Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 [5] 
Pro přátele Durban Poisson - Klikni zde pro originální téma
awcryw
ja idem durban od DP pestujem prvi rok na skusku a velmi ma prekvapili raste mi 9z10.Mozem sa opitat aky je silny kolko prasku si musim dat????
krast
citace:
Původní příspěvek od Zambathan
Když už jsme u těch horších zkušeností....


Tak vyřešeno, psal jsem mu ať to prohledá, prý nic.Píšu podruhé, udal přesný návod, aby to opravdu celé rozebral a hle, píše že semena odhalil. :-d
High
citace:
Původní příspěvek od awcryw
ja idem durban od DP pestujem prvi rok na skusku a velmi ma prekvapili raste mi 9z10.Mozem sa opitat aky je silny kolko prasku si musim dat????

Kolik prásků si musíš dát?Co to je za debilní otázku?Tolik aby tě to zhulilo ale nepřehulilo.Přiště se neptej na tokový blbosti.
Zdar durban people....po dvojrocnej skusenosti vam poviem ze durban od nirvany je uplne na hovno v porovnani s dutch passion odrodou....nirvana nedokvitne!! a ked hej tak treba zatmievat, prehnojovat a robit vsetko mozne aj nemozne....mne z 10 regular vyklicilo 8, 4 samice - dokvitla poriadne jedna a jedna uplne splesnela...(druhy oktobrovy tyzden!!) vsetky rastliny mali cez 2,7M!!! oni vkuse rastu a nie a nie sa nahodit do kvetu......nic!!!! clovek je po 5 mesiacoch rastu uz trosku s toho nervozny :) (z tej jednej som aml ale 2 sedemdecky - velmi slusne a pokur to bol luxusny)

DP je ina kava....z 10 feminized vyklicilo 10 a vyrastlo 9.....kvitne uz v pohode aj v septembri a krasne dokvitne......vynos ani neviem jaky bol bo toho bolo po kokot!!! rastliny mali od 1,5m do 2m ale sa mi zda ze durban od nirvany vas psrasi trosku viac a je ovela krajsi - taky fialovy.....

podmienky boli uplne rovnake pre obidve odrody - dp a nirvana...pekne horuce leto..juzny svah...sadil som do pokrivy(zihlava) asi do 10L jamy...poda bola ta ista bo spod pokriv je to najlepsie, netreba riesit ph a ani hnojit na rast..klicit som daval do servitok a hnojil som len na kvet...(uz ani neviem cim)

ked vam mozem poradit tak durban berte jednoznacne od DUTCH PASSION. zaplatite trosku viac ale nebudete lutovat, fakt sa to oplati. no a je to jednoznacne najlepsi out. a je nenarocny, rastie skoro sam....smoke it fellaz
awcryw
no moje palicky su asi uplne v haji mi ich zaliala voda ked stale prsalo mozno este nejake zachranim ale nic moc mal som Durban od DP a holand hope ties od DP
netreba u nas sadit skoro (pankrac, servac, bonifac 12,13,14 maja, - mozu este prist mrazy aj ked je horuco!!!) na vychode, severovychode, a na morave sa u nas sadi az tento tyzden alebo na dalsi....neje to neskoro....tak akurat..
jofo999
zdravim, mame taky jeden problem. Jednemu s našho Durbanu sa stala taka nehoda že niekto mu trošku ušlahol 3 poschodia . Myslite že sa to ešte chyti a bude to mat dobry rast ?
to jofo999, jak uslahol? odtrhol? ked hej tak mu nic nebude, ganja je burina debilna, ja som minuly rok skusal a som jedneo samca 2m zlomil na osmich miestach!!! - a nic sa mu nestalo, o tyzden bol v pohode, tak som mu otrhal vsetky listy, zase nic, ganju len tak nedojebes, najviac sa da asi hnojivom ked toprezeniesale inacpooda,neboj nic...
jofo999
no už to vypada dost pekne :)
Zelo
Krasne kytki setki 3 ale ta posledna je naj lebo neni fialova ta sa mi uz aksi znechutila ta fialova som mal minuli rok cele pole FIALOVE a tento rok idem tiez na durban...semena som bral od DUTCH PASSION vyklicali 4/5 a stoho vyšli zo zeme len 2 co som dost smutny stoho ale spravia sa niake klony a bude to snad spetne :P a este by som chcel co by ste mi poradili spravit FIM alebo CROPING???
Zelo
hups som sa aksi o par stran sekol :D hoovoril som k prvej strane tohoto THREADU :-P
fananek7
Durban Posion F2 z darovaného semínka,
Sklizen 20.září a tak jak tady každý mluví,že je odlný plísním.tak mi chytil plíseň jako prvý,takže byl sklizen o něco dříve!
Něco málo do mlýna.

Jinak si myslím,že by to tu mnělo být spíše o fotkách a né o kecání komu co vyrostlo!
fananek7
Jde mi to jen posílat po 1 fotce a dole je datum.
fananek7
A sklizeň :D
Zambathan
čus, no tak abych přispěl tady svojí kytkou, od Marijuana-seeds.nl ze semínka (abych podotknul, tak sem měl durbana a 5 chroniků a durban byl ze všech paradoxně nejplesnivější) no a pošlu sem jenom detajl pár dní před sklizní, a abych eště podotknul další věc, tak měl ze všech kytek nejmenší výnos :) a staral sem se o ně naprosto stejně, asi to bude seed bankou no ...
fananek7
No,souhlasím,letos bylo sice na houby počasí,furt chcalo,ale fakt začal s plísní jako prvý.
Výnos je nízký,protože je řídký,ale vůně,chuť i stav jsou celkem příjemné,žádné zmašťovadlo,prostě takové hulení do pohody :)
BlackStar
Tak letos mám Durbany od Dutch Passion, nic moc, samá plíseň a i kompaktnost palic je nic moc, chtěl bych zase pěstit South Africal Durbon Poison x Skunk#1. Stím se DP Durban nedá srovnávat.
emk
Regular Durban Poison od DP.

17.7.2011 cca 110cm:

http://imgupload.sk/viewer.php?file=29147207330164790576.jpg

http://imgupload.sk/viewer.php?file=69338936710294904243.jpg

http://imgupload.sk/viewer.php?file=51939862232557998523.jpg

3.8.2011 cca 175cm:

http://imgupload.sk/viewer.php? file=88344235474729876393.jpg

http://imgupload.sk/viewer.php? file=82737397463599718056.jpg

http://imgupload.sk/viewer.php? file=09940560594227149623.jpg


emk
Dutch Passion Durban Poison 16.8.2011

http://img820.imageshack.us/img820/1261/dscn4413e.jpg
lostypos
kua v noci chodit do kukuřice,asi málo bych byl posranej, mi to stačilo před lety, jsem tam chodil za bíliho dne,už to sem byl posranej, natož tam chodit v noci...:D

Letos mám jen jednu kytku Durban od DP, jelikož měla po přesazení, problémy, téměř celá zežloutla a odumřela, zůstaly asi jen spodní 2 patra zdravá,proto je nižšího vzrůstu než jsem čekal... ale i tak vypadá celkem dobře...:) palice vypadají pekně... jsem zvědavý na účinek...

DB je na levo.
lostypos
čau, mám jednu kytku Durbana taky od DP, vypadá nadějně, přestože měla problémy, malem chcípla...
lostypos
další foto, durban je ta vlevo...
lostypos
kua njede mi vložit víc obrázků na jednou..:(
lostypos
eště jedna..
lostypos
dnešní makro
fr00st
foto nemam - mobil to nezvlada ty palice :D
nevim z jakeho duvodu, ale na jedne kytce mam bocni vetve lepsi ja vrcholovku...
emk
Jedna rastlina Durban Poison DP seknuta 11.9. koli zberu kukurice, na obrazku chyba este jeden ruksak, ale i tak celkom pekne :) fotene telefonom.

Edit.:
Rastlinka bola predpestovana za oknom od aprila a do pola isla cca 10.6. . Blyzni tak 90% hnede, krystaliky tak 1/3 mliecne, teda este celkom zrela nebola, ale staci aj tak jak je :)

Volcano
No tak u vas dali dole tu kukuricu pekne skoro asi bola na silaz a nie na zrno. Mna tiez cakaju v kukurici 4 rastlinky Frisian Dew, Orange Bud, Special Queen, Holland Hope tak dufam ze kukuricu budu zberat az na konci oktobra prijal by som aj neskor :) Napis potom kolko si mal z toho celkovo gramov sucheho. Myslis ze uz si ho mal dozreteho toho DP ?
vinczenzo
Dutch Passion

bez hojení (max. párkrát na růst)
emk
683.5g Regular Durban od DP.

Detail:
www.imageshack.us/photo/my-images/97/sdc10541hdtv1080.jpg/

Ucinky: Energicky stav, kopa smiechu
2-3 vodne 2-3h high, potom nekonecny doslap :teef:
Vynos: Myslim, ze 10/10.

Volcano
to mas sucheho alebo mokreho lebo sucheho sa mi to zda moc....
emk
Na fotke a aj v cislach je to uz 100% suche, ked to bolo mokre malo to 1306,3.

Inak pekne stromky mas v tej kukurici.
Volcano
No mas toho dost :) uvidim kolko budem mat ja z tej Frisiani ostatne uz su v riti lebo pole je pokosene aj ta Frisiana nebola este poriadne dozreta... a ta tvoja rastlinka mala vyse 2m ?
BlackStar
Sháním na příští sezonu Durban Poison x Skunk#1 od Sam the Skunkman . Dá se to někde sehnat ? Bylo to to nejlepší co jsem zatím vypěstoval, ale semena se nikde nenabízí, tak nevím.
emk
Ked to zozenies daj to do tohto topicu, tiez by som to chcel.
lostypos
ahoj, tak dnes jsem zkosil jednoho jediného durbana, banka dutch pasion,
půda asi nebyla ideální nebo jedna kytka zdechla a durban si naštěstí zachránil asi dvě spodní patra.
hnojeno jen na květ. plagron - terra bloom, PK , a nakonec flush.

kytka na pravo nebo v pozadí na fotkách je skunk 1 od DP, přisazen později.
Apartman
Durban Poison z řezu od člena g.
detail palice 25.9-pár dní před kosou (kosa 29.9)
emk
Od DP, jedna rastlina.
citace:
Původní příspěvek od Apartman
Durban Poison z řezu od člena g.
detail palice 25.9-pár dní před kosou (kosa 29.9)
Pěkný, pěkný, mě do toho napršelo... ale na druhou stranu to líp klouzalo do pytlů
lostypos
tak durban zpracován a já hlásím výnos okolo 320g z 1 kytky. Pro mě je tato genetika celkem zklamáním, čekal jsem rozhodně odtoho víc, ne množstvím ale účinkem.

výnos - 9/10 dost slušný
vůně - 6/10, velice ovocná vůně a jak voní tak i chutná
tvrdost palice 6/10
kouř 6/10
=
průměrný outdoor model
to BlackStar:
Durban Poison x Skunk#1 od Sam the Skunkman asi nejsou
ale nasel jsem od Seedsmans Seeds early Durban (Genetics Durban Poison x Skunk#1) regular
ralf23
Radost pohleďet,k+ a jen tak dál :)
HIGHZV
nadhera!!
pajo
Ahoj, tento rok pojedu poprvé Durbana, koupil jsem feminizované seminka od Dutch Passion, ale nevím jestli mu bude stačit +- 32l květník(cca 40cm hluboký). Myslíte, že ho bude 32l omezovat a mám koupit větši květináč nebo to bude stačit? Nechtěl bych nějak zásadně omezit jeho růstovy potenciál, byla by hrozná škoda, kdyby vyrostl třeba jen necele dva metry jak nějaká indoorová indika :D
Jo a tento rok jsem taky poprvé koupil už předhnojený substrát (konkrétně Royal mix od plagronu) a nevím jestli do něj můžu nakličené seminko v rockwoolu hned zasadit, mám strach, aby se rostlinka nespálila.
2Pajo: ja myslim ze na 32l kvetnik bude durbana rustovy potencial do cela omezen chtel by to rovnou do zemi ale kdyz zastipnes budes mit krasny mochutny kerik,
jinak bych radsi pouzil od seminka niaky light mix nez royality mix je moc prehnoje pro seminka se myslim osobne good luck.
pajo
Do země to právě moc dávat nechci...
Keany
Zdarec groweri ! Nemam na semínka, tak se chci zeptat...nebudete někdo náááhodou tuhle magickou odrůdu letos šmikat?? Vyhlížim v bazaru a pořád marně :( a přitom tu má tolik přátel! dík, zdravec Keany
SOMBruno
a kolko cca trvá ten durban poison od vyklíčenia až po zber ?
Murph
Hodi se Durban Poison i na indoor,nebo moc prerusta?Asi tak 1 rizek na doplneni posadky. :D
OUTLAW
zdravím záhradkári,
pochválte sa s fotkami všeci, čo Durban pestujete tento rok, túto odrodu tu vidieť už len málokedy
reblok
fotka je z 26.9. Durban od DP. Sazeno v půlce července. Hnojeno občas hnojivem od GHS. Zatím bez známek plísně. Kosu plánuji 6týho října.
retrovius
Zdravím Vás. Měl bych dotaz. V předchozích příspěvcích jsem se dočetl, že nekomu nestihl dozrát. Proto se chci zeptat, jestli je vhodné dát jej naklíčít už ted a mít jej chcíli za oknem?? Bude to k nečemu? Případne počkat na 30.3, kdy se nám prodlouží den?? Co myslíte?
opicca
durban venku rijen max pak je hnusny :)
de Large
Klíčit duben,sázet květen.Nic tím neurychlíš.Pokud chceš aby ti dozrál dřív ,je jediná možnost :schovávat kytky někam do tmy(kytky zrajou na základě světelné periody,pokud to nejsou AF).
koles
Taky záleží, co chytneš za pheno, některá jsou rychlejší, jiná pomalejší. Jaká je to seed banka? Ale v průměru by to měl stihnout během října, tenhle model tu má tradici..
Disco_Stue
Od DP byl hotovej do pulky rijna takze ok si myslim, sazel sem v puli kvetna a mel pres tri metry nez ho nekdo den pred seknutim pobral...
auroraindika
durban je super tvrdej euforka a jeden z nejlepších modelů na naše podmínky ..kam se hrabe gdejakej indor...doporučuju...a pak je super pamír gold....čest...
Scorpion91
citace:
Případne počkat na 30.3, kdy se nám prodlouží den?? Co myslíte?
:D Hele to se posouvá jenom čas, den se neprodlužuje..alespoň ne pro vegetaci :) nebo teda prodlouží, ale jen v rámci pokračujícího slunovratu :)

A neco k tematu, myslim, že bys neměl mít problém s dozráním u Durbana, pokud bude alespoň trochu průměrnej závěr léta/začátek podzimu.
Kdyby se mě někdo zeptal jaké modely se sem do čech hodí pěstovat outdoor, tak mu doporučim právě tenhle mezi prvníma.. Má povětšinou i dobrou odolnost vůči plísním, myslim, že se nemusíš bát. Kdyžtak je tu dost reportů i s fotkama, tak si to zkus najit ä presvedcit se sam :)
fyree
Ahoj prosím poraďte mi mam Durban posion samonakvetacky inndor svítil 20/4h v předním prostoru 60x60 Cm 200w květ cfl a zanim zase prostor60x60 sodík 250w květ mam je tam
7 týdnu ale jeste nekvetou je to v pořádku ? Děkuji jinak stonky hrubé velké kytky mají 70-100 Cm listy velké mají hodně pater a vypadají fakt krásne
shakelukas
loni jsem mel durbana od dutch passion a zadna slava,kamarad to same- vune nic moc,malo osypane... mnohem mnohem lepsi vynosnejsi a osypanejsi byl pamir gold a snow bud,ktery letos pojedu znova !
fyree
d
WarloušaFrediee
Tady něco málo z mé zahrádky :)
WarloušaFrediee
Durban poison od sendsi seeds že semen ty větší a znich udělané mrnata ty menší.
WarloušaFrediee
Tady pěkně kynou a těší se na babí léto :)
AmnesiaCBD
Ahoj,

po hodně dlouhé době hledání na fóru jsem se rozhodl, že tento rok vysadím Durban Poison od DP. Semena mám už koupená a chtěl bych se zeptat, jestli je teda 100% jistota, že se bude sklízet na začátku října?

Četl jsem pár příspěvků, kde si lidé stěžovali, že jim včas nedozrává.

BTW. nepěstoval někdo Early Amnesia CBD od Dinafem?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma