Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 [5] 
Hulení a posilování - Hulící posilovna - Klikni zde pro originální téma
To co považuješ za "sračky" jsou normální dopl'nky stravy které musí tělo přijmout, aby došlo k určitému svalovému růstu. Tím je myšleno doslova doplňky stravy, takže pokud chceš nabírat svalovou hmotu s minimem tuku musíš dodržovat určitý jídelníčkem v kterém si spočítáš kolik musí tělo podle tělesné hmotonosti přijmout denně bílkovin a sacharidů. A pak do tohoto jídelníčku zařadíš bílkoviny(protein) a sacharidy(gainer). Nevím kde jsi na tom byl že z toho když bereš suplementy ti padají vlasy a máš jizvy na kůži. Pokud já vím, tak vlasy ti můžou začít vypadávat pokud užíváš testosteron a různé růstové hormony, steráče apod. Jo a ty jizvy co jsi viděl byli způsobeny tím, že ten člověk příliš rychle nabral hmotu a kůže se nestihla tak rychle přizpůsobit. To je věc kterou můžeš vidět i u obézních lidí, že jim začne prostě praskat kůže a zůstavají potom takové jizvy.
mati0n
bandit jo strije to sou.. tim ja nastesti netrpim, jednak nejsem rychlonabiraci typ a mam pruznou kuzi celkem :) a jinak dobry prispevek, de videt ze do toho vidis...
bandit:

No samozřejmě, že máš pravdu, že jizvy způsobuje nadměrně rychlý růst kůže a tkání, i vnitřních, tzv. pojivových tkání... ale jsou to prostě umělý sračky a za tim si stojim, jakožto dnes vše uměle vytvořené a hromadně prodávané, od umělých vývaru, dochucovadel, nápojů, upravených mas, čokoládovejch tyčiněk, bonbónů,,.. samejch Éček - E110, 128, 210, 240, 250 a to jsou jen ty co vim, který jsou zdraví škodlivá, chemických konzervantů a umělých barviv, které ničí ledviny a podporují rakovinu.. až po speciální stravu pro sportovce,,.;)

Pokud těmto věcem holduješ, je tvoje věc a nikdo ti jí nebere a papej si co cheš,,, já prostě jim, tak jak jim, určitě né dle nějakého odborníka přes výživu, ale prostě nemám rád umělotiny, t. j. věci v prášku...:D Ale nadruhou stranu, takové LSD ti taky určitě dobře promíchá halvu a tělo svými obsaženými látkami...:), takže proč ne..:)
Jo jasně v pohodě, já jsem jenom chtěl říct,že pokud člověk posiluje za účelem dosažení nějakého výsledku, tím myslím nabrání svalové hmoty, tak z normální stravy nikdy nezískáš to co sval potřebuje, aby rostl. Proto jsou na trhu suplementy(protein,gainer,kreatin a různé kreatinové směsy, NOčka, BCAA atd), za jejichž pomoci to jde mnohem lépe. Co se týče těch základních protein(bílkoviny) a gainer(sacharidy), tak jde většinou o mikrofiltrovaný a iontovou výměnou získaný syrovátkový koncentrát a izolát doplněný o syrovátkové peptidy a jiné látky, které ti výrazně pomáhají ke svalovému růstu a regeneraci. Většina těchto věcí je zdravotně nezávadných a lidskému organismu naprosto neškodných.
tooth
to bandit:
Proč bys neměl z "normální" stravy získat všechno, co sval potřebuje?
Myslíš, že před tisícem let lidi, co tvrdě makali byli sušinky? A těžko si může někdo myslet, že měli možnost takový stravy co my dneska.

Problém dnešních lidí je, že chtěj maximální výsledky s minimální snahou. Ať už je to v posilování, nebo s pěstováním trávy aj. Na jejich omluvu je nutno říct, že to bude asi tou reklamou a mediama obecně,ale to už je uplně někde jinde.

K těm suplementům. S rozvahou proč ne. Nejsem naivní, abych si myslel, že každej pozná hranici mezi užíváním a zneužíváním. Těžko mě někdo vymluví, že záruka, co v tom "prášku" opravdu je neexituje. A pokuď si někdo vybírá podle největšího nápisu na obalu, tak potom ať šmakuje. Musí vzít v úvahu rizika, který jednoznačně existujou.

Vzpoměl jsem si na jeden citát z pohádky: "Pamatuj, do pekla vede cesta přímo." Kdo první pozná z jaký PM a karma mu budiž odměnou.
Celller
udela nekdo z vas "human flag"?
Scott
Asi dva kamaradi to uměj .. Je to hustý .



Cvičim tak 3-4x v týdnu a to doma nebo v práci .
citace:
Původní příspěvek od Celller
udela nekdo z vas "human flag"?



já umím "human flák" :D
w12345
musim potvrdit ze normalnim jidlem se to da uhlidat ty hodnoty proteinu a sacharidu jen ze zacatku, hned jak naberes par kg tak uz je treba dodavat proteiny odjinud.Pokud si neces kupovat kazdy den kurata a denne vyzirat lednicku.
Scott
citace:
Původní příspěvek od w12345
musim potvrdit ze normalnim jidlem se to da uhlidat ty hodnoty proteinu a sacharidu jen ze zacatku, hned jak naberes par kg tak uz je treba dodavat proteiny odjinud.Pokud si neces kupovat kazdy den kurata a denne vyzirat lednicku.



Přesně tak, naprosto souhlasim ! Sám jsem to měl stejne .
citace:
Původní příspěvek od Celller
udela nekdo z vas "human flag"?


human flag udelam,ale uz je to krutarna.driv jsem to delal v pohode.delal jsem breakdance a do toho lozil po skalach,takze jsem mel silu dost nabusenou.ted uz cvicim jen shyby a kliky.shyb na jedne ruce udelam dodnes.posilku jsem nikdy nepochopil.cvicit na tech strojich je pakarna.
už to bude dva roky, co běhám 6 až 10 km 2x - 3x týdně bez ohledu na počasí a roční období... taky mám svou po domácku udělanou posilovnu... a joggovat zhulenej je ten nejlepší relax... jediný co piju na doplnění minerálů jsou iontový nápoje, který vlastně piju pořád i v práci, 3 litry denně... od tý doby, co takhle makám, tak v práci necejtím téměř žádnou únavu a to jsem jedinej v práci hulič, ostatní podléhaj chřipkám a různejm rýmičkám a já si klidně při mínus deseti na sebe otevřu okno a nic... jen mě mrzí to, že 90% zhulek si myslí, že když se zhulí, tak pro ně všechno končí. A hlavně psychika se zlepšila. Jestli teda něco můžu doporučit, tak běhat, běhat a zase běhat :D a vykašlat se na spocený a předražený fitnesscentra ;)
power
Cau , sice jsem precetl jenom prvni 3 stranky :D , ale mam tu video do diskuze . kdo umi anglicky tak bude vedet. http://www.youtube.com/watch?v=ZuNYjG6YTBQ

Jinak pred posilovaním hulit rozhodne ne , jinak jsme s kamosem jen sedeli a celou dobu prokecali , udelali jsme par bench presu a konec :D ale smich nejvic , hlavne ve sprse :D
LuboDzi
Ja som zástancom posilňovania, nevidím na tom nič zlé. Rovnako ani na tom, že si sem tam odpálim nejaké brčko...Delím stravu, chálujem proteíny, BCCA, behávam atď. Ale dofajčený by som do fitka nešiel, maximálne doma a trénovať s vlastnou váhou. Za prvé koordinácia je slabšia, čo sa môže odzrkadliť na tom keď, trénujete s väčšími váhami a za druhé, pri cvičení (ak to nerobíš len z nudy) je potrebné byť sústredený čo v stave po fajčení občas nieje jednoduché...:D Na každú jednu aktivitu by si si mal nájsť zvlášť čas. Inač nepostrehol som, že by ma to nejako brzdilo ani nič podobné. Proste v kľude. Napr. taký THE Game ( ak viete o kom hovorím) fajčí viac anež sere a hovädo je to nesmierne:D
Tomatto
Já jen hulim,,necvičím...jen hulim! :)
Mr.Greengold
Cvičím také, už od patnácti skoro deset let a tak samo i hulím :-)
Skvělé popsané odůvodnění ke sportovní výživě, vidím že je tu spousta chlapů co se vyzná ve stravě a jak nasbírat dostatek proteinů a sacharidů pro nárůst svalové hmoty! Někdo tady psal, že kdysi tohle lidi nepotřebovali a získali obrovské svaly "z ničeho" tak tomuhle prosťáčkovi zakazuju holywoodské degenerativní filmy s nabušenými anabolickými herci a také návštěvu ve fitness centru nejlépe s profesionálním trenérem ;-)

a k celému tématu: Stejně jako u jídla a doplňků výživy , je potřeba sladit v harmonii i jointa a cvičení. Při vzpírání se musím pevně soustředit na každý sval, který zrovna jedu. A to s vyhulenou palicí, těžko dosáhnu. Tedy odcvičím si své, a druhý den si dám brko, protože to je den kdy svaly rostou a já jen žeru, což se mi při chalce z trávy i velice hodí :-))

Nepoznávám, že by někdy dřív (když jsem si dal půl roku pauzu od maryjane a nyní po pauze) zaznamenal viditelně nějaké změny při nárustu svalové hmoty. Výrazně se nic nezměnilo, akorát na kondičce to dává trochu zabrat, protože se ti prasí plíce.
Mám i pár přátel kteří fajčí jedno cigáro za druhým a nikdy mi žádný z nich neřekl, že by je to omezovalo ve cvičení a nabírání.

Toť asi vše, o co bych se momentálně chtěl s vámi podělit. Díky

P.S. sem rád že se v hlasování projevilo o trošku víc sportovců než hrbatých quasimodů :-)) (musel jsem si rejpnout, pardon :-) )
greenlight
Mr.Greengold
ČEST ! s tebou naprosto souhlasím ! hulím jen po cvičení nebo další den při regeneraci. Nedokážu si představit že bych valil např. dřepy nebo mrtvej tah vyhulenej to by bylo akurát na tropa. A samozřejmě že suplementy sou strašně důležitý !
TOOTH : jasně že ze stravy získáš všechno co potřebuješ ! to je snat jasný ,ALE ! : né v takovém množství pro růst svalu!!!
Vierin
Je to naprosto samozřejmý...
Nechodím do posilovny protože je to kravina... Začínám makat na pile a to je posilovna samo o sobě :D a navíc cvičím parkour takže můj názor u hulení je ten, jsem mnohdy mnohem aktivnější, lépe se učím nové techniky a navíc mi to jde taky lépe... strach jde stranou ale ne, že by nebyl :D jen je menší :)
HackIt
Ja jezdim DH a vzdy kdyz si dam pred jizdou jointika sem rychlejsi a vic to hrotim mozna proto ze jdu pozde do brzd a celkove me to vic bavy :D kolikrat se rechtam kdyz jedu z kopce jak magor :D :D a moje zkusenost z posilkou je ze kdyz si das vyhulenej 20min rotoped tak pak nemam problem jit na mrtvy tah atd.. spis zacinam mit v posledni dobe problemy z plickama asi ten bong zahodim a pojedu zas papirek :D
petis__
Taky jezdím DH takže často tahám kolo lesem a to dá celkem slušně zabrat. Jinak jsem začal před měsícem posilovat, doma, na posilku kašlu, takže jen dřepy, kliky a takové ty domácí cviky. Chtěl bych se zeptat zkušenějších co bych měl hlavně jíst kromě masa? Maso se snažím z různých důvodů omezit na minimum. Takže co ještě zbývá? Tvaroh, vajca,...? Kreatin a podobné doplňky do sebe taky nehodlám ládovat. Nejde mi o to co nejrychleji nabrat a vypadat jako megavazbič, spíš jen se vyrýsovat, trochu přibrat, tak pět kilo a vyhnout se pivnímu mozolu :-D Cvičím každý den/co druhý den půl hodiny až hodinu, jak kdy. Před ani během cvičení nikdy nehulím.
HackIt
citace:
Původní příspěvek od petis__
Taky jezdím DH takže často tahám kolo lesem a to dá celkem slušně zabrat. Jinak jsem začal před měsícem posilovat, doma, na posilku kašlu, takže jen dřepy, kliky a takové ty domácí cviky. Chtěl bych se zeptat zkušenějších co bych měl hlavně jíst kromě masa? Maso se snažím z různých důvodů omezit na minimum. Takže co ještě zbývá? Tvaroh, vajca,...? Kreatin a podobné doplňky do sebe taky nehodlám ládovat. Nejde mi o to co nejrychleji nabrat a vypadat jako megavazbič, spíš jen se vyrýsovat, trochu přibrat, tak pět kilo a vyhnout se pivnímu mozolu :-D Cvičím každý den/co druhý den půl hodiny až hodinu, jak kdy. Před ani během cvičení nikdy nehulím.

kup si 80-90% proteiny mas to nahrazku masa sou to syrovatka;) weider ma nejlepsi cokoladovej :) ja kdyz jezdim zeru weider porotenovy tycinky ale chutnaj jak guma :D ale nejlepsi zdroj proteinu a energie, pak se snaz do sebe cpat ryzi a samozdrejme aspon trochu masa je to lepsi ;) ajestli tomu chces pomoci prirodni cestou kup si tribulus sou to slaby steroidy a jestli chces fakt rychle vyrust tak si sezen prasky na lecbu rakoviny kosti to uz sou steroidy chemicky na jednom foru sem cetl ze rust je az 600x zrychlenej ale nevim zkousel sem to ale jak sem sel rychle nahoru jeste rychleji to slo dolu co sem to vysadil ale ma to i vedlejsi ucinky podrazdenost a samozdrejme ti nerostou jen svaly ale i organy a nadory atd.. tak bacha :) (ale na pindourovy sem nic nezaznamenal :D :D )
petis__
citace:
Původní příspěvek od HackIt

kup si 80-90% proteiny mas to nahrazku masa sou to syrovatka;) weider ma nejlepsi cokoladovej :) ja kdyz jezdim zeru weider porotenovy tycinky ale chutnaj jak guma :D ale nejlepsi zdroj proteinu a energie, pak se snaz do sebe cpat ryzi a samozdrejme aspon trochu masa je to lepsi ;) ajestli tomu chces pomoci prirodni cestou kup si tribulus sou to slaby steroidy a jestli chces fakt rychle vyrust tak si sezen prasky na lecbu rakoviny kosti to uz sou steroidy chemicky na jednom foru sem cetl ze rust je az 600x zrychlenej ale nevim zkousel sem to ale jak sem sel rychle nahoru jeste rychleji to slo dolu co sem to vysadil ale ma to i vedlejsi ucinky podrazdenost a samozdrejme ti nerostou jen svaly ale i organy a nadory atd.. tak bacha :) (ale na pindourovy sem nic nezaznamenal :D :D )


Super že jsi zareagoval, ale asi jsi přehlédl větu "Kreatin a podobné doplňky do sebe taky nehodlám ládovat. Nejde mi o to co nejrychleji nabrat a vypadat jako megavazbič" a ty mi doporučíš protein v prášku, nějaké steroidy a prášky na léčbu rakoviny :-D takže jediné co si z tvojeho příspěvku můžu vzít je rýže :-D Takže ještě jednou aby bylo jasno, maso hodlám v časovém horizontu cca rok úplně vysadit z jídelníčku, takže ho víc než 1x denně nejím a žádné steroidy ani nic v prášku do sebe cpát nebudu :-D Chtěl jsem vědět co z "normálních" jídel (např. rýže) bych měl jíst víc a co míň, jako například knedlíky, ty mi asi moc nedají:)
MDe_
Jíst mužeš co chceš .. kup si hrnec na páru a vař v páře .. rýže, kuřecí maso se zeleninou :) .. (sice ti to píše 100+ kilové hovadko) :D .. když tuky nebudeš žrát, tak ani je v sobě nebudeš mít :slizoun:
jestedman
-
smoke4ever
citace:
Původní příspěvek od petis__
Taky jezdím DH takže často tahám kolo lesem a to dá celkem slušně zabrat. Jinak jsem začal před měsícem posilovat, doma, na posilku kašlu, takže jen dřepy, kliky a takové ty domácí cviky. Chtěl bych se zeptat zkušenějších co bych měl hlavně jíst kromě masa? Maso se snažím z různých důvodů omezit na minimum. Takže co ještě zbývá? Tvaroh, vajca,...? Kreatin a podobné doplňky do sebe taky nehodlám ládovat. Nejde mi o to co nejrychleji nabrat a vypadat jako megavazbič, spíš jen se vyrýsovat, trochu přibrat, tak pět kilo a vyhnout se pivnímu mozolu :-D Cvičím každý den/co druhý den půl hodiny až hodinu, jak kdy. Před ani během cvičení nikdy nehulím.



www.ronnie.cz
punkure
citace:
Původní příspěvek od petis__
Chtěl bych se zeptat zkušenějších co bych měl hlavně jíst kromě masa? Maso se snažím z různých důvodů omezit na minimum. Takže co ještě zbývá? Tvaroh, vajca,...?


Kdyžtak si projeď tyhle stránky, třeba najdeš nějakou inspiraci
http://www.vegan-fighter.com/cz-novinky.html
tovotoh
http://forum.ronnie.cz/ cist a cist a cist ;) ,,nebo se odrovnate jak to tak tady procitam,,,,
Highskór
Já teda měřím 168cm vážím 52 kg, na benči dám asi 50kg občas jedu doma jednoručky 10kg, dělám hlavně shyby,kliky,lehysedy,dřepy a to cca 3. rokem a mám se fajne.

Mám docela problémy nabrat, a jak přestanu posilovat a jíst tak se mi svaly strácej, když hulím tak se to kompenzuje žravkou, ale teď nehulím a nenabírám, spíš naopak, svaly se mi pálej a rísujou...
Proteiny, ani kreatin ani nic takového nejím, protože mi to kurví už tak nahnutý zdraví .
Bakla_Jean
Jedu kalisteniku (cviky s vlastní vahou tzn milion typů shybů, milion typů kliků, hodně cviků na rovnováhu a ve visu na hrazdě) předtím jsem byl gym freak a šlo mi hlavně o objem, což dneska sám nechápu a dost odsuzuju (k čemu být velký, když ty svaly nejsou funkční a nařachaný týpek nedá například vlajku nebo muscle up). Při mé výšce 176 cm vážím kolem 65 kilo a na korbu moc nevypadám, co ale postrádám na objemu, do dotáhnu silou a vyrýsovaností. Dávno už mi nejde o to, abych měl kolem bicáku x cm, ale spíš o to, co s tou muskulaturou dokážu. Jinak hulení na cvičení moc nedoporučuju, údajně to zpomaluje metabolismus.
greenlight
můžeš něčím podložit že hulení zpomaluje metabolismus? a pokud by to tak vskutku bylo tak je to výhoda pro ektomorfa , nevýhoda pro endomorfa. ( k čemu být velký, když ty svaly nejsou funkční a nařachaný týpek nedá například vlajku ) a k čemu je taková vlajka dobrá :D když je někdo velkej a má velký svaly hodně zvedá a ty svaly sou funkční na 100% nebavím se o podkožním tuku při oběmovce ale o svalech.
Ja mám 105kg ale strašně maly ramena. Koupil sem si obouručku a jednorucky a potreboval bych nekoho skusenejsiho aby me sestavil cvicebni plan.
Třeba teď cvičím:
Pondělí:hrudník,triceps,ramena a břicho
Středa:bicák,záda,trapézy a břicho
Pátek:komplet nohy + břicho
frek
Já jezdim:
1)Prsa,biceps
2)břicho, něco aerobního(kolo, běh, trenažer)
3)ramena, záda(kompletně celý)
4)břicho, něco aerobního
5)nohy,triceps
6)hrazda, bradla, kliky, břicho
7)volno, nebo celé od znova
Je tu ještě někdo kdo cvičí?
Potřeboval bych poradit.
Pm když tak ať to tu nezas*rame.
zubáč222
citace:
Původní příspěvek od Host
Třeba teď cvičím:
Pondělí:hrudník,triceps,ramena a břicho
Středa:bicák,záda,trapézy a břicho
Pátek:komplet nohy + břicho


No v patek bych tam dal ty ramena znovu,.to bricho sem jezdil taky na konec.,ale bez vísledku.Ted ho jezdim hned na začátek pěkně čerstvej,.pomalinku soustredenej a druhej den mě pekně bolí....to se mě moc nestávalo když jsem ho jel unavenej nakonci právě
cont3
taky se přiznávám cvicim pravidelne :D prez dva roky dodržuju stravu ted uz ne sem po první diete nejdriv sem byl 110kg hovadko a rysnul sem na 86 bez vody a tuku :D jedu dietu intermitent fasting doporucuji :)
ak2249
když člověk dělá tesařinu a k tomu nějaké montáže,nějak už není moc síly cvičit,nakrájím dřevo do krbu a usnu i bez hulení a cvičení :-D
cont3
I tesarina te narizne tam potřebujes silu a svaly taky na nošení trámu apod :))
crazyben
Už je tu dlouho mrtvo, ale co, třeba to oživim...

vždycky sem si našel aspoň nějakej čas ikdyž nebyla nálada. Ale teď sem změnil práci kde se už tak nadřu (denně mi projde rukama 12+ tun)., takže sem docela unavenej už z práce a navíc na tři směny který se ani nestřídaj pravidelně, takže sem neustale trochu "rozhozenej" (možná taky stárnu, ale to si moc nechci připouštět :D )

Zkrátka nálada by i byla, ale ta energie nějak chybí od tý doby co sem v nový práci... zase se nechci znicit, zdravi mam jen jedno, ale sere me to. Mate nejakej recept na kvalitni regeneraci? Treba by stacilo zmenit par zvyku a slo by... nejakej tip?
dawed
Zkusim ti poradit, jelikoz pracuju ve wellness.Pokud mas fyzicky namahavou praci ,je dobre se protahnout(uvolnit zatuhle svalstvo idealne pred i po praci) Na netu je spoustu protahovacich cviku.Zkus aspon jednou tydne navstivit bazen nebo si cas od casu doprat masaz.
Me osobne toto pomaha, clovek se pak citi lepe.
crazyben
dawed: jo saunu a masaz bych potreboval jako sul, mam ztuhly hlavne zada (ramena) a krcni pater. Jinak diky za tip., rozcvicka je dobrej napad :)

S bazenem to je horsi (tady u nas to jde jen pres leto)., pět let zpatky sem ale chodil plavat 3x tydne a fakt to bylo znat. Diky
Medicin
Něco jsem se naposiloval, svýho času i 60kg jednoručky, chce to hlavně vyváženost.tj cvičit vždy i svalový skupiny co dělají i opačný pohyb, a tím se dostávám k Benovi, pokud máš takovu makačku v práci, doporučil bych pokud budeš cvičit tak opačné pohyby než co děláš v práci aby si se srovnal. Klasický příklad jsou prsa a záda, prsa dělají většinou tlaky(bench press, klik atd.) a záda opačný pohyb a to tahy(shyb, přítahy kladky atd.).
crazyben
díky Medicin... myslim zes na to kapnul :) vzdycky sem cvicil tak nejak vyvazene, ale ted mi nejak nedoslo ze v praci jednotvarne namaham furt to samy...
Medicin
Tak tak, vrcholový sportovci mají taky jednostrannou zátěž a musí cvičit kompenzační cviky aby se srovnali, taky jsem měl svýho času problémy a většinou to bylo právě z té jednostranné námahy, jakmile jsem začal cvičit i opačné pohyby potíže postupně vymizely.

Taky to chce tahat břemena správnou technikou.Tedy rovná záda, nezakulacovat ani neprohýbat.

http://img.enkivillage.com/s/upload...eaccba4fe1a.png

Tady to je rozdíl zátěže, tuším že v newtonech:
https://bretcontreras.files.wordpre...10/06/shear.jpg

Tady taky pěkný obrázek, je tam hezky vidět k jakým dochází tlakům pokud je páteř zakulacená.U té části je napsáno "compression".
http://image.slidesharecdn.com/book...g?cb=1267581146
PaBlo
Tak teď já, když si občas najdu čas něco napíšu :D
Posilování, cvičení, aktivity a vlastně všechno je o psychice, pokud mám zrovna období kdy cítím že potřebuju cvičit zakousnu se a snažím se dodržovat tréninkový plán který si sám sestavuju i ze stravou a tak vším.
No a jediný problém je v tom že to všechno zabere spoustu času a musí se to skloubit ze životním stylem :) to by nebyl takový problem.
Když mám toto období chodím 3x týdně po práci do posilovny na cca 2,5 hodiny, zvíší se mi příjem jídla a kupodivu se cítím i tak že mám více energie a tak celkově se cítím lépe.
No a teď jestli to jde kombinovat s trávou? :D
Jasně že jo, už jenom proto že v tomhle období jím konopný ale i hrachový protein. Vždy když jsem šel z posilovny zaběhl jsem do obchodu pro rychlou energii kterou potřebuju po treninku a než jsem jel domu autobusem tak jsem si dal pár prásků z vaporizeru, a musim říct že to je pro svaly a pro tělo to nejlepší.
Takže s toho plyne, Když cvičím cítím se lépe než když necvičím, ale ne vždy na cvičení je čas.
K-Roc
Trošku se zapojim do diskuze a jako bývalý vrcholový sportovec můžu říct že s břichem se vůbec nemusíte srat je to nejrychleji se regenerujíci sval v těle proto se vám ho nepodaří nikdy pořádně vysekat protože ho moc šetřite.. každopádně jako nejlepší relaxaci pro unavené tělo je aspoň 3X týdne si dopřát saunu a výrivku.. jinak při plavání když půjdete třeba a hodinku plavat tak pěkně dáte zabrat aji svalum který nikde jinde takhle dobře nezatizite;)
PaBlo
JSem tutově pro plavání, jenže si je dopřávám jen v létě. Možná že teď začnu přemýšlet jak nedostat ten chlor do dreadů :-D
Když jsou takovéto podzimní dny a pobíhám podzimním listím nebo chystám dřevo, tím nejlepším způsobem, sekání kalačem :-)
Začínám zase objevovat sílu strečinku a cvičení z vlastní vahou, ;-)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma