Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování - Klikni zde pro originální téma
Siafu
To sem takle nedávno ještě s dvouma kámošema jel dost zkouřenej domů busem a sedli jsme uplně dozadu, asi po deseti minutách jízdy začal jeden kámoš koukat tim zadnim sklem ven a řval na celej autobus, že všechno vidí červeně, já mu řikal, že je to dost slušná haluz :D a on mi začal vykládat, že to neni haluz, ale skutečnost.......po tom co z něj vypadlo, že už nevidí červeně, ale všechno bliká oranžově, tak sem se teda otočil dozadu a v tu chvíli mi to došlo-on sledoval jenom odraz koncovejch světel autobusu na značkách atd :D no prostě moc, tak mu řikám: "to je jenom odraz světel, sleduj, ted brzdíme" a on na to: "nene, ale čum.....je to zase červený......:D nejlepší je, že tenhle náš rozhovor poslouchala půlka autobusu a všichni se na nás otáčeli a nechápali.....:D no a pak už sme se jenom smáli a smáli..........
LiquidSkyes
2 Siafu: jj mooooooc peknej stav... Az prijdem, hodime se do podobnyho :D
:bong:
Siafu
2 Dogma: u toho příběhu s kinem sem se docela dobře pobavil :D s kinem mám taky brutální zážitky... ;)
Softly
Takže včera byl pátek, tak jdeme ke kámošovi :), nasáváme jeden bong za druhym... no a když v noci přijdu domů s chystám se spát tak koukám že mi z nohvičky od trenek kouká pytel a v něm nějaká pěkně smradlavá palička (teda jako igelitovej pytel ne ten můj :D), a když jsem se ráno probudil a tu paličku hledal tak byla pod polštářem. :)
MastaHBlastaH
Tiez sa podelim o jeden zo zazitkov,ktory sa mi zdal byt celkom brutalny.
Bolo to v tretej triede gymnazia,jedneho rana som sa isiel zhulit pred skolou,pretoze prva hodina bola telocvik,kde sme mali na vyber posilovnu alebo futbal (do posilovne sme chodili bez ucitelskeho dozoru)
planoval som ako vzdy nechat tasku s ucebnicami v skrini,ktoru sme mali pridelenu v skole,zobrat igelitku s nacinim na cvicenie a odobrat sa ku spoluziakovy,kde sme chceli pokracovat v huleni alebo venovat sa inym cinnostiam.Po cca. 5 bongach som vosiel do budovy,otvoril skrinku,vlozil do nej tasku a uz som sa otacal,ze vyjdem z arealu a v tom ma zastavila profesorka a povedala mi,ze sa mam dostavit do riaditelne.Nuz kedze som bol zhuleny jak svina,tak sa mi vazne nechcelo,ale prekonal som sa a zazvonil som do riaditelne.Riaditelka mi otvorila dvere a zaviedla ma do riaditelne,ked otvorila dvere,tak som videl,ze v miestnosti sedia dvaja policajti v uniforme.Vyzvali ma,aby som si sadol,tak som sa posadil na stolicku.Policajt sa ma opytal:'ako bolo na vylete?'.Ja:'na akom vylete?'
On:'na tom kde ste hulili'.Ja:'ja som na ziadnom vylete nebol'.Policajt k riaditelke:'on tam nebol'?.Riaditelka:'nie,on je z inej triedy'. Policajt na mna:'hulil si niekedy?'. Ja:'Nie,nikdy'.Policajt:'tak mozes ist'.Riadne mi odlahlo,zo skoly som zamieril rovno ku spoluziakovy,kde sme sa este ostatnymi zhulili.

Neskor som sa dozvedel,ze nejakym studentom so susednej triedy nasla profesorka na vylete travu a ja som sa do toho dostal len omylom.
Ono
MastaHBlastaH: :D
MastaHBlastaH
2Pinus:tim co ich s tym nacapala dali 2ojky zo spravania,ale typa,ktory im nikedy pred tym predal (dokonca ani nie tu travu co mali na vylete) vyhodili zo skoly.Chcel im este pomoct,bo sa pytali,ze ci im nieco nevie vybavit... Este dobre,ze som im povedal,ze ja neviem zohnat nic,ked sa pytali mna.
D!xXx
:D pekny..
No to ja jednou sel na urad prace vyrizovat pridavky..Po ceste jsem dohulil kusek blunta co zbyl,no a vysledkem bylo ze na urade kde sedela tlusta pani za kompem,ktera na me mimochodem cumela jak kdybych byl vrah sem se nedokazal skoro ani podepsat :D Takovy podpis sem cvicil v prvni tride :D:D fakt nekecaam
mitfara
Ja mam dobrý stihy na přednáškách když sedim na židly a houpu s nohama tak se mi obcas zda ze se mi ty nohy bud zvetsujou nebo zmensujou a je to fakt legrando... De to i s prstama u rukou...
bomboliny
To ja sem si zahulil pul gecka sam vynikajiciho skunku a postavil sem se
a na jednou se mi zamlzili oci zamotala se mi kebule a najednou sem se ocitl na zemi.... nikdy vic se mi to nestalo...hnusnej zazitek
hej-rup
Hehe tedka se my vybavila jedna neskutečná šílenost kterou jsem zažil nedávno na mlíku.

Chodím na veterinární školu a míváme vždicky praxe v prasečáku, tak jednou za tři měsíce.
Když jsme ten den přijeli autobusem k prasečáku nabil jsem si sklenenku, nabíd jsem ale nikdo nechtěl. Pak jsme vešli po schodech nahoru do jakési místnosti ve který se převlíkáme. Rozdělal jsem si lahváčkla a čekal až příjde profesor, takovej starej flegmatickej doktor kterej vůbec nic neřeší. Pak kamoš vytáh mlíko, vařil ho ten den ráno u nás na privátě, bylo toho cca 1l. Myslel jsem si že to bude šit, vařil to jenom z trochy listí a jenom hodku. Navíc to mlíko bylo uplně tekutý, já když vařím mlíko tak má spíš hustotu krupičný kaše. Tak jsem se pořádně napil, cca 2 deci, kamoš stejně tak a ještě dalších pár lidí + jedna holka která si dala jenom dva loky ( nakonec se ukázalo že to vychytala nejlíp). Pak to najednou začalo najíždět, prvně pomalu ale bylo to čím dál šílenější.
Já tomu mlíku fakt vubec neveřil, myslel jsem že to nic nedá tak jsem ten stav pokládal spíš za mix té skleněnky + to pivko. Jenomže vono se to čímdál víc stupnovalo a když jsem se kouk na lidi okolo sebe viděl jsem že jsou na stejné vlně. A to byl jenom začátek
Přišel profesor a šlo jsme po schodech ven, dem po betonovým dvorku a do budovy s odchovnou selat. Nevím jestli jste už nekdy bli v prasečáku, jednotlivý sekce, v nich "boxy" s prasnicema- malá klec ve které se prasnice nemůže ani pohnout a okolo ní pobíhajk selata.Navíc příšernej sprad, tma a strašně prašný prostřědí. Nedával jsem si to těžce, připadal jsem si jak někde ve vězení pro prasata a my jsme byli jacísi dozorci. Sral jsem na to, šel jsem za prasečák a sed jsem na zídku a seděl. Problem byl v tom že jsem na sobě mel jenom mikinu a ono docela foukalo a mrzlo. Venku se to nedalo moc dlouho vydržet, šel jsem dovnitř jenže tam vás hned mrsknul přez rypák ten nehoráznej sprad. Najednou jsem nechápal jak jsem se zase vocitl vevniztř a jak tam mužu vydržet. Šel jsem znova ven a pak mi to došlo.No jo, venku mrzne. A ty prasata všude kterejch mi bylo strašně líto. Tenkrát jsme měli na práci kastrovat selátka a vyštipovat špičáky, hnusná práce ale udělat se to musí. Jediný štěstí bylo že to mlíko nepili všichni. Pár střízlivejch zustalo, samozdřejmě na nás byli nastraní že nic neděláme ale na druhou stranu nás "chápali". Ti co kastrovali mi tenkrát přišli uplně nejvíc nechutní, nedokazal jsem v tom stavu pochopit jak to mužou dělat, řezat do selat fuj hnus.
Seděli jsme venku za prasečákem a všichni jsme byli totálně v knedli. Dostal jsem šílenou sušku, ale fakt nejvíc brutálůní. Nevěděl jsem co mám dělat. Stál jsem tak 30min na mraze a jenom se klepal. Pak mě napadlo že sežeru trošku sněhu. Udělal jsem to ale pak mi zase v hlavě začala strašit myšlenka že sníh vedle prasečáku určitě bude plnej ruznejch bacilů a podobnejch hnusů.Dostal jsem z toho docela dobrou schýzu. Kamoš najednou začal chytat tropy, šli jsme radši do té místnosti kde jsme se převlíkali. Kamoš usnul, zbytek lidí tam seděl v totálním THC delíriu a nidko nevedel co ted. Nejhorší na tom bylo že se ten stav ještě stupnoval. No nedalo se nic dělat, jediná možnost byla vypít hodně vody a vyblít to. Šel jsem jako první, a pohoda. Stav se trošku uklidnil. Hned po mě šli všichni ostatní. Všichni lidi co to mlíko pili krom jedný holky se poblili, a to ho nebylo fakt moc. Pak jsme z tama zdrhli v 11. Trošku jsem se prospal na privátě a večer sem šel zase chlastat.
Zítra máme zase praxe, beru foťák a ráno udělám mlíko :) Bude mela :)
D!xXx
:D:D:D:D Tak to jooo :D Prasatka rullEZ :D
Juzephe
Raz som prisiel odpaleny domov a.....sadol som si do fotela bolo 12 hodin v noci a vravim si ze si pozrem na notebooku Kto huli ten umi.Este doteraz mam reproduktorovu supravu 2x male reproduktory a jeden subbofer a na jednom repraku som mal na sluchdka port tak som napojil uz sa za cal film a ja som dal na plno hlas ale zabudol som ze sub ide normalne o par sekund som zistil ze velmi je to hlasne na sluchadla tak som vypol a mama ma volala uz spala a povedala mi:co ty robis susedia nas zozeru.No ale keby ste to poculi tak zomriete od smiechu.haha
hej-rup -: maraaaas... ja mlíko ještě nikdy neměl tak si to nedovedu ni představit
jude
citace:
Původní příspěvek od PIPER
hej-rup -: maraaaas... ja mlíko ještě nikdy neměl tak si to nedovedu ni představit


hehe....to si fakt nevies predstavit :)

aby som nebol OT, tak:
zo silvestra :) je pravda ze som aj trosku popijal ale som aj hulil. Tak vecer sa robiehal v pohode. Boli sme u mna doma a segra bola na druhom dome(cca 50m dole kopcom). Vsetko prebiehalo tak ako malo(smiech a pohodicka) az do pol noci :) Vtedy zacali akcie s pyrotechnikou, tak uz som mal ohorene prsty a trosku popalenu tvar(tak to bgyva ked si opity clovek odpaluje petardy od cigarety:)). Zacal som chlastat vo velkom a to som nemal robit. Moc si nepamatam, ale co mi hovorili, tak som asi milion krat padol(mame tam taku dost smyklavu podlahu), raz som padol jak doska do zadu a hlavu som si buchol o stenu. potom som sa niekde napichol(na zadok :)) a este som volal kamaratovej mame, ze kde mam kluce od domu a intraku :D

Potom som sa rano prebudil a mal som osableny vankus a stenu pri posteli. Ma tak trosku zarazilo, ze matka to zobrala dost sportovo, lebo vacsinou sa s takymito vecami vyrovnava dost tazko :DDD

hehe.....idem si dat zapisat skusku, majte sa :)
Dingo
Zdravim, zkoukl jsem temer cely tento topic a musim priznat, ze jsem se opravdu naramne pobavil a zaroven jsem se rozhodl, ze se vam pokusim sepsat moje dnesni zazitky.

Pritelkyne mela prijit kolem 6 hodiny vecer a ja se uz nemohl dockat, az budeme spolu a pekne se zpudingujeme. Prisla, povidali jsme si, zhodnotili dobu, kterou jsme bez sebe stravili a celkove tu panovala prijemna atmosfera. Nebudu tu popisovat co vsechno jsme spolu delali, protoze to se nevztahuje k tematu a urcite sem zajde i nekdo komu jeste neni 18, tak abych neovlivnil jeho vyvoj. Takze, prejdu k tematu .....

Venku tma, silny vitr, zima, prsi, no a my dostali chut jit na vec, mysleno jit se zpudingovat. Sli jsme spolu do naseho temneho sklepa, kde jsem pouzil svy letni pneu jako zidle, aby jsme u toho meli i nejaky to pohodly. Vune silna, chut nevyrazna a ucinek? Ten se dostavil jakmile jsme se zvedli ztech pneumatik. Znate to, prudkej pohyb a clovek je jasnej! xD

Dostali jsme chut na neco sladkyho a tak jsme zasli na benzinku, kterou mam kousek od baraku a tam jsme si koupili redbully, za ucelem, abychom nemuseli zpatky pesky a mohli jsme letet ... a aby jsme meli i neco k jidlu tak jsme si vzali i Bebe susenky dobre rano, ktery kdyz pritelkyne cely snedka tak ji prej v brichu nabobnali a zacli prorustat jeji pekny telo, takze ji zevnitr proziraj a az ji celou vyrerou tak se to prenese na mne .... to dodala v momente, kdy jsem se zacal smat ty jeji teorii xD

Natoz zachvilku ji napadlo, ze by si rada pronajmula nejakou kosmickou lod, ze jestli neznam nejakou pujcovnu kosmickych lodi ... a hadejte jaka byla moje reakce ..... ne, uz jsem se nezacal smat ale zacal jsem hned googlit xD. Docela me udivilo, ze ani na googlu jsem nenasel zadnou pujcovnu kosmickych lodi a tak jsem usoudil, ze google neni tak dobrej, jak jsem si myslel.

A je jeste plno dalsich veci, ktery jsme spolu delali ale opet by to mohlo nekoho pohorsit.

Den se chylil ke konci a ja sel svou princezou doprovodit domu, aby se ji po ceste nic nestalo. Kdyz jsem dorazil ja zpatky domu, mel jsem na qipu vzkaz, ze kdyz pritelkyne prisla domu, nasla na internetu clanek o tom jak nejaci kluci nekde v cizine nacpali zivou dospelou kravu do auta na zadni sedadlo a pak za nima bezeli vesnicani a to auto nabouralo a kluci utekli z auta viz.
LINK
A toto komentovala se slovy - Je to dokonale napsanej text, prostě jak vystřiženej z filmu. Jen si představ, jak ty naštvaný lidi běžej za autem, kde je jejich ukradená kráva .....


Je to toho plno ale tohle jsou ty nejvetsi perly. Snad vas to pobavi :satan:
Sol
Muj uplne nejhorsi zazitek po huleni byl nekdy pred rokem kdyz sem se totalne zpukal a jeste k tomu vypil celkem hodne koly abych nebyl po ty prezraly sative nejak moc ospalej.. Vyplivoval sem ale najednou takovej nakej shit, ono to bylo z te koly, ale v tu chvili sem si to neuvedomoval a myslel ze mam uplne zashiteny plice. Hned jak sem si to uvedomil jsem najednou citil neco divnyho na celejch plicich, myslel sem ze je mam uz totalne zniceny. Samozrejme se dostavila silena schiza ktera v kombinaci s tim skoro prehulenim a kolou zajistila ze mi srdce busilo tak ze sem myslel ze budu mit kazdou chvili infarkt, citil sem ze mam srdecni arytmie, srde busilo silene nepravidelne, jednu chvili malem chtelo vyskocit z hrudniho kose(v tu chvili me to snad i na srdci bolelo, ale bohuzel uz si to moc dobre nepamatuji), pak najednou sem ho necejtil vubec.. furt sem si sahal na hrudnik jestli opravdu busi. Rekl jsem si ze nejlepsi bude to zaspat, sel sem si tedy lehnout ale bylo to jeste horsi, plice jsem pri kazdym nadechu uvnitr cejtil daleko vice a srdce malem umiralo(cejtil jsem treba ctyri silny bouchnuti za sebou a pak najednou po dve vteriny nic, pak zase silene rychly buseni, nejlepe bych to popsal jako hodne nepravidelnou tepovou frekvenci). Mel jsem takove myslenky ze to do zitrejsiho rana snad nepreziju,rikal jsem si jestli nemam zacit hledat telefon a nekoho sem pro jistotu radsi zavolat, ale radeji jsem lezel dal protoze bych asi nezvladl v tomto stavu jeste hledat mobil. Do toho vseho se mi najednou chtelo na malou, kola se uz asi premenila na moc, radeji jsem ale zustal v posteli a snazil se to ignorovat. Nastesti po hodine a pul totalniho pekla jsem konecne usnul. Asi po trech hodinach spanku jsem se probudil se skoro praskajicim mocakem, ale nastesti ten "zly" stav uz byl pryc, takze jsem vyrazil na wc a pak hned do postele spat dal :)
Druhy den jsem na to pomyslel uz jen s usmevem, ale den predtim mi v tu chvili do smichu moc nebylo.
hej-rup
sol: jj tohle uplně chápu :) Když je člověk vyhulenej na prach a přitom vystresovanej tak jsou to nejšílenější nářezy :)
acheron
...zhulenyna sra*ky..(dost casto mam problemy s pametou...kratke vypadi a tak..ked zahulim tak niekedy sa to prejavy 10x viac)...sedim doma na hajzli a na nieco si zmyslim a hned to zabudnem ze naco som vlastne myslel...prvich asi 5x to bolo ok ale ked som nebol schopny asi 10min schopny ZIADNEJ myslienky tak nastupila straaasa schyza ze uz som ohlupol uplne alebotak xD

....dostal sa k nam skunk z holandska a my sme akurat sli na hokej (zo skoly)...tak sme v strede kosic v parku vsade okolo cumia ludia to dali....a sli sme zatial do TESCA, nejak som sa s kamosom oddelil a sli sme po eskalatoroch dole..zideme o poschodie nizsie a tam neboli shody dole tak ideme spet hore a tam zasa neboli uz hore (teda len uzatvorene 2 poschodia)..najprv to bola STRASNA haluz ze ten skunk je fuckt kvalita ked mame taketo stavy xD..ale asi po 15-20min sme sa uz BALI totalne ze nas tu nechaju a ze tu zomriemeee...prisiel kamos z nvm akeho poschodia a my SUPEEER sme zachraneny...obysli sme to cele aj s nim (aj on zhuleny na mraky)..a zistili ze sme sa vsetci spolu stratili...sme bolki totalne na kasu z toho sme sa skoro rozplakali ako male deti ked stratia mamu..nakoniec nam nezhuleny clen partie ukazal schody ktore boli len o trochu dalej :D ....ked sme videli tie schody to bol TOTALNE suprrr pocit sme sa skoro rozliali aky sme boli happy ze nezomrieme xD
citace:
Původní příspěvek od hej-rup
Hehe tedka se my vybavila jedna neskutečná šílenost kterou jsem zažil nedávno na mlíku.

Chodím na veterinární školu a míváme vždicky praxe v prasečáku, tak jednou za tři měsíce.
Když jsme ten den přijeli autobusem k prasečáku nabil jsem si sklenenku, nabíd jsem ale nikdo nechtěl. Pak jsme vešli po schodech nahoru do jakési místnosti ve který se převlíkáme. Rozdělal jsem si lahváčkla a čekal až příjde profesor, takovej starej flegmatickej doktor kterej vůbec nic neřeší. Pak kamoš vytáh mlíko, vařil ho ten den ráno u nás na privátě, bylo toho cca 1l. Myslel jsem si že to bude šit, vařil to jenom z trochy listí a jenom hodku. Navíc to mlíko bylo uplně tekutý, já když vařím mlíko tak má spíš hustotu krupičný kaše. Tak jsem se pořádně napil, cca 2 deci, kamoš stejně tak a ještě dalších pár lidí + jedna holka která si dala jenom dva loky ( nakonec se ukázalo že to vychytala nejlíp). Pak to najednou začalo najíždět, prvně pomalu ale bylo to čím dál šílenější.
Já tomu mlíku fakt vubec neveřil, myslel jsem že to nic nedá tak jsem ten stav pokládal spíš za mix té skleněnky + to pivko. Jenomže vono se to čímdál víc stupnovalo a když jsem se kouk na lidi okolo sebe viděl jsem že jsou na stejné vlně. A to byl jenom začátek
Přišel profesor a šlo jsme po schodech ven, dem po betonovým dvorku a do budovy s odchovnou selat. Nevím jestli jste už nekdy bli v prasečáku, jednotlivý sekce, v nich "boxy" s prasnicema- malá klec ve které se prasnice nemůže ani pohnout a okolo ní pobíhajk selata.Navíc příšernej sprad, tma a strašně prašný prostřědí. Nedával jsem si to těžce, připadal jsem si jak někde ve vězení pro prasata a my jsme byli jacísi dozorci. Sral jsem na to, šel jsem za prasečák a sed jsem na zídku a seděl. Problem byl v tom že jsem na sobě mel jenom mikinu a ono docela foukalo a mrzlo. Venku se to nedalo moc dlouho vydržet, šel jsem dovnitř jenže tam vás hned mrsknul přez rypák ten nehoráznej sprad. Najednou jsem nechápal jak jsem se zase vocitl vevniztř a jak tam mužu vydržet. Šel jsem znova ven a pak mi to došlo.No jo, venku mrzne. A ty prasata všude kterejch mi bylo strašně líto. Tenkrát jsme měli na práci kastrovat selátka a vyštipovat špičáky, hnusná práce ale udělat se to musí. Jediný štěstí bylo že to mlíko nepili všichni. Pár střízlivejch zustalo, samozdřejmě na nás byli nastraní že nic neděláme ale na druhou stranu nás "chápali". Ti co kastrovali mi tenkrát přišli uplně nejvíc nechutní, nedokazal jsem v tom stavu pochopit jak to mužou dělat, řezat do selat fuj hnus.
Seděli jsme venku za prasečákem a všichni jsme byli totálně v knedli. Dostal jsem šílenou sušku, ale fakt nejvíc brutálůní. Nevěděl jsem co mám dělat. Stál jsem tak 30min na mraze a jenom se klepal. Pak mě napadlo že sežeru trošku sněhu. Udělal jsem to ale pak mi zase v hlavě začala strašit myšlenka že sníh vedle prasečáku určitě bude plnej ruznejch bacilů a podobnejch hnusů.Dostal jsem z toho docela dobrou schýzu. Kamoš najednou začal chytat tropy, šli jsme radši do té místnosti kde jsme se převlíkali. Kamoš usnul, zbytek lidí tam seděl v totálním THC delíriu a nidko nevedel co ted. Nejhorší na tom bylo že se ten stav ještě stupnoval. No nedalo se nic dělat, jediná možnost byla vypít hodně vody a vyblít to. Šel jsem jako první, a pohoda. Stav se trošku uklidnil. Hned po mě šli všichni ostatní. Všichni lidi co to mlíko pili krom jedný holky se poblili, a to ho nebylo fakt moc. Pak jsme z tama zdrhli v 11. Trošku jsem se prospal na privátě a večer sem šel zase chlastat.
Zítra máme zase praxe, beru foťák a ráno udělám mlíko :) Bude mela :)


gratuluju k příjemnýmu ganjovýmu badtripu

tyvoe, zlejt se mlíkem a jít kastrovat prasata...
heh tak kámoš včera zmaštěnej hodil do schránky s dopisama i techničák k autu :D
guerilla
Mléčná rýže s višní :punk:
No jak ja si vzpominam na sve zazitky z huleni tak :)
No hulime jednou v takovem sadu kde byly ovocne stromky a vsude nazemi oschla trava no meli jsme tam 2 zidle k tomu sacek plny fialek ale nemeli jsme ohen jenom zapalky. Tak sme se s kamosem posadili proti sobe nabili sklenenku a kazdeho praska si pripalovali tema zapalkama a pokazde jsme ty zapalky zahodili za sebe . No co budu povidat bylo to nase tak 5 zahuleni vubec tak jsme tam po par minutach sedeli a jen tupe zirali nasebe
tak farame a po par dalsich minutach me v tom tichu zacalo rusit takove praskani tak se podivam na kamose a ten ze to slysi taky tak jsme se postavili a zjistili ze jsme podpalili asi 20x20 metru toho sadu a ze to praskaji horici vetve z tech stromu :) okamzite sme zacali hasit zkoureni jak hovadka ale ohen jsme uhasili nakonec teda.
Dalsi bylo jak prijel kamos v lete k babicce a hned jak dojel jsme s nim a jeste s dalsim kamosem sli zahulit k zadkladni skole mel sem to asi 150 metru od baraku a bylo to neco pred obedem tak 11 hodin . No tak sme se postavili kamos rospalil brko tak projelo kolo a u druheho kola sem si dal boucha a strasne sem se zakaslal tak tak kuckam a najednou bum a byl sem uplne v hajzlu stacil sem rict jen cest ja du domu a tak sem vyrazil domu musel sem se velice snazit abych dkazal vubec zvedat nohy a nespadnout u toho :) asi tak po 1 hodine sem dosel tech 150 metru domu kde sem u dveri potkal matku ta okamzite sondovala co to semnou je ze sem zeleny a nemuzu chodit , no me to bylo fuk vysplhal jsem shody a sel si lehnout no myslel sem ze usnu ale strasne sem se zafaral do obrazu co visel naproti me postele byly nanem slunecnice tak sem na ne cumel a zacal premyslet o podobnosti kruhu ci tak neco prislo me to uplne fascinujici tak sem naten obraz ziral asi 4 hodiny a pak sem sel spat no zbudim se rano ocihnu obraz a ony nanem zadne slunecnice nebyly ale byl tam nejaky potok a kolem neho stromy . Pak sem dostal dost zdupane od mamky a na huleni sem par let zase nesahl.
filos
Stalo sa vam uz niekedy ze ste po huleni "oslepli" ? Pretoze mne sa to zas stalo pred par dnami. Tak vam to opisem co tym myslim. Prvy krat ked sa mi to mi nieco take stalo, som si dobre zakuril v parku pri nasej skole, ani si uz nepamätam ci som bol az tak velmi vypeceny, abo to nema s tym vela spolocne, jednoducho zacal sa mi obraz pred ocami postupne zosvetlovat, az som mal pred sebou biely obraz. Videl som cca 5metrov pred seba a to tiez len obrysy postav, stromov atd. Musel som dokonca prejst cez cestu, ani neviem preco som siel cez cestu, ked sa na to tak pozriem, kedze som nevidel ci ide auto abo nie, ale bol som v soku z toho co sa deje. Potom co sme presli cez cestu a sadli si, sklonil som hlavu, zavrel som oci a dufal som ze ked ich otvorim tak sa vsetko vrati do normalu. Po minute, dvoch som otvoril oci a uz som videl lepsie, postupne sa do zlepsovalo. Druhykrat sa mi stalo nieco podobne, ked som kuril v garazi, vtedy som sa strasne vykuril, oprel som sa o auto a uz sa mi len snivalo ze padam. A aj som spadol (odpadol), ked som vstal, nevidel som zas nic ine, len samu bielotu a nejake tie obrysy kamaratov, auta atd. Po 10 minutach co sa ma chceli odniest domov, som sa akosi prebral. Treti a posledny krat, sa mi stalo, ze som zakuril s chlapcom, dobre vzorka, fajne vyhuleny a po 15minutach pri kureni cigy s kazdym praskom sa mi zosvetlil obraz a kamarat sa ma zacal pytat ci som v poriadku, ze akosi blednem. Az nakoniec som povedal, ze musime sa prejst. No lenze to som uz nic nevidel a padal som smerom dopredu, namiesto toho aby som sa presiel. Kamarat ma podrzal aby som nespadol, no a mne sa zdalo, ze ma drzi aby som vedel chodit, uz som presiel asi 50metrov, ked som si vsimol, ze nehybem nohami. A vtedy som si uvedomil, ze ja len sa opieram o kamrata a stale stojime na tom istom mieste. Po 15minutach sa zas vsetko vratilo do normalu. Ma niekto podobny zazitok? Ci som sam?
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od filos
Stalo sa vam uz niekedy ze ste po huleni "oslepli" ? Pretoze mne sa to zas stalo pred par dnami. Tak vam to opisem co tym myslim. Prvy krat ked sa mi to mi nieco take stalo, som si dobre zakuril v parku pri nasej skole, ani si uz nepamätam ci som bol az tak velmi vypeceny, abo to nema s tym vela spolocne, jednoducho zacal sa mi obraz pred ocami postupne zosvetlovat, az som mal pred sebou biely obraz. Videl som cca 5metrov pred seba a to tiez len obrysy postav, stromov atd. Musel som dokonca prejst cez cestu, ani neviem preco som siel cez cestu, ked sa na to tak pozriem, kedze som nevidel ci ide auto abo nie, ale bol som v soku z toho co sa deje. Potom co sme presli cez cestu a sadli si, sklonil som hlavu, zavrel som oci a dufal som ze ked ich otvorim tak sa vsetko vrati do normalu. Po minute, dvoch som otvoril oci a uz som videl lepsie, postupne sa do zlepsovalo. Druhykrat sa mi stalo nieco podobne, ked som kuril v garazi, vtedy som sa strasne vykuril, oprel som sa o auto a uz sa mi len snivalo ze padam. A aj som spadol (odpadol), ked som vstal, nevidel som zas nic ine, len samu bielotu a nejake tie obrysy kamaratov, auta atd. Po 10 minutach co sa ma chceli odniest domov, som sa akosi prebral. Treti a posledny krat, sa mi stalo, ze som zakuril s chlapcom, dobre vzorka, fajne vyhuleny a po 15minutach pri kureni cigy s kazdym praskom sa mi zosvetlil obraz a kamarat sa ma zacal pytat ci som v poriadku, ze akosi blednem. Az nakoniec som povedal, ze musime sa prejst. No lenze to som uz nic nevidel a padal som smerom dopredu, namiesto toho aby som sa presiel. Kamarat ma podrzal aby som nespadol, no a mne sa zdalo, ze ma drzi aby som vedel chodit, uz som presiel asi 50metrov, ked som si vsimol, ze nehybem nohami. A vtedy som si uvedomil, ze ja len sa opieram o kamrata a stale stojime na tom istom mieste. Po 15minutach sa zas vsetko vratilo do normalu. Ma niekto podobny zazitok? Ci som sam?


mě se to jednou stalo, že sme prostě šel a rozostřovalo se mi vidění a pak sem najednou viděl(pro změnu) jen tmu, ještě předtím sem se kouknout na hodiny. Asi po 10ti minutách se mi začalo "rozednívat" - upozorňuji, že sme byl stálep ři smyslech s schiopen přemýšlet - jako ne že sem někde spadnul a usnul nebo tak. a pak asi za 15minut už to bylo v pohodě, ale taky sem si řikal jak to bude v pyči, jestli už neuvidim :eek: uf, eště že vidim
Dim
jj, mnel sem jednou po huleni (kombinovanem s chlastem) kratkodobe vypadky zraku. zahulil sem si v hospode (byl sem predtim uz docela nalitej) - udelalo se mi blbe a tak sem ukecal kamose, abysme uz sli, protoze sem nutne potreboval na vzduch. ven se z ty hospody chodi skrz mriz, ktera je zamcena a hospodskej vam ji musi otevrit kdyz dete ven nebo dovnitr (udajne byla mriz postavena potom co hospodu napadlo asi pred 5 lety asi 20 neonacistu, v casnych ranich hodinach, a vsechno a vsechny uvnitr rozmlatily). za mrizi sou doleva schody pak dvere a ste na ulici. no, a jak sem cekal pred tou mrizi, nez mi vycepak otevre, tak se mi uplne zatmnelo pred ocima a prestal sem uplne videt. to ze je mriz otevrena sem zjistil podle sluchu a sel sem skrz ni, bohuzel ne doleva ale rovne, takze sem narazil drzkou do zdi. v ten moment sem ubec nechapal co se deje, takze sem to skusil podruhy a narazil do zdi drzkou zase. nakonec se mi za asistence kamose podarilo dostat se po schodech na ulici, kde sem po to co sem se nadychal cerstveho vzduchu zacal trosicku videt a zjistil sem ze kamos jeste neco resi dole v hospje u mrize. takze sem se rozhod ze se posadim do neceho, co se mi zdalo ze je autobusova zastavka. nedochazelo mi v tu chvili ze autobusovy zastavky nejsou pristaveny uplne na kraji ulice, ale ze mezi nima a ulici obvykle bejva jeste chodnik, takze sem do ty "zastavky" skousel vlist od ulice, ale narazil sem drzkou potreti protoze to nebyla zastavka, ale telefoni butka a vchod to mnelo z druhy strany... potom co sem si sednul na zem sem se v poho rozkoukal a od ty doby vydim zase vsechno fajn :D
_Chronic_SVK_
V jeden den ked sa v meste dost oslavovalo som robil mlieko mal som strasne vela listia tak som to dal do hrnca a varil asi z 1,5 l mlieka bolo cca 0,7l kvalitneho mlieka [varene skoro den] tak som to nalial do flasky od vodky a isiel do mesta z kamosmi,oni uz boli dost fpici z liehu tak nechceli tak som to stiahol sam netusiac co sa stane :D isli sme teda do podnikov a na ulice atd,cca o hodinu mi zacalo mlieko ucinkovat viem uz len ze som vzdy chodil asi polemeter za kamosmi lebo som mal strach ze sa stratim a vsetko som videl tak cudne ako keby z tmy abo co a zaboha neviem preco ale myslel som si ze postrielali vsetkych mojich kamosov a bol som v panike,potom ku veceru som zevraj isiel meditovat pod strom z nejakymi cudzimi ludmi viacej si uz nepamatam vraj ma odvazalo na aute domov a rano ked som sa zobudil tak som este dost bol fpici slabo som pocul a tak..

A este jeden zazitok z mliekom ale to uz nebol bad trip:D tiez som vipil nadmerne mnozstvo mlieka lebo bolo robene pre troch jeden kamos si dal a druhy mal alergiu na mlieko takze som mal viacej,ked nabiehal stav tak sme isli hrat stolny futbal nakupili sme vela zetonov a zacala sa zabava :D,vzdy sa mi zdalo ze sa ten stol tocil tak som sa tocil ja znim a to sposobilo ze stol bol nakoniec 2 m od miesta kde mal byt,potom ked som dosiel domov vysmiaty ale totalne nepritomny matka namna zacala nieco nezrozumitelne hovorit ja som sa len smial a isiel si lahnut
ps:snazil som sa pisat asi zrozumitelne lebo som nafajceny trochec
Mikro.pěstitel
Já jsem jednou měl dva mistry po sobě ve dvou:D. Koplo my to jako sviňa a pak sem šel na bus a jak tak čekam se mi nějak přitížilo a omdlel jsem asi na dvě minuty:D! Kámoš byl uplně vypleskanej jak my to pak vyprávěl:D
Kalidor
taky mám jednu malou příhodu.. není sice brutální ale byla to zkušenost taky pěkná:-)
bylo hezky a právě nám s klukama skončila škola odpoledne. Měli sme něco na hulení a já si rád potáhl s tím že to bude pěknej stav pěkně bez starostí a jen relax. Dojdu pár kroků dom a najednou si doma všimnu v kalendáři- upozornění na svátek toho dne mojí holky. Byl sem jak paprika dá se říct a tak sem se přemohl (a že mi to dalo práce se přemoct.) a pádil do nejblizšího květinářství koupit kytku za pár love. Obchod byl plnej lidí byla právě špička a lidí jak nasr. všude:-) měl sem v peněžence jasný papírový bankovky ale v tu danou chvíli ve stavu sem je zaboha nemohl najít. nemohl sem ty blbý bankovky najít a trvalo mi to trochu dýl než normál.

Od te doby si dávám pozor na tyhle věci a vždycky před zahulením si zkontroluju povinnosti dopředu. Nic brutálního ale mně to celkem stačilo ten den)
PETRON
Jeden mlecnej
Sesli jsme se v 6ti lidech dopredu domluveny, ze musim napravit svoje minule slabe mlecko, navic se chystal vyzkouset MJ kamarad, ktery nehuli (resp. parkrat to zkusil, ale nerad kouri...). Bylo to loni v cervenci, pocasi parada, navecer. Mliko hotovy, rozlejvam pro 5 lidi, 6. byl kontrolni vzorek/nechtel;) rikam si pro jistotu dam jen tak malej kafesalek pro kazdyho. Vypili jsme a zabava dal proudila u kulateho stolu. Po case zacina nabihat mleko, tak z prdele upozornuju ze je to docela zabava, po dalsi ctvrthodince si rikam ze uz je to slusny a ze se maji vsichni na co tesit. S postupem casu vsichni zacinaji tichnout, sotva se hejbou a najednou jeden po druhym zjistujeme ze sme totalne v kasi a jeste stale to asi nebude vrchol. Snazim se nabizet kolu, nikdo nechce, pozdeji nekteri zjistuji co jim vubec nabizim. Mel sem na notebooku pripraveny pro tuto situaci obzvlaste husty video - zabery z (prazsky;) kanalizace natoceny robotem. Do toho poustim brutalni DNB, vsichni na to ziraji jak kdyz pred nima stahujete nekoho zaziva. Zase nabizim take diky vlastnimu susaku kolu, jedna holcina by si dala, zaciname probirat jaxme totalne na prach, mluvit zvladaji tak 2 lidi, ostatni jen vnimaji. Natahuju se s kolou, ruka dela tresavy pohyby, skoro ji nezvladam vlastni vuli, jen tak tak sem ji predal.
Okamzite tam pust neco jinyho, pracne ze sebe vysoukala jina holcina. To byl skoro nadlidskej ukon: nasmeruju ruku nejdriv ze zvyku ke klavesnici - pro me nejrychlejsi zpusob jak vykonat co se po mne chce. Absolutne nemozne, po cca 5ti megadlouhych minutach jsem se dopracoval sotva k nejaky hudbe, nakonec sem nevim jak s pomoci mysi spustil simpsny. Simpsni konci, vsichni se domlouvame ze to zabalime, desne vsem trva se posbirat a obout, kamaradovi co nehuli se pritizilo tak, ze si lehnul, ale neusnul. Kamoska s pritelem stoji u dveri a zacina delat dost zajimavy trhavy pohyby rukama, zrejme neovladatelny. Meni barvy, ptam se jestli je ok, to uz ji radeji pritel chyta a dava ji podporu, vsechny totiz ceka cesta ze schodu dolu ven. Pod taktovkou nezhuleneho kamose se vsichni nasoukaji do felicie a uspesne odjizdeji. Doma zustavam jen ja s pritelkyni a nas " nehulici pacient", ktery si stezuje na buseni srdce; usnout se mu nedari. Nakonec si jako nejvetsi borec (k me zrejme nelibosti) vola mobilem zachranku, uplne vzorove nadiktuje dispecinku vse potrebne vcetne "intoxikace MJou" [zde si potvrzuju, ze je to bad trip, ale nepodarilo se mi za boha kamarada preladit:( vse je holt jednou poprvy]. Presouvame se dle instrukci zachranky pred barak, totalne na sracky a navic priposrany strachy, ja pro jistotu davam klice do vstupni branky, abych se pozdeji "neprozradil" :-D az se budu trefovat do zamku (stale byl problem kontrolovat jakykoliv pohyb, ruce trhaly, nohy "chodily" ciste ze zvyku...).
A uz k nam neco z dalky prijizdi a VOILA, je to policejni vuz! Kua!
Zastavuji u nas a ze co se deje? Proc sme je volali? My ze policii rozhodne nevolali, ze jen na zachranku. Dozvidame se, ze je tedy nejspis zavolali automaticky z dispecinku zachranky a ze co je za problem. Nuz jdeme s pravdou ven, nehulici kamarad rika ze je intoxikovany MJ. Policajti vylejzaj z auta a snad 5x se nas ptaji co sme meli, my postupne dle pravdy stale dokola ze zadny prasky, nic sme si nepichali etc. ze jen MJ. Kdyz to cajti slyseli ponekolikaty a od vsech, nahodili zklamany vyraz s poslednim dotazem: Takze ste jenom zkoureny jo? My definitivne potvrzujeme a pocitujeme malou ulevu, protoze policajti sedaj do auta a ze teda jeste pockaj na zachranku. Ta prijizdi vzapeti s pustenym majakem, nastesti bez houkacky (uz byla noc, navic v ulici s rodin. barakama-no nastesti se sousede nezjevovali). Kamarada berou do dodavky a domlouvame se, ze mame jit nahoru, nastesti bez policie (nahore samozrejme po stole MJ, na sporaku druha pulka! mlika etc.).
Kamos skoncil v nemocnici, dostal v podstate leky+infuzi na uklidneni+odvodneni (diuretika) a vyzvedli si ho rodice. Nuz, vyplnilo se co jsem chtel - kamos nehuli dal, ale ze bych chtel az takhle silnej duvod, to jsem necekal. Ostatni v poradku dojeli domu, jeste dlouho sme si o tom pozdeji vypraveli, byl to opravdovej massacre.

[osoby jsou umyslne bezejmenne, vsichni zucastneni jsou daleko za hranici zakonnosti]
getzz
hosi , nevim preco , ale mam priserny stavy po zkuru proste si zahulim nejaky pecka model sedim zafarny a mam pocit jak by se mi chtelo rozjebnout srdce upe z tela ven horko mi je nejsem schopnej chodit mam pocit jako kdybych mel kazdou chvilu chytnout infarkt, nechapu nic , chci hulit a uzivat si stav a ne se na nim dojebavat , je mozne ze to zvas nekdo zna .....
getzz
jo ja třeba hodně schizuju a tak at y stavy jsou fakt brutal ted už je to klidnějši. To se mi stávalo spíš ze silnějšich modelu. Tak byt tebou jestli se ti to bude stávat hodně často tak hulit min třeba par prdu silnějšiho modelu ne bo pak něco slabšiho
urcite to neni nejbrutalnejsi ale celkem to vcera pobavilo spolecnost:
sedime u me, kamos mota boruvkovej blunt, odpali ho a ze pry do ceho ma klepat, typci si prinesli kozla v plechu, tak pry do prazne plechovky, blunt pripluje ke me tak si davam nejaky prasky a odklepavam....samozrejme do nedopiteho piva - zbytek kamosu je u kompu v jinem pokoji, takze jsou automaticky uzavirany sazky jestli to dotycny chudak pozna :), plechovku vezmu a mirnym rotacnim pohybem se snazim popel promichat s pivem...odkladam plechovku, cumim na tv, asi o minutu pozdeji za zacina z plechu "hrnout" celkem solidni pena :D cela mistnost v kreci, hrnecku var hadra...
Yogurt
Nazdar vsichni groweři a growerki taky mam jeden nevšdní zážitek jednoho večera sme se s kamaradmi pekne skalili a pak sme šli na dvur za ostatnima a cestou po pri plote sme je tam porad videli jeste jeden z nich rozhazoval rukama (neco se snazil asi vysvetlit) a kdyz sme vysli spoza stromu voni zmizeli.... :confused: a pak kdyz sme tam dosli tak sme se bavili o uplnych detajlech jak tam sebeli vsichni sme to videli stejne ale voni tam vubec nebili... a pak sme vedili o kousek dal dva divny tipky v kapucich a voni se pak votocili k nam a mezi rukama jim horel ohen....ja sem zdrhnull....a dal nevim co se delo ale prebudil sem se rano doma.... sranda ne? :)
crackonos
Zdarec, taky bych se rád pochlubil jedním zážitkem, který se stal, když jsem teprve začínal hulit. Bylo to poprvé, co jsem se zhulil.
Jednoho dne jsem si koupil svůj první sakl, s bratrancem jsme ubalili asi 3 šedesátkový špeky a šli jsme se zhulit. Vůbec jsme se nezhulili, protože to bylo nějaké šméčko. v té době jeho sestra pěstovala na zahradě a měla zrovna po sklizni. Byl to Magic Crystal, což jsme zjistili až potom. Jelikož nás tolik špeků předtím nezhulilo, tak jsme si ubalili jednoho stovkovýho špeka, stylem šiška vedle šišky.
Začali jsme hulit, dalších 5 hodin jsem prožil ve stavu největší brutality. Třeba jsme se smáli štěkajícím psům, po cestě vesnicí jsem potkával staré známé, dokonce koňský povoz, začalo mi brutálně bušit srdce a já se bál, že asi umřu, tak jsem si lehl na břicho do sněhu abych se trochu zchladil, cítil jsem srdce až v krku. Co nás nenapadlo, jít do lesa. Začaly mě chytat schízy, protože jsme slyšeli střelbu z lesa. Kamoš viděl helikoptéry, ze kterých stříleli myslivci zvěř. Pak jsme schízovali, že nás určitě viděli termovizía že nás zabijí....
Je toho spousta, hlavně z těch začátků
Dudman
Samozrejme zážitkov je veľa...ja asi nikdy nezabudnem na dve príhody...
Prvá, tak to bolo asi rok dozadu...vykračujeme si s kamarátom po námestí o tretej v noci...nikde nikto a zrazu na celom námsetí oproti nám dvaja úplne rovnakí chalani...keď som ich uvidel som úplne nechápal...tak sa pýtam kamaráta: aj ty ich máš dvoch ? a one že: aj ty ? a brutalne sme nechapali asi 10 minut čo sa to stalo a až časom nám došlo že to boli dvojičky...ale stih to bol dobrý...
No a druhá to sme mali všetci ešte 17 a nechcelo sa nám ísť do mesta pešo, tak sme zobrali kamarátovej mame auto a frčali sme nafajčení do mesta, samozrejme nikto 18...bez vodičáku bez papierov od auta...a na križovatke vedľa nás zastavili flojdi...kamarát čo bol za volantom je ešte aj taký menší tak to bolo dosť zaujímave...iba sme tak nenápadne sedeli a nakoniec to dopadlo dobre...ale tie 3 minúty čos em vedľa nich stáli boli dosť kruté...
Alebo keď sme utekali pred lampami lebo sme si mysleli že sú to mimozemšťania čo idú obsadiť našu planétu...zobrali sme patiky a začali sme po nich strielať...mno šupy sú šupy...:)
hej-rup
mneska jsem si užil pohodovej trip :) Nikdo nebyl celej den doma tak hned co jsem se probudil dohulil jsem zbytek ve sklenence ze včerejška. A vzhledem k tomu že víc nebylo šel jsem se podívat na půdu kde jsem sušíl jesli tam nezbylo nejaký listí. Našel jsem asi 0,25kg listí, takovej zbytek. Vyvařil jsem to třikrát ve vodě a pak v púllitru mlíka. Zhruba okolo dvanácté jsem to vypl, zcedil, nechal schládnout a vypil. Pak jsem si vzal věci na ryby a šel k rybníku ( asi 3km) Když jsem vyšel z baráku už mi mlíko dobře najelo takže jsem si dokonale užil procházku lesem, poslouchal jsem jak zpívaj ptáci a strašně jsem se do toho sekal. Měl jsem chuť zahrát si snima duet na didgeridoo,připadalo mi ze by se to dokonale doplnovalo. Pak jsem čuměl na káně jak plachtilo hrozně vysoko, taky nářez. U rybníka jsem rozbalil věci nahodil, seděl na slunku, užíval si tepla který konečně po tom týdnu sněhu a větru přišlo a bylo mi mega fajně. Škoda že ten stavek skončil už tak po třěch hodinách.
JakuPIC
Taky jsem přihodím svoji příhodu....Ráno hned jak jsem se probudil jsem slyšel telefon.Byl jsem úplně na mraky ještě ze včerejška.Tak ho zvednu a volá bratranec jestli nechci na špeka.Tak jsem řek že jo ale říkal jsem že to musíme spálit rychle že si pro něco musím zajet.Vzal jsem si asi 500kč protože jsem si chtěl koupit něco málo na sebe....asi po pěti minutách co jsme to zkouřily přišel obrovskej stav kterej jsem ještě nikdy nezačil.Byl jsem vysmátej jak lečo a cestou domů,místo toho abych si koupil něco na sebe tak jsem to prožral.Večer mě bylo úplně nehorázně blbě a 500kč bylo fuč.
Selfik
citace:
Původní příspěvek od getzz
hosi , nevim preco , ale mam priserny stavy po zkuru proste si zahulim nejaky pecka model sedim zafarny a mam pocit jak by se mi chtelo rozjebnout srdce upe z tela ven horko mi je nejsem schopnej chodit mam pocit jako kdybych mel kazdou chvilu chytnout infarkt, nechapu nic , chci hulit a uzivat si stav a ne se na nim dojebavat , je mozne ze to zvas nekdo zna .....


Nemám sebevražedné sklony jako ty. :D ne samozřejmě joke. Ale když se prostě zhulíme s kámošema tak oni se tam prostě smějou, povídají si, pošťuchují se, prostě se baví a já tam sedím nestíhám je, jsem zamyšlenej, schízi mám, řeším určitý vnitřní boj atd. A taky bych se rád s nima pošťuchoval a smál se.
shotgun
bol som hulit asi treti krat v zivote, dal som si asi sest slukov z fajocky, najprv to bolo vpohode a asi po desiatich minutach som zacal zle vidiet... rychlo sa to zhorsovalo tak som si sadol na schody ked som stratil zrak uplne, videl som iba tmu... citil som silne vibracie v tele, myslel som si ze mam nejaku alergiu na thc... kamosovi co bol somnou som vravel nech vola sanitku ze nic nevidim, a vtom sa mi zrak uplne vratil a ja som bol nesmierne stastny... aj napriek tomuto hroznemu zazitku som s hulenim neprestal...
shotgun
moj najhorsi stav z hulenia:
boli sme u kamosa v garazi, urobil zaujimavy system, tak sme ho sli vyskusat... bola to asi meter dlha kovova rura z vysavaca, a asi desat centimetrov od konca rury bol kotol z fajky... ruru som si pritisol k ustam, kamos zapchal rukou druhy koniec rury a pripalil... zacal som tahat, rura sa plnila dymom, cely kotol v ktorom bolo minimalne 0,3g sorty zhorel, a vtedy kamos tu ruku dal prec... cely obsan rury som vtiahol do seba... vydrzal som asi tri sekundy a potom zacal najodpornejsi kasel v mojom zivote... citil so to kvantum thc, no prehovoril ma este na dva mensie sluky... vraj na maximum... to co sa dialo potom bolo nieco neuveritelne, bol som doslova vyriadeny z realneho zivota... neskvor sa stav zvrhol na absolutny masaker... sedel som na lavicke, rukami som si podopieral hlavu a nemohol som sa ani pohnut, citil som silne busenie srdca a ked som urobil co i len minimalny pohyb tlak mi strasne stupol, myslel som ze dostanem infarkt... za hodinu v tejto polohe som sa dvakrat poskrabal po nose. Potom som sa povracal. Bol som zniceny... mozno to bolo preto ze som pri tom sluku prehltol kus dymu a z toho mi prislo tak zle...
ak niekto viete co zapricinuje tak neprijemne stavy dajte mi vediet prosim... viackrat sa mi to uz nestalo ale moj mladsi brat to zazil tiez ked prvy krat hulil... uplne ho to od hulenia odradilo...
PS: od vtedy mavam uz len fajn stavy :)) peace
Ono
shotgun:

Bušenie srdca, vracanie a pod. je spôsobené prehúlením. To, že si prehltol kus dymu, to sa stáva, väčšinou ho však vzápätí vygrgneš. Vracanie mohlo byť spôsobené jednoducho prebytkom THC v tele, prišlo ti zle, tak si grcol.:) A tá dočasná slepota - s tým ti neporadím.
crackonos
shotgun: já když si dám obrovskýho šluka z něčeho dobrýho, tak se mi taky zavíraj očka a nemůžu je mít otevřený, trvá asi 20s
shotgun
Ono: tu slepotu si neviem vysvetlit doteraz, ozaj traumaticke
berrea
ta slepota je jenom odkrveni mozku, malej tlak... mne se to obcas stava ikdyz nehulim, mam s tlakem trochu problemy, ver, ze nic vic to neni


a muj nejvic zazitek byl, kdyz sem hulil podruhy, to bylo asi v devaty tride. byl jsem s pritelkyni na takovym minifestu ve Vtelně u Mostu, kde její spolužák smotnul takovou věc... nemohlo tam bejt víc, jak gram... ale odklopilo to 8 lidí. podpalili sme to nekdy kolem sesty, půl hodiny po vykouření sem začal mít podivný pocity, slečna schízovala, že všude sou benga a já je chvílema i viděl. potom blik a sedim na šutru před tim statkem, kde se to konalo, blik a sme asi kilometr od ty vesnice na nakym kopci a smraka se, blik a ja na ni neco hystericky rvu a cejtim se hrozne nestastne, blik a sedime tam zpatky uvnitr pred dverma do hospodsky casti u ohne, mam hlavu u ni v kline a je mi dobre a je uz uplne tma... to uz to zaclo odeznivat, ale ten stav... brutalizér. pozdějc se mi to stalo ještě několikrát, ale nikdy ne tolika moc. kdyz sem o nekolik let pozdeji videl dil Futuramy "Time keeps on slipping" tak muzu rict, ze jako jeden z mala lidi sem ho dokonale pochopil :)
Starec
A ked mas take napi*u stavy ze ti strasne busi srdce a myslis ze dostanes infarkt je to cisto len haluz alebo ten infarkt mozes fakt dostat, lebo mne sa to uz stalo viac krat a vzdy ked som mal ten stav som si povedal ze ked prezijem toto uz hulit nikdy nebudem... Samozrejme si dodnes vzdy rad ubalim :)
Sol
citace:
Původní příspěvek od Starec
A ked mas take napi*u stavy ze ti strasne busi srdce a myslis ze dostanes infarkt je to cisto len haluz alebo ten infarkt mozes fakt dostat, lebo mne sa to uz stalo viac krat a vzdy ked som mal ten stav som si povedal ze ked prezijem toto uz hulit nikdy nebudem... Samozrejme si dodnes vzdy rad ubalim :)
je to sice OT vzhledem k tematu, ale taky by me to hodne zajimalo jestli de takhle chytnout infarkt nebo to jsou jen pocity v moji hlave pri prehulenosti.. nekdy to mivam i obraceny - ze kontroluju jestli mi srdce vubec tluce..
jednou byla ve vedlejší obci pouť, a na tý pouti měli věc, který familiérně říkáme "mixér". Jsou to dvě klece na rameni, který se točí a ještě to rameno se točí. Takže to lidem uvnitř těch klecí dělá docela dobrý přetížení. Tuhle atrakci jsem měl rád, až do onoho dne.
Den předtim jsme chlastali. Po ránu mi bylo ok, akorát jsem moc nejed, pak jsme dali s kámošema brčko a že pudem na mixér. To jsem neměl dělat. Přetížení bylo ok, ale když jsem vylez, měl jsem pocit že se pobleju. Pivko im to celkem srovnalo, ale pak jsme šli na řetízkáč a všechno se vrátilo. Já myslel že se na tom řetízkáči vážně pobleju. To by vypadalo, dolítlo by to skutečně daleko.

Od tý doby radši na takovýhle atrakce vůbec nelezu.
Ono
citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
To by vypadalo, dolítlo by to skutečně daleko.


:frog:
crackonos
takže na konci akce, kde jsme se vožrali a pak i zhulili: hrál jsem si s desetikorunou, najednou mi spadla na zem, odrazila se od tý země(fakt netuším jak) a dopadla na takovou tu šprušli co je pod sedákem židle, jak si tam čas od času dávám nohy, neuvěřitelný...pak jsme třeba u nás na zábavě (až na konci, když jsme pomáhali uklízet) našli půl igelitky hulení, potěšilo no :-)))
Prdelac
Já zase ráda vzpomínám na zážitek s kámošem kdy jsme jeli na koncert. Dáme brko a vyražíme. Na půli cesty mu říkám, že už fakt musím na záchod a zastavuji u pole. Jen jsem zavřela dveře od auta tak slyším jak dal hudbu na plný koule. říkám si, tady na mne uvidí, popojdu kousek dál. V tu chvíli jsem spadla do 2 metry vysoký strouhy. Tam jsem dopadla do maleho potůčku po dešti. Měla jsem vysoke marteny, takže v pohodě jsem si říkala. Jenže tak stěna nahoru byla plná bahna a prudká jako sviňa. Tak řvu na toho kámoše, jenže jak měl tu hudbu na plný pecky tak mne vůbec neslyšel. Dala jsem se teda asi po 5 minutách do lezení po tom bahně. Vůbec to nešlo, protože jsem měla totální záchvaty smíchu a ještě se mi chtělo na ten hajzl. Když se mi konečně podařilo vyšplhat po té bahenní stěně nahoru tak jsem se vyčerpáním na půlku opřela o zem a nohy pořád vyseli do strouhy. Kouknu na toho kokota a on v tom autě normálně pařil. Jak jsem to viděla, tak jsem se začala tlemit a spadla do té strouhy znova. To mne oddělalo, protože už jsem byla promočená a zasraná jako svině. Takže jsem to vylezla znovu, jdu k tomu autu a kámoš na mne čumí jak to vypadám, protože jsem měla bahno všude a mokrá jsem byla taky suprově.
Prdelac
Jo a ještě jeden, kterému se mý fajn známý smějou. Můj bývalý byl nehulič a neměl rád když jsem s někým hulila. Sama doma jo, ale ne s někým. Takže po akci park - naše tajné heslo s kámošema jsem musela doma nahodit kamenný verzi tváře a chovat se hlavně normálně. Příjdu teda domů a vidím, že není doma. Takže jsem vytvořila plán, že si pustím film a že pak nemůže nic poznat. Vybrala jsem Ramba trojku a koukám se. Jsem asi v půli filmu když přišel domů. Kouká na mne, na ten film, říkám si, nemůže nic poznat, to nejde. Znova kouká na mne a na ten film a říká mi: PROČ SE NA TEN FILM KOUKÁŠ V MAĎARŠTINĚ?
Bylo to asi před rokem, pohuluju a najednou telefon! Soused na chalupě dává echo, že někdo krade v lese dříví. Nasednul jsem do vehiklu a dotyčnýho vystopoval - bylo to dobrodružný :D
crackonos
Jednou jsme se s kámošem dost vyhulili u nás na Majálesu z blunta, deme si to takhle městem a najednou nás zastaví takováta vysvátkovaná mařka se složkama a začala se nás ptát jestli nám je osmnáct, mě tehdy ještě nebylo, tak sem z prdele řekl, že kámošovi je...úplně v té největší zhulenosti začala kamošovi vykládat jaký bude mít u Vodafonu výhody atd, on tam jen tak stál a asi minutu či dvě a křečovitě se smál (já taky), zatímco ona do něj pořád hustila, pak jí na konci všeho řekl, že vůbec neví co mu říkala a o čem to bylo. Tak se nás ptala co jsme si dali, že by se chtěla taky tak smát a pak to začala vysvětlovat všechno odznova (byla neodbytná), nakonec už vytahovala nějaký lejstra a chtěla to začít vyplňovat, začínalo to státní příslušností- to vyšlo najevo, že je to pro kámoše naprosto zbytečné, protože je Ukrajinec, baba začala vyřvávat, že s náma akorát marnila čas a my sme šli dál....hrůůůza
Jura
byli sme v hospodě a trošku hulili a přišel kamoš(trošku nalitej)a že by si taky dal no tak nejsme chrti a podali jsme mu špeka po nějaké době nám řek že mu je blbě a pude dom přišla servírka a že jako má zaplatit a aby mu to nebylo líto tak si dal jěště zelenou vtom jak ji lup do sebe tak poblil tu servirku a my všichni jsme se začali chlámat servírka mu ještě vlepila facku a začala řvá že je celá pobliá

No prostě cooooool zažitek.
DnB_P51ch0
Ja som raz dosiel domov dofajceny ako bomba a ze si idem uvarit parky tak som si postavil hrniec....sedel som pri sporaku aspon hodinu...ten hrniec sa stale nanom piekol az ma dosiel chcecknut foter pyta sa ma ze to co robis a ja ze varim si parky pozrem do hrnca a tam neboli ziadne parky ani voda nic len sa piekol prazdny hrniec :D
DnB_P51ch0
Kamo stalo sa mi ze som si zatrel 7bong z kamosovho hydra a 4 hodiny som sedel na lavicke a len vracal stale stale neslo to prestat a nemohol som sa pozret pred seba akonahle som sa pozrel hodil som dalsiu tyku....hrozne ale aj napriek tomu som hulit neprestal...samozrejme:D
Nesss
vcera jsem si pul hodiny povidal se sousedovic psem....dobrý pokec, jen skoda ze jsme oba na sebe stekali....kamos mi pak rikal ze jediny co jsem po pul hodine stekani rekl bylo: to sem mu to natřel co? dnes opoledne sousedka rikala babicce jestli neco neberu. musim si asi dat chvili pause LOL
yvory
Jednou sme zmatlaný šli v lese, a došli sme ke kolejím po kterých jsme šli tak 10 minut, najednou koukáme a stojíme na nějakym strašně vysokym mostě, pod náma byla dálnice. Ty auta co jezdili dole vypadali z tý vejšky strašně malý. Najednou bylo slyšet zahoukání a ze zatáčky se vyřítil strašnou rychlostí vlak, naštěstí na tom mostě byly takový malý balkónky asi tak po 30 metrech na kterým jsme úplně náhodou stály a chcali na ty auta. Nestát na tom balkónku tak nás asi z těch kolejí ještě teď seškrabujou.
Caba
Kouřil jsem před kinem se svojí novou holkou, která nebyla zvyklá a po půlce brka průměrný venkovky se mi sesypala na zem s otevřenýma očima a pusou, naštěstí nepřestala dejchat a po cca. deseti minutkách (moc sem v tom stresu čas nevnímal) se jakoby nic probrala a vůbec nevěděla, co se stalo. Do toho kina sme nakonec šli, ale nikomu bych ten pocit nepřál
Smah
no já když sem si dával hulení po druhé no ono to snad ani nebylo hulení ale jen krystaly thc měl sem vodovodní trupku s kotelem tak na dva gramy zaráz vyhulil sem toho dealerák to mě tehdy nabíjel eště kámoš pak sem to začal cítit všechno se měnilo vnímal sem dvěma mýstama naráz vyděl sem na kopci kostel i když tam nebyl pobýhal sem po hřišti a myslel že se mění gravitace v lese sem slišel výli došel sem dom naši čumí na bednu ja uplně v piči nic nepoznaly asi ... pak jím guláš vedle v kuchyni měl sem nějak výpadky zrazu už nebylo co jíst ... tatka sa mna na cosi ptal a já mu jen odpovádal ano a dobře nevím co to bylo snad to byla správná odpověd pak sem se s toho vyspal :D takové stavy co sem zažil po 1-2-3 hulení sem už pak nezažil nikdy snad jen jednou ... z jakési podlampy za 500kč gram to mě fakt dostalo
Selfik
citace:
Původní příspěvek od Caba
Kouřil jsem před kinem se svojí novou holkou, která nebyla zvyklá a po půlce brka průměrný venkovky se mi sesypala na zem s otevřenýma očima a pusou, naštěstí nepřestala dejchat a po cca. deseti minutkách (moc sem v tom stresu čas nevnímal) se jakoby nic probrala a vůbec nevěděla, co se stalo. Do toho kina sme nakonec šli, ale nikomu bych ten pocit nepřál


Tý jo, dokážu si to představit. Kurňa fakt bych to nechtěl zažít, aby se mi holčina takhle zkoulela.
Smah
citace:
Původní příspěvek od DnB_P51ch0
Kamo stalo sa mi ze som si zatrel 7bong z kamosovho hydra a 4 hodiny som sedel na lavicke a len vracal stale stale neslo to prestat a nemohol som sa pozret pred seba akonahle som sa pozrel hodil som dalsiu tyku....hrozne ale aj napriek tomu som hulit neprestal...samozrejme:D


přesně toto se mě stalo když sem kámošovy co nehulil dal asi tak 10 bongů podlamp nejdřív kruté ale po cca 20min furt čuměl do zemy když sa podival nahoru chtělo sa mu mega zvracet ... pak zakempyl na moji pohovce a nemohl sem ho zaboha dostat dom ... prý je mu dobře tam kde je
vaaanha
citace:
Původní příspěvek od Smah


přesně toto se mě stalo když sem kámošovy co nehulil dal asi tak 10 bongů podlamp nejdřív kruté ale po cca 20min furt čuměl do zemy když sa podival nahoru chtělo sa mu mega zvracet ... pak zakempyl na moji pohovce a nemohl sem ho zaboha dostat dom ... prý je mu dobře tam kde je


Rád bych viděl toho "nehuliče" který si dá napoprvé deset bongů lampy.
FaLda
citace:
Původní příspěvek od vaaanha


Rád bych viděl toho "nehuliče" který si dá napoprvé deset bongů lampy.

:Dne asi..a ze zrovna deset, takovy zaokrouhleny cislo:D...10 bongu smahovy lampy = nic:D..takze no problem:D
remow
Příběh začína asi takto:

¨sestřenka přijela z prahy domů a ozvala se mi . nez volala tak už sem popil neco venku s kamosema a pak přidu dam sni brko co privezla koukam na benu a najednou misto obrazovky nekolik zelených čtverců:D:Dmyslím žeto byly čtverce no prostě obraz už tam nebyl:D
pak už jenom na zachod rychle:D a ona je ti něco, ja ne co by bylo tak dem ještě na špec hmm dam si pak už sem šel jenom spat:D
Wejdas
Těch zážitků je trochu víc....tak aspon pár:P

1) Byl to snad pátek a s kámošem jsme pod hvězdama kutili nad tím,jak jsme vůči tomu všemu prostoru malincí a bezvýznamní a i co se týče času že jsme ůplné hovna....vyřešili jsme několik nějvětších astrofyzikálních problémů současnosti a hodlali jet busem do Tesca na žravku.Po nastoupení do busu jsem měl pocit jako by se na mě každý díval a pak se to stalo....uvědomil jsem si že jsem nic,jedu v ničem a vlastně nikam :D (na základě předchozí debaty o naší velikosti).No v tu chvíli jsem dostal nekontrolovatelný záchvat smíchu na celý bus,a hned na další zastávce z busu rychle utekl,protože to nešlo vydržet :D

2) Dohulili jsme šluknu a už jsem trochu cítil stav....šli jsme kolem nějaké hospy a najendou slyším brutální DnB,ale fakt neskutečné,vživotě jsem lepší neslyšel....tak furt čumím do té hospy a poslouchám hudbu.Kámoš asi po 3ech minutách že prý nic neslyší,kdyžto já si už pomalu poskakoval do rytmu. No najednou jak kdyby DJ přehazoval skladby a až pak jsem si uvědomil,že jsem celou dobu poslouchal hučení letadla co nad náma letělo :D

3) Ve trojko sme šli na obrovskou louku poblíž stájí.Byly na nich ty velké balíky sena,tak sme si každý vzali jeden balík (tak 160cm výška a 2m délka) a dokutáleli k sobě,aby tvořili dohromady "Učko" a každý sedli na svůj.Zhulili sme pár sklíček a pak najednou že jsme jak v zoo,ale ne jako pozorovatelé,ale zvířata. asi 50m od nás byla malá cesta,po které chodili rodiny s dětmi a tak,a nám to přišlo jako by se chodili na nás dívat,dokonce sme zjistili že jsme Homo Cannabis (člověk zhulený) a že ti lidi si tam určitě na cedulce čtou náš výskyt atd (jako v zoo) :D

No šílených zážitků je kupa,ale na tyhle jsem si vzpoměl nejdřív :)
FaLda
citace:
Původní příspěvek od Wejdas
Těch zážitků je trochu víc....tak aspon pár:P...No šílených zážitků je kupa,ale na tyhle jsem si vzpoměl nejdřív :)

:Dno jako homo cannabis u me vitezi:D...nema chybu...!!!!!...musela bejt pecka hulba
H8nza
Mnoo tak není to asi nejbrutálnější ale docela úlet.. Dali sme ve třech tři jonty, pohodička, a ted po čtvrtym jakože půjdem do města už, páč sme prděli na hřbitově.. Mnoo vstanu, ujdu asi dvacet kroků a najednou mrtě rána na mozek ze zadu jak kdyby mě někdo flákl největší silou baseballkou..
citace:
Původní příspěvek od H8nza
Mnoo tak není to asi nejbrutálnější ale docela úlet.. Dali sme ve třech tři jonty, pohodička, a ted po čtvrtym jakože půjdem do města už, páč sme prděli na hřbitově.. Mnoo vstanu, ujdu asi dvacet kroků a najednou mrtě rána na mozek ze zadu jak kdyby mě někdo flákl největší silou baseballkou..

a flakl?
Krokodýl
Když jsem pracoval jako civilkář na psychiatrické léčebně, tak jsme si čas od času zakouřili. Jednou, těsně po tom co jsem přišel z "procházky", zvoní telefon. Vezmu ho a tam se ozval hlas zdecimovaný kolegyně, který mi vypráví jak je na tom se zdravim moc zle, že je po operaci (už nevim čeho) a že možná umře, že už asi nepřijde do práce. Prostě si potřebovala s někým popovídat, dostat to ze sebe. Poslouchám ji, sem tam něco prohodim, ale nechávám ji mluvit. Byla hodně zoufalá a byla na tom fakt moc špatně, na to si celkem jasně vzpomínám. Asi po 20 minutách, kdy už se vypovídala, položím sluchátko a jiná kolegyně - úplně nová na oddělení, takže tu co volala nemohla znát. Mi povídá "O čem zábavným jste si povídali, že ses celou dobu smál?". Vůbec jsem nechápal a nemohl uvěřit, že jsem se smál. Ale bylo mi jasný, že je to možný. Nicméně tu nemocnou musela moje dobrá nálada povzbudit, jelikož ten telefonát byl můj nejdelší rozhovor s ní za celou dobu co jsme spolu sloužili.
Sol
nevim jestli je to zrovna nejbrutalnejsi zazitek, ale urcite hodne kuriozni -
zrovna nedavno sem mel divnej stavek ze kdyz sem se placnul rukou do hlavy tak sem slysel takovy "kovovy" zvuk/bzuk ktery ale vzdy po nekolika vterinach po placnuti ihned ustal, prirovnal bych to snad k naky rezonaci.. sem si jistej ze uz sem to slysel nekdy driv, ale nevim pri jaky prilezitosti..
S4mo
Ja som pri prvom hulení behal po poli, chytal nezmyselné záchvaty smiechu na úplných sprostotiach a vykrikoval vulgarizmy na mesiac. A to som toho nedal ani tak vela.
Prdelac
jeden par tydnu cerstvy:
nechala jsem odpojit ustrednu na linku 155 nejmenovaneho kraje ))))
2 hodky se tam nikdo nedovolal - doufam, ze vsichni prezili.
DanekRider
citace:
Původní příspěvek od Prdelac
jeden par tydnu cerstvy:
nechala jsem odpojit ustrednu na linku 155 nejmenovaneho kraje ))))
2 hodky se tam nikdo nedovolal - doufam, ze vsichni prezili.

Nezní moc vtipně.....
Prdelac
no, ted uz vtipny je, protoze je to ready a nikdo to nijak nehrotil
nemusis se bat, na tehlech zarizenich jsou nastaveny prepady - takze klidek
Pflusik
DnB_P51ch0:
hej to s tim hrncem se mi stalo taky jednou sme takhle s kamošem něco vařili a asi po pul hodině : vole běž na tu vodu mrknout jestli už vaří a vono hovno :D A ještě jeden docela aktuální šli sme takhle spálený po ulici a najednou vidíme že si za plotem hrajou děti tak sme se tam s nima samozdřejmě sekli, šklebili sme se na ně a smáli se s nima, no největší sranda když vtom sme si všimli že opodál stojí jejich maminka a čumí na nás, tak sme nahodili kamenej výraz :D a kamoš povidá: máte vklídku děti ... smál sem se ještě hoodně dlouho
Damien
No mne sa pred istym casom stalo toto:Isiel som sa s kamosom vyhulit, dal som si asi tri bonga, ked som si daval prve a druhe , myslel som ze to nebude nic moc, no to tretie ma doslova zabilo:D...Chvilu sme sa este sli prejst po okoli.Isli sme traja, lebo bol s nami este jeden dalsi kamos.Mne to co raz silnejsie udieralo , az som bol kvalitne speceny a chcel som ist domov.Isli sme po ceste a ja som siel asi tak 5metrov popredu, zhruba tak isto rychlo ako aj kamosi za mnou. A zrazu zacal na mna kamarat kricat ze"neutekaaj, cakaj nas, neutekaaaj!!!"..No ja som popri tom siel uplne pomaly takou rychlostou ako oni, ale v tej chvili ako zacal na mna kricat ma brutalne namotal, proste hlavou mi zacali chodit myslienky ze strasne rychlo pred nimi utekam, ja som to normalne citil ze utekam, popri tom som siel pomaly.Trvalo to asi tak 5sekun, potom som sa otocil a boli odomna stale zhruba tych 5metrov:D...Skratka som sa riadne zmotal ze pred nimi utekam:D....fakt ze riadna haluz..;)
DanekRider
Vzpoměl jsem si na další:

1)Měli sme se školou nějakou exkurzi a měli sme so do Ostravy dopravit sami....v Ově sme byli už tak 8 lidi a šli po nadchodě nad rychlostní komunikací.Já když jsem spálený,tak mám šílený strach z výšek a zrovna na tom nadchodě jsem si naprosto živě představoval,že to zábradlí tam není a že padám dolů na cestu,když přesně v tu chvíli,kdy sem měl největší strach-kámoš do mě šíleně žduchnul směrem k tomu zábradlí (0,5sec na to se mnou škubnul na druhou stranu),ale v tom okamžiku mi před očima projel celý život od dětství a už jsem se viděl jak padám dolů.....div že jsem nedostal infarkt,to byl můj největší shock v životě :D

2)Jeli jsme s kámošem na kole z jedné chatky a měli s sebou igelitku plnou trávy na mlíko,on měl tu igelitku jen pověšenou na řidítkách.Už se trochu stmívalo,a když jsme se z takové boční cesty napojovali na větší,stáli tam benga.No kámoš neměl přilbu,o odrazkách ani nemluvě :D Hned nás stopli,začli se nás vyptávat,kontrolovat nám kola atd.,no krev sem měl plnou adrenalinu,stačilo se podívat seshora do igelitky a prasklo by to. Nejkurioznější na tom je to,že druhý den sme jeli tu samou trasu znova,já v batohu zas plnou igelitku a na té samé křižovatce zas benga a zas nás stopli :busted: :rocket:
Icelander1
Je pátek 15.6.2007, vypaluju nějakou hudbu, aby bylo co po cestě z Clary do Clonmel poslouchat. Samozřejmě technisko =). Asi tak 2 minutky po úspěšném vypálení telefonát: Ray, že chce vypálit nějakou hudbu....crazy gay v minulém životě zřejmě telepat =). To už byl někde u Killkenny„I am in texaco station“,zněl začátek druhého telefonátu, kdo jiný než Ray, hned mi naskočil úsměv na rtech, beru klíče ze stolu a mažu do nisana.

Po 3 minutách čekání před texacem, vylízá Ray i se Saškou, moc se nezměnil, vlasy dlouhé blond špinavé, a dobře opálený. Podáváme si ruce a po krátkém rozhovoru nasedáme do aut a navádím ho k našemu baráku. U nás jen krátká zastávka na kafe a malé občerstvení.

Nasedáme do fiesty z roku 94, fucking slowly and small car říkám si a míříme do Kildare za Andreyem pro lístek na Tiesta. Za hodinku jsme v Kildare a hledáme jak trotly Bus station. Ta samozřejmě nikde, každý nás posílá úplně někam jinam. Nakonec jako centrum města byla trapná křižovatka ve tvaru Y s trošku větším ostrůvkem uprostřed, a na ostrůvku zastávka busu. Za pár minut přichází nenápadný týpek, už jen od pohledu nevypadá jako ir, samozřejmě, je to litevec, podáváme si jako obvykle ruce, ukazuje mi ticket, tahám s úsměvem love z peněženky. Chce jen 55 eček pohoda 3 eura přirážka na rozdíl od normální ceny...Ray prohodil ještě s týpasem pár vět a spěcháme k místu, kde jsme haluzovně zaparkovali car. A když už jsem u auta tak zjišťujeme, kde jsme to vlastně zaparkovali, Před Gardou :-) to vůbec není provokace, když Ray nemá zaplacenej tax a technická mu skončila před 3mi měsíci.

Jedeme ke zdroji, ten bydlí naštěstí po cestě do Clonmel. Neco kolem dvanácté a my zastavujeme před takovým menším parkovištěm u kterého je osada baráčků. Ray vytáčí číslo na Alexe, aby obeznámil týpka, že jsme na místě a čekáme na předání.Během dvou minut vylízá týpek silnější postavy, prochází kolem auta za rožek a neví....Je dost opatrnej, kdo by taky nebyl =) Borec zachází zpátky do baráku a Ray znova vytáčí Alexe. Po chvíli jsme se rozhodli, že půjdeme my za ním, a tak se i stalo. Jdeme směrem k baraku, kam jsme ho viděli zacházet. Najednou se otevírají dveře a v nich ten samej týpek co před chvíli byl před bránou. Po seznámení zjišťuju že je to Čech původem z Karlových Varů. Dělá tu už 6 let. V jeho bytě se seznamuju s dalšíma dvěma týpkama, jeden čech a druhý je nehulící slovák. S úsměvem se bavím a říkám si, jak může vydržet nehulit v takovém lampovém doupěti =) . Miloš balí špeka na prubnutí, tak kecáme a chvílema sledujeme tv Očko.

Jo pohodička dobrá tráva, zdunění jak papriky valíme z5 do auta s 5ti a půl gramem kvalitní lampy V autě následuje hádka Raye se Saškou, protože se Ray zjafčil a tudíž není dobré aby řídil. Po pár minutách sedá saška za volant a Ray sedá dozadu. Může být tak půl jedné a vyrážíme do Clonmel. Technisko puštěné na plnej knedlik (25)takže není slyšet vlastního slova, a já nabíjím sklo na doplňení stavu. Cesta ubíhá vcelku rychle, občas jsou slyšet v potichých pasážích výbuchy smíchu ale to už tak bývá, máváme rukama a haluzujem do rytmu.

V místě mého bývalého bydliště jsme tak o půl 3. Vcelku s údivem reaguju na to že Alex bydlí ještě v tomto domě, měl se totiž vystěhovat už před měsícem. Vevnitř se zdravím s dalšíma 3ma litevcema, rozdělujeme vatru, kecáme a pouštím jim nějakej ten setík techniska na navození té správné atmosféry.Jointík, 3 bonga pro každého a 2 skleňenky do oběhu stačí na solidní odhulení všek účastníků zájezdu =))) .Ještě chvíli se bavíme a potom konečně mizíme k Rayovy domů. Pěknej baráček, jdu spát, zítra náročný den, teda respektive dnes..

Vstávám v 11 a vařím kafe a čaje, ani nestíhám dopít a jedeme do teska nakoupit nějakej ten chálec, a udělali jsme si zajížďku do Vodafonu, který je v centru města. Potřebuju totiž změnit adresu svého trvalého bydliště...Stupidní Irlančíci potřebujou mé vodafon číslo, nejsou schopni to vyřešit přes údaje co vyčtou v občance, takže jsem nepořešil.=( Jedeme zpět do Rayova domu, jj chálec jsem koupily, ale zapomněli na to hlavní.....chleba.... njn po včerejšku ještě tak trošku vymáslení, takže sedám do Fiesty a jedu zase do teska.....Hned v první zatáčce vlítnu na obrubník.....Kurva co to má být, kde je posilovač? Ne že bych jel tak rychle, ale jsem zvyklej řídit jednou rukou a to se fakt u tohoto auta nedalo!Zbytek cesty už jsem dal v pohodě ale pro sichr obouruč držíce volant.Dáváme prda na pořádnej zásek a jdeme na úklid auta, mezitím Saška dělajíc dinner, o obvyklých ingrediencích: polystyren(tousťák), šunka, strouhaný sýr a rajče.To bys nevěřil kolik bordelu se nahromadí v autě, údajně za týden....=)

Jsme všichni ready tak vyrážíme na cestu do Dublinu. Ale stavujeme se ještě vyměnit trávu za éčka. Borec měl jen 4 a vypadal, že mu to dobře šlape.... =)) po krátkém zdržení vyrážíme do velkoměsta, přes Kilkenny a Athy trvala cesta něco kolem 2 a půl hodiny.Ještě v Clonmel k nám přisedl zřejmě Saščin kamarád Dexter, kterej rozumněl česky, ale snažil jsem se mluvit angl, haluzák pár kilo nad kilo A zřejmě na začátku jsem zapomněl podotknout skutečnost, že Rayova fiesta je obutá na trošku širších profilech =) takže si zřejmě dokážeš vybavit, co to bylo za rachot, když dosedne kolo na blatník.....drsnej rachot připomínající v určitých momentech cirkuli. Něco po čtvrté jsme v dublinu a vyptáváme se na cestu do THE POINT THEATRE, nebylo to tak strašné najít cestou jsme si prohlídly pár památek, a ve třičtvrte na 5 jsme na fleku.

Snažím se Rayovy vysvětlit, že by měl lupnout zaráz jeden a půl éčka, nedá si říct a dává si půlku na start a jednu a půl schovává do kapsy . Cestou z parkingu potkáváme jednu skupinku tak 400 lidi nastoupených před halou,vycházíme bránou z parkingu a vcházíme zpět do areálu ale teď vchodem 4 people. Následuje ukázání lístku, dálší kontrola je o kousek dál, a ty ve 4 lidech šacujou všechny. Fuck šacujou raye a nacházejí éčka, njn nevytunil to, sebrali éčka a raye naštěstí pustily dál, zbývající 2 éčka jsem prones bez problémů v náprsní kapse procházíme přes bludiště vyrobené z hliníkových zábran a dostáváme se do takového čtvrt kruhu, kde jsou ale pouze po obvodu, a to o šířce asi 4 metrů našlapaní převážně irové, Vyholená hlava pihatej celej xicht, a proužkovaná mikyna a zamr*ané tepláky, prostě ir.

Je třičtvrtě na 6 začíná poprchávat k tomu studený vítr, no upřímně jsem litoval mařenky které byly jen v podprdě, minikraťáscích obalené v růžové síti. Pořád nic bavím se, jak reaguje dav na hudbu ozývající se zevnitř.

Je něco po 6 a za řádného řevu se otevírají brány u každého vchodu stáli trhači lístků...První zastávka byla na hajzlu v patře. V rychlosti tam stíhám nabít sklo. Dva sekuriťáci u vstupu, jeden vevnitř. Pohoda nezmerčili mě, jdu ven tam už čeká Ray s nakoupenýma colama tak jsem se dvakrát napil než jsme došli ke schodům a na schodech další security, a pičovaly, že se nesmí s flaškou jít dolů.... což mě teda hlava nebere. Co se dalo dělat, než kolu vyhodit do přichystaného kontejneru... scházíme dolů a míříme na další bar nakoupit vodu, ta samá cena 3 Ečka a samozřejmě, že bez vršku.... S vrškama si zřejmě dobře vydělával borec, kterej je hned vedle prodával za Ečko...

Jdeme na GROUND FLOOR cestou potkáváme další security kontroluje lístky. Všichni míříme co nejblíž k pódiu. Stojíme tak 6 metrů od podia a čekáme co se bude dít mezitím lupám 1,5 tablety a půlku nechávám Raymanovy asi tak 10ti minutové ticho vystřídala nějaká máňa zpívající na Tiestovy dancové „hitovky“ naštěstí tam opruzovala asi jen půl hoďky.Něco po 7 začal hrát Tiesto ale zatím jej imitovala jen animace na plátnu, mezitím se mi začaly éčka pomalu rozjíždět, připadal jsem si jak pták, pomalu necítím ruce ani nohy.a po další asi 20 minutovce se ukázal tiesto, a začal to do nás valit.Mezitím se prostor pro stání zdatně naplnit, takže bylo vepředu vcelkem těsno.Celý večer jsme pařily u pravého sloupce reproduktorů ve vzdálenosti přibližně 5 ti metrů. E se mi vcelku rozjelo, ale 2 by byli určitě lepší.... Já s Rayem jsme začali trošku vyvádět, pařit, ojíždět mařenky a ujíždět se na hudbě a na irech samozřejmě, že i na irkách =). Jde vidět že jim tanec na takovou hudbu moc neříkal, ale našli se i vyjimky, zato mařenky to uměli dobře rozparádit.. Mě osobně to moc jako dance muzika nepřipadalo, protože jsem slyšel převážně technisko, ale na druhou stranu tam bylo i pár komerčních sraček, ty chvilky jsme většinou vyplňovali cigárem nebo nákupem vody nebo prdem =).

Ray tahá foťák a zjišťuje že baterie jsou hin, to je laťák nemohl po cestě na benzině koupit, takže celou noc prokousával baterky jak dylino, aby vůbec něco natočil a vyfotil.Ale myslím si že pár videí je vydařených . Asi v 10 vidím jak kolem mě prochází borci nesouce první zkolabovanou mařenku, mohlo jí být tak 16...

Paříme dál, po chvíli se cítím nějak dehydrovanej, tak mizím nakoupit a nabít sklo, na hazlu dole o5 přeplněno, a fronta asi 8 metrova, říkám si nahoře to bude lepší, tam to bylo ready, security jen jeden, takže jsem za pět minut pořešenej a běžím po schodech dolů do hlavního centra dění. Cestou nakupuju 2 vody a mířím k reprákům. Ray na stejném místě Dexter se někde zřejmě zapomněl, toho jsem moc neregistroval, a Saška se držela Raye ale jen na viditelnou vzdálenost, tak pohoda, v klídku si valím na technisko rozjel tam ted trosku překopanější traffic, rozpalujeme sklo, a po 2 prdech se oběvili vedle nás takový divní týpci, byli na tuto hudbu, řekl bych moc staří, takže zřejmě garda.

Tak jsme se raději zdejchli trošku doleva směrem do středu, dokouříme sklo, vracíme se zpět doprava k repráku, týpci už tam nejsou.... Ray zapaluje cigaro, a já si pařím na technisko, najednou přišel čerstvý air =) Very good pocit, bylo tam až moc teplo a navíc smrad z potu, lidi u podia nalepení na sebe, že by se tam snad nikdo neprocpal. Paříme asi tak dalších deset minut, a měl jsem možnost poznat co je tu další forma osvěžení: z miniděla pod sloupem s repro...kelímek plný vody mě trefil do pravé kozy, Ray to viděl a začal řvát wouuuuuuuuuuuuu BONUS

super pocit. Ten mi ale hned překazil pohled na mařenku co nesl sekuriťák, vcelku pěkná brunetka....zřejmě přebrala a nepila. Pokračujeme v pařbě a zjišťuju že nemám co pít, koukám na Raymana, ten zrovna natáčí, tak se tam s chutí věnuju jedné mařence, která zrovna procházela kolem a zastavila se, zajímavý seznámení bych to pojmenoval. Mařenka se na mě nahýbala, jako by mě chtěla dát hubana, a pak že ne...takhle to zkoušela třikrát než jsem si ji přitáhl za vlasy, začaly jsme se kousat, a ojíždět se, po chvíli po mě chce abych ji vyzvedl na ramena, ale nedržel jsem ji za ruce, pouze za nohy, takže když se prudce zahla do zadu, tak jsem měl co dělat, abych ji vůbec udržel, mohla si rozbít hlavu o železné rozdělovníky placu, natáhnul jsem ruce aby se chytila, nechytala se, tak s takovou jdeš dolů holčičko, dala mi ještě hubana a mizí v davu.

Pařím dál a koukám na Raye, už nenatáčí, takže ho hecuju na drink, cestou míjíme dvě mařenky složené v koutku a 3 irové je tam propleskávali...no hnus takhle se přestřelit:-(, snad jsou ready. Kousek od vchodu na GROUND FLOOR potkáváme asi desetičlenou gardu, procházíme přes security a míříme ke stánkům s občerstvením a vodou, berem vody v kelímku i sebou, nazpátek Ray asi někde projebal lístek, tak jsem mu musel šmelinou podat ten můj, jinak by neprošel. Míříme ke Sloupu s repráky , tam čeká Saška a kousek opodál Rayova nová kamarádka . dává jí napít a vzájemně se ojíždějí do rytmu a právě tam pouští lepší verzi Lenthal Industry. U těch beden je to fakt požitek. Deru se blíž jsem tak 2 metry od podia, přede mnou skáče dvoumetrovej vcelku nabušenej ir a skákajíc mi po špičkách, tak jsem se uklidil třošku dál.......aaaaaaaaaaa mařenky tady to bude dobré, říkám si a táhnu Raye.

Bubínky už ted valí na plný výkon a neberou už žádné jiné zvuky, než tlukot z beden, dorozumívání je zbytečné! Lasery dělají oběkty na druhé straně od podia opět čerstvý air a do toho světlo od podia,osvětlilo skoro celou halu, už jsou obsazeny i prostory na sezení. By mě zajímalo jakej magor tu chce sedět . Právě jede Dance 4 life vcelku valba =) Zdunenej si frčím do rytmu security tam nesou nějakého týpka ven z placu, zřejmě nějakej vyjetej... zase přichází ta předskokanka, která tam byla na začátku, naštěstí se tam ted už moc nezdržuje jen tam dolazuje nějaký tony zpěvem no mě to teda jako ladění nepřipadá, ale budiž. Po chvíli se mařka zdejchlaa tiesto to zase rozjel do té pravé formy.

Paříme si, najednou mě někdo bouchá na záda, nějaká máňa chtěla napít a vypadala, že by měla každou chvíli zkolabovat, oči měla zavřené jen je tak povotevírala, nechal jsem jí zbytek flašky. Po pár minutách se mě ptá další mařenka jestli nechceme nějaké tabletky, říkám ji že se mi ozvala celkem brzo, bylo totiž kolem půl 1 ranní, takže kšeft nebyl. Tiesto to o5 dobře roštotuje už ani nevnímám gardu za zády brala tam nějaké dva borce, kdo ví co asi vyvedly. Paříme a pomalu se blíží konec párty. K podiu začala přistupovat nějaká mařenka s mikroušem, zřejmě reportérka a dva kameramani. Ray zkouší jestli je foťak na živu, a bohužel nebyl, takže nakonec musel nastoupit telefon na závěrečnou procházku Tiesta kolem podia. Dohrává ještě poslední skladba mezitím Tiesto vykecává s reportérkou, kameraman naposledy točí dav a Tiesto schází po chvílí na slibovanou procházku, to už jsme asi tak metr od podia a Ray natáčí jeho průchod.... Něco zaznamenal, ale není to moc velká kvalita njn.

Plac se pomalu vyliňuje a všechno se tlačí ven z haly, před hlavním východem nacházíme Dextera opřeného o jakýsi pult. Takže jsme všichni a míříme k autu.

Po cestě nikdo ani nedutá, hudba je na čtvrtinovém výkonu akorád Ray ze sebe občas vyplivne nějakou hlášku.....Jedeme po N6 směrem na galway, a najednou Sašce hrábne, a najednou z hovna vymyslela novou trasu, samozřejmě mapa nikde, takže jsme se dostali do nějaké prdele asi tak 40 km za dublinem. Myslím že to Bylo u města Endendery, co jí pomátlo hlavu, nedala si vymluvit cestu takže jsme asi po třičtvrtě hodinu zkoušeli najít tu správnou cestu a nakonec jsme skončili na parkovišti u Lídlu, kde jsme hodily do 5 ti spánek. Nakonec jsme zjistili, že místo kde jsme spali, je od Clary vzdáleno asi tak 35 kilometrů....Saška už je nervozní, že se nevyzná v Tullamore, tak že jí mám navigovat, ale zařekla se že nejede přes centrum v duchu si říkám, že jinak to ani nepůjde jsme v Tullamore a blížíme se k centru a saška zastavuje před mostem, snažil jsem se jí vysvětlit, že jiná ceste není, ale bez úspěchu, nakonec musel zakročit Ray, řekl jí aby nekecala a jela kam ji naviguju. Takže jsme byli za pár minut na rovince do Clary. Po cestě už se nic zajímavého, krom rachotu kola přisedajícího k blatníku, nedělo.

Dojely jsme do mého domu, Ray tahá datovou kartu z foťáku, a zjišťujeme, že já ani on nemáme tu potřebnou umělohmotnou převodku, takže jim dělám kafe na dlouhou cestu. Po rozloučení opouští můj dům a mizí za rohovým barákem.

Co dodat závěrem? Myslím si že někteří lidé odsuzují tohoto Dje úplně zbytečně, protože on to dokáže taky dost dobře rozvalit, a myslím, že tady v Dublino to rozjel na full speed :-) Takže příští rok Znova. =)

Všechna jména v tomto příběhu jsou smyšlená, děj je pravdivý!
brávooo
to ja takhle sedím na schodech s kamošema a davame brko za brkem a dohulíme a že pujdem na nádro a jak sme šli tak se mi zdalo že mně honěj stromi a najednou začnu utíkat azastavím až na nádru a pak ve vlaku sem cestu saelou ležel na podlaze jek pes fakt halus jako prase
crackonos
Včera se stala jedna brutalita, o které bych se s vámi rád poděli, protože to snad ani není možný. Chtěli jsme si zahrát menší turnaj ve fotbálku, ale bylo nás 7, takže jeden by nemoéhl hrát. Takže jsme vzali papírky, na ně jsme napsali jméno každého účastníka, hodili do krabičky a začali jsme losovat kdo bude hrát s kým (měli jsme roslosovat 3 týmy a jeden bohužel neměl hrát). Za celý den jsme losovali devětkrát a jeden kámoš hrál za těch devět kol akorát jednou- tzn. že nebyl osmkrát z devíti losování vylosován. Je tohle kurva vůbec normální? Všichni byli z toho vyschizovaní a ti co losovali hodili tu krabici na stůl a ani na ni nechtěli sáhnout, museli jsme ty papírky všechny spálit. Fakt to nechápu, to snad ani nemůže být náhoda. Pokaždé měl šanci 7:1 že se do výběru dostane, ale osmkrát z devíti se tomu tak nestalo. Kdybych si vzpomněl jak se počítá pravděpodobnost, tak bych to spočetl, jaká je pravděpodobnost toho, že nebude tolikrát z tolika pokusů vybrán (můžete to někdo zkusit spočtnout).
A ještě taková třešnička na dortu byla ta, že bylo 6.6. :-)))
Dudman
Aká vec sa stala mne asi týždeň dozadu...boli sme s kamarátmi zahúliť v parku sme si lahli na trávu a kolovali sklenku, pohodička proste mohlo byť tak pol desiatej večer. Ja som bol len na chvílku musel som sa ísť ešte učiť, pešo som to mal domov dobrú 3/4 hodinu tak že idem busom...došiel som na zastávku a práve tam stál bus na sídlisko kde bývam tak že idem ním...akurát v ten deň zdražovali lístky a to som nevedel...tak som si štikol starý a pohoda si stojím v buse a zrazu zaznelo že: "kontrola cestovných lístkov" ja samozrejme v pohode že nič sa nedeje lístok mám...poťukala ma revizórka po pleci že: "mladý pán cestovný lístok" som ukázal a že: "neplatný že od dnes sú nové" pozerám po nej...nechápem vôbec...začala mi rozprávať aké všelijaké pokuty môžem dostať a ja som si povedal že pokutu určite platiť nechcem...ako inak :D tak že či mám občiansky sa ma spýtala ja samozrejme že nemám...tak že ide volať políciu na overenie môjho mena...mal som to blbé bol som úplne vzadu v buse a vychádzalo sa prednými dvermi to by som nestihol utiecť dovtedy by šofér zavrel dvere takže som musel počkať na policajtov...nič iné mi nesotávalo...
Na ďalšej zástavke už čakali muži zákona :D tak som im nadiktoval meno...teda nie moje ale iné a úplne som nevedel čo ďalej pretože vždy stál jeden policajt vedľa mňa takže sa nedalo utekať...aj tak som bol dosť vystresovaný a nebol som si ani sám istý či by som sa dokázal pohnúť...v tom sa naskytla prvá taká možnosť kedy by som mohol utekať ale nebol som si istý či to zvládnem...jeden z nich stále sedel v aute a druhý stál vedľa mňa ale ten si šiel pre cigy tak som mal voľnú cestu...v tom sa z vysielačky ozvalo: "také meno neexistuje" ...to ste mali vydieť ako som sa rozbehol som si myslel že som najrýchlejší na svete...adrenalín na 100%nej hranici utekal som ako o život...kým sa spamatali mal som nádskok asi 100 metrov už a bežal som cez také dlhééé pole...asi po 10 sekundách sa obzriem a on asi 10 metrov zamnou, to doteraz nechápem ako to prebehol, tak som sa zľakol až som sa potkol a padol na zem...dobehol ma dostal som dve rany obuškom po chrbte dal mi putá a vliekol ma spať...v tej chvíly som sa cítil ako nejaký trestanec :D musel som nadiktovať správne meno a dostal som ešte aj pokutu že som utekal...takže 500 naviac som dostal a zaviezli ma domov...mal som šťastie že ma nezačali prehladávať lebo som u seba ešte niečo málo mal...to by som asi dopadol horšie...taký pekný večer a ako zle sa skončil...
Ježíš
dudman: tak to je husta historka, to bych si ve stavu asi nechtel dat ;) holt hosi jsou trenovani a svrbej je prsty na spousti..teda spis na obusku. kvuli par korunam za listek. kdyz ukradnes rohli tak te pretahnou obuskem, kdyz zproneveris miliardy, nic se ti nestane :(
Dudman
Ježíš: no predstav si ako som sa asi mohol cítiť keď som utekal...fakt adrenalím naplno...musím potrénovať aby som to nabudúce dal :D a s tými trestami máš pravdu...skurvený systém :( kto ho nemá šancu zmeniť musí byť aspoň šikovný :)
Prdelac
no to jsi dobrej, ja bych nic nevymyslela a bezet bych se teda neodvazila
Charakter
caute banda, toto mi neda vam nenapisat.

Prihoda z dnesnej noci, pridem domov po celodnovom vybavovani papierov. bolo asi 22 hodin tak som sa rozhodol ze si spravim pekny vecer a ze sa v pohode vyspim.

Tak som cakal na kamarata co mi mal doniest nejake tie vecicky dostal som sa k huleniu az niekedy okolo polnoci. vysiel som pred branou so smotanym spekom sedim si na schodiku taham si speka a zrazu neuveritelna supa zablesk a dym. Pozeram asi 10 metrov odomna susedovi niekto vyhodil auto do vzduchu. Hned ma chytil obrovsky strach a hroza od toho auta sa chytili dalsie dve a uz som cakal len kedy to cele buchne. Nastasie sa nic nestalo poziarnici prisli uhasili a hned aj kriminalka, bolo to zaujima, ale mal som v Gatiach nasrane. takyto zazitok nechcem uz nikdy viac zazit... :(((
antoo
heh kamosovi sa raz stalo tiez, ze prisiel domov a siel si uvarit mlieko na puding no a jak varil tak sa cudoval co mu to mlieko uz nekypi a neni ani teple ... po 15 minutach mu doslo ze plyn sical(bol zapnuty) ale nehorel ..
Jack_Herer
To jsem takhle jednou šel úplně vyhulený jak lečo takovou cestičkou kolem lesa. Už byl večer a tak už byla úplná tma. Tak si jdu a jdu a najednou si říkám, že bych se mohl vychcat. Tak sundám kalhoty, když tu vidím jak se ke mně z druhého konce cesty blíží cyklista. Tak úplně mega rychle natáhnu kalhoty zpět a čekám až mne ten cyklista objede. Tak po chvilce mne objel a já teda, že dokončím to, co jsem před tím začal. Tak jdu jdu, pomalu začínám rozepínat kalhoty a tu najednou se přede mnou ze tmy vynoří veliký bílý pes a jakoby běžel přímo na mně. Tak já jsem chytil takovou stihu, že jsem zakřičel takový to typický "uaaaaaaaaa!" Mezi tím se ukázalo, že ten pes není tak obrovský jak se zdálo. A že neběží na mne, ale jen tak si běží po cestičce za svým pánem cyklistou, který jak mě slyšel křičet, tak se tak polekal až spadnul z kola :D:D:D
Ono
:D
Dingo
Nejbrutalnejsi, to ne, rekl bych ze nejhorsi zazitek, co jsem zazil .... S pritelkyni jsme skocili ven na brcko, venku uz zacalo zapadat slunicko a zacinal v tu dobu fotbal xD. Sli jsme ven na louku a v klidu pokurovali, panovala skvela nalada a my na to dostali chut a tak jsme sli k nam .... no jo, jenze co se nestalo .... zasekli jsme se ve vytahu .... hmm, nekdo si pomysli, ze je to fajn zaseknout se se svou slecnou ve vytahu, ale uz si to nemyslim. Pritelkyne z toho byla dost mimo, docela mi ji bylo lito :(. Po cca 3/4 hodinovym temer intenzivnim bouchanim do tech zeleznych dveri, co jsou za kabinou nas konecne nekdo uz uslysel.... panelak, co ma pres 20 bytu a nikdo nic neslysi, nechapu. Soused zavolal na poruchy vytahu a rekl, ze jsou na ceste .... taky by jsme tam zavolali ale nebrali jsme si sebou mobil ( od tedka ho budu nosit porad u sebe xD ) to mame teda 40 minut co tam travime + musim pricist dalsich 50m, nebot ten kreten, co nas mel vytahnout cekal, az se dohraje fotbal ... bych mu docela pral stravit ve vytahu takovou dobu, kdyz slecna na tom nebyla ocividne nejlepe, nemohl jsem delat nic, jen ji uklidnovat ....

pak nas teda vytahli po hodine a pul, vylezli jsme a dali si neco k jidlu, chvilku pauzy, jeden dil serialu The Big Bang Theory, masaz, sexik a tedka uz spinka, ten muj andilek .... mela narocnej den a myslim, ze to tu holcinu poznamena .... uz pry v zivote nepojede vytahem :starwars:

takhle to dopada, kdyz si clovek dopreje trosku kvalitniho koure a pak nastane takova situace .... nikomu bych to rozhodne nepral .....

jo a to nemluvim o tom suchu v puse, co jsem mel :rasta:
Jack_Herer
Ještě bych vám mohl říct, co se mi jednou stalo s mým kámošem v pražským metru...
To takhle přijel vlakem můj kamarád z Moravy za mnou do Prahy. Ještě na pražským hlavním nádraží jsme zahulili a to pořádně :D A pak že pojedeme tedy metrem ke mně domů a tam to teprve rozjedeme. Ještě před vstupem do haly Hlavního nádraží říkám tomu svýmu kamarádovi :"Hele dávej bacha, to moje brko je strašně záludný, ono skoro nic nedělá až do doby, než přijdeš mezi lidi a tam teprve pořádně najíždí!" No sotva jsme vstoupili do haly, kde bylo tou dobou mrtě lidí, tak nám to skutečně pořádně najelo :D Tak jsme ve strašný stize z těch lidí prolezli celou halu až ke vchodu do metra, kde si můj kamarád musel v automatu sehnat lístek na pražskou MHD. No jo, jenže já jezdím v Praze sice MHD, ale protože ji využívám denně, tak si kupuji předplacené jízdenky na delší období, takže jsem automaty na nákup krátkodobých lístků nikdy nepoužíval. Tak jsme přišli k tomu automatu a chceme tam naházet peníze, které jsou třeba pro nákup přestupní jízdenky. No jo, ale ono to nešlo. Prostě ta dírka, kam se vhazují mince, byla zavřená. Tak jsme ve svým vyhuleným stavu usoudili, že ten automat je asi pokažený a že tedy zkusíme jiný. Tak jsme vystáli frontu na ten druhý automat na lístky a když už jsme byli konečně u něj, tak se nám stalo to samý, prostě tam nešly vhodit ty prachy. Tak jsme už začali koumat, že je to nějaký ojeb, když si tam před námi nějaký chlápek kupoval lístek, aby to nám nešlo. No docela překvapivě, na vině je pochopitelně moje brko :) , jsme usoudili, že se ten automat asi právě pokazil, tak že vyzkoušíme ten poslední. Tak jsme zase vystáli frontu na poslední automat. Mezi tím už jsem se tak nenápadně díval po lidech okolo, kteří vypadali jako že nás neustále koumají a nechápají, co to tam pořád děláme... No když na nás přišla řada, zase jsme se pokoušeli tam naházet prachy. Ale opět to nešlo! Teprve teď mne napadlo, žebychom si konečně mohli přečíst návod. A to byl konečně ten správný krok :) Jak jsme totiž záhy zjistili., že se nejdřív musí navolit druh a množství jízdenek a až teprve poté se otevře zdířka pro vhazování mincí. Jakmile jsme se to dověděli, začali jsme se tomu strašně smát, páč jsme tam u těch automatů strávili už tak 20 minut a přitom stačilosi hned na začátku přečíst návod!
No nic, kamarád si konečně pořešil lístek a tak jsme mohli do metra. Když už jsme stáli v metru, povídám tomu kamarádovi:"Ty hele, štípnul sis ten lístek?" On se na mne jen tak podíval a řekl:" Co? Tos mi neřekl, že si ho mám někde štípnout!" A tak byla další stiha na světě! Tak jsem hned začal vysvětlovat, jaký by to byl dojeb, kdyby teď přišel revizor, že bychom mu asi takhle zhulení nic nevysvětlili a že by tedy dostal pokutu. No jen tak se najednou otočím a co nevidím...Kousek za námi stojí revizor a kontroluje lidi! Tak se otočím na kamaráda a říkám mu:" Ty vole, tak teď jsme v prdeli! Za náma je revizor!" Tak jsme tam stáli v tý svý stize, že mýho kamaráda skontroluje revizor a páč nemá štíplou jízdenku, dostane pokutu a bude bez prachů na zpáteční lístek na Moravu. Naštětstí ale všechno dobře dopadlo, páč ten revizor se pořád držel v dostatečné vzdálenosti a s námi do metra nenastoupil :)
Ja som raz bol za kamošmi v Žiline a teda ideme sa odpáliť... Ono, my tam húlime pred všetkými v takom malom parku a okolu sú bytovky a tak, sú tam preliezačky na zmotávanie a tak, proste bomba miesto... Mali sme bubler a brutálnu lampičku, nepamätám si, čo to bolo. Tam sa mi stali asi dva najväčšie zážitky v živote:
1. Všetci sme naraz pustil hudbu z mobilu (znelo to strašne) a po nejakej pol minúte (keď som sa do toho poriadne započúval) začalo všetko neskutočne ladiť. Úplná bomba
2. Z mesta, kde bývam mám plno kamošov no a v Žiline, vtedy, sme boli nejakí šiesti asi, proste keď sme sa spráskali, tak sme ešte pred tým sa postavili do kruhu a začali sa mi všetci tak brutálne na niekoho iného podobať :D Jeden na bratranca, ďalší na jedného debila z môjho mesta, ďalší na nejakého dreadáča, úplné hovadiny :D

No, ale keď čítam tie posty o telke, tak raz kamarát išiel ku mne spať a brutálne sme sa zkúrili (asi 4 šľuky z lampy, riadnej pecky), tak a teraz čo chodí na Markíze ten nový seriál Ordinácia v Ružovej Záhrade... Kukali sme to celé a jediný pohyb bol to, že sme prehltli, pozreli na seba a povedali: "To je pecka, čo?" :D Ako na tieto zážitky nikdy nezabudnem :D Mám ich kopec, ale nespomeniem si teraz na ne :D

No, ale tento vlastne je najlepší. To som húlil vtedy prvý krát. Išiel som po ulici normálne cez mesto. Zrazu bola odbočka a tam bol oproti panelák dlhý, asi 4 vchody, a boli tam proste nejaké 4 stromy. Proste to čo som húlil prvý krát bola lampa (takže asi viete, aký to mohlo mať účinok na mňa :D ). Proste tak odbočím a akonáhle som dupol nohou za pomyselnú čiaru, kde začínali tie 4 stromy, som sa ocitol v obrovskom lese, kde prebiehali okolo mňa srnky, zajace, veveričky apod., každý na mňa čumel z okna a opierali sa všetci o dve ruky a nevedel som nájsť cestu domov a v tom som uvidel mesiac. Bol nízko, tak idem teda za ním, možno sa ho dotknem :D Prídem asi 50 metrov od toho "mesiaca" a v tom zbadám, že ten "mesiac" bol vlastne ten žlťý kruh LIDL :D To bol stav na ktorý tiež nezabudnem :D
DanekRider
Jeden z nejbrutálněších kousků se mi stal včera.
Poprvé sme s kamošem hulili přes kýbel+2l PETka,každý si dal 3 prásky a pak se to rozjelo....totálně halucinogenní stav. Po cestě do Tesca jsem asi vdechnul mouchu (nevím jestli fakt nebo to byla halda),a začal jsem mít strach,aby mi nenakladla v plících vajíčka (protože jsem ji cítil jak mi lítá v průduškách a pak v plících) a aby se z těch vajíček nenarodily larvy,které jsou masožravé a ty plíce by mi vyžíraly...potom by se vyvinuly v dospělé mouchy a vylítavaly by mi z krku ven.
No prostě neskutečný maras :D
Vím že podobných věcí se mi včera stalo hodněkrát,ale skoro nic si nepamatuju,musím to pak s tím kamošem probrát :P A ráno jak jsem se vzbudil a snažil se vzpomenout na včerejšek,tak jsem si byl na 100% jistý,že jsem byl někde,kde mi lidi nosili jídlo ("pamatuju" si jen pizzu),ale až po asi hodině mi došlo že jsme vlastně jen jedli buchtu. Možná to byl jen sen,bo se mi zdálo,jak jezdím v nějakém věžáku výtahem pořád nahoru a dolů a běhal se mnou jak pes náš králik co máme doma :D

Co z toho vyplývá? Už vím jak hulit příště==>kýblům a PETkám zdar!
Rosiq
Tak kamošovi jse zase včera stalo po tom co stáhl sám celého blunta nebuli tak prvně jse rozbrečel pak jsi cačal flusat na ruku stím že mu padaj zuby v autobuse začal křičet že nemá nohu no prostě zajímavý den
citace:
Původní příspěvek od Rosiq
Tak kamošovi jse zase včera stalo po tom co stáhl sám celého blunta nebuli tak prvně jse rozbrečel pak jsi cačal flusat na ruku stím že mu padaj zuby v autobuse začal křičet že nemá nohu no prostě zajímavý den


takový lidi by to neměli hulit :teef:

nedávno jsem si udělal sádlo ze samce p x ww a jel se projet na kole. hulim celkem často, umim víceméně kontrolovat svoje pocity a myšlenky. projíždka celkem pohoda, hledání potencionálních míst...pak navštívení políčka. a tam to začalo. měl sem celkem silnej pocit paranoidní a ten skončil až s usnutím což bylo asi za pět hodin. počítal sem s tim že to bude silný ale to bylo silně přehnaně silný. nj taky když sežerete tři vrchovatý chleby se sádlem

prostě po dlouhý době paranoia z hulení
Softly
Kámoš zmazanej usnul při sraní.
Jack_Herer
Tak teď se mi stal úplně nejbrutálnější zážitek, který se kdy na zemi udál za posledních 20 milionů let :D
Sedím takhle na balkoně a hulím si svýho tradičního bonga před spaním. A najednou, když už jsem byl pořádně zhulený, šly dole na cestě pod mým balkonem 2 babky a jedna té druhé povídala, že mají v Tescu takovou dobrou jahodovou marmeládu, ve které jsou i kousky jahod a že když ona si chce dát něco sladkého, tak že si namaže chlaba s tou marmeládou. A pak hned říkala, že jí používá i její dcera, akorát že ta si ten chleba maže ještě máslem.
Tak když jsem tento rozhovor slyšel, upadnul jsme do těžkého smíchového deliria a když jsem se pak přestal smát, asi po půl hodině :D , začal jsem koumat, že taková blbost vydrží babkám jako téma rozhovoru klidně i půl hodiny.
No a sotva jsem to pořádně vykoumal a vysmál jsem se tomu, tak nekecám, po tý cestě se ty babky vracely zpátky a ta co před tím mluvila o tý jahodový marmaládě říkala tohle: "...A představ si, že tuhle tam mají i meruňkovou!" :D :D :D :D :D :D
Jack_Herer
Já měl Sensi Star kříženou s Shirin Mangem. Co měly ty báby, to by mne taky zajímalo :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma