Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 2 3 [4] 5 
Jaká je nejlepší odrůda? Nejpopularnější genetika (model) - Klikni zde pro originální téma
MathiuG
otazka: ked pestujem vonku semeno indooru jedna sa len o obycajny out alebo ma svoje konkretne pomenovanie diks.
Ono
Ahoj MathiuG.

Pokiaľ poznáš názov odrody semienka indooru, bude sa tak volať aj pri outdoore. Je jedno, v akých podmienkach pestuješ, názov genetiky (odrody) je stále rovnaký.
Mr.MEN
MathiuG: Označení indoor nebo outdoor semena znamená třeba nějakou vlastnost rostliny. Pro indoor třeba více indici které méně rostou do výšky ale třeba do šířky. Pro outdoor jsou to více stivi které rostu do výšky a né moc do šířky.

Tak že ne, nemají speciální název. Jedeš prostě out nebo in. A je jedno z jakýma seeds.
citace:
Původní příspěvek od MathiuG
otazka: ked pestujem vonku semeno indooru jedna sa len o obycajny out alebo ma svoje konkretne pomenovanie diks.


:baby:
co to je za dotaz? TY si pořádně zjisti co je to za semena, jak dlouho kvetou a kdy nakvítají pokud chceš pěstovat outdoor...


citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
MathiuG: Označení indoor nebo outdoor semena znamená třeba nějakou vlastnost rostliny. Pro indoor třeba více indici které méně rostou do výšky ale třeba do šířky. Pro outdoor jsou to více stivi které rostu do výšky a né moc do šířky.

Tak že ne, nemají speciální název. Jedeš prostě out nebo in. A je jedno z jakýma seeds.


ale howno :teef:
u outdoor kytek máš větší jistotu že ti dozraje. naopak indoor kytky jsou zvyklé prostě nakvétat při periodě 12/12 což je venku docela pozdě na to aby ještě pak dva měsíce kvetla ;) potom taky indoor kytky jsou většinou citlivější na různý výkyvy teplot a počasí a tak ...

takže jestli máš semínka který posledních 20 generací kvetly jen pod lampou tak to je blbý ... a taky máš semínka který jsou vhodný jak in tak outdoor ;)
Mr.MEN
RespectFlowers : No to je v celku jasné, ale on se snad ptal jestli semena indoor venku se jinak nezívají jako třeba inoutdoor.
A kua je to obyčejný out tak tady ze mě nedělej něco co jsem vůbec nenapsal.
Já jsem napsal že je to jedno z jakýma seeds jede vždycky to bude obyčejný out.
citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
takže jestli máš semínka který posledních 20 generací kvetly jen pod lampou tak to je blbý ... a taky máš semínka který jsou vhodný jak in tak outdoor ;)

A docela by mě zajímalo jestli seeds banky pěstují outdoor semena venku:D. Řekl bych že out semena nebo in semena oboje pochází z rostliny která byla vypěstovaná pod lampou.
Myslíš že budou rok čekat na semena? Jen proto aby byli vypěstovány venku?
Jamal001
Mo jnajoblúbenejší model je Hash Plant ... ;) hash plant 4 ever
mr men - hej sory nemyslel sem to tak :teef: sem se trocha rozjel, znáš to :D myslim že jedou ve velkym i venku a když se do toho pořádně opřeš tak to jde i venku všechno. já doufám že ty semena co se prodávají jako outdoor jsou zvyklé na venkovní prostředí jinak je to na facku. myslim že oppylení se pod lampou často nekoná
MathiuG
a este jedna otazka ked tu prsi davam si ju dnu pod otvorene okno nekedy aj celu noc preto som myslel ze ked som jej tym vlastne spravil dlhsiu noc ci som ju nedostal do kvitu tym ,nevadi ked ju premiestnujem? bo som aj pocul ze je dobre spravit jej podmienky ako na pusti proste sucho sucho sucho
MathiuG
a niekedy ju dam aj pod obycajnu lampicku teda samozrejme iba cez den ked je vonku skaredo uz sa mi to vypomstilo bo som ju uz trosku spalil ale keby som ju dal vissie prospievala by rastlinke?
Anonymer
citace:
Původní příspěvek od MathiuG
a niekedy ju dam aj pod obycajnu lampicku teda samozrejme iba cez den ked je vonku skaredo uz sa mi to vypomstilo bo som ju uz trosku spalil ale keby som ju dal vissie prospievala by rastlinke?


Všetko je vo FAQ ;)
Ono
citace:
Původní příspěvek od MathiuG
a este jedna otazka ked tu prsi davam si ju dnu pod otvorene okno nekedy aj celu noc preto som myslel ze ked som jej tym vlastne spravil dlhsiu noc ci som ju nedostal do kvitu tym ,nevadi ked ju premiestnujem? bo som aj pocul ze je dobre spravit jej podmienky ako na pusti proste sucho sucho sucho


Dážď rastline neprekáža, pokiaľ nie je extrémne silný, že by lámal vetvy, alebo pokiaľ nie je rastlina v neskorom kvete, že by hrozila pleseň. Pokiaľ je rastlina silná a veľká, dážď jej prospeje. S tým suchom treba byť opatrný, pretože nie každá odroda marihuany je primárne z tropickej oblasti, niektoré indiky sú z hornatých a chladnejších oblastí - ako Afghanistan a pod. Treba sa o ňu starať s citom a učiť sa poznávať jej potreby.:)

Pokiaľ premiestňuješ mladú rastlinu pravidelne, môžeš ju priviezť do fázy kvetu, ale iba ak priblížiš svetelnú periodu kvetovej fáze (12 hodín tmy, 12 hodín svetla). Treba s tým narábať opatrne a cielene, pretože ti môže začať predčasne kvitnúť a nič z nej nebudeš mať. Na groweri nájdeš viacero growerov, ktorí rastlinky premiestňujú, ale to hlavne kvôli tomu, že niektoré odrody nestihnú v našich podmienkach dozrieť, preto im navodia kvetovú fázu umelým spôsobom skôr, ako by k nej došlo v prírode.

citace:
Původní příspěvek od MathiuG a niekedy ju dam aj pod obycajnu lampicku teda samozrejme iba cez den ked je vonku skaredo uz sa mi to vypomstilo bo som ju uz trosku spalil ale keby som ju dal vissie prospievala by rastlinke?


Robíš to zbytočne a možno aj v neprospech. Treba si uvedomiť, že aj zamračená obloha poskytuje oveľa väčšie množstvo lumenov, ako poskytne "obyčajná lampička". Musel by si si zadovážiť svetlo, ktoré je určené pre rast rastlín.

P.s.: Daj na Anonymerovu radu a preštuduj grower, pretože onedlho tu zasiahnu MODi kvôli off topicom.:)
Apartman
Lebanese -pohádkový out kouření, vůně, účinek,-škoda, že se nedá sehnat, výnos nahrazen zážitkem
Wikin
hele chtěl bych se zeptata máte někdo skušenosti s pěstováním bílího nosorožce na venek jako řízek?? mě příde že je nosorožec strašně háklivej na všechno.
Mr.MEN
Wikin: Asi myslíš White Rhino to je indica ta je vetšinou trošku háklivá.
palma
Lampa Neville's Haze je skutecne Hooodne trippy.. hehehe First time you'll roll it up and after you can see it :D
párkrát už to tady taky zaznělo... takže vzpomínka na amsterdam :

jednoznačně zatím - amnesia snad 101% sativa :D
Kaňa
s toho mala co som mal tak OB a WW,vecinou hulim a pestim nn,teras zacinam indor a jedu Brainstorm tak se ukaze jestli treba zvucne meno nebo to bude dobry i bes toho.
Styff
citace:
Původní příspěvek od Wikin
hele chtěl bych se zeptata máte někdo skušenosti s pěstováním bílího nosorožce na venek jako řízek?? mě příde že je nosorožec strašně háklivej na všechno.


chlape jel sem RHINA minulej rok na balkone a nejvetsi spokojenost. pece o nej byla, ale zas ne nejaka prehnana...doporucuju
hannz
ume vytezy pog lahudka
nejlepsi hulo co jsem vypestil a co jsem kdy mel byl north light fakt
krasne palicky a ta chut no parada:)
Smoker&Joker
Moje nej byla K2, v holandsku. chuťovka pokouřit..jsem to hulil víc proto, že mi to chutnalo, než abych se zmasil:)
@jdam
nej zmastovadlo(v holandu) amnesia......z meho growu...Jack Herrer :D odjistenej granat
C0mb4t
Chalani White Widow je moj favorit!
ThaRems
orange bud, durban poison,klasika...
Ono
Včera som zmotal malý joint Jacka Herera a musel som sa hanbiť, pretože ma premohol ako nič... Musím sa priznať, že spočiatku som bol z tejto odrody trochu sklamaný (iba čo sa účinkov týka). Ale časom ako dozrel, tak po ňom siaham vždy, keď chcem prežiť veľmi silný stav. Znova musím citovať seedbanku, ktorá JH vystihla asi najviac:

...."The trait common to all Jack Herer phenotypes is a dazzling double-edged potency - a stratospheric cerebral high underpinned by a breathtaking body-buzz with seismic power. Smokers should be prepared to feel the earth shake beneath their feet - which can be a very pleasant feeling when your head is firmly in the clouds."....

...hlava vo vesmíre, ale telo prilepené na stoličke...
jimmy boo
orange buds moje oblíbené
V1k1
ja budu mit ted bublu,ale chtel bych white rusian a AK-47 popripade jack flash
EricCartman
moje best 3
1.místo : Speed Queen - neuvěřitelně energický a silný (teleporty) , dokonalá vůně nedokážu popsat, bohužel nízký výnos ale stojí zato
2. místo :Satori - Dobrý a silný pro každodenní kouření
3. místo :Nebula - Odlišná kytka, zajímavá vůně i chuť, Velice siné ale nedá se každý den.
hakousek
este sem nehulil ale letos mam muj vysnej vzorek bubble gum , na druhym je voodoo, a na tretim miste white rusian, chtel bych sehnat pyl a nakombit si to do jednoho vzoru
mellon1
Jedině White Rino!
kingpinn
white widow je naj aj ked NL
neni odveci
prchy
Power Plant,EL NINO,Jack Herer dobre modylky vsechny odstrel na mars:)
Jay-jay
mazar, orange bud
durexman
Power Plant,SAGE,Belladonna,SSH,NEVILLES HAZE ...... hulil sem toho uz moc ae muze mi to tdy potvrdit vice zkusenych ..... Dobry NH je nejvetsi peklo.... jednou sem mel od kamose z Prahy je to tak 4 roky a musim rict ze tak moc trippy ganju sem uz nikdy nemel.... rarita tento model pokazde prekvapi :)
Ganjjaman
Ice Ice BaBy :)
brkavem
Na chut a na zkur volim urcite orange bud, i kdyz je fakt ze je spousta matrose co sem jeste nemel.
Jinak si myslim jestli se chce clovek poradne zasmat, tak at se zhuli HASHEM uplne jedno z ceho :D
CYBORGSKUNK
TOP 44,Bioskunk,Shark a pecka je jamajska a columbijska ganja co prodavaj v Amstru za 5 ecek 3Gramy!
citace:
Původní příspěvek od CYBORGSKUNK
TOP 44,Bioskunk,Shark a pecka je jamajska a columbijska ganja co prodavaj v Amstru za 5 ecek 3Gramy!

co je to ten bioskunk?jako modely pestovany bio?to je dost obecny.
CYBORGSKUNK
Ne bioskunk jsem kouril loni v Amstru,primo se to tak jmenovalo,byl to model ,kterej si pestoval majitel 1 coffeeku a prodaval ho,nikde jinde jsem o tomto modelu taky neslysel,ale tenhle borec to prodaval pod timto jmenem,pro me jeden z nejlepsich co jsem kdy kouril velmi ciste energicke a dlouhotrvajici high:)
growmaker
top number one je WHITE RUSSIAN..hybrid modelu AK-47 a WHITE WIDOW..šluk..šluk..a out of space...co už kamarádu a známejch jsem tímto modelem poslal do říše snuu :-D
Ka'n'ja
Podle me de dost o to, co komu vyhovuje. Myslim, ze u takovyhle modelu ,co tady pisete, zalezi nejvic na zpusobu pestovani a podminkach. Ten model sam o sobe bude vzdycky dobrej. Jinak me zatim nejvic prekvapilo Blueberry z foliaku, fakt kruta kytka z jeste lepsima ucinkama.
Jebal
Herijuana, K.O. Kush. Opravdu nejsou vhodné pro začátečníky!!
Jeden šluk vám bude stačit na 4-5 hodin.
Už na pohled kytek jde vidět že je to odpal. Prostě pěstujete cukrovou vatu, nádhera. :love: Umě zatím :goldcup:

Ted mám modýlky od Cali Connection, to samí na pohled vražda !!cukr,cukr, cukr. :love:
Sticky
1. Black Velvet- jemná chuť ale v mozku vraždy :D :D
2. White Rhino- vrazda uz od pohled
3. Fenomen- hlavne jak roste :)
skewlers
citace:
Původní příspěvek od CYBORGSKUNK
Ne bioskunk jsem kouril loni v Amstru,primo se to tak jmenovalo,byl to model ,kterej si pestoval majitel 1 coffeeku a prodaval ho,nikde jinde jsem o tomto modelu taky neslysel,ale tenhle borec to prodaval pod timto jmenem,pro me jeden z nejlepsich co jsem kdy kouril velmi ciste energicke a dlouhotrvajici high:)



no tak to tak proste pojmenoval ale znamena to ze je to skunk pestovanej BIO nic jinyho v tom nehledej jenom se to obvykle pise do zavorky a bejva to drazsi logicky
mettatron
herijuana je silna ale prijde mi min vyladeny stav, ne uplne pozitivni, takovy tvrdsi, zpletenejsi
white russian bych bral jako plnejsi, s prijemnym pozitivnejsim mocnym stavem, dost zajimavy.
pro me momentalne uz nejakou dobu nej Sensi hindu kush, co se celkove stavu, prubehu a efektu tyce. co do trvani. mensi navyk na model, tj. funguje porad. mensi nasledna unava. pozitivni, mocny, plny stav.
ganja-steve
New York City Diesel- velký výnos, celkove odolna genetika podle meho nazoru, velmi prijemny stavek:)
Warl0ck
Chronic rulezz!! par jsem toho prosel a tato odruda predvadela kousky:D
hej-rup
Top 44, Black Jack, Durban Poison, Orange bud - genetiky se kterejma nikdy nemůžete šlápnout vedle :o)
bambus
Sativa z Kambodže podobná jako mekong haze po zaštipnutí nebo ucvaknutí listu nebo jakekoliv vetvičky vytéká tmava červená tekutina barva jako červene víno .Velmi transcendentalní model ale kvete velmi dlouho .
growesweden
BlueberrySkunk-Silná poměrně rychle rostoucí bylina s těžkým buketem kávové chuti s mocnými kompaktními palicemi,plná trichomů, až devastujícími účinky.
Kvalitní model,ale na mne již příliš silný stavy. (in door-převážně indica).doba zrání já:75days.Jinak uvedeno 65tuším.
Poměrně jednoduchá na pěstění.
Btw:můj nej je LovePotion nebo vznikající Mendocino Madnes.WWidow,Blueberry,Mazar..Wr,AK-47,Všechno domácí a od zkušeného matkaře je paráda.
krasus
citace:
Původní příspěvek od Warl0ck
Chronic rulezz!! par jsem toho prosel a tato odruda predvadela kousky:D
Tak u me stal chronik za prd dobry výnos kvalita vůně jen to nezhulovalo
kuba
super crystal amnezia haze a z legend.... shiva a masterkush(od profíků)
nejlepší moje domácí byla na 100% blueberya chronic(Foto)
mučačo
cus zahradnici,nemate nekdo zkusenost s nevills haze? Snad se nekdo najde vzhledem k dlouhymu kvetu:) klidne pm
Se7eN
Zatim nejlepsi co sem hulil byl White Russian :) Stav i chut super!
SmallDudeZombie
citace:
Původní příspěvek od acid.hack
Celej BOGSeed: BogBubblegum, Boglegum, BogLiveSaver. Fakt bezva. Only na INDOOR.

[Edited by acid.hack on 20-08-2002 at 06:59 PM]



BOG... Sour Bubble BX3

Da bomb ;) , best shit , wicked stuff :) ....
petis__
Indoor jedu teprve rok a zatím jsem pěstoval jenom Power-Widow (kross WW a Power Plantu) od Greenlabel seeds a maximální spokojenost. Zkouř výborný, po týdenním flushingu vůbec neškrábala a pod 70w sodou jsem dostal 13g z 1 kytky a nepozoroval jsem u ni téměř žádný dojezd. Teď mi dokvétá Speciál Queen od Royal queen seeds a vypadá že to bude taky fajn model. Velké kompaktní paldy, hodně pryskyřice a intenzivní vůně – pod 150w HPS. Na další kolo bude Ed Rosenthal. Co tak čtu příspěvky tak určitě vyzkouším Blueberry, white shark a Dueta mata.
auroraindika
jako indorový model mam rád exile,heavi duti fruit,orange bud,speed queen, ....a venkovní durban,pasion,pamír gold....
1.Deimos
2.Northern Light
3.Black Widow

Relax pohodička, někdy odpal :-D
Bárt
citace:
Původní příspěvek od esite
Poradite niekto dobru genetiku a seedbanku na prvy grow pod 400w HPS ? Ide mi hlavne o stabilnu genetiku, odolnost a samozrejme vysoky vynos :) DAKUJEM

Doporučuji Super Skunk od Sensi seeds. Velmi jednoduchý na pěstování a ideální pro začátečníky.
Mr.Koumak
doporučil by někdo dobry model na SOG dik....
Ono
Mr.Koumak - skús Super Silver Haze.;)
co si myslite o seed bankach barneys farm a bulldog? jo a taky o grow shop seeds? dekuji
¨
ama
Něco pro fajšeka 1 Atomical Haze , 2 White Rhino , 3 Cheese
Parnass
Jack Herrer,White Widow,Orange Bud.
sneck05
co rikate na:
Passion #1
Frisian Dew
Shaman
....

Passion me dost zklamal pom aly najezd,slaba zhulenost,jak kdyby jen v ocich,osotatni jsem nemel,vybornej byl hollans hope mega zhulenost...
Ta statistika je od pár lidí zde ,ale tisíce jiných lidí může mít jiný názor.
Třeba zde vypsaný vybraný out jsem osobně testoval pouze white widow a nijak mě nenadchl a ostatní odrůdy vůbec neznám .To není tím že bych je třeba nechtěl nebo měl k nim nějaký odpor ale prostě mám jiné druhy a myslím si stejně kvalitní.

Naopak zde z indoru pořadí:2,4,6, jsou velmi chutné a suprové odrůdy co valí venku jedna radost.
Deiv5
Mate nekdo zkusenosti s objednavanim seminke z aukra?Maj jich tam docela dost za dost dobre ceny.Ale aby z toho nevyrost nejakej heges.
Je to odrůda, která není pěstovaná pod lampou a je hnojená jen přírodně, takže venkovní bio (chem free) model, nebo hašiš...:leaf: :bong:
Toť můj názor...:)
gaMo
OB je vazne pohodova odroda, stav po nom je ukecany, prijemny a cloveku neprekaza a nemusi sa bat ze pri socialnej interakcii bude v lepsom pripade nezmyslne zvatlat s ocami zombika. Na druhu stranu, pri konzumacii s alkoholom sa mi stalo, ze sme nevedeli ktora bije a nadruhy den sme sa museli vsedci stretnut a pripomenut si co sa vcera dialo :D Mimochodom ja by som doporucil aj NYCD z Viedne, osobne si myslim, ze stavy este lepsie ako OB...
ak2249
ted bych se hlásil k SATORI :-D
Casey Jones avubec věci kolem ECSD jsou umě na vrcholu všeho cose ganji týče.
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od kerber-cut
Casey Jones avubec věci kolem ECSD jsou umě na vrcholu všeho cose ganji týče.


no tak to rad slysim - ted selektuji casey jones x G13 , tak jsem zvedavy jak to dopadne :)
NORM
citace:
Původní příspěvek od kerber-cut
Casey Jones avubec věci kolem ECSD jsou umě na vrcholu všeho cose ganji týče.

no tak to bych rozhodně netvrdil.. už jsi někdy zkoušel takovou Neville's Haze a další haze?? s tím se nemůže CJ rovnat.. ale ne druhou stranu je to příjemný hybryd pro ty, kterým se nechce čekat 16-20 týdnů na pořádnou haze a přitom z caseyho sklízet v pozdním květu banány:)
A jak píše sám Nevill, Jack Herrer = SSH = Diesel
citace:
Původní příspěvek od NORM

no tak to bych rozhodně netvrdil.. už jsi někdy zkoušel takovou Neville's Haze a další haze?? s tím se nemůže CJ rovnat.. ale ne druhou stranu je to příjemný hybryd pro ty, kterým se nechce čekat 16-20 týdnů na pořádnou haze a přitom z caseyho sklízet v pozdním květu banány:)
A jak píše sám Nevill, Jack Herrer = SSH = Diesel



ne Neville's Haze jsem neskoušel ale čitou Haze,SSH,SH,ano a nejsou špatný to né,jen mám radši tu CITRONÁDU v ustech ta chut je báječná stím se máloco muže rovnat prostě ECSD umě vede na plný čáře,no ty banánky jsou zanedbatelný a uplně neškodný oběví sejích pár nakonci a ani se neotevřou,JH a SSH némá ECSD nic společnýho to uš zavání diletantstvím...
NORM
No tak SSH, SH jsou jen 50% haze.. Nevim teda jakou haze jsi mel, ale nevilla si urcite nekde sezen, opravdu to stoji zato. Ja osobne vicekrat kouril jen CJ a bylo to prijemne pokoureni, ECSD tady v cechach asi tezko sezenu, tak me zajima kde si mel tu prilezitost se s nim setkat? Jinak nevillovi vyroky rozebirat nebudu, on sam nejlepe vi jak to je a nikomu to nutit nechci..
no v čechách je ECSD v uzavřený komuně, jinak jetu i SD ibl která je do značný míry identická s ECSD pak East Coast Sour Diesel x San Fernando Valley OG Kush-Backcross 1 a nakonec Casey Jones,Jinak tady v čechách toho z kontinentu je asi ta nejvíc co vím,no a jak říkám mě aš tolik ta hejz neoslovila.
NORM
SD IBL akorát budu dávat klíčit, spolu s SSSDHxSD IBL, Amnesia x ECSDv.3, OGCHEM, White Fire a další sativa, haze, indika dobrůtky.. Casey Jones máš předpokládám Peripethy cut a nebo jiný přímo od Head seeds? CJ momentálně nemám, ale mám semena Dazy Jones od Devil Harvest, což je CJ x Chemdog, tak sem zvědaví co z toho bude.. jen mám docela starost z hermáčů.. Ale místnost mám vyladěnou a nijak je nestresuji, tak snad to bude dobré, ale pár sterilních banánků se tam určitě najde:)
no hlavně pozor na světlo mimo periodu na to je citlivá hlavně CJ,jo správně CJ mám od Grat3fulh3ad.ato SD uš delší dobu není skladem a REZ je někde v nenávratnu,kdes ho splašil...
NORM
jsou to F2 SD IBL od esbeho(Zen seeds), jsou dělané z vydání 2006, v kterém se nalezl i Riri cut.. http://en.seedfinder.eu/strain-info...iesel/Zenseeds/ a esbe v něm nalezl svůj Dansk cut, který je údajně hodně podobný Ririmu..
Úniky světla nikde nemám, celá místnost je bez oken a kompletně utěsněná, na to si dávám velký pozor.. stress-free enviroment:)
Grazzl
zdravím máte někdo zkušenosti s tímhle modelem
http://www.cannabis-seeds-bank.co.u.../prod_4276.html
díky
NORM
citace:
Původní příspěvek od Grazzl
zdravím máte někdo zkušenosti s tímhle modelem
http://www.cannabis-seeds-bank.co.u.../prod_4276.html
díky

osobně ne, ale je to fotka z https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=219268
tommyswels
co jsem v poslední době kouřil tak co bylo asi nejlepší tak je Agent orange ten je asi nej co se tyce vsech veci je Agent orange opravdu excelentní - vynos je docela dobrej , chut je primo excelentni a vune uplny pomeranc s ruznymi exot. podtony a high super energetické a dost silné opravdu doporučuji jesli chcete zkusit něco exclusive , jako asi dalsí super model bych volil mk - ultra od th seeds které dela opravdu ve vsech podmínkách tvrdé ,smradlavé a dobre chutnající palice jako nedá se to srovnat s AO pac ten je opravdu na chut top ale jako strukturově sisky moc super , akorat kdo nemá rad moc hardcore stavy tak moc nedoporucuju , nerekl bych ze je to nejak moc stoned , je to neco mezi energickým pohulením a stoned ale dosti zmaštující a hodící se spíše třeba na různé výtažky atd .. :-) Dále můžu doporučit Double dutch od magus ted od serious který je po vsech stránkách super, má výborný výnos a oproti třeba critical mass ktery sice dela silene sutry ale to high u neho neni pro mě uplne ok tak double má o neco menší ale za to ten stav a chut je jinde .
ewolve
moje pesty byli skunk/friesen/aurora..musim uznat ze aurora je muj favorit :D chutove vinikajici po rozjedi z bonga no bylo to dobre mliko kamos po 1 prdu uz nechtel..:D jinak sem jel pod 250w ted v zari zacnu znova tak snad se zmnuzu na thred..:) at vsem roste peaceee
Ak-47 - luxus :))) silný,až zdrcující
Royal dwarf -malý výnos,řídší pálky,stávek luxusní high (hodně levný AF, ale pro mě unikátní :) byl to můj 1. indoor pod CFL a tak luxusní stávky sem neměl nikdy :) bylo to přizpůsobivý, co si chtěl to si měl :D ... jestli mě někdo chápete
White russian - silný psychický účinek,v hlavě guláš..
@jdam
Power Plant a to bez kecu,to power tam nema z prdele
MadHorseFucker
HashPlant,AK47,DutchCheese... Kazdej strain ma neco do sebe.
Zdenda89
Mohu jen pro outdoor...
Mountain jam = jel jsem jeden rok s Jackem herrerem, a prislo mi, ze se mu nemohl vubec rovnat, asi spatny rezy...
NYC Diesel= no comment :-)
Ice = nejlepší out, co jsem kdy vypěstoval...

Ted teda jedu in Sage, Marleys collie a C99 ...tak to budou taky dobrý palbičky
Grazzl
Za sebe bych všem doporučil tutankhamon nejtvrdší a nejovocnější model s kterým sem měl tu čest se setkat jinak klasiku AK 47 jak už píše člen o pár příspěvků výše zdrcující účinek za zmínku taky stojí Ed rosenthal super bud
dalick
No těžko říct takhle z hlavy :D a samozřejmně záleží na spoustě podmínkách ........tim myslim třeba oblíbenej DP bude jinej když ho budete pěstovat na poli bez hnojiv atd....a něco jinýho je když ho prdnete do květníčku hnojíte a pustíte na něj 5stovku světlo :D :D
Ale jinak sám musim říct že sem ještě neměl travku ktrá by mi udělala dobře ale vždycky sem měl strašně odporný stavy po kterejch sem se modlil aby už přestaly neskutečný závratě , nechuť k jídlu , naprostá nemožnost se pohnout nebo dokonce něco říct a pak dojezd po kterým sem otupělej ještě 3 hodiny potom :( :( :( snad narazím časem na něco co mi bude vyhovovat a nebudu se to bát kouřit :D
Hlava
citace:
Původní příspěvek od dalick
myslim třeba oblíbenej DP bude jinej
jo myslíš model Deep Purple , jo ??
scunk
Osobně doporučuju Cream47 a Big Foot. Vůně, chuť, výnos a stav na špičkové úrovni.
dalick
citace:
Původní příspěvek od Hlava
jo myslíš model Deep Purple , jo ??

Nene , bavili jsme se o Durban Poison.....
dalick
citace:
Původní příspěvek od dalick

Nene , myslel jsem Durban Poison.....
VFR
citace:
Původní příspěvek od dalick

Nene , bavili jsme se o Durban Poison.....


tak tomu nerozumet :), ale to je asi fuck.

Pokud ti to nedela dobre, tak se na to vyprdni - ALE klidne pestuj, nebudes jedinej :)


A abych tu nesiril OT, tak ja se priklanim k AK 47 - zatim :D
dalick
Kdyť to píšu že se snažim najít něco co by bylo snesitelnýho ( je-li to možný) , a s pěstováním rozhodně seknout nehodlám , to mě baví totiž mnohem víc než samotný pokouřeníčko :D :D :D
iabek
Musím říct, že letošní léto mě dostalo L.S.D. od barneys farm, měl jsem 4 kousky spolu s jedním big bud xxl pod 250. Big bud byl (přes svojí dobrou chuť, vůni a na indiku energický high) poměrně tuctová tráva. Ať už je pověst barneys farm jaká chce, L.S.D. můžu jednoznačně doporučit, rozhodně nic pro občasné huliče, pár kámošů poslal na gauč do konce večera.
Chutná decentně zemito-sladce, sušina je cítit jak čert, musel jsem ho skladovat ve vodácký konvi. Po odpálení voní spíš sladce, neagresivně ale stejně někdo přijde a bude chtít taky pohulit :-D.
Stav je precizní záležitost, ale na večerní pokouření k internetu to moc není, lepší je se zmastit s lidma někde venku v přírodně a užívat si to tam :-).

A další dobré modely? Tak mnohokrát zmiňované OB, PP, Blueberry, AK47 jsou klasa, na vánoce budu sklízet Mazara tak uvídíme :-)). Ale loni mě vážne mile překvapila Khola z venku, brzo dozrála, docela silná, fajn high pro všední den...
UncleBatman
to tu vážně nikdo nezmínil Ed Rosenthal Super Bud? :) Je to tak jedinečné aroma, které jsem nikdy u ničeho nezažil (velmi lehce se blížil Critical+). High je opět naprosto specifické a tolik jiné než ostatní modely. Spustí v hlavě vlnu čistého vnímání, myšlenky do sebe zapadají a kreativita je na maximální úrovni. Žádná jiná genetika mi neumožnila až 4 hodiny mluvit a mluvit a přemýšlet s takovým zápalem a smyslem. Samozřejmě ničeho se nesmí přehánět, potom pochopitelně přichází stav, kdy pohnout rukou dělá problém :)) .. ERSB top !
LuckyBoy
tak asi nejsilnejsi,co sem kdy hulil byla Nebula z Holandu, jeden green aaa neskutecnej trip :P ... ale je to uz par let...ted asi Jack Herrer, Blueberry, White Widow a AK-47 (už dozrává;))
fisHunter
Modelu co jsem neskusil je mnoho ale steho mala me nejvic zaujala BLUEBERRY a WHITE RUSSIAN modelky to jsou opravdu elitni..


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma