Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 
Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P] - Klikni zde pro originální téma
Majky
lidi dve speky do nosa..a tahat a tahat :D ale nie...proste jonatana fajne a pomale vychutnavanie..jo hezke...alebo kovova abo drevena fajka...abo naka keramika
Bosorka
u mě vede
1,špek na pohodu
2,bong na hukot
3,zemní dýmka našrot
THC-Tea-Team
Seru na hulení já to prostě šňupám. Jedna lajna a je to.
Boris
ytsim
Ja sem zastance špeků, miluju je a když sem byl v USA kde se papírky moc nejedou (a řiká se jim white boys) tak se mi stejskalo po tom klasickym českym brčku :-) Ale zas na druhou stranu to jejich pravý obří bongo "madam" taky nebylo vubec špatný. Poprvé sem to trošku přehnal a z toho večera moc nemam.
HugoViktor
Nejlepší je umotat pořádny brko z rolovacích papírku.
De la Vastierre
jj, šlukovky forever!
Kwjetoň
jo borci ale narvat faju umí každey a smotat pěknou larvu NE!
avšak sou stavy kdy to neumí už žádney a pak se kotlík hodí:bong:
De la Vastierre
Nabíjet se ale taky musí umět!!
esc.dex
Tak Ja hulim ze skla ...nevim jestli bych jako zhulenej dokazal ubalit jointa,protoze jestli de o to jak to dopada kdyz sem zhulenej tak casto kdyz sem zhulenej tak si neumim dat blbyho sluka z cigara :D
Wýletník
Používam fajftičku s pořádně velkým kotlem, jinak vůbec nic nemám proti bongu a kyblu, ale sklo je slabší, protože prd vydrží
PiosOne
no posledních pár dní nejvíce z nového mosazného bongu
dave-o-
Já teď hodně hulím ze skla to je nejlepší na skéra a tak, jinak mám ještě železnou šroubovací lysohlávku s fakt velkým kotlem ale bongem z PET flašky taky nepohrdu (nejlepší je to na intru na hajzlu v 11 v noci tak v 8 lidech)
vaava
Uplne zefseho nejvic nejlepco je starej zlatej spek...álé: nedavno mi kamos dal vjedet ze ma luxcucni vodarnu. Je udelana ze stary vodepsany plynovy masky, misto vzduchovyho filtru je tam klasicky vodni ustroji s kotlem...maska se krasne pricucne na xicht a uz staci jen hluboky nadech a co se nestane? celej nacpanej kotel zmizi kamsi do lidskych dutin:)))!!! - nejvjeci prasakr:-)
DAWEX
zbožňuju dýmky ale od jisté doby, jsou to asi 4 roky upřednostnuju sklo, jointem nepohrdnu jsou super ale hulím je tak sporadicky, že když má ubalit musím si to napřed tak na dvou papírkách natrénovat :D ¨dřív jsem dělal fajfky z čehokoliv žárovka násada od štetce hlína různý dřevíčka želízka (mám ještě doma super model z ventilu od wc - z nového pochopitelně - kde je klapka kterou se dá fajfka uzavřít) ale jednou jsem si koupil sklo (mám rád klasiku rovná trubka s přivařeným kotlem směrem nahoru - dobře se dá vyčistit jedním papírovým kapesníkem snadno a rychle) a rychle jsem sám zjistil jak ty přepálený dřevěný dýmky a rychle se zanášející kovovky kazí chut a požitek, navíc jak už bylo řečeno vidět ten dým přes sklo dát si prda a pak jemným fouknutím do trubky udělat kouřové kolečko :bravo: hm...
Taky si rád dávám podtlaky s petflaškou ale ne z kýble, jen když jsme někde venku u vody na přehradě atd tak si dáme prda o vodní hladinu - mám na to jako kotýlek náústek od trumpety.
Jednou jsem tady na groweru narazil na foto skleněného "srdce", to je brutal dýmka srdce nebo karburátor jí říkám já a to je mým velkým snem. :bounce: přikládám fotku a prosím víte-li někdo kde se ten skvost dá sehnat a kolik stojí ozvěte se. dík
luckymeg
Ja sem teda toho jeshte tolik nezazila, kourila sem z hafa wychytawek ale nejwic me dostal BONG! .... joint je klasika a kdyz dawam sama nebo jenom nejak na pohodu a klidek, tak dam brko, ... ten BONG je owshem na lepshejshi prilezitosti...

BONG!
BONG!
JOINT!
>:)
lordWilliam
jj, Bong je fakt vychytávka. Ale ne jen na slavností příležitosti, prostě na běžný používání. V batohu ho nosím skoro pořád. A k tomu ještě šetří plíce. Co víc si přát?
Kwjetoň
včera sem udělal príma nákup na smoukšopu
objednal sem si vodničku, tabáček, uhlíčky, bídíska a taky toho prímovýho bonga:bong:
zejtra mi to má přijít taxe těšim jaxvině:girl:
už se těšim až ten bong prubnu, držte mi palce:wink:
Jsem něco mezi... takže moje troška do mlýna od high-techu po low-tech: Vapo jsem nezkoušel, bong taky ne, vodnice cizí i vlastní výroby ano, sklo obyč i tvrzené ano, špeky taky - ty teď u mě vedou - pěkně ubalit, hupky do bundy(teď v zimě) a na balkonek a pak už jenom čumím na Špilas. Co se týče šlukovek, tak numero uno viz popis pro rolllllera níže, jinak podomácku udělané z: pálené/nepálené hlíny, alobalu (nouzovka-rychlovka), z cihly, hašovka z redukce motoventilek/cykloventilek, z plechového obalu od CENTROPEN lihovek staré výroby (teď už je dělají celoplastový - ach jo), kupovanou mám doma z těch jednatřiceti jen jednu+jednu malou dýmku na tabák.

rolllller - třešeň? bambus! Bambusku jsem schopen vyrobit za cca 13 minut - oříznu dílek s kolínkem, provrtám uvnitř kolínko, vložím sítko, přebrousím řezné plochy dole a nahoře, vyryju autorskou značku a vybarvímji, vydrhnu ve vodě PVC drátěnku, navoskuju včelím voskem a voila! Zas je na x-let pokoj!

dWARf - hmmm, to má někdo zdroje °;-) No a testing provedu velice rád
- mailová domluva na podrobnostech?

Nuclear - „...a zbytek si popálí hrtan...“ tož dyž tahajó jak vo život?

hh-top - starýho psa novým kouskům naučíš... ale trvá to a jde jen o cvik!

crazyshit - doporučuju tvrzený sklo, sice desetkrát dražší, ale vydrží víc než desetkrát víc než klasický sklo

Kouřit shit? To už radši asfalt od cigošů (nezaměňovat s Cikány)!
jagod
vodni dymka, bong

este ma zaujimalo: ak sa kouri zo skla tak sa to predsa len musi zaniest dehtom, je sposob ako to vycistit???
hulien
to jagod:je spousta zpusobu..vyvarit ve starem hrnci s vodou a octem,poridit specialni cistice na bonga,nebo troska dobreho 96% lihu
kourim z normalniho skla,ktere u nas v trafice stoji 6,-kc.Huleni zatim kupuju za moc penez a ze skla se mi to zda nejekonomictejsi.Nevim proc to tak je ,ale u me to tak proste je,ze kdyz vyhulim celeho jointa nebo jedno sklo,Tak z toho skla jsem zhhuleny minimalne stejne nebo vic nez z jointu.Tak i proto obyc.SKLO!
hulien
nejradeji ze skla... a ze je u nas z ceho vybirat...! sklo a zase sklo
Dela_Negro
nejradsi mam normos speka...nebo sklo -vodarnu.
Landrover
Ja mam najradsej vodne vecicky natahofky a pod.Ale nepohrdnem ani bongom alebo fajkov ale aj podla prilezitosti ze co by najviac bodlo ... i love water:frog:
mino
podľa mna sa na každú príležitosť hodí iný nástroj napr. ku sachu mám najradšej vyrezávanú skladaciu fajku.dobrá je aj naťahovačka,bongá,sklené veci a vlastne skoro všetko ale čo nemám rád je kačička.podľa mna okrem toho cez čo záleží aj s KÝM.
MFT
JOINTY JOINTY JOINTY
Skreko
ja sa priklanam k mimovy, na kazdu prilezitost sa hodi iny "vercajk". Na vyznamnejsie udalosti pouzivam fajku, na bezne pouzivanie bong, ked je nas viac taq natahovacku, atd...
Pat
Koukněte na www.fajfky.cz, mají tam slušnej výběr fajfek.Znáte někdo jiné podobné stránky?
Kwjetoň
tosme tuhle (na silvestra wo půlnoci) smotali moc parádní exemplář
na dýlku kolem 30 cm (i s filtrem) - rolovací OCB, šířka = 2 papíry k sobě; motáno na switche; obsah cca 4g mary + 2 kíga; jednoduše si představte megadoutník
proč to tu píšu - prostě mi příde, že žonty se daj vytvořit přesně tak, jak situace žádá, což je hlavní výhoda motání
proti keramice nejsem, bong se již v praxi osvedčil...:bong:
Hugowentyl
Sklo a zase sklo anic jinýho než sklo. Občas po pradědečkoj fajfku (klasika). Papír nic moc jak by řek kámoš " naco papír ten je jenom pod jazyk" :-)
Dela_Negro
jedine papirek ,neni nad ten ritual kdyz to balite zatehne a odpalkujete....hmmm.dostal jsem chut.
cityman
Ja kdysi kouril jsem ze sluken, mam doma sbirku asi 50 kusu. Ale jednoho dne me to proste preslo a kourim vyhradne jointy s tabakem (ac jsem nekurak). Kazdopadne z cisteho skunku se vetsinou rozkuckam a vubec, takze je pro me dost pohodlnejsi ubalit. Bongy mam doma taky a obcas spolecne nabijeme. Zajima me, jak nejcasteji a nejradeji kourite tedy vy.
cityman
Omlouvam se, ze podobna temata jiz existuji, kazdopadne jsem v nich nenasel odpoved a hlavne anketu.
Dela_Negro
jedine baleny jointaky ¨,mam rad ten ruïtual baleni a pak nasati........:)
cityman
ja balim casto a nejde mi to, takze balim jako zacatecnik, ale taky radeji jointa. Joint mi i diky tomu, ze se porad nepodpaluje a posila, vice spolecensky. I kdyz ja si balim samozrejme i sam :)
zaškrtnul jsem jointy a bonga, jelikož takový dobře nacpaný bongo, mňam mňam
loeX
není nad to přijít ze školy ubalit si pořádný brko jít so do lesíčku(sám bo s kámošema) a pořádně se zmastit..když není hulčo tak balim klidně i jen tabák jen kvůli tomu rituálu balení odpalení nasátí:-) ted sem si jednho takovýho dal:-)
Dela_Negro
to cityman:to ja balim od ty doby co kourim.nechutnaj mi fajfky slukovky a bonga,jen speky nevim je to muj zvyk,no ale asi bych nepohrdnul nejakou tou sklenenou vodnici se ctyrma slahounama....aby mohlo kourit vic lidi.samozrejme s horkovzdusnou pistolkou vid ramone.......SILVESTR
UdL
Koukám, že na tom rituálu balení špeků nejsem záwislej sám... :punk:

Sice mám doma šluknu, bong i hooku, ale špek je špek! ;)

loeX: ty falešný špeky mi taky něco říkaj... Prostě potřeba něco umotat a hned to vyčadit...
cityman
No neco jsem precejen zapomnel. Jeste je dobry vapolizer! nekope to, neskrabe a je to masakr zhulujici.

Osobne nepohrdnu zadnym zpusobem :) Kazdopadne obcas se mi stavaji prekerni situace. Jeden kamos nehuli z dymek, dalsi zase jen z dymek a nikdy ne jointy, takze, kdyz jsme se posledne setkali, tak ja byl zhulen jak bobr, protoze jsem jel speka a zaroven daval sluknu :)
Dude
spojil jsem s tématem "z čeho nejraději hulíte" + přidal vaporizér do ankety:)
cityman
dude: vyborne, jen jsem na chvilku premyslel, co se to stalo :) Super, ze jsi tam upravil ten vapik, jenze uz nemuzu hlasovat :(

btw: papirky nesmi dojit. Uz to mam docela vychytane. Jedny mam v kuchyni, jedny pod kalendarem, jedny v batohu, jedny v aute (a presto mi jednou kompletne dosly na vsech mistech), takze mam jeste jedny zcela nove necerpane u sousedky, od ktere mam pro pripad nouze klice :)
HALUZAK
Mne sa v poslednej dobe zapáčilo fajčenie jointov.Pripadá mi to také rituálnejšie.Len sa ich musím naučiť poriadne baliť.Ide mi to pomaly ale isto
Taker
bong
joint
hookah
citace:
Původní příspěvek od HALUZAK
...Ide mi to pomaly ale isto


No, tak pomalu zase ne. Takovej Dela_Negro zvládně ubalit brko za minutu (i s nastříháním)
cerwiq
joint
bong
vodnice, slukna, vapolize

ale brko je brko, proste frst...lol ubalit brk za 1 minutku, hmmm... tak nevim no...lols
Kwjetoň
tak uděláme soutěž v rychlobalení:frog:
fšichni ze stejných papírů, stejné množství materiálu
já si rychlý brko dám tak za 2 min.
esteticky na úrovni smotaný je horší - tak pět minut, ae výsledek stojí za to - jsem na své "umění" celkem pyšen:satan:
cityman
Tak to ja svym pomalym zpusobem kourim do 4 minut taky :) a vysledek vypada dobre, protoze si predpripravim korpus. no jo, jsem nesikovna lama :)
Kwjetoň
Podle mě při motání nejde o rychlost, ale hlavně o to smotat prento i za extrémních podmínek (tj. venku, při dešti, za tmy, při total zkouřenosti, atd. :))
když si nejsem jist budoucností, taxi larvy umotám rači doma v klidu a suchu, a pak už jen odpaluju a odpaluju...
a gdyž je fuck kríze, tak nastoupí bong :D
maslox
jointiky si ubalim kdekoli a kdykoli :D nejhorsi zkusenost mam z prehrady kde fučel hyper vítr a tak jsem si musel brcko smotat v batohu :)
cityman
maslox: ja to na prehrade malem vzdal, ale nakonec jsem se vratil do auta :-) auto je skvele utociste :)
cityman
Kdyz to tady tak pozoruju, asi si zalozim galerii sluken a vsechny vycistim a nafotim. Spousta se jich asi ztratila, ale kdyz moc lidi nekouri z fajek, je treba ukazat jejich kouzlo.
Kwjetoň
A jaxem koukal na tu Bílou Vdovu (nemyslim kytky, ale ten přiblblej film, kerej dávali nedávno na CzT 2 a na kerej sem se celkem těšil a z kerýho sem byl potom fuck zklamanej :() taxem si fšimnul, že v tý Anglii (teda Skotsku, nebo gde) huley dooost diwný džojnty - bez filtru, motaný snad z hajzlpejpru či co :confused:
No dost sem se teda divil, ale napadlo mě, esi třeba na Grouwru nebalí larvy taky tak a co ho k tomu vede :D
cityman
me moc anglicke filmy nebavi, ale Bila vdova v original zneni byla super, co se ti tam nelibilo? Bali se vsude jinak. Tady treba hodne lidi mota cely papirek dokola, ja ho odtrhavam a bez filtru jsem teda balit jeste nikoho nevidel :)
Kwjetoň
co se mi tam nelíbilo?
třeba čaj z listí a babičky byly děsně zmaštěný :(
výtlemy tý starý paní co to poprvý zkoušela, atd.
Hlavně sem se na ten film těšil a celkově mě prostě zlkamal...
a k tomu balení brček - možná to tak nevyznělo ale jen mě zajímalo esi tak někdo balí (v tom "filmu" podlě mě byly balený BEZ filtru)
jen tak, teoreticky

ps: co třeba brka z baličky cigaret? Ty by byly taky dost zajímavý :)
wolverin
toto som dostal dnes na mail....
co poviete na tuto babku:D:D:D .tá si svoj sposob uz asi nasla
Kwjetoň
hustýýýý :D to zkusim ukázat mojí babičce, schválně co to s ní udělá :)
inf3cti
Zdar ludia.

Co nerad hulim, je slukovka alebo joint s tabakom. Slukovka strasne pachne dechtom, dym z nej je dost horuci. Kedze sa mi podarilo prestat s fajcenim, odvzkol som si, a ten tabak v miesanom jointe prilis nezvladam.

Co mam naopak rad, su bonga, najcastejsie z PETiek. Vyrabam si na to z hlinikovych vrchacikov flasiek sitka, a tie nosim so sebou. S kamosmi sme ich kedysi pokrsili "paladin", podla vsetkeho podla vzorov dierok, ktore sme do nich vypichavali. Na prilozenej fotke su 3 paladini, co mam zrovna po ruke.
Takze ked si chcem zahulit, staci splasit PETku, nasadit na nu paladina, na spodku flase urobit dieru a ideees ... Tieto sitka sa daju pouzit aj na kyblove bongo. BTW, neviem preco, ale mne bolo kyblove bongo vzdy sympatickejsie ako dvojflasove.
Zaujimavym sposobom hulenia z kybloveho bonga je "schumacher". V praxi to vyzera tak, ze jeden clovek si "dava schumachera" a druhy mu ho vari. Do sitka kybloveho bonga sa nalozi "light" davka, t.j. nie nejaka velka jeba. Uvari sa bongo, hulic ho dachne a drzi, a kym drzi, varic uvari dalsie. Hulic vydychne a namiesto nadychu rovno dachne pripravene bongo. Takto dajme tomu 5-7krat, t.j. X-nasobny shumacher. Dolezite je nedychat medzi bongami cisty vzduch. Stoji to za vyskusanie, a je to velmi ekonomicky sposob hulenia, skoro ziadne plytvanie.
inf3cti
Mobilnou verziou kybloveho, alebo dvojflasoveho bonga je "Kocur". Je to PETka s odrezanym dnom, a namiesto dna ma lepiacou paskou prilepeny sacok s drzadlom z povrazku. Sacok funguje ako piest. Pohlad do praxe: Hulic ustami vysaje z kocura vzduch, cize vsaje sacok dovnutra PETky, a povrazkove drzadlo prislapne nohou o zem. Nasrobuje sitko, nalozi. Jednou rukou zhavi material v sitku, a druhou pomaly dviha kocura od zeme, cim sa sacok-piest vytahuje z flase a nasava do nej dym. Ked je sacok vytiahnuty, hulic odsrobuje sitko a labuznicky nasaje dym z Kocura do tvare :)
inf3cti
Zaujimavym hulidlom je Vydra, ale je skor zabavna ako uzitocna. Hodi sa na letne hulenie pri a vo vode, trebars na stanovacke. Je to vlastne bongo z PETky s jednou(!) dierou naspodku, ktora sa da zapchat bruskom prsta. Bongo sa naplni az po hrdlo vodou a sacia dierka (dolna) sa zapcha prstom. Hore sa nasrobuje nalozene sitko. Jednou rukou sa zapalovacom zhavi matros v sitku a druhou sa drzi Vydra a pritlakom prsta sa reguluje rychlost vytekania vody z flase. Vytekajuca voda samozrejme vytvara v bongu podtlak a nasava dym. Vhodne je nechat nakoniec vo flasi trochu vody, a pretrepanim tohoto zbytku vody v dyme a tym jeho premytim docielime trosku efekt vodnej fajky.
psychedelic
drsna vec je asi pul metru dlouha trubka(nejlepe ocel) s prumerem asi tak 1 cm, a posilat pres ni shoty, je to fakt sada kour se nadherne schladi a nejde skoro citit do ty doby nez ho vydechujete a skuruje to jak prase, kamos si dal jednoho shota hodil z toho ze startu kosu
Thcmh
Má tady někdo receptík na mleko z listu??? 1-2litr kvalitního mléka...
Dík
Shrek
nejlepsi Paperi a Johna jsou BOB MARLEY.....fakt nejlip lepí, mají nejvbětší průměr a jsou fakt prvotřídní........dá se ubalit aspon poradna MRKEV.... :)))))))))
weed is my life
Nebaví vás už normální jointy .....
mám tady něco pro pokročilé baliče .... a baličky ... eh?

mrkejte na ... WWW.NIRVANA-SEEDS.COM

tam potom ztiskněte END .. nebo Page Down ... nebo prostě scroll až na konec hlavní ztránky ... .....

tam je rubrika (odkaz) ....HOW TO ROLL A JOINT .....

přiznávám že ne všechny jesm do tý doby znal ...... třeba windmill stojí opravdu za to ..... ale ubalit to trvá asi pul hodiny .....

ENJOY BIG JOINTS
katuš
tak takovakle babi by mi vubec nevadila:)
Lejzz
Hulíme přes sklo... Ostravsko
Lemur
Jointy jedine jointy je to asi najlepšie nemusím zo sebou nič ťahať, nič čistiť a kúsok papieru sa nájde vždy :D
Bobromil
Jej ja jsem jen takovy novacek mezi vami. Obcas si dam dymku s kamosema, ale spis si dam speka.Jak to tu ctu budu toho este hodne muset zjistit a vyzkouset.
chuck53
ja kdyz sem byl jednou obdarovan ganjou ve škole od spolužaka sem zjistil že nemam žadnou faju tak sem se zeptal na tridu a vsichni na me cumeli co že to po nich chci a jeden.....taková tichá voda mi pučil kovovou...vysokotonážní fajku kterou nabijete až hrůza..sem přišel zhuleny dom a vyrobil sem 6 takovych fajek:flamer: ..druhy den sem rozdaval jak ježíšek..no zaklad je dve bombicky od sifonu nebo lepsi od CO2 do plynovych pistoli.. z obrazku to pochopite....faja se cisti tak ze ji lupnete na hodku do varici vody..ale smrdi to pekelne..hojte..priklanim se k FAJAM
Lemur
Bobromil: sgwg :D no hádaj :D:D:D som brutálne lenivý si niečo vyrábať a miesto faje si radšej kúpim pivo :D
Lejzz
citace:
Původní příspěvek od chuck53
ja kdyz sem byl jednou obdarovan ganjou ve škole od spolužaka sem zjistil že nemam žadnou faju tak sem se zeptal na tridu a vsichni na me cumeli co že to po nich chci a jeden.....taková tichá voda mi pučil kovovou...vysokotonážní fajku kterou nabijete až hrůza..sem přišel zhuleny dom a vyrobil sem 6 takovych fajek:flamer: ..druhy den sem rozdaval jak ježíšek..no zaklad je dve bombicky od sifonu nebo lepsi od CO2 do plynovych pistoli.. z obrazku to pochopite....faja se cisti tak ze ji lupnete na hodku do varici vody..ale smrdi to pekelne..hojte..priklanim se k FAJAM


A jak připěvním kotel k tělu faje?
chuck53
to Lejzz: No na tom kotli,když použiješ bombičku od sifonu už zavit je takže ho nemusiš dělat..je an nem našroubovana takova vec kterou v kombinackach v pohode odsroubujes...byva to strasne zazrane...no a do tela te faje vyvrtas o neco mensi diru nez je zavit a zavitnikem to trocha projedes aby to bylo aspon troshu rovne atd....kdyz pouzijes tu bombicku od CO2 do plynovky tak taje lepší protoze je delsí a je "zlatá" :-)takže to i lip vypada..tam ale musis delat opba dva zavity...kdyz sme meli tehle fajek dost tak sme vrtali diry se zavitama vsude mozne a tak sme se z kamosema sesli a slozili jednu pul metru slouhou faju:-)je to pohoda..snad vyfotim tu moji..
lukynoz
Sklíčko... :o)
electronic
Nej jsou brčkááá....
steve
zdrawím
taq já si nejraději pochutnám na ubaleném špeku...
je to takový lepší rituálek s přáteli...
let´s roll
:)
hanychka
souhlas se stevem, páč když ubalím špeka, sednu si (nejlepši je kouření s výhledem) a koukám, je to móóóóóóóc bezva. Navíc papírky jsou temeř nulová zátěž :) a to se počítá.
navíc balení špíčka je doslova "klidový rituálek" člověk se tak trochu zklidni před tím, než si jonta zapali.
další výhouhodou špekování je, že to chvíli kouříš a nemusíš po třech prdíkach dobíjet znovu a malo kdy zhasne.
ale na druhou stranu taková vodněna je taky príma, ale musí být pořadně velká, aby se kolem ní dalo chvílečku posedět.
LINKIN
Jí teda radši tu vodnici....
abstraxik
vodne bongo
suche pet bongo
prebublavacka (zohnuta pet ) s vodu
sporkasa s velkima ocama
fajfky(s turbem aj bez)
vodne fajky
jointy
alebo si zeberem do ruky sisku na stonke a opalujem ju zapalovacom a dycham ten dym-malo ucinne
plechovka od napoja, staci ak nadierujes spendlikem kotel
sklenka bez siitka- ee
vaporizer
vodny rapotak malicky prenosny
--hlavne treba alobal alebo mat kotel(dreveny, zelezny...)

--RECEPT suchy has drink--
s hasu usulame hadika o dlzke 5cm a priemere 1-2mm
sedime na pive a mame len prazdny pohar od piva podlozku k pivu a speldlik. spendlikem prepichnem podlozku od piva v strede, polozim ju na pohar a has hadika napichnem na spedlik, zapalim hada a zatvorim to do pohara. bude to dymyt. ten dym ako stupa a potom pada, krasne je to videt. doporucujem :eek: nez to cele zhori tak ten dym chladne a potom je to husty prask :crazy:
cin cin :beer:
HELLEN
já si nejradši ubalím špeka...to už je takový rituál, krabička, filtry a papírky- nejraději ocb anebo bob marley......taky někdy bong....ale jak říkám- joint je joint.....
UrbaN
Lidi,já jsem jednoznačně pro bong...Je to proste pohodicka se takhle sesednout kolem stolu nacpat kotel a bublat dokud se bong u nekoho nezastavi:bong:to je aspon zabijarna:death:
Ježíš
jednoznacne u me vede joint! miluju ten ritual kdyz ho balim a vsichni okolo mlcky ziraj a slintaj a v hlave se jim honi:"hlavne at t nezkurvi":smoker: vyjimecne pouziju bong (kdyz ho nekdo prinese:) a kdyz je huleni opravdu malo a chci byt okamzite v prdeli tak to dam pres lahev (to ale skrabe v krku:(
inVALIDa
bong a ak47 nebo ICE nebo tak.... 1 megahit a schytate usmev !
Wokap
Já mám teď špekový období, ale pomalu se o5 vracím ke sklu, tak uvidíme co bude dál... Jo a pokud jde o kolektivní pokuřování, pak jasně vodníček. Koupil jsem kvůli tomu i speciální šlauch, abych si mezasíral normální. Takže vodník forever! :D
hehelum
Joint, jedine joint, taky miluju ritual baleni speka.
Bido
Nejradši mám brčko a hned v závěsu je vodouch. Taky mě baví "rituál" balení na beka. Člověk si s tim pěkně pohraje. Kor v klidu doma ať je z toho pěkná raketka s co nejmenšim množství papírku. Jinak vodoucha dám ale vždy, když se někdo staví. Jednou sem ho dal samotnej a za 1/4 hodky sem usnul.:p:
RastaManiac
já hulím jenom skla.Občas nějaký špek
triss
já zas jenom jointy...teda až na vyjímky :frog:
Kryshpeen
Co máte všichni stěma sklama? IMHO to je snad ten nejhorší možnej spůsob...kouř je nechutně horkej a stane se i to že vám kousek vlítne až do plic...fuj...
Ne že bych to jednoznačně zavrhoval, jistý výhody to má (rychlost zhulení, minimální příprava, velikos...) ale většinu s těhle priorit splňují fajfčičky různých drůhů...
Co já mám nejradši jsou moje samo doma poskládaný vodnice z vyřazenýho laboratorního skla,,,mam ho k dispozici celkem hafec...:)
A to jsou přístroje s několikalitrovejma baňkama do který naházim kostky ledu zaleju studenou vodou, a pomalu vychutnávam kouř s kterýho mi naskakuje husí kůže...nepřehánim......mno možná trochu jo ale je nejchladnější co sem kdy zažil...potom mam taky jistej citovej vstah k malýmu keramickýmu bongu tvaru jako konvička (i s ouškem:)..s kterýho preferuju osobní zhulovačky čistou bylynou při svíčkách, jazzu, a pročítání groweru jako právě teď....:)
thcsvk
ja mam najradsej vodnika(vodne bongo) ale tak tiez som toho nazoru ze joionty su minimalne rovnako dobre az nato ze sa pri ich vyrobe spotrebuje vela materialu a to si ja nemozem dovolit(kupujem este nemam vlastnu urodu)....
Dissaster
Ja sem taky pro NOD!!!SČekujte Ten RUSKý KýBL
DOcela haluzová věcička
dáte si prda a nastane takové zakašlání jaké ste ještě nezažily!!!prostě půlhodinový kašel strašné vybuchy kašle atd...Prostě mazec Věcička!!!5litrů kýbl ale tak hustý dým to sem jestě nežral!!!:bong::jumper: :jumper: :jumper: :flamer: :devil:


V blízké době vám sem dám 4 šlauchovů vodňaču
z 20L Kanystru a Finské Lázně+Nataša
doma len kýbel , vonku šlukovka , minule mi kamoš ubalil Boba , obrovský joint , sám som ho vyfajčil a myslel som , že zomriem ...studený pot ...kýblov za den asi 6-12 dla potreby...
Dissaster
citace:
Původní příspěvek od jjaman
doma len kýbel , vonku šlukovka , minule mi kamoš ubalil Boba , obrovský joint , sám som ho vyfajčil a myslel som , že zomriem ...studený pot ...kýblov za den asi 6-12 dla potreby...
no tak ja kdybych ti natahl jeden kybl tak budeš tak mrtvý že bys ani chodit nemohl
:smoker: :smoker: ---->:satan: :rejp:
Dissaster kýbel nerobí problém , nato som zvyknutý, normálny 2,5 l , hustý , možeš nastúpiť ...
Dissaster
tak na slovensku to jo kybl to je tam všude!!!tam se jenom kýbluje!!!
kýbl je nejlepší!!!

u nas na to nikdo nemá!!!:lol:

SK-is best
CZ-IS shit
na Jamajke kýbel ani nevideli ...Moses tam skoro odpadol , ked som mu natiahol, oni jointy ani nešlukujú, len fajčia vkuse...
Dissaster
tak to nevim co s toho mají!!!
ty si byl na jamaice???
asi mesiac s kamošmy , prebehli sme celý ostrov , čo sa stihlo...veget, všade hrá ska , ludia vonku peču na ulici kurence , su velmi priatelský , belochov je tam strašne málo , my sme boli pre nich atrakcia , ale aj v Mexicu sme boli gringos....
Dissaster
tak tam bych se chtel taky podivat!!!
kolik vas to stalo???pro 1 cloveka??

a Jake tam mají prdy???
letenky su drahé , neviem už ..asi 35 litrov na jamajku , Mexico asi 27 , Kolumbia , Venezuela 26, teraz su asi drahšie , išli hore príplatky , na mesiac ked sa uskromníš tak 1500 usd stačí , v Mexiku bohate , tam je lacnejšie ako u nás , jointy lacné , 10 g stojí 10 usd...najlacnejšie boli vo Venezuely a v keni , na Jamajke zadarmo , prípadne si vypýtal cigaretu---
Dissaster
35lirů slovenských???
to je dost i na české
ale tak třeba příští rok prodá se hodně G.???
a mozná jo!!!Ta jamaika musela byt krutá!!!
to musely být skuny jak prase!!!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma