Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 
Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P] - Klikni zde pro originální téma
Withman
Vapo a špeky. Jakmile mi ale přijde bateriovej vapo, tak už nepojedu nic jinýho.
fisHunter
ja nejčastěji sklenickuju, cas od casu čistý brcko, a vyjímečně kybluju :)
Korag
Vodne bonga, jointy uz davno tak neslapu ako kedysi, nechapem ludi, ktori ficia iba na jointoch, vobec to nerobi take stavy a spotreba huliva v jointe je enormna, oproti bongam.
Kambu
citace:
Původní příspěvek od Korag
Vodne bonga, jointy uz davno tak neslapu ako kedysi, nechapem ludi, ktori ficia iba na jointoch, vobec to nerobi take stavy a spotreba huliva v jointe je enormna, oproti bongam.


Nehledim,co je v mode..osobne preferuju jenom jointy (bez tabaku),ubalis a vklidu vychutnavas..tim nerikam,ze si se znamyma nedam bongo,ale u me na prvnim miste je joint..
Korag
Ja vobec neuvazujem nad tym co je v mode a co nie(to mi skor pride ze jointy su viac v mode) ale uz mi to proste neslape ako kedysi cez jointy, som zvyknuty na bongo, pri ktorom je aj ovela mensia spotreba ganje, samozrejme na sklizen si aj ja rad balim brcka , ale v nudzovom rezime jednoznacne bonga :) .
Pflusik
citace:
Původní příspěvek od Korag
Ja vobec neuvazujem nad tym co je v mode a co nie(to mi skor pride ze jointy su viac v mode) ale uz mi to proste neslape ako kedysi cez jointy, som zvyknuty na bongo, pri ktorom je aj ovela mensia spotreba ganje, samozrejme na sklizen si aj ja rad balim brcka , ale v nudzovom rezime jednoznacne bonga :) .


To se mi nezdá, sice už nějakej čas více méně nehulím, ale soused hulí výhradně bongy a jeho spotřeba je G na jedno zhulení 2 osob. V jointu je to G na zhulení klidně 5 osob
Skaff
Já mam nejradši svuj 43 cm rasta bong (akryl), ale špekum, a fajfkám se vůbec nebránim. :D
scars22
A hulí tady někdo jako já ze šlukny?
Zajac
mno.. nejradši mám asi klasickou petku se sklem :))) nejobyčejnejší bong ale nejvíc mě baví, udělám díru, přelepím elektrikářskou páskou a pome :) jinak špeky častěji z lamp, sem tam pyro :)
Když jsem začínal hulit, kouřil jsem výhradně brčka. Ale s lety jsem přestoupil na bongy - brčko si sice dám, ale prakticky vůbec je nekouřím. Ale baví mě balit.
Tak ja používám vykuchanou žárovku. Protože nejsem barbar co by zahusťoval plastik dělanej přes butan. Tak hodim malou kuličku do žárovky zacpu špuntem a zespod zahřeju zapalovačem až se naplní kouřem odšpuntuju a skleňenkou vysaju kouř. Dostat tam tu kuličku je dost obtížné někdy. Rychle se začne roztíkat když se vyndá z lednice. Ale stojí to za to!
Harvepino
Volcano :drools:
huhuga
no ze začátku sem samozřejmně jako asi všichni kouřil speky zhruba 2-3 roky no a potom se ke mně dostal bong a us je jedu taky tak 2-3 rokem mam metra deset centaku dlouhej bong a davá fakt velký :D nicméně víc a víc přemejšlim o návratu na brka přece jenom ten bong je vobčas fakt čistá vymnazanost a to už mi neni tak pochuti jako dřív .... :)
toomuch4crack
70% jointy, 5% bong a plus minus 25% vapo -->> to se furt zvysuje, od doby, co mam muj kapesni neeeheheheheee
toomuch4crack
70% jointy, 5% bong a plus minus 25% vapo -->> to se furt zvysuje, od doby, co mam muj kapesni neeeheheheheee .
zhulenej stonek
Nejčastěji pálím ze skla - je to pro mě asi nejpohodlnější... Pak celkem často z bongu a sem tam joint, ale mě balení moc nejde, tak když to někdo smotne... ale hlavně čistý, nemám rád brka s tabákem. Poslední dobou ještě celkem jedu blunty, ty se mi kupodivu motaj líp než jointy :)
Skaff
Tak od doby co sem tu psal naposledy se toho celkem dost změnilo.. Hulim převážně jenom skla, bong si dam maximálně 2x za měsíc, a i ty brka už nějak moc nemusím.. Skleněnky jedou! :D
kafevar
Jsem jointař. Mám prostě rád tu klasiku. Ale papírový filtry už mi nedělají tak dobře jako zamlada. Žáha. Nechci dělat reklamu, ale na věci jako je tohle http://smart-smoking.de/ , jsem si už docela zvykl. Podle toho loga a podle zkušeností to nijak nemrví potenci a kouř je i docela zchlazenej.
Dr_paradox69
spravne skaffe!!skla,pyrex,lzicky na hash,proste cokoliv ze skla je top!nabijes na par prdu,zadnej prepal,zadna pulka speka natahla shitem ze to uz ani nasat nejde jak je to hutny a silene chutna...taky nepalis zbytecnej papir,coz sem driv delal tez ve velkym,proste skaffe asi starnem,dostavame rozum a kourime jenom chutovy prdy,a to rekneme si narovinu dvacatej prd z jointa neni...
smoke85
Jasně, sklo je nejlepší - inertní, čistý materiál,
osobně mám rád tento typ dýmek. Do kotlíku sítko a řekl bych taková "Těžká Berta", jak zmínil kámoš. :teef:
Dobré turbo. Lehce se čistí, nejlépe těsně po dopálení když je ještě teplá, shit jednoduše vytřu papír. ubrouskem. takže není problém s chutí/nechutí.
No a pak samo skla, takové osobáčky a ty je nejlepší zase čistit za tepla profouknutím. No když vezmu ty nápady co byly před 10 lety: vatové tyčinky do uší, šulky z papír. ubrousků - asi nej. a ty další... (vyvařování a já nevím jaké hovadiny)
Špeky lezou do peněz, hulím to jak cígo - ani mě to nezhulí jak dýmka/sklo.
Tak při nějaké akci pro více lidí ok, ale i ta chuť jde do háje po pár prdech.
To si raději to sklo, nebo dýmku nabiju méně a vícekrát. Ono stejně to natlačit, že si ani člověk nepotáhne je taky opruz.

STEJNĚ JE TEN 1. PRD NEJLEPČÍ ;) NO NI.
Skaff
citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
spravne skaffe!!skla,pyrex,lzicky na hash,proste cokoliv ze skla je top!nabijes na par prdu,zadnej prepal,zadna pulka speka natahla shitem ze to uz ani nasat nejde jak je to hutny a silene chutna...taky nepalis zbytecnej papir,coz sem driv delal tez ve velkym,proste skaffe asi starnem,dostavame rozum a kourime jenom chutovy prdy,a to rekneme si narovinu dvacatej prd z jointa neni...


Přesně! Ale když už mam chuť na jointa tak mam takovou vychytávku.. Skleněný filtry od Cypress Hill nazývané Phuncky feel tips. Dají se používat jak dlouho chcete a vyrábí je ROOR (takže záruka kvality).

Btw. Moje hračka, stála mě pouhých 85,-
spoetnik
Jointy bez tabáku jsou T.O.P
Skaff
Tak od doby co sem tupsal naposled jedu nepřetržitě jenom bonga :D mam novýho 25 cm krasavce a vyhovuje mi víc než ta starší 40ka.. asi stárnu :D
nickN
tence smotnutà rolàdka je best,a ty chillumy v horach na dohled Maroca.....uff....ufff :-B
RoyalHarvest
Brčko s přáteli je best :)
MaLdeSs
Kybl :D
orome9
no ja skoušel dávat extrakt do takový "elektronický cigarety"... zdá se mi že je to dobrý spúsob jak využíť orosený listí:)).... je to čistý, bez zápachu, elegantný dizajn...
NT guerilla
spravim si BHO a najlepsie je to cez maly vreckovy vapik Gpen..odporucamm .. lepsie ako brcka...
tnalp
skleněnej bong, popřípadě hašiš ve vapíku je top
bullík23
já poslední rok hulím jen hash oil, nejlepší, nejchutnější, nejsilnější a hlavně vůbec to nesmrdí :-)))
otoxy
Joint. Nebo extrakt. :)
AkatronChronic
Miluju klasický buky! 🤩
otoxy
Brko vítězí v tuhle chvili.
(10+let kouření)
otoxy
Nejradši si dám dobře stočeného jointa.

Pokud to jim, rád si udělám kokosový olej.
Duki
Já miluji vapo :D zkoušel někdo vapo+bong? xD vím že to zní jako blbost, ale brutálně to zkope člověka. Možná tím, že se dá více potáhnout, když to vapo dobře drží v bongu (mini).
TST
BONG
Xtractor
miloval jsem ganju/has/vytazek (rso) s tabakem - to spojeni zenskeho a muzskeho principu nemelo chybu a cista trava mi nani echutnala, ale zavislost na tabaku je nechutna. tak jsem s nim prestal (diky ibogainu) a ted jenom vytazkuju, cipkuju a obcas vaporizuju
Iloporus
Klasika-joint, ale zkouším i vlastní dýmky ze dřeva a je to pěkný pocit když nad tím dřevem člověk stráví nějakou tu hodinku, pak to vyzkouší poprvé.. a sleduje jak se dýmka postupem času pěkně zaběhne. Koupil jsem si i vaporizér vaponic, takový skleněný jednoduchý, to mám rád taky hlavně proto, že to šetří plíce ale ten výpar má i takový jiný efekt než čoud, jen si na to zvyknout :leaf:
Reggaemanista
Jednoznačně Čistá Skleněnka...
nikolajmorozov
minulej tejden sem si objednal na IG od bongsnstuff dve baleni backwoods bluntu/cigaret a uz asi nechci videt papirky:D je to bomba hlavne do toho muzete zabalit klidne 3g:D
edit: omlouvam se za otoceni a v tomhle byl jen gram shark shocka
netolka
Jenom balený špeky je to nejpříjemnější způsob, jak si dobrotu vychutnat. A příležitostně bong nebo vapo ať ot neni zas taková nuda :D .
yorkshire
ako kedy..vsetko ma svoje caro,, klasika vo fajke alebo bongo,, no vamp je uplna pohodicka.. zdravsie fajcenie...
marack666
Když mám filtry, tak špeky, na menší kouření malou fajfku sklenenou
Subatomic
Za me rozhodne speky, ale jedine s filtrem od Rolls, mam doma zasobu vzdy na cely rok a za ty prachys se to rozhodne vyplati. Sam bych si uz asi brko bez tohodle filtru neubalil, to radsi nabiju vapik a dam ho pres bong. A kdyz balej kamosi hned jim tenhle filtr na silu vnutim, bez nej uz mi to prijde jako desna prasarna :D
marack666
Jsem jednou byl v shopu a k nejakymu zbozi byl jako darek jeden rolls filtr, zkusil jsem ho a od te doby jsem koupil to nejvetsi baleni filtru a jedu jenom z neho. Jsou fakt dobry
Austenit
Po těch letech už jen v pečivu - před touto transformací :D čtyři roky čistota, tento rok byl ale pro mě dost pracovně náročný. K alkoholu mám odpor. Potřeboval jsem relax a od té doby si peču. Ale jen víkend, většinou v sobotu. A někdy třeba měsíc ne. Je to daleko lepší a skoro si řikám, že jsem to měl dávat už tenkrát takhle. Je to úplně jiný požitek. Pokaždé si přijdu jako totálně resetován, odpočinuty. Vím, že mě to zastaví se nadechnout. Eliminuje mi to stres. Někdy mi přijde, že neumím odpočívat a díky této formě to doháním. Není žádnej dehet, je to po všech stránkách lepší. Říkám si, že je škoda, že téměř všichni to užívají inhalalací. Po těch letech to vidím, že spousta lidí se ochuzuje :)
BlueRhino
Za mě špeky, jedině outdoor a jedině s Choice tabákem. A ještě pivko, to je základ každýho špeka. :-D Hulím ale jedině s přáteli, samotnému mi to moc nechutná.
biz
Driv cisty sklo, dnes uz jenom vaporizer.
cranked
Brka a občas bong. Nechápu kýble, vodopády atd. :D
Začátečník123
Jablko a pak ho sníst :)
shakes*89
Zásadně čistá skleněnka! :)
kebron
Hulím už zhruba přes 10 let a z toho posledních pár let s menšíma pauzama denně. Mám doma vapík, různé bonga, a sbírku nejrůznějších papírků a za ty léta mám nejradši papírky od rawu a čisté brka. Čas od času tam pošleme s kámošema kýbl, když se chceme pořádně zmastit a s přítelkyní si dávám vapík, ale ten feeling, když si v klidu pokuřuju brčko doma, ten je nej :)
duha
Keďže robím v obchode z náradím na tieto účely tak je toho fakt požehnane lebo môj šéf chce nech sa do všetkého vyznám a nech mám k tomu čo povedať... v arzenále mám nejaké bongá papieriky blunty sklenky po novom skúšam aj rosin doma vyrábať a teraz sa mi čerstvo dostali backwoods a sklenené filtre tak už neviem kde mi hlava v tomto stojí
FelixBrno
Asi deset let jsem hulil speky s tabakem, casem cim dal vic tabaku. Posledni tri mesice jsem tabak uplne utnul a obcas si dam konopny blunt.
FelixBrno
citace:
Původní příspěvek od marack666
Jsem jednou byl v shopu a k nejakymu zbozi byl jako darek jeden rolls filtr, zkusil jsem ho a od te doby jsem koupil to nejvetsi baleni filtru a jedu jenom z neho. Jsou fakt dobry


to muzu jen doporucit, klidne i do blunta, ty filtry jsou moc prima


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma