny Hash a odvtedy ma to praktizujem do teraz (mam 19) :)
želvík
ve 14 tak jednou za měsíc a 15-16 se to rozjelo... a teď mi je 19,5...
Lahvan_FlaskiCZ
mno, ani nevím kdy jsem začal a ani proč, ale vím, že mě to kurva baví. :punk:
citace:
Původní příspěvek od PalYno 03-02-2007
no ja hulim od 15 asi od prveho rocniku na strednej skole...teraz maturujem mam 19 a citim ze mi to trochu pamet ojebava ale nejake vaznejsie zmeny ani nie,a to hulim tak asi dva roky denne:-)


citace:
Původní příspěvek od PalYno 07-02-2007
Ja som zacal hulit ked som mal asi 15 a prisiel som na SPSe v Pieštanoch...teraz mam 19 a hulim kazdy den asi 2roky:-) no teraz maturujem a o ten grass je trosku nudza bo vsetku urodu som uz sfajčil:-)


no comment :D
Lezec
Začal jsem v 17.ti a myslím, že dřív to nemá cenu. Na drogy není nikdy pozdě. Jsem rád, že jsem se s tím nesetkal dřív. Na druhou stranu nedovedu si představit jaký by to bylo, kdyby jsem se s tím nesetkal vůbec.
cohen69
no já měl svůj první joint asi ve 13, ale z toho byl tenkrát hroznej průser, páč to doma zjistili.. pak následovala dlouhá pauza.. no a pravidelně hulim tak asi od 16 ( od střední )
Hodinář
Začal sem ve 20-21. Když se na to dívám zpětně, bylo to moc brzo.Tím spíš nechápu ty, co hulí už od 13-14ti.
ČičinSmouky
Souhlasím s tebou hulit od 13let je podle me celkem blbost, spíš je to "machrování" něco jako když vidím nějaký malý děti jak sou schovaný za keřem a v kolíčku na prádlo mají retko a při každým prdu začnou brutálně kašlat.Hulit se má jen když ty stavy pochopíš, seš s kámošema a užíváš si pohodu.A ne proto aby sis něco dokázal......
Hanulkááá
Poprvé v 16 a přesně jak tady pišete,byly to ještě dětsky léta:).
Shandy
MNo chlapi abych se přiznal tak sem to poprvé zkusil ve 12..Byl to takovej průzkkum..Aktivně jsem začal hulit když mě 14 let
Kripix
poprve sem hulil poradnej skunk(JH) uz asi v jedenacti letech. ale jako potom sem nehulil moc casto tak si nemysli ze sem ted vyhulena hlava. ale je to proste docela brzo no!! ale to mi nevadi.
co se v mladi naucis ve stari jako kdyz najdes.Ne???
macany
Závěr 14 roku. Ale co mě hřeje na srdci, je to, že to byla moje vlastní kytka. Sice zmetek, ale vlastní:)
pajloo
ahojte.

tak prwi spek bol asi w 14 alebo 15 roku s ktoreho mi nic nebolo no asi tak o pol roka som si dal druheho bol to nejaky wenek na ktori asi nikdy nezabudnem lebo tie pociti boli super no mozno kwoli tomu ze to boli zaciatky mojho fajcenia.teras mam 22 a nikdi som neuwazowal ze niekedy prestanem s hulcom.

stop alcohol a twrde drogi znicme zbrane a wisadzajme kwietky :)
danihel
tak to ja f16tich pra mna tak akura do ftedy mlady sprosty a ganja veeela naucila:)
pajloo
jjjj ties ma mi poriadne rozlepila oci boh wie co bi som bol teras kebi som si newibral tento stil ziwota :)
sting
Já si pamatuju že ve 13 jsem si tak jednou za pul roku zahulil nejakej shit venek co nedal ani trochu.. snad juen listí... a pak jsem kámošoj koupil hašiš za 250 a pulku sem si z něho vzal bylo to 1.5 g takze 0,7 jsem si zhruba vzal... ubalil jsem si brčko který jsem 3x přebaloval protože se mi vždy nejak rozlepilo. balil jsem to na klasiku.. a hodil jsem to do toho brka ... pak jsem si vyšel na louku jako nejakej týpek a na takovym šutru si rozpálil to brko... cejtil jsem se jak Buuuh!! ale po 3 slukach se mi zatocila hlava.... a kdyš jsem to douhulil tak jsem začal mi t zimnici a klepal jsem se jako prase, byl jsem bylej a smutnej z porážky,kterou jsem nečekal už jsem ten buh asi nebyl:D a este jsem dostal prez hubu ze takovej malej fracek si nebude dovolovat okrádat velký týpky:) takhle mi to bylo řečeno.... ani si nedokážete představit jak sem byl sjetej
magic eye
První špek jsem měl devátý třídě ZS(14).Bylo to na silvestra,kámoš ubalil nějaký listí ale supr.První zhulenost se nevrátí ale byla skvělá,takhle se už nikdy nezachechtám.S pauzama hulím do teď(25)a v poho.
Zedy
Tak tady pročítám několikátej list tohodle tématu a občas tady začínáte dost brzo kucí:-) Já ochutnal poprvé v 17ti a do mých 19ti si pohuluju jen tak na pohodu s lidma který přes tejden nevidím a nemá to chybu, žádný přepalování:-)
Risan
ja začal těsně pčed 18tyma narozeninam to jsem hulil asi 2 měsice pravidelně pak sem nemel co asi 2 měsice a od te doby hulim jenom v patky (tak každy druhy) ale když jsou prazdniny nebo neco podobneho na skole tak to aji prohulim cely tyden (hulim ale jen od 17:00 do noci pres den ne) le co me sere že jak sem zacinal tak sem mel s toho stavy že jsem se vydržel chlamat aji hodinu v kuse ale v posledni době si dám a hned se mi chce strašně spát.
Azzholleee
hmm
lootman
Bylo to nekdy ke konci devate tridy kdy me bylo 15 let se to vsechno ve me zlomilo a ja sem zacal popijet,cigarko sem si dopral (dodnes toho kuvvva lituju a snazim se neuspesne prestat) a zacali litat speky.To koureni (mysleno: ganja) me nejakym zpusobem povzneslo,postavilo do spravneho uhlu premysleni a zato sem ji vdecnej.Ps:ani radsi nedomejlet co by ze me bylo nezacit pokurovat travku :rolleyes: nejaky nagelovany mejdlo s chticem se rvat hehe Peace:)
JAHmaican
TOMY-G: taky že se to na tobě podepsalo, vid :D:D:D A jak dlouho hulíš od těch 12?

Jinak já jsem poprvé vyskoušel o prázdninách mezi 8-9 na ZŠ, pak se to v prváku trochu rozjelo, v druhým prváku :D a druhaku, sem hulil jako blázen, ve třetaku a čtvrtáku už sem to docela omezil a ted si zakouřim o vejkendu s kamarády u pifka :)
anybrab
Ja v 13... uz je tomu teda 15rokov,no a nemam potrebu,ani chut prestat :)
hashis
No ve 14 jsem měl prvního špeka no ale víc hulím tak od 16
MadEGGA:()
ja sem zacal v 15ti. dneska je mi 20 a kdybych si mohl znovu vybrat, tak bych urcite zacal az po 18ti letech. dotedka sem ve 3tim rocniku stredni skoly, mam problemi s pameti a soustredenosti a mel sem dost problemi i s alkoholem. taky me to privedlo ke zkousce jinych drog, coz kdyz se na to koukam zpetne, mel bych na to jeste ted dost casu :/ nuze co uz, hold jaky sem si to udelal, takovy to mam :)
Kripix
premejslel jsi nekdy ze ty problemi co tady pises, nejsou kuli ganja, chlastu a kuli ostatnim drogam??? poprvi sem hulil skunkv XX letech(radsi to tu nebudu zverejnovat:( a uz je to proste strasne moc dlouho a skolou zatim prochazim. taky sem ve tretim rocniku:) stredni skoly. ale nevim nevim jak to dopadne!! kazdopadne ti preju hodne stesti!!!
.:peace and flowers:.
!!Rady!!
ja zacal v 15 a hulim rad za ty stavi to stoji
MadEGGA:()
mno to vsechno se vsim souvisi. jako samozrejme u kazdyho je to jinak. ale myslim ze v inteligenci probleem nebude. ikdyz si to nekteri napr. profesori mysleli, dokonce i jednu dobu ja, psycholozka mi pak rekla, ze sem nadprumerne inteligentni.

jinak mam vrozeny vady soustredeni a tak. takovy disfunkce mozkovy :/ jako ma to hodne lidi, ale ja mam stim vyrazny problemi uz od doby, kdy sem zacal chodit do skoly. mno to je jedno., to jen tak na vysvetlenou :)
TeCZko
poprvy jsem tu zkusil cca ve 14ti a pak dloooouho nic... poradne jsem se rozhulil tak pred dvouma trema rokama, tzn ve 21-22
J.M.T./THC/CZ
prve brcko jsem si dal v 7 tride na zakladce a od te doby se to nejak tahne se mnou ted jsem ve 4taku...a hulim stale se stejnou chuti...
Budwais
Takže zacal jsem zhruba ve 14letech hasis v 15 stim ze jsem mel strach ze je to nejakej heroin takova hneda kosticka mej sem z toho fakt strach.ted mi je 22let to je krasnich 8let drive jsem hulil vyce a cim jsem starsi tak hulim mene a take jak rostu tak roste i vek spoluhulicu drive tak do cca 18ti let byl vek hulicu tak cca15-18 a ted mi je 22 a spoluhulicum je kolem 30+/- jojo tak to je muj příběch zatim Peace
C.R.E.A.M.
Prvního hlupáka sem si ubalil ve 13. Tak od 15ti hulim hodně. V poslední době se krotim. Resp. nehulim celej den jako dřív.. Místo abych z jedničky za den umotal 5 brk, teď většinou celej den nehulim , večer přídu z práce a ubalim si tu jedničku celou:)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma