Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 79 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Sensi Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Sensi Seeds > Jack Herer

Jack Herer

Sensi Seeds [objednat semena]
ikona  Skunk #1 X Northern Lights #5 X Haze

Fenotyp: Sativa/Indika Mix (Převážně Sativa)
Hodnocení: 0.00/10
310px
Oficiální popis:

Smetana sklizně a možná nejkrásnější tráva, se kterou jste se kdy mohli setkat; nejvíce oceňovaná varianta (model) v historii sklizňových festivalů. Do současné doby získala devět ocenění a neustále přibývají další. To by jistě byl úplný vrchol pro ostatní varianty konopí, ale Jack Herer jde ještě dál a svoji pověst si buduje především tím, že je distribuován na předpis v lékárnách a je uznáván a zařazen do třídy léčivého konopí.

Jedna z nejlepších variant Sensi Seeds je pojmenována na počest Jacka Herera, autora "The Emperor Wears No Clothes" (Spiknutí proti konopí
aneb Císař nemá šaty). Díky neúnavnému aktivismu a hlavně jeho přelomové knize, patří Jacku Hereru velké poděkování, že světu připomněl konopí ve všech jeho formách. Navždy lidstvu jeho kniha zůstane jako cenný zdroj informací a můžeme tak literárně zachránit planetu s pomocí konopí!

Vznešená směs tropického Sativa "high" s ohromnou produkcí krystalků číní Jacka Herera něčím, co musíte mít a vyzkoušet, abyste skutečně uvěřili. Na vrcholku jsou paličky tak hustě pokryty trichomy, že vypadají jakoby byli posypány práškovým cukrem nebo jako třpytící se malinký kapičky rosy. Takto jsou pokryty jak hlavní, tak vedlejší lístky a dokonce i stopky a stonek.

Rostlinky ze semínek vykazují uspokojivé odchylky, které jsou způsobeny Jackovým složitým pozadím a velice úzkou rovnováhou mezi Sativou a Indikou. Jsou patrny různé kombinace zesílených vlastností z obou rodin, což umožňuje pěstiteli zvolit si mateřské rostlinky, které vyhovují právě jeho pořadavkům a chuti.

Tři z celkem čtyř hlavních Jackových genotypů jsou převažně Sativy, zatímco čtvrtý se přiklání spíše ke vzoru Indika - rychle roste, má relativně kompaktní paličky, které jsou obklopeny hustou a rozšiřující se strukturou zajišťují výnosnou sklizeň. Jackovy Sativa genotypy mohou vyprodukovat dobrý poměr výnosu na metr i na rostlinku, pokud jsou pěstovány odborně, nicméně je velice vzácné, aby se tyto sklizně prodávali komerčně. Většina pěstitelů bude při pohledu na svoje zrající, šťavnaté a extra velké trychomy váhat s prodejem byť jen jedné paličky. A tak je většinou možné na skutečně dobrého Jacka Herera narazit jen u úzkém kruhu přátel - příklad věci, kterou si za peníze koupit nemůžete.

Vlastnost společná pro všechny Jackovi genotypy je oslňující, dvakrát "broušená" síla - povznášející (stratosférické) duševní "high" [stratospheric cerebral high] opřené o dechberoucí tělesné "bzučení" [body-buzz] se sílou zemětřesení. Jackovi "příznivci v dýmu" by se měli připravit na pocit, jak se jim země třese pod nohama - což může být velice potěšující pocit, když je vaše mysl pevně v oblacích.

Určen pro indoor a klonování

Květ: 50-60 dnů
Výška: 150-180 cm
Výnos: až 125 g