Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 4 5 
Pamatujete si na svoje první zhulení? - Klikni zde pro originální téma
johnykrnda
Asi tak ve 13 nebo 14? Jedna starší kámošova sousedka do nás dycky nacpala nějaký fajn modely a my sme pak ani nevěděli jestli sme zhulený nebo ne (ale byly sme jak sviňa). Dneska to poznám bezpečně hned po výdechu :-)) (jako asi všichni tady)
THC_girl
Já poprvé ve 14.Začalo se mi to líbit a od té doby tak jednou za tyden(nekdy víc)

:jumper: :jumper: :frog: :frog: :afro: :flamer:
Mozex
V Sedmé třídě-na lyžáku........spolužák vzal bratrovi hulení do velkého pytlíku(tak 10 energitek-nekecám). No a už v té době to bylo hodně s chlastem a dycky sem sa zjelitil jak mrva...... takže tak 13 pokud si dobře pamatuju :-)
Turret
No na me to pokuseni prislo poprvy na mym maturitaku, tzn. v 18-ti.. ale nejak toho nelituju.... uz je to dva roky co si jedu..ale posledni pulrok to docela omezuju...myslim si, ze mi to zatim moc nevzalo...ikdyz by se dalo dlouho debatovat ;)
zmrskank
tag to sem asi zacal celkem brzo jak tak na to koukam.poprvy sem hulil ve 13 a jako smazkla si teda nepripadam nebo jak to tady gdo psal.
Astahoe
První pufnutí konec devítky :).Pořádné zablafání prvák :D
dosel.matros
nooo.....ve 14ti s THC_girl......a ted spolu chodime hulit vcelku casto
satva
v 15 takovyty klasicky sena poradny skunky az 19 v amstru
Já začal hulit v prváku, když mi bylo 16. Od tý doby hulim docela pravidělně. Začínal jsem na skunku, apk přišel podzim a období venků. To trvalo do poloviny zimy. Teď si zase vychutnávám skunk, těšim se na venky od kámošů a doma si v bubbleru opečovávam svoje rostlinky.
fefl
no já si poprvé dal asi dva prdy v 8 nakej skunk co mi dala sestra s nakejma kamosema na privatu potom zapomeli v popelniku brko sem si ho vzal a celý vyhulil pak pauza a asi ve 13 sem si dal brko rohypnolovy ganji nekdo to pritah a byl sem pak uz celej den omamenej ucinkama : ). Potom skunk hulim asi vod 14 dost : )
olo
Fefll ty kravo to hje hutota v 8UUUUUUUUf
Leli
prve jsem si dal ve 13... no a od ty doby sem vedel ze to neprestane...
fefl
to sem mel ale jenom dva prasky a pak to brko no ale pak dlouho nic..
nozdra
Poprvé v 19-ti a bez účinku, ale teď po 5-ti letech se ze mě stal fajnšmekr. Mám ji mooooc rád.
clothinguntero
Ve čtrnácti ale bylo to jen nějáký lupení a něják se mě to zalíbylo tak sem se dal do pěstování
tim180
no asi v sedme tride tak v 13 az 14 nevim presne bilo to od dedt nejaki normalni cutka ale dobra
LkP
vzdycky sem mela starsi kamose.. poprvy sem s nima hulila ve trinacti...
plexis
Poprvé jsem hulil v 15 v prváku na střední, ale ani mě to nezhulilo. Pak sem zapukal tak za půl roku a byl to fakt mazec. Hned jak začla sezóna tak jsem si začal pěstovat outdoory. A od té doby uběhly už 4 roky pořád mě to neomrzelo. :smoker:

Lora
Tak nevim,jestli to je mozny,ale ja jsem snad rok fucela a nic...(asi na ... vzorky ci co) No,pak jsme sly s kamoskou na koncert,pred tim se stavily v nasi pub.Chtela at si dam taky.Mne to bylo uplne jedno,jelikoz to na me prece skoro vubec nepusobi.Ale jak krasne jsem se spletla!!!!HURA!:bravo:
Jen na upresneni dat:je to 10let zpet a 9let,co se to vyplaci...
MXM
No tak to já sem si dal v 15 ale nic mi z toho nebylo. Pak sem tak půl roku nic nedal a pak začal podzim a to sem hulil, ale furt nic-bez učinku! A pak jednou na takový akci dones kámoš nějakej supr vzorek a ten mě fakt dostal. Hned na jaře sem začal sázet!!!!!:D
Womitor
asi ked mi bolo 3 :p:
Soupin
Poprvé sem se zkouřil ve 14 - venečky (dost blbý brčko - tak 15 pístů) po půl roce přišli skéra a lampy až do teď a nemám v úmyslu je nechat.
Ynza
poprve v 96, kamos dovez z nepalu plnou termosku, himl, a to byla zima veselaaaa
Harvest....
hmm lidi to většinou nepočítaj nebo to zapoměli:0) tadyto téma mi připadá jak vytahování...je to můj názor váš vám neberu...
lordWilliam
Začal jsem ve druháku (že by 16-17?) ale intenzívnějí až ve čtvrťáku (18-19) a teď jsem na VŠ a pořád se to stupňuje :-°)))
Majky
ta ja v 14 :D jop
LuB
Nebola tu už niekde náhodou takáto istá téma?
No nič, ja som začala až v 18, až po maturite :))..... a po 5tich rokoch húlenia som proste rada, že húlim...:)))
recol
ja v 14 ale rozbehlo sa to asi tak po 4-5 mesiacoch....nelutujem
gabba
no tak to sem asi nejmladsi prvniho jointa ve 12 .. nic moc tak sem toho na asi dva mesice nechla a pak se to enorme rozjelo kdyz sme dostali pitel (nakupni taska od plusu) narvanej listim ale ten typek co nam to daval nevedel ze tam dal i dost palicek takze ctvrtka tasky byli palicky .. to sme hulili skoro rok .. mezi tim sme ruzne pestovali a sklizeli a ted hulim jenom se straou a nebo s kamosema v kapele .. nebo proste kdyz je na to vhodna doba ale ne sam na to ja nejsem
Scot
ja zacal v 21.. asi za 14 budu mit za sebou rok... prestal sem pit alkohol... a dost pohoda.... kdyz neni naka vetsi akce (narozky, chata, prazdniny) tak si zapalim jednou do tejdne a na pohodu :)
gona
v13 mam 18 som dost vymlety ale co uz:punk:
scruffy.
prvního v 15ti, pravidelně od 18ti a je mi 23...zatím sem v poho

zdarec:

:smoker:
W3m3n0
1st v 15ti alle to pravy huleni zacalo v 17
Seeder
taky prispeju rad svou troskou do mlyna:
1. kontakty kolem 15. roku zivota

vlastne intenzivne jsem kouril jen poskliznove obdobi 16. a 17. roku
a skoncil jsem par mesicu po narozeninach 18., to uz jsem ale hulil hodne nepravidelne a obcasmo :)

ted je mi 19 a uz to bude rok, co nehulim;
hena
Dyž mi bylo 16 (jó to byly časy), jinak dyž je chuť a čas.
Joža...
Tak já sem měl prvního špéčka v 14. Jinak hulim jen svoje napěstované NEKUPUJU hulim skoro denně a přežívam v pohodě sice mám problém se slabší polovičkou ale co už no? Jinak znám týpky kteří začaly hulit ve 12 a někteří ještě dřív já nevim ale mě příde že sů to blbci sice sem nezačal taky nejpozdějc ale o něco jo nikdy sem snima nehulil ani se nehodlám jinak hulim nejradši sám.
white shark
Já začal ve 14 a ze začatku mi s toho bylo dost blbě...tak sem toho na pár měsíců nechal--pak už to bylo v poho...je mi 22 a myslim že to na mě žádný následky nezanechává ,.....good luck !!
GREEEN
to je zajmavy jak nekdo huli nejradsi sam a nekdo sam nikdy ja hulim sam fakt malo kdy ale kazdopadne je to taky zajmavy :) ..jinak prvniho jointa? ..v 15ti je mi 19
intruder.stk
ve 13 a je mi 21 a už cítím že bych to měl omezit ale kurva nejde to!
fefl
tohle témo tu bylo ne?-http://grower.cz/forum/showthread.php?forumid=12
Johny_G
nevadi :)
Tak ja zacal v 16, pravidelne az v 18 a sem za to rad. :)))
Ehmm
asi f 15. a zatim myslim ze sem f poho:))
GrandmammGANJA
NA 15.narodeniny.Je to presne rok a co sa tyka mojej osobnosti a tela ? ZIT ZIJEM,TAHAT DYM VLADZEM takze s toho vypliva ze som OK.
twes
Ja som prvy krat pušil v siedmych rokoch, ale len niake dva roky hulim dost často a určite to nelutujem :pimp: :pimp:
Morris
Hulim asi od 14 a ted je mi 18 a docela to na sobě cejtim.lituju toho že jsem hulit vůbec začal.Ale coje lepší než si dát brko :)
Morris
citace:
Původní příspěvek od nabsterman
sem zvedav jak budu vypadat tak za deset let


Já to radši ani nechci vidět jak to bude za deset let
morris: ty bohužel patříš k těm, kterým to uškodilo. Měl bych trochu vysadit, a uvidíš, že ten svět je pořád stejně barevnej a veselej.

Já začal hulit někdy tak v šestnácti, teď je mi 19 a pohoda.
Wladimir518
pic všichni, já sem začal v 15 a myslim si, že je to dost brzo, ale co stim nadělám? nic!!!!!!! (byl sem vůl, a vůl sem, a taky jím zůstanu)
na druhou stranu vim co si mužu dovolit, a dokážu to omezit, takže hodně v poho.......
KOSMEJ
Ja asi od 18, ale pak jsem toho nechal (asi na 2 roky) kvuli jedny babe, ale kdyz jem se s ni rozesel, s radosti jsem se k tomu vratil. K vseobecne spokojenosti. Jsem totiz kvartalni alkoholik, treba mesic nechlastam a pak se ozeru jak prase. Jak zacnu pit, skoncim na chrust. A takhle se to stava s mensi frekvenci nez jednou mesicne.
Juga
to jste začali brzo...
Juga
ja v 14
Špičnik
moje prvni ochutnavka byla uz na zakladce v devitce....
ale tak nejak hulit sem zacal samozrejme hulit v prvaku na stredni..
huilm porad skoro uz ctryri roky a nemam s tim zadny problemy
pac to dokazu omezit nebo dokonce nehulit kdyz chci..
takze vse okk :sun:
Pyromen
Ja som tiez prvy krat v deviatom rocniku ZS.
A tiez som zacal intezivnejsie v prvom rocniku SŠ. Vtedy som sa zacal zaujimat trosku viac o ganju a uz som sa toho naucil dost:) ZA to dakujem hlavne GROWER-u :)
A teraz hulim asi 3 mesiace pravidelne.
Vencino
Já v 21ti. Ne že bych se s tim vubec nesetkal ale to víte, tenkrát to eště bylabrutální droga s kterou to končí na héráku :).
Wladimir518
2 Vencino, no jasně, ale u některejch lidí (a že je jich pořád dost) tahle teorie přetrvává pořád, jinak já sem dal první zkoušku taky v 9 třídě (15let), a brutálnějc začal až v prváku......
punkejt
No já jsem poprvý buřtil o prázdninách mezi primou a sekundou, tzn. mezi 8. a 9. třídou takže ve 14. ALe nikdy jsem se nijak výrazně nerozhulil. Je to zajímavý, že já po tom co hulim 4 roky, tak jsem nehulil častějc než dvakrát do měsíce. Znám, ale spoustu lidí, který hulej třeba půl roku což je proti mně docela krátce, tak hulej daleko víc než jsem hulil kdy já. Rozhodně to neni tim, že by k tomu měli lepčí přístup, protože to mi problém fakt nedělá. Nevim čim to je že někdo se děsně rozhulí i za kraťoučkou dobu a někdo se nerozhulí třeba celej život...
nidecker
Ja jsem si dal prvniho speka v 21, nejak jsem driv necitil potrebu...
Johny Bravo
Bylo mi 17....hup a rovnou 1,5m dlohý bongo...skleněný, nádherně žíhaný, jakoby složený z tisíců různobarevnejch skleněnejch kapiček....celá roura naplněná kusama ledu.....kurňa, dyť já začal bafat jenom z uměleckejch důvodů!!! To bongo byla prostě nádhera, mystická socha superdesign.........a tak jsem potáh.........jen malounko......A UŽ TO JELO......
punkejt
Johny: Hehe.. :D
Jointman
už v patnácti
k.o.h.o.u.t.
Prvnáí ochutnávka ve 13 ale aktivně trávu kouřím tak od 15 no a pohodička je mě 18 a plavim se *1*
Dudušek
Já začal v asi v 16 letech, teď je mi 21 a hulím příležitostně, takže zhruba 2krát za týden.
zabijak
ja zacal taky asi ve 14. ale poradne se rozjel az v prvaku, 2 brcka denne a vydrzelo mi to dodnes (17) :oP
cerwiq
na konci 14. cti. to tak speka dva tri na mesic, v 16. cti se to rozjelo nekdy 2 speky az 3 dene, nekdy treba 14 dni nic, jinak tak prumer nekdy speka denen nekdy jednou za tejden ale poradne...jak kdy :P ale kdyz nic neni taK to znate vsichni vas zvou :D
Paran
:afro:
no okoštoval jsem ve 14 ale opravdu hulit jsem zacal asi v 15
drinker hulič
zacal jsem taky na prelomu 14/15, v sestnacti hulil trochu vic a pak to slo dolu a ted se to ustalilo na velmi rozumne spotrebe. jsem rad ze jsem ale zacal brzo, pac kdybych objevil vsechny ty taje a krasy az ted tak bych nemel cas uz na nic rozumnyho :D ted si zahulim a pohoda, muzu normalne fungovat a tak...
gadji
od 15 stylem když je co tak koštuju ale je mi 20 a do práce zásadně nehulím-po práci-když je co tak koštuju
GODOT
ja som zacal asi tak ako vacsina: Ked som mal 16 ale ''rozkouril'' som sa az pred rokom a pol.

btw: z tychto prispevkov by sa dal spravit celkom zaujoimavy graf
lulugang
Ja jsem zacal ve 13 ale to bylo jen nekdy za cas..teprve v 15 jsem se rozhulil poradne..asi jsem nemel zacit tak brzo ted to v moji hlave podle toho vypada:)
Franki-kdybys počkal ještě 4 roky,
tak za pár let bys určitě nelitoval ještě víc.
Vzhledem k tomu, že mám 12letou dceru,
tak tedy to je pro mě velký maso.
Landrover
Pravidelne tak od 16ky ale prvy krat som mal v 13ke brutal.
raft
Zacal jsem ve 13i ,tedka mi je 19 ...sem v poho...ale osobnost , kterou jsem si vytvořil pozměnil jsem brzkým začátkem asi dost.
:)
nidecker
prvniho speka jsem si dal asi ve 20 :)
odra
citace:
Původní příspěvek od shamanjai
Já jsem začal už ve třinácti... :(
Red-eye
Já jsem si dala prvního brkoslava ve 14-ti, rok to bylo takový pochybovačný a od 15-ti čudim v kuse. 2005 to bude šestým rokem a kromě horší paměti a průměrný vylízanosti se cejtim v poho. Každopádně všechno si vybírá svou daň ,ale travička za to rozhodně stojí!!!!!!!!! :) :) :)
MANHUNTT
já až v 18.díky bohu!!!!!!!!
masoquista
Tak poprví ve 13 ale rozjelo se to na prelomu 14-15 let.Ale o cem huleni je jsem pochopil teprve pred pul rokem.Bane dyl kecam:)
Ralf
Já začal hulit v 17 letech na střední (tím chci říct že první špek asi 10 minut před vyučovací hodinou fakt psycho) fajn lidičky, dobrý modely co víc chtít, dneska je mi 22 a v poho. :-)))
herb,mrs. herb
Já hulim od 14(je mi 20), a myslim že mě to v čomsi poznamenalo,ale nedokážu přesně říct jak.Asi to bude těma lidma co se bavim, ale a 20 mam celkem rozum,když se porovnam s mejma vrstevníkama.Ale každopádně na ganje neni nic špatnýho.muj starej hulí 15 let(je mu 28),a už je to na něm znát, ale kdzž ho miluješ, tak neni co řešit:wink: !Hlavně on s ganjou vyrůstal, jeho babička s dědkem pěstujou,a hlavně ty rady a zkušenosti-sou k nezaplacení...Ale s tim mladym mozečkem to něco provede.Můj sloh je celkem zmatenej, tak jako teď já, a za to se omlouvám....;)
X_eXc_X
Hehe, to jsem OPRAVDU lehce starsi nez prumer :) Ja hulim cirka od 30 :)
Shorty
Prvni spek prisel ve ctrnacti,byl konec zari, SK8 zavody,slunicko krane hralo ,poprvy nic moc,Dalsi prisel v 15,Carasek,kouril jsem ho dva mesice prazdnin pobliz Ostravy,tam fakt jely v ty dobe jen sklenenky, a sehnat neco zelenyho,byl zazrak.Vsichni jely furt Mr.Brown.Nedavno jsem oslavil 21 jahru. .
Crusty-vyhul
Ja poprvé v 15 ale pravidelně sem začal až od 17 .Celkem sem se držel né. No zatim hulim každej den a uplně v pohodě s kamošama je fuckt prdel
M0lot0w
Ja sem zkusil ve 12 poprvy......pak dlouho nic a ve 14 znova zase nic a v 15už pohoda.......
Ladin
ja tez poprve v devitce....a pak az ke konci prvaku a pak druhak a tam se to rozjelo MOOOOOOC
tak 6x denne +++
no a ted tak 1x tydne maximalne jinak tak 2x do mesice
vrbic
Ja sem zacal ve 14 pred primackama, ale az na strední sem se do toho fakt dostal, potkal sem lidi se skusenostma a zacalo me to paraadne bavit
Katchaba
já sem začla přesně dav dny před mýma patnáctýma narozenina, asi by človek neměl trávu kouřit už na základce, třeba to ten vývoj fakt ovlivňuje:)
CrKK_23
Ja sem zacal na zakladce kdyz mi bylo ctrnact, chodil sem spalenej do skoly a ucitelky vedeli velky hovno...
nervi
no tak to je jasný, že to ten vývoj ovlivňuje...a někdo z toho může taky dobře zmagořit když začíná mladej a hulí tuny every day......
Kyblik LopAtka
No já dal první brko v 15ti :pimp: . Myslím, že na to nikdy nezapomenu - kámoši mě hledali tři hodiny po městě a nemohli mě najít :-), od tej doby se to začalo rozjíždět tak na jedno dvě hulení do měsíce a přešlo to až na dvě tři hulení do tejdna - vím, že žádnej extrém oproti jinejm, ale já už poznal, že to je dost - začal jsme po tom absolutně nestíhat, začínal jsem bejt vymaštěnej, školu jsem nedával, když jsme se bavil s lidma byl jsem brzdnej apod. Dal jsem teda skoro tři měsíce pauzu a od té doby si valím zase tak jednou do tejdna a jsem happy.:frog:

Chci ale říct, že oho vůbec nelituju, že jsem začal hulit, myslím si, že to ze mě udělalo většího pohodáře, víc tolerantního člověka a jsem za to rád.
fnuk
ja som začal v osmej triede na zš ,lebo chlast mi nikdy nechutil okrem pivečka :beer: :beer: ,ale poznam gadza z dediny ktori začal ako 9 ročny fagan na bmx.:eek:
nabster2
13 let je to brzo ale podotýkám že sem huli tak do 15 6 špeků do roka
DABZ
Já osobně sem začal smažit asi v šestý třídě kdyz sem kámošovu sestru nachytal hulit v pokoji sice sem nevěděl co to je ale uz sem jakš takš začínal kouřit (mimochodem mne to naučila ta samá osoba).No tak mi to vysvětlila a já že si pohulim a takovej mazec sem ještě nezažil moc sem se smál ale tak po pul hodce přišla její matka já ani nevim proc tak sem ji rekl cau mami vzal kámoše a šli sme do lesa a kámošovi to bylo jasný protoze ho pred tejdnem taky poprvi zkouřila nakonec to dopadlo ze sem se ztratil ale po delsi dobe sme se nasli a sli domu.pak sem poznal lidi a smazi a smazim a smazim a smazim a to mi je na to malo let a poucenej sem uz dost :smoker: :smoker: :smoker: :smoker: :smoker:
DABZ
pro mně sou to uplně stejný slova . jestli sem tě pohoršil sorry!za ta léta mí existence sem pochopil že v každym kraji se mluví jinak a todle je ukázka.trávu nehulim proto že nemam co dělat každej stav si užiju co nejvíc to de (doufám)!!!ti to budto pochop nebo se stim smiř
luckymeg
Yako ya dala prwniho jointa kdyz mi bylo 13... delalo mi to hned, ale ze zacatku sem na to srala a moc sem nehulila... ted uz dawam casteji, ale ne ze bych musela, ale mam k tomu wetshi pristup... ale furt dokazu jed nekolik tejdnu bez brka a nic... Je mi 18 a hulim... hulim a hulit budu... i kdyz mi bude 45 jestli se toho doziju... tak hulit budu... :)

KEEP SMOKING!
M0lot0w
Scorch söuhlas.......Jenom tak mimo toto tema DABZ styď se za to že seš smažka.....peace for all....
Toxeus
Ja zacal tak kolem 13 ale prvni brko jsem odpalil uz tak v sedmi protoze jsme nasli nejakou suchou kytku a tak jsme to ubalili do novinovyho papiru a uz to jelo bylo mi spatne sice nevim jestli po huleni a nebo po tom papire ale urcite to byla prdela.
Toxeus
Nevim jestli smazit a hulit znamena to sami ale jinak dobry.DABZ
Krishna
...16,ale teraz tu v nasom city uz hulia aj deti 11-13 rocne...neviem ci to je moc ok...???
somi2
Ja som prvý krat hulil asi tak v 13 a nikdy na to nezabudnem bodaj by to tak vkuse šlapalo ,ale aktivne hulim od 1.rocníka čiže od 15 a teraz mam 18 a az na tu lenivost zatial vpohode
Tempa
Ja jsem to zkusil ve 12 a potom jsem toho asi na 3 roky nechal a ted je mi 16 a hulim dal!!!!!! Jo a nevite jak se dela mliko? Ja uz jsem slysel mrte receptu ale nevim kterej si vybrat:( Tak mi kdyztak prosim poslete nejaky recepty na muj mail! libor@unet.cz

Ps: bude to z listi!

Diky!!!!!!!!!!!!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma