Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 2 3 4 [5] 
Jaká je nejlepší odrůda? Nejpopularnější genetika (model) - Klikni zde pro originální téma
vinczenzo
Pro mě je jednička jasná: Skunk1 od Dutch Passionu.

Jel jsem venku i ve skleníku v kokosu a vzhledem, účinkem i vůni strčil do kapsy kdejaký indoor.
Sir_Major
Ahojte. Vynikající travky (co se stavu týče) jsou pro mě například acapulco gold, hawaian snow, amnesia haze a asi všechny haze modely. Hawaian snow se mi jednou podařilo dojet ve skleníku. Sklízel jsem ho 10. Prosince. Byl slunečný prosinec a noční mrazíky do skleníku nesednou. Alespoň nějakou výhodu ty teplé zimy mají. Část sklizně mi sice splesnivěla ale to byla nejspíš cena za dlouhou dobu květu. Byla to výborná happy travka. Žádná zlá tráva. Skvělá chuť a žádný škrabokrk. To pravděpodobně proto, že jsem je vůbec nehnojil. Jen sem na podzim zaryl hodně ovčího a koňského hnoje. Musím říct že travka nehnojená chutná daleko lépe než hnojená. Ale to nejspíš víte. Proto nejraději hulím nehnojený out. Je to samozřejmě na úkor výnosu ale když máte skleníček sami pro sebe tak to oželíte a za tu čistou chuť to opravdu stojí. ...tak ať to roste. Peace ;)
d2n5k@seznam.cz
Měli už jste někdy někdo kush dream z limitované kolekce ??? Je to dobré ??? jak se o tom říká ?? a nevíte kdyžtak kde sehnat řezy ??? :)
rubie
Ahoj dost by me zajimal vas nazor jaka pro vas je top trava jakaj druh?
vim ze je to dost vseobecne a ze kazdy ma rad neco jineho jen ciste ze zvedavosti.

Pro me industrial plant a co pro vas ? :)
manastohovado
jednoznačně mazar jak out tak in docela me prekvapila i nebula
vv2
Neměl by jste někdo foto outdor Cannalope haze?Zkušenosti?
Hvězdář
citace:
Původní příspěvek od vv2
Neměl by jste někdo foto outdor Cannalope haze?Zkušenosti?


foto nemám ale kouřil jsem cn haze od kámoše co o jel outdoor a bylo to docela fajn travka s high účinkem. Chuť ale nic moc, taková dřevitá, ale podezírám kámoše, že sklízel trochu předčasně. :)
vv2
Já to nemám na kouření,ale na mastičky.Mohu dostat od kamaráda tuto rostlinku,tak se právě zajímám,jak to dozrává atd...,i tak díky za koment.
gyzmo
tak před 15 lety jsem zkoušel P1 od DP venku a asi jeden z nejsilnějších out.Minulý a předminulý rok jsem ho zkoušel znovu a musím říct,že původní model byl lepší a ten současný ho jen zdánlivě připomínal chutí,navíc se úplně vytratil fialový fenotyp a z 9 kytek jen jedna samice..Z feminizovaných semen vyroste dost podprůměrnej model.Zkřížil jsem ho tedy se sensi star a belladonou,které se mi osvědčily jako nejlepší modely a dozrávaly i venku sice později,ale většinou to stihly dřív než se začla objevovat plíseň.
schutzesan
Ma tu nekdo zkusenosri s odrudama?

Ghost train haze
Bruce banner
Green crack
sw3ap
NYC Diesel, mám ho v pytlíku v mrazáku už 4. Sezónu a takovou vůni a head rozstřel jsem ješte nezažil. Asi nejlepší co jsem za tech 8 let huleni měl.
J@m@L
Ahojte chalani. Pestujem na balkone autofem Durbany, pretoze je to moja oblubena (a jedina pestovana) odroda, ale chcem prejst na vybojku indoor, ale rozhodne chcem ostat u odrody s ENERGICKYM high! To je jedina moja podmienka :) Chut a vona ma nezaujimaju, chcem, aby som nebol vypatlany po "dozvukoch".. pouzivat budem vaporizer (cital som, ze potom nie je taky utlm). Som programator, takze v ziadnom pripade nechcem utlmovaci high, ale cistu energiu (a nie, nechcem piko!) :D :D :D
Madical-Strains
Mate nekdo prosim zkusenosti s timto fem.Jack hererem od Holanske seedbanky Green House?

http://greenhouseprague.cz/cs/green...jack-herer.html

Pravdepodobne pojedu indoor klony ale kdyby nahodou nevysly tak hledam nahradu. Kvalita semen , klicivost, zhulovaci ucinek, vynosnost.

Je rozdil ve vysledku v kvalite palic a zhulovaciho ucinku ze semen regular VS feminizovanych?

Dik za info.
Martin666
Jack je jeden z nej. modelů vůbec, regular semena jsou příliš drahá. Femin. po 3ks jsou za dobrou cenu. Každopádně účinkem tě dostane až na kraj Vesmíru
Filo-9
citace:
Původní příspěvek od sw3ap
NYC Diesel, mám ho v pytlíku v mrazáku už 4. Sezónu a takovou vůni a head rozstřel jsem ješte nezažil. Asi nejlepší co jsem za tech 8 let huleni měl.


Souhlasim, márně schánim regular semena na založení matky. NYC diesel je top
olgoj chorchoj
Ahoj, jaka je nejlepší odrůda na výnos v indooru pod 2x 600w?
Bitir
Vynos,vynos,vynos,vynos :D . Sou lidi co se svym modelem delaji g/w, pak poskytnou klony dejme tomu tobe a ty se nedostanes nad 300g pod 600w .
olgoj chorchoj
Caute máte někdo zkušenost s White Lemon semínkama od Strain Hunters femizinovane? Díky
Bouřekk
Strain Hunters jsou to samý jako když by si jel od Green House Seed..je to ten samý majtel..jestli jedeš poprvé a máš dvě šestikila měl by sis se zaměřit na nějaký ověřený klasiky :)
atletico
Caute..mate niekto skusenost s Bubba Kush od DINAFEMu?
fotosynteza
zaujímalo by ma, či má niekto skusenosti s Northern Lights #9 od Sagarmatha Seeds, konkrétne by som chcel vedieť či naozaj nie je skoro cítiť a či ju možem pestovať v byte bez pach. filtra?
PeterJozef
maja odroda jamaican pearl od sensi seeds - perfekt excelent
Sir_Major
Ja mám venku northern auto od blimburn seeds a zatím to skutečně cítit nejde. Snad bych tomu i věřil....
bichirek
za mě:

1. White Russian
2. Orange Bud
3. Durban Poison
Pavel.k77
Zdravím. Chci se zeptat zda má někdo zkušenosti s nákupem semínek na aukru. Původ sice neznámí ale cena slušná. Jde mi o regulérní semínka na založení matky. Odkaz zde:https://aukro.cz/uzivatel/kreuz3
Díky předem
Maxeaux
citace:
Jde mi o regulérní semínka na založení matky.


kasli na taku loteriu. kukni sem do bazaru na ponuku seminek napr. od clena Elanius. urcite si vyberes :)

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=81573
Jizvič
Zdrav. Máte někdo zkušenosti s touto rychlokvetoucí odrudou? https://www.5semen.cz/cs/obchod/see...f1-fast-version

U dlouhokvetoucích se mi nelíbí, že vlastně kvetou v době, kdy už počasí není nic moc, je riziko plísní, silných větrů atd. Takže bych uvítal něco, co prostě začne kvést už v srpnu kde je ještě počasí přes září v pohodě.
yorkshire
OG Kush CBD Dinafem .. taka lahka pohodicka.pekne vonia aj chuti vysoky obsah cbd..len velmi neskoro dozrieva az koncom oktobra.
Magnum Buddha Seeds.. super automat.klasika co nikdy nesklame.. aj silne pekne palice. a chutovo vyborna.
Trisuli
Ahoj všem. Nevěděl jsem, kam tento dotaz směřovat, tak zkusím zde.
Hledám vzácný landrace strain 100% sativa z řecka, jménem KALAMATA.
Pochybuju, že mi tu někdo pomůže, ale zkusím...
Řezy, semena...?
Časlove
Čau,
jen tak zrychla jsem to prolítl a prej to neni strain, ale obecnej výraz pro "čevenou" řeckou sativu.
Koukni na icmag, tam je k ní poměrně dost infa. Plus tam rovnou můžeš napsat řekum (řecká sekce) zda něco nemaj, tak bych na to moc nesázel...
Trisuli
Ahoj. Díky za reakci. Máš pravdu, na icmagje o tom pár informací. Nepřijde mi ale, že by to byl nějaký obecný výraz pro "řervenou" řeckou sativu. Přečetl sem si více threadů na icmag a dost lidí tam popisuje genetiku přímo tohoto strainu- Kalamata...existuje pro to údajně více názvů...Je to extrémně potentní 100% sativa.

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Čau,
jen tak zrychla jsem to prolítl a prej to neni strain, ale obecnej výraz pro "čevenou" řeckou sativu.
Koukni na icmag, tam je k ní poměrně dost infa. Plus tam rovnou můžeš napsat řekum (řecká sekce) zda něco nemaj, tak bych na to moc nesázel...
Časlove
citace:
Původní příspěvek od Trisuli
Ahoj. Díky za reakci. Máš pravdu, na icmagje o tom pár informací. Nepřijde mi ale, že by to byl nějaký obecný výraz pro "řervenou" řeckou sativu. Přečetl sem si více threadů na icmag a dost lidí tam popisuje genetiku přímo tohoto strainu- Kalamata...existuje pro to údajně více názvů...Je to extrémně potentní 100% sativa.


Já jsme to jen prolítl a tenhle názor se tam opakoval, ale kdo ví. Osobně silně pochybuju, že by se dalo něco takovýho v Řecku v dnešní době nalézt. Moc mi taky nesedí na řecko extrémně potentní...
No řekl bych, že nejlepší bude založit v řecký sekci thread, či se tam poptat, třeba budeš mít štěstí.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma