Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 
Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P] - Klikni zde pro originální téma
Graetar
Já vím, jenomže mě se pak tak obrovská koule klíčů a blbostí začne prokousávat z kapsy ven... Z toho důvodu jsem musel ze svazku odstranit ťapťátko i otvírák :)

Ale chápu, že se dá zavěsit i jinam. Ťapťátko s fajkou teď většinou tahám v kapsičce baťohu, takže cestou ho většinou nepoztrácím. Problém nastává na inkriminovaných místech, jako jsou hospody, místa plná veselých vyhulenců apod. Pak většinou druhý den zjistím, že nemám ťapťátko, papírky, filtry, zapalovač... :D Fajku jsem však zatím nikde nenechal :sun: - je to přece jenom poklad, tak si ji (resp. je) hlídám.
uzzi
jo je fakt že stálou údržbou ti vydrží všechno dýl ( teďka nemyslím jenom fajfky ale věci z běžného života). No já zase tak do fajfek moc nedělám ale jestli si nějakou pořídím někdy tak se tvejma radama budu určitě řídit.


___________________
roll another!!!



[Edited by uzzi on 12-07-2002 at 09:44 PM]
uzzi






[Edited by uzzi on 12-07-2002 at 10:03 PM]
Nuclear
Joint je dobrý na slabší modely, protože se může napěchovat s tabákem 2:1 a pak se dá kouřit nekonečně dlouho a je to dopohody...sqělé jsou švédská koření do jointů-fakt good.Šlukna je pro silnější modely, ale snad jenom když se chce člověk rychle dostat do stavu. Pokud jednu šluknu jedou 3 lidi, chuť si užije jenom ten první a zbytek si popálí hrtan:).Pokud de ale o chuťovku a dobré prostředí,du do vodárny.Třeba takové Blueberry nebo Blue moonshine nemá konkurenci.Ta chuť se musí zažít...A dají se koupit i mini-vodárna-nádstavce,které když chcete zahulit tak je jenom nasadíte na 0,33 litrovou skleněnou flašku a máte hotovo!Vychytávka...
dWARf
Mám pocit , že popálenej hrtan je spíše daní za nezkušenost , přílišným nadšením při vdechování nebo špatným typem dýmky spíše , než globální chybou dýmek jako takových . Pokud máš dobrou dýmečku s dostatečně dlouhou troubelí a zvládáš prstoklad na přídechu je popálení dutiny ústní a ztráta chuti problém , který se tě rozhodně netýká .....


dWARf
Kylik
ze to neni, tim ze kouri s dymky. Ja z ni hulim, co hulim a nikdy sem se nespalil.

To dWARf: Ja mam faju i s tim falesnym tahem, ale posledni dobou ho mam porad zasroubovanej, pac se mi zda, ze je to skoro nanic. Dyz taham a citim, ze uz je to moc nebo by chtelo kopat, tak si loknu trosku vzduchu a taham dal. Zda se mi to lehci a vic spontalni, nez tam nekam strkat prsty :smoker:
Era
Jednak záleží kdy: -Mám-li čas, připravím si do terénu brčko, dvě, a na místě už jenom hightechnicky vytasím, blafnu a stahnu :)
-Nemám-li čas na přípravu, vezu si kovovou a nechutně zadehtýrovanou šlukovku, která smrdí aj přes igelitovej utěsněnej sáček ;) , nabiju jednou, podruhé, potřetí – dle potřeby :)

A taky záleží s kým: -Sám doma dřív jojntíky, teď jsem si zhotovil velmi primitivní vodárničku a když vidím, jaký hnus se v těch trubkách (dokonce i v té výstupní) zachytává, tak asi doma z ničeho nefiltrovanýho už hulit nebudu.
No a s někým – raději jojnty –je to taková, řek bych, klasika. Ale koluje-li šlukna, taky dobrý :)
Obecně, jak již zde padlo, fajku nabiju jak moc chci, není tam papejru, ušetří se substrát, schovám ji nenápadně do dlaně atd. Ale zase se zasírá :(
Mrkev ubalit umím ale až vždy tak na 2. pokus :) Preferuji papery Smoking.

Tu betonově kompozitní bych testnul ;) Dá se to opracovat tak, že se udělají třeba závity? Jak se to dá vrtat?
Kylik
Jo a nemate nahodou nekdo nakou osobitou (to neznamena blbou) teorii, proc se prevazne v Cechach puka z brka a na Morave z faje? Dyby v Brne nehostovali v Perpetuu Sonic Distortion, kt sou nekde z Cech (jezis, aspon myslim), tak ani nevim, jak brko 'vypada'
hh-top
Moravák sice nésu, ale asi se jím cítím, neboť jedu prakticky neustále fajfku (smradlavou a vypálenou) a kozí nožky jedu jenom v hospodě, ale tam to vlastně nejsou kozí nožky (joint-kloub-kozí nožka), oni to balí jako vysoustruhované kónické šrouby, které se taky tak pěkně zavrtávají do hlavy. Samozřejmě dělají filtry, věc, kterou ve dvaapadesáti stále ještě pořádně neumím. Zato jsem si ale tuhle před mlaďasama ubalil nožku (uprostřed hezky vyboulenou, tenkou na koncích) a když jsem jí za chvíli dokuřoval pomocí z kousku papíru vyrobeného "klipu", čuměli na mě jako vrány. A já tak přitom půlku života kouřil napříč světadíly.
No a k té teorii. Já si tu fajfku dodnes vysvětloval sám u sebe leností a pohodlností, ale nerad bych do toho pytle Moraváky přihodil. Každý z nás může mít pro tu samou věc úplně odlišné důvody, tudíž i způsoby. Stejně je mnohem důležitější s kým a co hulíme, než z čeho!
drinker hulič
Mozna proto ze my moravaci jsme zkratka "lepsi" nez cajzlici ;) to je hodne blba teorie.
ta lepsi je, ze tady na morave byla vzdy takova ta lidova tvorivost. zname, od vestonicky venuse az po vyrobu vina atd atd atd. takze je to nejak geneticky zakodovano v tom, ze mame potrebu se pochlubit necim jedinecnym. a neznam horsi urazku, kdyz muj kamos rekl o me faji "seriova vyroba, to delaj vietnamci u pasu" s tim, ze on ma jedinecnou, protoze je uprostred vykrojena (he he, uz ju nema, mati mu ju zabavila, ale byla fakt nadherna s mega kotlem a stala jenom osum petek !!!! osum petek za takovou nadheru -v mazarovi na cejlu, ja mam faju ze spodniho traktu, od indiana)... takze to klidne sjeli tri lidi aniz by to ztratilo chut nebo si propalili hrtan. to je spis problem faju zapalit, anizbyste si ozehli ksicht :) ) a kylik, esli ses z brna, tak dosvecis, ze kazdej hulic kterej se o to zajima a neni typ "ted k nekomu prijdu a neco vysomruju", ma svoji jedinecnou fajfku. jak uz sem psal, nevidel sem nikdy dve stejny faje, a to ani v jednom obchodu (mozna dve max.). kazdej koho znam ma jedinecnou faju - miniaturni hasovku, domaci vyroba ze sroubu a matic, vykrojena, osoupana (moje ;) ), indianska, vodarny..........
zatimco v praglu a v cechach se asi citi bejt bliz k evrope a potrebujou mit vsechno in, tak balej, ale my tady proste ctime tradice...
malujete, nebo pisete si na faje? ja jo.

[Edited by drinker hulič on 28-07-2002 at 06:33 PM]
CypressPce
MNo jeden casek sme hulili hodne z vodarny ale za chvili se ji nechtelo nikomu tahat a hlavne kdyz des z domu pokazdy z baglem a pokazdy neses kamosoj jenom nejaky ceda tag uz je to blby :)
jinak podle me jointik neni spatnej ale kdyz je hodne huleni a je hlavne hodne casu na chajde nebo tag tag je podle me nejlespi vodarna:)
Kylik
To Drinker Hulic:
Z Brna sem a je pravda, dyz se zamyslim, tak kazdej, kdo nesomruje, ma fajku. I dyz sem se este nesetkal s tim, ze by se nekdo predbihal, kdo ma hezci nebo originalnejsi fajku. Ale dyz se z ni dobre huli, tak to za pochvalu stoji :smoker:
Kamos ma perfektni z trubky od lednice. Zvohla do kolena, naustek zplostelej a kotel v prumeru 1cm a nezuzuje se. Coz je podle me uplne nejlepsi, pac to pak z kraju nemusis odstaravat a hori to tak rovnomerne. I dyz je opravdu hodne hnusna, bafa se z ni bezvadne.

Ja se teda v druzich fajek moc neorientuju, ale ted sem chutnal z jedny dost zajimave reseny. Velka jak 2tuzkovy baterky zasebou a hulo se davalo do takovyho deravyho naprstku, kerej se pak prisrouboval nabitou stranou k usti a zapalovala se pres malej otvurek na druhy strane toho naprstku. Roztahovala se uplne jak brcko. A hlavne dyz ses chtel podivat, estli tam este neco je, stacilo odroubovat, mrknout se a ne se rejpat v kotli. I dyz ja teda jen lechce poklepam kotlem o dlan a vypadne jen spalenej popel a zbytek(musi byt ale dobre nabito) zustane. Ja sam mam obyc kovovou, ale spokojenost.
Kylik
...vlastne ten vaporizer facha? Ja o tom slysel az tady.
To Snark: Nechtel bys mi to trochu popsat, pleaseeeeeee? Dyz ctu, ze ti neco samo vhani kour do plic, je to jak hudba daleke budoucnosti.
Kylik
Kruty!! :sun: To bych teda fakt rad zkusil :smoker: Tak este rychle utikej :bounce: zjistit, odkud to mam z ty fotrovy BMW528i vyriznout!!! :sun:
TommyBoy
Jenom k tvymu popisu vyse bych dodal:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2488
Ale muj osobni nazor (podle zkusenosti) je ze z vaporizeru si opravdu huleni vychutnas (musi to bejt ale qualita), ale na nejaky drsny zhulovani se to nestaci...

drinker hulič
hele ted me napadlo: jen takovej ulet, mozna je to blbost, mozna na tom neco bude. vemes hrnec s poklickou, dovnitr nasypes stuff (zadna voda), das to na plamen a az se to zacke kroutit a kourit se z toho, tak to utesnis poklickou, nechas vsechne stuff "shoret", pak to nechas vychladnout ten kour, pak tam strcis nejakou hadicku a nasavas. mozna by to fachcilo jako vaporizer, ten stuf ze kteryho se kouri si zachovava hmotnou podstatu. ted esli se uvolnuje to thc. napadlo me to rano zhulenyho, ale este sem to takhle nezkousel.
Trapan Šmírák
No, pro mě to má jednu nevýhodu... Těžko si takovej vapourizer ubalim z papírku a flitru... :D

A taky se mi asi nevejde do kapsy - no a i kdyby jo, budu vypadat, jak debil s vapourizerem... :)

To už je lepší šíša... ;)
crazyshit
2 drinker hulič:no newim,jestli by ten twuj zpusob fungowal,protoze kdybys tam nechal ten "kour " chwili stat,tak by zacal sublimowat a zmenil by se w kapalimu.Newim,jestli to sprawne chapu,protoze jsem trochu HIGH!
drinker hulič
crazyshit: to je na polemiku. samozrejme nenechat to stat cely odpoledne, ale jen do doby nez se to zchladi tak abys to moh tahat a nespalil si treba drzku. ja sem to nezkousel, je to teorie, mozna bys moh tahat hnedka, ve faji se ti to taky nijak moc nechladi.
ale premenit kour na vodu, to je zajimavy, proc pak vlastne delat treba mliko, kdyz bysme mohli kour pit ;) to je dobry.
drinker hulič
hipik: kdyz sme uz u rybicek, mam napad jak si vylepsit stedrovecerni veceri. zhulit kapra a pak ho sezrat.
crazyshit: premejslel sem o tom jak by kour mohl sublimovat. to je blbost, ne? :D sublimujou snad vodni pary, ne? jak by teda moh zkapalnit kour, kdyz v sobe nema vodu? jen upozornuju, ze z fyziky sem mel obvykle trojky. jak to bude ted na gymplu nechcu pomyslet :)

:D :D :D
Nuclear
No jo, a co třeba ten kouř místo do plic nasát do žaludku? Jako třeba CO2 když pijete ňáký bublavý pití? Třeba by to mělo delší působení (zejména pokud by se to zapilo třeba....mlíkem?).
mata
Mliiko s kourovejma bublinkama:D
Tak to by byl vynalez stoleti:slizoun:

[Edited by mata on 06-08-2002 at 07:22 PM]
crazyshit
2 drinker hulič:z fyziky jsem mel taky wzdycky za 3,ale soudě dle praxe sublimuje.Kdyz jsme s kamosema hulili z pet flashky( :D ) a nechali kour we flashce chwili stat,zmenil se w kapalinu=sublimace.Mozna se pletu,ale abych prawdu rekl je to uplne jedno,ne???:D:D:D
india
já osobně nejraději kouřím jointa, pokud je plastik tak samo, že přes skleničku . . . ovšem mám potřebu zhulená řídit, co vy???
mata
Jojo, ridit zhulenej je fakt na pohodu. Jak se s tim autem behem jizdy krasne szijes... to se ti pak ani nechce vystupovat... proste si tu jizdu vychutnavas...

JInak abych zustal vernej puvodni naplni tohohle threadu:

Takova pekne vypalena keramicka vodnice s dlouhejma uzounkejma trubickama, to je neco, kdyz je ten kour uplne krasne vychlazenej...

Nebo vodnice co ma jeden kamos, tu si ale netroufnu popsat, to je fakt narez...
Nebo prece jenom:
Mala kompaktni nadoba ve tvaru ganja listu, kominek o prumeru cca 2 cm.. . DEAD!
drinker hulič
o koupi male vodnice uz taky dlouho uvazuju, ale mam par nesrovnalosti. pouzivaji se i na mensi sklenene pruhledne vodnice s kotlikem uhliky, jako u tech velkejch originalnich, nebo se to pokazdy zapali zapalovacem? ve spodnim traktu v brne sem si uz za vylohou nejaky vyhlidl, jenze maj ted dovolenou, takze az prijedou tak se tam na to pudu zeptat a kdyztak nejakou koupim. Water is the best!
crazyshit: tohle si spesl nekdy zkusim ;)
Era
Hoši, hoši... :rolleyes:
Mé fysikální srdce se otřásá v křeči. Takže pomalu:

Pevné skupenství - > kapalina = TÁNÍ
Kapalina - > pevné skupenství = TUHNUTÍ

Kapalina - > plyn = VYPAŘOVÁNÍ
Plyn - > kapalina = KONDENZACE

Pevné skupenství - > plyn = SUBLIMACE (jen u některých látek např. Jod)
Plyn - > pevné skupenství = DESUBLIMACE

Kouř není plyn... Je to aerosol. Obsahuje vzduch a pevné částice, ve vodárně i hodně vodní páry. Pokud se kouř ve vodárně mění na stěnách na kapky, je to kondenzovaná vodní pára.

Vaporizer převede THC na plyn, ten je smíšen se vzduchem a po poklesu teploty se thc coby pevná látka usazuje na površích (třeba na stěně hrnce)... To je i jedna z příčin, proč se vaporizerem tak nezhulíte, jako ze stejného množství klasicky.

No, jinak nic ve zlým. V podstatě je to fuk, ale učit se, zhulit se, učit se, a ona ta maturita nějak dopadne :D
crazyshit
Jooooj jaxem byl "pod parou" ,taxem si troshku spletl pojmy :sun: Myslel jsem kondenzace,ale napsal jsem sublimace:wink: Jak me ale wywedl z omylu ERA,ani to neni prawda.Ale z fyzikalniho hlediska si to pekne rozepsal.K+ 2 ERA
kolumbijec
Nej. je skkklo!!!!!!!!!! Je to nejcistsi forma huleni!!!!!!!!
Driv sem hulil z faje, ale nemel bych srdce strcit do ni treba Jacka!!!!!!!!!!!!!!
pacino
ja teda nejradsi ze skla je fakt dobry takovy mrnavy da se dobre schovat a je fakt skvely podivat se jak kterej model ve skle vypada ale na hash mame takovou malou faju taky je dost ok
crazyshit
Souhlas hosi,sklo je fuckt bezwa.Akorat se mi dost casto rozbiji,ale nastesti stoji 10Kc,takze se to da ustat.
drinker hulič
kourite nekdo z cilumu (cilamu?) ? tady maji par peknych a hlavne levnych kousku. OBJEDNAVAM! http://shanti.inshop.cz
virus
hm vypada to pekne este si to promyslim a hodim PM s pozadavkem...dix
L15KAC
HEEEEJ a co todle:

www.air-2.com

mel jsem moznost testu tydle vcelku "Cyb/Punk" vecicky a VEEEElika spokojenost ....az na tu cenu :(300-400$

ale verim ze se techologie ubira spravnou cestou.._:))

enjoy




Slut
No abych řekla pravdu tak mám rači jointíky ale fáji sou v pohodě, třeba ve šklole když to nemůžem smotnout, tak jenom naládujem a je to!!! Ale v každém případě je to uplně jedno né, s čeho kdo hulí hlavně že hulí !!!
pan dan
Nedavno jsem poridil bezva slukovku

popis specialne pro Eru a jemu podobny :D
------------------------------------------------------
kotel je ve tvaru plaste valce, na ktery je nasazen plast komoleho kuzele. vyska valce je 12mm, vyska kuzele 6mm, vnitrni prumer valce a vetsi zakladny kom. kuzele je 12mm vnitrni prumer mensi zakladny kom. kuzele je 1mm (dira do tela)
celkova hloubka kotle je 18mm

telo vnitrni prumer 14mm, delka 140mm, kotel vyveden 30mm od konce/zacatku, pod kotlem 2 nozicky ve tvaru do tela z 50% zapustenych kouli o prumeru 2mm, 2mm od sebe, usecka tvorici roztec techto kouli je rovnobezna s rovinou zakladny valce tvoriciho telo

tloustka plaste tela i kotle je 2mm


cele je to z borito-kremiciteho skla
stredni soucinitel delkove teplotni roztaznosti je 0.0000033/K
hustota 2230 kg/m3
merna tepelna kapacita pri konstatnim tlaku je 800 J/Kg K
Tepelna vodivost pri 100 °C je 1,2 W/m K
Mez pevnosti v tahu je 34 MPa

po mensi uprave obyc plastoveho futralu na sipky se mi tam faja paradne vejde a je tam jeste misto na eventualni kurivo
:)




pro ostatni:
---------------
Jedna se o klasickou faju ze skla se strednim kotlem, mam k tomu i vychytanej futralek :D

clovek by se nemel citove vazat na predmety, ale mam ji rad :wink:

[Edited by pan dan on 03-09-2002 at 05:13 PM]
cosmos
...ještě k plechovce: já jí vyrábím takto: je třeba plechovka, spínací špendlík a nůž.
Nožem oškrábem plechovku z boku(na druhý straně než je otvor po otevření) asi tak 5x5cm, pak v tomto místě plechovku trochu smáčknem, aby vznikla rovná, případně trochu prohnutá, plocha....pak v tomto oškrábaném a promáčklém místě uděláme špendlíkam několik direk v kruhu, tak o průměru 1-1,5cm...a je hotovo, jen na vrch nasipem ganju a pálíme:)
jsix
Zdravím,

jeden môj kamoš Radovan raz povedal, že "Feťákova vynaliezavosť nepozná hraníc!" a mal pravdu!, haha.

Ako som raz húlil s kamošom x0rom na intráku (a dúfam, že ešte neraz tak budem):
Klasická dvojplatenka (ETA), platňu zapneme na štvorku, keď je rozohriata, dáme na ňu požadované množstvo materiálu (radšej viac ako menej, ako vždy :)) a zakryjeme sedemdeckou (zaváraninová flaša). S trávy takto unika oveľa menej dechtu ako pri prepalovaní. Keď sa uvoľní dostatočné množstvo dymu, sedmičku rýchlo otočíme a prikryjeme servítkou. Do nej spravíme dieru a pomocou slamky (alebo akokolvek inak) inhalujeme. Sú to neuveriteľné šupy!!!
Takto som drápal raz, keď sme večer začali programovať semestrálny projekt z Linuxu a museli sme ho odovzdať na druhý deň ráno :D. Ešte som si k tomu dal brutálne silnú kávu a keď som sa posadil za komp, celý som sa triasol a haluzil som, nedokázal som stlačiť ani len jednu klávesu, vlny a vibrácie, brutálny TRIP!
To zadanie sme stihli :smoker:, haha.
cosmos
...dobrej je dvojjoint neboli knírek:)...chce to jen filtr dlouhej aspoň jako papírek...filtr obalíme papírkem a pak uprostřed...z boku uděláme ve filrtu dirku...pak ubalíme na každý straně filtru jointa....takže to vypadá asi tak....

Joint-Filtr-joint

pak se jen z obou stran zapálí a když se to hulí tak to připomíná knírek:):):)

jedinou nevíhodou je, že skoro vždy dohoří jeden joint dřív, takže je lepší ho utrhnout a dohulit normálně
m.y.s.e.l.f
Taxem se dozvěděl vodkud se bere fáma o píchaní si marihuany :wink:
No vlastně je to smutné jak dákázal tuhle posvátnou rostlinku někdo zneužít: :devil:
"Taktéž je možné aplikovat THC injekční formou. Jedná se syntetizovanou formu THC. Při intravenózní aplikaci se ale vyskytuje mnoho vedlejších účinků, jako např. nauzea, průjem, narušení funkce ledvin. Vážným nebezpečím mohou být taktéž nesterilní substance."
(Stimmel, B. (1993): The facts about drug use. New York, The Haworth Medical Press.)


Ale teď oblíbený způsob:
Do nějakého ovoce (dle chuti nebo možností třeba jabko) se udělá díra zkrz a nemusí být ani moc velá. Do jednoho konce se (krátce) zasune skleněnka a z druhé strany se tahá ....
Přes skleněnku se vzduch přece jenom ochladí trochu vic než by byl "kotlík" udělaný přímo v jabku a navíc se nemusíte pachtit s výrovou kotlíku. Ale zase na druhou stranu se pak musi skleněnka vyčistit. Teda pokud v ní nehcete nechat chut ovoce na delší dobu :D
DRUM
nerada hulím z železných fajek..a kdyz uz hulím tak nejradeji ze skla...............ale nesnáším ty záchvaty kašle při hulení..dám si radši nejake mlíčko ............
mwrx
Nejradši jointy ... pěkně papírový ve zlatejch smoakách ...
tovarisc
Hlavně ať je pohoda.
JOINT - to je klasika a pohoda.
Když je dobrá fajfka tam je taky mrtě pohoda.
Docela bych rád zkusil Vapoizér. Máte někdo nějaký zkušenosti?
fumador
asi nejradši joshe :)...a takovej shot.....ale ten mléčně hustej dým pomáááááálu natáhnout nosem...........to sou tlaky do hlavy :D
andree
Tak zkousel jsem mnoho spusobu ale kdyz jsem venku tak sklo a kdyz doma tak vodni dymku :)
Vojtěch
Nejlepší je klasika-zlatý smokingy, nějakej dobrej model a minimum vlasovýho tabáku. Prostě je to nejstarší a nejlepší rituál. Roll & smoke forever !!!
jaydee
hanuman
flasky som tu uz spominal, ale asi to vela ludi nepozna ...

inak ja osobne najradsej aplikujem cez kacicu, alebo cez bongo ..

Julius Caesar ... take nieco som mal doma, ako prve... spravil to kamos, tiez zo zavaraninovych 7dl flias, ... akurat , ze boli zapojene do serie 3 ;)..

potom som mal samozrejme ten isty problem, ako ty :)))...


alebo som este skusal kutit cez vyradeny chladic dfestilacneho zariadenia ;) ... studena voda chladila rurku a to bol narez, jako prasa :)
Pan Kóča
mrkev, mrkev a dalsich 50 mrkvi. a to vsechno neustale dokola, z fajfky sem hulil tak max. 70x
dracikdt
fajka,je dobra, ale bongo je este best

PEASE
SperGeor
Skunky přes sklo a sračky do papírů
Krychle
citace:
Původní příspěvek od SperGeor
Skunky přes sklo a sračky do papírů

:confused: hehe, tak tomuhle vubec nerozumim. ty kouris sracky?? nebo v cem tedy spociva rozdil mezi Skunkem a "srackou", ze to mas takhle rozdeleny??
i kdyz musim se priznat, ze take balim sracky do papiru. nedovedu si totiz predstavit, jak si utiram prdel igelitakem..

mno a ja si rad zahulim ze skla, vlastnorucne vyrobenych fajek nebo z bongu..
na joint jsem nikdy nezanevrel, uz proto, ze je to spolecenska udalost (pokud si ho samozrejme nedam sam..:)). kdyz je cas a nikam se nespecha, tak mam radeji joint. pokud cas neni, tak nacpu sklo nebo fajku..:)
Shadoow
Do Bongu jedině Skank do vodnice skak. i gánu a do pejprú většinou gánu
FroNy
Já jsem rozhodně pro jointy. Skla nejsou tak kolektivní. Jak jste na tom vy???
Sardus Swift
Záleží na okolnostech.
ganjoman
joint. Sklo je jen pro zrychlení ale joint je pro vychutnání
canman
jo jo joint je vice spolecensky sklo davam jen kdyz hulim sam nebo na nejaky poradny skunky
virgill
sklo je na vychutnani nejlepsi neni tam papir navic a kour je tudiz bez primesi zaroven je sklo z nejuspornejsich. taky zalezi na vzoru takze nezavrhovat ani jedno clovek by se hodne ochudil.....
WtF
no kdyz jsou treba jen 2 lidi a neni moc travy tak neni nad vycistenou sklenenku... nejlepsi je ji vyvarovat primo do bela... :p)
Registredanonym
neni nad husteee cernou prohulenou sklenenku :D ale do spolecnosti cistenou to je fakt, ale ono kdyz serete na chut tak je ten shit dobry psycho :)
HizballaH
ja som zvyknuty na tucne puky :) z fajfky.. joint len sem tam.. menej sa z toho skalim... proste mam rad tie nasupy :) ..a ked je malo tak treba setrit
Total kapor
sklo je v pohode, jointy romantika. Ale klasické natahovacie vodne bongo je kladivo do hlavy. Kto si na neho zvykne nechce nič iné.
Je to len vec vkusu a zvyku
Mr.Hanka
Kdyz mam nejakej novej modylek tak nacpu cisty sklo a tak zhodnotim kvalitu a chut. Jinak jsem jednoznacne pro speka protoze je chutnejsi a mnohem vice spolecensky...... :-)
HIND
som za virgillov nazor, ja preferujem aj aj,.pohode si dam nardilu, bong klasik fin a pod,takisto v pohode fajka, naco mame chut,joint barzkedy bezproblemov ked sa zhodneme nanom,.
:smoker:

:afro:
FroNy
Jo bonga jsou fakt šupy do hlavy, ale provozuje se to těžko, když jdeš s lidma do hospy na fotbálek a pivko....

Chtěl jsem se jen zeptat. Balíte brčka s podlepem?? (Míň papíru = lepší chut).
Které papírky jsou pro Vás nejlepší?? Já jsem pro Smoking Eko..
usersony
Já osobně jsem pro sklo a pokud se chci pořádně odpílit tak je nej pořádnej voďár. Jointy nemám rád - papírek a nedej bože když tam někdo dá tabák.
Společenskej joint to nějak dobře nechápu, když si jdem zahulit a je nás víc tak hulíme ze skleněnky akorát se to častěji nabijí a každej si aspoň vychutná toho prvního lahodnýho prda. A co se týče množství to záleží na každým co zvládne.
gorgol
Nemůžu jinak, než souhlasit. Jsem nekuřák a nejhorší co může člověk udělat je, že tu ádhernou chuť hula zkazí přimícháním hnusného tabáku. To je zločin!!! Navíc se mi z toho vždycky motá v bedně, ale já se chci shulit a né skouřit. Nejlepší je stejně sklo, jak na skero, tak na obyč a když máš někdy krizi, není nic lepšího, než si ho protáhnout. Sklo u mně absolutně vítězí, 2. místo vodárna, 3. místo kybl (bongo), 4. místo šlukna, 5. špek
iNVADER
Taky NESNASIM tabak. Kdyz nekdo do jointa narwe tabak, nejsem schopnej to ani poradne sluknout. A o zmrvene chuti ani nemluvim. Zasadne sklo. Kdyz mate poradny skeeeeero tak se z toho skla zhuli i vicel lidi.
lordWilliam
Já jsem pro sklo (nebo dřevo;-°), nevím proč ale joint mě přijde jako jakýsi plýtvání materiálem.
virgill
lordWilliam no ono to totiz plytvani je podivej se kolik koure jde panubohu do oken. takova drevena dymka ma taky ztraty ale ty sou mhohem mensi... nejuspornejsi je podle me klasicka mala zahnuta sklenenka se sitkem. pozna se top i podle toho ze kdyz je nedostatek tak se huli jenom ze skel... (ikdyz by to na toho speka bylo) spek je proste takova libovost za kterou musis zaplatit
jaydee
100 ludi - 200 chuti .. ja mam najracej bongo .. a potom spek :) ... ale spek je podla mna strasne plytvanie ..

holt .. este mi nic nerastie ..
virgill
Born2Die ja to resim tim ze pres kotel hodim takovej malej vrsek kterej se podle potreby plni dymem "z druhe ruky" a ten neunika do vduchu ale pokud je kotel rovnej tak pouzivam velkej gumovej spunt na priklopeni skvele tesni ale kotel nesmi byt prilis rozpalenej ona takova guma se umi dokonce i skavrit... )-:
THC_girl
:flamer:Když je málo hulení,tak sklo,ale když je ho dostatek tak určitě joint:jumper:


:frog:
Zdravim lidičky z F-M...jako já hulil ,když jsem byl mladší, tak jedině přes sklo...Ale bylo to asi jen proto, že jsem ji chtěl mít brutálně zasranou tím hnusným dehtem s trochu více THC...Pak jsem přešel na brka.Brko je KULTURA...Nevím jak někteří,ale není to plýtvání materiálem..Víc to naloží a TEN TABÁK JE TAM PROTO,ABY TO LÉPE HOŘELO!!!Brka jsou brak...OŘECH,VEVEROŠ,VEVI
Mr. Plow
Já hulím výhradně přes dřevěné, doma vyrobené dýmky někeré jsou docela hard-core. Za pár dnů sem dám i nějaké fotky - musím sehnat digiťák.
Hyena
Nejradši z vodnice, ale pístu dám přednost před fajfkou...
hYp3r
NEJDRIV TADY!!!
kernelerror
no ja jedine z bongu... jsou to nejlepsi stavy, clovek citi jak mu to THC okamzite leze do hlavy... a pak taky rad hulim z mlika... :) :) :)

:bong:
Strampl
Jak říká skunka sklo je sklo!!! Ale taková kýblovačka předčí vše:bounce: . Jinak nejraději hulím plícema zdá se mi to účelné!!:punk:
Serano
Sklo je sklo, ale naj. je určite dobre zbalené brko niekde v meste. Krásne vnímaš ako sa pomaly , ale isto dostávaš do Matrixiu. Boože už som on-lineee
Dusann
jak rika bambule, cas vod casu uchem...a vetsinou sklo, a nejradsi kamnej cilam....;)(nekde se to tu uz i resilo...;)
usersony
Brak?!
Asi určitě záleží na kvalitě vzorku. Ale jseš tady na stránkách pěstitelů, Tady se špatný vzorky moc nevyskytujou.
Dusann
nejlepsi je jednoznacne kamen...;)mam jeden moc peknej cilam fakt ho miluju (vod ty doby nehulim brka ktery sem jednu dobu moc hulil) a jinak sklo je gut a bong je taky moc...;)kamen, sklo, bong+ spek (je pravda ze pek je kotel ztraceni materialu..;( )
virgill
2 usersony Faster chtel asi napsat brka jsou brka protoze to tak vyzniva ze zbytku prispevku....
2 Faster je to plytvani protoze ze skla bys usetril spoustu matrose ale jakrikam neco za neco ztraty versus pozitek zalezi na kazdem...
weider
ja preferujem fajfku. Je to pre mna akysi ritual
kusher
...to pro mě je každá hulba jakýsi rituál, který je spojený i s ubalením, které mám neméně rád než samotnou kuřbu...Spek je proste kultovni zaležitost, to mi nikdo nevymluvi...sklenenky jsem hulil jenom proto abych byl rychle HIGH, ale to neni ono! Jednoznacne špek!!
Airwalker
ja jsem jednoznačně pro jointy, ze skla jsem tak nejak pomalu prestal hulit protoze nesnasim zašitovany hnusny skla, maximalne udelam vyjimku kdyz neni tolik hulení na špeka tak si dam ze skla, ale musí být uplně čistý. a jak pisete joint je vic spolecensky nemusi se furt nabijet a zapalovat. a jeste ke špeku jak říka muj kamos kterej ma s balenim jointu zkusenost uz nejakejch osm let, tak kazdy druh hulení se musi umet ubalit nejde vsechno balit stejne a jde hlavne o pomer tabaku a huleni. a jeste nevim jak ostatni ale mam po skle a po jointu jiny stavy sklo je takova narzovka jako hlavou do zdi ale joint je vic o pohode jsem v mnohem lepsi nalade. mejte se. PEACE
prophet
já hulím prdelí
Micasa
Vy to jeste hulite??? Ja uzivam nitrozilne :)
Ruda
Játra jako kámen, oči jako svářeč a hulit už si jenom nechávám.
zduř-péro kuř!
Ruda
si piš.
:bandit:
Téměř ze všeho..........
kromě umělí hmoty a nízkotavných (hořících) materialů.

Bad Bomb, Bong, hlína, kámen, tvrddý dřevo...

sem tam špek....
dzastel
2 katastrof z plastovy flasky se da taky pekne hulit
z plastovyho kyble s vodou jeste lepe

2 bambulion na speka mi staci jedna stredne velka slina a dve mensi bliznuti
lordWilliam
Ať žije NOD a fajfky
Joity nemám rád neb mě to přijde (byť nesmyslně) jako plejtvání a toho pocitu se prostě nezbavým :-°) A taky proto že joita neualím ani kbych se rozpůlil na tři kulatý hranoly se čtyřma ručičkama :-°)))
Mám svoji oblíbenou fáju z ebenovýho dřeva dovezenou loni z Amsterdamu a taky jednu šlukovku co už mám asi 3-4 roky (moje první skleněnka co jsem se z ní poprvé zkouřil)

PS. za avatar se všem NODařům omlouvám ale je to kámošovův nejpovedenější joint a tady ho uvidí nejvíce povolaných lidí :-°)
Anteles
To sou hlooooooooody. To je moc deti!!
snejky
Jasně založit tenhle klub! Fajfky Forever!!
Zoot
Upřednostnuju Sklo,ale zaleži co je zrovna při ruce :-) takže třeba i pripiska
Kristl
já bych řekla že taky pusou no.....
:D....
loweNature
ja použivam najčastejšie vodnu natahovačku.Vopred si možem presne určiť hustotu šluku .
ZEta
ústy:p:

bo někdo něčím jiným?!:eek:
13VIKTOR
Ja hulim jedine cez vodne bongo, je to najlepsie a je mi jedno ci to je finske,alebo obycajny vodnik. Cez suche malokedy, vodnik je vodnik. :-)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma