Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 
Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P] - Klikni zde pro originální téma
_Dr.Skunk_
sem v peknym pruseru nedele vecer a ja nemam ani jedinej papirek :( doufam ze tady nekde neco vystracham a pohulim to jinak
Marselos
Co mohu dopuručit tak přes vodu s kýblem dobrej a studenej zbůsob.
brkavem
Rozhodne souhlasim s "kuore" dobrej zpusob jak se poslat... :D
Me ale jako dost zajimavej zpusob prijde Kriz. Tedy tak jsme to pojmenovali - jinak inspirace z Pineapple express. Proste nastrihnete 2 brcka zhruba ve prostred, slepej se izolepou dohromady, zhruba do tvaru krize, umotaj se 3 brka, ktere se narvou do 3 der a z jedny se tahne - fakt narez, velka intenzita koure, ktery se staci celkem uchladit, a nakonec to vrazdi skoro jako bong :D jestli sem to vysvetlil nak debilne muzu pripadne zaslat foto..
SK3R0
nj jasne myslis crossjoint, inac peckovy film. pri najblizsej prilezitosti to odskusam a potom popisem. teraz k veci: 1. kacka ( kybel...), 2.spek 3. shoty :DD
73huli
čus lidi, ten kýbl a petka je dobrej, taky používám, když není co čeho balit.
H.U.L.
A dáváte si někdo z Volcana? Chtěl bych to někdy zkusit, ale nemám třináct litrů a neznám nikoho, kdo by mi potvrdil že to opravdu dobře zkuřuje. Jestli je tu na to přímo vlákno, tak mě prosím naveďte.
A dáváme si většinou bonga, ale jedině skleněnýho. Žádnej plast,guma a kov.
citace:
Původní příspěvek od H.U.L.
A dáváte si někdo z Volcana? Chtěl bych to někdy zkusit, ale nemám třináct litrů a neznám nikoho, kdo by mi potvrdil že to opravdu dobře zkuřuje. Jestli je tu na to přímo vlákno, tak mě prosím naveďte.
A dáváme si většinou bonga, ale jedině skleněnýho. Žádnej plast,guma a kov.


si ho puc v Gshopu. tudle nesmyslnou hovadinu tam maj...

pro nekoho kdo to vylozene nepotrebuje (nemocnej) je to zbitecny. cekas dlouho nez se to zahreje a nema to zadnou chut. stejne si pak clovek ubali brko....
dobry to je jen na to ze skrz to protahnes i ty nejveci sracky a da se to. treba listi....
Hy3nA
já teda poslední dobou z 99,5% jointy, ale dřívějc to byly zase jen skleněnky.. teda občas bong, v obouch obdobích :)
H.U.L.
Peníze na zálohu nemám a pochybuju že mi tam půjčí vaporizér za desítku jen tak.
Tak já si myslím,že když má někdo potřebu se naložit.Tak si každý vymyslí nějaký originální způsob kouření ;) Peace
psychonaut
gramove brcko standart :D
mako
Najlepsi je "eurospiak" to ked vam ostane z niakej akcie tak za euro, a s kamosom z toho zbalite jointika. To je mega pohodicka :)
OneFree Man
S ohledem na zdraví je dobrý vaporizer.
Dýmky a šlukovky jsou snadno přenosné.
Kompromisem mezi obojím je čilum používaný tradičním"indickým"způsobem.´Přes ústí přetáhneš bavlněné,nebo jiné přírodní plátno,namočené ve vodě.
Kouř se ochladí a velká část nežádoucích shitů se zachytí na plátně.
Doporučuje Sebranka Kosmických Jezdců
OneFree Man
Zdar Huličstvo,
Ze zdravotních důvodú je dobrý vaporizer.
Dýmky a šlukovky jsou přenosné,tudíž praktické.
Kompromisem k oběma je čilum používaný klasickým,"indickým",způsobem.
Ústí čilumu překryj bavlněným,nebo jiným přírodním plátnem,namočeným ve vodě.Kouř se příjemně ochladí a plátno zachytí velkou část nežádoucího shitu.
Doporučuje Komora Jedzců Kosmických
OneFree Man
ještě foto pro Jasnost
OneFree Man
čilum+plátno
OneFree Man
ouha...
Dev1lagain
Stejně ať budou lidi vymýšlet cokoliv,na metrový skleněný bongo s 2L baňkou na vodu a gramovym kotlem prostě nic nemá.A když je tam ještě led nebo mražený jahody....mmmmm bezkonkurenční,nehledě na ty stavy,2 dobrý bonga a mam vystaráno :) A ta střela :D :D
galejda
Ja preferuju vaporizer je to chutnější člověk si to dýl vychutná a stav je taky dlouhodobější a hlavně nedejchám tolik sraček tak že pro mě naprosto best nástroj.Ale to brčko si taky sem tam dopřeju elektrika neni hold všude.
Mystik
casto hulim cez takzvanu "kačku(vodne bongo)..Ale najviac si vychutnam jointik alebo nejake kvalitne bongo..:)
MojeMalickost
jointy, speky, brcka, brka a monstrbrka, bluntik, blunt treba i monstrblunt. Sem tam maslo,mliko potazmo pecivo. No a hlavne to nezasirat tabakem :)

Po letosnim outu sem hodim nejakej ten recept s fotem, treba ted sem si delal mufiny z masla ze samce a nasledoval 5 hodinovej hukot :) V chuti po trave ani naznak a celkove byli povedeny.
Hy3nA
nejcasteji brka, rád si dám sklo a když jsou podminky tak icebong nemá konkurenci :)
bongo a vobčas balon na cesty starou fajfku po dědovi
fajka vaporka
pisio
Caute dneska mi dovezla sestra z Holandu fajku.. ale moc mi to jako fajka nepripada... nemate s tim nejake zkusenosti nebo nevite co to vubec je?
Krychle
no jasne - do toho jednoducheho konce se nacpe hydroskero a ten dvojity se vrazi do nosu, zapalis a tahnes:D:D


jinak k tematu asi tolik - :megafon: :flamer:JOINTY!!!:punk::hug: :winner:
Pflusik
Špeky, jointy, válce... zkrátka hezky do ocbček ubalený. Skla vyloženě nesnášim a bongy taky nějak zvlášť nemusim
ween
JOINT FO EVER! w
KuliCZka
co když mám mokrou ganju ... kde se tá ... Zhulit ? Vyvařit v mlíku ? ... co jinýho ?
krast
Jakýmkoliv rychlejším vysoušením ztrácíš potenci, ale můžeš na to třeba foukat z fénu a takové podobné blbosti. Jako můžeš z toho udělat nějaké jídlo(špenát atd.) či to vyvařit v tom mléku, ale to rychlosušení aplikuj pouze na minimum které potřebuješ vyčadit, to ostatní nech hezky pomalu doschnout.

Jo, taky neni špatné trouba, kde si můžeš nastavit teplotu. Na chvíli ji zapnout/vypnout a pak do lehce teplé trouby(opravdu ne moc, tak 40°C) ganju dát.

Tady nějaký odkaz...

http://grower.cz/forum/showthread....t=%2Bsu%9Aen%ED
KuliCZka
díkes za odpověď,

ten špenát zní lákavě ale jak se rozpustí thc když tam nejsou tuky ?
a jaká je doba ideální pro sušení ? měsíc ?...

jinak odkaz jsem projel a nějaké info posbíral. dík;)
Dragan
Prednedavnom som si kupil fajku a zatial najlepsia aku som mal
Stoned_r41d3r
citace:
Původní příspěvek od pisio
Caute dneska mi dovezla sestra z Holandu fajku.. ale moc mi to jako fajka nepripada... nemate s tim nejake zkusenosti nebo nevite co to vubec je?


Sestra Te uz chape jako velkyho kluka, protoze Ti dovezla šnupadlo :) :D
omnihash
citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r


Sestra Te uz chape jako velkyho kluka, protoze Ti dovezla šnupadlo :) :D

ale tohle je libový, přímý vstřikování do obou dírek naráz se vyplatí :D
oak
nejradeji sem mel jointy,vcera mi prisel Volcano Digit,tak uz budu jen to.Je to neskutecna parada,koukal sem na zpravy a cadil balonek:-)
oak
Původní příspěvek od Mad Lion

si ho puc v Gshopu. tudle nesmyslnou hovadinu tam maj...

pro nekoho kdo to vylozene nepotrebuje (nemocnej) je to zbitecny. cekas dlouho nez se to zahreje a nema to zadnou chut. stejne si pak clovek ubali brko....
dobry to je jen na to ze skrz to protahnes i ty nejveci sracky a da se to. treba listi....


Vubec nevis co placas.Za 4 minuty sem na hadry.A nekurvim si plice...a vlastne skoro nic.
Hrnek
citace:
Původní příspěvek od oak
Původní příspěvek od Mad Lion

si ho puc v Gshopu. tudle nesmyslnou hovadinu tam maj...

pro nekoho kdo to vylozene nepotrebuje (nemocnej) je to zbitecny. cekas dlouho nez se to zahreje a nema to zadnou chut. stejne si pak clovek ubali brko....
dobry to je jen na to ze skrz to protahnes i ty nejveci sracky a da se to. treba listi....


Vubec nevis co placas.Za 4 minuty sem na hadry.A nekurvim si plice...a vlastne skoro nic.

ten Mad Lion asi nikdy z vapika nehulil pač by nemoch kecat takovi pič...ny ,a lepší chut než z vapiku snad ani neni no nic .. jinak taky asi preferuju spis jointy sem tam mini sklo...
McHrib
ja mam volcano classic skusal som aj volcano digit (aj ked medzi nimi neni rozdiel( iolite aj taky newiem co vyzeralo to jak oldschool hriankovac a material vzdy chutil ako spaleny popcorn tak newiem o akej chuti je rec... ale za to stav lepsi ako pri konzumacii spalovanim.... volcano rulezz ale k tej chuti asi zalezi aj na tom pri akej teplote sa vaporizuje volcany som vaporizoval 210-230°C mozno pri nizsej teplote vynikne aj chut
volcanoman
ja mam volcano a parada,vaporizuju tak na 180 a chut skvela,.....ale to taky hodne zalezi na kvalite cutky.....takovej orange bud je chutovka
Fajnšmekr
Papííííírky :) tem budu navzdy vernej... S vapo jsem se zatim nesetkal, ale verim ze kdybych ho mel, tak fajcim pres nej... Obcas sahnu po bongu a sklenence, prilezitostne blunty :)
gremlin101
Ve většině případů papírky, když jsou tak klidně i ochucený, jednou za čas si dám blunta. Jinak když je materiálu méně a je potřeba šetřit :D, tak příde na řadu sklo.
MDe_
Brčko určtě vždy postačí :)
sklo, bong, sem tam nejaky ten spekos........ me TOP3
Spronty
jedině jointy :) přijde mi to jako taková tradice :) ale vše ostatní mi nevadí :D
Host-sadovnik
joint, joint, joint, bong:D dost mě zklamaly BLUNTY
BHCBRUNES
ja to kouzim cez flasu z vedrem,,,a vodou
el Magicooo
donedávna sem jel převážně brka, ale teď si jedu Iolite vapik :)
MedWeD
tak ja nejcasteji brko,sem tam bong,obcas šlukovku
marihuskilzz
Brka, furt, deno dene... :D:D je to proste laska a konicek zaroven :D
MrGrow
citace:
Původní příspěvek od carlos
:D Fakt vychytávka


Jasně a Blueberry přes borůvku. :goldcup:
MrGrow
Nejradši mám svoje skleněné bongo. :rasta: V klídečku si sednout a jedeme. Vůbec není špatný posedět venku, v létě na zahrádce s hudbou :guitarist samozdřejmě Bob Marley, nebo na nějaký vyhlídce. :bandit: Jinak na cesty mám svojí skleněnku, kterou mám už několik let. Mám k ní citovej vztah. :love: Není to klasický sklo, co praskne za měsíc, je to taková ta duranová s lehoučkým zdobením a je o něco delší než klasiky, má asi 13 cm. :angel:
Ka'n'ja
Když se kouknu kolem sebe, každej balí špeky, včetně mě. Jak už tu bylo psáno, koníček a láska v jednom:). Ale když zkouším novou sklizeň není špatný vyzkoušet ze skla, teda z čistýho, žádnej shit. To kvůli lepší chuti, ubalit čistý brko - bez tabáku - z nový sklizně - obvykle né zcela suché - prostě nejde. Mimochodem loni když sem nacpal svýho věňoura do bonga, tak chuť byla úžasná, ze špeku to bylo hrozně mírný, skoro bez chuti. Ale někdy lepší skoro bez chuti, než s "chutí":D...
Kokoti hlavy?
Nejčastěji hulím přes skleněnku. Protože je málo ganjy :D Ale doufám že se to po letošním outu zmení. Jinak moje fajfa (lufka) je dobrá a brko je taky pecka. Jinak bych chtěl skusit vaporizér.
Lupus
Díky bohu za ty džojnty :rasta: , no a nebo případně bong, ale už ne tak jak dřív :D

:frog:
stepko
rozhodně špeky! .. nebo když už nejdou po ruce papirky atd, tak z nějake fajfky.. ze skla mi to už přijde hrozny..prostě mi to nepřijde ono a pro mě barbarsky :D nevim proč.. asi protože každej, kdo se chce tady u nas zhulit huli jenom ze skla..jenom nabořit vykouřit a to je vse.. u speku si to aspon vychutnas atd.. podle mě aspon
Sirka
Skleněnky mám nejradši.. Z dýmek moc lidí hulit nechce, často se musí čistit apod.. Špeky se mi nějak začínaj hnusit, když si zahulim ze skla, tak cítím chuť ganji prostě pohodička, ale když si dám špeka, tak je to takové nijaké a navíc s divnou pachutí, nevím jestli je to tim lepidlem, nebo nadměrným sliněním při balení.. nebo to hnusí ten samotný papírek.. fakt nevím čim to je, ale už mi to prostě z papírku nechutná..:rolleyes:
nejradši když hulím sám tak žilky, ty si vychutnávám a když je nás vác tak pořádný mrkve,, jinak to nejde :) a po večerech z fajfčičky aby se líp spalo :P
BloodyBeer
hehe vcera jsem si ubalil blunta po vzoru niggaz z doutniku. A prekvapive to chutnalo lepe, nez blunty z growshopu .... uz se tesim na konec absolutoria :D :D :D
paldo24
Ja väčšinou water bong na SR zvaný aj náťah alebo potom ice bong. Keď nemám času tak sklo. Rozmýšľam nad vaporizérom, poraďte pre a proti. Díky :)
::když jí miluješ není co řešit:!!::(blunty,brka šlukovky,bongy a jiné bomby!!,.., ale jinak jak kdy,,podle nálady,chutě a společnosti.,. nejradši poslední dobou špeky ale na beka)nebo blunt příležitostně,. jinak to nebalím a vždycky chutná :D ,je to podle mě lepší a i chutnější a určo nejsu sám:.,:D
ten smailík co mu neni do smíchu sem vůbec nepatří!!!!!!to byl překlep ani nevim jak se to povedlo!! a jinak vapoizery si myslým že je to dobrá věc,těším se na to až budu moct ochutnat něco jiného a nového,sem pro,taková experimenty čistej zhul no to musí být zajmavé. ..:)
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od t9rwtekk6
ten smailík co mu neni do smíchu sem vůbec nepatří!!!!!!

:frog:
krupier77
No. Tak ja se tu taky vyjadrim. Jak uz tu nekdo zminoval, ja nejradsi hulim pres skleneny dymky. je mi jedno jestli je to obycejny sklo, nebo pyrex, nebo cokoliv jinyho, hlavne to potrebuju skleneny. Proste pres to dokazu ocenit tu chut a pripadna snaha o proplach za poslední 2-3 tejdny rustu je videt. Dále je sklo ideální materiál k čištění. Není nic lehčího než cokoliv skleněnýho vyvařit ve vodě... absolutně to pročistí a máme novou kuřáckou potřebu připravenou hned k použití (teda až po schladnuti).

Dreveny a kovovy dymky sou shit a je to pres to, nemuzu si pomoct, hnusny. Nema cenu to ani rozebirat, hulil jsem pres to parkrat a vzdy to bylo od nejakyho zatvrzelyho hipíka na festaku, kterej se pridal ke speku a pak ze nam da ochutnat ze svyho dreva. (jako huleni ale kour byl proste drevenej, vitil sem to tam) :-D

Speky se mi kourit moc nechce, jeelikoz moc neholduju tabaku (tak max ve vodarne) a tim padem jen sebemin mokrejsi huleni a uz je to napicu. Dalsi vec proc je nemam moc rad je ta, ze nesnesu u dobryho huleni citit k te krasne chuti spalenej papir. To mi prijde potoom zbytecny pestovat kvalitni huleni a jeste treba prolejvat posledni 2 tydny. Kdybych hnojil az do konce, tak to ve speku stejne nepoznam :-)

K bongu a vaporizerum se snad ani vyjadrovat nemusim. Jenom snad to, ze nemam zrovna v oblibe takovy ty nejlevnejsi akrylovy bonga, ale radsi si priplatim za mensi a skleneny :) Dal se mi libi takova ta vychytavka (ted nevim odborny nazev) jak tam muzes nasypat kostky ledu a ono to nepropadne do te vody. To mi prijde uplne super, pokud ma clovek huleni skunkovyho typu, idealni to schladit pres led... Jo to muzu :-D

Vaporizer nejvic, cistota vdechovaneho je krasne pohodlna v plicich a da se vychutnat nejlepe vune a chut. bohulel je s tim prace a rychly zhuleni to urcite nebude.

Co se tyce jidla tak muzu rict, ze jsem zkousel mliko, cokoladu, maslo a sadlo a smazeni na nem. No, podle me velice dobra vychytavka byla cokolada. Nejlepsi vareni. vyvarit ve vode ganju nekolikrat, potom v masle asi 2 hod, scedit, pridat kakao a dalsi serepeticky, promichat a rozlit do predem pripravenych prazdnych platicek z bonbonier, potom do kazdeh otvoru zaplneneho cokoladou zapichnout treba liskovy orech, nebo rozynku, nebo kandovane ovoce (doporucuji kandovanou cuketu, letos sme to zkouseli a je to moc dobrota) :) Tu cokoladu je idealni vzit si rano jeden bonbon z bonboniery a do odpoledne ma clovek co delat (zalezi na koncentraci toho mnozstvi vyvarenyho v tomo masle).
Mliko... tak to je nasup nejvetsi... to jsem mel dvakrat a ani v jednom pripade to nedopadlo dobre... v jednom poblitej a totalne nasracku a v druhym pripade totalne nasracku a poblitej :-D Takze do toho se uz poustet nebudu... nechci mit 20 hodinovej stav... je to o zivot... clovek si musi uvedomi ze se mu to v tele vstrebava pomalej, takze kdyz vypijete pul litra mlika a "vono furt nic" po pul hodine, tak si nesmite rict, ze ste posral pripravu a dat si dalsiho speka ale lepsi je pockat tak hodku az dve.... :-D

Tak to je asi tak vsechno k mym zkusenostem s hulenim :-)

peace
jebutinajmeno
kdyz se chci zmrtvit tak jedine dvema zpusoby,pracuji prakticky na stejnem principu....prvni je stary dobry KYBL a druhe je FINSKE BONGO...ale ma to tezky gaucovy efekt:D
dyzy
já si valím nejčastěji bongy a jointy.
cumshot4444
Dá sa zhuliť aj tým, že to človek zje ?
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od cumshot4444
Dá sa zhuliť aj tým, že to človek zje ?

Pouze pokud to jíš v kombinaci s tukem či alkoholem..
JeremyG
preferuju brčka, koláčkama či pudingem nepohrdnu - o státní svátek po delsi době skonzumován 2 dcl kelimek mlíka... boha to byl hnus nedochucenej tfuj... ale mordy solidní
chuta
cus kourim ze skla(v praci) a po vecerech nepohrdu peknym valcem
owerall
Volcano...a super vec.Investice do zdravi...
Styff
Volcano...a už nikdy jinak:)
Bong :)
Som tu novy a som zo Slovenska odporucte mi nejaký nový sposob :-D
Cau sem tady novej sem ze Slovenska takze aby mi niekdo rozumel tak pisu po cesky :-D mohl by mi nekdo poradit nejakej inej spusob nez je ( bongo, fín, joint) hoci co mi napisete to vysousim :-D dik
Fajku vaporku vystřídal luxusní vapík Arizer.
Využitelnost THC+CBD eště větší jak sklo nebo joint.
to je moc zlozity .
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Alojz9
Cau sem tady novej sem ze Slovenska takze aby mi niekdo rozumel tak pisu po cesky :-D mohl by mi nekdo poradit nejakej inej spusob nez je ( bongo, fín, joint) hoci co mi napisete to vysousim :-D dik


No je tady jen v tomto trydu asi 500tipů , chceš je všechny vypsat ???
citace:
Původní příspěvek od Hlava


No je tady jen v tomto trydu asi 500tipů , chceš je všechny vypsat ???

hiiiiiiii Hlava Ty sa nezaprieš , dojeb ho ako decko , keď to je decko ...hhhhhahaha
MaaaYaaa
Propicni jabko, udelej 90 stupnu druhou diru tk aby se potkaly.. a na konci jedne diry si udelej #kotlik#.. bong s prichutou :]
Cus akurat sme mneli s kámosem bong tak sme to uvařili totálni bombu hhhh
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Alojz9
Cus akurat sme mneli s kámosem bong tak sme to uvařili totálni bombu hhhh


Čau , akorát sem se podival do Tvýho profilu , to jseš ty jo ??? http://pokec.azet.sk/kuko9 to je taky bomba , hhhh
Hlava
citace:
Původní příspěvek od jjaman

hiiiiiiii Hlava Ty sa nezaprieš , dojeb ho ako decko , keď to je decko ...hhhhhahaha


Jojo , je to děcko a taky táhlo :D
rastafari
GRavityyyyy!!.. PETka proste :) nejvíc zhul :-D KYBL
Hlava
citace:
Původní příspěvek od rastafari
GRavityyyyy!!.. PETka proste :) nejvíc zhul :-D KYBL



No a tobě je kolik ?? Tenhle trýd je fakt magnet na děcka , LOL


EDIT:No povidej , ja už to vim. http://www.icq.com/people/439828524/ neuvěritelné , nazdar :banned:
VejusQin
Kedysi najpoužívanejšia skladacia šlukovka (baterka), no po objavení sklenky je ajpraktickejšia pre mna je sklenka :) vždy po ruke, netreba skladať rozoberať, akési turbo medzí nástrojmi. Mám aj sklenené bongo, no na klasické bongo z fliaš nemá nič, to má asi najväčší boom (snáď už len to fínske, čo je ale pri spotrebe vody pre mňa dosť nepraktické). Skúšal som aj cez vodnú fajku, miesto korunky kotlík, bolo to niečo ako bongo v podstate, žiadna chuť, veľa dymu, veľké stavy (fajka má 77cm). Joint je super :), ale veľká spotreba..

u mňa vedie bongo z fliaš :D a keĎ rozbíjačka tak aj s kýblom
stara_baterka
Zdravim, tak se taky pridam. Kourim jedine speky. Ted jsem v zahranici, tak balim takove osobacky.
Balim do zlatych smokingu. Klasickeho speka vlozim jeste do brcka ve kterem je filtr co se bali do cigaret. Kour se trosku ochladi, tak to vubec nedrazdi a nenuti kaslat. Ma taky lepsi chut!
MaaaYaaa
Lepší chuť, ale účinek ti bohužel zustane v tom druhym filtru. Proč myslíš, že se špeky nebalí s cigaretovym ale s papírovym filtrem? No přece protože ty "potřebný" látky se v cigárovejch zasekávaj..

citace:
Původní příspěvek od stara_baterka
Zdravim, tak se taky pridam. Kourim jedine speky. Ted jsem v zahranici, tak balim takove osobacky.
Balim do zlatych smokingu. Klasickeho speka vlozim jeste do brcka ve kterem je filtr co se bali do cigaret. Kour se trosku ochladi, tak to vubec nedrazdi a nenuti kaslat. Ma taky lepsi chut!
Anonymer
citace:
Původní příspěvek od MaaaYaaa
Lepší chuť, ale účinek ti bohužel zustane v tom druhym filtru. Proč myslíš, že se špeky nebalí s cigaretovym ale s papírovym filtrem? No přece protože ty "potřebný" látky se v cigárovejch zasekávaj..



No jako, já ti nevííím. Vyfajčil som milión bŕk či už s cigaretovým alebo papierovým filtrom a rozdiel som nespozoroval. ;)
myguláš
Myslim že na to bude mýt asi dost lidí rozlišný cítění :wink:
Já osobně nejraději pokuřuji z Bongu ale občasným brčkem bez cigaretového filtru taky nepohrdnu,,,ted k názoru měl sem možnost pokouřit si hašiš ubalený s cigaretovým filtrem a pak následně bez a rozdíl byl hodně poznat..Takže cigaretové filtry bych osobně nevolil(ale je možný že do druhýho brčka padlo víc haše) :confused:
Vierin
Mně osobně bong vůbec nebere. Jsem z toho hned mrtvej. Mám radši joint. Jedu si v klidu a jak chci :)
Scorpion91
citace:
Původní příspěvek od myguláš
Myslim že na to bude mýt asi dost lidí rozlišný cítění :wink:
Já osobně nejraději pokuřuji z Bongu ale občasným brčkem bez cigaretového filtru taky nepohrdnu,,,ted k názoru měl sem možnost pokouřit si hašiš ubalený s cigaretovým filtrem a pak následně bez a rozdíl byl hodně poznat..Takže cigaretové filtry bych osobně nevolil(ale je možný že do druhýho brčka padlo víc haše) :confused:
kdyz uz teda balim do cigara, tak ten filtr se da docela dobre vyndat a pak tam dat klasickej filtr do speka :)
Bong nemusim, jsem radsi kdyz se ubali.. jednou jsem zkousel kybl a mel sem pocit ze me to vyslalo do vesmiru :D
Positivevibes
citace:
Původní příspěvek od Scorpion91
kdyz uz teda balim do cigara, tak ten filtr se da docela dobre vyndat a pak tam dat klasickej filtr do speka :)
Bong nemusim, jsem radsi kdyz se ubali.. jednou jsem zkousel kybl a mel sem pocit ze me to vyslalo do vesmiru :D


:teef:Hehe tak to já jedině bongy, dříve jedině kýble právě kvůli zmíněnému výsadku do vesmíru :teef: teď ale preferuji bongo s ledem, občas brčko podle nálady :winner: co hoří vyhulim

To Hlava : Strašný kids, dobře si to vyčistil :goldcup:
Johnys
Nejčastěj konzumuju ze skla. Teď jsem už 3týden na neschopence a je to peklo :D Každej den tak 6kyblů, dycky dva hned po sobě, chvilku kočíruju tropy a pak už je mi fajn :D
HujerII
Nejraději ubalím špeka a strčím ho do bonga a bubláme si třeba půl hodinky :rasta:
Většinou pálim jointy a příležitostně různý papírkový výtvory podle Daily Smoker ( http://www.youtube.com/user/DailySmoker/videos?view=0 ).
Bonga nebo jiný tlakovky spíš jen, když se jede na tekno :-)
tom4sh83
ja kourim vetsinou ze skla. kourim sam (moje mlada nepali) takze mi uplne staci 2 prdiky ze skla a je veselo :D
Connoisseur
taky jsem si koupil pár sklíček... jakože na koštovačku po sklizni... nooo potaháníčko parádní, je cítit chuť, vůně, narvu další... nooo bomba, narvu další noo a pak si konečně ubalím stovkový sólíčko a vyhulím si hlavu. :)
Positivevibes
citace:
Původní příspěvek od HujerII
Nejraději ubalím špeka a strčím ho do bonga a bubláme si třeba půl hodinky :rasta:

hmm pěkná prasárna :D
John Indulon
Já mnám teda nejraději Jointa, nepohrdu ani sklínkou. Z Bonga Vaporizeru a jiných věcí co jste tu napsali jsem ještě nehulil. Jo kámoška měla takovou malou vodničku co vypadala jako malá lahev od CocaColy.
Na učnáku jsme jednou vzali kýbl, pet lahev narvali hrdlo ponořili zapálili a pomalu zvedaly láhev, ta se naplnila kouřem sundalo se z hrdla kotel strčilo do pusy a hurá dolů ponořit. Byl to pěknj nářez.
John
12345
Vapo, sklo s filtrem, přinejhorším joint s drobkem tabaku - už mi to nechutná, je to kekel, hlavně druhý den


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma