Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 3 4 5 
Jaká je nejlepší odrůda? Nejpopularnější genetika (model) - Klikni zde pro originální téma
ThomasK
Já jsem pro vesnický noname modely, vyrostla mi loni MEGA kytka co byla nafialovělá,tak jsme ji říkaly FIALA, ale fakt mazec,pohodový stavy,ještě mám vzorek hulení..

Noname OutDoor Forever!
ddt
Ono mozno ten noname je v tvojom pripade super ale problem je v tom,ze je to no name a takze moj noname bude na 99% iny ako tvoj. A prave tento problem odstranuju "menne" odrody kedy clovek ako tak vie co dostane. A teda ak ideme hovorit o tom aka odroda je naj a myslime to aj ako voditko pre ostatnych ludi aby sa nechali inspirovat a pripadne si zaobstarali danu odrodu tak tvrdenie,ze no name je naj je zcestne a uplne mylne. Ale ak pristupime k smerovaniu tohto threadu len ako skusenostnemu tak ano vtedy by to mohlo byt. Celkovo sa tu budu byt mozno dva tabori a to sativa lovers a indica lovers.
Sativi su nadherne zalezitosti na den a akcie ci spolocenske udalosti kde uz z logickych dovodv indiky ich nemozu porazit.
Zas na druhu stranu ak chceme prezit pokojny vecer v naozaj len uzkom kruhu priatelov ci tesne pred spankom tak fajcenie sativ je pomerne neprakticke a tu sa javia indiky a vyhodnejsie, do ktoreho prudu sa zaradime bude pravdepodobne ovplyvnene aj tym pri akych prilezitostiach hlavne fajcime. Ak je niekto silny fajciar a fajci pocas celeho dna asi bude mat rad oba "svety" s urcitym priklonom na jednu ci druhu stranu. Tu sa radim aj ja.
Tazko hovorit,ze som indica lover ak fajcim hlavne cez den, to jednoducho nejde.
Je krasne fajcit silnu indiku s cisto sedativnym efektom. je to zaujimavy zazitok rovnako ako fajcit extremnu sativu kedy vam srdiecko bije ako po niekolkych kavach.
Takto sa javila prave Top Haze. Spominam si ako som raz zafajcil Top Haze a za par minut som stretol davnu kamaratku. Rozhovor s nou som musel predcasne ukoncit, lebo moja srdce bilo ako o poplach a ja som bol tak prestimulovany,ze som musel behat, moja rec bola zmatena, bol som neuveritelne excitovany, bol to nadherny zazitok. Takto sa prejavuju extremne sativi.
"umiernene" sativi ako ich ja nazyvam kam patria odrody ako Durban ci SHaman poskytuju nieco ako povznasajuci stav, no povznasajuci sativovsky kedy nie sme unaveny, ak sa prechadzame napriklad po meste usmievame sa, sme plny inspiracie, citime krasu z bezneho dna a je nam proste fajn.
Silne sedativne indiky su vyhodne naozaj len na vecer. Ja som raz urobil obrovsku chybu a fajcil som afghna pred tym ako ma cakala dlha cesta autom. Nemusim hovorit aka to bola nocna mora. No zas zafajcit si afghana vecer napriklad k dobremu filmu ci len sa stretneme s kamaratmi napriklad na byte a uvarime si dobre jedlo, pustime prijemenu hudbu a nie je problem so spankom na danom mieste je uzasne. Takto som raz fajcil naozaj silneho, plne sedativneho afghana na byte s dvoma kamaratmi. Fajcili sme a z kresla sme sa uz nepostavili. Teda az rano:)
Hlavy sme mali oprete o operadlo a len tak sme viedli umiernenu, mierne fylozoficku debatu a vsetkom moznom.
Taj ma napada myslienka,ze sativa je asi skor pre extrovertov ci ludi aktivne zijucich a indika pre introvertov vychutnavajucich si krasu meditacie.
Viem asi vacsina z vas toto pozna, no aj tak som to tu chcel napisat a snad to nikoho nebude otravovat.
Este jedna vec. Sativa je vyborna pre kreativnu cinnost. Milujem fajcenie sativ pred napriklad fotografovanim.
Sativa a sex su plne kompatibilne. Myslim,ze kto skusil sex po fajceni sativ vie o com hovorim. Moja priatelka, ktora velmi malo fajci ked skusaila umierneny sativa stav z Mighty Mite x Peak19/Ak47 si ju velmi oblubila. Ked potom skusila sex v tomto stave mi len povedale,ze aspon na nieco je ta trava dobra:)
Orgazmus je dlhsi a intenzivnejsi, clovek moze mat viac orgazmov ako normalne:)
BY

DDT
ABSURDUS
musim souhlasit s hojne se tu vyskytujicim Orange bud, opravdu prijemne zkoureni. Jinak treba po Top 44 sem kreativni (pusobim v oblasti vytvarnyho umeni), prestoze je to mostly indica. A co se tyce Nonames, jsou skveli, ale hrozne nepredvidatelny. :)
Mejte se fajn.
pyroman.cz
já mam proste nej . Big Bud , to je pak mazes a ten High :)
...jinak bych od vás strašně moc potřeboval poradit , jaká odrůda chutná něco jako meloun , protože jsem dostal seminka od kamose a ta odruda po ususeni voní jak meloun a pak i tak chutná. a ještě bych potřeboval vědět jak se jmenuje modýlek , co voní jako klasickej perník :) vím že to sem nejspíš nepatří , ale i tak je něco k tomuto threadu :)
piiit
2pyroman: mohol by to byt silverdream, alebo silverado. skus www.bluehemp.ch/4803/105381.html
Šudo
Skús PAPAYU a určiťe budeš na nej závislý :-)
my best grass
Dude
šudo - mozna by stalo za to malinko popsat proč právě tahle odrůda ;)
Šudo
Dude- Papaya má hlavne super chuť. Je to taká skoro až ovocná chuť a vôňa. Zhuluje výborne (proste to musíš skúsiť). Najviac sa mi na nej páči, že ju môžeš húliť 5x denne a stále fest skuruje (myslím toleranciu).
Podľa mňa je to odruda na nejhezčí zkouření.
ddt
Sudo mam na teba dotaz. Kolko odrod si uz vyskusal?
Skusil si uz Haze, C99, Thai? Ale nie od kamarata co povedal, ze to to je, ktory by povedal, ze je to hoci co len aby vyzeral ok.
No skus aspon jednu z tychto odrod a povieme si co je lepsie ci Papaya alebo tieto :)
Šudo
ddt- Určite nie viac ako ty ale napr. Shaman, Belladona, Nirvana, PAPAYA... a ešte nejaké boli ale teraz neviem.
(Haze, C99, Thai) tie odrody som neskúšal ale s tých čo som skúsil papaya bola naj. Ale ak hovoríš, že sú lepšie možno si nejaké seeds pozháňam.

2ddt- A ešte som fajčil Afghana.

DudeEdit - pouzivej Edit, kdyz chces neco pripsat k prispevku (dole vpravo u prispevku) ;)
ddt
No skus aj nieco sativoske:) nieco extra ako to co som menoval, ok?
PAIN
no a kde sa da zohnat ten top haze?
Hunter37
Zdarec, jen by mě zajímal, když tady pročítám, co každej pěstuje, kde se to shání, ponevadž nevím, kde mám třeba sehnat GWS, G13, S.A.G.E. a ještě další supr modýlky...děkuji za info
Hunter37
A ještě by se tady mohli nějak rozdělit groweři, třeba do krajů, jen pro lepší orientaci, kvůli řízkům atd...
LordPepino
Kdyz chces dobrý modely tak já verim prevazne rízkum...... a jeste mi rekni jak by sis predstavoval to rozdeleni ze by byl grower zvlast pro prazaky a zvlazd pro brnáky? nebo by mnel kazdej zapsany za nickem Kraj jako na SPZ?(nechci na nic a na nikoho narazet) Kazdej kdo prodava rizky ma v threedu napsany od kud je.... nekdo to má rovnou napsany v mene Topicu.... ale to uz sis urcite vsiml ne?(prominte za diakritycké chyby písu z anglicky nastavené klávesnice:( )
Hunter37
No jo, ale ještě jsem tady neviděl, kdo by prodával řízky třeba G13...
Mr.MEN
Tak nevím jak ty ale kdyš chceš fakt tyhle modely tak si kup semínka. Myslím že je s tím míň trápení neš z řízkama.
bossfic
jn seed banka to jisti a taky velka penezenka... :D
citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Tak nevím jak ty ale kdyš chceš fakt tyhle modely tak si kup semínka. Myslím že je s tím míň trápení neš z řízkama.


Mohl bys prosimte popsat jaky trapeni s rizkama? A co je snadnejsi na tom si vypestovat kytku ze seminek, nez z rizku. Diky.
Mr.MEN
Jako já o pjestování nic neříkal oboje je těšky. Jen že se mi zdá že je jednoduší párkrát kliknout na net a objednat semínka neš někde shánět řízky těch konkretních modelů chápeš:).

Ale jako seeds jsou drahý ale kdyš máš peníze na pořádnou skříň tak proč si taky nepřiplatit za kvalitu ne:). A kdyš chceš fakt nějakej model třeba jako já ICE tak si ho radši koupím a udělám si matku a pak jen pjestuju a pjestuju:D...
Přemek Podlaha
Ahoj co říkáte na model Seherezada?
bossfic
mr.men ma pravdu akorat řízky jsou kolikrát levnější řešení... pro studenty nebo flakače :D ideální řešení
Vochomurka
Zdar huntere proč si to vubec zakladal kdybys se podival do faq tak bys to tam všechno našel, třeba gws maji v greehouse, jinak čistá g13 neexistuje jenom jeji křiženci no ale jak řikam všechno najdeš ve Faq skoro všechno....
bossfic
jn jak rika vochomurka to tam vsechno najdes a kdyz ti faq nepomuze doporucuju prolezt seed banky a když budes mít dost cash tak si určo vybereš i model o kterem si z prvu neměl ani tušení...
vigosek
Poradte mi, zkusenejsi, proc jsou takove rozdily v cene napr. mezi Shiva shanti http://www.sensiseeds.com/shivashanti/1p226.html a Jack Herre http://www.sensiseeds.com/jackherer/1p2310.html, kdyz vyteznost je stejna? V obsahu THC ci proc? Jinak chci zkusit par rostlinek v aeru, cena seminek neni rozhodujici, co byste poradili? Diky moc za info.
Mr.MEN
No Jeck Herer je na SensiSeeds originál kytka od Jecka Herera kterej obhajoval Cannabis prot je i tak drahá. Je to snad ta nejlepší kytka co můžeš mít dělá tak těžký palky že se pod tím lámou i vjetve. Kdybych si měl vybrat mezi těmahle dvjema tak si zaručeně koupím legendu Jecka Herera.:) Jinak je to vcelku jedno každá kytka má svoje - a zase svoje +.
bossfic
taky bych bral jacka ale 100 eček je dost rozdil...
vigosek
Ja je dam a zkusim, ale "palky ze se pod tim lamou vetve" maji mit i ostatni a pisi vynos 125g na kytku... Pokud koupim, tak pro me bude 10 semen moc, tak je tu pomerne levne nabidnu nebo vymenim.
Rives22
sháním NYC Diesel, ale to tu nikdě nikdo nemá, takže to asi stejně skončí tak že si budu muset semena objednat :-(
Dádík
Ahoj nemněl by někdo řízky Jecka Herera nebo semínka mohu vyměnit za chronica, jak semínka, tak řízečky.díky za info
Dádík
To chápu, klidně zaplatím pokud jde o tento model, ale chci mít jistotu, že je to tahle odrůda o jiné zájem nemám. proto jsem nabídl možnou výměnu.. najde se někdo kdo se podělí o něco svého?
Hlava
...tak trochu od zacatku , Jack Herer je konopnej aktivista , kterej treba napsal knizku The Emperor Wears No Clothes kde jaksi vysvetluje/poukazuje na vseobecne pouzivani konopí pro různe ucely v dobe kdy nebylo PVC , Silon , a jine umelohmotne sracky ...

Ve skutecnosti tu kytku vyslechtil Ben Dronkers tady na fotce s Ed Rosenthal ten uz ma taky svoji kytku u sensiseeds :D

..to ze je tak draha , je proste dano jmenem , stejne jako ta to kytka , podle mych zkusenosti je JH docela divnej kerik ktery zvlastne chutna ale vynos je nic moc veta "tak těžký palky že se pod tím lámou i vjetve." mi vyvolava na tvari usmev :sun: tady sem nasel par fotek na posledni je uz zkracenej kvuli plisni ...

...jestli chcete neco od sensiseeds a neprodelat , kupte si Maple Leaf Indicu dlouholete dobre zkusenosti , vyborny vynos i chut , vhodne i ven , vzhledem k rannosti ...


Jeste Jack Herer

...ješte neco ??

Hlava
Matrixx
Pravidla jsou jednoduchá, zvolte si jeden model, který vám nejvíce přirostl k srdci, nebo je nečím orpavdu vyjímečný....... doufám že se apoň dva lidi shodnou na jednom modelu :D

u mě zatim porád jednoznačný vítěz JACK HE®®E®
Kaspars
Těžko vybrat jen jeden když jich je tolik co k tomu srdci přirostlo...

Tak jeden kterej kouřím opravdu s respektem... Super skunk :wink:
http://grower.cz/forum/image.php?a...14714&size=full
http://grower.cz/forum/image.php?a...13849&size=full
Tayem de Tox
Moje polívčička je Black Domina (Sensi) z pod šestikule sklízená.

Ale vůbec se nebráním případné změně v osobních preferencích..
(např. ten Herrer mě zhuluju jenom jak na něj civím na fotce :D:D)
grosancho
hehee Jack Herrer je doblej :)
faqer
U mna proste Sensi Star.
fire.ent
u mne je to jednoznacne ice!! vyborny kour ze sezony 06/07 bohuzel uz dosel:-)
jednoznačně Jack Herer.:D
Marihouba
tak pro me to je GWS Nebula, tahle kyticka me vzdy dokaze prijemne prekvapit
guerilla
NL :heart: :D
Neville's Haze
síce som ju nepestoval, ale hulivo je to geniálne :love:
len škoda, že ju už Mr. Nice nemá :(
durban poison
luckyBOB
uz od mala orange bud..:)
vzdy kdyz onem slysim vzpomenu si na moje mladi..:) (haha)
emoo
NL
J!mmy
Pro mě WW, mám ji prostě rád !

peace
JAHmaican
citace:
Původní příspěvek od luckyBOB
uz od mala orange bud..:)
vzdy kdyz onem slysim vzpomenu si na moje mladi..:) (haha)


:punk: indoor OB = :love:
mrakoplas
Cinnderela 99
opravdu vynikajici chut
energeticky koureni
http://grower.cz/forum/image.php?at...49564&size=full
Mr. Figaro
citace:
Původní příspěvek od Zax
kdo nekouril C99 jakoby nezil;) takze C 99 je to kralovna:D


svatá pravda ....
i moje favoritka :)
MEDICINEMAN
Mr. Nice Medicine man A.K.A. White Rhino

http://mrnice.nl/dhtml/strains.php?id=29
Ganjaholickz
AK47 je radnej nater(ak47 od ss, ne ta slaboucka 48 nebo jiny corky) a naklada vsem modelum,coz plati pro vsechny serious seeds strainy bez vyjimky takze vlastne na prvnim miste je u me cokoliv od SeriousSeeds ;)


Jacka Herrera taky miluju,ale straslive se lisi pheno od phena ale je to klasika a da se pomerne rychle najit keeper.....

Love Potion (jedno kterej,1, 1.1, 2, 7 ,vsechny sou super) je to opravdu love potion hihi aspon v mym okoli to pri pokurovani u kamaradek ;) byla jedina mozna volba.nevyhoda me prijde trosku problemovejsi rust a kvet strasne zavislej na nekolisani ph,v tom mi prijde trosku jako bb taky kazdej vykyv je hned videt na rostlinach....
Krychle
C99:punk:
Warl0ck
Taky se klanim OBckum..

Chronic nic?
smoke4ever
Santa Maria.. to je moje královna :love:
SmallDudeZombie
Mendocino Madness :injured:
Moje
BUDHA jednoznačně :leaf:
Vseved
Jack Flash :)
Dude
nevim jestli to kolega nezavre, ale me oblibene:
Santa Maria
(Mother's Finest
SweetMendoBog - edit toto neni ma nejpopularnejsi genetika :D:D)
(jsou i vetsi zabijaci, ale tyhle jsem si oblibil :) )
Evildoer
C99
The Pooh
Budha...:D
aenema
planck
[CZ]Neon
BUDHA'S SISTER
WAMParjan
belladona...je afgánská kralovna....poprve a naposled co jsem se skouřil tak že jsem 2 hodiny nebyl schopen zvednout z gauče.....
Košťál
shiva...afgán
Skřeťák v Sudu
PoG :D
Vorel
z toho co sem měl tak určitě nebula^^
kel
hosi nic proti, ale CHRONIK je tridou cislo 1. zakze to znamena ze u me je jedinej model na reperoaru :):)
Mr.MEN
No nemůžu nic říct zatím jsem měl snad jen Mango nemám ještě žádný porovnání. Ale mám rád víc Indiky neš Satývi:)...
teaman
Northern Lights - NL - Polární záře

Každopádně potěší v každém ohledu - vůně, chuť, rozmazlenost nulová(nikdy si nestěžuje), bílá jak čerstvý sníh a učinky...:)mňam
vždycky jsem měl rád bílou vdovu,fakt tyhle bílý modely jsou super a teď mi právě wdovičky finišujuo.
Quilp
Na doma HashPlant, ale do spolecnosti Chronik. Z hashplantu uz byvam mooooc :whip:
Pr45k
:flamer: durban poison :punk:
Shandy
Bubble Gum
melir
Moje oblíbené lahůdky
in:Nebula
out:Early Misty
kamil
už několik let nacházím kvaliltu v Great white shark
apeiron
Ona dlouho nevídaná Lieu Hanh, popřípadě šmrnclá s C99.
farda
tak ja se pridam taky k fanklubu C99, neco s takovouhle vuni .. chuti, to si clovek hnedka jinak pochutna:rasta:
EXODUS
Jack Herrer :punk:
mr.poison
největší nášup je prostě Mazar...pak souhlasim s uvedenou Nebulou,je pravda že pořád dokaže překvapovat...
Mesias
Bohužel nemohu se přiklonit jen k jednomu modelu, ale ze zabijáren, které mají fakt silné Get STONED - je pro mě jasným favoritem BUDHA (řízek od Kozzyho) vypěstované mnou. Hodně lidí posadil na zadek a mě několikrát... A z těch GetHIGH modelů, tak to byla určitě PurePowerPlant pěstovaná jedním týpkem tady z groweru (A fakt, že jsem dvě hodiny mluvil s kýmkoli kdo přišel pod ruku....) A na chuť bylo mnoho a mnoho modelů, ale určitě bych do nebes vyzvednul Amsterodamskou Amnesii Haze! (A Chronik to je taky chuťovka... :-) )
dejaVuCV
Hojda
White Satin - kouril sem i silnejsi, ale tohle je nadhera
speedyam
APOLLO-11 = ulet
Trawa.cz
Krutej je E.T. , neni nejsilnější, ale je to prostě vono, pak mám hodně rád WW a JH
metalsodik
Je otázka co je nej odrůda, tak ta podle mě vlastně není. je to spíše o okamžiku konzumace a taky někdo to bere podle síly druhé podle chuti atd. Má oblíbená byla g13 * diessel , teď jsem dojel Whitte Satin a je to spíš takový průměr, na fotce má sklizeň pod 250W , report a pokusy později, teď se suší
wad
Power Plant - luxusní na out i in, dobrý silný kouř a sqelé high...
Big Shit
JH :wink:
jestedman
na chut Apollo11xMTF - jestli máte někdo matku, nejlépe s tím phenem co se tu potulovalo tak před 2 lety, sem s ní

a na zkouř asi POG, výjmečně NH
V1ck
ice
honzis
u mě je to super skunk,dobej a vynos slušnej.
kozel
Jednoznačne ICE : ))
DEVIATIO
Mno,muj skromnej nazor je,ze tady znam par lidi a vim co pestujou,mno a paklize typci jeli jen jeden model a pak ho tu hodej,no comment...

ja jsem taky neochutnal ani zdaleka pulku tech nejznamejsich modelu ale co muzu rict tak bile modely jsou prehnany ale jakoze stavy se mi libej spis u jinejch...

udelej anketu sem,at si kazdej priklikne hlas k modelu... ale dej tam fakticky monstrozne modelu,ne ze jich tam das deset :-D

i to ze clovek jede jen jeden model znamena ze je dobrej bo by mu ho asi nikdo nedal kdyby nefungoval...


tady mas dalsi napad inspirovano kamikem kozlikem:

->sepsat druhy cos huli a z nich dat TOP1.-)


hele ja mam rad asi tohle:
a taky high durbánka pojznů,vzdycky kdyz jsem ho ochutnal,vsechno okolo se tak nejak rozjasnilo a zbarvilo(asi jako po poradnem absinthu,jen tay stacilo zedva prdiky)tak vsem tem ktere to maj v sobe,neni to je u durbana.-)

gregys
4 deviatko:skělej nápad,každý pěstuje něco jiného a tak 2-3 vzorky takže se tu akorát h budou hádat.
kozel
No ja som pestoval: Northen light, Euforiu, White rhino, Chronic, Spice, Mapla leaf indica , Big bud, Nebula,power plant, Shadu, Shiva, Ak-47, Apollo 11, ICE , Papaya, Nigheria nightmare, Skywalker. A ešte toho niečo bude ale nevspomeniem si už. Čiže som toho pestoval dosť a aj tak je ICE TOP !!
mr.poison
jedině Nebula.tak prostě nakláda furt....
Já jel BB, WW, Isis, Chronic, K2, Kali Mist, Budha, G13*BW.
Nejlepší BB, Kali Mist a Isis (ale Isis nic moc výnos).
BB - skvělej poměr euforie a sedavosti
KM - euforie
Is - sedavka
chuan
pro mě je to jednoznačne WW
vrrn
Mno ja se po letosnim vyletu do Amsterodamu zamilovala velmi silne a to do Jamaican outdooru. Stalo to tam snad 5 euro 1 g, takze clovek to zkupoval po vice g, i je pravda, ze jsem si dala 2 cisty speky, ale ten stavek to byla nadhera. Pure love vibrations:heart: , hodne telesny, ale pritom vubec uzamnovak!:angel:
Taky Acapulco Gold je moje slabost..

Je opravdu tezky vybrat jeden model, ale podle toho jak se mi s nim pracovalo pri pestovani by to bylo urcite Apollo11! Nebo C4?:D
PsYcHo84
ja vam zasvecene reknu tak za 10 let :D zatim nemam odhuleno tolik modelu.. nejvic mi chutnaly dycky ty moje.. mel jsem skunk#1, WW, PoG, Blockhead, G13xBW, PPP... pak nake venky..
nikdy jsem moc nezjistoval z ceho je ktery model nakrizeny, vzdycky jsem zasadil to co jsem sehnal..
kdybych mohl jeste jednou napsat jeziskovi, tak bych chtel C99, C4 a NYCD.
ale znovu zasadit budu moct az v srpnu.. tagze uvidime :)
exkalibur
tak já mám dobrou zkušenost s OB,EB,G13-BW,Papaya,CM..časem jich snad bude víc a víc
Rastafaria
NYC Diesel fakt lahudka


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma