Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 2 [3] 4 5 
Jaká je nejlepší odrůda? Nejpopularnější genetika (model) - Klikni zde pro originální téma
čéča
big bud
chris8
chronic
hecker
jasny ne jack herrer good
Dádík
mně příjde, že jste toho moc nezhulili, všichni se opakujete. Zajímalo by mně jestli jste někdy někdo mněl osobně Aurora Indica - až 30 % THC.
Neville's Haze - 33,5 % THC a za ní je G13, nejde o to jak je co silný, ale jak to chutná při kouření a jaký jsou po tom stavy. tyhle odrůdy mi příjdou jako nejlepší odrůda už jenom k vůli tomu vysokému obsahu THC. a to nemluvím o to m jaký jsou z těchto odrůd zmastičky. do 10 ti minut úleva od jakékoliv bolesti. vyzkoušeno, pochváleno
Matrixx
takže ještě do pátku můžete přihodit svůj nej model a pak to sečteme a zavřeme :D
reggae_druid
sečteno a uzavřeno ? Bych se přiklonil k tomu jackovi rozhodně....

trochu OT ten druhej model,ale když ona ta Nebula byla very good a very funny taky... kdyby jí nebylo tak málo,třeba by se dostala u mě na první místo :)
mettatron
hindu kush....prijde mi tak nejak, ze stahuje zavojicky, kde nektery jiny modylky s nima zamichavaj nebo pridavaj....je telesnej ale netahne k zemi, pohybliva zeme? to taky mozna :D
JH ten je nej
kouba
Ice , blueberry, nyce diesel , JH , newberry
winny
tak u mě zatím california orange bud oz Nirvány
Expiry
winny:
To je nakej model?:frog: :satan:
Sry za OT,ale to sem si proste nemohl odpustit :rejp:...

Kdyz uz tak aspon od white Label nebo Dutch Passion,ale myslim si,ze COB od Nirvany zas tak TOP nejni :)

Pak smazu,jenom mi to sem proste pride jak prdel na hrnec..

Block head,POG,Erdbeer a hned v tesnem zavesu Nirvana s COB :punk:
Timer
--C4-- Best off
Hodně vzpomínám na Love potion u mě je to BEST .
roi.lo
budha do asi to nejlepší co sem měl
vuuu
U mě vítězí na plné čáře Durban Poisson....je to prostě kvalitka
pat55
jednoznacne jack herer a white shark
Peacemaker!!! aktuální objev ;) ovšem the best je Jack HERRER :frog: AK-47 :rasta: a White Widow :teef:
Soil
všichni mate pravdu ale Apollo11 ted u mne vítězí
dvojka-trojka
Podle mě je to JH a WW:leaf:.....mňam:)...

23
Thorr
Hlava jj jak říkáš Meaple Leaf je opravdu užasnej model, s indikama nemám moc zkušeností, ale ted mám tuhle ve skříni a ty palice co to zvládá jsou nádhera, jinak moc pěknej herer, ale jak říkáš lepší to sním už nebude... osobně jsem přemýšlel nad Rosenthalem nepěstoval jsi ho náhodou? stojí na něm aspoň něco za ty prachy? :-)
F-Marley
Cinnderela 99 neboli C 99 neví někdo která banka tenhle typ odrudy nabízí?:rocket:
F-Marley
jack herer-lampa, kouřím to už půl roku a pořád to dáva..
pajloo
blueberry
palinoch
Jack Herrer je pre mna tak trochu tupe kurivo, tot moj nazor. je to vsetko o preferenciach.
durban poison a white widow to je pozitivum.
uplne nej modylek v zivote byla speed queen ze seminka,ale bylo to zvlastni pheno,ktery jsem od te doby (uz 3 kola a nic) nemel.bylo to proste stigro.SQ jsem jel dal a to i z rezanu a vzdycky prumerny kurivo.-asi se mi tehdy do pytlicku primichalo neco jinyho :-)
shmak
pro mě je best blueberry, a taky byl hodně kvalitní Jack Flash z coffeeshop siberie v amstru :D
hellspawn
g13xdiesel, ale aj blueberry..
Maxeaux
arjan's ultra haze 2, neville's haze, hawaiian snow - vsetko od greenhouse seeds
Pflusik
Určitě Jack a AK47
k/-\pr
u me rozhodne noname,nikdy nevim co od nej cekat,a pokazdy prijeme prekvapi...
stone
cus, u me zatim nejvetsi narez za cca. 10 letou zkusenoust byl urco Mazar od DP, navic ma skvelej vynos - ve skleniku sem sklidil 1 kg sucheho. ted jedu skywalker indoor tak se moc tesim az budu moct posoudit. z toho co sleduju tady od vas vyssich , zkusenejsich growerů, tak se chystam na jacka herrera , NL a Ice.
Zdar bůh
zimmfi
u mě vitězí jednoznačně White Widow co se týče indoor nadherna květinka a na out Voodoo a passion #1 hafo dobry pokouření
sting
Citral,Misty ak-48
Hovnolis
Tak mně nejvíc vyhovuje SHIVA. Přijemná skouřenost.
Zenga
Letos v Amstru jsem hulil asi 12 modelu a nejlepsi mi prisel Super silver haze.Energicky stav po par coudech,kterej trval 2 hodky.
piistaa
Poradte model na indoor ktery nejmene smrdi,nechci aby to matka doma citila...:)
kouba
piistaa

NYCE disel.....
piistaa
Ok dik,nejake jine navrhy po NYCE sem uz koukal,celkem se mi pozdava...
Dr.Grow
Tak pro mně to byl Power Plant , ..... když si vzpomenu byl to mazec hodně dobrý
pukanec
chcel by som od vas radu nejake paradneho modelu na 70 w ale tak do 30 euro dakujem a ak by sa aj dalo nech to co najrychlejsie rastie a husto....mam vyhliadnutu euforiu ale neviem o nej nic
Hunter37
zkus neco z Nirvány.....třeba nějaký Early misty, Ak 47, Top 44...
SUPER SILVER HAZE [mr nice]
Bretz
Kedysi davno, davno, davno sme dopestovali odrodu ktorej meno sme nevedeli, sisky boli komplet fialove so zlatymi bliznami, to bola pre mna TOP genetika pretoze to co sa dialo po dofajceni bola exkurzia do inej galaxie ......... neverim tomu ze to bola odroda typu Purple, Shaman, Blueberry, a pod. , vsetko odskusane a ani jedna z menovanych nesiahala tej "neznamej" odrode ani po najspodnejsie vetvicky :-)))
Salatos
co mně nikdy nesklame je SWEET TOOTH A GREAT WHITE SHARK prostě parádní silný a vonavý pokouřeníčko
lucas.skill
AK-47,orange bud to je pro mne ta správná volba
Smah
orange bud co se týče indoors a
outdoor je pro mě durban poison
malyfida
Ano je jich hodně ale pro je nej super skunk:)mam ho rád:)........
Sacrred
ice a passion 1
Fruddy
dnes sem si koupil první řezy, White Widow, a hned mi přirostly k srdci. tak doufám že to s něma dotáhnu až do konce

takže u mě t osou vdovy .-)
Karloz
Durban poison, Orange Bud, Super Skun,, nej odrůdy na světě... Mezi timahle si nejlepší nevyberu, jsou prostě nej:D
BejBr
White skunk -nádherná chuť,nádherná kytička
Neville´s haze-Síla

Jo a taky kámošův NoName ...řiká mu: White Shadow skéro :D bílí stín no ,docela blbost ale 2. den se člověk pěkně motá :D
No takpre mna je zatial najlepsia vec haze heaven, skvela korenista chut a energicky high, krasa, to by som hulil od rana do vecera :love:
NL,Mazar,White Widow,Shiva jednoznačně :rasta:
pampo
mňa najviac ohúril AFGHANI1
(od Sensi Seed) myslím že aj z morfologického híadiska to je 1.
LRucka
No pro mě jednoznačně AK47,Orange bud, white widow,blueberry a nebo Jack Herrer
shadowsong
Jack Herrer rozkopává jak H0W4D0

EDIT//
ak47 z holandu.jedno brko vyřídilo 4dýlery ve vršovicích že se z toho zeblili :)
moonspell
Northern Light .. pro mne legenda:)
Horticulturista
Afghani- ten me posadil na prdel
pak White Widow a Jack Herrer taky není marnej :)
raStaVK
podla mna cista shiva pekne naklada, inac ludia nechapem, ked mate urcit
jednu genetiku tak ich date kluden aj 4, daval by som k- ale je vas tolko
ze sa mi nece :rasta: :D

peace
white satin
G13 x Fr x Oc
Mr.MEN
Indika - Northern Lights (Sensi Seeds)
Sativa - Jack Herer (Sensi Seeds) Když Jacka tak originál:).
Ono
Mr.MEN:

Ako si napísal Sativa-Jack Herer, pripomenul si mi jednu debatu. Nachádza sa tu.

Iba by som doplnil - ako uvádza Geurilla, že fenotypov môže byť viac ako 4, tak aj na stránke Sensi Seeds píšu - "Three of Jack’s four main phenotypes are heavily Sativa-influenced while the fourth has a growth pattern leaning towards Indica - fast-flowering and relatively compact with a dense, expansive, rounded bud structure that’s suited to cash-cropping."

Píšu: "Tri z Jackových štyroch hlavných fenotypov", takže ich kľudne môže byť aj 8, presne ako Guerilla písal.

Ak si mám vybrať zo všetkých doposiaľ pestovaných odrôd, tak najviac mi prirástla k srdcu Santa Maria. Túto rastlinu som považoval za moju dlhodobú spoločníčku, venoval som jej veľkú pozornosť a už od začiatku som sa na ňu veľmi tešil. Odporučil mi ju ddt, za čo som mu doteraz vďačný:hug:. Je to naozaj genetika, ako sa patrí.:)
.:INDI:.
Suhlas s ono : Santa Maria bola super....
Mr.MEN
Ono: jj vím že Jack Herer je tímhle zajímaví:). Dokonce jsem ho i překládal do encyklopedie:D.
Jo jinak bych chtěl upozornit že se dvěma R je napodobenina od nirvány.

edit: A dokonce je to Jock Horror:D. Njn obchodní značka dokáže divy:D.
Zelňák
Jednoznacne White widow. Tahle zenstina mi dycky pomuze vyhrabat se z bryndy. Jinak taky ten Herrer ponevadz ho hulim ndjvic. Ale WW je proste nej žbré.
ChlebaSmaslem
Jo jo musim uznat ted sem dostal od kamosa na zkousku WW a musim uznat ze hodne dobry..
A hned potom je u me na druhem miste Jack Herer..
jj viva sativa
spony
shiva skunk ferenz přepal:D:D
Matrixx
takse nám to tu něak protáhlo, nu dobrá, 150 příspěvků a zavíračka....
acheron
blueberry :)
Skáčkař
Zatim jen ten můj venkovní noName... nic jinýho jsem zatim nehulil...
Ale zhuluje moc pěkně, to zas jo :D
Jpt
Jak tak na to koukam tak tady lidi hulej samy vdovy nebo herrery..... a pritom se to blbe shani. Tak nwm no.....
JInak abych nebyl OT tak muj oblibenec je AK-48 a Hashplant
palinoch
WW som mal raz z amstru a 2 krat som si ju pestoval. celkovo sa tazko urcuje co je naj. je to o vela faktoroch. ale NAJ, je ta, ktoru si si vypestoval, a si na nu zvyknuty ako slape:leaf:
roman70
SHIVA SKUNK----NO1
exup
NL,JH ty mi dycky naložili ,že sem se sám divil:D
hehe, samé white widow, orange bud...jack herrer...já mám pocit že ste si něco koupili v domění že to má jméno a hned se to bere jako nej ... no nic pro mě je nejlepší odrůda co jsem zatím měl NL/Haze : ))
Cao panove..znate nebo mate nekdo zkusenosti s ,,EAZY,,?
LemonJelly
citace:
Původní příspěvek od Noold
Cao panove..znate nebo mate nekdo zkusenosti s ,,EAZY,,?


Napis nieco blizsie k tomu modelu.
Nejedna sa nahodou o "EASY SATIVA" od Female Seeds?
dAnihEL
Hele chět sem se zeptat... do jaké finállní výšky vyroste Super Skunk?? na jaře chci zasadit indor ale nemuzu to mit nejak extra Velky:D budu rád za radu či doporučení:)
Mr.MEN
dAnihEL: To je otázka:D. Jestli by ses jí ani nedotkl neohnul, neštípl tak ti vyroste asi 2,5m. Ale když si s ní pohraješ tak jí můžeš klidně vest po zemi. :D
snooker
WR je moj favorit ale aj jeho rodičia niesu na zahodenie(ak47 a WW)
certo
citral
dAnihEL
Mr. Men tak nějak sem to myslel:D:D stim hranim:D
thurlwood
CITRAL ...neskutečnost
Rastafara
A co takhle Hindukush? :)
onanoperverz
Tak já jsem letos pěstoval El nino,Shaman,Opium a NLX a nejvíc mě dávalo Opium
hochůůů
AK-47=RESPECT
Kumi 24
U mě vítězí OB a JH.
repa(outdoor)
ja bych to videl na Durman poison
kaki
jack herrer tak toho miluju
PuP z5
Zatim z toho co sem jel venku Biddy Early Magus genetics (foto ze sklizne 11.10.), a z myho okoli co kdo vypestil tak se neda zapomenout na white russian a super haze :punk:
repa(outdoor)
citace:
Původní příspěvek od Kopeček


To je Durban Poison;) Durman je uplně něco jinýho:teef:

Abych nebyl OT tak mě se nejvíc zamlouvá Orange Bud:)
Peace


samo ze sem myslel Durban poison sem se jen preklikl:D
mjetkus
santa maria,bila vdova a po minulem roce to je i satori
mjetkus
santa maria. senzi star , satori...
SKUNK211
mne sa najviac pozdava Northern Light alebo White Widow to su moje naj favortiky.....
._.
Znáte někdo alegria od kiwi seeds? Ještě jsem necítil takovou vůni..
foton
white russian
YagoMan
madam White Widow od Weed Seed Shop
nostalgie a klasika...
Bandita
thai hazexskunk(indoor) asi naj co som kedy hulil....


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma