Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 
Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P] - Klikni zde pro originální téma
Xan.
citace:
Původní příspěvek od jjaman
letenky su drahé , neviem už ..asi 35 litrov na jamajku , Mexico asi 27 , Kolumbia , Venezuela 26, teraz su asi drahšie , išli hore príplatky , na mesiac ked sa uskromníš tak 1500 usd stačí , v Mexiku bohate , tam je lacnejšie ako u nás , jointy lacné , 10 g stojí 10 usd...najlacnejšie boli vo Venezuely a v keni , na Jamajke zadarmo , prípadne si vypýtal cigaretu---


a kde ste spaly? stan nebo nejaky hotely ?
Dissaster
citace:
Původní příspěvek od Omnihash
Muhehe se tu zas vedou zhulenencky silacky reci :D

ale jamajka by mozna mophla bejt zajimava. I kdyz popravde bych si spis zajel do maroka, je tam takovy pratelstejsi prostredi :)


Myslíš že nevím jake máš ůmysly???na Hašiš by se ti chtělo co??haha
Omnihash nebud kokot...načo si vymýšlať ...v novembri som mal štyridsiaty let...vždy spíme v hotely a stravujeme sa v reštauráciach, hotel na osobu je asi 150-200sk , to nemáme ani na doma ani v Cechách, len EU je skurvene drahá , inde sa dá bežne za 80-100 tisíc sk si vonku mesiac a užívaš si , ale dá sa ja za menej, na Mexico ti stačí na den 500 sk , hotel + 3 krát strava v reštaurácii, Jamajka je drahšia, ale uplne iná ,to hovorím o indivindi cestách , letenka to predraží...prenajmeš si tam auto a pobeháš čo sa dá, kurva vo Venezuely stál liter benzínu 1,2 sk ....
hellman
Ja jsem si docela oblibil takovou fajfku s uhlikovym filtrem co mi kamos prines z Nemecka. Fakt vychytana vec, huleni neskrabe, clovek fakt nema pocit ze je to takovej napor na plice jako pri pouziti jine inhalace. A pritom je to porad chutove ono, coz neni treba pripad vaporizeru. Hulim uz pres deset let a tohle mi prijde opravdu nejlepsi kompromis chuti a zdravi. Hulbe zdar http://www.smart-smoking.de/
omniaaliterest
rozhodne speka...
Pan Ker
Jojo, každopádně špeky:smoker:...
Jay-jay
fuck off..jedině faje :D
hudi
Natahovačku tu nikto nepozná?

jedna flaška do druhej, odrezaný spodok a na druhej vrch, hore kotol

natianeš a je to!!!!

je to najúčinnejšie!!!
Engaren
špeky jsou nejlepší........ale kdo má vapík může si pískat
hulim denne jako kamna a vetsinou jointy
ale chtel bych rict ze jsem si prave dal uuplne lahodnej suchej drink prave pred chvilkou tak jsem si rikal jestli to znate (ale asi urcite jo ) no a pro ty co neznaji jsem celej ritualek nafotil :frog:
proste hada z hase tacek od piva sichrhajzka a pullitr do pivniho tacku pichnete sichrhajzku na ni hada a zapalite polozite do sklenice nechate ji naplnit cistym kourem a vysajete sklenici :punk:
shamanjai
Hustý, huliči se přetahujou, co je lepší... Ještěže na týhle planetě je zatim dost kyslíku na to, abysme měli co dýchat a aby nám ten zelenej matroš pořádně shořel. Pak už na způsobu konzumace nezáleží. Každý dle svého gusta...

Ale za sebe, nejradši mám jointy, po fajkách mě bolí v krku, na vaporisér nemám, suchý drinky (hash) to je jasný a třeba natahováky z PET lahví už nestíhám...
Vladbur
Jointy jsou dobrý,jen mi vadi ten papír,jinak hodně hustý sou bonga...
skiwalker
ja mam najradsej taku malu sklenku do ktorej dam šíchu a ide sa do ulic.
kostě
ja mam svoje oblíbené sklíčko a vodarka. a občes si vyrobým i nějakou tu fajku
omniaaliterest
mno jak rekl SHAMANJAI...kazdy dle sveho gusta...ale ty pet flasky jsou des....nejen,ze se zahrivanim toho plastu uvolnujou dalsi karcinogenni latky (jako by jich v tom materialu,kterej kourime nebylo dost)..jeste to k tomu hnusne chutna...........no,aaale...kazdyho vec ;)
valdez
už několit let kouřím jenom jointy, vyjímka potvrzuje, jakože když ke mě dojde sklo tak ho takz potáhnu, ale balení je balení, žeru tenhle rituál, balím 5krát denně, balím ve všední dny a osvátcích balím dvakrát tolik dvakrát větší..a tak, balim doma, balim venku, balim v hospodě, balim na ajylu, balim ve vlkau, balim na kole, balim v autě, balim na lodi akorát tam moc fouká..a tak...balim, kdzkoli mám něco měkkýho v ruce, ubalim to, jíydenky, lístky, účtenky, pořádový čísla na úřad...balim..řek bych, že jen balim a hulim..hulim a balim, balim při hulení nebo při balení hulim..tak to mám..a neštěžuju si:)
valdez
a když to nemůžu ubalit, tak to normálně zežeru, taky to funguje, syce se zpožděním, ale žádný sraní, taky to funguje:)
Xes
Krasny thread, proste klasika. Kazdy dle gusta, prostredku a situace.
Proto ze hulim docela dost, strkam nekdy jointa do klice cislo 10 a 11 :jumper:

Fajfky pribyvaji, joint zustava.
venom87
Já hulim nejradši ze skla... jointy mám taky rád, ale umím je ubalit jen za pomoci štětce a ten s sebou všude netahám... jednou se mně rozbilo sklo a neměl jsem papírky, tak jsem si vyrobil fajfku z alobalu a taky to nebylo špatný :D
lameee
nejvíc si pochutnám ze speka nebo z bongu... :smoker:
ale prijde mi, ze u toho bongu je jistejsi ze si dobre zahulis, protoze obcas natrefim na model kterej je tak nehorazne hnusnej ze to proste ze speka nejde a kdyz se to pak da do bongu tak je to ok :)
varan
Já a pár kámošů vemem brko do huby jen málokdy, podle me ma kouzlo pouzivani sklenenek. Dalo by se tu polemizovat jak velkej kotel je optimalni, ale u me sklenenky jednoznačne vedou. Je to o tom pozorovat jak pomalu hnedne, jak se to v ní usazuje. Znám pár huličů z brna co zase naopak tvrdí že ke každýmu novýmu géčku nový sklo, ale je to blbost. Potom člověk když je v nesnázi tak se zhulí jenom z toho že sklenenku vyšituje. Pak si ji prohlídne a vzpomene na kolika kalbách už posloužila. A pak jednoho dne prostě spadnena zem a rozbije se a potom je člověk moc nestastnej... Mnohdy se bavime treba hodinu jen o starejch dávno rozbitejch sklenenkach, a jaký modely jima prolitly... Meli jsme jednu co vydrzela skoro rok huleni ve ctyrech lidech. Proste nostalgie--
No toz ja ssi taky odhulil svoje z fajek. Nektery jsem ssi vyrezaval a delal sam, par jich koupil, sem tam nejakej ten vodar,bong. No ale zacal jsem hulit speky a uz skoro nevezmu faju do huby. Jeden kamarad mi dokonce pred nejakou doubou rekl ze jsem Ortodoxni kurak jointu. Toz tak nejak
Lolek
Skoro pořád jointy hlavně mě baví to balit:D a jinak i skleněnka je v poho:-)
LSD25
zistil som že životnost vodného bonga je okolo roka,vyvýjajú sa tam nové organizmy a tá voda potom aj tak vyzerá :)
zmetek
nejvic jointy a sklenenky ale i bongo je v pohode ale to nemam
edit: oproti poslednímu příspěvku se muj postoj poněkud změnil
momentálně mam rád bonga, a to mooooc - když už si zakouřim, tak bong, brčka motam jenom vyjímečně

LSD25: ta voda se tam taky musí vyměňovat, víme :)
já osobně vyměňuju vodu po každým kouření
SNDY
vodu urcite menim aj ja po kazdom huleni ale co tak flasu...to sa mi uz moc nechce....ale skuste si niekto nechat flasu v bongu aspon mesiac dva a hned vas prejde chut na dalsie bonga...raz som dokonca videl flasu po asi rocnom dennodennom huleni a poviem vam ze z nej by som si teda bongo ani nedal....takze sprava pre LSD25: SKUS TO OBCAS VYMENIT....
Ferdinand Bongo
Na poriadne sfajčenie volím vodné bongo /pár tučných vie vždy poriadne naštartovať:D/, ak si chcem s chuťou pohúliť vytiahnem niektorú fajku, alebo bublačku..jointíky balím len fakt výnimočne..:)

p.s.:vodu v bongu mením po každom zahulení..;)
PsYcHo84
v pionyrskych dobach jsem hulil z drevenych dymecek nebo fajek, pac takova vec jako "sklo" tady u nas na Valachach leta pane 2000 jeste nebyla objevena, posleze jsme presli na ruzne umelecky foukane sklenene fajky, pac to tady vyrabel jeden tipek, pak ze skla a az na VS jsem se naucil balit speky (1 z hlavnich veci, kterou jsem se tam naucil) a u toho jsem vicemene zustal.. A az budu stary hrib, koupim si vaporizer :D
lootman
ja vlastnim jenom 2 veci a to sou papirky a volcano vaparizer takze to sou moje nejpouzivanejsi
Beer-Drinker
ja osobne sem zezacatku hulil jen ze skla a fajfek,ale jak sem se prestehoval,tak sem se naucil balit a joint je holt joint...:jumper:
:frog: :p:
kedy ako, najcastejsie fajka alebo sklenenka... ak hulime viaceri vodnar alebo umotame brko... prilezitostne kybel
Beer-Drinker
tak vis jak..baleni je o zvyku...kdyz sem se pristehoval,tak sem to taky neumel,ale pak mi to jednou ukazal bratranek,jak se to bali a pak sem se snazil a snazil a speka ubalim a to mi staci....:wink:
Kripix
to je snad uplne jasny ne:). nejcastejc a nejradsi kourim spiky:) ne nad to si ubalit pekny bambaro. jinak treba vodni dymka taky neni k zahozeni ale skerko v ni moc rychle hori:(. ale na druhou stranu nemmusim ani triochu fajfky. kdyz je treba drevena tak to si skoro ani nezahulim:(:):):(
.:peace and flowers:.
Wevi
;)
P0mpO
Ja nejcasteji hulim z drevene fajky nebo skla, ale stve me jak se tam porad usazuje dehet a mazlave kdovico, takze si myslim, ze nejlepsi je bongo a speky :)
Mir
PsYcHo84
citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84
hulim denne, nebo ob den, hlavne vecer, nejcastej ze skla, obvykle mi staci 1-2.. jsem na to citlivej a brka moc nevydrzim :)


hehe - edit po roce: hulim porad denne/ob den vecer, ted uz takrka jedine brko, ze skla jsem nehulil ani nepamatuju..
co jsem se kdysi naucil balit tak uz nehulim jinak.. libi se mi to baleni, cely ten ritual kolem..
Ja hulím jedině ze skla... na Ostravsku je to prostě tradice :-D Ale dobře ubalené brko bych taky rad zkusil, protože jointa jsem bych asi jen tak neubalil mam obě ruce leve :-D Ale nej je vodni to je nařez. Jinak moc dlouho nehulim tak tolik zkušenosti nemam. Časem nějake budou... zdarec groweři
Libang
zdarec , já hulím skoro větsinou ze sklenenky ( Morava :D ) ale Jointem taky nepohrdnu , Kdyz je nejaky skéro , tak si dám skleněnku a kdyz je nejakej venek tak jedině jointy
Stoner
jednoznačne joint - čiže špek :jumper: :D
SoukuPak
No ja Jointy a sklenenky .. to mi pride nejlepší .. ale mě zaleží když už Joint tak jakej papirek ..
lootman
Zalezi na tom podle toho s kym kde se momentalne nachazim :D-venku-spek suvereni 1,sklenenka,doma-bong,vapik ale stale nejcasteji pouzivam klasickej speck protoze jsem casteji venku nez doma :jumper: zdarec
wile
Sklenka je dost dobra, alebo take bongo sklenene(taka banka, urcite to poznate) - tak to je komfort. Posobi to na mna tak cisto a na urovni...
citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)
No toz ja ssi taky odhulil svoje z fajek. Nektery jsem ssi vyrezaval a delal sam, par jich koupil, sem tam nejakej ten vodar,bong. No ale zacal jsem hulit speky a uz skoro nevezmu faju do huby. Jeden kamarad mi dokonce pred nejakou doubou rekl ze jsem Ortodoxni kurak jointu. Toz tak nejak


Mnoo Psycho me inspiroval to tady po roku updatovat. Musim konstatovat , ze se nezmenilo vubec nic. Akorat salvejku, tu hulim z bongu.
citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)


Mnoo Psycho me inspiroval to tady po roku updatovat. Musim konstatovat , ze se nezmenilo vubec nic. Akorat salvejku, tu hulim z bongu.
uplne stejne akurat salvejku jsem jeste nehulil :frog:
a hodlam si na vanoce koupit vapik :afro:
wile
vaporizer som pocul, ze je velmi dobry... nevie mi niekto poradit ceny a kde to kupit?
ale asi to musim pohladat, ze?
citace:
Původní příspěvek od wile
vaporizer som pocul, ze je velmi dobry... nevie mi niekto poradit ceny a kde to kupit?
ale asi to musim pohladat, ze?


www.vaporizer.cz
www.growshop.cz
www.greenhome.cz

atd.
atd.
atd.
SpiderPig
Ja nejradsi pukam ze skla ale musi se porad cistit jinak je to shit a tak 1 x za tejden vyvarit ve vode tak si nejlip vychutnam skvelou chut nejakyho skunku ,sklo s venkem bych ani snad nehulil ,venky miluju z bonga mam uplne vychytany bongo ,normalni sedmicka v ktere sou 2 diry 1 mala na kotel kterej je pridelanej na železne časti propisky a v druhe je srolovanej plast(obal od sesitu ze stredni :) ')a ten obal je oblepenej izolepou a nasazenej v te dire prumer asi 2 cm vyska celyho bonga 40cm je to hukot doporucuju vyrobit
Trafo
Nejcasteji brka....a nejradeji..... :bong:BONG BONG BONG :bong:....moje Nirvana ZoOom je lahodna, ale tak metrovej sklenej bogn je lepsi :). Jinak jel jsem i fajfky a dymky, ale ty jsem vetsinou postracel ve stavu brutalniho zmatlani mlikem nebo ve brutalni zhulenosti.

P.S. U tech brk si potrpim na tabakove papirky a blunty. Favorit papirek - tabakovej kokosovej
favorit bluntn - momentalne asi Harlem Cherry

Hlavne kdyz to matla :D....takze se stava ze delame fajfu i z jabka a podobny modely...
Dýmy
Nejlepsi je huliti pres belik,ikdyz vas krk dostane zabrat ale stoji to za to:bandit:anebo to jablko jsem si oblibil
Lucifer
Já nejraději balim pořádny jointíky :bandit:....je to pro mě praktický a jde spíše už o zvyk...a hlavně neni nad to dát si pořádný rahno!!!Určitě víte o čem mluvim :D :rasta:
Dr.House
Já jsem "sebevrah" protože dávám z faje v posteli... Vždycky nabiju zapálím a pak high. Jinak jointy taky nejsou špatný ale fajka a nebo bong je to pravý. Když se pořádně natáhne tak určitě dává víc než joint protože kotel je větší než hořící část u jointíka a zapálí se najednou mnohem větší chladnější a čerstvější část ganji. Re5pekt 4 all
rastafara87
pořádně velký jointy:)
mrkvos
som zo sidliska heh takze vodne bongo v blave ho najdes skoro vsade len treba vediet kde hladat...mam ho aj doma zvycajne si dam tak dva tucne a pohoda...potom vodne fajky take bublacky co to ide aj cez vodu a najmenej mam rad drevene fajky to je strasny humac fuj...
nojono
nejraději hulím z faje :afro:
js666
pozna tu niekto kybľače?
Lucifer
Kýbl je hustá vychytávka....avšak moje plíce kuřácké takový ďardy nestíhají :smoker:
hulabalu
my sme mali fpraci sveho casu schovanu asi meter dlhu hadicu o priemeru asi kolem 1cm, na konci bol "kotlik" vyrobeny z takej kovovej spojky na tie hadice. Ale jake supy to davalo do pluc! agjo stare zlate casy, tedkom to uz je tam napichu :D

SpiderPig : hele hod sem nake foto tvojho bongo vytvoru... mam nak slabu predstavivost...
hulabalu
heh no este dodam pre uplnost moje top 3 hula zpusobu:
1. vodasky
2. kibel
3. faja
...jointiky ma bavia balit ale moc mi nechutnaju.
js666
Lucifer su ztoho zahlienene pluca...neprijemny pocit, ale sa spotrebuje najmenej materialu a najviac sa vyuzije, asi tak....
Lucifer
Jo to každopádně...nakládá to fest,ale brko je brko :rasta:
každému podle jeho gusta :)
keshava
trufam si nazvat se ortodoxnim špekulantem protože si nemohu pomoct ja proste z niceho jineho nekourim
citace:
Původní příspěvek od Kopeček
Lebo jointy přes bonga.


hehe zrovna dneska sem si dopřál .))
wasco123
Strela cez BONG isti okamzity ucinok!
b.bang
jedu klasicky Jonti t papirku nebo blunty.......
Morochor
preferuju jointíky, mám rád obřad balení.......je to mezi kámošema věc na kterou se dělá pořadí:P Kromě balení mám taky rád tu chvilku před odpálenim, kdy natáhnu chut nezapálenýho materiálu, pak odpálim a rozlije se mi po tváři blaženej úsměv:D, ale to je trošku OT. Jinak si občas dám i ze skla nebo bluntík...
v poslední době kouřim travku až pozdě večer... má to potom úplně jiný kouzlo nesrovnatelný s tim jako kdybych se potácel v celodenním zhuleným stavu
Je to grása vystačit s 0,2 g na den :)

edit:a samozřejmě balený džojnty rulezzz
SpiderPig
tak tu sou ty fotky bpnga a zlovna sem vyfotil to co sem vymenil za travu + to co sem vymenit za travu pred tydnem :-D
SpiderPig
tady je to bongo a zrovna sem vyfotil nejakou slivu co sem zrovna dones a nejakou co mi tu uz chvili lezi uz to vypada pekne :-D
edit: no moc to tak nevypada na tech fotkach ale ta flaska je Brkovice
ted nejcasteji cilam, je to uplne neco jineho nez vse jine. Proste nadrobit do misky palici, a nabit cilamek az po okraj. Pak jednou mocne nasat, a je to tady...
na druhem miste jsou brcka. pak vodni bongo, to jak kdy mam chut.
a pak obcas blunty, a podobne. ale ne moc casto.
Sklo tak jednou za 14dni cca protoze sam ho nepouzivam. Ale nevadi mi. je to zas neco jineho.
Hanizek
praxer: Já už ten tvůj čilam radši nechcu ani vidět:-)
dokktor
sklo, fajka, kýbl, bongo = žádné z...ené brka a už vubec žádný tabák v brkoch :grrr:
Morochor
Hodně se tu píše o hulení přez kýbl, ale já vůbec netušim jak by se to asi mělo provádět........ Vysvětlí mi to prosím někdo, abych to moh taky zkusit?:bong::cool:
dokktor
tady to máš aj se zhuleným týpkem a perfektní slovenskou angličtinou ;)
zajímalo by mě esli ten meedle europan se pohybuje tu mezi námi :D
edit: a pro jistotu eště jednúc názornějc :D
Zdrawím,

já jsem začínal na skleněnkách, protože to byl pro mě jednodušší nástroj na kouření a tenkrát mě stačily tři šluky, abych byl řádně zkouřenej ... "nabilo" se sklo a bylo vystaráno. Špeky jsem tenkrát jěště moc nemotal - moc mě to nešlo ( na levý ruce mě chybí poslední dva články ukazováku a prsteníku, v prostředníku jsem měl jednu srostlou kost, takže nebyl pohyblivý), tak sem aspoń fajkařil. Dneska už zvládám i se svým "handicapem" smotat brčko na backa a tak hlavně motám, občas dám bongo. Na skla jsem celkem zanevřel.

Zase vzpomínám, jaký to bylo a nic k tématu ze mě nevypadlo ... Když chci vzorek ochutnat, dám si sklo (venek radši z fajfky), na "zkuř" brčko a na zprasení bongo :D

Toď asi vše,
denyg

Zatím,
denyg
liqui-dnb-itch
jointy a fajky :) ..
jointik pohodicka s kamaratmi :) .. fajka .. kurenie na rychlo :) .. v spolocnosti ludi :) otocit sa chbrtom nabit fajocku :) a zapalit :) ..
K4pr
celulozovy papriky mnamka :D jointiky , nebo fajky to je jeasna volba
Zdravim,

já nejraději kouřím bong a fajfku, jointa jenom tak když jsem venku se známýma a je nás víc.
J@m@L
fajka (vlastnoručne vyrobená), to je moje.... Potom na druhom mieste je Blunt (skvelá vec fajčiť ochutený grass :D:D) a nakoniec normálne papieriky, tie sú tiež dobré :D A tak nezanevrem na sklo či bong, ale kýbel to nemusím.... To sa tam všetko prepaľuje cez ten alobal nahriaty, rozpáli sa plast a už tam je bordel navyše... To ja nepotrebujem :)
Rastafara
mě je celkem jedno , přez co hulím...ale co vážně nemám rád jsou fajky...Nejlepčí je papírek nebo bong :) sklem taky nepohrdnu , ale když je nás víc , tak je to na prd...Brácha někde sehnal skleněnku tak s 5ti cm kotlem na dýlku , tak přes to se taky hulí dobře :D :) (s)mějte se :)
Date1
skusil sem vsechno a vratil sem se na zacatek... takze JOINT:D
Don Killuminaty
ja som siel cez secko mozno ale na BLUNT nema nic:rasta:
vinczenzo
tak u mě první nástroj z kterého sem měl tu čest hulit byl pyrex, tady u nás na jižní moravě hlavně frčí skla ale já si nejraději stejně smotnu brčko.... taky se hodně kýbluje protože moje kámoše to jinak ani moc nezhuluje... ale kýbl já fekt nevyhledávám.. bong a jiné vodní vychytávky má rád snad každej no... tak asi všechno
roboot
souhlasím s Date1 JOINTU se nic nevyrovná
Není nad to když si poránu ubalíš pořádnej štrůdl :)) . A můj nejzajímavější způsob. KOURENI PRES ZEM /pouziva se kdyz si nemate z ceho zahulit napriklad nekde v prirode/- vykopejte dulek do hliny, do nej dejte jakoukoliv dutou vetvicku ci steblo, zasypete hlinou, vytvorite tzv. ohniste a z druheho konce tahate.Jednoduche a ucinne. PEAZZ 4 ALL SMOKERS
Hostage
osobne mam najradsej jointy, ale najcastejsie hulim zo slukoviek (travy je malo...)
Siki
sklo
knedlajs
Tak s kámošem valíme nejvíc SKLENĚNKY (přeněji řečeno skleněnku :) ) Si jí pořádně nashitujem. Pak takovou ULtra malou vodárnu, a Kýble
crackonos
Nejraději jako Irové pyčo, s kámošema a taky vedle dvou kozatejch blondyn. Jinak špek je špek...
malyna
Každopádně nejlepší blunt ;)
JakuPIC
citace:
Původní příspěvek od malyna
Každopádně nejlepší blunt ;)


přesně tak a potom klasika...špek:D
shimano
Pro mě je favorit špek,takový ten tlustý!:frog:
|Mánička|
Nejleší jsou brčkoně a bongy, na fajfkách mně nebaví že se musej furt připalovat, kdyby z nich tak šlo tahat třeba 10 min. bez zapálení :)
Pan Stejk
Nic proti dýmkařům, ale mě případá nejlepčííí dobře ubalenej joint s tabákem!!!
CzechMan
nerozumím lide, co vedou řeči typu - ježišmarja, jak někdo může dát do jointa tabák; proboha, jak někdo může hulit přepal; vy ste magoři, jedině špeka atd.
já říkám - hul co chceš a jak chceš, důležitý je výsledek :frog:
osobně valím skleněnku, mám dvě fajky (zelenou a zlatou), rolovací OCB, celulózky ALOHA, obyč papírky BOB MARLEY, filtry SROLUJ TO!, s kámošema valíme aj bongo (kterému brzo přibude 2. kotel :D )... a to je tak asi fšecko....

a množství?? když mám, tak si dám :-) většinou tak 2-4x denně.. když mám dost tak joint, když málo tak fajku, když supermálo tak sklo
alienh
nic proti gustu mi zacali chutnat speky ze stowkowejch papirku pekne tenke dlouhe brcko s troskou tabacku ale nemam nic ani proti pekne napechowane fajecce
Lopticka
jj, fajec je pohodka, zachrana v kazdej situacii.
Jointikov som zacal fachat asi pred mesiacom celkom aktivne, nevedel som ich balit, ale chcelo to len trenovat a trenovat :D a som velmi spokojny, mozno az na tu dlhu pripravu atd (teraz skusam balit tulipan ale na to este nemam vobec)...

sklenka to je majsterka moja, tiez do kazdej situacie a kedze ju mozem aj hned zahodit,velmi diskretna.

a stary dobry vodas, nic ho netrumfne. dva vodne sluky a goodbye lenin.
cypres
osobne davam prednost poradne nabite sklenence,ale obcas i ten Jointiik prijde vhod :)
RTW
Sklo,keramiku a jointa.Kdysi byl kýbl a to pak lezlo aj očima :-D
FUKYou
my s kámošema děláme takové bojovky, vyjedem někam do přírody a tam si každý musí nějaký ten nástroj na kuřivo vyrobit z místních zdrojů, tak se stává že vyřezáváme dýmky ap... například u vody většinou dýmky vyrábíme z těch rádoby bambusú myslím že je to českým názvem křídelnatka najdeš si nějakou suchou a lets do it.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma