Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 [4] 5 
Hulení a posilování - Hulící posilovna - Klikni zde pro originální téma
_Chronic_SVK_
citace:
Původní příspěvek od Claune
Tak, že po dlouhý době zdravím, poslední cca tři měsíce jsem posilku docela flákal, chodil jsem tam jen jednou tejdně.
Jen, že jaro se nám blíží a Claune se rozhodl, že do toho zase vletí po hlavě.
Možná se mi budete tlemit, ale po všechn nekonečných diskuzích, rozhovorů s lidma z branže, po rozhovoru s trenérama, výkonostníma sportovcema atd. jsem nakopuil hromady doplňků.

Tj.
Protein izolate 100%
Gainer
Kreatin Ethyl Ester
Tribulus Terrestis
Multivitaminy + vitam C + betakaroten + pangamin
5kg kuřecího :)

Od příštího tejdne to začne :devil:

O průběhu mého eperimentu budu informovat.
Co se týče tréningu, rozjíždím původní 3x tejdně se specializací na silový trojboj a jeho cviky.

to je vpoho ale kup si nejaky krem na roztahovanie koze aby ti nepopraskala koza bude maso :vampire: dobre to mas spravene ja tiez idem trojboj akurat ...
crackonos: no jako horecka se projevovala ume tak ze sem mel zvysenou teplotu 40stupnu totalne sem byl vytrepany a svaly me paleli jak svine todle fakt nikomu nepreju je to horsi nez chripka ohodne a hoji se to potom dlouho ale je to tak jak pises zalezi natom jestli je telko zvykle na makacky a nebo ne kdyz ne tak to umi dobre zabolet:D
crackonos
MACEKK23: proto je u cvičení hodně důležitá pravidelnost a rovnoměrné zatěžování svalů (tzn. cvičit všechny svalové partie rovnoměrně), s těmi steroidy opatrně, ať nezkončíte jako Greg Valentino http://www.youtube.com/watch?v=J8kQ...feature=related
tekknou
citace:
Původní příspěvek od crackonos
MACEKK23: proto je u cvičení hodně důležitá pravidelnost a rovnoměrné zatěžování svalů (tzn. cvičit všechny svalové partie rovnoměrně), s těmi steroidy opatrně, ať nezkončíte jako Greg Valentino http://www.youtube.com/watch?v=J8kQ...feature=related


Jo to je pravda,tywoe fakt hnus ,jak tam operoval s tou inzulínkou ,tak se mi z toho chtělo pomalu hodit mrchu ,jeste po včerejším popití:D.


Jinak teď tomu bude už 5 měsíc co se snažim jet pravidelně,min.3x v týdnu ,někdy když je ,ale chuť ,tak si zacvičim i 2 dny po sobě.Nejdřív zahřát 4km na kolesu mám i zátěže na nohy,pak činku,zvyšuju zátěž rovnoměrně,když vím ,že to budu dávat bench,triceps a samotnej bicák,tak to cvičim:).Jinak co se týče nápojů tak nic extra nechlastám jenom před zátěží creatin monohydrát jsem si decentně dával je to v klidu ,pak má člověk menší práh únavy,ale měl jsem toho jen asi 150ml a jestli si ho ještě koupim nevim ,jde to i bez toho,pak protein na regeneraci,moře zeleniny i ovoce,pak C šumivou tabletu si taky dám,pivo jen zřídka ,když jdu náhodou do knajpy,jinak doma, tak jednoho kouska třebas po kachýnce taky snesu,spíš ale bílé vínko piju když piju ,noa jak tu psal Claune ,kuřecí rulezz:winner:
Špeka až po cvičení:whisperer :sun:
lysina
podle me tyhle dve veci fakt nejdou dohromady..ja byl v posilce zhulenej jen jednou a vubec sem nemoch nic delat jak me všechno bolelo..takze jointa az po posilovne!
Moltres
lysina, ty jsi malo
z lysinou souhlasim tez jsem maselko kdyz jsem zkoureny takze sportuju vylozene bez koure na kazdeho ma trava jine ucinky nikdy sem nasobe nezaznamenal ze bych byl nejak mene citlivy nebo vnimal mene bolest spise pocituju vice unavu a nekdy mirne hypochondrii:D(pri sportu) :rasta:
Moltres
to souhlasi asi všichni, co tu přispívají, a předpokládám, že si i všichni přečetli celý thread. Když chcu přispívat, tak nejdřív se podivam, jestli to tu už neni napsane, kua. Hned ze začátku tématu je napsane, že to není myšleno tak, jestli chodíte zkouření, ale jestli má hulení nějaký vliv na vývoj svalsva v době regenerace.. Toto taky bylo zodpovězeno, ted tento thread ztratil původní význam a slouží jako pokec mezi huličema, co chodí do posilky, za což jsem moc rád, ale když sem vlezu a přečtu si po 110x příspěvek " nechodim tam zmaštěný, protože to je na piču", tak jsem taky musel napsat nějake hovno..

Abych nebyl ot, tak chodim do posilky ted jen tak kondičně, v pondělí a v pátek, kdy v podělí cvičím záda, ramena, nohy(ty jen malo, protože mam 4x týdně trenink fotbal) - hodku a půl, v pátek jedu kozy, tricak, bicak - taky hodku a pul. Minulý týden to bylo půl roku co nekouřím cigára, moc mi to prospělo na fyzičce, myslim, že víc vydržím, sice jsem kouřil cca 10 za den, o vikendu jsem tomu dal vždycky kladu, kalby a tak.. Jsem rad, že se mi to povedlo tak dlouho vydržet. Koupil jsem si i protein a sacharidák a musim říct, že pokud člověk pravidelně trenuje a pravidelně to žere, tak fakt super, claune, uvidíš nárust jak prase.. Tož tak, mějte se fajně bouchači:-)
kanjack
ja hulim kazdy druhy den a do posilky chodim 2-3x tyzdenne
Gwar "Novacik"
Hele nevim ci to uz niekto pisal ..necital som vsetkych 7 stran ale poslednu dobu som obmedzil huleni na 2x v tyzdny a posilovaniu to pomohlo a zahulim vzdy s kamosem hned po posilke ako odmenu .. :D:D je to dobre na svaly aj pre mna.. inak cvicim uz od januara 2004 a musim povedat ze cvicenie ma bavi a nevem si predstavit prestat ... pod ako huleni :D ...
Ku kreatinu co tu uz bolo spominane taktiez ho berem uz nejaky ten 4 mesiac a zatial musim hodnotit velmi kladne uvidime za par rokov....
svetloo
no co se mě týče..vždycky se v posilce s kamošema zhulime a jdem na to..myslim že se mě ve stavu rauše posiluje lip než za střízliva a zatím jsem nějaké negativní vlivy nepostřehl:)
crackonos
GWar: Ten Creatine bych bral spíš ještě s něčím(proteiny,amina,nebo pro baby L-Carnitine), protože je u toho silně katabolickej efekt (když to přestaneš brát, tak ti to všechno splaskne,protože to váže vodu ve svalech-teda většina kreatinů)-to vím z vlastní zkušennosti, naopak mám celkem dobrý zkušennosti s BCAA a jeho modifikacema a taky nebyl špatnej L-Arginin v tabletach (vše Nutrend), ale u toho Argininu to mělo ještě jeden efekt, a to takovej, že bych šukal od rána do večera, ale to jsem se dočetl i v tom letáčku. KAždopádně se vyplatí investovat víc peněz a nakupovat značkový supplements, protože většinou tam je menší možnost, že ti do toho daj nějaký sračky, s kterýma si zničíš ledviny atd.
edit: Jo jinak se musím pochlubit, že jsem před týdnem dal 138Kg na bench
Emilo265
Zdar Borci ajtak je najkvalitnejsi Nandrolone Decanoate :D:D:D po tom budete taky nafucany a silu jak byk :D
crackonos
Emilo: to jo no, ale někdo má rád i svý koule
Emilo265
crackonos
no tak to hej ale jedna kúra ta nezabije (a jak sa hovori co ta nezabije to ta posilni ) :D
WAMParjan
tak abych potěšil moltrese :D..
"jdu tam zmaštený protože je to lepší"

ty jo ja si fitko bez brka ani neumím moc představit :) je to celkem i tím že tam kam chodím já většinou nepanuje komorní atmosféra :D fitko vždycky plný lidí z repráku disko techno grc :D ale mám ho přímo před barákem a je to jedno z nejlepších "center" ve městě ...takže když si dám jointa krásně mně to zrelaxuje a připraví na naslednou dřinu ,dokonce i prodlouží kvalitní trényng tak, že si prostě na cvičení ujíždím a chci pořád víc a víc :D nedávno jsem skusil jít nezhulený a tak v půlce trényngu si říkám co tam ještě dělám a to mě cěkala ještě kupa cviků :D ...
jinak marihuana je skvělí urychlovač metabolizmu :) sníst 5 jídel a 3 koktejly za den bez aspon 4 jointu snad ani nejde :D:D takže co se týče pálení a posilování tak mi jednoznačně pomáhá..

tedka cvičím :
pondělí :biceps+triceps
utery: nohy
středa:volno :)
čtvrtek:záda
pátek:hrudník

ze suplementu :NITRIX ,MATRIX ( to je dvojka :D ) ,HY PRO od all staru..

nějaký poslední výkony :D : 3x130Kg v čelním dřepu 12x100kg na HACKENdřepu, potom :)..
kua benchovat jsem dlouho na maximalku nezkoušel :( protože mi to nikdy moc nešlo :D ...ale naposled myslím 90kg 8x...

tak zatím a posylování ZDAR :) ..
hulenie a sport idu k sebe!! Najlepsie ale samozrejme az po sporte dat si pred spankom jedneho jointa, riadne sa najest vypit proteinovy drink a ist spat. 100% regeneracia a hlavne uvolnenie svalov.
raStaVK
tak huleni a posilovna su moje dve lasky, tak ide to spolu len netreba nic
prehanat, nikdy neist cvicit zhuleny a hulit iba v regeneracny den :) potom
to ide samo nahor : sila,svaly, mysel :rasta:

peace
Celller
Asi zacnu taky cvicit, predtim sem mel hodne tezkou, fyzicky narocnou praci, ted sem doma, a strackovatim, predtim sem byl unavenej, ale mel sem dobry pocit, nasel sem v lese mezi stromy hrazdu, asi tam zacnu chodit cvicit.
raStaVK
Celller : zacni chyti ta a toa zacne velmi bavit, navise pomozes svojmu telu,
ale do toho elsa nechod :D pkene zacni chodit do fitka...bude to mat lepsie vysledky..
pic.akolada
ja hravam futbal pekne dlho aj vždy zahram raad.. už som sa sice na to pomaly vyjebal lebo už to s teamom slo dole... ale mna futbal bavi hrat dobre nahuleny viac ma to baviii a ta hra dostava taky vtip, trosku kreativnejsi, sice trochu spomalenjsi a zabehnem 100m a som vpici s kondiciou ale je to weget :D.... tak treba hrat hekiisss :)
crackonos
pic.akolada: ty hraješ fotbal v posilovně? Je zvláštní, jak může někdo něco napsat, když neumí číst.
pic.akolada
hej hravam v posilke s tvojou hlavou..
citace:
Původní příspěvek od pic.akolada
ja hravam futbal pekne dlho aj vždy zahram raad.. už som sa sice na to pomaly vyjebal lebo už to s teamom slo dole... ale mna futbal bavi hrat dobre nahuleny viac ma to baviii a ta hra dostava taky vtip, trosku kreativnejsi, sice trochu spomalenjsi a zabehnem 100m a som vpici s kondiciou ale je to weget :D.... tak treba hrat hekiisss :)


ty si kopeš s činkama? :D
k-, OT

citace:
Původní příspěvek od pic.akolada
hej hravam v posilke s tvojou hlavou..


k-, velký OT
flySter
Claune - :D:D
ja neposilujem, kamos sa ale stale so mnou hada ze to je absolutne nepripustne, ze na prasky co popri cviceni uzvivas sa nemoze hulit, ja som sa mu snazil vysvetlit ze sa na ne nesme akurat pit, inak sa mi to vidi ako celkom dobra namotavka, prekonavanie svojich hranic...pod vplyvom sa da lepsie vyburcovat...len asi by som si tam niekoho zobral so sebou, neodvazil by som sa nahuleny napriklad tlakovat :D:D zivo si viem predstavit ze namotany tlacim a prdnem si tak by som sa zacal hnusne smiat a zabila by ma cinka...takze opatrne :D
piis
raStaVK
ja chodim teraz split : pondelok-prsia, ramena, triceps
utorok-chrbat,nohy, biceps
piatok-to co v pondelok
sobotu- to co v utorok
do toho nejaky kreos a ide to :D:D

peace
WAMParjan
čau o posilování vím mnohé a spíše bych ti doporučil tento split :

po- biceps /triceps -nejlépe v supersérijích (na střídačku biceps triceps )
ut- nohy - největší svalová portie těla si zaspouží samostatný den na trényng :) (dřepy dřepy a zase dřepy )

pa- prsa ( jestli se budeš cítit :) mužeš přidat ramena pokud možno ve formě rozpařků a nezapomínej ani na jejich zadní část )


so- záda , tady nezapoměn alespon co dva týdny zařadit těžkej mrtvej tah

jinak celkově tímto splitem máš možnost se o hodně víc soustředit na velké svalové partyje které se ti jistě brzy odvděčí vyditelným nárůstem svalové hmoty do 3 mes. :) a není ani zapomenuto na kvalitní tréning paží na kterém lpí většinou začátečnícy...

zatím..
raStaVK
nazdar tak ja tiez som nestravil prvy den v posilovny vcera ale split tvoj
nevraim ze neni dobry-ale radsej cvicim partie dva krat do tyzdna, nemal
by si a j s touto poziadavkou nejaky split? som otvoreny novym nazorom :)
a tak matrix mam aj ja aku mas prichut? :D :rasta:

peace
piistaa
Caw vies to zalezi co komu vyhovuje,ja som uz par splitov vystriedal aj cele telo som robil vlastne menim to docela casto ....

Najviac sa MNE osvecilo toto

1. den Prsa + brucho
2. den biceps + triceps
3. pauza
4. ramena + nohy + brucho niekedy(ako sa chce:D)
5. chrbat (edit som zabudol :D )
6. pauza

a odznova...

Ked som robil split na cely tyzden som precvicil vzdy jednu partiu len 1x za tyzden co je podla mna malo...

Ale ako hovorim fakt kazdemu vyhovuje nieco ine,inekto ide split,niekto cele telo... niekto ide vrch-spodok,vrch-spodok
ja vam nevim kuci, ale ja cvičit jednu partii za tejden tak se asi unudím...a navic to hovno funguje....
Nejlepší je podle mýho cvičit partii dvakrát tejdně s tím, že si alespoň uděláte všemožný cviky a vystřídáte různý intenzity...tzn. jednou tejdně lehce a jednou těžce, např. záda.
Doporučuji cvičit hlavně dřepy, mrtvolu, kliky na bradlech, shyby a benč, military press a pořádně dát zabrat břichu.....ostatní izolovaný hovadiny jsou celkem k nicemu. Stroje jsou v posilce pro ženský :D
A hlavní nedostatek, skoro nevidím že někdo jede NOHY! NOHY JSOU ZAKLAD!
Ja ted chodim dvakrat az trikrat tejdně...chodit vicekrat by me asi brzo unudilo...
raStaVK
Claune- nadzar nedas nahodou tip na ten tvoj split? vdaka
citace:
Původní příspěvek od raStaVK
Claune- nadzar nedas nahodou tip na ten tvoj split? vdaka


Pondělí:

Hrudník
1.Bench 4x7 -T
2. tlaky na šikmé lavici 4x7 -T
3. Kliky na bradlech 4xmax -T

Záda
4. hrazda na procvičení zad -L

Nohy
5. dřep s velkou činkou 5x5 - T

Ramena
6. tlaky na ramena 4x7 - T

Bicák
7. Biceps s velkou činkou 4x7 -T


Tricák
8. triceps stahování kladky/lana 4x7 -T

Břicho
9. Břicho / lehce zkracovačky v průběhu tréniku -L




Středa

Břicho
1. zkracovačky se zátěží -T

Nohy
2. Mrtvola 5x5 -T

Záda
3. shyby s úchopem palcem k sobě 4x max
4. hyperextenze 4x 10-max

Hrudník
5. Bench 3x7 -L
6. Rozpažky 4x7 -T

Biceps
7. kladivový zdvih s jednoručkama 4x7 -T
8. Scottova lavice 4x7 -T

Triceps
9. Bench na úzko





Pátek

Hrudník
1. Bench -T
2. Kliky na bradlech se závažím -T

Záda
1. Stahování kladky 4x7 -T
2.Shyby

Ramena
1. Předpažování -T

Biceps
Zdvih s velkou činkou 4x7 -T

Triceps
obrácené kliky -L

Nohy
Dřep s velkou činkou 4x7 - L



-L lehce, -T těžce

Tak nějak, na ten bicák a tricák někdy kašlu na to nezbejvá čas. Procvičíš ho dost i u jinejch cviků.
Dr.Grow
No tak zhulit se a jít sportovat to je zajívamé ....:winner:

ale třeba nezkoušejte se před volejbalem zhulit ... pro vás je to v celku prdel a nekdy psycho ale ti ostatní z vás majů prdel a nebo za debila :-D

ale hrát florbal a být zhulenej je nejlepší .... hulení roztáhne plíce tak sa potom úpě v poho běhá a dýchá ... udýcháte třeba 2x víc než by ste dali normálně
raStaVK
Claune- to mas fullbodycko dobre sa tak cvici? ja ked to cvicim
sice odcvicim cele telo ale nie poriadne, mas nejaky plan aj na 4* do tyzdna? vdaka moc :) :rasta:

peace
citace:
Původní příspěvek od raStaVK
Claune- to mas fullbodycko dobre sa tak cvici? ja ked to cvicim
sice odcvicim cele telo ale nie poriadne, mas nejaky plan aj na 4* do tyzdna? vdaka moc :) :rasta:

peace


Jo dobře, oddělat si jednu partii za den mi nepřipadá efektivní. Navíc to stojí hromadu času a 4krát a víc za tejden se do posilky nedostanu, nejsem žádnej kulturista. Navíc mi teď hapruje žrádlo a nežerou žádný doplňky tak že váha je žalostně malá, ale po novým roce nějakej ten protein a sachariďák dokoupim.
Cvičební plán na čtyři dny nemám a vůbec je se plánů moc neřídím, spíš improvizuji a snažím se pochopit svoje tělo, ne se držet papírů superbuilderů. Ale radím vícekrát partii za tejden!
WAMParjan
citace:
Původní příspěvek od raStaVK
Claune- to mas fullbodycko dobre sa tak cvici? ja ked to cvicim
sice odcvicim cele telo ale nie poriadne, mas nejaky plan aj na 4* do tyzdna? vdaka moc :) :rasta:

peace


no a to je celkem jasný důvod začít cvyčit pořádný dělený trényng a vyžším oběmu jak jsem psal nahoře :) i když se ti to třeba bude zdát že cvičíš méně ale o hodně kvalitněji jednotlivé partyje procvičíš a hlavně jim dodáš o hodně větší čas k regeneracy který po pořádném! !trényngu potřebují, což třeba na mně platí o hodně líp po tom co jsem omezyl počet trényngů z 5 na 3 týdně jsem teprve začal růst a nabral 10kg za rok, osobně sy myslím že vysoký oběm se nedá jen tak nahradit a takové cvičení vyplavuje spousty hormonů které mají vliv i na rust sekundárních svalových partyjí ...

ale hlavně u každého kdo cvičí pár let tak nevěřím že v jeden den dokáže kvalitně procvičit "utorok-chrbat,nohy, biceps" tohle všecho bez toho aby trényng trval 2,5hodiny :) , třeba jen nohy :3x dřepy s činkou nad hlavou jako rozcvička :) doporučuju skusit :D , 5x cělní dřepy ,5 x hacken drěpy, 4x výpady na multypresu + 5serek zakopávání (rozcvičovačí serije nejsou zahrnuty :D )a lítka dávám někdy předtím ,prostě nevěřím že pár serek 2x týdně takový trényng dokáže nahradit ??nebo po pár těžškých (aspon 150kg) sérkách mrtvých tahů si kvalitně zadřepovat taky není moc realné :D ...

a když si zmínil ty baby tak pro ně jsou podle mně ty lehký trényngy :D když už něco dělám tak pořádně !!
jediný split na lehkě trényngy co se mi líbý je bulharsky makro/mikro plán v kterém jde v zásadě o to že po 3 týdnech trényngu na doraz následuje týden lehkých tényngů při kterých télo nic nezíská ale ani nic nestratí a prospěje regeneracy tento pryncyp je ověřeny oympionyky ve vzpírání a tak...

prostě oběm je oběm :) claune to je tvuj rozpys coz napsal nebo fakt žádnej nemáš, napiš rozpys :)...??

ale samozdřejmě neříkám že je tvůj trényng špatnej !!! to ne protože jak sy psal v tomhle sportě je nejdůležitější se naučit naslouchat reakcím svého těla a umět z nich vyvodit správné závěry bez experymentování to prostě nejde...
raStaVK
WAMParjan- tak po takych nohach :D by som nevisiel hore schodmi :D:D
ale tak kazdemu sedi nieco ine.. aku mas prichut toho matrixu? :D :rasta:

peace
RTW
já chodím neděla třeba hrud+záda pondělí fotbálek ut biceps+triceps čt nohy ne trapézy+ramena+báchor.Těd jsem na to 3měsíce celkem sral,začínám zvova pravidelně a zase to bolí . . . .
lajdak
mno nechapu proc delat v jeden trenink milion serii na nejakou partii, jen tim prodlouzis dobu regenerace, svaly jak znamo rostou max 48h po treninku, cili jako nejlepsi treninkova metoda se jevi fullbody treninky, at uz hst,tbt,korte,rusky silovky atd atd

sval nepotrebujes znicit, jen stimulovat k tomu aby rostl a co umi nase telo nejlip? prece se prizbusobit a cemu se snaz prizpusobi - tomu kdyz budes sval zatezovat nekolikrat do tydne nebo jednou, ale uplne ho odpravis?

trenink levyho predlokti a pravyho lytka v jeden den povazuju za rozumny jen v deload fazi, aby si telo odpcinulo

mne se nejvic osvedcil plan 1+1 (den makam,den odpocivam) kdy v kazdym treninku odcvicim 3 hlavni partie - nohy,zada,prsa + dle potreby pridam nejaky doplnky jako ruce ramena

je znamo, ze cim vetsi svalova partie je zatezina, tim vice testosteronu a ostatnich hormonu he vylucovano nasim organismem, tudiz kdyz trikrat tydne drepuju,vylouci se rustovych hormonu mnohem vice nez kdyz nohy procvicim v jeden den a pak x dnu chodim jak po operaci trisel

claune ten tvuj trenink neni nejhorsi, ale davat v jeden den klasicky mrtvoly a jeste hyperextenze je zbytecny,chybi ti procviceni strednich a zadnich delt, zato predni delty cvicis samostatne+se zapojujou pri sikmym benci

jo a jeste bych zapomnel na dulezitou vec - cvic bez dopomoci, proste kdyz cinku nezvednes vlastni silou, netyrej svoje telo vynucenyma opakovanima,slachy ti nepodekujou a svaly ti potom taky nenarostou, podle myho by ses ve vetsine treninku ani nemel dostat k bodu kdy cinku nezvednes(cili k selhani)
raStaVK
tak som cez zimne prazdniny necvicil a tak sa znove chystam zacat po
skoro mesacnej pauze : na zaciatok by som dal 3-tyzdnoovy CLAUNOV
split 3serie po 10opakovani a potom ten split co som mal s malymi obmenami :) :rasta: co vy nato? :teef:

peace
WAMParjan
100 % ně je lepší dělat něco než nic :)
raStaVK
WAMParjan- to je jasne, lenze ta pauza bola viac menej vynutena :)
pretoze som maval bolesti v ramene co uz nastastie preslo tak hura do posilky :teef:


peace
Maxeaux
V minulosti som zavodne plaval, na treningy sme chodily vypeceni (ganja + vodicka je to naj pre mna + skoro vsetkych co tam chodili), brat robil triatlon na europskej urovni, trening vyzeral asi takto: budicek 6 rano, bong, plavanie 2 hod, odpocinok - joint, pred behom bong, po behani joint, a na bicykel zopar spekov v zasobe (dlhe su tie kilometre). obidvaja sportujeme uz len rekreacne :-)
J@m@L
lol, to ja keď sa zhúlim, tak leziem ako blázon... :D Proste necítim žiadnu bolesť, slabosť nič a kŕče dokážem napraviť behom sekundy, takže ma nemôže nič zastaviť :D Nie je nič, čo by som si nedal odpálený, to môžem s hrdosťou prehlásiť :D

Keď korčulujem zhúlený, tak som sa napr. naučil za hodinku prekladať (a naposledy som stál na korčuliach, keď som bol ešte 4-ročný zasran :D) a teraz som lepší ako tí, ktorí ma učili korčuľovať :D

Posiluje sa mi tiež dobre, keď som odpálený, ale jediné čo mi robí problém je beh alebo niečo také. Aj pri korčuľovaní keď sa naháňame, tak proste som najrýchlejší, nikto ma nechytí, ale keď si spravím 4 kolečká v tak obrovskej rýchlosti, tak to už začínam pociťovať a potrebujem dlhý oddych.. Ale to je tým, že popri lezení si necvičím kondíciu, takže cez leto budem chodievať plávať (aj cez zimu samozrejme, ale menej :D ) a cez zimu častejšie na ľade :) Ja si neviem predstaviť šport bez ganje... Síce menší dopping, ale čo už :D:D:D
raStaVK
tak som vcera skusal claunou trening..fakt spica an rozbeh.. som sa zadychal zapotil
a po dlhom case ma potesil pocit unavenych svalou :p: tak vdaka good trening
:afro:

peace
WAMParjan
taky jsem měl přes svátky přervu :) díky zranění třísel a lokte klavně ta ruka se táhla celkem asi 6 týdnů :( ..takže by mně můj klasický trényng asi ůplně zničil :D tak jsem skusil taky takový trényng celého těla :D ale trošku v jiném stylu....

tady takový vydejko pro představu :D ...
tak nějak tedka vypadá můj prényng až teda na ty kola 3 a 5 :D a kladivko taky nemám :D ...

http://www.youtube.com/watch?v=wwwnpo3VQZU
Frouman
Je vidět, že tenhle týpek není jen nafouklej z anabolik, ale má fakt sílu. Dobrý cvičení na dynamickou sílu, ale taky co jinýho, když je to UFC figher...Koukni třeba na Sappa. Svaly jak svině, ale výdrž je tragická. Sice poslední fight vyhrál, ale jinak je to fakt sráč.
WAMParjan
jj super athlete broc lesnard se mu neříká jen tak náhodou . . . jen se mi zdá že má celkem slabé nohy oproti vršku mít je asi víc tak by se asi ani nevlezl do váhové kategorie :D ...

už se nemůžu dočkat re-matche z frankem mirem asobně mně ceklkem překvapyl když porazyl nogueiru . . .

jinak kterej zápas myslíš ze sappem ?? ten z K - 1 dynamite ?? ten zápas byl fakt tragickej :D ... dokud se nezvedl tak jsem si říkal že bych ho zmlátil snad i já :D ...
Frouman
JJ...dynamite. Proti tomu kongovi s maskou. Ale viděl jsi zápas Sappa proti Hoostovi? Sapp normálně vyhrál :D Líbilo se mi, jak jednou Cro Cop zlomil Sappovi lícní kost.
Co říkáš na tenhle rok k-1? Mě naštvalo, že Le Banner je pořád zraněnej. Přál jsem mu to, ale už je asi starej. Jinak mě překvapil Manhoef. Takovej malej chlapík a jak sesekal Slowinskýho i Hunta.
http://kickboxing.blog.cz/0810/taba...k-pro-sportovce tohle si přečti. Docela zajímavý jako takovej doplněk ke cvičení. Já třeba nesnášim běhání a tohle mi přijde jako dobrá alternativa.
WAMParjan
ty sapp je podle mě to největší máto to už je lepší bojovník i hong man choi :) . . .zápasy z hostem i filipovičem jsem vyděl :) . . .

jinak mně v K-1 nejvíc překvapyl mladičkej Erol Zimmerman nejen tím že se dostal až do semifinále ale že byl v něm Harimu a vyrovnaným soupeřem, noa to už nemůžu opomenout Hariho víkon ve finále :D to je trocho moc takhle neudržet nervy...a Bonjasky to podlemně celkem nafylmoval no ostuda takové finále....

v k-1 max jsemod začátku fandil kishenkovy a myslím si že v tom finále když knokautoval v druhém kole masata rozhodčí celkem hodně otálelo z počítáním a bylo to tak tak a celkově zase hodně vyrovnáné fynále ..

sleduješ i UFC ??

jinak trénynk zase nic moc novýho hlasika intervalovka znám :)
Frouman
UFC a MMA sleduju jen tak okrajově, mám radši stand-up. Ale bojovníky jako Emelinenko, Sylvia, Sudo znám a i na UFC se rád podívám.
Přesně tak, Bonjasky byl jak nějakej blbej fotbalista. Měl se sebrat a pořádně to Harimu natřít. Jako Overeem, ten mu dal KO snad v prvním kole. Overeem údajně chce vyzvat Fedora i Bonjaskyho, jsem fakt zvědavej. Bonjaskyho by mohl sundat, ale Fedor to je prostě bůh.
dokktor
dnes sem v práci hodně četl a tak vubec čumel po netu, protože ty činky, co mám doma, sou čím dál lehčí a tak vubec ... no narazil sem na video, keré mi dodalo další kuráže :D:D http://www.youtube.com/watch?v=kDCxH88-9X8
doobee
to dokktor...husty,takovy spravny homies:)uz jsem to predtim jednou videl...
jinak cvicim a palim a ok....jde to szkombinovat...doporucuju:)
tvrdosovce
Ja doma posilujem a tak za boxujem nic ine.ale styri krat do tyzdna.
meso
celkovo - thc ti niečo vraj robí s testosterónom. znižuje ho. ty ho na priberanie potrebuješ veľa. konkrétne - ja cvičím najradšej zhulený. keď máš nejaké doplnky stravy, tak pribereš aj tak. možno by si pribral viac, keby prestaneš huliť, ale to Ti neviem povedať. ja priberať nechcem, preciťujem lepšie svaly zhulený, baví ma to viac. unavenejší nie si, len Ti prejde zhulenosť.
WAMParjan
dokktor taky mám par videjí které mi dodají nejenom kuráž . . . .

http://www.youtube.com/watch?v=a_-Q...re=channel_page

http://www.youtube.com/watch?v=kEyx...re=channel_page
Apartman
No, člověk je potom takovej poloviční, když jsem šel cvičit, tak jsem se snažil ty dny nehulit,-nebo až několik hodin po cvičení.
Je sice fakt, že našly na nějakym vraku starořecký x-veslice semínka konopí, ale zrovna tak je mohly užívat jako přírodní protein-stravu. Jasný, že existujou zapékací modely, po kterejch je člověk schopen zapéct do práce ale v tomto případě bych řekl, že to snižuje výkonost jedince, obzvlášť, pokud je thc přijímáno v podobě kouře.
palma
cvicil sem asi pred par mesici....joo jko je to pohoda az do te doby kdy vas to zacne bolet....to si pak reknu..omg au se na to mozu vysrat :david: a necham toho :winner: ...jko jasne ze sem posilil aj na vzhled i na vykon...ae jko chce to nejaky regulator bolesti...chtel bych posilit este vic ae jak me to zacne bolet az moc tak na to seru...nvm nejak si nereknu musim este ptze ja proste nemusim vis jak :goldcup: :teef:
crackonos
citace:
Původní příspěvek od Apartman
Jasný, že existujou zapékací modely, po kterejch je člověk schopen zapéct do práce ale v tomto případě bych řekl, že to snižuje výkonost jedince, obzvlášť, pokud je thc přijímáno v podobě kouře.

Tak tohle je DOST subjektivní záležitost, já jsem kupříkladu na dojezdu ze špeka zvedal přes 120 Kg na benchpress a to tolikrát, co se mi ani za střízliva nepovedlo, to stejný s leh-sedama-nebyl problém jich dát za dobu cvičení přes 300 bez nějakýho velkýho bolení svalů. Každej je nastavenej jinak, ale z mý zkušennosti vím, že jsem na dojezdu bouchal jak bulhar v kuse třeba dvě hodiny, a to můžu říct, že žádný srágory nezvedám.
LOW
Dřív jsem cvičil...hodlám se k tomu o5 vrátit. Časem... :sun:
sancha
zajdu si občas zacvičit karate, dřív mě to nutilo se přes den před cvičenim nezhulit, ale co bych to byla za vyhulence, kdybych to nepřekonala. každopádně radši střízlivá, anebo ne v tom největšim rauši, to tam fakt nemam co dělat. jako koordinace pohybů, stabilita rovnováha a do toho rychlost a přesnost.. che, neuvěřitelně nemožný

pokud se tam jdu jen protáhnout a rozcvičit, tak to jde i ve zhulenosti, ale je to o tom si někde něco natáhnout .. to je napič
sancha : :D

mno to já :) sem si vychytal tedka během dvou měsíců kliky na kloubech s odrazem! :bandit:

klik je muj oblíbenej cvik,:) no a dělal sem na jeden zátah tak 30 poctivejch kliků s odrazem a tlesknutím - taková ta klasika , ale furt to bylo málo:) tak sem si jednou tyhle kliky s odrazem, skusil na kloubech(pěstech) - no a teď jich dělam 25 na jeden zátah - mam potom vždycky ouplně placatý klouby:D když sem to ukazoval mamce (no chtěl sem se pochlubit:)) tak se mě uplně vystrašená začla vyptávat, jestli to neni na škodu:D:D:D chtěl sem si koupit domu ten multifunkční stroj, ale kámoš mi furt cpe, že činky sou daleko lepší , tak nevim... do posilky nechodim ....nemam s kym to si rači zacvičim doma:bandit:
sportu-zdar :)
BUrtFUk
Ty posilovací věže jsou naprd. Za ty love máš permanentku na několik let do posilky. Což je lepší z mnoha důvodů (někdo tě ty cviky naučí cvičit správně, motivace od ostatních cvičících, nevykašleš se nato když už to máš zaplacený, atd.).
Pokud chceš něco na doma, tak stačí stojan, činka, lavice a závaží, případně nějaký nakládací jednoručky. Problém je, že začátečník se na tomhle akorát zkurví.

Tzn. já bych poradil koupit třeba na rok permicu do posilky, všechno se pěkně naučit (jak cvičit, jíst, odpočívat, atd.). A kdyby tě to moc bavilo a chtěl by jsi něco domů, tak tu činku se stojanem a lavicí. Ale říkám, až budeš mít zvládnutou techniku (což za měsíc prostě mít nebudeš (pokud teda už ju nemáš zvládnutou :D ))
Jak jsem tu už psal, tak jsem blázen do běhání. 5,2 km mám už za 28 min., zlepšení o sedm minut ... do posilovny nechodim, protože to tam smrdí :D
palma
to Sgt.Pepper: wow poklona ty voe ses fakt dobrej :eek:... mno takhle: bezel sem jednou za skolu prespolni beh 5km...ucitel me nevybral ae ja zanim dosel ze jsu dobrej a ze chcu tky..on se ptal ze fakt ses na tom fyzicky dobre? (jko radsi ae ja jsem dobrej ae na kratko ze:wink:... ubehnes to nejak dobre??? a ja jasne ! (radsi tam nez ve skole:smoker: )...no bylo tam asi 10 nejlepsich skol v nasem kraji....pred startem sem si zapukal ze ano:rolleyes:....na startu sem mel uz nacpanou majku v kratasoch a 3rohliky kdybych to nedal vite jak :flick: :D :D ...no nakonec to dopadlo tak ze sem cast behu sel obyc chuzi a mezi tim sem zakusoval rohliky a majku :frog: ....byl sem posledni ae preci posledni byt nemuzu ne ??? tak sem si to sice napadne ae nikdo to nejak nepostrehl zkratil asi o 1km a tim padem sem dobehl predposledni takze to byla pohoda :goldcup: ...no ucitel se nic nedozvedel ae urcite to lepsi nez ve skole nebylo jak sem si prvne myslel :hanged: :D:D
Frouman
citace:
Původní příspěvek od palma
to Sgt.Pepper: wow poklona ty voe ses fakt dobrej :eek:... mno takhle: bezel sem jednou za skolu prespolni beh 5km...ucitel me nevybral ae ja zanim dosel ze jsu dobrej a ze chcu tky..on se ptal ze fakt ses na tom fyzicky dobre? (jko radsi ae ja jsem dobrej ae na kratko ze:wink:... ubehnes to nejak dobre??? a ja jasne ! (radsi tam nez ve skole:smoker: )...no bylo tam asi 10 nejlepsich skol v nasem kraji....pred startem sem si zapukal ze ano:rolleyes:....na startu sem mel uz nacpanou majku v kratasoch a 3rohliky kdybych to nedal vite jak :flick: :D :D ...no nakonec to dopadlo tak ze sem cast behu sel obyc chuzi a mezi tim sem zakusoval rohliky a majku :frog: ....byl sem posledni ae preci posledni byt nemuzu ne ??? tak sem si to sice napadne ae nikdo to nejak nepostrehl zkratil asi o 1km a tim padem sem dobehl predposledni takze to byla pohoda :goldcup: ...no ucitel se nic nedozvedel ae urcite to lepsi nez ve skole nebylo jak sem si prvne myslel :hanged: :D:D

Jak si tak pročítám tvoje příspěvky, kterých poslední dobou není málo, tak jsem dospěl k názoru, že jseš fakt blbec...
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od Sgt.Pepper
Jak jsem tu už psal, tak jsem blázen do běhání. 5,2 km mám už za 28 min., zlepšení o sedm minut ... do posilovny nechodim, protože to tam smrdí :D


Taky jsem bejval blázen do běhání. A proto vim, že ten čas je špatnej (teda na blázna do běhání), i kdybys to dal v terénu. Nejlešpí světový běžci za stejnou dobu uběhnou dvakrát tolik. Takže trénuj dál;). Kdysi (když jsem ještě neměl tak prohulený plíce), jsem dával pětku v terénu kolem 20-ti minut, desítku mezi 42-45. Na dráze 3350m za dvanáctiminutovku atd. Ale ty časy jsou dávno pryč, krabička startek denně podobný výkony neumožňuje:teef:...
Pan Ker:tož to já vím. Ani neříkám, že je to výborný výkon. Jsem rekreační joggista, na olympiádu se nechystám. Chci se jen udržovat ve formě, protože mám sedavý zaměstnání a kurevsky mě z toho bolej záda. Jinak jsem prakticky nekuřák, dám si akorát po obědě a večer před spánkem. Už mám za sebou 13. běh a fascinuje mne to, že už z toho nejsem ufuněnej. Už to "netahám dechem", protože se zpevnily nohy, tak už doběhnu aniž bych se zadýchal. Dost taky záleží na settingu, jak se člověk vyspí, strava, atd. Včera jsem to dal už za 27 min. Můj cíl je 25 a toho se chci držet, dolů už nechci jít. Prostě bejt fit :)
sancha
citace:
Původní příspěvek od 36 CHAMBERS
sancha : :D

mno to já :) sem si vychytal tedka během dvou měsíců kliky na kloubech s odrazem! :bandit:

klik je muj oblíbenej cvik,:) no a dělal sem na jeden zátah tak 30 poctivejch kliků s odrazem a tlesknutím -


twe kliky na kloubech - když jsem to zkoušela poprvý tak jsem dala asi 3 :D:D jinak záleží jak jsem zahřátá, za studena mam s desátym klikem problém, ale když je člověk rozehřátej je to uplně o něčem jinym
nás na tréningu docela pérujou, plus ono i to protahování, který berem důsledně, člověka pěkně zapotí. baví mě to si dát pořádně do těla, chvíli člověk chcípá ale pak se to přehodí a směju se všemu jak kokot

běhání mam vcelku taky ráda, docela nově, nikdy jsem to nemusela.

a te jsem po letech vytáhla brusle, mam to do práce 25 minut pěšky tak koketuju s myšlenou tam na nich jezdit.
citace:
Původní příspěvek od sancha

a te jsem po letech vytáhla brusle, mam to do práce 25 minut pěšky tak koketuju s myšlenou tam na nich jezdit.


mno, hezký ženský na bruslích sou super i když trochu vyvoláváte dopravní nehody, ale jinak fajn:D tak jestli je povrch v pohodě, mohlo by to bejt příjemný...hlavně v letních raních dnech (hehe jednou sem dal s pár kamarádama cestu praha-slapy na bruslích:)) ...měj se moc hezky a bruslíme s úsměvem:D
WAMParjan
zdar shaoline na kliky na pěstech bych se vysral pokud zrovna nepotřebuješ otužovat uderovou plochu . .

o hodně praktyčtější jsou kliky na rozevřených prstech ruky (časem se dají ubírat prsty :D ) . .když jsme u toho plesknutí tak zkus přejít na plesknutí za zády :D . .na rozvojk síly jsou parádní tzv.diamantové kliky kdy spojíš ukazováčky a palce rukou tak aby tvorily obrácený diamant takto sepnuté ruce držíš o něco níž asi vestředu těla přímo pod "solárem". . . zkuz uvidíš tu makačku :) . .

jinak byt tebou zafáral bych na "angličákách určo znáš ?? jesti ne nastíním .. začínáš ve stoje kdy uděláš dřep když si ve spodní pozici plynule přejdeš do klyku opřením se o ruce a vystrčením kolen dozadu(zkus to udělat jako jeden pohyb) uděláš klik a z této pozice pokračuješ dřepem z výskokem a opakuješ . ..

fakt mazec cvičení na doma co je maximálně ůčiné a rychlé a človek k tomu ani nic nepotřebuje . .díky tomu že při cvičení pracuje skoro celé tělo za chvilku zistíš že největší boj byvá z kyslíkovým kluhem :D
což beru jako výhodu protože se tím dá celkem dobře tránovat aerobni i anaerobní kondyce nejednou ....

pokud to budeš zkoušet spíš než na max počet opakování bych ti doporučit cvičit po dobu jedné minuty a pokoušet se furt o co nejvíc opakování za minutu, tréning od tréningu . .

zdar a zkus něco :) . ..
bez to jako radu od člověka který ve svém shaolinském období běžně klikoval 50na jedné ruce . . :pimp:

. . . lidi nelentě a dělejte něco . . . ne jako palma to je degen . .
meso
angličáky nepočítaj. urob 3 série do vyčerpania
sancha
citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
zdar shaoline na kliky na pěstech bych se vysral pokud zrovna nepotřebuješ otužovat uderovou plochu . .

o hodně praktyčtější jsou kliky na rozevřených prstech ruky (časem se dají ubírat prsty :D ) . .


to si zrovna nemyslim, že by někdo dělal kliky na kloubech, primárně aby otužoval úderovou plochu. může to bejt plus, pokud na tom pracuješ, ale hlavně jde o to, že na pěstěch pracujou jiný svaly, než na dlaních. no a vo vo vo tom to je...
Divoženka
sancho ! ja te nepoznavam MUHEHE, se jiste budes chtit koupat na te akci pořád v bazenu, co )) abys ukazala svaliska )))
jinak s tou úderovou plochou ma wamp recht.
Ale videt wamparjana, jak dela kliky s plesknutim za zady, to me poser.
dokktor
citace:
Původní příspěvek od sancha


to si zrovna nemyslim, že by někdo dělal kliky na kloubech, primárně aby otužoval úderovou plochu. může to bejt plus, pokud na tom pracuješ, ale hlavně jde o to, že na pěstěch pracujou jiný svaly, než na dlaních. no a vo vo vo tom to je...

tak pokud de o jiné svaly, tak zápěstí a předloktí líp procvičíš právě když klikuješ na prstech. každopádně na pěstech si asi nejvíš jak možeš jit, takže nejvyšší zdvih zase. a imho teda na pěstech je to primárně na utužení úderové plochy. a pokud by se nekdo nudil a kliky s plesknutím už mu připadají jednoduché, zkuste toto
sancha
citace:
Původní příspěvek od Divoženka
sancho ! ja te nepoznavam MUHEHE, se jiste budes chtit koupat na te akci pořád v bazenu, co )) abys ukazala svaliska )))
jinak s tou úderovou plochou ma wamp recht.
Ale videt wamparjana, jak dela kliky s plesknutim za zady, to me poser.


no to ne! to sem si předem počekovala, trenér řikal, že necvičíme na oběm, ale na hustotu .. řečeno ve zkratce. fakt nechci mít gorilí ruce.. a v bazéu se koupat nebudu, po soumaráku jsem ztratila plavky .. hehe


citace:
Původní příspěvek od dokktor

tak pokud de o jiné svaly, tak zápěstí a předloktí líp procvičíš právě když klikuješ na prstech. každopádně na pěstech si asi nejvíš jak možeš jit, takže nejvyšší zdvih zase. a imho teda na pěstech je to primárně na utužení úderové plochy. a pokud by se nekdo nudil a kliky s plesknutím už mu připadají jednoduché, zkuste toto


na pěstech se zapojujou zádový svaly /už si nepamatuju jaký/ plus prsní svaly daleko víc než na dlaních, a na dlaních pracujou zase jiný skupiny svalů..
Apartman
Kliky ne kloubech maj celkově hlavně zpevnit ruku (hlavně zápěstí) od předloktí až po poslední prst.
A taky maj ruku otužovat, připravit na otlačeniny a pod. Kdysi jsme byli na závodech a v disciplíně prorážení desek jsem získal 3. místo jenže jsem předpředposlední ránu udělal nějak špatně nebo to bylo to na ruku už moc. No,-kloub od prostředníku se nafoukl, zmodral, kapka krve a vytvoří se tam chrupavka, která tam vydrží až nadosmrti.
-tak proto, pokud to myslíte s boucháním do věcí a lidí vážně, tak ty kliky na kloubech dělejte často co nejvíc-já jsem jich kdysi zvládl 35, dneska tak jenom okolo 20-jsem línej:)
dokktor
sancha: ale já mluvím o klikoch na prstech, ne na dlaních. tzn, že dlaň máš v luftě a stojíš enom na prstech, na zápěstí a předloktí je to fakt lepší. ale já to samozřejmě střídám, i různé pozice paží.
apartman: kliky na pětech dělám taky, ale na utužení pěstí rači tluču do zdi :) (pytel nemám :teef: )
dokktor
čembrs má na mysli určitě planche
tady to máš s tréninkem ;)
tricepsu třikrát ZDAR :death:
WAMParjan
citace:
Původní příspěvek od 36 CHAMBERS
jojo díky Wampe za rady určo využiju, abych se přiznal tak už sem i z toho něco skusil:D to je tempo:D

mam teďka novej cíl co se kliků týká...ale naučit se to nebude vůbec hračka ......viděl sem jeden brejkovej set...nevim možná z 2004 to moc roli nehraje a tam dělal jeden tanečník tyhle kliky co doporučujete : a to na prstech s dlaněma v luftě:) ale nohy měl taky vzhůru(taky v luftě) tvořili mu takovej luk(spolu s tělem) takže se země dotýkal čistě jen těmi prsty - ty we kdo viděl nemoh pochopit:) stylovější kliky sem nikdy neviděl.............



jj není malých lidí jen malých cílu ! :D . . .

tak to sis dal celkem velkej cíl "chambersi" plancháky jsem nikdy nedal ani v době největší sportovní kondyce :( protože tohle není podle mně cvik pro každého a rozhodně není jen o síle horní poloviny těla ale to ti určitě došlo :D . . . k usvěšnému provedení potřebuješ skvělé vzpřimovače trupu ale hlavně výbornou flexibylitu zápěstí což bude podle mně fuška . . .

každopádně držím palec na dalším srazu předvedeš ne ?? :D

PS.apartman jj už se to začíná tvarovat :D počkej za pár let :) . .

PSS.odvrátit sanchu od jejího názoru je marná věc dokktore to jsem už zistil . . . :)
clandestino
Tak jsem se po půlroku flákání rozhodl něco se sebou dělat... Začínám běhat, oprášil jsem jednoručky, dělám sklapovačky a kliky... i když místo toho běhání asi zařadím angličáky... Trochu se hodím do kopy, ať můžu dojít na trénink a neudělat si ostudu... Držte palce :)
Doporučuji dělat každý den 200 kliků (10 serii po 20) + 50 shybů (5 serii po 10) + sedy lehy (5 serii po 15) a k tomu jíst hodně bílkovin (maso, tvrdé sýry, vajíčka), případně zakoupit proteinový koncentrát se 65% bílkovin. Také si můžeš koupit 2-5kg činky a cvičit doma další cviky, které najdeš v kterékoliv knížce o posilování. Hrazdu na shyby si přimontuj mezi dveře nebo na zeď
Piep town
Po kreatinu, steroidech a podobně se může a nemusí změnit povaha člověka. A to dost brutálně. Znam člověka kterej když to vysadil kvůli soutěžím tak napadal i své blízké z nejužšího kruhu kvůli každé maličkosti :( Jinak posilování a hulení dohromady jde. Už nějakou dobu to praktikuju, pokud nikdo potřebuje profesionální radu. Stačí zajít do fitka za nějakým trenérem a říct že chcete svaly bez bobulí :)

Jinak jak říká host, bílkoviny jsou sice dobrý,ale sami o sobě jsou k hovnu.


Přesné hodnoty vztažené na 1 kg tělesné hmotnosti: sacharidy 6 g/kg, bílkoviny 2 g/kg a tuky 0,8 g/kg. U jedinců s velmi rychlým metabolismem lze použít i vyšších hodnot.

Trénink: Jeho zásady jsou poměrně jednoduché. Trénujte pětkrát týdně, používejte komplexní (neizolované) cviky jako benčpres, dřepy, mrtvé tahy, výpady, pullovery, přítahy v sedě, tlaky a upažování na ramena. Cvičte úzký benčpres a francouzský tah na tricepsy a bicepsové shyby na dvouhlavý sval. Cvičte po 6–10 opakováních s přestávkami 60–90 sekund v 6–8 sériích na bicepsy a tricepsy, 7–10 sériích na ramena a 12–14 sériích na nohy a záda. Nezapomínejte ani na břicho při predkopávání a sedechlezích, ani na lýtka. Procvičujte je nejméně dvakrát týdně.

Příklad jednoduchého jídelníčku

1. JÍDLO
2 míchaná celá vejce + 1 bílek
2 plátky netučného sýra
2 krajíce celozrnného chleba
2 lžíce džemu
300 ml džusu

2. JÍDLO
90 g steaku s vyřezaným tukem
2 šálky rýže
2 lžíce sójové omáčky
½ šálku zelených fazolek

3. JÍDLO
150 g lososa
220 g pečených brambor
½ šálku cukety vařené v páře
1 velký banán
TRÉNINK

4. JÍDLO
110 g kuřecích prsou
2 lžíce majonézy light
1 celozrnná bageta
cibule
hlávkový salát
müsli tyčinka

5. JÍDLO
110 g krůtího masa
200 g vařených brambor
1 malý rohlík
zeleninový salát s netučnou zálivkou

6. JÍDLO
110 g kuřecích prsou
Pita chléb
kečup
1 šálek netučné zmrzliny

Jídelníček obsahuje: 3600 kcal energie, 195 g bílkovin, 543 g sacharidů a 72 g tuků.
tooth
Ty takovej jídelníček dodržuješ?
Možná bys měl taky dodat, na kolik vyjde taková strava denně, tejdně, měsíčně.
Dragan
Posilovanie uz patri k mojmu zivotnemu stylu niekolko rokov ako aj hulenie, a nespozoroval som ziadne negativum,praveze naopak, rad sa zhulim pred cvicenim, viem sa neskutocne sustredit na kazdy sval na tele :)
OutDoorEr
takhle je to dobrý ale lepší je dat ze sebe tak 90% a pak vypit aminodrink,zhulit se a jet dál...uz toho nevydržíte tolik jako před tím ale tak 1/2 toho co před tím ze sebe ještě dáte.Btw hulit jen před posilováním a né před běháním...normálně běhám 5Km v kuse a takle sem dal 2 a zbytek se stavkama...(nevím jak by to bylo s neakym oragnebudem nebo tak...to co sem hulil bylo cesky seno :D
a z přirozené stravy doporučuju šunku,SOJOVÝ MASO,sem tam vaničku tvarohu d čočkou...
Zambathan
Zdravim vás všechny :) No a abych se moc nerozepisoval, tak by mě zajímalo, co si myslíte o tom jít dělat nějakej těžkej sport (běhat, posilovna atd ...) ap otom na večer si jít zahulit? Slyšel sem, že když si dá člověk pár piv nebo nějakej chlast, tak že ta krev de do jater, takže pak ten sport prakticky nemá cenu, protože ta krev vyteče ze svalů, je to tak i u trávy? :O Díky moc :))
zippo007
uhm zhuliť sa isť do posilky :D tam sa odreagovať :D
citace:
Původní příspěvek od waterpiper
Obecne pry kreatin akorat navazuje do svalovych bunek vodu, cimz mohutni, ale pokud clovek prestane posilovat a brat Kreatin, svaly jdou rychle do riti. Zastavam nazor, ze je lepsi dosahovat horsich vysledku prirozenou cestou, nez byt hovado a zrat pri tom vsechno mozne.


naprosto souhlasím. přirozeně nabranou svalovou hmotu nic nenahradí! a výdrž je potom taky někde jinde.
Jednou jsem sežral pár palačinek z trávy a usnul jsem na benči.

Jinak, příště nejdřív použij tlačítko hledat, než založíš nový thread:)
MiNDTRiP: Sice také kreatiny neuznávám, ale jsem liberální a věřím, že někomu to může aspoň trochu psychicky pomoct - po cvičení se nafoukne jak balon, má ze sebe radost (teda kromě toho, že se mu zvýší i trochu sebevědomí) a motivaci, proč jít příště zase cvičit :)
tomas2pet
Jen tak na doplnění, kreatin tím že zavodňuje svaly, zlepšuje jejich regeneraci po cvičení, takže když už nic tak se zlepší regenerace.
Ale já osobně než kreatin bych rači volil nějaké kvalitní aminokyseliny.
mati0n
bullshit... co tady delate z kreatinu nafouklou bublinu.. je to prirozena latka vyskytujici se v nasem tele a v mase.. kdyz budu zrat 500 g kvalitniho hovezi ve stejkach :drools: tak to bude uplne stejny jak kdybych zral 3g kreatinu denne.. proto nejvetsi ucinek vypozorujou na sobe vegosi.. o zavodneni tady nejde, to je vedlejsi ucinek, a pusobi na kazdyho odlisne nekdo nepribere nic, nekdo 3kila, nekdo 5 kil a po vysazeni to stejne odtece... ale hlavni a prokazatelnej ucinek je zvyseni vybusne sili a silove vytrvalosti!!
Hlava
citace:
Původní příspěvek od D..
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=20766



citace:
Původní příspěvek od Zambathan
Všem se moc omlouvam, todle je docela velikej omil ... :) No řekněme, že při tvorbě tohodle threadu jsem byl poměrně silně intoxikován xD a nějak mě vůbec nenapadlo, že mam použít hledač, tak se všem moc omlouvam, a dyštak kdyby admini něco tak klidně smažte, nebo něco s tim udělejte, hlavně mě nekamenujte! :D Díky moc a všem se omlouvam :)



...v pohodě spojeno , díky D..
citace:
Původní příspěvek od waterpiper
U posilovani je dulezitejsi strava nez samotne posilovani.


Co to je za blábol...?:) Když budu žrát dle tebe proteiny sacharidy, třebas kreatin, což jsou stejně chemický sračky, tak budu mít svaly,,?:D

samozřejmě, že musíš cvičit a to ještě víc než kdybys to nejedl, jelikož do sebe cpeš bílkoviny, vodu ajiný nesmysly, který ty cvičením musíš předělat na svalovou hmotu, t. j. pokud budeš jen žrát chemikálie na posilování bez cvičení, tak budeš jen kynout a kynout, a zachvilku budeš jak otesánek..:D

A cvičení bez papání "sraček" jde snáz, rychlejš si vyrýsuješ postavu, ale nebudeš mít přes bicák půl metru, ale hezky pěkně vyrýsovaný svaly,,

Ale samozřejmě můžeš jíst jen přírodní stravu, furt do sebe cpát vajíčka, kuřecí maso a takový blafy furt jen dokola, až se ti z toho jednou zvedne kýbl...:)

Chodim si občas bouchnout a kopnout do pytle - nezhulenej, a že si potom dám pivko a čouda, tak bych v tom neviděl žádnej negativní vliv,,,

já sem posiloval cca od 16 do 17 v místní posilce :frog:
teďka začínám pěkně tloustnout takhle po vánocích ---
stravu sem neřešil skoro vůbec . základ je ve vůli a jestli někdo jede jen na objem tak to je holt blbý :D
ludíků prosimte vis co je kreatin??? to je soucast masa a podili se na jeho chutnosti jako jedna ze slozek co prechazeji do vyvaru a jsou hlavnim podilem one 5. chuti "umami" http://cs.wikipedia.org/wiki/Kreatin , a ktomu ze je to chemicka sracka myslis ze viotamin C at uz jako doplnek stravi nebo v mineralkach a dzusech je ciste prirodni??:D:D:D: lůďo lůďo
Ale ale, já beru kreatin, jako jedna z nejznámějších věci na posilování - takovejch sraček dneska je, co se prodává jako součást výživy pro kulturisty, silové sporty atd,,, a to obsahuje řadu dalších umělých sraček, než jen tvůj na internetu objevenej kreatin, jako takovej.,- beru to jako všeobecně - "sračky" na posilování..- viděl jsem na vlastní oči, jaký ti to dělá jizvy po celym těle, vypadávaj vlasy atd.. jen díky tomu, že to někdo občas s kreatinem a jinými věcmi na posilování přehnal.. a přesně jak se zde píše, přestaneš žrát a rádoby nahnaný svaly vodou atd,, jdou okamžitě dolů,,.. Jenom slovíčkařuješ:) CrTečku, CrTečku

Jinak mam pravdu.. nechci se dohadovat o nesmyslech..:)
samomozdrejme ze kdyz budez zrat jen tohle jako doplnek a prat si to furt tak to ma negativni ucinky to sam e jao muzes umrit na predavkovani vit A kdyz to prezenes... ale kdyz se dobre stravujez a zeres kvalitni bilkoviny z masa napr hovezi tak dostanes do sebe stejne mnozstvi kreatinu co je v bobulich nevihoda- nukleove kyseliny a pri metabolismu ti muzes pak vykrystalizovat kys mocova na kloubech -dna ses v riti...jinak nevim nerozumim zradlu a ani zakladum vyzivy jsem 18lety masloj...
No jasně to máš samosebou pravdu, tak jako já,,, ber že "sračky" na posilování žereš jak,,? 2*,3* denně, každej den,,? prášek na bolení hlavy, nebo zubu si dáš jenom, když tě něco bolí...

Samozřejmě, najdou se tací, kteří jedí přesně jen to co mají, přírodní stravu bez prášků, ale v dnešní předimenzovaný době umělotin, náhražek atd,, je to asi možná jen vyjímka, než si koupit prášek za litr, nebo za kolik, papat to pravidelně a doufat, že budu mít svaly a žádný negativní vliv na zdraví,, :)

S těma vitamínama je to pravda,, pij denně 3 litry multivitamínu a za pár týdnů uvidíš, jak budeš vypadat,, :D



Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma