Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování - Klikni zde pro originální téma
dyzy
Můj jeden opravdu povedenej zhuleneckej zážitek se stal minulej rok,měl jsem v létě celkem krušný období s mladou a měl jsem za ní jet něco si vyříkat,mladá bydlela ve vesnici asi 30 min. busem ode mě,byl jsem připravenej si pomalu vyjít o hoďku dřív na bus a mile ji překvapit,jenže znáte to vycházím si a zvoní telefon kámoš mi volá že má pro mě překvápko že dáme za 15 min. srázek u něho,tak říkám no co už uvidím co má přichystanýho.Problém dojdu k němu a najednou vydím na stole ležet 2 špeky a u nich cedulku jack herrer,kámoš s úsměvem říká ber ho a valíme na balkón něco mi říkalo ať to neďelám že to špatně dopane,ale já blb sem si řekl umm jak herrer dám si jen pár šluků.Pak už si jen pamatuju že sem dal pár šluků a sedím v křesle absolutně odpoutanej od těla a nevnímám čas,jenže zase ten mobil zvednu ho mrknu kdo to a mladá.Smysli mi vypověděli nevěděl jsem absolutně kolik je hodin a nemohl sem ji říct že nedojedu když sem to slíbil,tak si říkám vymyslím nějakou dobrou výmluvu.Zvednu telefon a začnu jí říkat že jsem chtěl stihnout ten autobus v 16:30,ale že mi ujel skoro před nosem a že se omlouvám že už dneska nedojedu že to necháme na zítra,ona smutně no tak zítra.Přijdu zpátky na balkón s dobrým pocitem že jsem to zase všechno podchytil,ale najednou zas ten telefon a zase ona?Zvednu to a ptám se co se děje?? a ona mám jen 1 otázku v kolik si chtěl jet? a já říkám no 16:30 a ona jo a ujelo ti to skoro před nosem? říkám že sem jí to říkal před chvílí,poslední věta tohoto rozhovoru,byla škoda že je 16:20... zbytek už si domyslete sami,každopádně od té doby pokaždé když zahulím nějakej silnej model tak se koukám na hodinky. Peace!
Spronty
Taky mám jeden zajímavej zážitek, bylo to nějak koncem léta, v ten den bylo zrovna neobyčejný teplo, i v noci.. takže v mikině pěkně, pohoda. Byli jsme s kamarádem venku večer, byla už tma a scháněli jsme nějaký to zhůlo. Potkali jsme týpka kterej zrovna vypěstoval něco extra (v té době jsem se ještě nevyznal v názvech takže nevim co to bylo :( ) dal nam géčko za 250kč. Vonělo to tak nádherně, drsně, silně. Šli jsme k místnímu kostelu kde je uplně nádherně, nikdo tam nechodí, jsou tam stromy, prostě luxus :D. Smotli jsme teda takový normální brčánko pro dva lidi. Kamarád to zapálil a už jsme jeli, dal si 2 prásky a řekl že má žízeň, že dojde něco koupit do večerky (asi 30m od nás). Tak teda šel a já tam byl opřený o zeď s brčkem v ruce a hulil jsem a strašně jsem si to užíval, na mobilu puštěná hudba, prostě pohoda :D. Asi po 10min došel kámoš a já už byl trochu mimo a začal mi nadávat že sem hulil :D:D a nepřestal jsem, pokračovali jsme až do konce a pak si sedli před dveře kostela, na takový schůdky betonový. Po cca 10min jsme byli oba už uplně mimo, ale furt jsme byli schopný se bavit a tak. Pořád jsem se smál až mě rozbolelo břicho, nemohl jsem hnout nohama, jakoby mi je někdo vypnul. Po dalších 5min se zas zaply :D protože už mi bylo fakt špatně a šel jsem ke stromu že budu zvracet, ale nic :). Byli jsme tak zhulený že nás to místo tam už začalo srát tak jsme šli k němu domů kde byl menší privátek :). Cestou k němu se mi chtělo zase zvracet ale zas nic, už jsem i udělal takový ten zvuk a nahnul se, jak když chcete blejt prostě :D ale nic ze mě nevypadlo, divný. Už jsme byli skoro u něj a najednou za náma někdo šel a kamarád začal mít schízy že na nás něco volá a že začíná zrychlovat. Tak jsme začli hrozně rychle utíkat až k němu domů :D. Sedli jsme si k ostatním, ale asi tak jen na 5min a pak jsem musel štouchnout do kámoše že budu blejt. Šli jsme k němu do pokoje, otevřel mi okno a já se z něj vyklonil, nadechl jsem se čerstvýho vzduchu a začal jsem strašně blejt :D. Stál jsem tam celou dobu, k ostatním jsem se už nevrátil, pořád jsem zvracel. Připadalo mi to jako bych tam stál už tak 8hod a pak na mě kámoš, že tam už sem vykloněnej 10min a to bylo pro mě peklo, umíral jsem :D. Řekl mi ať se napiju vody kterou mi donesl a já si řekl že když se napiju tak se určitě pobliju ale on mi to prostě vnutil. Musel jsem mít celou dobu zavřený oči, protože když jsem je otevřel, hlava se mi taaak motala a okamžitě bych začal blejt. Po chvilce to bylo už trošku lepší, udělal jsem tedy krok ke stolu kde bylo pití. Napil jsem se a hned jsem se zas naklonil z okna a blil jsem. Poděkoval jsem tedy kámošovi :D. Pořád se mě ptal jestli můžu mluvit a já že "jo ale nejde to" nebo něco takovýho :D. Pak zas odešel na chvíli a já jsem šel do postele co byla hned vedle (přemísťoval jsem se tam asi 10min :D ). Seděl jsem tam opřenej o zeď a koukal jsem před sebe a měl jsem asi každejch 10min hrozně velký tiky, jakobych se něčeho lekal :D. Pak jsem si lehl a usnul jsem, to bylo asi tak v 1 ráno. V 5:30 mě kámoš probudil ať jdu domů, tak jsem vstal a šel domů, úplně v pohodě, jakoby se nic nestalo :D
...
wel-bloud
Tak to vítej mezi osvícené :)
...
kayaman_slovak
ja som sa nedavno bol zhulit do lesa s kamosmi a po ceste naspat sme stretli chlpatych a oni ze co pani mame niake doborty? kamarad hned pohotovo zareagoval ze co tym mysli a policajt sa odvolal na alcohol ci uz sme ho vypili ale ja som mal strasnu paranoju ze vsetko vedia a hraju formu tak som sa tvaril straaaasne vyplasene a ten policajt zrazu na mna pozrel a ze vam co sa stalo? a ja uplne vyplasene ze mne? preco a on ze s usami :D :D :D (nosim tunnely) zrazu mi odlahlo a povedal som ze to som roztahoval a policajt ze bez teda roztahovaat a mna v duchu napadlo ze idem roztahovat ale vodne a v duchu som sa smial! vtedy som to trochu prehnal a chvilu na to som mal v podniku taku paranoju ze som nevladal povedat ani pol slova sotva som zaplatil kofolu co mi objednali kamradi!!!
prashiwa
nejhorsi zazitek po huleni je kdyz zjistite ze uz zadne dalsi nemate....
aejk
prashiwa
:-D
Sirka
Už je to dýl, bylo to tak půl roku co jsem začal hulit, možná ještě méně, no a přišel jsem domů zhulenej jak blázen, sednul k bedně a zničeho nic se mi prostředí obývacího pokoje přemněnilo na prostředí hobitího příbytku s roztopeným krbem místo TV, v tomhle přeludu jsem byl pár vteřin 10-15, ale stálo to za to :D.
prashiwa
to sirka:a nevidel si tesne predtim trilogiji pana prstenu ?a k totmu hromadu travy?
Pflusik
citace:
Původní příspěvek od Sirka
Už je to dýl, bylo to tak půl roku co jsem začal hulit, možná ještě méně, no a přišel jsem domů zhulenej jak blázen, sednul k bedně a zničeho nic se mi prostředí obývacího pokoje přemněnilo na prostředí hobitího příbytku s roztopeným krbem místo TV, v tomhle přeludu jsem byl pár vteřin 10-15, ale stálo to za to :D.


Podobný věci se mi stávali běžně hehe, sedíš u rybníka a najednou seš na pláži u moře a tak podobně...
prashiwa
tak to nevim hosi co si davate rano do kavy:)
Tak můj zážitek nani až tak brutální, ale moc vtipný :-D. S kámošem jsme si dal v parku 2 brka a že půjdeme domů. Po cestě jsme narazili na třešeň. Tak jsme tam vylezli a začali papat třešničky. Po chvíli jsme začali spívt, když choděj kluci s klukama, holky s holkama a podobný blbosti a strašně jsme přitom skákaly. Najednou sliším křup a pod kámošem prdla větev a přistál přímo na koule na jinou větev. Měsíc měl fialový koule a blbě se mu chcalo :-D
prashiwa
tak to je opravdu brutalni zazitek
85X7-4320-A37
Nechtěl bych.. :)
pajo
Můj "nejbrutálnější" zážitek byl zároveň i jeden z prvních. Začalo to tak že jsem ještě jako nehulič vypěstoval venku kytku (shodou okolností se ke mě dostalo semínko White Whidow) a jelikož byl letos docela vydařený rok, tak mi i tenhle indoorový model stihl jakžtakž dozrát. Po tom co jsem kytku sklidil jsem chtěl samozřejmě otestovat co jsem to vlastně vypěstoval, jenže mě vůbec nenapadlo, že to bude takový zabiják... a v té nevědomosti sem ubalil obrovské brko (cca. 1,3g čistýho). Tohle brko mi leželo na kolejích docela dost dlouho, protože jsem nemohl najít nikoho, kdo by to semnou vyhulil. Až jsme se jednou domluvili s kámošema a ve čtyřeh ho zhulili na bálkoně, po posledním prásku jeden z kamarádu pronesl "Zabili jsme jednorožce". Co následovalo potom není třeba popisovat... všichni se zkouřili úplně na hadry, ale právě to "brutální" na tom zážitku mělo teprve přijít. Když jsem zkouřenej na hadry stál u okna na kolejním pokoji, začly mi nějak "dřevěnět" nohy. Jakožto nezkušený jsem si radši sedl na postel, ale to bylo to nejhorši (nebo nejlepší?) co jsem v tu chvíli mohl udělat, protože jsem hrozně "zafáral", ale to tak hodně, že jsem prakticky na cirka 10 minut nereagoval vůbec na nic, když to viděli kamarádi dostali samožřejmě strach a začali mě křísit, protože jsem nereagoval na slova ani na mokrý ručník na ksichtě jednoho z nich napadlo dát mi facku, prý jsem ani nemrk a to mi dal docela ránu, po tomhle začali už přemýšlet jestli nemaj radši zavolat záchranku, naštěstí než ji stihli zavolat jsem se z tohohle mega-záseku probral. Těch desetminut bylo fakt hodně zvláštních o všem co se dělo vím, akorát jsem byl jakoby jen pozorovatel, čas v tu dobu neexistoval (žádná minulost ani budouctnost existovala jen přítomnost) a nedokázal jsem na nic myslet, možná to bude znít jako klišé ale v ten moment jsem nějak pochopil absolutno,universum... každý tomu říká jinak. Další dva dny jsem z toho byl dost vykolejený realita se nezdála být taková pevná jako předtím, připadal jsem si spíš jako bych tady byl jen na "návštěvě", zvláštní taky bylo, že stav při tom záseku se mi zdál hodně povědomý, jako bych ho už dřív znal, takové "permanentní Déja vu".

Od té doby si skoro nikdy zhulený prvních pár minut radši nesedám, abych zase neděsil lidi kolem :D prej ten pohled na mě byl hodně děsivej zelený ksicht obrovský pytle pod očima...
Specs26
To Pajo: Hej člověče, stím Déja vu máš pravdu když sem otom teď začal premyslet dostal sem pocit ze sem vtehle ''náladě'' už někdy byl...A to mam zasebou fajku, Jacka, a Amnesia haze. A mám co delat abych psal spisovne :D. Zvláštní no... marihuana je nějak tajne spojena snáma.

Jinak k tématu: Nedávno sme s kamikama zahulily u nás doma... Znovu moje Amnesia v akci.. vsech 5 kamiku bylo na pařez! :DJedinej já sem usnul prej celou hodinu sem spal. Mel sem hodne realnej sen x), najednou sem se probral a vyprskl tu horkou cokoladu co sem si objednal vedle v obchode, rekl: kur** co to mam za hadry na sobe? (myslim ze to byl muj bilej set :D) venku 5cm snehu a asi tak minus 10. A ja na sobe tohle obleceni lehke, sundam si brejle proti slunku :).. Rozhlédnu se a nikdo v okoli jen poměrně známa zasnezená krajina... Pak si rikam toje jen sen, dal sem si facku a najednou sem se probral... **** Zase na stejném mistě -.- ... Tohle už mě dostalo :smoker: vic si nepamatuju pak sem se probral doopravdy uz :D Hned sem to pelasil do koupelny si umyt ksicht...Mel sem fakt haluz :D a to sem byl jeste na sra***... ;)
:winner:
Dvoj sen vlastně. :D něco podobného někdo? :smoker:
ribo
Specs26: Niečo podobné som zažil, ale bez trávy. Prebral som sa v noci a zdalo sa mi všetko také "pokrútené", zrazu som sa prebral znovu, všetko v pohode a v tú chvíľu mi izbou prebehla žirafa...WTF?! Prebral som sa znovu, s obavami, či je to realita, našťastie už bola.
EDA45
New Zealand..Po celonoční pařbě ráno vytáh maorskej týpek brko a jestli prej se na to cejtíme,tedy já a jeden muj maorskej kámoš..Moc sme nechápali,proč by sme se jako neměli cejtit,sedli sme ke stolu na zahradě a on to odpálil..Dvakrát sem potáhnul a pak už nic nevim..Asi po třech hodinách totální anestezie sem se probral na zemi,s následky,které k totální anestezii patří,pokud na ni nejdete na lačno a vyprázdněni..Byl sem totálně mimo,neschopnej si uvědomit kde jsem a kudy se dostat na barák za českýma kámošema,spolubydlícíma,ačkoli jak se pozděj ukázalo,to místo bylo jen asi 500m od našeho bydlení...Týpek,kterej to brko celý zhulil seděl u stolu,nic mu nebylo,sed do auta,mě i v tom žalostným stavu mýho oblečení i těla a duše naložil a odvezl na barák..Tam se mnou ještě kluci měli do večera celkem dost práce,mlel sem kraviny,povídal si sám se sebou,s věcmi okolo sebe,úplně mimo..,a taky mě hodily pod sprchu a řádně umyli,bylo to fakt potřeba..Pak sem prospal noc a skoro celej den..
S klukama sme se pak shodli na tom,že v tom brčku s největší pravděpodobností byl přisypanej nějakej opiát..,protože jinak ta jejich ganja byla vždy vysmátá,energická pohodovka
prashiwa
kamaradovi se stala husta vec ze mnel v koupelne led panel blue a red diody a stravil v tom prostoru par minut a kdzy se podival nahodou na sve cerne zilly a tepny tak propadl hzsteriji a zacalo se mu delat strasne nevolno jak to videl s tm ye to musi bzt urcite otrava krve.skoro si zavolal do nemocnice
s tim ze ma cerne nabjehle zilly.pak vylezl na normalni svelo a rika ..aha to bzlo tim led panelem a men uz zacinalo bzt nevolno s otho jak mam nepruchozi zily,,,,sem se smal a dal sem mu do ruky 3d bryle s yabarvenymi skly do cervena a zelena ..rikam skus to priste s temi brylemi treab to bude lepsi.
vencias
2 moje nejbrutálnější zážitky. S kamarádem doma vyžahli litr krabicáka a jelikož nám to nic neudělalo, vyrazili jsme na náměstí pro další chlast (cca 15 minut pěšky) cestou jsme potkali týpka který na nás z dálky mával flaškou od matonky v které měl mlíko. Vypili jsme každý asi decku a pokračovali na náměstí. tam jsme potkali další 2 lidi, s kterýma jsme chvíli kecali a pak nás pozvali na brko. Bohužel nezůstalo jen u jednoho špeka. když jsem odcházel měl jsem za sebou 6 bongů a 6 jointů. Cestou jsem neviděl nic co bylo dál než půl metru jelikož všechno bylo rozmazané.
vencias
O pár let později když mi z toho zážitku otrnulo,jsme se sešli u toho týpka co nám dal tenkrát to mlíko, na další várku. Bohužel poslal koupit mlíko lidi který neměli skoro žádný peníze a naneštěstí jsme se to dozvěděli až když bylo všude zavřeno.Takže jsme měli 4 litry mlíka, plato smetany do kafe, konzervu kondenzovaného mléka a igelitku listů z kterých šla více než polovina do kotle. Po 4,5 hodinách vaření v papiňáku konečně mistr kuchař podlehl nátlaku a papiňák otevřel. Zjistili jsme že ze 4 litrů mlíka zbylo ani ne půl litru, jelikož se zbytek vypařil. Kuchař zachoval paniku a rupnul tam smetanu do kafe, načež to celé zahustil kakaem a cukrem ,takže z mléka vznikla kaše která byla ještě částečně v tekutém stavu. Tento produkt rozdělil mezi 7 lidí takže na každého vyšel asi panák. Asi po hodině byl málokdo znás schopen přejít místnost a všichni se vzájemně přesvědčovali o tom že by jsme udělali nejlépe kdyby jsme se šli projít. Po 3 hodinách po konzumaci jsem tedy jako první vstal abych šel ostatním příkladem a šel se obout do naštěstí malé předsíňky. Ve chvíli kdy jsem se ohnul abych se obul, se mi udělalo tak špatně že jsem stěží stihnul otevřít dveře ven abych za ně vysypal snad i to co jsem snědl před třemi dny. Druhý den jsem však byl rád, jelikož moje přítelkyně byla brutálně zhulená ještě celý další den.
Specs26
Zdravím ;) nedávno jsme dostali od kamaráda ze zahraničí novou objednávku, ^^)) (konkrétně Amnesia kush) :P, ale k věci: asi před 5 minutama sem určitě viděl osud celý planety!!! Normálně sem si v sedě za monitorem dal pořádnýho šluka :-D, pak sem si stoupl a nějak se zadíval na závěs... (bydlím v bytovce takže koukat na okna je jako koukat do zrcadla :D.) A najednou vtom závěsu byla škvíra prostě a za ní okno :) tak sem tam viděl úplnou,, záři bílou, a viděl osud...prostě :D necítil sem přitom celý tělo. Ale bylo to přitom dost divný... byla tam zima a něco tam škrabalo... -.-) Hustý :D :)

Doporučuju tento model :)
Specs26
Letím za bohem ale cestou mi vletel do ksichtz nejakej kokot a mam celou drzku od jogurtu do pice.... jzrv kurva!!! :DDD sem v riadne piči :D:drools: :drools:
Pflusik
citace:
Původní příspěvek od Specs26
Zdravím ;) nedávno jsme dostali od kamaráda ze zahraničí novou objednávku, ^^)) (konkrétně Amnesia kush) :P, ale k věci: asi před 5 minutama sem určitě viděl osud celý planety!!! Normálně sem si v sedě za monitorem dal pořádnýho šluka :-D, pak sem si stoupl a nějak se zadíval na závěs... (bydlím v bytovce takže koukat na okna je jako koukat do zrcadla :D.) A najednou vtom závěsu byla škvíra prostě a za ní okno :) tak sem tam viděl úplnou,, záři bílou, a viděl osud...prostě :D necítil sem přitom celý tělo. Ale bylo to přitom dost divný... byla tam zima a něco tam škrabalo... -.-) Hustý :D :)

Doporučuju tento model :)


Řádný tripreport :D
Bullyt
no moj zazitok dali sme si s kamaratom brko a mali sme kamarata co nam hovoril ze nam da 1g zadarmo ze doma pestuje a nakonec povedal ze nic stoho tak sme sa v noci vybrali pozriet do jeho zahradky a tam 8 rastlin s 1 sme odisli :D asi najlepsi zazitok s 3m rastlinou behat po ulici ... stale nato spominam :D
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od Bullyt
no moj zazitok dali sme si s kamaratom brko a mali sme kamarata co nam hovoril ze nam da 1g zadarmo ze doma pestuje a nakonec povedal ze nic stoho tak sme sa v noci vybrali pozriet do jeho zahradky a tam 8 rastlin s 1 sme odisli :D asi najlepsi zazitok s 3m rastlinou behat po ulici ... stale nato spominam :D


takovi zmrdi :D :D :D

ve zdejsim prostredi by vam nejradeji vsichni ruce usekali a pouzili je jako vystrahu druhym, ze na cizi kyticky se nesaha.

no a uz to vidim, jak by vas chytli chlupati a vasi vymluvu ze jste to vzali tam a tam a kamarad by si sel sednout na par let.

No to jsi teda pekny kamarad, jen co je pravda (zamysli se nad tim ... )
Bullyt
noo ja viem ze nas mohli chytit ale urcite by sme na nikoho nepovedali toho sa nebojim aspon ja nie viem oco ide... ale on si to zasluzill stale ojeboval ... tak mu treba :D ale uz mam vlastne takze tak... :P
Lupus
citace:
Původní příspěvek od Bullyt
noo ja viem ze nas mohli chytit ale urcite by sme na nikoho nepovedali toho sa nebojim aspon ja nie viem oco ide... ale on si to zasluzill stale ojeboval ... tak mu treba ale uz mam vlastne takze tak... :P


Seš pěknej kus zmrda, krast kytky se nekrade i kdyby nevimco.
Bullyt
no co uz co bolo bolo uz by som to druhykrat neurobil
Specs26
Na začátku dubna si pamatuju jak sme stáli někde v Brně na Vinckach, smotli sme to ve 4. Na konci sem byl za dost už... no nakonec to dopadlo tak že se jeden dotyčnej zeptal a co teď?? A nikdo nic neodpověděl ja sem stoho celou dobu nemohl... čuměl sem snad na všechny okolo :D normálně se začali všichni smát... teda po jednom a jak virus ;-) . všichni :D 5 min v kuse a nevěděli sme čemu.... Jinak teď minulej pátek, byl večer, dělám si jídlo, sem už slušně spapkanej, někdo zvoní jdu dolů, přizom žeru... otevřu a čekám 2 lidi :Da teď přímo šok, normálně takovej chuchvalec 8-12 lidí :D sem zůstal čučet do prázdna ze dveří z držkou plnou chleba... A chleba spadl... :D
Ka'n'ja
No taky se přidám. Pamatuju si, jak sem se jednou probral po prohuleným večeru obalenej lentilkama, kilový balení:D.
BunyMax
Môj príbeh nieje najbrutálnejší ale je asi najčudnejší čo sa mi stal. Jedného dňa keď som si robil obed som išiel skontrolovať pavúkov čo chovám. Popri tom mi stále hralo reggae a bol som dobre naladení. Ako kontrolujem pavúky tak som na chvíľu prestal vnímať realitu. Ako by tam čas a miesto v ktorom som bol neexistoval. V tomto stave som si tak uvedomil, že ako mi je dobre. (nie , že som bol sfajčený) ale pocit , že mi nič nechýba a koľkí ľudia sa majú aj horšie. Bol to krátky úlet v ktorom som sa cítil úplne vyrovnaný. Neviem čo to bolo , či nejaké hlboké precítenie ale bolo to dosť silné a rád si na to spomeniem.
Vierin
Muj nebrutálnější zážitek si pamatuju dost jasně, bylo to z doby kdy jsem měl svůj 3. joint v mém životě. Jel jsem za doktorama do Prahy, všechno vyřízený a teď hurá za bratrem. Seznámil mě s nějakým typanem který šel s námi. Potom jsme na Kobylisích zalezli do paneláku kde bratr bydlel. v pátem patře na balkonu jsme dali špeka a já pako jsem si ještě udělal 3 lžičkový kafe. Tak samozřejmě jsme začali hulit a já nezkušenej to rval do hlavy jak o život. Po cca 10 vychechtanejch minutách jsem si začal uvědomovat že to kafe už nejsem schopnej míchat. Tak jsem se zkusil zvednout ovšem to nešlo tak jsem se po 4 doplazil do pokoje který byl 5 metrů ode mně. Svět se se mnou kroutil jak na kolotoči. Trvalo mi to asi půl hodiny takže totální haluz, tam jsem se vyškrábal na postel se slovy VODU. Vychlastal jsem cca 1,5 litru za cca 10 minut. Tak samozřejmě to nesedlo tak jsem to všechno vyhodil ven. Potom jsem přemýšlel o tom proč mají holubi bílou barvu(totální zásek na 2 hodiny.) Potom nevím jak jsem se probudil v Táboře. Potom už jsem byl v cajku.
Ouniel
Já nemám rád když se sčoudim a někdo po mě něco naléhavého chce.No jo vyšlo diablo 3 to bude zas brček............možná to sem nepatří. :-)
Tak třeba asi před 2 týdny jsme s kámošem jeli ze školy celý natěšený, a hned na vlakové zastávce když sme vystupovali jsem urolil, měl jsem nějaký zbytky + moje nakonec to dalo na slušnýho špíčka ze 3 modýlků, zrovna v tenhle den sem já ani kámoš od rána nic nejedli, ale po škole sme na to úplně zapoměli jak sme se těšili, tak to podpálíme a když to dohulíme přijel někdo na zastávku, náký 2 lidi, kámoš byl ve schýze že se na něj furt koukaj tak se zvedl a šel 10 m já říkal ať nevstává, zachvíli se zastavil a že čeká na mě, tak se teda zvednu celkem dobře rozbitej, a když k němu dojdu :D což teda podle mě trvalo hrozně dlouho, tak se začne motat a přímo před lidma po nákym pokoušení vyrovnat rovnováho s sebou švihne na zem a přímo před těma lidma, musel sem ho odvíst pryč, kde málem spadl z menšího mostu do vody, to už pro mě bylo skoro mission impossible, když sem ho držel aby tam nespad, když už vysel takřka dolu, když sem ho vytýh dal sem ho sednout, byl úplně bledej dal sem mu pití a do 8 min byl ok, ale nemohl předtím vůbec chodit a prej neviděl(zatmělo se mu před vočima na tak dlouho), potom sme se u mě doma najedli a šli si dát bong, a v pohodě všechno
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od Classic
Tak třeba asi před 2 týdny jsme s kámošem jeli ze školy celý natěšený, a hned na vlakové zastávce když sme vystupovali jsem urolil, měl jsem nějaký zbytky + moje nakonec to dalo na slušnýho špíčka ze 3 modýlků, zrovna v tenhle den sem já ani kámoš od rána nic nejedli, ale po škole sme na to úplně zapoměli jak sme se těšili, tak to podpálíme a když to dohulíme přijel někdo na zastávku, náký 2 lidi, kámoš byl ve schýze že se na něj furt koukaj tak se zvedl a šel 10 m já říkal ať nevstává, zachvíli se zastavil a že čeká na mě, tak se teda zvednu celkem dobře rozbitej, a když k němu dojdu :D což teda podle mě trvalo hrozně dlouho, tak se začne motat a přímo před lidma po nákym pokoušení vyrovnat rovnováho s sebou švihne na zem a přímo před těma lidma, musel sem ho odvíst pryč, kde málem spadl z menšího mostu do vody, to už pro mě bylo skoro mission impossible, když sem ho držel aby tam nespad, když už vysel takřka dolu, když sem ho vytýh dal sem ho sednout, byl úplně bledej dal sem mu pití a do 8 min byl ok, ale nemohl předtím vůbec chodit a prej neviděl(zatmělo se mu před vočima na tak dlouho), potom sme se u mě doma najedli a šli si dát bong, a v pohodě všechno


tohle se mi uz parkrat taky stalo - nizky tlak ... nejlepsi je lehnout a dat nohy nahoru ;) :D
Pflusik
citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


tohle se mi uz parkrat taky stalo - nizky tlak ... nejlepsi je lehnout a dat nohy nahoru ;) :D


Přesně tak
Qwertulanus
to zase když mi bylo asi 17 a u nás doma ráno nikdo nebyl tak že si dám jen tak malý brčíčko co jsem si den před tím koupil od kámoše gram skunku no a hulil jsem to ještě přes takovou trubku no a prostě přišla bolest hlavy jak sviňa brutální klepavka a furt si říkám abych stihnul školu...furt dokola čumím na hodiny a dotoho klepavka a šílené točení hlavy ale naštestí jsem se z toho potom dostal ale chtělo se mi strašně spát bylo to jako kdybych nikdy v životě nespal....prostě hrůza už nikdy nechci tohle zažít
Specs26
Tak dámy a pánové...předemnou stojí jablečné lívanečky s vanillkovou vůní... a hned vedle křupavy buchtičky se sýrem ... o_o.... Když jsem si to jídlo nandaval normálně sem, stuhnul .. tak 3 min... nehorázna doba, připadlo mě že to jídlo se materalizovalo jak ze ST :-))... koukal sem nato s údivem :-O.... Dotoho hezkej Liquid Drumm... :-) Peace 4:20...
Sol
nepekny zazitek - byl sem zrovna brutalne zhulenej po trochu vetsim osobackovi - bydlim nedaleko zastavky tramvaje. U tram.ostruvku jsou prechody, primo tam nevidim ale slysel jsem nasledujici, celkem silnou ranu, vterinu na to auto ktery jakoby vyturovalo motor a svetla toho auta ktery prosvistely kolem smerem do kopce, bylo poznat ze rychle ujizdi pryc, hned po ty rane bylo slyset zenu ktera fakt neskutecne narikala bolesti:(,nepreju nikomu zazit to jen slyset kdyz je zrovna brutal zhulenej:(, koukam z okna a vidim ze smerem k tomu ostruvku bezi lidi pomoct ty zraneny zene. Jina zena ktera k ty nehode spechala hodne rychlou chuzi na ty ostatni nahlas volala "chcete zachranku?" Zachranka tam byla do 4-5minut coz me i docela prekvapilo.
V takovym stavu v jakym sem byl to nepreju nikomu zazit.
To já sem jednou dostal od kámoše fakt dobrej model. Bylo asi pět odpoledne, venku hnusně a já se nudil, tak sem ubalil pořádnýho štrona s úmyslem se uplně strašně spálit. Dohulil sem a vzpoměl sem si, že sem dal vařit indickej čaj do kastrolu. Přídu do kuchyně a vidim jak vedle sporáku hoří zapalovač tesně před výbuchem, najednou nával adrenalinu, panika, bušení srdce, stál sem a nemohl sem se pohnout. Nakonec sem to přemohl, skočil sem na podlahu ke sporáku a vypl sem plyn, asi 2 vteřiny na to sem viděl jen záblesk a fakt hlasitou ránu, chvíli sem myslel, že mě ten vůbuch hodil do zdi nebo, že ležim v sutinách zřízenýho baráku.
:D :D
Po chvilce sem to rozdejchal a šel sem si vypít čaj, stejně sem byl ještě pěknou chvíli v šoku.
Tak ještě jednu příhodku, byli sme na zastávce vlakový,nebylo co dělat a ležel tam zapalovač :D dal sem ho navíc a zapálil, nakonec zkončil na zemi, a na zastávku přišla náká důchodkyně, šla si přečíst řády, stoupla si nad ten zapalovač a on začal hořet !! :D a její kalhoty se začali zaplňovat plameny, tak tam chvilku stepovala a pak na nás že sme asi dementi že jí to zapalujem pod nohama, a my celou tu dobu co tam byla ona seděli asi 4 metry od ní nehnutě a kecali sme :D
chnapson
Taky přispěju :D - 1) To jednou sme takle hulili od kamoše co měěl nějakou travu co prodaval venek ale dobrej.. no a tak hulime a přide typek jestli si nemuže zavolat tak v pohodě (zdál se bejt v pohodě) najednou se začal vyptavat na travu atd.. no problem pak se zeptal kamoše jestli to prodává a on že jo a jestli něco chce,typek řekl že jo a kamoš mu dal vybrat asi z 7-8 g ,cápek koukal a pak to strčil do bundy do kapsy a dělal že nic ( všichni zmaštěný) řikam co prachy? a ten blazen rozjel takový sérky že sme všichni 3 jen čuměli s otevřenou hubou a nevěděli co se děje (přitom by sme ho asi rosekali) typek pak utek někam pryč.

2) Takle sem dostal od známího z hospody (Perun) mlíko fakt vynikající ,mam ho samozřejmě u seba a jedu na chatu.. davame tak špeka a po dohulení se kamoš ptal co to máš? Říkám: mlíko od známího z péra(perun) ,ale to kamoš nevěděl a trochu to pobral jinak ale v tu chvíli začl asi 15 minutovej záchvat smíchu no musel sem si prodloužit život aspon o 500 let :D
tomas6124
Raz si pametám že kamoškám som dal hulit a zabudol som im dat sklo a po chvíli prišli za mnou že oni nevedia ako to fajčit idem za nimi kuknut a oni zapalili celu šišku a držali ju v ruke som nechápal . A ket sa konečne vratili som dlho nezažil take rehoti :D .
kammo
nehul a radsej sa pouc gramatiku...ja stvorkar zo slovenciny a nemozem sa na tvoje vyjadrovanie pozerat.
Skaff
Brutální zážitek po hůlu? Už cca 10 hodin v kuse čtu tohle téma..
xD já nevim jestli sem tuhle příhodu už nepsal, ale asi ne

Dáváme takle špíčka na lavičce u vlakový zastávky ( bylo tam takový parkoviště a v drážním domě někdo bydlel, jak je tomu skoro všude, když najednou se rozhodl o efektivní odjezd. Couval přez to parkoviště celkem rychle, zatočil a trefil to kufrem tak v 25km/h do jediný lampy na tom celym parkovišti :D sklo se mu vysypalo a kufr pěkně rozmáčklej.
V tu chvíli už sme byli dosti vysmátý, potom vyběhl řidič a se strnulým úsměvem ( spíš křeč) a červeným obličejem tam zametal sklo a chechtal se u toho :D možná nás ani neviděl, byli sme tak 15 m od něj.

Srandy kopec xD
SkaMasta
Pridám tiež niečo do banku. Posledný pol rok som strávil v Portugalsku na erazme. Po jednej veľmi tažkej kalbe som sa ráno prebral a uvedomil si, že musím ísť do školy. Na vyrovnávku som si tresol zo 3 bongá z miestneho hašu aby som bol schopný aspoň ako tak fungovať, no hrozná opica. :D Veselo som si kráčal do školy, ako tak schopný vnímať okolie, celý som sa tešil ako so to zvládol a slušne sa zobudil aby som nezaspal do školy. Nachádzal som sa akurát v strede malého námesita. Musím podotknúť že som mal na nohách žabky, bolo tam teplo jak riť. No ako si tak kráčam tým námestíčkom zrazu som do niečoho zakopol. Neskutočná bolesť, skoro som sa zvalil na zem a začal plakať. Som však chlap tak som iba kukol dole, že čo sa deje - v strede Portugalského námestia trčí zo zeme 4cm roxor do ktorého som kopol palcom. Najprv som si myslel, že to nebude také zlé no druhý pohľad dole ma presvedčil, že to v poriadku nebude. Krv sa začaala valiť z palca a pomaly ma začala zaplavovať neopísateľná bolesť. Sadol som si do tieňa na obrubník a čakal. Sfajčený, v hroznej opici, agonií som tam sedel a rozmýšlaľ čo idem robiť. Pôvodne som chcel ísť aj do školy, ten návrh som však zavrhol. Pomaly som sa vybral domov a snažil sa to nejak rozdýchať. Samozrejem, 3 dni po tom ten roxor z tade odpílil. :D Pripájam foto, nevizerá to tam tak zle ale bolelo to jak sviňa. Naštastie som si nič nezlomil, kedže som nemal poistenie bol by to asi prúser.
Nó :D teď sem si to pročítal a vzpoměl si na zajímavej stávek :D

Technika zoom: cca 1,5g nedosušenýho Royal dwarfa z bongu(a držet dokud nevyfouknete zhola nic :) ), hned po tom cesta do brutálního kopce na zapadajícím slunci.
Výsledek: Hodně dobrej zoom párkrát do minuty se všechno nehorázně přiblížilo a pak zase oddálilo, třeba až tak 20x :D prostě HD
Bylo to super, až na to že chůze byla obtížnější ...
RollBack
No takže pridám sem aj ja niečo.
Bolo to na 31.12. takže silvester najprv sme išli na námestie kde sa konala velká schodza ludí ktorí oslavovaly koniec roka pohode sa šetko odpočítalo pripily sme si s kamošmi šampanské a potom sme si povedali že ideme zapalit brčko lenže problém bol v tom že kamoš nechal huleníčko na byťe tak sme sa rýchlo ponahlaly na byt aby sme si konečne zahúlili na nový rok tak sme konečne došli a už sa rollila novoročná pochoden vysli sme na balkón asi štyria a povedaly sme si toto musí biť výnimočné tak sme odpálili pochoden z dosť dobrého materialu a ešte nám nebolo dosť tak sme ešte daly šeci po 3 masívne bongá z ladom jak sme sa vrátili tak sme si šeci posadaly a pozeraly na seba a smialy sme sa a potom to prišlo asi tak po 15 minútach som potreboval ísť na wc ani neviem prečo lebo som tam ísť nepotreboval ale proste ma to tam ťahalo tak som prišiel na wc sadol som si na misu a zamkol som sa a sedel som potom asi po dalších 15 minutách som si sadol na zem a nič som nevnímal iba jak pečie na mna lampa čo svietila na wc ale na nič som sa nezmohol zrazu počujem jak búcha niekto na dvere a volá na mna ze co tam tolko robím a zas som sa zmohol iba na to odpovedať že ešte chvílu a potom zase ticho a fakt obrovské teplo a potom to prislo ani neviem jak dlho ani čo ale uz som to nemohol zvládať to teplo tak som sa postavil odomkol a jak som otvoril dvere tak studený lahký vanok s chodby ma ovial a konečne som sa s celých plúc nadýchol a pribehly kamoši a pýtali sa čo sa stalo že som celý mokrý proste celé šaty som mal jak keby som skočil pod sprchu a potom to prišlo spýtal som sa kolko som tam bol že viac jak 4 hodiny.
jeden z brutálnejších zážitkov čo sa mi stali :D
Skaff
Tak docela brutální zážitek se mi stal teď o víkendu. už od pátku sem zhulil cca 2g fakt suprovýho provoněnýho modýlku (prostě nonstop hulení u pc :D ).
Přišli kámoši jestli nejdu dělat táborák že mají u sebe 3 krabičáky. Navrhl sem jim ať se mnou zajdou na poštu pro bongo že se pořádně zhulíme.
A tak se také stalo. Asi za půl hodiny už jsme byli v parku a dávaly jeden bong za druhým.
Když jsme pak trochu popošli a hulily znovu (asi 5 metrů, začalo pršet za tu chvíly co jsme šli.) tak už sem věděl že je něco v nepořádku.
Ale abych to zkrátil za 3 hodiny co já sem vyhulil asi 3g (kámoši tak po gramu nejspíš i míň).
Se jeden z nich málem po*ral (fakt hnus to čuchat všude kolem :D ) a oba se asi v hodinovym intervalu docela brutálně poblily.
Pro mě to ani tak brutální nebylo ale jeden kámoš se smál a skákal na lavičce se zavřenejma očima. :D
Domax
Stala se mi jednou fakt dobra vec, sedime si tak zhuleny s kamosem na obrubniku a najednou jde po tom chodniku psovod, kamos dostal uplne brutalni zachvat smichu, ja rikam co je ? A on ten pes ti pochcal nohu a ani sis toho nevsim :D
fisHunter
Bylo krásné sobotní podzimové odpoledne, přisel kamoš s pravě usušenym modylkem, nevypadalo to na nejaku mordu.... Dali sme 2 brčka a asi za 20 min se mi udelalo uplně blbě na blití, byl jsem uplně mimo seděl jsem na sluničku , ja sem sice o vsem vedel co se delo kolem me ale proste sem nereagoval ani na facky atd.. pak me ucili chodit abych vubec po 5 hodkach dosel domu.... pak sem se stoho vyspal a uplne v poho, sem si nato az moc dobre pamatoval, jo a 2x sem se poblil :) bouzel to odnesli boty :( :D
Byl to desne neprijemny stav ktery bych uz urcite nikdy nechtel zazit...
Gabriel2
Taky sem si vzpomel na jeden stavek z amsterdamu:) bong, jack herrer, bylo to v centru na byte. Dal sem si jednoho festovniho sluka zavru oci a slysim nejluxusnejsi hudbu jakou sem kdy slysel. Elektro instrumentalni, tezko popsat. Rikam si sakra kdo to zpiva od toho chci cele cd:D tak se zacnu zamerovat a filtrovat ten zakladni zvuk z ktereho to pochazi a najednou slysim jak nekjaky delnik pod oknem rozbiji chodnik zbijeckou :DDD
Skaff
Doufám že sem tu tenhle zážitek už nepsal, ale Gabriel mi ho připomněl tak ho tu napíšu, a jestli znovu tak je mi to jedno. :D
Bylo normální podzimní odpoledne, mohlo být kolem jedné hodiny. Byly sme se školou na "návštěvu" na zdrávce, na kurzech první pomoci.
Domu sám mohl odejít pouze ten kdo měl lísteček. Já měl lísteček, kámoš ne.
Problém byl v tom že kámoš měl Skunk (pravej skunk, ne skunk jako slang. výraz pro podlampu :) ) a po tom co mi o něm vyprávěl sem o něj nechtěl přijít. :D
Po konci kurzů když jsme vyšli ven před školu jsem kámošovi pomohl s útěkem (neboli sem ho zastrčil za roh když se učitelka nekoukala a pak nastal zběsilý útěk :D )
Pak jsme hledali místo kde ubalit brčko, došli jsme na dětské hřiště kde zrovna nikdo nebyl, ale pak okolo prošli benga, a tak jsme raději poklidně poodešli.
Po cestě jsme zašli do takového "křoví" kde byly samé odpadky.
Sedli jsme si na zídku, kamarád domotal a začali sme hulit. Chuť byla úplně super, nic takového sem před tím neochutnal (v tý době sem hulil tak 6x maximálně).
Dohulily sme a začali nabíhat první stavy..Jak jsem říkal, seděli sme na zídce (maximálně metrová) na které nastal první problém. Nechtěl sem spadnou dozadu :D začal sem slézat dolu a slezení těch 20cm mi trvalo tak 3 minuty.
Nakonec se mi to nějak povedlo a slezl sem. Co tam tak stojím a poslouchám auta tak se mi úplně ztlumily všechny zvuky. V tu chvíly sem si myslel že umřu, chtěl sem vylézt ven a jít alespoň na trávník aby mě někdo našel a zavolal záchranku ( :D ) Nakonec na čerstvym vzduchu když sme se trochu prošli odešla ta schýza a já si mohl začít užívat stav. Už si toho z toho dne moc nepamatuju ale vím že sme přecházeli silnici a já se najednou zaposlouchal..Slyšel sem : Vrum, vrum, vrum, vrum nechápal sem to a zkoumal o co jde, za půl minuty mi došlo že to vydává fychtl co projížděl kolem a že přitom to byl normální souvislý zvuk motoru. :D V tu chvíly sem se tomu začal strašně smát a to je tak poslední věc co si z toho dne a roku pamatuju. :D
Peace & Jah
Tak muj nejbrutalnejsi zazitek byl vcera, kdyz sem s pritelkyni udelal mliko z cerstve sklizenyho Orange budu. Mliko vpodstate jenom z pocukrovanych listu + spodnich palicek. Nejbrutalnejsi zazitek proto, ze sem absolutne neodhadl silu takoveho mlika. Dal jsem si 1 deci, asi za hodinu to najelo, a zacal kolotoc, ze ktereho se tak nejak probiram ted, nejakych 25h po pozreni.

Po hodine jsem to zacal citit. Par minut nato zacaly halucinace, prostor se vlnil, kdyz sem zavrel oci, vsude samy obrazce a vyjevy. Takove lehke halusky trvaly asi pul hodky, pak to zaclo nabirat dost drsny obratky. Najednou jsem mel pocit, ze mam problem udrzet se v realite. Moje já nejak opustilo telesnou schranku, videl jsem se jakoby zeshora, jak lezim na posteli, zatimco jsem jen mysli bloumal po celem pokoji. Pokoj se mi totalne rozmazal, nemohl jsem vstat, kdyz sem zkusil jit na zachod, narazel sem do zdi.

Tohle nejakou dobu trvalo, a pak sem zacal cestovat v case. Najednou jsem se proste vratil do minulosti, vzpominam sem si na veci, kdyz mi bylo treba 10 atd. Takhle v minulosti/pritomnosti/jinym vesmiru jsem tripoval, nekecam, pres 2 hodiny. Uz sem si pral, aby to skoncilo. Usnout sem nemohl, takze nasledujici asi 4 dalsi hodiny jsem stravil take lezenim na posteli, a snahou udrzet se na tomto svete. Hodne sem pri tom jedl, mel jsem pocit, ze jen jidlo me drzi, abych neodesel do jine dimenze. Po cca 7 hodinach neskutecnyho zmasteni sem usnul. Probudil sem se celkem 14h po pozreni, a uz sem musel zacit fungovat. Stehovani, cesta do jinyho mesta atd... od probuzeni se to trosku zlepsuje, ale i ted, kdyz to pisu, jeste cejtim, ze nejsem 100%.

Ponauceni pro priste - s mlikem kurva opatrne, radsi po lzickach. A nebo uz mliko radsi nikdy, astralni videni a navsteva jinych casu a prostoru mi nebyla vubec prijemna.

P.S. jeden spolubydlici si dal taky, sem mu rikal, at si da tak 1 deci, a pocka... blbec nepockal, vypil sklenicku a pul (tak 0.3 litru celkem). Ze prej si dal trosku, nic to nedelalo, tak to dopil cely. Uz je to taky tak 25h, jeste furt lezi a cumi do stropu, uplne v prdeli. Teprve pred par hodinama se poprve na chvili zvedl, aby se dosel napit.
Majkl.Mexico
Tak zazitku je spousta,hlavne tech brutalnich :D je tezky vybrat nejaky nej :D ale jeden stoji za zverejneni a stalo se to celkem nedavno :D Na turnajku v malem fotbalku sme zhulili sebe a halvne ROZHODCIHO :D ten potom pri zapase misto toho aby piskal,tak prestal piskat priletel k nemu mic a odehral ho a dal dokonce gol,sundal si tu dres a bezel pryc :D nejspis to prestalo akorat pusobit..Nekdy dela trava hodne :)
haagen
Ten nejhorsi je asi kdyz sem zacinal hulit. Od rana sem nepil nic nejedl a jen sme hulili nejaky vzorek co vypestil kamos. Dosli sme pak do hospody a ubalili poradne brko a sli ho zhulit ven. V pulce uz nikdo nechtel ani o dost zkusenejsi hulici uz nechteli a ja furt hulil. Nebyl sem praveze nejak moc zhuleny. pulku brka sem dotahl a zatim vsechno v klidu. sli jsme dovnitr, napil sem se piva a za chvilu to zaclo. uplne sem zezelenal a udelalo se mi fakt spatne, tak sem sel na hajzl. docela dlouho sem se tam sekl a ostatni uz vedeli ze je zle, tak me sli hledat..to uz sem sedel na wc a nemohl skoro ani chodit. vyvedli me na chodbu a uz to zacalo. pres 20minut uplne cerno pred ocima, nic si skoro nepamatuju. kamos me proliskaval ale nepomohlo to :D pamatuju si jen ze cisnik dosel na chodbu a rekl, ze to tam nemame brat nebo tak neco a ze mame jit pryc. chvilku sem tam sedel a pak sem zkusil vstat. stal sem vedle schodu a zase se mi udelalo cerno pred ocima. chtel sem sebou seknout. kdyby me kamos duchapritome nechytil tak se dost brutalne rozsekam na tech schodech a to by bylo dost horsi. po chvilce se mi udelalo lip. zaplatili jsme a sli ven. trochu sem se prosel, zakousl nejake jidlo napil se, dal cigo a byl sem OK. docela namahavou cestou vlakem atd. sem potom prisel domu a prospal sem skoro cely den :D par dni pozdejc jsme sli do te hospody zpatky a cisnik na me ze prej jestli sem v pohode :D ja ze jo a uz to neresil :D bylo to dost psycho..nic nic a pak zniceho nic bum a byl sem hotovy..pak sem asi tyden nehulil a po tydu zase ale uz sem si daval pozor :)
První zážitek s mlíkem (hnusnym pudinkem). Kámoš našel návod na netu a hned se do toho s nulovou mírou zkušeností vrhnul, jinak to dopadnout nemohlo. Sešlo se nás pět statečných a po chvíli dotazování na proces vaření sme to prubli, asi po půl hodině sme museli konstatovat, že je masterchief, bohužel se za chvíli dostavila nevolnost a totální stoned, několikrát sem se pokoušel doplazit na záchod, ale pamatuju si jen, že sem si chlapsky odplivl na koberec a podlamovali se mi všechny čtyři. Od tý doby kuchtim já a už sem tak next level, že to je i dobrý a kdyby to nebylo tak hard, tak bych toho vypil litry.
Zdar a bacha na zkuřky v kuchyni
Spocky
Tak, můj nevíc brutální zážitek byl, když jsme sklidil svou druhou kytku v mém životě, ta první se mco nepvoedla, protože chytila plíseň a musel jsem jí sklidit předčasně, ale tahle, netuším co to bylo, protože to bylo z indoor mixu od Fairseeds, ale je to zabiják No.1. Nadrtili jsme tak půl gramu a to jsme ubalili do dvou brk, pakj jsem s kámšoem šel ven a dali jsme nejdřív menší brko, a víc jsme ani dát nemohli. Začalo to naprostýým stoned, necejtil jsme vůbec nic jen jsem ležel na zemi a kolem nás pořád chodili lidi, takže si mysleli bůh ví co, no a potom asi po půl hodině ten stoned přešel a celý mi to stouplo do hlavy, chytili jsem hroznej výgeb a pak jsme šli s kámošem do města, a já byl celou cestu úplně vygebenej, no a cestou jsme potkali učitele, kterýho jsem mněl na základce a místo abych ho pozdravil, tka jsem se mu vygebil do xichtu a nejlepší na tom bylo, že tam byl i se svojí manželkou. Pak ta vygebenost tak nějak ustala a asi do čtyř rána mně bylo doost divně, všechno se točilo a dávalo vyšší smysl. Jo a taky, všechno co jsem říkal, mi znělo, jako kdybych to recitoval a rýmovalo se to.
zhulenej stonek
Zdarec vespolek!
Zhulených zážitků jsou kvanta, jenom škoda, že spoustu věcí člověk pozapomíná. Teď se mi zrovna vybavuje jeden zážitek, vlastně spíš série zážitků, co se mi stala před pár lety, když jsem jel do škole (na praxi).
Ráno jsem takhle čekal na vlak, sluchátka v uších (punk) a zhuloval se. Vše OK, dohulím, vlak akorát pomalu přijíždí, tak jdu dovnitř. Uvnitř mraky lidí, postupuju uličkou spolu s dalšíma nově nastoupivšíma a hledám místo. Vzhledem k tomu, že nikdy k nikomu nepřisedám, neúspěšně.:D Dav lidí společně se mnou zvolna dorazil ke dveřím na konci uličky, tak čekuju posledních pár míst, jestli tady není nějakej známej a vtom uvidím vpravo od dveří sedět nějakýho nácka, s výrazem agresivního zmrda, se svýma kámošema. Říkám si: hm, nebudu se na ně dívat a jdu dál do dveří. Tak jdu a najednou mám intenzívní pocit negativní interakce směrem ke mě od onoho nacisty. Podívám se na něj a nácek na mě dští jakýsi rozzuřený slovní atak, jehož obsahu jsem přes sluchátka bohužel nerozuměl. V následující chvíli zřejmě nevydržel můj zhulený a nechápavý pohled a vidím jen jak jeho ruka vyletěla směrem ke mě a mocným škubnutím mi serval z kalhot nášivku panáčka házejícího hákáč do koše:D Tu už jsem pochopil, že nemá smysl dál zůstávat na tomhle místě a vyrazil jsem na chodbu. Přešel jsem další vagón a vlítl na hajzl. Tam jsem chytl brutální schízu a modlil jsem se, aby ten vůl nevystupoval v na konečné Brně jako já. Zbytek cesty jsem strávil na hajzlu a vystupoval jsem poslední. :D
Tak jsem přežil iniciativního nacistu a měl jsem přestoupit na vlak do Rajhradu, kde jsem chodil do škole na zahradníka. Stále se sluchátkama v uších jsem se vydal na nástupiště a když jsem viděl, že vlak je směr Břeclav, nastoupil jsem. Jaký pak bylo moje překvapení, když vlak Rajhradem jen prosvištěl. Nevšimnul jsem si totiž, že je to spěšňák a ten zastavoval až ve Vranovicích. Takže jsem vystoupil tam a musel čekat na vlak do Rajhradu. Trvalo to asi 20 minut, no v mým stavu a po zážitcích toho rána to bylo dost dlouho. Nápis ODPOR.ORG na nádražní budově ve mě evokoval pocit nebezpečí a byl jsem rád, když jsem nasednul do zpátečního vlaku. Musel jsem si samozřejmě koupit jzdenku s přirážkou. V praxi mě už očekávala nasraná mistrová a neschopná poslouchat ty moje "výmluvy" proč jdu pozdě, mě poslala okamžitě trhat kopřivy... Tak to byl zážitek, kterej jsem si vzpoměl. Až si vzpomenu zase na něco pikantního, hodím to sem.
Mějte se!
Northsmoker
Asi nikdy nezapomenu, moje prvni hulba a to v celku nedavno, asi pred 2 rokama. Kamos me vytah at si s nim zahulim, seslo se nas celkem 5 z toho jeden nehulic, ktery nas hodil do auta a odvezl na nejaky louky za mesto (zrejme se s nama nechtel ukazovat mezi lidma :D ). Tam se to smotlo a zacalo kourit, mel jsem z brcka asi tak 4 coudy a porad nic, ani jsem nevedel co mam cekat. Po dohuleni a asi 5 minutovymu pokecu jsem usoudil ze na me to vliv nema protoze vsichni ostatni uz se tlemili jak magori a ja stale nic. Hned nato padnul napad zajet do McDonalds pro nakej ten burger protoze zhuleny zacali mit hlad. Ja nasranej ze to semnou nic neudelalo jsem se posadil za ridice a v tom to zacalo, zacali mi brnet prsty, busit srdce a pri kazde zatacce jsem mel pocit ze se propadnu stranou auta do skarpy. Po chvili se k temhle pocitum pridal i pocit ze mi neco hořkýho teče ze stoliček :D ... po nake dobe jsme dojeli na parkoviste k mekaci a ani nevim jak se to stalo, jedna holka od nas byla pred autem a kamos do ni z prdele najizdel, vim ze to bylo takovou ryhclosti zeby do ni ani nabourat nemohl ale v tu chvili jsem mel skoro hysterickej zachvat ze ji zabije :D Taky si jeste vybavuju ze hudbu jsem vnimal mnohem hlasiteji, v aute hralo radio ale tak potichu ze se mohla vest konverzace, me se v jednu chvili zdalo ze to strasne rve a stale se to stupnovalo. Pak jen jeste staci za zminku scenka z toho stejneho vecera kdy jsme prechazeli prez silnici, v dalce jelo auto, ja zpanikaril a nebejt kamosky tak jsem jim vsem utekl :D.

Pak bych rad jeste zminil mou asi druhou hulbu, s kamosem jdeme do parku, zhulime se a ja v tu chvili vubec nevim kde jsem, kudy mam jit abych se dostal domu ani vlastne to jestli se domu jeste nekdy dostanu :D a to jsme byli v parku ve kterym jsem byl snad milionkrat a kterej znam jak svoje boty. Nastesti bydlim hned vedle toho parku a asi si dovedete predstavit me zdeseni kdyz me kamarad z toho "neznameho" mista odvedl pres2 ulice a stal jsem u baraku... :D K tomu se dostavam k otazce, huim v prumeru 3X tydne, da se rici ze kazdy druhy den. Kdyz bych prestal uplne hulit treba na mesic, jaka je sance ze se mi moje stavy ze zacatku budou opakovat? Ted se zhulim, pustim k tomu film nebo xbox a tim to hasne, ty stavy dezorientace a totalni demence byly proste lepsi :D
Bakla_Jean
Northsmoker: Ty prvotní stavy měl každý nejlepší a bohužel už se nevrátí :( ... jednou jsem teda přestal hulit na dva měsíce a pak ten stav byl fakt supr, ale určitě to nebylo takové to prvotní "ohmatávání" zkouřenosti
Mankey
Tak na můj zážitek nezapomenu do konce života. Jeli jsme s třema kámošema do Polska na IEM na mistrovství světa v LoLku. Já jedinej pravidelnej hulič, ale shodli jsme se na tom, že s sebou vezmem 5g nějakých masakrů (critical, critical + a dál už nevím) ale předtím jsme si zjišťovali, jak to tam maj s hulením. No docela masakr, horší jak na slovensku. Takže balení proběhlo velmi důsledně. Sklo do ponožky, brko do krabičky od vitaminu (na to jsem hodil ty vitaminy) papírky a drtička taky kamsi zabalená :D Hotel jsme měli na okraji Katowic, pěkný, zapadlý místečko, přitom 10 minut pěšky od centra. Hned vedle hotelu byla menší polňačka, u které byl po levé straně takovej malej kopeček (asi 2,5m) a za ním pěkný zapadlý místečko, tak akorát neviditelný :D

Poprvé co jsme tam šli, dali jsme asi 5 skel a chvilku chillovali. Dávali jsme ve třech, protože čtvrtej měl dojet až za nějakou dobu. Když přijel do hotelu, chtěli jsme jít za ním, jenže jeden z kamarádů se prostě nemohl přestat smát, 20 MINUT se v kuse smál a do toho jenom občas řekl, že ho chytají hrozný křeče do břicha a následně do zad. Ani po 40 minutách nebyl schopnej vyjít ten metr vysokej kopeček (z druhé strany by menší, protože ten plácek byl výš než polňačka). Prostě tam jenom stál, smál se, držel se za břicho a za záda nemohl jít za náma na kopeček :D Jakmile se tam teda po značným úsilí a asi třech neúspěšných pokusech vyškrábal, zjistil, že teda nemůže slízt dolů z těch 2,5m :DD Po další půl hodině to ale nějak zvládl a vychlámaní jsme šli pro posledního kámoše, kterej byl nasranej, že musel čekat :D Ale ta nejlepší/nejhorší část teprve přijde.

Druhej den jsme si řekli, že zhulíme zbytek brka (asi 1g), zbytek jsme zhulili první den :D. Třetí den jsme nechtěl moc hulit, protože mě čekalo zase 200km autem domů v noci přes polský silnice s půlroční zkušeností v řízením :D No, takže abych přeskočil nudný části. Jelikož IEM je událost, ze které žijou celý Katowice, v hotelu bylo s náma dost lolkařů. Dívali jsme se s nima ten podvečer (bavíme se pořád o durhém dnu) na nějaký zápasy a přitom nás nějací poláci pozívali na slivovici. Vůbec jsme je neznali a každýmu tam, okolo 10 lidí, koupili tak 4 rundy. Poláci rule! :D Každopádně jsme se rozhodli to spláchnout tím posledním géčkem. Šel jsem teda na pokoj a rozhodl se, že ubalím špeka. Poprvé špeka, NE SKLO. Ani nevím proč jsem chtěl špeka, ale vím, že mi tohle rozhodnutí drasticky změnilo zbytek žviota.

Už byla tma, tak jsme se ani moc nebáli, že nás venku někdo nachytá. Šli jsme klasicky směrem na pole a asi 20m před náma po té polňačce jela policejní dodávka někam směrem doháje. Ožralí jsme tomu nevěnovali skoro žádnou pozornost. Došli jsme na plácek, rozpálili špeka a kecali. No, asi v poslední třetina špeka mi ksicht najednou ozáří světlo a někdo na nás z druhého konce světelného paprsku řve hlubokým hlasem "POLICJA", jakmile zamířil baterkou jinam, viděl jsem dva namakané policajty, jak před náma mávají odznakama. V tu chvíli jsem si řekl: a je to tady, jsem totálně a naprosto vpíči. Na netu jsem si zjišťoval, že za hulení dávaj až 10 let vězení natvrdo... Naštěstí když se přibližovali, kamarád stihl šikovně špeka zápěstím odhodit kamsi kolem něj, nikdo netušil kam, ani on sám. O to jsme schýzovali víc. Následoval 30ti minutovej výslech, kdy na nás fakt dost drsně doráželi, vyhrožovali nám a prohledávali nás. Prohledávali od toho kluka, kterýho viděli, že zahazuje špeka a pak přešli na moje kamarády. Mě jedinýho neprohledávali - a to jsem měl jsem papírky v kase. V tuhle chvíli jsme si uvědomil, jak naprosto vpi** bysme byli, kdybysme si klasicky dali sklo, a měli zbytek ganji v pytlíčku v kapse pro následné dobití. 30 minut jsme byli naprosto vyklepaní a anglicky jednomu z nich vysvětlovali, že to byla cigareta, mezitímco druhej policajt baterkou prohledával okolí. Fakt neskutečně dlouho hledal toho špeka na zemi, byl úplně nadrženej na to, poslat nás do vězení. Ta nevědomost, kde že kurva je ten špek, byla naprosto skličující. Nakonec se na to teda po dlouhém vyšetřování vysrali, ještě nám několikrát pohrozili, že jestli náš ještě někdy uvidí, tak si jdem sednou na hodně dlouho, a nakonec odjeli v té jejich dodávce. My jsme, ožralí, strašně zhulení (kvůli kombinaci brka s adrenalinem) a naprosto vyjevení vrátili na hotel, kde jsme všechno řekli ostatním a ještě do noci jsme se všichni klepali. Nikomu bych takovou zkušenost nepřál. Takže pokud jedete do cizí země, DÁVEJTE SI KUR**SKÝHO MAJZLA NA TO, KDE HULÍTE.
Zajac
Mě se zdají nejzábavnější ty chvíle, když nováčci poznají (poprvé) kvalitní model a nepobíraj to :D
Slime
Ja som bol raz strašne moc na deň narcisov :D to som začínal s takým "hardcorovejším" kúrením. Ja + štyria kamoši sme boli tí narcisári, takže sme chodili po meste a rozdavali (za mirni poplatek :D ) kvetinky. Doobeda sme tak light spekali, potom prišla obedná hodinová prestávka a kamoš mal free.

Tak sme šli k nemu a na balkone sme dali fína. Naložene v šluku bolo asi 0,5 a naraz mi to spiekli. Tak som to vytiahol, celkom pohoda. Potom mi typeček ešte podal brčko a to ma vystrelilo uplne inam. Sadol som si k zachodu a už som citil ten hlupy indikovy telovy horuci prival. Niečo malo zo mna vyliezlo a začal som s hladaním polohy kedy mi nie je zle.

Zistením bola ležiaca poloha na boku so zavretými očami, ked som ich len pootvoril, hned šupoty do žalúdka. Blížila sa však 13 hodina a my sme mali ist späť do "práce" + kamaratova mama mala prist z roboty. Tak som sa akosi postavil, no stale na piiip. Dalši zachodovy pozdrav. Potom som zistil že ked sa hybem, tak mi nie je zle. Tak som začal makat a chvilku ma to bavilo, stale som sa ale bal že sa to vrati.

Došli sme na centralu Dna narcisov v našom meste :D a veduca zahlasila že ideme do 5 km vzdialenej obce autom. Fu, tak sme nasadli, cela cesta v pohodke, posledne klesanie cca100 metrov sa to vratilo + som sedel v strede. Išlo to zase zo mna von, usta som si držal, ale na nos som zabudol (prepačte za tieto veci). V poslednej sekunde pred uplnym kolapsom mojho zadržiavacieho systemu kamoš otvoril dvere a ja som šťastlivo dopravil tovar až von z auta.

Tam som vyhladal dajaky bufet a ovlažil sa. Potom som už len vysedaval. Trvalo to cele cca 6 hodin.

Nachvilu som sa potom bal kurit + za nejaky čas na moje narodeniny som sa strašne dokuril už cestou do školy. Tam ma to tiež dostalo, o tom už radšej nie :D (zase to bola telorucajuca indika).

Teraz už viem ako v tychto pripadoch postupovat, upokojit sa, nestresovat, ked tak niečo robiť, aj ked len smiať sa a neriešiť to. Užívať si to. - teraz tuto moju "zlu" skusenost s kurenim beriem ako moj najlepší zážitok, celkom som si to užil.

Kopec zažitkou čo sa stalo mam, ale to všetci, teraz mi to lieta hlavou :D

== ešte dam taky kratky - každoročne ako trieda organizujeme chatu, tradicia je velky hrnec v ktorom sa varieva pre cely krestansky tabor a vršak v nom. Spekame a naraz som zbadal žabu, dal som ju do toho hrnca, plavala si tam :D a vršak som dal na nu. Spiekli sme uplne kubu aby ju ani nebolo vidiet a vytiahli :D potom sme ju vybrali a asi pol hodku stala na jednom mieste a obzerala sa :D

jou už končím
Pflusik
Tohle není ani tak brutální jako vtipné či smutné. Po velmi dlouhé době jsem si zakouřil hášek. S přáteli jsme posléze vyrazili do obchodu pro nějaké to pivko a jídlo. Napadlo mě, že nemám cigarety, tak jsem se ještě vracel do obchoďáku do trafiky. Přede mnou tam byla nějaká cca 60 let paní a poprosila mě, jestli bych jí z vyšší poličky podal časopis "Blesk - zdraví" Pomyslel jsem si svoje, ale podal jsem jí ho. Ona šla k pokladně a poručila si k tomu ještě karton palmalek. V tu chvíli jsem se vážně začal smát nahlas, což bylo pro všechny zůčastněné podivné, jelikož to nikomu zřejmě nepřipadalo absurdní.
Skaff
Proto zhulenej chodím nakupovat vždy ve dvojici..když se něco takovýho stane tak se alespoň vařej 2 :D
Dr_paradox69
zajac:me taky!!!to je proste top!ted sem zhulil poprve fotrika hosi,toz to byl zajezd...:D
51let odpurce jak svina,alkac rockerista,znate to...ma nejaky zdravotni problemy(nervy v nohach spatny)tak sem ho presvedcoval posledni tri roky ze to musi aspon zkusit...pak do neho zacla valit aji teta jeho sestra,a ted pred nedavnem mel svatek,toz sem mu ubalil pred svatkem este 4 jointy mazara+troska javy,aby ho to hned ze startu nezabilo...dva dny se toho ani nedotkl,pak kdyz sme ten svatek zapijeli,tak sem vzal jedneho teho jonika,mel dve tri pivka v sobe takze uz byl povolnejsi :D
no,spalil jedneho,pak druhyho,sic si dal z kazdyho par prdu pac ho to malem zadusilo a vypadal jak kdyby zacal mutovat :D prdel jak svina,ale hulit chtel dal,pak krepcil na ac dc a pepu vojtka jak zamlada,vyrvaval neco v tom smyslu jak bez toho mohl jednapadesat let zit,a kdyz sem se ho zeptal co nohy,tak me rekl ze nevi co to dela s nohama ale s hlavou ze to dela pecky...:D nakonec zhulil aji ctvrtyho spicka, a chtel dalsi,toz sem ubalil cistyho z ak48,a to uz sm ho mezitim desetkrat presvedcoval ze to nema cenu...nedal se...z ak si dal tri prdy spek zhorel zbytecne :D a chytil este vetsi rave...no mel sem dost co vam budu povidat...
Negative Creep
citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
zajac:me taky!!!to je proste top!ted sem zhulil poprve fotrika hosi,toz to byl zajezd...:D
51let odpurce jak svina,alkac rockerista,znate to...ma nejaky zdravotni problemy(nervy v nohach spatny)tak sem ho presvedcoval posledni tri roky ze to musi aspon zkusit...pak do neho zacla valit aji teta jeho sestra,a ted pred nedavnem mel svatek,toz sem mu ubalil pred svatkem este 4 jointy mazara+troska javy,aby ho to hned ze startu nezabilo...dva dny se toho ani nedotkl,pak kdyz sme ten svatek zapijeli,tak sem vzal jedneho teho jonika,mel dve tri pivka v sobe takze uz byl povolnejsi :D
no,spalil jedneho,pak druhyho,sic si dal z kazdyho par prdu pac ho to malem zadusilo a vypadal jak kdyby zacal mutovat :D prdel jak svina,ale hulit chtel dal,pak krepcil na ac dc a pepu vojtka jak zamlada,vyrvaval neco v tom smyslu jak bez toho mohl jednapadesat let zit,a kdyz sem se ho zeptal co nohy,tak me rekl ze nevi co to dela s nohama ale s hlavou ze to dela pecky...:D nakonec zhulil aji ctvrtyho spicka, a chtel dalsi,toz sem ubalil cistyho z ak48,a to uz sm ho mezitim desetkrat presvedcoval ze to nema cenu...nedal se...z ak si dal tri prdy spek zhorel zbytecne :D a chytil este vetsi rave...no mel sem dost co vam budu povidat...

D :D :D dobrá prasečina dát fotříkovi na konec orosenej model :D :D
Magor95
Přihodím i já. Byli jsme v létě na zahradě. Předtím jsme byli na klobáse na nějáký pouti nebo co to bylo za kravinu. No asi mi nesedla jak jsem se později toho dne dozvěděl :D. Tak jsme s kámošem koupili bong a že ho ten den vyzkoušíme. Byla to pohoda na zahradě, grilování a bongy. Ten náš bong byl docela malej, ale potom tam přišli další frajeři a ty sebou měli takovej kanón. Všichni do mě at to dám taky. Dal jsem to zkušeně celý najednou abych nebyl sračka. To co nastalo potom jsem nezažil :D neuvěřitelnej záchvat kašle, ale to by se ještě dalo. Ten stav co přišel po 5 minutách. Myslel jsem, že umřu. No další kravina co jsem udělal bylo, že jsme poslechl ty exoty, který mi řekli, at jdu na chvíli do vířivky. Že to prej bude lepší. A ono hovno :D vířivka asi 41 stupňů, málem jsem tam ani nevlezl. No ale jak jsem si sednul, naběhlo to ještě víc a myslel jsem, že to nikdy nepřejde. Následovalo dostávání se z výřivky. Bylo to tak na 20-30 minut, protože jsem se ani nemohl hýbat. Když se mi to konečně povedl, sedl jsem si. Po několika minutách čumění do blba a nereagování absolutně na nic, na mě přišlo zvracení. Pěkně před sebe na talíř jsem vyzvracel všechno co jsem ten den snědl. Klobása by se snad ještě dala poskládat zpátky :D no a kámošovo pes začal ty zvratky žrát :D Přišel tam i jeho fotr, ten se radši na nic neptal a odešel :D Mě potom dopravili do postele a od 2 odpoledne jsem spal do 11 do večera, když jsem se probudil, absolutně jsem netušil, ale už jsme byl Okay. takže jsme pak šli do vířivky trochu zachlastat a na brčko ještě ten večer. Fakt hustej den.
eneabeats
Taky se podelim z dneska zrovinka...

Felili jsme s kamosem na lavičce a najednou vidíme blikat telefon na další lavicce (iPhone 5s) tak jsme domluvili předání, typek přinesl 500 a ptal se, jestli jakoze hulime, tak my ze jo... Tak nam dal plnou krabičku od startek skera... Vypadalo dobre, tak jsme ubalili shona, hulime a tak a najednou mi začíná bejt na blíti... Začala se mi motat hlava jako prase, tep 140, pocit na omdleni... Tak jsem letěl domu, aby to se mnou před všema Lidma neseklo, trvalo to ještě další 2h, rozšířeny zornice, úplně mimo... Modlil jsem se, at uz to ukončí.... Kdyz se mi udělalo lip, tak koukám na tu trávu, cuchnu k tomu a ️nejvetsi smrad z chemie, úplně silenej... Nevíte co by to mohlo bejt, ze me to takhle sundalo ?
Kdyby nekdo chtel, tak tady mam ještě neco, na ochutnani, ja to hulit určitě nebudu :D
Alpinestars
zdravim, napr pri ceste z poslednim harvestu prez les se sestrenkou, bylasemnou se mrknout na fialku, idu idu vidim jak ke me neco bezi, zacnu rvat jak male decko a jsem postrachy strachy( vyraz by stal zato) naraz se to otoci a zdrha, otoci se asi 2 metry ode me, a primo ke me bezela :D srnka, vjednju chvili me klepla pepka ze vlk :DD
Dope420
citace:
Původní příspěvek od eneabeats
Taky se podelim z dneska zrovinka...

Felili jsme s kamosem na lavičce a najednou vidíme blikat telefon na další lavicce (iPhone 5s) tak jsme domluvili předání, typek přinesl 500 a ptal se, jestli jakoze hulime, tak my ze jo... Tak nam dal plnou krabičku od startek skera... Vypadalo dobre, tak jsme ubalili shona, hulime a tak a najednou mi začíná bejt na blíti... Začala se mi motat hlava jako prase, tep 140, pocit na omdleni... Tak jsem letěl domu, aby to se mnou před všema Lidma neseklo, trvalo to ještě další 2h, rozšířeny zornice, úplně mimo... Modlil jsem se, at uz to ukončí.... Kdyz se mi udělalo lip, tak koukám na tu trávu, cuchnu k tomu a ️nejvetsi smrad z chemie, úplně silenej... Nevíte co by to mohlo bejt, ze me to takhle sundalo ?
Kdyby nekdo chtel, tak tady mam ještě neco, na ochutnani, ja to hulit určitě nebudu :D


Jako dost hustý :)

možná že to fakt byla jenom nějaká komerční chemka, a nebo (podobná zkušenost) byl ten model plesnivej.. to pak přesně takhle nakládá :// a nebo ti to prostě jen nesedlo :D
noobis666
citace:
Původní příspěvek od Skaff
Brutální zážitek po hůlu? Už cca 10 hodin v kuse čtu tohle téma..


Tak toto mě pobavilo snad ze všeho nejvíce :-D
A taky se s vámi podělím o jeden zážitek, jednou takhle o prázdninách ke mě dojel kámoš na 3 dny, seděli jsme takhle večer oba už značně zníčený a rozhodli jsme se, že si natáhnem fina a půjdem spát, měli jsme tenkrát indoorek WW, tak jsem donesl kýbl, natáhl jsem si to a stáhl, pak si to nabil kámoš natáhl a taky stáhl :-) Asi po 20. - 25. minutách kdy už jsme byli oba docela v jiných dimenzích jsem si všiml, že kámoš je docela v hajzlu :punk: :-D Ležel na posteli a nemohl ani vstát, tak jsem se ho zeptal, že co mu je a on mi na to odvětil, že necití nohy, tak jsem to něják nechal plavat a šel jsem si ukuchtit něco na večeři, v tom najednou slyším z pokoje, že se kámoš poblil, tak tam vlezu a koukám co se děje, najednou jsem na zemi uviděl takovou hromadu zvratek, koukli jsme se na sebe s kámošem, už byl docela ok a řekl mi ať donesu hadr, lopatku a kýbl s vodou, tak jsem to donesl, položil to před něj a šel jsem si čupnout k topení, v tom se na mě podíval a řekl, ať to uklidím, jenže JÁ nemohl, tak jsme se asi tak půl hodky dohadovali kdo to uklidí, nakonec jsem se po té půl hodině obětoval a s jeho pomocí jsme to uklidili :-D PAk jsme stočili půl gramovýho a šli jsme spát :-D Dodnes na to rádi vzpomínáme, hlavně on na to, jak jsem čupěl u toho topení a furt mu říkal: Ne, já to nebudu uklízet :-D
zelenymuz
Nechutná zkušenost už se mi taky stala. Ale spíš s lidma. Bylo to na chatě pro instry když jsem měl ještě pircing a lidi s kterýma jsem tam byl, jsme si nějak nesedli. Jednou večer, respektive v noci přišli z kalby, já už v pižámku, sem se zvednul a že s nima zakalim. Rozlili se panáky, ale prakticky jsem pil jenom já. Do tý doby jsem ještě nehulil. Takže se mi pilo dobře, šlo o nějakou pálenici, né moc silnou ale po šestym panáku už si nic nepamatuju a vim jenom, že jsem pak hulil, rozjel jsem prej beatbox, nějak jsem se dostal na záchod skrz prokoplý dveře a k okraji hajzlíku položil obsah žaludečních šťáv. Ráno, když jsem se vůbec nemohl vykopat z postele, jak jsem byl dojebanej, mě musel jeden kluk vyhlásit. Pak jsem učil, mimochodem v nejhorším snowparku s provazem a lidma co ještě neuměli ani to vyjet. Horší ale bylo, že když mi skončila dopolední výuka, tak asi hned za 3 minuty když si to štráduju na parkoviště, mi začíná být nehorázně na zvracení. Nějak jsem došel do instrárny a už za pár chvil jsem letěl ven, kde jsem hodil šavli. Až večer jsem se dozvěděl, že jsem pil ocet, a ten debil do mě jel něco jako že to je domácí pálenka. No, každopádně jsem si to nepamatoval, taky jsem musel uklidit tu koupelnu. Piercing už nenosím :D
Kalli
Čus všem,

už tohle téma čtu asi 4h v kuse a jen se chlámu. Některý ty story jsou fakt k popukání.

Mám taky hromadu zážitků, ale vybral jsem si zatím 2.

1) Jednou jsme se s kámošema zhulili a začli jsme hrát hakise (to bylo běžné). Kámoš tenkrát přitáhl nějakou mordu model a už od prvního prda jsem to cejtil. Po dohulení jsme teda začali hrát a najednou se mi začalo vše sekat, jako stroboskop. Říkal jsem si, že se ani do toho haka netrefím, ale naopak, když na mě letěl míček, tak se normálně předemnou zastavil a připadalo mi to, jako bych si ho mohl ještě obejít a prohlédnout. Normálně jsem na ten míček čekal, až mi dopadne na nohu. Tenkrát jsme ten hak hráli asi 2h v kuse, aniž by nám spadnul. Kámoši měli úplně stejný stavy jako já a do dneška vzpomínáme na nejlepší Hak utkání. :D

2) S kámošem (hrál se mnou Hakise víše) jsme šli do parku na brčko a já měl u sebe 2 modely s on měl 1. no nenapadlo nás nic jinýho, než že z těch 3 umotáme tulipána. :D
Seděli jsem v parku na dece a po dohulení jsme se smáli snad 2h, až jsem z toho měl křeče do břiha. :D Po vysmátí přišla hladová, tak jsme šli do Albertu a vykoupili jsme tam všechny Anglický rohlíky (nechali jsme tam asi 500), co tam byli a vrátili jsme se do parku, kde jsme fakt nehorázně žrali a žrali. Prostě nejlepší stav s mím nej. Kámošem.

Kalli
TheLittleOne
jeden z nejbrutálnějších zážitků bylo první hulení... kamarád měl dojem že je bezva nápad vyzkoušet takovej ten komín z plic do plic.. jemu jako dlouholetýmu huličovi to přišlo vtipný, mě už míň, seděla jsem bez hnutí na lavičce v parku, chvilku temno před očima a pak si pamatuju až jak se mnou třepal, že jsem prý na několik minut omdlela. Ale ten stav byl teda super. Půl hodinovej záchvat smíchu, pak jsem měla pocit že na obloze je jachta (ano šlo o letadlo ale ty čáry za ním byly jak vlny za lodí) a pecka byla když se mi nepodařilo stisknout dlaně k sobě. Jako dva magnety otočený stejným pólem k sobě - mazec.
No a když jsem byla poprvé u přítele doma, objevila jsem kouzlo bonga.. Nikdy předtím jsem to nehulila z toho tak jsem prostě natáhla, všichni vyvalili oči a za pět minut jsem jen seděla a "tvarovala rukama vzduch" že je prej strašně bezva jak plastelína.
Brejk2013
jooo kdyz mi bylo 13nact a byl jsem 'strasne zkusenej' tak po tahu z kamosema \par piv\ jsem sel rano ven a starsi kluci meli speka s zilou hasise....nevim jestli to bylo zamerne, ale nechali mi tam pulku a vsichni sli domu.....kdyz jsem to dohulil tak nastalo peklo na zemi a po tom co jsem musel byt striktne ve dvanact na obed jsem poblil bratra i fotra milanskyma spagetama.....no skoro jsem to neprezil...utek sem na hajzl....ale matka rekla fotrovi ze zadnej alkohol necejti ze mi musi bejt hrozne blbe hehe....spal jsem az do druhyho dne a fotrovci byli mimo misu...tak jako mnohokrat hehe
Sajmonn
Tak já se přiznám, že si dávám HODNĚ pozor na to co vařím od té doby, co jsem dělal prvně cookies. Všem jsem jasně řekl "po málu, radši pomalu než to přestřelit!"... No nevím jestli to bylo tím, že jsem to dělal prvně a dal jsem tam třeba moc trávy, nebo jemu to prostě nesedlo, ale kamarád se dostal do velkých ho*en... Klasika, zbaštil, akorát problém byl v tom že mu už i hrozilo nebezpečí a pak padl do pěkných... No zkrátka a dobře to vypadalo tak, že jsem se o kamaráda staral další 3h, aby se mu něco nestalo... Pak jsem mu vyprávěl jaké měl deprese (brečel, řval...). U baráku je svah [není tam skála, ale kdyby tam padal po hlavě, dobře by mu to neudělalo] a tam několikrát málem zahučel a dokonce tam pak chtěl dobrovolně skočit... šílené... Od té doby si na to dávám pozor jak já tak i on... Nicméně kdy jsem se dostal Já do špatných stavů, tak to bylo, když jsem prvně vařil mlíko... Na netu jsem našel parádní návod na mlíko s vodkou a pikaem... docela síla a člověk když to dochutí, ani to není špatný... No nejdřív jsem na sebe byl pěkně naštvaný že to nic nedělá a já akorát vyhodil ganju, co jsem mohl ubalit... No tak jsem měl ještě pár "panáků" a pak jsem odpadl. Já si to nepamatuji, ale kamarád říkal :"si tu stál a mluvili jsme... no vyprávěl si a z ničeho nic si byl na zemi" říkám taky fajn :D Pak jsem si to dávkoval inteligentně (napil jsem se a čekal jsem... ) a bylo to ok... jeden dva panáky a rozjezd na večer jak víno :)
demoneq
Taky mám jednu příhodu... teda je jich víc ale tohle je jedna z nich.
S kamarádama jsme se normálně sešli na brčko, jeden kamarád tam šel i se svojí přítelkyní. Kámoš to balí balí.. pak to odpálí, já si pohulím a pak si kámošova holka dala asi tři prásky... fakt něco co vás nezhulí.. max na chuť :D všechno vpohodě, seděli jsme její kluk stál a ona se za ním rozběhla a spadla, my jsme na ní jen koukali že co se to děje, pak se zvedla stála ani ne pár vteřin a jebla se přímo do hlavy o zem.. tentokrát jsme věděli že je špatně .. ihned jsme za ní šli a prostě jsme věděli že je totálně mimo, nešla zvednout.. totál mrtvá váha. Zkontrolovali jsme jí hlavu a měla jí od krve.. tak úplně jsem si myslel že jsme jí asi zabili, zezačátku jsme nechtěli volat záchranku pač.. znáte to všichni zkouřený, nechtěli aby se to někdo dozvěděl.. ale po chvilce jsme zavolali záchranku. Ona se mezitím zpamatovala akorát neudržela rovnováhu tak jsem jí pomáhal se jí udržet, její kluk nebyl ničeho schopnej jenom tam stál a říkal "JE TO V PÍČI JE TO V HAJZLU CO BUDEM DĚLAT!!" čistil jsem jí krev z hlavy.. a jak jí to čistím tak jak se tam tvořil ten strup tak mi to připadalo jak kdyby měla díru v hlavě, posral jsem se z toho ale pak mě další kámoš uklidnil že to není díra v hlavě... mluvila úplně z cesty, smála se všemu ale stále neudržela rovnováhu, říkal jsem jí co si pamatuje.. a ona "No, já jsem se rozběhla za snem" No, po chvilce dojela záchranka ty se ptaly jestli užila nějaký drogy.. řekli jsme že ne, protože ani ona si nepřála aby to věděli její rodiče. No, její kluk jel s ní a nevím jestli jim to řekl že požili drogu ale druhej den mi volali že prej "zjistili" že v krvi měla THC, cca týden jí nedělali dobře ani cíga, tak měla zakázano kouřit,chlastat a tak.. Od tý doby nehulí. Mě osobně se stalo max že se mi totálně motala hlava a musel jsem si lehnout než to zachvíli přejde.. vždycky totiž musíte věřit v to, že to přejde :D
demoneq
A ještě jedna moje příhoda.
Po práci jsem si koupil skéro za 200, byl jsem celkem utahanej tak si říkám že si dám na klídek... šel jsem za kámošema, jeden měl u sebe bong.. tak si říkám že si to tentokrát přervu, saju saju a až je to dokonale spálený a naplněný kouřem tak to do sebe vsaju.. hotovo, a jak to pomalu vydechuju tak už cejtim jak to rychle nabíhá v hlavě.. a pak po celym těle. Začal jsem se klepat, zima jak svině... kámoš říká co se děje, že mě to nemohlo tak rozbít.. já mu jen říkám že zachvíli budu v pohodě. Uběhne půl hodina já tam sedím v tureckym sedu a hlavu opřenou o ruku.. stačilo jen kdybych nachvíli otevřel oči tak se mi udělá tak špatně že to nedám a pobleju se, tak jsem je neotevíral a když na mě někdo mluvil tak jsem mu jen říkal že budu vpohodě.. byl jsem hrozně aktivní ale jen v myšlenkách, stále jsem přemýšlel a přemýšlel... pak když to bylo jakž takž OK, mohl jsem chodit ale stále jsem byl strašně na sračku... došel jsem na bus kterej mi jede až domů.. ale tam to začalo být ještě horší, říkal jsem kámošům že se jdu vychcat, ale strašně jsem se tam poblil.. předtím jsem měl max pivo teda no a moc jsem nejedl, takhle jsem se šel "jakoby vychcat" asi třikrát.. pak nastupuju do busu a říkám si snad se tady nepobleju(btw. kámoška taky jednou jela busem zkouřená a musela se někde vyblejt.. a jak už jí natahovalo tak jsem vytáhnul svojí svačinovou krabičku aby se do toho vyzvracela, pak jsem to vyhodil do koše :D ) ok zpátky ke mě, cestu busem jsem zaspal totálně, pak se proberu a bus je nakloněnej na pravou stranu, nějakej blbeček jel proti nám v zatáčce tak to řidič natáhl do příkopu a já si říkám tyvole co se dneska nestane, už jsem byl relativně vpohodě a bylo to tak 3km od baráku, tak jsem vystoupil a došel to hezky pěšky, po cestě už to bylo dobrý.. pomohl mi ten spánek, ale to jak jsem se probral a bus nakloněnej to mě dostalo.. :D
demoneq
po těhle nemilých příhodách už ale vím jak hulit a s kým hulit.. a vždy předtím něco málo sníst, nepít alkohol a hlavně nebýt úplně unavenej.
I když jednou za čas jsem rád totálně na sračku, nezbývá vám nic jinýho než přemýšlet :D takhle jsem si jednou představoval jaký by to bylo ve vesmíru třeba :D a měl jsem z toho strašně hezkej pocit :D
TheLittleOne
Včera jsme měli s přítelem mega divnej zážitek. Dostali jsme cca gram od jedné známé, která to má na hlavně na mastičky. Dali jsme si oba večer a bylo to fakt divný - přišlo mi že jsem jak na houbách, on říkal že mu šíleně hučí v uších, pak když usínal tak ho to vždycky probralo, hejbal se mu celej strop a já byla jak na svý první houbovačce, kdy jsem měla jen maličko ale měla jsem dost takový smíšený pocity, všechno se jakoby vlnilo. Vím že samotná tráva tohle neudělá ale vzhledem k tomu, že to má i dost zvláštní vůni se chci zeptat jestli je možný, že je to třeba z nějakýho postřiku, plísně (prej už to má nějak delší dobu), ... whatever. Ženská by tam určitě schválně nepřidávala nic, ale lidi jsou různí tak mě ještě zajímá, co se tak nejčastěji cpe do trávy, aby to "víc šláplo". Má bráchu, toho vůbec neznám, kolem se motá hromada lidí a někdo jí mohl chtít třeba "přilepšit". Napadlo nás jestli se nemohla nějak dostat k té trávě co ji teďka zadrželi s 50%thc, ale vypadá to jako obyčejnej venek, to by chtělo úplně jiný podmínky. Nic jinýho jsme neměli, takže je to fakt záhada.
demoneq
Ahoj, hulil jsem plesnivou trávu, stačilo malinko do kotle a byl jsem hrozně v prdeli, je možný že s kombinaci s plísní která po usušení paličky není moc vidět jsou ty stavy takový. Já byl celej takovej unavenej, ztěžklej a nebylo mi nějak OK.
TheLittleOne
jo jako nám nebylo zle, ale člověk nečeká že si dá prda a bude se mu vlnit strop a bude mít sluchový halucinace. Jako přítel to moc nevydejchával, myslel že mu hráblo. Mě to přišlo super, v životě už jsem brala tolik léků po kterejch jsem měla daleko horší stavy, že si to tak neberu. Ta plíseň by neměla bejt nějak nebezpečná ne? Jakože co je to vůbec obvykle zač? Netuší někdo? Mě to přišlo jak stav z námelu, ale ten by asi byl vidět a netuším jestli je vůbec možný aby vyrostl na mařence.
Northsmoker
Mě kdysi chytl plíseň necelý gram, stav po tom byl o dost silnější než jindy (pár dní předtím jsem mel brko ze stejného modelu a nedalo se to srovnat). Taky se mi alespoň ze startu vše vlnilo a celkově mi bylo divně, asi bych ten stav přirovnal k tomu když si před brkem dáš chlast. Alespoň z mých ne zrovna dobrých zkušeností s mícháním alkoholu a trávy.. :D
Jess221
Hah tak to ja som sa raz s jednym holandanom skurila jak pes :-D do rada do jednej som sedela na brehu jazera a viac som o sebe nevedela ako vedela :-D
zablutenohy
ja si pamatam na HHK fesstivaly ze sem mneli vsebe uz tolko dymu ze my kamos nabyl travu ze a kvetinky ze zemy do fajky a ja sem si spokojne vysmity bafkal a chcel sem este =D
ZAZITKU BYLO HROZNE MOC ALE MOC SI ICH NEPAMATAM =D
P1R4T3
Zdar, tak ja sa tiež zapojím ... môj najhorší zážitok s THC sa mi stal asi pred 2 mesiacami ... Kamarátovi som dodal materiál :D a on z neho spravil alkohol ... fakt sa s tým pohral a to čo vyrobil bolo koncentrované zlo v malej nádobe :D dal som si jednu čajovú lyžičku .. čakal som že to ani neucítim ... až po 20 min som sa dozvedel že on ten alkohol ešte prefiltroval aby bolo čo v najmenšom množstve alkoholu najviac THC ... do 15min po užitý som bol totálne roztečený po stoličke .. do 30 min som zažil najvešie eufórie v mojom živote :D neskutočne som si to užíval a potom to prošlo ... ako je už známé tak na masle alebo na alkohole sa stavy stupňujú až do maxima ... do hodiny mi naskočil obrovský tlak ... prakticky som nemal pulz ... uplne som zbledol a hneď som vedel že je zle ... stažilo sa mi dýchanie a prežil som min 5x infarkt ... zachvílu som sa do toho aj zagrcal a dielo bolo dokonané ... hneď na to som sa išiel trochu poprechádzať na vzduch ... také halucinácie ako pri tejto prechádzke som ešte nezažil .. všetko bolo fialovo modré a tie zvuky čo som počul sa snáď ani nedajú opísať ... tento stav som zažil skoro znovu asi týždeň po tom ale už som vedel ako proti tomu bojovať takže som to zvládol :D každopádne od tohoto BADTRIPU si dávam fakt pozor kolko toho skonzumujem .
NT guerilla
no mal som podobny zazitok... uvarili sme mlieko..ale pouzili sme listy a spodky z indooru... tiez bolo vsetko farebne a nakoniec mi bolo stoho aj zle... ale nastasie som zaspal :D
Hugito
zdarec , u mě to rozhodně vyhrála zkušenost se sušenkami. Kamarád pekl a v celku síla ,nadrženě jsem do sebe 4 nasoukal a divil se ,že ostatní váhají. proč nejíte? zeptal jsem se . a oni , že tak čtvrtku. Aha já měl už 4. účinky se dostavili tak po hodině s razantním nástupem. Takovej sušák co jsem měl jsem nikdy necítil. měl jsem pocit ,že mi z toho upadla spodní čelist a musel jsem se furt ujištovat jestli jí mám. následovala panika jak půjdu kolem rodičů do pokoje aniž bych s nimi mohl komunikovat. mám takový pocit ,že jsem i šavlil ale těžko říct byla to fakt síla a nic příjemného.
Hugito
za ty roky se mi už nic takového nepřihodilo, ale první zkušenost byla fakt silná. Měl jsem pocit ,že ze mě jdou paprsky světla a jsem součástí země jako třeba strom.
byl to příjemný pocit sice kapku sekačka ... Docela by mě zajímalo jestli už jsem si na to tak zvykl nebo to bylo modelem
Duki
Hej mě jednou stačil pitomý čaj s máslem a mlíkem (obojí jsem povařil asi se 3 g asi 20 min). Bylo to na 2 porce, ale nakonec jsem to celé hrkl já, žena na to neměla koule :D no a potom jsem se naučil teleportovat :D :D minuta byla hodina a nějak jsem se nemohl hýbat... až na to, že jsem měl pocit, že se teleportuji :D další den jsem se zgrcal a pak celý den spal :D nedoporučuji
SALi ONE
Cca palim asi 7 let no jsem na to zvyklej ale jenom kvalitni weedy nad 15% thc i vic
takze nemuzu rict ze me to uz nic nedela ale nikdy me nenapadlo dat si poradnyho kverka a jit do kina na film :D cca asi po 5 minutach reklam nez film zacal se mi neudelalo dobre nenapadlo me ze jit sjetej na takovou obrazovku muzu vyvolat psycho stavy no normal sem musel odejit bylo to na zachranku zustal sem pred salama sedet na sedacce spocenej holotrop necitil sem ruce :D asi pul hodiny sem tam sedel pak uz sem se zacal lepsit dokonce sem se vratil po pul hodce do salu ale musel sem si narikavat ze nejsem zhulenej nic nehulim proste sem se prisel koukat na film :D
no nedokazu si predstavit 4d v takovych stavech no fakt zazitek neskutecnej uz nikdy ne do kina nahulenej :D
Pítr90
Čau, mi tomu v 16ti říkali přehulenost 😉😁 stane se, prostě nesedne silnější model 😉 ale je vidět, že to hodně řešíš, to taky není dobře 😉 základ je být v pohodě 😉 vždy jako první pomoc pomůže " vyvětrat se" 😉 procházka jen tak v tričku pomůže 😉
DrGrinspoon
Tak to teda ešte moc navyknutý nie si :D ja chodím do kina výhradne skúrený :D
Váchy 55
Přesně jak píše Pítr90. Záleží i hodně na momentálním fyzickém i psychickém stavu. To že hulíš x let jen modely 15% THC a víc neznamená, že tě nic nedokáže zpráskat. Stačí, že nebudeš v ideálním fyzickém a psychickém rozpoložení a do toho si zahulíš něco, co má jiný poměr THC/CBD/... a holotrop je na světě. Nejsi první a ani poslední hulič, co se mu něco takovýho stalo. Mimochodem zajímalo by mě jak můžeš vědět, že hulíš jen kvalitní skéro, co má víc jak 15%THC? Je to jen tvůj dojem nebo máš snad každé hulení co kouříš testováno na obsah látek?
Keir
V kine som síce zhúlený nebol, ale bol som v zrkadlovom bludisku, ktoré bolo naozaj obrovské :D

Poviem vám, lepší zážitok som asi zhúlený fakt nemal :D Máš pocit že si zatvorený v nekonečnom svete zrkadiel :D A keď konečne uvidíte jedného z kamošov, ozvete sa k sebe, a zistíte že hlasy idú z úplne iných smerov ako sa vidíte :D Naozaj nenormálne stavy :D Verte mi že po 2 minútach chodenia v tom bludisku už nemáte vôbec pojem o tom, čo je kde, kadiaľ ste vošli, kde je východ, a vlastne ani neviete koľko tých východov je :D (boli 3 vrátane toho kde som vošiel) Boli sme v tom bludisku cca 5 a pol hodiny, a to že už nie som zhulený som zistil až keď som vyliezol von a uvidel normálny svet :D Čas v tom bludisku akoby plynul úplne inak :D

Naozaj odporúčam každému, kto si trúfne, a má tú možnosť :D



A tiež by ma zaujímalo ako vieš, že stále kúriš matroš čo má 15% a viac :D
To chodíš s každou ganjou čo dostaneš do labáku ? :banana:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma